Nyári igazolások v. álmok színháza?

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.03.21. 14:27:56

És akkor még néhány álom:
Julio Baptista, Adriano
Ami nem is annyira álom, ha eladná már végre a vezetőség Riquelmet, Saviolat, Rochembachot, Giovannit. Sok kölcsön játékos, fizetjük a keresetük egy részét és semmit nem hoznak a konyhára, ráadásul másnak aratják le a babért. Úgysincs rájuk szükségünk. Riquelme - Saviola tuti megér min. 10-10 millát, Rochembach - Giovanni pedig 2-3 miilát. Így közel 30 millát össze lehetne szedni, amiből egy Adriano simán meglehetne és a fizuja sem lenne annyi mint ennek a 4 játékosnak az összes... Ha Larsson felgyógyul Maxit tovább lehetne adni 1 évre kölcsönbe had tegyen szert egy kis Európai rutinra.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.03.21. 14:22:05

Az én jövő évi csapatom:
Valdes - Belletti, Puyol, Edmilson, Sylvinho (Gio) - Deco, Marquez, Xavi - Luque (Giuly), Eto'o, Ronaldinho
padon: Iniesta, Maxi, Larsson, Gio (Sylvinho), Milito, Oleger, Bommel, Motta
Mehet: Gerrard, Albertini
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.03.21. 14:16:10

igen, semmiképp sem szabad leírni Gio-t. Ősszel a legjobb balhátvédek közt tartották számon. pl. az origo őt választotta a BL álomcsapatba balhátvédnek, nem mondjuk Robi Carit. Sylvinho meg egy nagyon jó játékos, bizonyított már, csak kell idő a sérülés után. Ez lesz Edmilsonnal is. Az egyik legjobb védő, de ilyen kihagyás után biztos kellesz 1-2 hónap mire formába jön. Egyébként nem értem sokan miért akarjátok padra Marquezt? Asszem letett eleget az asztalra. Ha jövőre egészséges lesz és jó formában lesz Edmilson, akkor velük asszem megoldódnak a problémák. Egyenlőre Giuly mutat eléggé hullámzó teljesítményt...
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.03.21. 13:39:16

Ne írjátok le még a jóöreg GIO-t! még két szép év legalább van a kölyökben,csak most hullámvölgyben van,de majdcsak kijön belőlle!Emlékezzetek hogy mien jól játszott ősszel! Ő volt az egyik húzóemberünk.Össze fogja magát szedni!
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.21. 12:23:45

na akkorm en is leirom
--------------Valdes--------------
Belleti---Milito/Kompany----Puyol---Del Horno
---------------------------------------------------
------------Xavi-------------Essien-------------
---------------------------------------------------
Giuly-------------Deco------------Ronaldihno
---------------------------------------------------
-------------------Eto'o-------------------------

Szerintem nem kell jovore sok valtoztatas a csapat pont jo ahogy most van
a padra:Maxi.henke,motta,edmilson,messi,marquez es iniesta
jovo utan pedig henke helyere vennem torres-t...
Tiziano Crudeli fan :!:
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.03.21. 11:53:40

ha lehet akkor én is leírnám!


Valdes

Belletti Puyol Milito del Horno

Marquez

Deco Xavi

Ronaldinho Luque(ide meg Yeste kéne csk ő szinte megszerezhetetlen) :cry:

Eto'o

cserék:Jorgera,Edmilson,Motta,Gio,Giuly,Oleguer(esetleg),Maxi,Larsson,Iniesta
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2005.03.21. 11:31:07

na, én is beszallok a nagy taktika rajzolgatasba. ime az én alom csapatom jovore :wink: :

---------------------------- valdes --------------------------

-- belletti ------ edmilson ------- puyol------- zambrotta --

----------------------------- xavi ----------------------------

-- giuly -------------------- deco -------------------- lüki --

----------------------------------------- ronaldinho ----------

------------------eto'o ----------------------------------------

kispad: jorquera, sylvinho, oleguer, marquez, motta, van bommel, iniesta, messi, maxi, henke
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.03.21. 10:41:11

Mihu írta:
redlions írta:Luque kell, mert katalán! Ráadásul sokoldalú! 8)
Tényleg nem lenne rossz ha nálunk játszana de kinek a helyén szerepelne?Roni,Deco vagy esetleg Giuly?
Rotáció!
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.20. 23:21:13

redlions írta:Luque kell, mert katalán! Ráadásul sokoldalú! 8)
Tényleg nem lenne rossz ha nálunk játszana de kinek a helyén szerepelne?Roni,Deco vagy esetleg Giuly?
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.03.20. 22:34:19

Luque kell, mert katalán! Ráadásul sokoldalú! 8)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.03.20. 20:25:47

Kiváncsi vagyok meg lehetne e fűzni Del Hornot... Amilyen kemény feje van a baszkoknak, az bizti hogy a Reál nem fogja elvinni, de én magunknak se adok sok esélyt. Arról nem is beszélve, hogy egyelőre komolyan nem érdeklődünk iránta...
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.03.20. 20:00:46

hat en militot hoznam oli helyere...
es balszelre pedig del hornot miveel ashley cole megszerezhetetlen es meg delhorno nagyon jo,meg johet essien/van bommel en essien-re tennem szavazatom,en nem tartom fontosnak luqe erkeztet mert vannak elol elegen,es giuly mostani teljesitmenye alapjan boven eleg lenne
szoval 3 jatekos kellene nekem :D
1Milito
2Del horno
3Essien
ja es kompany de ot ma el fogja vinni a cselszki...
Tiziano Crudeli fan :!:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.20. 19:40:30

az oleguer csak azért van a kezdőben, mert szétszedett szárral sem az edmilson, sem a motta nem tudna nagyot alkotni. viszont ahogy 100 %osak lesznek - és ez már csak napok kérdése - az oleguer valszeg visszamegy 3. embernek ebben a bugiban. én inkább a hátra, a baloldalra hoznék még vkit a gio és a sylvinho mellé, mert ők néha már nagyon karcsúak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2005.03.20. 19:36:23

Így van ebben is különbözünk(szerencsére) hogy nincs 8 csatárunk Evil or Very Mad Rolling Eyes NEM IS KELL ELŐRE SENKI,védő kell,mert Oleguerrel nem lehet BL-t nyerni,egyeül ő lóg ki
Vendég

2005.03.20. 19:35:14

Így van ebben is különbözünk(szerencsére) hogy nincs 8 csatárunk :evil: :roll: NEM IS KELL ELŐRE SENKI,védő kell,mert Oleguerrel nem lehet BL-t nyerni,egyeül ő lóg ki
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.20. 19:34:06

jaja. jó a három ember: milito, luque, van bommel. és jók is vagyunk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2005.03.20. 19:22:25

Hát itt elég sok furcsasággal találkoztam.
Az szerintem képtelenség,hogy a nyáron Luque-t és Torrest is megvegyük,értelme sincs,nem vagyunk mi Real Margit!Azt is képtelenségnek tartom,hogy Belletit vagy Gio-t eladjuk.
Nincs értelme 10 játékost venni,a vérfrissítés tavaly nyáron volt,mostmár csak a gyengébb posztokra kell erősíteni!
Szerintem max 3 ember érkezik a nyáron!
Vendég

2005.03.20. 18:51:35

[quote="LG"][quote="Charlie"]---------------Valdes---------------
----------Milito-------Puyol--------
Belletti-------------------------Gio
---------------Edmilson------------
----------Deco-------Xavi----------
Ronaldinho-------------------Luque
----------------Eto'o-----------------

[i]Cserék[/i]+[i]Tartalékok[/i]:Van Bommel,Giuly,Maxi,Larsson,Marquez,Gabri,Damia,Messi,Oleguer,Iniesta,Sylvinho


Mit szólnátok egy ilyen csapathoz jövőre?Pletykák alapján állítottam össze,szval semmi valóságalapja!De nekem tetszene,csak az lenne a gondom hogy ha jön Milito(nagy rá az esély),akkor Marquez vagy Edmilson kifog szorulni,amit én nagyon bánnék,mert gondolom nem kispadra igazolnánk az argentínt.
C.[/quote]
Azért én Rafat nem ultetném padra, semmiképpen. Ha már azt a milito kolkot mindenképpen akezdob akarod, akkor Puyol kimehetne valamelyik szélre, hisz o már játstott a védelem minden posztján. Amugy én sem luket, sem militot nem tenném a kezdobbe. :roll:[/quote]


Üdv!
Valdes
(Jorquera)
(Rúben)

Miguel Puyol Milito Del Horno
(Gabri) (Edmilson) (Oleguer) (F.Navarro)
(Damia) (Mora)
Marquez
(Motta)
esetleg ide még Edmilson

Xavi Deco
(Van Bommel) (Iniesta)
(Giuly) (Luque)

Ronaldinho
(Van.der Vaart)
(Messi)
F.Torres Eto'o
(Maxi) (Larrson)
Vendég

2005.03.20. 18:36:05

Mr. Master írta:Belletti már nem annyira... Kész brazil válogatott lesz belőlünk nemsokára! De én mondjuk bírom a dolgot. De ennek ellnére nem hiszem, hogy még kell nekünk brazil játékos. Objektíven nézve a dolgot, nem tesz túl jút nekünk. Szerintem kéne négy játékos:
Két védőa Cafú/Zambrotta/Milito/Kompany négyesből, Luque és vagy van Bommel, vagy Essien. És készen leszünk a jövő idényre. Talán így majd meglesz mind a bl, mind a bajnokság.

Üdv mkinek! Sztem a nyáron Miguel,Milito,Del Horno,Van Bommel,V. der Vaart,Torres és estleg Luque kellene +venni! aztán igy festene a csapat:

---------------------------Valdes-------------------------------
------------------------(Jorquera,Rúben)---------------------

Miguel-----------Puyol-----------------Milito------Del Horno-
(Gabri)-------(Edmilson)---------(Oleguer)---(F.Navarro)--
(Damia)
--------------------------Marquez------------------------------
--------------------------(Motta)----------------------------------------Xavi--------------------------------Deco---------------------(Van Bommel)-------------------(Iniesta)----------------------(Giuly)-------Ronaldinho-------(Luque?)------------------------------------(V.der Vaart)----------------------------------------------------(Messi)------------------------------------------Torres-------------------------Eto'o---------------------------(Maxi)-------------------------(Larrson)

Fiatalok,sikerre éhesek,nm számitanak EU-n kivülinek! Szoval sztem ök naon befektetésnek tünnének,kicsit drágák de Istenem!:))) Eladnánk:Belletit,Gio,Sylvinho,Albertini,Gerard,+kölcsönböl vissza eladnánk Riquelmet,Saviolat.Értük kapnánk annyi pénzt,+ a szponzor is adna,BL-be amit kerestünk!
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.03.20. 16:15:12

Hali!Egy Wright-Phillips-hez mit szólnátok?szerintem nagyon jó kis játékos meg fiatal is! :?:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.03.19. 20:19:55

boggabor írta:Nekunk Vaart kell o lenne Roni csereje es egy normalis vedo Rochenbackot es Saviolat megtartani es Riquelmet el lehetne adni bar en ot is megtartanam, de Reijkaardnak nem szimpatkus lenyeg,hogy kell egy vedo, en azzal is kiegyeznek, ha csak egy embert vegyunk, de az vedo legyen Oleguer helyere
Szerintem nem engedhejük meg magunknak hogy egy van der Vaart szintű ember a kispadon ücsörögjön...
Brian 20

2005.03.19. 18:32:49

ez barca szinű akart lenni kár hogy nem lett tökély :D :D :D :D :D :D
Brian 20

2005.03.19. 18:31:37

Cafu-t már nem hoznám ide nincs rá szükség meg szerintem lasssan kiöregszik ebbe a csapatba fiatal játékosok kellenek mert ez egy fiatal csapat és évekig játszatnának együtt. Amúgy szerintem is elég erös mostani keret ha a sérültek felépülnek és a kölcsönjátékosok is itt lennének szóval ha nyáron igazolni akarunk félő hogy valakiktől meg kell válni. De aki ebbe a szezonba játszot föleg amikor a nagy sérüléshullám volt sajnálnám megérdemlik hogy maradjanak[/b]
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2005.03.19. 17:37:31

Nekunk Vaart kell o lenne Roni csereje es egy normalis vedo Rochenbackot es Saviolat megtartani es Riquelmet el lehetne adni bar en ot is megtartanam, de Reijkaardnak nem szimpatkus lenyeg,hogy kell egy vedo, en azzal is kiegyeznek, ha csak egy embert vegyunk, de az vedo legyen Oleguer helyere
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.19. 15:46:27

Belletti már nem annyira... Kész brazil válogatott lesz belőlünk nemsokára! De én mondjuk bírom a dolgot. De ennek ellnére nem hiszem, hogy még kell nekünk brazil játékos. Objektíven nézve a dolgot, nem tesz túl jút nekünk. Szerintem kéne négy játékos:
Két védőa Cafú/Zambrotta/Milito/Kompany négyesből, Luque és vagy van Bommel, vagy Essien. És készen leszünk a jövő idényre. Talán így majd meglesz mind a bl, mind a bajnokság.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Lezárt