Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.29. 16:01:00

Akkor leszek én a harmadik-negyedik.

Víctor Valdés vs Atlético Madrid (H) 28.08.2013 Spain Super-Cup 2nd leg
Csak így tovább, és a végén az egész fórum maga alatt lesz a szezonvégi távozása miatt. :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.08.29. 09:35:35

Egy-egy rossz meccs után itt megy a hozzászólás cunami, most, hogy szinte egyedül nyert egy kupát beír 2-3 ember. Ilyen a popszakma.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.29. 02:53:50

egész jó formában nyitotta a szezont, a 4 meccsen csupán 1 kapott gól ennek is köszönhető.
tartson ki az év végéig.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.08.29. 01:48:15

azt lehet mondani, hogy kiegyenlítettél koma

egy szuperkupát elvesztettünk miatta, egyet most nyertünk
első meccsen villa lövését nem védhette, többet nem kapott, nincs gond vele
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.08.29. 01:40:08

Szép volt! a tavalyi potya után, most helyretette a dolgokat. ezért van rá nagyon nagy szüksége a csapatnak!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.20. 12:31:57

:shock:

ilyen lehet mikor nincs szénné olajozva meg fonva? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.20. 12:01:14

Pinto feldobta a napomat. :lol:

Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.15. 08:23:16

Yaya(07-10) írta:Szerintem leginkabb azt kellene tudomásul venni, hogy annyit mondott, nem akarja meghosszabbítani a szerződését. Azt, hogy az ő fejeben mi játszódott le senki nem tudhatja. Szóval maradjunk inkabb a tényeknel és ne fikciókat "rögzítsünk"....

Majd meg látjuk fel év múlva milyen csapatok fognak az aláírásaért sorban állni.

Én azt hittem azért akar elmenni, hgy máshol is letegye a névjegyet, így jobb eséllyel pályázhatna az 1es mezre a vb keretben. Utólag mar hülyeségnek tűnik, mert a barca játék rendszerében védő kapusnak azért mégiscsak jobbak az esélyei. Főleg, ha iker ennyire rossz passzban van. Kiváncsi leszek a konfed kupán milyen szerepet kap. Nyilván ő tudja vdB mi alapján dönt, és ő is annak fényében alakítja jövőjét. Azért ezt nem olyan nehéz elfogadni.

Off: amióta megszólalt az ügyben a szezon után mar 33%ra kúszott fel a szavazáson a jó lenne ha maradna.:)
ha valaki nem kíván szerződést hosszabbítani, az el akarja hagyni a klubot. nálam ez tény.arra is rá kérdeztek (és tárgyalások is folytak róla) hogy kitölti e a szerződését? az volt a válasz, hogy nyitott más megoldásra is. ( tehát: ha az érdekei úgykívánják, nem feltétlenül ...) nálam ez is tény.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.15. 00:05:43

Lehet a vb lesz az utolsó nagy dobása? majd kiderül...
hát ha az nagy dobás, hogy 3. számú, de jobb esetben 2. számú kapusként végigüli a vébét, akkor vélhetően igen.
casillas így is úgy is első számú kapus lesz szerintem, míg lopez és de gea is ott van a szeren, ahogy említették.
na nem beszélve reináról, aki valahogy mindig ott van a keretben. :D
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.14. 23:49:15

az arsenal mintha szerződtette volna césart, de nem biztos. valdés szavaiból azt vettem ki, hogy most már nem motiválja, hogy 2014 után a legmagasabb szinten védjen, szóval azon sem csodálkoznék, ha USA is szóba jönne nála. Lehet a vb lesz az utolsó nagy dobása? majd kiderül...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.14. 16:52:45

visca el barca írta:monaco meg a milan. meg a töltelék orosz klubok. vagy szerinted kit fog kiszoritani? buffont? hart-ot? neuert?

ha olyan nagy ász lenne a srác már idén vinné valaki, hiszen 10 millio egy ilyen kaliberét semmi. vagy mégsem?
Én még az Arsenalt sem zárnám ki... Ugyanis ott sem fenékig tejfel a kapusposzt, és Wenger logikáját, bevett gyakorlatát, habitusát ismerve Valdés ügye pont neki való... ingyen lesz. Szcesny (nem tudom jól írtam-e)
abszolút nincs versenyre kényszerítve azon a poszton. És az igazat megvallva a nagyon sokat lehúzott DS óta nincs "normális" kapusa a Senalnak. Majd kiderül..
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.14. 16:22:43

Lionel85 a Rosell topicban írta:Egyrészt nem Tito dönt, hanem a vezetőség Tito beleszólása nélkül. Ezt saját maga mondta. Másrészt ha annyira kellene Valdés, akkor a mai napig győzködnék, hogy maradjon, de maga Valdés mondta, hogy semmiképpen nem marad, csak amíg a szerződése tart, vagy 2013 nyara.

Én meg úgy gondolom, ha tényleg összeveszett Zubizarretával, akkor miért képes még egy évet kibírni? Akkor miért nem lép le most? Lejjebb is adhatna az igényeiből és akkor nem kéne Zubival még egy évet napi szinten találkoznia.
"He explained it perfectly yesterday: he doesn’t have a problem carrying on and I don’t have a problem with him staying. Whether his agent and the club decide it’s better for him to leave is another matter. But if he does stay, I’ll be delighted."

Nyilván van beleszólása, csak ugye spanyol honban a sportigazgató is felel a keretért és az átigazolásokért. De a fenti mondatban meg benne van, hogy neki tökéletesen megfelel, ha Valdés marad, elégedett lesz vele.

Amúgy sem csak Tito-ra gondoltam a "Tito-ék" megfogalmazással, hanem a klubra is (Tito, Zubi, Rosell...), és az egész abból indult ki, hogy közös döntés alapján azt akarják, hogy maradjon még egy évet az a biztos. Aztán ebből elkanyarodtál oda, hogy Tito-nak nincs beleszólása, ami teljesen irreleváns az én kijelentésem aspektusából.

Valdés:"Tudjátok a döntésemet, azaz azt, hogy nem akarom meghosszabbítani a kontraktusomat, ami 2014-ben jár le. Ha azonban a klub vezetése másképpen gondolkodik, nyitott vagyok arra, hogy mindkét fél számára kedvező megoldást találjunk."

Ő kitöltené a szerződését, nem arról van szó, hogy nem kell a kutyának sem, hanem kitöltené a szerződést, és ha a klub el akarja adni, akkor megy. Ennyi. Hova győzködjék meg minek? Volt egy rakat hír, hogy 600féleképpen megpróbálták maradásra bírni, ez nem azt bizonyítja, hogy nem akarják, hogy menjen? Mert azt semmiképpen nem bizonyítja, hogy árulják csak nem kell senkinek...

Tényleg nem értem, hogy miért olyan lehetetlen az, hogy nem akarjuk eladni...

A Zubizarreta és közte levő vitáról egyetlen egy hivatalos info sem került ki, csak amiket a mundo és társai lehoztak, kérdem én, azok után, amit ezek a "tekintélyes" lapok leművelnek az átigazolási időszakban, vajon mennyire lehet hinni nekik azon kívül? Nem alapoznék én erre semmit sem.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.14. 11:40:50

csak megtörtént, amit nagyon nem vártam... marad szerződés végéig...
vagyis 1. nem jön másik kapus, 2. nem lesz belőle semmi pénz, 3. nem kell senkinek...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.14. 11:19:07

Yaya(07-10) írta:Majd meg látjuk fel év múlva milyen csapatok fognak az aláírásaért sorban állni.
monaco meg a milan. meg a töltelék orosz klubok. vagy szerinted kit fog kiszoritani? buffont? hart-ot? neuert?

ha olyan nagy ász lenne a srác már idén vinné valaki, hiszen 10 millio egy ilyen kaliberét semmi. vagy mégsem?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.14. 09:53:33

Szerintem leginkabb azt kellene tudomásul venni, hogy annyit mondott, nem akarja meghosszabbítani a szerződését. Azt, hogy az ő fejeben mi játszódott le senki nem tudhatja. Szóval maradjunk inkabb a tényeknel és ne fikciókat "rögzítsünk"....

Majd meg látjuk fel év múlva milyen csapatok fognak az aláírásaért sorban állni.

Én azt hittem azért akar elmenni, hgy máshol is letegye a névjegyet, így jobb eséllyel pályázhatna az 1es mezre a vb keretben. Utólag mar hülyeségnek tűnik, mert a barca játék rendszerében védő kapusnak azért mégiscsak jobbak az esélyei. Főleg, ha iker ennyire rossz passzban van. Kiváncsi leszek a konfed kupán milyen szerepet kap. Nyilván ő tudja vdB mi alapján dönt, és ő is annak fényében alakítja jövőjét. Azért ezt nem olyan nehéz elfogadni.

Off: amióta megszólalt az ügyben a szezon után mar 33%ra kúszott fel a szavazáson a jó lenne ha maradna.:)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.14. 08:30:07

mindorokke_barca írta:
Castiel írta:...
Elég gyakran lefutjuk ezeket a köröket, mert sokan nem értik, miért alakult ez ki. Nem csak minket érint, hanem minden elit klubot(meg az újgazdagokat), mert ez a sorsuk. Drágán vesznek, olcsón adnak el.

Kisebb csapat húzóemberét akarjuk leigazolni, aki nálunk csak 1 lesz a sok közül, egyértelmű, hogy mélyen a zsebbe kell nyúlni érte. Ezzel szemben a nagy klubokból általában már csak lejjebb visz az út és ki akar önszántából ilyet tenni? Az elit klubok olyankor adnak el amikor már nincs szükség egy játékosra így ez is egyértelmű, hogy nagy összeget nem kaphatnak érte. Kivételek mindig vannak, olyankor viszont nem is aprópénzért váltanak csapatot: C. Ronaldo, Figo, stb. Ha Messi most eligazolna nem 25 milliót kapnánk érte. Szerintem teljesen érthető és logikus folyamat ez.


Valdesre vonatkozóan, nem értem miért hibáztatja bárki is a vezetőséget? Szerződése van és maradni akar, innentől kezdve a klub tehetetlen. Nevelőcélzattal venni egy másik kapust, őt pedig a lelátóra száműzni szintén nem lenne túl okos húzás, főleg gazdaságilag.

Victorunk nem akar a vb előtt eligazolni egy kisebb csapathoz, mert tart attól, hogy kikerülne a szövetségi kapitány látószögéből. Amit nem is csodálok amikor olyan kapusok dübörögnek a küszöbön mint De Gea vagy Diego Lopez az aktuális formájában.

Valdes pedig összeköti a kellemest hasznossal, ha már úgyis lejár a szerződése jövőre amikor lépni akar, legalább jobb helyzetből tud tárgyalni a fizetéséről a következő klubjában. Az ő szemszögéből ebbe sem lehet belekötni szerintem :)
azért azt rögzítsük Viktorunkkal kapcsolatban, hogy: el akart menni!! nem véletlenül dobta be egy évvel előtte! valami viszont közbejött! lehet ez a kereslet hiánya, de lehet egy jó előszerződés!!?? is hiszen egy év mulva ingyen leléphet. az ő szempontjából tehát a köv. szezon biztos nyerő!(jó fizetés, biztos hely esetleg jó kilátások) a klub szempontjából? én inkább a szívás felé hajlok. nem jött ajánlat? tehát az eladása elszúrva. marad még egy évet ? kikell csengetni a magas fizetését, motiváció óne, helyette továbbra is keresni kell valakit...sportszakma? tény, hogy nem rajta múlott a BL fiaskó, a Liga szinvonalat pedig bőven megüti, a probléma tehát elodázva.
Baromffy
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.06.14. 08:11:56

2013.06.14. 08:24:59

Szerintem rendben van, hogy VV marad, feltéve, ha már most leigazoljuk ter Stegent és tavasztól beszokik a Barcaba.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2013.06.14. 08:12:46

Castiel írta:...
Elég gyakran lefutjuk ezeket a köröket, mert sokan nem értik, miért alakult ez ki. Nem csak minket érint, hanem minden elit klubot(meg az újgazdagokat), mert ez a sorsuk. Drágán vesznek, olcsón adnak el.

Kisebb csapat húzóemberét akarjuk leigazolni, aki nálunk csak 1 lesz a sok közül, egyértelmű, hogy mélyen a zsebbe kell nyúlni érte. Ezzel szemben a nagy klubokból általában már csak lejjebb visz az út és ki akar önszántából ilyet tenni? Az elit klubok olyankor adnak el amikor már nincs szükség egy játékosra így ez is egyértelmű, hogy nagy összeget nem kaphatnak érte. Kivételek mindig vannak, olyankor viszont nem is aprópénzért váltanak csapatot: C. Ronaldo, Figo, stb. Ha Messi most eligazolna nem 25 milliót kapnánk érte. Szerintem teljesen érthető és logikus folyamat ez.


Valdesre vonatkozóan, nem értem miért hibáztatja bárki is a vezetőséget? Szerződése van és maradni akar, innentől kezdve a klub tehetetlen. Nevelőcélzattal venni egy másik kapust, őt pedig a lelátóra száműzni szintén nem lenne túl okos húzás, főleg gazdaságilag.

Victorunk nem akar a vb előtt eligazolni egy kisebb csapathoz, mert tart attól, hogy kikerülne a szövetségi kapitány látószögéből. Amit nem is csodálok amikor olyan kapusok dübörögnek a küszöbön mint De Gea vagy Diego Lopez az aktuális formájában.

Valdes pedig összeköti a kellemest hasznossal, ha már úgyis lejár a szerződése jövőre amikor lépni akar, legalább jobb helyzetből tud tárgyalni a fizetéséről a következő klubjában. Az ő szemszögéből ebbe sem lehet belekötni szerintem :)
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.14. 06:27:31

Nem csodálkozom ezen, egyáltalán nem lep meg. Nálunk divat az, hogy a játékosainkat fillérekért, vagy teljesen ingyen is hajlandóak vagyunk elengedni :arrow: akkor még sincs akkora gazdasági mínusz, ahogy azt hangoztatják :?: Ibra, Henry, Eto'o, Deco s még sorolhatnám, teljesen áron alul, sőt nevetséges áron kerültek innen el. Most VV szintén... Ha nekünk kell valaki, akkor adjunk érte 30-60 milliókat. Aztán majd 2-3 év múlva 10 misiért eladjuk... vagy 5 nike labdáért... elég az nekünk...

Szóval Valdés esete sem különbözik, a fent említettekétől, hacsak nem majd a téli átigazolási szezonban nem jön egy ajánlat Victor bácsiért, mondjuk egy olyan 6-7 milliós...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.06.14. 00:07:49

Hiba. Jó kis pénztől estünk el így... :cry:

Osztom a gondolatokat, én is örültem volna ha Ter Stegen még idén jött volna.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.13. 22:58:33

megoldottad a rejtélyt magadnak.
Jelen pillanatban minőségi, mozdítható kapust, elérhető áron, nem látni a piacon.
:arrow:
Ha van poszt, amivel nem lehet viccelni, hát az pont a kapus poszt. Nem lehet félmegoldásokat, illetve juniorokat a kapuba küldeni.
tehát ha úgy diktálja a piac, akkor bele kell nyúlni a kasszába, egy kapus még akkor is hosszú távú befektetés, ha már a 20-as évei közepén, de sok esetben a végén jár.

a biznisz egyébként az lenne, hogy teszem azt courtois (de tényleg csak példa) fiatal, nagyon jó és hatalmas jövővel bíró kapus, könnyen lehetne, hogy 10 évig akár a barca kezdőkapusa legyen, mint victor.
na már most ha lényegesen kisebb fizetési igényei vannak, mint valdesnek, akkor az (még akkor is, ha nyilván nőne neki is idővel a bére) hosszútávon 10 milla fölötti megtakarítás lenne simán.
akkor meg máris nem olyan sok mondjuk egy 30 miller érte.

viszont ha valóban jönni fog valami nagy név a védelem közepére, akkor megbocsájtom a vezetőségnek, hogy jövőre térünk rá a kapus témára, most az a legfontosabb, hogy a védelem legyen jobb.

mivel valdessel nincs különösebb bajom akkor, mikor jó védelem van előtte, teszi a dolgát bravúrok és potyák tengerében.
viszont amikor konstans ilyen ratyi a védelmünk, akkor kijön az, hogy nem világklasszis, nem tudja megteremteni a különbséget. (nem elfeledve a többszázból azt a köbö 10-20 meccset, ahol ez sikerült neki)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.13. 22:20:08

Jelen pillanatban minőségi, mozdítható kapust, elérhető áron, nem látni a piacon. Így örülök a hírnek, miszerint Valdes marad még 1 évet.

Ha van poszt, amivel nem lehet viccelni, hát az pont a kapus poszt. Nem lehet félmegoldásokat, illetve juniorokat a kapuba küldeni.

A sokat emlegetett ter Stegen egyébként szimpatikus számomra, a német kapusok mindig is a legjobbak közül valók.
És a múltkori hatalmas bakija is meggyőzött: ennek a srácnak a Barca-ban a helye :) (Mint megszokhattuk, nálunk kötelező az évi 3-4 hatalmas baki)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.13. 22:04:15

Én meg nem örülök neki. Örültem volna nagyon ha most lelécel innen egy kis summáért, és Ter Stegen jön... De minden füstbe ment. Fuck.

Legalább vegyük már meg Ter Stegent, és adjuk kölcsönbe a régi klubjának egy évre.
KépKép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.06.13. 21:14:29

Kár. Reméltem h jövőre már nem lesz itt. Így viszont Ter Stegen még valószínűbb 1 év kölcsönnel való megvétele idén.
A Fifa egy szégyen
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.13. 21:12:48

csababarca a Rosell topicban írta:és jövőre majd fogunk ? Azt csinaljunk ezzel is mint a középhátvéd poszttal az elmúlt években,halogatjuk a problema megoldását.
Nézd, én sehol nem írtam, hogy ez nekem tetszik, és hogy egyetértek vele, illetve azt sem, hogy majd jövőre vagy bármikor pénzügyileg jól jövünk ki a dologból. :)

Csak azt nem értem, hogy miért evidens itt (majdnem) mindenki számára, hogy áruljuk Valdést, és azért marad, mert nem kell a kutyának se.
Arra próbáltam rámutatni, hogy pusztán sportszakmai okból, ha indokoltnak érzik, akkor elengedhetik azt a 10 milliót (nyakamat rá, hogy egy 1 éves szerződéssel rendelkező kapusért nem kapunk többet, akármilyen arabosroszolajcárhuszadikünokaöccsétől sem) azért, hogy még egy évre megoldott legyen a poszt. Hangsúlyozom, ez lehet Titóék véleménye, a sportszakmai részleg véleménye, és nem a fórum, a szurkolók vagy a virágárus véleménye. Aztán ez lehet szimpatikus, antipatikus, pazarló, sportszakmailag indokolt, pénzkidobás meg még egy csomó minden, nézőpont és hozzáállás kérdése az egész. Mindössze annyit írtam, hogy ha úgy érzik Titoék, hogy ez a döntés helyes, akkor nincs több kérdés, majd elválik, hogy igazuk volt vagy nem.

Ha engem kérdezel, én azt mondanám neki, hogy jól van pajtás, maradj, feleannyi fizuért, aztán jövőre mehetsz Isten hírével, vagy menj most, kukázz valami csapatot a kirgizisztáni megye2ben (remélem valaki beírja azért, hogy ott nem is megyék vannak :P ), az úgyis kihívás neked öreg, azt' pápá.
Lezárt