Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.07. 15:19:45

mrmonster írta:
gekkodan írta:Le kell igazolni Mourinhot, nincs mese, nyáron pedig csomagba kapjuk hozzá Drogbát, aki ma megint közölte, hogy nyáron távozni akar a cselszkiből. Kell ennél jobb combo?
Eto'o-t vagy Henry-t szeretnéd kirúgni?
Guddyt!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2008.01.07. 15:19:27

nem ide tartozik de Drogbát felejtsük el. nem fér be a csapatba(hála az égnek)
Murinho na az kell a népnek
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.01.07. 15:11:09

gekkodan írta:Le kell igazolni Mourinhot, nincs mese, nyáron pedig csomagba kapjuk hozzá Drogbát, aki ma megint közölte, hogy nyáron távozni akar a cselszkiből. Kell ennél jobb combo?
Eto'o-t vagy Henry-t szeretnéd kirúgni?
Előre a TITOlusokért!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.07. 15:10:01

Zozzy 5 írta:Én úgy érzem, hogy ebből nyáron Lippi lesz. Nem elsősorban a goal.com-os hír miatt, ez csak megersített ebben. Remélem jók a megérzéseim...

szerk: bár hozzátartozik, hogy félek Laportáék észjárásától egy kicsit. Nem lepődnék meg, ha idehoznának egy Ancelottit vagy van Bastent :roll:
Van bastenre nagyobb sansz van sajna :roll:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.07. 15:05:19

Én úgy érzem, hogy ebből nyáron Lippi lesz. Nem elsősorban a goal.com-os hír miatt, ez csak megersített ebben. Remélem jók a megérzéseim...

szerk: bár hozzátartozik, hogy félek Laportáék észjárásától egy kicsit. Nem lepődnék meg, ha idehoznának egy Ancelottit vagy van Bastent :roll:
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.07. 15:02:50

gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.07. 15:01:20

Le kell igazolni Mourinhot, nincs mese, nyáron pedig csomagba kapjuk hozzá Drogbát, aki ma megint közölte, hogy nyáron távozni akar a cselszkiből. Kell ennél jobb combo?
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.07. 13:24:18

Mi az, hogy Zambrotta nem tartozik bele Rijkaard elképzeléseibe? A világ egyik legjobb szélsője, könyörgöm ne tegyük már tönkre ezt az ékkövet Frank...Elengedni meg főleg. PFF

nagyon durva mi megy a csapat körül szakmailag...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.01.06. 21:16:49

huszi írta:hat mihu..."szurkolunk annak hogy kikapunk és akkor majd talán Joan azt mondja hogy "Köszi ennyi volt", ez nem fog megtörténni nyárig" inkabb kapjunk ki csak h elmenjen rijkaard... ez azer nem semmi megnyilvanulas... azt kivanod h kapjunk ki minden meccset hatha elkuldik... nem lenne jobb ha megnyernenk a meccseket es blt es bajnoksagot nyernenk? mindenaron az a fontos h elmenjen rijkaard? hansulyzom MINDEN ARON??? ez igazi szurkolo ilyet nem mond... h azon imadkozik h kikapjon a cspapt hatha elkuldik az edzot...!!!
El vagy tévedve :wink: Én ilyet nem mondtam soha. Vissza is keresheted az összes hsz-emet :wink: Sokan itt azt írják már hetek, hónapok óta hogy lehet jobban jártunk volna ha nem nyerünk, mert így Frank megmenekült. Én pont azt mondtam hogy ilyeneket innentől kezdve tök felesleges leírni, mert úgysem fog megtörténni, szal felesleges ilyenekkel gyarapítani a hsz-ek számát a fórumon. Én is azon a véleményen voltam mint sokan, hogy ha a Real ellen kikapunk, akkor talán elküldik, és az hosszabb távon jó nekünk. De attól még nem kívántam azt hogy elverjenek minket. Természetesen annak szurkoltam hogy nyerjünk. Tudom hogy most ez a két mondat így egymás mellett leírva nagyon ellentéte egymásnak de jobban nem tudom leírni. Szóval lényeg a lényeg: sosem kívántam hogy kapjunk ki és akkor elküldik.
Kép
huszi

2008.01.06. 21:08:49

hat mihu..."szurkolunk annak hogy kikapunk és akkor majd talán Joan azt mondja hogy "Köszi ennyi volt", ez nem fog megtörténni nyárig" inkabb kapjunk ki csak h elmenjen rijkaard... ez azer nem semmi megnyilvanulas... azt kivanod h kapjunk ki minden meccset hatha elkuldik... nem lenne jobb ha megnyernenk a meccseket es blt es bajnoksagot nyernenk? mindenaron az a fontos h elmenjen rijkaard? hansulyzom MINDEN ARON??? ez igazi szurkolo ilyet nem mond... h azon imadkozik h kikapjon a cspapt hatha elkuldik az edzot...!!!
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.01.06. 21:06:45

Mondanám azt h még nincs veszve semmi és még megnyerhetjük a bajnokságot sajnos sztem amíg rijkaard itt van addig nem lesz nagy változás a játékunkban :?
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.01.06. 21:04:00

Tomi`FCB írta:szerintem meg nem kizárt hogy bajnokok leszünk!!! ha játszunk és a madrid botlik amiben biztos vagyok mert mostanában picit roosszul játszik , akkor van esélyünk a bajnoki cím elhódítására is!
Csak tudod az a baj hogy mi mostanában nem picit, hanem k.rvára rosszul játszunk.
Kép
Tomi`FCB
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2007.10.13. 17:59:58
Tartózkodási hely: Sződ

2008.01.06. 21:02:05

szerintem meg nem kizárt hogy bajnokok leszünk!!! ha játszunk és a madrid botlik amiben biztos vagyok mert mostanában picit roosszul játszik , akkor van esélyünk a bajnoki cím elhódítására is!
BARCELONA MÉS QUE UN CLUB!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.06. 20:33:20

G-Jay írta:
ZsottaFCB írta:én úgy vagyok vele hogy nyerjék meg mind a 2 el classicót de mi legyünk a bajnokok
Én meg ugy vagyok hogy nyerjük meg mind a két El Classicot, és ugy legyünk bajnokok! (ami nem idén lesz sajnos)

G.
Ha José mester leülne a padra januárban, nem tartanám kizártnak:) De mivel nem fog leülni, így kizártnak tartom majdnem:)
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.01.06. 20:11:10

ZsottaFCB írta:én úgy vagyok vele hogy nyerjék meg mind a 2 el classicót de mi legyünk a bajnokok
Én meg ugy vagyok hogy nyerjük meg mind a két El Classicot, és ugy legyünk bajnokok! (ami nem idén lesz sajnos)

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
ZsottaFCB
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2007.12.26. 19:22:58
Tartózkodási hely: Pest megye

2008.01.06. 18:08:10

Messa írta:
Bóóóczi írta: a real elleni vereség is, 0:1, utólag senkit sem érdekel, hogy nem voltak jobbak annyival, hogy nyerjenek.
Most is közlöm, hogy nem ellenségeskedni akarok, hanem cask megosztani a véleményem. javascript:emoticon(':wink:')
Wink
Én sem akarok ellenségeskedni, de ihhon nem volt helyzetünk, szinte 1 sem, de engem igen is érdekel (Barca drukker vagyok) de szerintem valamivel jobbak voltak... :roll:

én úgy vagyok vele hogy nyerjék meg mind a 2 el classicót de mi legyünk a bajnokok
Drum and Bass makes my heart beat...

Barcelona! Mindenek felett!

Köszönöm,Köszönöm hogy Culénak születtem!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.06. 18:04:02

Bóóóczi írta: a real elleni vereség is, 0:1, utólag senkit sem érdekel, hogy nem voltak jobbak annyival, hogy nyerjenek.
Most is közlöm, hogy nem ellenségeskedni akarok, hanem cask megosztani a véleményem. javascript:emoticon(':wink:')
Wink
Én sem akarok ellenségeskedni, de ihhon nem volt helyzetünk, szinte 1 sem, de engem igen is érdekel (Barca drukker vagyok) de szerintem valamivel jobbak voltak... :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.01.06. 17:54:25

G-Jay írta:
Mihu írta:Akkor inkább már szurkoljunk annak hogy minél kisebb különbséggel legyen bajnok a Real :(
Ne haragudj, de én akkor is összeverném Laportáékat (igen őket, nem Rijkaardot, mert ők tehetnek róla h Franky itt van) ha megint nulla pont lesz a különbség, meg akkor is ha 30. Gondolom érthető miért.

G.
Egy szóval sem mondtam hogy én nem ezt tenném :roll: Csak be kell látni hogy hiába várjuk hogy elküldik, szurkolunk annak hogy kikapunk és akkor majd talán Joan azt mondja hogy "Köszi ennyi volt", ez nem fog megtörténni nyárig. Ezt az idényt sajnos vele fogjuk végigszenvedni.
Kép
Bóóóczi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2007.07.24. 16:03:50
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.06. 17:10:23

Overmars, Kluivert, Rivaldo, Luis Enrique, Cocu, De Boer az smafu?:D
najó igazad van, de előtte az a csapat nyert pár bajnokságot. Nem vitázni akarok

barca drukkerek vagyunk!!! de ami [auto_cenzúra] az [auto_cenzúra] és nem fogjuk homokba dugni a fejünket!!! ha nyernénk 10 meccset és a játékkép nem változna én akkor is azt mondanám hogy [auto_cenzúra]... pár éve mikor a top10 volt a tét akkor nem ilyen keretünk volt!!! ilyen kerettel nem lehet 2-3 helyen végezni!!!! mert az SZÉGYEN...[/quote]
FC BARCELONA mindenek felett!!!
Bóóóczi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2007.07.24. 16:03:50
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.06. 17:08:53

Henry nemrég gyógyult fel, Zambrottát én sem értem miért nem játszik.
amúgy cask arra vagyok kiváncsi, hogy ha jön pl egy Scolari akkor rendben h sikereket fog elérni, ahjogy ezt Frank tette annak idején. De mi lesz vele mondjuk 3 év múlva? ha egyáltalán marad. Visszatérve a tegnapi győzelemre, 0:2 ide. POnt Scolari mondta a koreai vb előtt, hogy a jogo bonito ideje lejárt, azzal kell nyernünk amivel lehet. És hát meg is tette. veretlenül, alig kapott góllal, és sok rúgottal. az első gólig persze, hogy ment a szenvedés, de utána lazán meglett volna még 2-3 ha istenigazából hajtanak. 2:0 az 2:0, ugyanúgy, mint a real elleni vereség is, 0:1, utólag senkit sem érdekel, hogy nem voltak jobbak annyival, hogy nyerjenek.
Most is közlöm, hogy nem ellenségeskedni akarok, hanem cask megosztani a véleményem. javascript:emoticon(':wink:')
Wink

kapitány írta:Hali!

nekem az a véleményem, hogy a játékos kereten nem kellene változtatni! Olyan játékosokat, mint Deco,Ronnie, Zambrotta nem lenne szabad elküldeni! kiváltképpen igaz ez azokra a játékosokra,akik már évek óta húzó emberei a csapatnak.ők azok, akik ezt a klubbot újra Európa trónjára ültették és nagyon sok örömet okoztak a szurkolóknak!ez ugyanúgy igaz az edőzre is!nézzétek meg az MU-et, ott Sir Alexet már évtizedek óta hagyják dolgozni és el nem tudnám képzelni, hogy más ül az old trafford hazai kispadján!ez persze nem azt jelenti, hogy soha nem kell leváltani Rijkaardot, csak még adni kellene neki időt! ne úgy készüljön minden meccsre, hogy ha kikapnak akkor vége mindennek...De arra én is kíváncsi lennék miért ült 3 világbajnok a cserepadon tnap!
=D> :?
FC BARCELONA mindenek felett!!!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2008.01.06. 17:03:30

Bóóóczi írta:Most Ti Barca drukkerek vagytok, vagy nem?
Az rendben van, hogy a hibákat kiemelitek, de nem ezt kéne olvasnom minden nap szerintem. Esküszöm egy realos fórumon kevesebb szót fecsérelnek a barca alázására, mint itt.
Fogadni merek ha most nyernénk zsinorban 10meccset (mindegy ki ellen) akkor megnőne a szurkolók száma elég rendesen.
Anno amikor a top10be kerülés volt a cél, pár éve, akkor is bíztam benne, hogy jobb lesz...most meg mindenki nyavalyog a 2.-3. hely miatt.
barca drukkerek vagyunk!!! de ami [auto_cenzúra] az [auto_cenzúra] és nem fogjuk homokba dugni a fejünket!!! ha nyernénk 10 meccset és a játékkép nem változna én akkor is azt mondanám hogy [auto_cenzúra]... pár éve mikor a top10 volt a tét akkor nem ilyen keretünk volt!!! ilyen kerettel nem lehet 2-3 helyen végezni!!!! mert az SZÉGYEN...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.01.06. 16:59:44

Mihu írta:Akkor inkább már szurkoljunk annak hogy minél kisebb különbséggel legyen bajnok a Real :(
Ne haragudj, de én akkor is összeverném Laportáékat (igen őket, nem Rijkaardot, mert ők tehetnek róla h Franky itt van) ha megint nulla pont lesz a különbség, meg akkor is ha 30. Gondolom érthető miért.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Bóóóczi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2007.07.24. 16:03:50
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.06. 16:58:59

Én nem mondtam h nem az Barca drukker. nem neked céloztam pont, csak te reagáltál rá
FC BARCELONA mindenek felett!!!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.01.06. 16:56:36

Valaki könyörgöm, kérem szépen, magyarázza már meg, hogy mért kell megvalósulnia annak amit egy hülye, hozzánemértő szurkoló mint én, mond, és észrevesz, mértnem történik az, hogy ezt a nálam sokkal okosabbak Barcelonában is észreveszik, és tesznek ellene!!!

Épp nemrég mondtam, hogy hihetetlen hogy minden kudarc után van még egy ujabb esély, hogy majd ezen a meccsen! A Mallorca ellen szánalmas játékkal nyerni az jó eredmény egy Barcának? Jelentkezzen már akinek ez elég!!
És lesz.arom azt hogy idegenben volt!
Hogy lehet az kifogás hogy rosszul megy idegenben, ugyhogy még az is jó h 3 pont...????

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.06. 16:53:56

Sajnos egyetértek minden előző hozzászólóval. Frankie addig veszi fel a 3.5 millás fizetését, amíg kedve tartja, de nagyon úgy tűnik, hogy szezon végéig minimum. Utána esetleg átsétál a Bayernhez, vagy beül a kényelmes Holland szövkapi székbe, netán a Milanba. Csak szegény annyira önfejű, hogy nem jön rá, ha most kipihenné magát és várna nyárig, több ajánlata lenne mint egy rossz szezon után, ami zsinórban a 2. lesz...Laporta meg egy papucs.
Lezárt