Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2009.12.07. 22:40:24

Egy kis turelem es Henry golokat terem!!!Hajra Henry hajra barca !!!!!!!!!!!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8708
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.07. 22:18:08

Én addig nem szapulnám amíg nem vét akkora hibát ami sorsdöntő. Több góllal hozzuk a meccseinket. Vezetjük a bajnokságot, továbbjutásra állunk a BL-ben. Idén a Kazany-t leszámítva veretlenek vagyunk.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.12.07. 22:08:40

Én nem igazán akarok bele szólni ebbe a rettentően nagy magasságokba ívelő kritikus eszmefuttatásokba, DE...
Nem egy egyszerű sorozat van a háta mögött, válogatott(ahol elképesztő mekkora teher van rajta), jó pár sérülés, és rengeteg meccs van idén. És már nem húsz ő se. Viszont fog ő még Titis gólokat rúgni, és jól játszani, ebben biztos vagyok. DE ha egyszer valakik nem szeretik, amikor sorra hozta a fontosabbnál fontosabb találatokat múlt szezonban, akkor is megtalálták. Én csak remélni tudom, hogy jobb formával fog elődrukkolni, mert rettentő szimpatikus egy figura lett számomra a Barcelonai pályafutása alatt, nekem az az elegancia, ahogy kezeli a labdát, amikor Ramost oda vissza *****tta azokkal az esernyőkkel stb. és a srác csak csúszkált a gyepen.. nah tud az "öreg", csak adjunk egy kis levegőt neki. ;)

Béke;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.07. 01:03:29

csiga írta:. Mert nincs könyörület megértés, vagy felemlegetve a Madridi két gólja ami ha nem cserélik le tuti mesterhármas. És mi van ha egy pár meccs után beindul neki? Ha játszik és csak 20% gólveszélyt jelent már megérte. :idea:
A reál elleni két gólja az előző szezonban volt,most már nem sokra megyünk vele.Most az idei teljesítményéért van lehúzva,többnyire jogosan,nem a reál elleni meccs miatt.
És mi van,ha még jópár meccs múlva sem indul meg neki továbbra sem?
Időnként örülnénk,ha legalább 20% gólveszélyt jelentene :idea:
bojankrkic27 írta:aki meg a tnapi meccsen is henryt "szidja"... nekik csak annyit hogy iniesta 0 volt az első félidőben..
Azért ebbe belejátszik az,h Init kevesebbszer lehet elmarasztalni,mint Titit kiemelni :wink:
Ha többször gyengélkedne Andrés,jobban kapná a kritikákat.
Ha többször nyújtana elfogadható teljesítményt Henry,akkor kevésbé bökné az emberek szemét.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.12.06. 20:39:35

csiga írta:Ezen a szinten amin ő van látványos a forma hiánya. Hálátlanok vagytok?
Ez mekkora :lol:
Sok a mellébeszélés Henry-val kapcsoltaban itt van 2,5 éve ebből tavaly tavasszal nyujtott vmi olyat amire azt lehetett mondani hogy igen ez már emlékeztet a csúcsformában lévő Henry-ra. Idén is játszott már eleget hogy el lehessen mondani hogy ez megint 0 teljesítmény eddig.
Nekem a "legszebb" jelenet az volt mikor a klasszikuson a madrid Oleguere simán lefutotta az egykor villámgyors Henry-t. Erről persze nem tehet , a korral jár.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.12.06. 20:29:41

csiga írta:Motiváció? Elért mindent? Vagy esetleg egész nyáron a sérüléseit gyógyította és egy lefutott edzővel vitázott. Kihajtotta a belét a válogatott becsületét nézve, rá nem jellemző módon kezezett, hogy a csapat ott legyen. Most bármilyen ász is köpködi a sajtó és a nemzetközi porond és a szurkoló. Szóval most összejött neki minden. Egyedül hagyva a problémával. Ezen a szinten amin ő van látványos a forma hiánya. Hálátlanok vagytok? Henry vagy 100% vagy tünés. Mert nincs könyörület megértés, vagy felemlegetve a Madridi két gólja ami ha nem cserélik le tuti mesterhármas. És mi van ha egy pár meccs után beindul neki? Ha játszik és csak 20% gólveszélyt jelent már megérte. :idea:
Kicsitt szerintem túl dramatizáltad a dolgot. :wink:
Itt csak páran leirtuk, h nincs élete formájában, lehet, h motivációs gondjai vannak, ami érthető is lenne.
Legyen igazad és induljon be, hiszen eez jót tenne a csapatnak és mind ezt akarjuk.
Attól, h megfogalmaztuk a kritikákat vele szemben még tiszteljük és elismerjül az eredményeit.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
csiga
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.04.29. 21:00:12

2009.12.06. 20:22:45

Motiváció? Elért mindent? Vagy esetleg egész nyáron a sérüléseit gyógyította és egy lefutott edzővel vitázott. Kihajtotta a belét a válogatott becsületét nézve, rá nem jellemző módon kezezett, hogy a csapat ott legyen. Most bármilyen ász is köpködi a sajtó és a nemzetközi porond és a szurkoló. Szóval most összejött neki minden. Egyedül hagyva a problémával. Ezen a szinten amin ő van látványos a forma hiánya. Hálátlanok vagytok? Henry vagy 100% vagy tünés. Mert nincs könyörület megértés, vagy felemlegetve a Madridi két gólja ami ha nem cserélik le tuti mesterhármas. És mi van ha egy pár meccs után beindul neki? Ha játszik és csak 20% gólveszélyt jelent már megérte. :idea:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8708
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.06. 14:42:22

Ilyen sikerek után mint:
-Francia bajnok
-Francia szuperkupa győztes
-Kétszeres angol bajnok
-Háromszoros FA kupa győztes
-Kétszeres angol szuperkupa győztes
-Spanyol bajnok
-Spanyol kupa győztes
-Spanyol szuperkupa győztes
-Európai szuperkupa győztes
-BL győztes
-Európa bajnok
-Világbajnok
-Konföderációs Kupa győztes

Emellett lehet, hogy énsem lennék motivált egy Depor ellen. Meghát túl a harmincon egy balszélső poszton. Háát. Én bőven megkonckáztatnám már, hogy Bojan legyen helyette az állandó balszélső, és ő legyen Ibra cseréje.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.12.06. 14:31:40

Messa írta:Azt gondolom, hogy minden egyes meccsel, amit játszunk, egyre közelebb kerülünk Robinho-hoz(,vagy egy másik balszélsőhöz, ebbe most ne menjünk bele). Én úgy érzem, hogy nagyon hiányzik egy gyors, gólerős, technikás balszélső a csapatból. Sajnos Henry idén már messze nem tudja azt produkálni, amit tavaly. Egyre többet sérült, és nem igazán tudja visszanyerni a formáját.

Mondom ezt úgy, hogy szerintem én vagyok az egyik legnagyobb Henry fanatikus a fórumon.

Ti hogy gondoljátok?
Ahogy Te. :wink: Összefoglaltad a lényeget.
Henry elvesztette a motivációját, lehet, h ezt ő maga se hiszi el, de szerintem igy van. Mindent megnyert amit lehetett, kiételes pályafutást tudhat maga mögött és úgy látszik, h már nem tudja magát kellőképpen motiválni egy depor szintű csapat ellen.

Az nyilvánvaló, h vki kell az ő helyére, mert azért elég nagy luxus, h az ellenfél tudja, h Henry-re már nem nagyon kell figyelni.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.12.06. 14:29:54

hát akárki akármit mond sztem tnap az első félidőben kifejezetten jó volt.. szépen megtartotta a labdákat meg volt pár megindulása is... sztem ha formába lendülne még bőven jó lenne.. aki meg a tnapi meccsen is henryt "szidja"... nekik csak annyit hogy iniesta 0 volt az első félidőben.. a nevét sem hallottam..
ennek ellenére én mindkét barcajátékost imádom!!! csak az nem tetszik hogy henryt sokan nagyon leírják:S
(ez most nem kötekedés volt csak szimpla vélemény)
béke!!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.12.06. 14:24:43

Egyszerűen kár maszatolni, meg színezni: Henry azért is kirívóan gyenge, mert a statisztikák is azt mutatják, hogy Ibra és Messi más kategóriát képviselnek. Gyakorlatilag a legnagyobb kritikám Henryre az, hogy még a fele teljesítményét sem tudja leadni az előbb említett 2 sztárnak.

Miért nevezünk Tridentének egy olyan támadósort, ahol egy gólképtelen, 1-1 szitukat felvállalni képtelen, körülményes, hátrafelé passzoló emberke szaladgál a balszélen?

Égető probléma a csapat baloldali játéka, Iniesta pazarlás oda, Henry pedig olyan messze van a formától, hogy csak na. Az első szezonját és ezt az idényt figyelembe véve gyakorlatilag kész csodának tekintem az idén tavaszi teljesítményét és a csodák ugye ritkán ismétlődnek... :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.12.06. 14:21:57

Azt gondolom, hogy minden egyes meccsel, amit játszunk, egyre közelebb kerülünk Robinho-hoz(,vagy egy másik balszélsőhöz, ebbe most ne menjünk bele). Én úgy érzem, hogy nagyon hiányzik egy gyors, gólerős, technikás balszélső a csapatból. Sajnos Henry idén már messze nem tudja azt produkálni, amit tavaly. Egyre többet sérült, és nem igazán tudja visszanyerni a formáját.

Mondom ezt úgy, hogy szerintem én vagyok az egyik legnagyobb Henry fanatikus a fórumon.

Ti hogy gondoljátok?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.12.06. 13:53:43

LG írta:
Mikaos írta:....
A 2 emberből akit leköt az egyik te vagy. :lol:
.
ez hatalmas :lol:

annyiban igaza van Mikaosnak,h valami nem csak fekete,vagy fehér,viszont minden másban Sanamaéknak van igazuk, persze szerintem.

annyira mint a jelenlegi Henry,bárki leköt két,v több embert, akárki is legyen az ő posztján, szóval ez nem annyira nyomós érv.

örülhetünk annak az első éve után,h tavaly összességében hasznára volt a csapatnak,nem is akár hogyan,de idén ez már egyáltalán nem garantálható, főleg az eddig látottak alapján.

persze el lehet észérvekkel vitatkozgatni, azért van a topik, viszont jelenleg simán rászolgál a negatív kritikákra,ez van.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
MR. TROMORT777

2009.12.06. 13:47:12

Fevernova írta:
Ne haragudj , nincs igazad szerintem! Abidal nélkül vagyis inkább az ő felfutásaival saját koporsónkba ütnénk a szeget! Csak ha belegondolsz abba , hogy Alves a jobb oldalt mennyit elől van akkor szerintem rájössz , hogy mennyit ér Abi hátul! Óriási szerepe van abban , hogy ilyen a védelmünk! Tökéletes! Nem kell az Henry dologba őt belekeverni! :oops:
Szerintem félre értetted, amit írtam, nem azt gondolom, hogy Abidal menjen fel és segítsen Henry-nak, hanem azt hogy eleve ne várjunk sokat a bal oldlatól, mert ott Henry egyedül van. Isten őrizz, hogy Abidal felmenjen, csak megemlítettem, hogy egész más a 2 oldal.
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.12.06. 13:40:48

MR. TROMORT777 írta:A bal szélünk gyenge támadásban, ez tény. Abidal annyit nem tud hozzá tenni a támadáshoz, mint jobb oldalon Alves. Mondjátok hogy ezen nem múlik, de múlik. Nagyon nem mindegy, hogy kivel kell felépítened egy támadást, tavaly is meglehetet nézni, hogy Messi se volt ugyan az jobb szélen, mikor puyol-lal volt ott.
Meg lehet nézni, hogy tavaly is amikor Messi jobbon játszott, és megkapta a labdát, Alves egyből elment melette, és Messi adhatta is neki egyből, és ott tudtak tiki-takázni.
Míg Abidal nem szokott felmenni az alapvonalig, nyílván neki nem is ez a feladata, mert az nem tehetjük meg, hogy mindenki teljesen fenn legyen, és csak Puyol és Pique maradjon hátul.
Eleve el van hanyagolva a bal oldal, Ronaldinho távozása óta.
Henry nem is nagyon kap balon labdát, akkor nemtom mit vártok tőle, nincs játékba, néha néha valaki meglátja, hogy üresen van, akkor passzol neki, de nem megy neki segíteni. Így Henry mit csináljon??? Rohanjon neki az ellenfélnek, és cselezze szét mint Messi??? Nem tudja, Ő nem Messi. Messi utánozhatatlan, és kész.
Így csak azt csinálhatja, hogy meghúzza és balal megporbálja beadni, ami azért rossz, mert jobb lábas.
Lehet hogy bele tudna jönni, és ballal is tudna jó labdákat adni, de nem kap labdát nagyon senkitől. Ott van folyamatosan üresen, de felése néz senki. Így biztosan nem fog belelendülni.
Nem ez az ő posztja eredetileg, és hatalmas grat neki, hogy tavaly mégis tudott ott remekelni.
És nem értek azokkal eggyet, akik azt mondják, hogy motivációs gondok vannak, mert látszik hogy játszana ő, ha nem lenne egyedül. Rengetegszer ugrik ki jó ütembe lesről, de nam kap labdát, csak figyeljétek meg. Tavaly a remeklő Xavi folyamat észre vette, és inditotta is, de most nem vesszi észre, ahogy más se. Mondjátok hogy rengeteget van lesen, jóhogy mivel mindig kiugrik, de nem kap labdát, így lehajtott fejel bandukol vissza. Ez egy meccsen egy 5-10 alkalommal elő szokott fordulni.
Sajnos ha ez így folytatódik, akkor nem nagyon lesz változás a formáját illetően.
Így most csak a nevéből él, az ellenfél nem teheti meg, hogy ne húzza szét a védelmét. Muszáj nekik fogni Henry-t. Míg Pedrónál elég csak egy valakit oda állítani, és kész.
Én azért bizakodó vagyok, és remélem Henry feljavul.


Ne haragudj , nincs igazad szerintem! Abidal nélkül vagyis inkább az ő felfutásaival saját koporsónkba ütnénk a szeget! Csak ha belegondolsz abba , hogy Alves a jobb oldalt mennyit elől van akkor szerintem rájössz , hogy mennyit ér Abi hátul! Óriási szerepe van abban , hogy ilyen a védelmünk! Tökéletes! Nem kell az Henry dologba őt belekeverni! :oops:
SEX N MONEY...
MR. TROMORT777

2009.12.06. 13:36:18

A bal szélünk gyenge támadásban, ez tény. Abidal annyit nem tud hozzá tenni a támadáshoz, mint jobb oldalon Alves. Mondjátok hogy ezen nem múlik, de múlik. Nagyon nem mindegy, hogy kivel kell felépítened egy támadást, tavaly is meglehetet nézni, hogy Messi se volt ugyan az jobb szélen, mikor puyol-lal volt ott.
Meg lehet nézni, hogy tavaly is amikor Messi jobbon játszott, és megkapta a labdát, Alves egyből elment melette, és Messi adhatta is neki egyből, és ott tudtak tiki-takázni.
Míg Abidal nem szokott felmenni az alapvonalig, nyílván neki nem is ez a feladata, mert az nem tehetjük meg, hogy mindenki teljesen fenn legyen, és csak Puyol és Pique maradjon hátul.
Eleve el van hanyagolva a bal oldal, Ronaldinho távozása óta.
Henry nem is nagyon kap balon labdát, akkor nemtom mit vártok tőle, nincs játékba, néha néha valaki meglátja, hogy üresen van, akkor passzol neki, de nem megy neki segíteni. Így Henry mit csináljon??? Rohanjon neki az ellenfélnek, és cselezze szét mint Messi??? Nem tudja, Ő nem Messi. Messi utánozhatatlan, és kész.
Így csak azt csinálhatja, hogy meghúzza és balal megporbálja beadni, ami azért rossz, mert jobb lábas.
Lehet hogy bele tudna jönni, és ballal is tudna jó labdákat adni, de nem kap labdát nagyon senkitől. Ott van folyamatosan üresen, de felése néz senki. Így biztosan nem fog belelendülni.
Nem ez az ő posztja eredetileg, és hatalmas grat neki, hogy tavaly mégis tudott ott remekelni.
És nem értek azokkal eggyet, akik azt mondják, hogy motivációs gondok vannak, mert látszik hogy játszana ő, ha nem lenne egyedül. Rengetegszer ugrik ki jó ütembe lesről, de nam kap labdát, csak figyeljétek meg. Tavaly a remeklő Xavi folyamat észre vette, és inditotta is, de most nem vesszi észre, ahogy más se. Mondjátok hogy rengeteget van lesen, jóhogy mivel mindig kiugrik, de nem kap labdát, így lehajtott fejel bandukol vissza. Ez egy meccsen egy 5-10 alkalommal elő szokott fordulni.
Sajnos ha ez így folytatódik, akkor nem nagyon lesz változás a formáját illetően.
Így most csak a nevéből él, az ellenfél nem teheti meg, hogy ne húzza szét a védelmét. Muszáj nekik fogni Henry-t. Míg Pedrónál elég csak egy valakit oda állítani, és kész.
Én azért bizakodó vagyok, és remélem Henry feljavul.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.06. 12:57:19

LG írta:Most kb. ugyanazt a gyenge szintet hozza, mint az első évében, és sajnos nem sokat tud hozzátenni a játékhoz. Ezt te nem akarod beismerni,

Idézeteimmel válaszolok (csak a mai hozzászólásaim alapján):
1. "és tényleg nincs Henry formában"
2. "még Henrynak fel kéne venni a fordulatszámot"
3. Vagy egy reagálás: "ElBartimaeus írta:
Sajnos azzal meg egyet kell értenem, hogy nem túl gyors, de hát nincs mit tenni, fiatalabb már nem lesz."
:arrow: "És ez is igaz"

Az a nagy helyzet, hogy ti nem vagytok hajlandók elismerni a másik oldalát a dolgoknak :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21330
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.06. 12:52:16

Mikaos írta:
LG írta:Sanamával értek egyet!
Mikaos 2 nagyon rossz érvet hozott föl. Először is, h leköt 2 védőt....érdekes, h vmelyik támadónk nincs formában, mindig a védencei ezt hozzák föl, h még így is képes 2 védőt lekötni. Komolyan nem törik bele a kezetek, h ekkora fasságot képesek vagytok leírni?
Azt tudom mondani, hogy lehet Pepnél reklámalni :)
És neked is mondom: nem 2 védő, hanem 2 ember.
Ha te ezt ****-nak gondolod, akkor baj: a Barcában pont a terület megnyitása a lényeg. Ha nincs terület, akkor vége a focinknak (lásd Kazany). Ezeket csak gyors mozgásokkal lehet elérni, és bár könnyűnek hangzik, de ez az, amit az egyik legnehezebb megtanulni. Mondhatnám úgy is, hogy a zsenik kiváltsága.

szerk.: Srácok, azt nem értem, hogy miért kell mindig fekete vagy fehér véleményt alkotni? Valami középút felé kéne terelődni. Én elismertem Henry gyenge játékát, de azért ti is lássátok be, hogy Abidal nem = Alves-szel, és hogy mennyivel kevesebb támadást vezetünk a bal szélen alapból!
A 2 emberből akit leköt az egyik te vagy. :lol:
Ember te is látod, h nem megy neki, akkor meg minek magyarázkodni, h de még így is mekkora spíler meg milyen hasznos stb...nem kell. Most kb. ugyanazt a gyenge szintet hozza, mint az első évében, és sajnos nem sokat tud hozzátenni a játékhoz. Ezt te nem akarod beismerni, DE én tudom, h a lelked mélyén, a legmélyén :!: te is tudod, h ez így van.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.06. 12:46:44

Sanama írta:De te meg ne akard már megmagyarázni,hogy egy számára idegen(mert AZ) poszton ő a császár, mert elfut az alapvonalig meg vissza.
Nem állítottam ilyet.
Sanama írta:Annak,meg, hogy ki van mögötted semmi köze nincs ahhoz, hogy TE milyen vagy.
Megint ugyanoda lyukadunk ki... Iniesta pl. hány jó támadást vezetett ez évben a bal szélen, amiből gól/gólpassz lett? Mert legalább ugyanannyit játszottak ezen a poszton.

Vagy mondok más példát, hogy miért is fontos az, hogy támogatottság: Messi mögül vedd ki Alvest (ugye volt ilyen meccsünk ez évben, és láttuk, hogy milyen kevés volt Messi). Vagy Piqué mellől vedd ki Puyolt...
még hogy nem fontos a támogatottság... Az egész csapat a támogatottságon múlik.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.06. 12:43:42

Mikaos !

Mindenki tudja,hogy Henry nem szélső, és hogy Henry öreg már.
Ennek ellenére a tavalyi produkciója kitűnő volt.
De te meg ne akard már megmagyarázni,hogy egy számára idegen(mert AZ) poszton ő a császár, mert elfut az alapvonalig meg vissza.

Egy ok van amiért Ő még kezdő. Mert nincs balszélső a keretben. Remélem ez télen megoldódik, és érkezik Robinho vagy valami értékesebb szélső oda, és akkor meglátod,hogy írhatod Henry futásait, a padon fog ülni.

Annak,meg, hogy ki van mögötted semmi köze nincs ahhoz, hogy TE milyen vagy.
Arra meg, hogy a bal oldalon miért 10támadás megy 1 meccsen csak annyit mondok,hogy ha Henry megkapja a labdát 10ből 7szer visszadja Abidalnak vagy Xavinak. Ezzel szemben Messi 10/7szer elindul előre...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.06. 12:38:20

LG írta:Sanamával értek egyet!
Mikaos 2 nagyon rossz érvet hozott föl. Először is, h leköt 2 védőt....érdekes, h vmelyik támadónk nincs formában, mindig a védencei ezt hozzák föl, h még így is képes 2 védőt lekötni. Komolyan nem törik bele a kezetek, h ekkora fasságot képesek vagytok leírni?
Azt tudom mondani, hogy lehet Pepnél reklámalni :)
És neked is mondom: nem 2 védő, hanem 2 ember.
Ha te ezt ****-nak gondolod, akkor baj: a Barcában pont a terület megnyitása a lényeg. Ha nincs terület, akkor vége a focinknak (lásd Kazany). Ezeket csak gyors mozgásokkal lehet elérni, és bár könnyűnek hangzik, de ez az, amit az egyik legnehezebb megtanulni. Mondhatnám úgy is, hogy a zsenik kiváltsága.

szerk.: Srácok, azt nem értem, hogy miért kell mindig fekete vagy fehér véleményt alkotni? Valami középút felé kéne terelődni. Én elismertem Henry gyenge játékát, de azért ti is lássátok be, hogy Abidal nem = Alves-szel, és hogy mennyivel kevesebb támadást vezetünk a bal szélen alapból!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.06. 12:34:43

Sanama írta: Azért,hogy lehúzzák az alapvonalig és beadják? nem
Hanem,hogy vigyék befelé és kapura törjenek. Ehhez semmi köze nincs annak,hogy Abidal vagy Alves van mögötted, mert a te képességeiden múlik,hogy meg tudod-e csinálni egy 1v1et és megforgatni a védőt vagy sem.
Titi erre, 33évesen már képtelen. 25-28évesen bőven meg tudta csinálni, most viszont nem.
Ezzel egyetértek. De ettől még Iniesta, Pedro, Bojan sem voltak jók a bal szélen, tehát valami mégis lehet a támogatottsággal.
Amióta nincs Dinho, és van egy Messink, a bal oldal kb. le van tojva (régen ugye pont fordítva volt), Henryra van bízva, hogy elmozgásaival lekösse a védők figyelmét. Jelen pillanatban -szerintem- ez a legnagyobb feladata, akármilyen siralmasnak is hangzik, mert -ha most a hasamra ütök, és- azt mondom: 30 támadást vezetünk a jobb szélen, akkor ennek megfelelő arányban mindössze max.10 darabot a bal szélen.
Igazad van, a 10-ből is lehetne villogni, és tényleg nincs Henry formában. De ugyanúgy igaz, amit én is mondok, hogy nincsen megfelelő támogatása. Bár most kezd felnőni Abidal a feladathoz, csak még Henrynak fel kéne venni a fordulatszámot.
Sanama írta:Azzal meg, hogy 2védőt leköt egyáltalán nem értek egyet. Akkor 2védő marad Zlatanra meg Messire? :D :D :D
Figyelmetlenül olvasod, amit írok :) Nem azt írtam, hogy 2 védőt köt le, hanem 2 embert.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21330
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.06. 12:34:40

Sanamával értek egyet!
Mikaos 2 nagyon rossz érvet hozott föl. Először is, h leköt 2 védőt....érdekes, h vmelyik támadónk nincs formában, mindig a védencei ezt hozzák föl, h még így is képes 2 védőt lekötni. Komolyan nem törik bele a kezetek, h ekkora fasságot képesek vagytok leírni?

A másik, h azért nem megy neki úgy, mint pl. Messinek, mert ő mögötte nem Alves, hanem Abidal van. Ez megint csak mese...Messi mögött játszhatott OPR is, mégis ment neki, és nem hiszem, h Henry játékán is bárki sokat tudna húzni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.06. 12:25:36

Akkor kérlek csak gondolj bele...

David Beckham:
Jobblábas volt, beadásokból élt, mégsem a bal szélen játszott.

Szerinted Messi ballábasként miért a jobb szélen játszik?
Dinho miért a balon? stb?

Azért,hogy lehúzzák az alapvonalig és beadják? nem
Hanem,hogy vigyék befelé és kapura törjenek. Ehhez semmi köze nincs annak,hogy Abidal vagy Alves van mögötted, mert a te képességeiden múlik,hogy meg tudod-e csinálni egy 1v1et és megforgatni a védőt vagy sem.
Titi erre, 33évesen már képtelen. 25-28évesen bőven meg tudta csinálni, most viszont nem.

Azzal meg, hogy 2védőt leköt egyáltalán nem értek egyet. Akkor 2védő marad Zlatanra meg Messire? :D :D :D
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.06. 12:21:45

Sanama írta:Hogy nem tudja más jobban megrántani a labdát a szélen? Ő csak azért csinálja, mert nem tud mást.
Itt a lényeg. Nem is értem, hogy miért írtad a többit? :P
Sanama írta:Szerinted, egy jobb lábas, balszélsőnek ezt kellene csinálni,hogy kiviszi az alapvonalig lehajtott fejjel onnan ballal berúgja?
Szerintem közel sem.
Nézd meg a jobb oldalt, hogy milyen támogatás van...majd hasonlítsd össze a bal oldallal. Akármilyen jól játszik Abidal, sosem tudja úgy támogatni Henryt, mint Alves Messit...mert Alves egyszerűen egy zseni.

Most őszintén azt várod, hogy Henry szinte magára hagyottan váltsa meg a világot a balszélen? Én még nem láttam jó teljesítményt ez évben a bal szélen. És mindegy, hogy a te képeden lévő játékos volt ott, vagy Pedro, vagy Bojan...támogatás nélkül nem megy.
Sanama írta:Viszont ezt csinálja, már befelé cselezni, meg úgy cselezni képtelen már.
Ha annyira királyan húzza el a szélen és adja be, miért nem lőtt a csapat ezekből a szitukból egy csomó gólt?
Na, nézd meg, hogy mit írtam, még egyszer. Pont ugyanezt. Hogy teljesítményben még nem látszik, hogy ott van, de a nevéből él...viszont a meccs képét nézve még ez is elég, hogy lekössön 2 embert.
Lezárt