Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.01.06. 12:28:17

Sztem is jöhetne a Henry.És akkor a Gili,Ezquerro(pedig nagoyn bírom,meg minden),és a Saviola Maxi duóból az egyik...bár ők kifejezetten nagy kedvencek nállam!
és akkor maradna 5 támadó ember:Ronnie,Etoo,Messi,Henry.és Savi,vagy Maxi..annyi sztem bőven elég. 8)
Hátra meg a jobb oldalra nem a Daniel alves a megoldás..Balra meg még eegy másfél évig nem kell nagyon senki..Hadd birkózzon a Gio meg a Sylvinho! :)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.06. 08:53:38

sztem ha a védelembe veszünk egy stabil oszlops tagot, aki bőven megállja a helyét ott, akkor Puyol igenis visszamehet az eredeti helyére, jobbra, mert nagyon jól játszott ott régebben és középen nem lennék beparázva egy gallas-marquez duóval!
ha sagnol nem meg torinóba, akkor ingyen mindenképp jöjjön!!!
balra sztem sem kell egyenlőre senki. cole nagyon jó, szeretném én is, de valljuk be most nincs bal oldalon probléma. syl jól tolja!
henryt meg mindenképp vegyük meg, mert nem lenne már sztem olyan drága, még ha jövőre is jár le a szerződése. klasszis és messi 2-3 év múlva is fiatal lesz, de addig tapasztalatot szerez. ha nem vesszük meg viszi a margit, vagy a cselzi.
szóval: sagnol: ingyen, gallas: ingyen, henry: 20 misi.
saviola, ezqu: 10-12 misi, maxi kölcsön, larsson elmegy. kell támadó és alig költenénk igazolásokra!!!
Avatar
BANDIKA
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.21. 02:22:24
Tartózkodási hely: Békés

2006.01.06. 00:41:00

Bocsi,bocsi!Béna vagyok:Ashley Cole az én emberem!Irjatok már vmit Kuyt-rol, mert én nem nagyon ismerem,de munkahelyemen vele fárasztanak!Köszi!Henry jöjjön,legalább több mez megy majd el!De 1 védö nagyon kellene!(GALLAS!!!!!!!!!!!) :twisted:
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.01.05. 18:11:19

A goal.com pedig erről:
“Me to Barca? Impossible. Its a story that has no factual basis to it,” said the Fiorentina marksman today.

“Nobody ever contacted me, nor did I speak to anyone about this supposed transfer,” he added.

Toni then commented on a move that instead took place in the real world, the one that saw Cassano make the switch from Rome to Madrid.

“I am sure he will do well at Real. I am happy for him, as he will start to play again,” he explained.

Toni returns to action this weekend when Fiorentina face struggling Reggina.


u.i. bocs a hosszú és angol idézésért.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.01.05. 18:03:25

Avatar
Barrano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:05:14
Tartózkodási hely: Budapest, Csepel

2006.01.05. 17:46:08

Hasonló véleményen vagyok én is. Örülnék ha jönne Henry, mert nagyon jó játékos, és szerintem beférne a csapatba. De nincs égető szükség rá, ha azonban jó áron megvehető, jöjjön csak.
Catalonia is not Spain
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.01.05. 17:39:25

Nekem vegyesek ezek az érzelmek Henry-val kapcsolatban. Már vagy három éve az ő leigazolását várom a csapathoz, régi nagy-nagy álmom teljesülne, ha idejönne, isten az a csávó. Ha nem a Barcáról van szó, akkor tersészetesen Henry nálam a no.1. DE. Látom, h semmi szüksége nincs rá a csapatnak. Szóval, nekem teljesen mindegy, h jön-e hozzánk, vagy marad az Arsenalba. Így is úgy is szomorú is meg boldog is leszek egyszerre. Csak a real vagy aa cselzi meg ne vegye... :?
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.01.05. 17:38:57

Álmodozzatok! De mi a francért akarjátok szétszedni a rekordokat döntögető csapatot??? Megy a Barçának és úgy dobáloztok a nevekkel, mintha a kieső zónában lennénk.... :? Nézzetek már rá a tabellára! Tavaly nem akartatok ennyi embert, mint idén...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
vsctp
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.10.20. 21:40:57

2006.01.05. 17:03:35

Ha jönne Henry akkor valszeg kiesne a szűrő kp és Deco meg Xavi futna fel-le. Szal sztem akkor a kp és a csatársor így nézne ki: Messi, Xavi, Deco, Ronaldinho-Henry, Eto'o.
De sztem nem kéne Henry.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.01.05. 16:26:00

Boixos írta:még csak annyit az anri-témához, h ha jönne a gyerek, akkor azért jönne, h bl-t nyerjen a barcával. mivel már valszeg nem biztos, h túl sok jó éve van hátra, ezért úgy fog hajtani, mint két állat. ez mondjuk nem hangzik azért annyira rosszul egy anri esetében.

ettől függetlenül inkább hátra költeném el a lóvét.
mint ahogy mondtad... en is Luciora tennem a voksom...
Tiziano Crudeli fan :!:
CampNou

2006.01.05. 16:24:54

Az én véleményem szerint sem kell Henry, nem tudom elképszelni vele a csapatot! De főleg azt nem hogy hol játszana?! Esetleg ő lenne elöl középen?! De akkor hol lenne Eto'o? Mert bár igaz, hogy játszott párszor kint a jobb szélen, de ott nem volt az igazi! Meg egyébként is jobb lenne a saját utánpótlásból, a B csapatból válogatni és felhozni játékosokat, hisz olcsóbb is plusz nagy az esély rá hogy katalánok! Eddig is nagyon sok jó saját nevelésű játékosunk volt, ezt most nem kellene megszakítani!

Forca Barca!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.01.05. 16:13:32

még csak annyit az anri-témához, h ha jönne a gyerek, akkor azért jönne, h bl-t nyerjen a barcával. mivel már valszeg nem biztos, h túl sok jó éve van hátra, ezért úgy fog hajtani, mint két állat. ez mondjuk nem hangzik azért annyira rosszul egy anri esetében.

ettől függetlenül inkább hátra költeném el a lóvét.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.01.05. 16:10:15

nem nagyon értek veled egyet! Henry minek????????? Itt van Ezqu ,(nem tom meddig...)aztán Maxi, van Savigól, van Messi, van Eto'o van Roni, és lex Dos Santos. aztán Cole-t ugyse tudjuk megvenni..... csak álom.. de lehet h nem, a többivel 1etértek....
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.01.05. 16:05:05

Nem kell Henry!!!!! PONT!!! :lol: :lol: :lol:
player10
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:34:29

2006.01.05. 16:01:04

Tudom, hogy sokan mondjátok, h nagyon "Real-os" hozzáállás, de szerintem egy akkora játékos, mint Henry, mindenhova kell(ene), és ha van rá lehetőség, akkor meg kell venni. DE: nem idén, hanem jövőre jár le a szerződése, így még kérhet érte sokat az Arsenal, de nem 30-40 milkát (itt is egy példa: Owen, amikor 12 millióért a Real-hoz igazolt, pedig előtte az orosz sokkal többet kínált érte, de nem akarták, h ingyen elmenjen, ezért inkább elengedték, vagy Cassano most...), szerintem nyáron olyan 20-25 körül elhozzuk.

Gallas szerintem is nagyon jól jönne, és legalább lenne versenyhelyzet, mert aki sportol, sportolt, vagy csak szimplán érti közületek, az tudja, hogy mehet akárhogy a szekér, változtatások nélkül előbb-utóbb visszaesés lesz...

A jobbszélre Daniel Alves nagy ötlet, de szerintem Sagnol - ingyen - még jobb lenne, és én Bellettit sem írnám le feltétlenül..

A balra Cole tényleg óriási lenne és szeritnem olyan 15-ért lehetne leigazolni. Meg, ha mi nem vesszük meg, akkor a Real, az meg ugye nem lenne jó. De Sylvinho bombaformában van mostanában, meg szerintem amúgy is tök jó játékos ( a kupameccsen is milyen labdákat adott: az 1.félidő utolsó percében a Ezquerro-nak, meg a gólpassz-t Giuly-nek.), és Gio sem rossz, úgyhogy nem is muszáj igazolni oda...

Így, összesen tehát, ha mindenhova erősítenénk, akkor is maximum 50 milkát költenénk, és ha eladjuk Saviola-t, meg vagy Giuly-t, vagy Ezquerro-t, vagy esetleg Maxit - akiről valljuk be: nem Barca-szintű, de őt nagyon csippantom, úgyhogy örülök, ha marad, és ugye Larsson is megy, meg olvastam valahol, hogy Gabri is kész meghallgatni bármilyen ajánlatot (bár én nagyon remélem, hogy nem megy el, mert a világ egyik legszimpatikusabb játékosa), akkor jön pénz, meg a fizetéseken is spórolás lesz, ha kevesebb játékos van. Meg jövőre már mezszponzor (..??)...úgyhogy suska az lesz bőven.

Ja srácok, főleg Subinho!
Puyol a védelem, az egész csapat oszlosa, vétek lenne visszavinni a szélre, olyan nekünk, mint Terry a ruszkiknak, vagy Nesta a Milan-nak. Középen a helye!

Bocs skacok, kicsit hosszú lett...
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2006.01.05. 15:59:42

Én meg azokat nem értem akik azt mondják, hogy nem kell Henry.
Igaz, hogy megvagyunk nélküle is, de azért vele erősebbek lennénk még ennél is.

Henry----------------Ronaldinho
-----------Eto'o------------------

Henry szinte már nem is befejezőcsatárt játszik az Arsenalban, annyiszor visszajár labdáért és próbál szervezni.

Messi pedig a rotáció miatt sokat játszana, hiszen őt így akár Ronaldinho és Henry helyett is belehetne tenni.

Henry a nyáron lesz 29, még benne van 3 szezon bőven.

Szerintem, ha "normális" összeget kérnek érte, akkor el kell őt hozni.
Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.01.05. 15:55:02

vazz', sztem is jobban elkölthetnénk ezt a lóvét.
mindenki szerint a mienk a legjobb támadósor!
(ellentétben a védelmünkkel).

Henryval lehet, hogy mégjobb lenne, viszont akkor a 4 zseniből 1 mindig padozik.
+ mi van akkor, ha Henry a Juvés formáját hozza?

áhhh, majd kiderül.
Boixos írta:viszont, ha a sagnol mégsem ment el torinoba és ha még nem írt alá a naziknak, akkor nagyon gyorsan el kéne hozni. mondjuk a lucioval együtt.
:D :D :D
de jó is lenne. :roll:

de cserébe a Münichhel aláírt :(
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.01.05. 15:53:42

Subinho! Az álomcsapatodból miért hiányzik Messi?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.01.05. 15:50:37

hát, pedig nagyon úgy fest, h már erősen csomagolják a laportának a gyereket londonban.
viszont, ha a sagnol mégsem ment el torinoba és ha még nem írt alá a naziknak, akkor nagyon gyorsan el kéne hozni. mondjuk a lucioval együtt. de ez már tényleg az álmok színháza.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.01.05. 15:41:45

Henry-ra rohadtul nincs itt szükség!!!!!

Nem értem minek akarja mindenki a csapatban látni??? Ebben a játékszerkezetben Eto'o-nál jobb támadót el sem képzelhetnénk. Messi helyére pedig még inkább nem kell, mert lassan már ő is jobb lesz mint Henry:)

Jövőre 30 éves, vegye meg a perez, ő szokott ilyen kiörögedőben lévő sztárokat igazolni!!! Mi meg hozzuk ide a Bozsinov és a hasonló fiatal tehetségeket...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.05. 15:19:34

sztem ehhez az álomcsapathoz (valdes - puyol, gallas, marquez, cole - bommel, xavi, deco - henry, eto'o, ronaldinho) nem kéne 100 misi.
gallasnak lejár a szerződése, ingyér jöhetne, henrynek ugyanúgy, persze érte tuti kéne virítani vmit, de nem 20-30 millát. cole télleg lóvés lenne, de ő még most nem is lenne olyan fontos, mert sztem a bal oldal még 1-2 évig elmegy így... tehát sztem a 100 misi inkább 30-40, de ha cole nem jön idén, akkor ez csak 10-20 körül... és ha saviolat eladjuk végre, mert itt úgysincs jövője, akkor az is lehet 8-10 misi, tehát alig költünk és ha jól tudom már most van 20 milla igazolásra. az elég is lenne sztem.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.01.05. 13:44:51

Charlie írta:Bojinov alig játszik a Fio-ban nem?Lehet hogy csak Én nem látom,mivel Pazzinit + Tonit látom 1 folytában csatárként.

Pandevről még régebben cikk is jelent meg itt az Eurobarcán hogy akarjuk,ugye?! :) Úgy emléxem.
bozsinovnak volt tavaly egy elég súlyos sérülése, ebben az évben pedig pazzinit játszatja a prandelli a helyén, ami még el is fogadható, mivel a legtehetségesebbnek tartott olasz csatárgyerekről van szó. ettől még k. jó bozsinov, még az sem lenne ellenemre, ha idehoznák a messi mögé. de mégiscsak inkább a Roma. :lol: ott többet tudna segíteni.

pandevnél még azt sem értettem, h merülhetett fel egyáltalán a neve.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Petixy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2004.10.10. 17:19:38
Tartózkodási hely: Tóalmás city

2006.01.05. 13:31:52

Marad a bayernben? :lol:
Ez komolyan nagyon jo hír számomra :D
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.01.05. 12:34:39

Subinho írta:sztem maniche nem felejtős de a ruszkinak úgyis több esélye van moszkvában, meg apuci is ott van még londonban...
cole jó, de ennyi pénzt egy bal oldali védőért??? van nekünk 2 jó!
van 2 hírem:

Maniche év végéig kölcsönbe került a cselszkijhez, valamint
Sagnol mégsem írt alá a Juventushoz! :shock:
marad a Bayernnél.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.01.05. 12:25:19

Bojinov alig játszik a Fio-ban nem?Lehet hogy csak Én nem látom,mivel Pazzinit + Tonit látom 1 folytában csatárként.

Pandevről még régebben cikk is jelent meg itt az Eurobarcán hogy akarjuk,ugye?! :) Úgy emléxem.

Az igazolásokhoz visszatérve,szerintem kell mindenképp jobboldalra valaki a védelembe.Én szívesen látnám Ledley Kinget is a csapatban :) Jól jönne egy "toronyház" középre.
C.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Charlie 2006.01.05. 12:36:03-kor.
Lezárt