Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.08.24. 10:01:53

Én sosem tartottam őt a világ legjobbjának a posztján.
De azt bátran elmondhatom, hogy azért tudott hozni egy nem kiemelkedő, de a csapat számára megfelelőnek mondható stabil szintet.
Most ez nemigen van meg....
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.08.24. 09:56:42

Micsoda neveket olvasni itt. Neuer, Cech, Hart, Diego Alves :lol: Még 20000-n előtte állnak mivel csak megye 3 szintű, ahogy mondta itt pár szakértő. Jelenleg egy kapus van nála aki jobb az szembe állt vele tegnap. Nem mintha Casillas nem hibázott volna és hibázna még pályafutása során.

Tízig számoljon el pár ember, mielőtt ide ír szerintem. Én védtem mindig Valdest, de az elmúlt egy évben kicsit tényleg sok hiba összejött a madrid ellen. Kicsit eltöprenghetne, hogy mi a megoldás arra, hogy ha felé gurul a labda és ráront egy ellenfél akkor ne menjen fel a nézők pulzusa.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2012.08.24. 09:56:19

ez nem nagyképűsködés volt... nem volt kinek passzolni és szimplán zavarba jött, pedig csak annyi lett volna a dolga h elrúgja a p*csába
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.24. 09:53:26

Mit savazzátok már nyomorult embert? Igen tegnap én is mérges voltam kicsit, de ennyi erővel Messit is lehetne ám bántani hogy 5 méterről belebombázza a kapusba. Teljesen felesleges keresni itt az utódját, következő meccset lehozza hiba nélkül. Ha elmegy a szuperkupa akkor az nem csak rajta megy el. Másik is hagytak ki ziccereket elől. Egyébként meg mit van mindenki úgy oda? Hisz csak egy szuperkupa. Semmi szerepe nincs, a bajnokság meg a bl a fontos nem ez. Szezonkezdő meccsnek bőven jó volt.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.24. 09:45:35

REMY írta:
Sanama írta: jobb kapus 1 van nála, az ma a pályán volt a másik csapatban.
Neuer, Cech, Hart stb stb .... leggyengébb láncszemetek. Ha ő visszavonul, (kétlem, hogy elmenne) és más jön a helyére akkor tuti előnyötökre válik.
Ugye Cech véletlen se a napokban mutatott be egy gyönyörű bakit, és az EB-n is hiba nélkül játszott, mindenki láthatta... :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.08.24. 09:27:24

Le se olvasok, mert gondolom mindenki védi, mint egy szentet. De egyet illene belátni, tavaly a cselzi és a madrid ellen se tudott felmutatni védést, potyázott, kiestünk, elbuktunk a legnagyobb meccseken.. Tétmeccsen 11-est már rég nem védett(BL,bajnokság), ez a tegnapi mutatványa, meg kriminális.. egy madrid ellen, telt háznál, gratulálok neki. Régen mondták, hogy Oleguer után ő a leggyengébb pontja a barcának, hát szerintem manapság már ő képviseli azt a képzeletbeli első helyet. Hogyan legyen egy csapat támadásban sikeres, ha hátul bizonytalanság és bohóckodás megy?!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.24. 09:07:32

Sanama írta:1baki utan ugy beszelsz shutter, mintha minden meccsen ilyeneket csinalna... azert "kicsit" el van mar ez tulozva.

mutass 1 olyan kapust, akinek nincs benne a 3-4baki/ev a jatekaban
Sok ilyen van, csak, h párat említsek: Hart, Casillas, Diego Alves és fogalmam sincs még, h kiket nem látunk.

Engem nem zavarna a baki, benne van a kapus posztban, de egyébként 2-3 éve semmit nem tesz hozzá a játékhoz, egyáltalán nem hozott nekünk meccset.

Tegnap pl. egy védeni valója sem volt, ellenben Casillasnak igen csak figyelnie kellett, Valdes meg úgy hibázik, h saját maga alakítja ki a lehetőségét.

A híres bravúrjai pedig a tavalyi szezonban elmaradtak. A BL döntőkkel meg komolyan ne jöjjön senki még egyszer, mert a 3 döntőn egy nagy védése volt, az pedig Henry ziccere.

Nem akarom én elküldeni, nem szidom, nem utálom, csak annyit mondok, h hozzunk a nyakára valakit, fiatalt, sikeréhest, harapósat, tehetségest, angolt, franciát, spanyolt, bánom is én. Mert hibázhat akármennyit, következő héten is vele fog kezdődni a összeállítás. És ezt tudja is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2012.08.24. 09:35:21-kor.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.08.24. 09:01:21

Miért védik sokan annyira VV-t? Szánalmas volt tegnap, csakúgy, mint a Chelsea elleni visszavágon vagy a tavaszi El classicon!
Lehet hibázni, de nem olyan szituációkban, ahol megye II-ben sem teszik.
Hiába vagyunk a világ legjobb csapata, ha van egy középszerű kapusunk.
A régi fórumon sokszor kifejtettem a véleményem róla, sokan lehurrogtak, hogy ilyen jó lábbal meg olyan jó......! Tegnap is másfél méterre pattant el tőle a labda egy hazagurítás után! Egy fenét jó! Egy világklasszis kapussal évekig kellett volna BL-t nyernünk zsinorban!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.24. 08:40:58

Én is mérges voltam rá, de ma már kicsit másképp értékelem. Sajnos látni kell, hogy a bravúrok eltűntek a játékából, ha ott van a ziccer, azokat már nem tudja megfogni ( pedig volt időszak, amikor éppen ezért tartottam őt a legjobb Barca-kapusnak... ), de ezek az amatőr hibái ugyanúgy jelen vannak, sőt. Valami nem oké vele...és neki nincs bérelt helye szerintem.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.24. 08:33:02

Alonso0190 írta: Casillastól miért nem látunk ilyen amatőr hibákat...?
Már láttam. Csak az nem egy Real-Barca volt.
VV csak egyféleképpen tudja a szurkolók fejéből kiverni ezt a bakit, ha jövőhéten lehúzza a redőnyt és nem kap gólt, mert ha ezen fog elmenni a SZK akkor a szurkolók ki fogják kezdeni és nyáron tuti, hogy keresnek egy kapust.
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2012.08.24. 08:25:49

Hát én nagyon mérges vagyok Valdésra , minek kell elkezdeni cselezgetni a kapu előtt amikor magabiztos előny van? Vagány akart lenni ,hogy kapus létére tud cselezni? Valdés miatt már két gólt adtunk a Realnak... és remélem , hogy nem ezen fog múlni a kupa, mert hazai pályán a 3-2 nem olyan jó...
Casillastól miért nem látunk ilyen amatőr hibákat...?
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2012.08.24. 08:14:16

Köszi VV, a 3-1es tippem elment rajtad :( :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.24. 07:52:04

ez van, a kapus poszt a leghálátlanabb poszt, ezzel mindenkinek meg kell bírkóznia, aki kapus.
a hibák (főleg, ha ennyire amatőr butaságok) jobban megmaradnak az emberben, meg hát az utóbbi 1-2 évből nem sok olyan meccs ugrik be, ahol valdes zsenialítása kellett a sikerhez.

ellenben pl. messivel, aki flop volt a chelsea elleni elődöntőkben, de mivel elképesztő számban termel, ezek a dolgok hosszú távon könnyebben elfelejtődnek, hiszen nem hogy kompenzál, hanem egy rossz meccsére jut 3 jó és 3 szenzációs.

de szerintem akik most ki vannak akadva, ők se nagyon tudnának mit kezdeni a helyzettel, nem mi döntünk a sorsáról, a vezetőség pedig akkor is bízni fog benne, ha a visszavágón is bakizik.

a visszavágón fogja be a szánkat. :)
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2012.08.24. 05:35:29

elbandi írta:Éreztem hogy nem kéne ebbe a topikba benéznem.Hibázott egy elég nagyot és most mindenki őt oltja.
Szerintem igazoljatok egy új kapust srácok mert egy igazi kapus sosem hibázik.
Mennyi hibát szeretnél még tőle látni? Tavaly, főleg a bajnokság vége felé rengeteg bizonytalanságot mutatott, most folytatja. Őszintén, nem érdekel a Szuperkupa, most még jó figyelmeztetés ez a potya. Valdes sosem volt klasszis kapus, nem is lesz, ezen nincs mit vitatkozni. Vannak bravúrjai, de nagy hibaszázalékkal teljesít. Egy világklasszissal a kapuban tényleg szinte verhetetlenek lennénk, de már beletörődtem, ő ott ragadt. Egyébként kedvelem, csak nem ide való, még akkor sem, ha rengeteg kupát nyertünk vele a kapuban.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.08.24. 04:19:19

Éreztem hogy nem kéne ebbe a topikba benéznem.Hibázott egy elég nagyot és most mindenki őt oltja.
Szerintem igazoljatok egy új kapust srácok mert egy igazi kapus sosem hibázik.
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.24. 03:33:12

nem minden meccsen, de azért a múltkori első perces benzema gól, és ez is kirívóan nagy hiba, a legnagyobb rivális ellen, és kb 1 éven belül.
nekem ez picit sok volt.

illetve voltak még olyanok, ahol mondjuk nem kapitálisat hibázott, csak szimplán benne volt a gólban, vagy egy topkapus az olyat fogja..... pl az rvp féle gól ami éles szögből jött, a ramires féle cselzi gólról, a khedira gólról a bajnoki clasicón, vagy még ugyanazon a meccsen mikor kijött a rokonok elé, és cr köszönte szépen.

nem mondom, megvannak a bravúrjai is sok esetben, viszont szerintem azzal azért egyet kéne érteni, hogy jelenleg a kezdő egyik, ha nem a leggyengébb pontja.

szerény véleményem szerint ez a csapat megérdemelne egy olyan kapust, akinek a klasszisa képes meccseket eldönteni, és nem negatív irányban.

tudom-tudom, volt itt bl, meg minden anno, de az utóbbi 1-2 évben sajnos nagyon ritkán lehetett elmondani, hogy valdes klasszis szinten, bravúrokkal és hiba nélkül védett.

de mindannyian akkor leszünk a legboldogabbak, ha a visszavágón kivédi a madridiak szemét, és röhögve emelhetjük magasba a kupát.

csak én nem igazán bízok benne, nálam eljátszotta.
mutass 1 olyan kapust, akinek nincs benne a 3-4baki/ev a jatekaban
tőlem bakizhat 8x is egy évben, ha azokat 2-3 gólos, biztos vezetésnél teszi, vagy olyan meccsen, ahol belefér.
lehet, hogy itt is belefér, de azért nagyképű lenne azt mondani, hogy a madrid ellen egy 3-2-vel otthon már zsebbe csoki.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.24. 03:25:28

1baki utan ugy beszelsz shutter, mintha minden meccsen ilyeneket csinalna... azert "kicsit" el van mar ez tulozva.

mutass 1 olyan kapust, akinek nincs benne a 3-4baki/ev a jatekaban
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.24. 03:14:18

De könyörgök ilyen helyzetben ki kell vágni,nem cselezni.
így van, úgy szokás mondani, hogy szükség törvényt bont.
inkább vette volna fel a hazaadást, és szabadrúgás. :lol:

mindegy mostmár, én nagyon dühös voltam, de már lenyugodtam, bízok benne, hogy a 3-2 elég lesz, és amúgy sem tudunk mit tenni, 99%, hogy valdes még legalább 5 évig a barca első számú kapusa lesz, akkor is, ha a következő clasicón is potyázik egyet.

a piacon vannak jobbak, csak vagy nem elérhetőek, vagy csak kevéssel jobbak mint valdes, és többet buknánk a csapat megbontása miatt, mint amit az új kapus esetlegesen jobb képességei miatt nyernénk.
korábban kellett volna lépni az ügy érdekében, most már csak annyit tehetünk, hogy összetesszük a kezünket, és imádkozunk, hogy valdes a nagyobb meccseken a jobbik formáját mutassa, ami nem kérdéses, hogy megüti a barca szintet.
csak az a baj, hogy ez a ritkább eset.
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.08.24. 02:56:24

MR. TROMORT777 írta:Azért azt sokan elfelejtik, hogy nincs a világon még egy ilyen kapus akinek ilyen feladatai lennének mint neki és ennyiszer van benne a passz játékban mint ő. Nállunk a legutolsó eset az hogy hátulról kivágjuk a labdát. Előtte mindig a legfontosabb a labda megtartása már kapus szinten is, és ebben remekel. Ennek ez a hátránya amit ma láttunk. Kevés csapat támad le minket így egy-egy kontránál. Ez pech, hogy így alakult. Hibázott, de istenem mindenki hibázik. Kissé a hátra passz is rossz volt, ilyenkor kicsit az ellentétes oldalra szokták passzolni, hogy a kapus ki tudjon lépni és tere is legyen.
De ne feledjük el Pique-t se... hatalmasat játszott, végig jól tolta, de a gól előtt a Reál térfelén kavirnyászott amit már előtte se értettem. Minek? Főleg nem ilyen állásnál, ez most nem 2-6ss meccs volt, hogy bármi megengedett legyen.

Hatalmasatt hibázott, de azért ne ássuk el. Ilyen szerepkörben egy Hartnak esélye sem lenne. Cech... őt inkább hagyjuk is, fényévekre van régi önmagától. Casillas az aki képes lenne megoldani, de őt meg nem klónozhatjuk.
Amikor Messi a Bl-ben büntetőt hibázott és kiestünk nem felejtette el senki, hogy mennyit tett értünk. Ez sajnos nem igaz VV-re, főleg mert a kapus poszt örök hálátlan feladat. Régebben nagyon sokat hibázott, de aztán nagyszerű kapussá vált, és még most is az. Előttem még tisztán élnek olyan meccsek mint a BL döntők és hasonló finomságok...
Lesz itt még VV imádat..
De könyörgök ilyen helyzetben ki kell vágni,nem cselezni.
Kép
MR. TROMORT777

2012.08.24. 02:44:45

Azért azt sokan elfelejtik, hogy nincs a világon még egy ilyen kapus akinek ilyen feladatai lennének mint neki és ennyiszer van benne a passz játékban mint ő. Nállunk a legutolsó eset az hogy hátulról kivágjuk a labdát. Előtte mindig a legfontosabb a labda megtartása már kapus szinten is, és ebben remekel. Ennek ez a hátránya amit ma láttunk. Kevés csapat támad le minket így egy-egy kontránál. Ez pech, hogy így alakult. Hibázott, de istenem mindenki hibázik. Kissé a hátra passz is rossz volt, ilyenkor kicsit az ellentétes oldalra szokták passzolni, hogy a kapus ki tudjon lépni és tere is legyen.
De ne feledjük el Pique-t se... hatalmasat játszott, végig jól tolta, de a gól előtt a Reál térfelén kavirnyászott amit már előtte se értettem. Minek? Főleg nem ilyen állásnál, ez most nem 2-6ss meccs volt, hogy bármi megengedett legyen.

Hatalmasatt hibázott, de azért ne ássuk el. Ilyen szerepkörben egy Hartnak esélye sem lenne. Cech... őt inkább hagyjuk is, fényévekre van régi önmagától. Casillas az aki képes lenne megoldani, de őt meg nem klónozhatjuk.
Amikor Messi a Bl-ben büntetőt hibázott és kiestünk nem felejtette el senki, hogy mennyit tett értünk. Ez sajnos nem igaz VV-re, főleg mert a kapus poszt örök hálátlan feladat. Régebben nagyon sokat hibázott, de aztán nagyszerű kapussá vált, és még most is az. Előttem még tisztán élnek olyan meccsek mint a BL döntők és hasonló finomságok...
Lesz itt még VV imádat..
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.08.24. 02:29:47

Na a kis tigris újra akcióban :lol: :lol:
Jaaajjj
Én aki koránt sem vagyok valami nagy VV fan (sőőőt) úgy gondolom hogy néha-néha belefér nála is. Csak vigyázni kell mert ilyenkor hetekig képes az örültségékre!

Az hogy top kapusnak látják itt sokan annak tudom be hogy nálunk véd. Ez így rendeben is van. Anélkül, hogy vitát akarnék indítani hogy a top mennyibe férne be nálam, hááát biztos hogy nem az első 5-be...

Viszont azt is figyelembe kell vennünk, hogy Itt a Barcában a kapus poszt mindig is egy érdekes és vitákra okot adó poszt volt és lesz is. Nagyon nehéz a kapusnak ha egész meccsen 1-2 védenivalója van. VV is többet ér lábbal a labdához mint kézzel, ugye sokszor be is vesszük a játékba annak ellenére hogy finoman szólva nem valami ügyes lábbal. Sokszor lehet látni a mozgásán is ilyenkor hogy tétovázik nem tudja mi legyen hirtelen. Ezt szerintem csak a vak nem látja. Rendre magára húzza az ellenfelét ilyen esetekben.

Reméljük túlteszi magát az eseten és nem kezd el bizonytalankodni a köv. fordulókban.

Egyébként meg nem véletlenül őt spécizik ki az ellen szurkolók rendre és röhögnek rajta. Ahogy ő bemutatkozott nálunk és védett évekig az egy kabaré volt.
(az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy rengeteget fejlődött azóta)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.24. 02:29:09

jobb kapus 1 van nála, az ma a pályán volt a másik csapatban.
ha teszel az egyes mögé egy nullát, úgy reális talán.
Na jó, azért ne temessük egy baki miatt!
ha egy lenne...az utóbbi időkben nem kevés van, és nagyobb meccseken.
1v1ben a világ legjobbja.
lehet, de ebből vajmi keveset mutat mostanság.
ha cr, ha özil, ha csori kásztró viszi rá, én mindig félek.
én nem bízok benne, viszont tito igen, ez a lényeg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2012.08.24. 02:29:57-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.24. 02:26:34

Egy "bocsesz"-t vagy "köszi skacok"-ot még sosem hallottam tőle.
Azért a Senal elleni meccsünk után eléggé maga alatt volt. Legfőképp RvP gólja miatt. Ott például azt nyilatkozta, ha jól emlékszem, hogy lehet nem fog kiállni a visszavágón. :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.24. 02:18:02

Én speciel jobban örülnék egy tartósan jól teljesítő, ritkán hibázó kapusnak, mint egy bravúrkapusnak. Előbbi tipikus esete Hart: semmi extra, soha nem véd akkorákat, mint Iker, viszont az a fickó nem hibázik, amit fogni kell, azt fogja, nem adja oda az ellenfélnek, nem ejti ki a kezéből, nem üt mellé. Nekem csak ennyi kell, Valdes ettől nagyon messze van. Elbírja a csapat, óriási szerencséje van, h itt nevelkedett.
Egy "bocsesz"-t vagy "köszi skacok"-ot még sosem hallottam tőle.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.24. 02:06:34

Na jó, azért ne temessük egy baki miatt! Ettől függetlenül ő egy jó kapus, 1v1ben a világ legjobbja. Sajnos, mostanában a Classicókra hegyezi a hibáit, reméljük ez nem kerül a győzelmünkbe.
Tény, hogy ha ezt én a grundon teszem, ott is leszabtak volna érte, valószínű ki is röhögtek volna. :D Nem értettem, miért nem szabta ki azt a kiszabott labdát a szomszéd Mari néni kertjébe? Megtanulhatná, hogy ilyen szituációkban ne cselezzen, nagyon kockázatos. Persze, ha ad egy kötényt Marisnak, majd végigmegy a pályán, mindenkit kicselezve, a végén pedig oxival felveszi és beóllózza a finyóba, most mindenki őt dicsérné. :mrgreen:
Aki meg azt gondolja, h kellene venni egy másik kapust, az nem ért a focihoz.
Valdes (minimum) egy top10-es kapus, a hibája az, hogy sokat bakizik. Ha nem lenne ekkor potyás, legjobb háromban benne lenne. :)
Egy szó mint sok, ne adjuk el egyből ezért a megmozdulásáért, sok meccsen mentett már meg ő minket! :wink:
Lezárt