Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.02.24. 14:23:18

Az biztos hogy kivételes játékos. Egy igazi Ronaldinho jobb mint Kaka, DE nem várhatunk arra se állandóan hogy majd megint a régi lesz, aztán ránkmarad, tegyük fel elhízik, stb. És ennél a Ronnienál sokkal jobb Kaka.
Én is remélem, várom hogy újra a régi legyen, az lenne a legegyszerűbb, és a legjobb. De ahoz nálam már idén vissza kell nyernie a formáját....
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2007.02.24. 14:21:51

Gyerekek euro miliokat dobaltok az ablakon amikor koztudot, hogy meg mindig tele vagyunk adosagal igy Aloncso nem jon csere padra tavaly csak 10m euro nyeresegunk volt ami a MU kepest semmi en eladnam Etoot es Ronit is es Reijkaardot is helyere Lippi Koeman,Trezegue ingyen johetne es Kaka csere nekem tetszik
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.24. 14:21:00

Erről a listáról meglehetne szerezni egy pár embert :wink:
Xabi Alonso, Lampard, Robben( :?: ) jöhetne. De én még szivesen látnám itt Heinzét és akár Makelelét is.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.02.24. 14:17:09

Cooltiszo írta:Mundon most a Kaka-Ronaldinho cseréről cikkeznek.....
Hát érdekes kérdés, én csak annyit fűznék hozzá hogy Kaka kb. 23 éves...
Az lenne a legjobb, ha Ronaldinho újra a égi lenne és egy "másodvirágzás" élne meg. :wink: De egy Kaká-Ronnie cserének is nagyon tudnék örülni.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.24. 14:14:54

Cooltiszo írta:Mundon most a Kaka-Ronaldinho cseréről cikkeznek.....
Hát érdekes kérdés, én csak annyit fűznék hozzá hogy Kaka kb. 23 éves...
bizony érdekes!
Kaka nem annyira hangulatember, mint R10 :arrow: ha R10-nek nem megy, akkor egész meccsen nem csinál semmit, Kaka pedig olyankor hasznosabb.

DE

olyan játékos, mint Ronaldinho, csak 15-20 évente születik :!: (Pelé,Maradona, Zidane, Ronaldinho). Kaka nagyszerű játékos, de olyat nem tud, mint R10 és nem is fog tudni. nagyon nehezen képzelném el a mai Barça-t nélküle.
Ronaldinhonak a Barcelonaban kell játszania!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.02.24. 13:55:19

Ha ezt lehetne érvényesíteni akkor Xabi Alonsot már most meg kell környékezni hogy még véletlenül se kössön új szerződést, és nyáron jöhet is ide. Akár úgy is hogy Deco marad. Xabi nem tipikus vkp, sztem Guardiolára hasonlít a legjobban, de azért jól ellátja a védekező feladatát, és mint egy hátsó irányító mozgathatná a csapatot. De azt se bánnám ha Deco el, Lampard meg ide, mert egy olyan középpályá ahol Xabi a vkp, előtte Xavi és Deco "túlirányított" lenne, míg egy Xabi-Xavi/Iniesta-Lampard kpban egy igazi irányító hátul, előtte egy technikás és egy robotoló kp, sztem nem lenne gyenge...

Mundon most a Kaka-Ronaldinho cseréről cikkeznek.....
Hát érdekes kérdés, én csak annyit fűznék hozzá hogy Kaka kb. 23 éves...
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2007.02.24. 13:40:13

Azért a Van Bommelt ért kritikák jogosak voltak.Rövid Barcelonai pályafutása alatt csak néhány felvillanására emlékszem. :roll: A németeknél azért megy neki ilyen jól mert ott megkapta a "karmesteri pálcát"amit itt ugye Deco birtokol,több kevesebb sikerrel.
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.02.24. 12:48:40

Sziasztok!

Az én igazolásaim a következők lennének:

Két szélső hátvéd ( Zambrotta helyett is kell egy minőségi csere, ha lesérül ) Pl: Daniel Alves ( Sevilla )
Labdaszerző véd. középpályás
Pl: Hargraves szerintem jó lenne bár nem tudom eredetileg ő ezen a poszton játszik e?
Pl: Sisokko ( Liverpool )
Támadó középpályás
Pl: Diego ( Werder ) Nagyon jó a srác!!!! ( mint Deco fénykorában )
Dos Santos azonnal felhoznám a b-ből, mielőtt továbbáll!
( Őt semmiképpen nem szabadna elengednünk )

Hirtelen ennyi.
Érdekes,hogy Van Bommel mennyi kritikát kapott míg itt játszott, mégis stabilabbnak tűnt számomra a középpálya mikor vele álltunk fel.
Alapvetően csak a szélső hátvédek igazolását tartom égetően szükségesnek, mert hiszek még a csapatban.
Ja, és Frank. Hát.... Azt gondolom ő is képes lenne megújulni, de meg nem mondom hogyan...
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.02.24. 12:43:32

De, Csabi Alonzó vkp....
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.24. 12:13:57

Atesz írta:Makelelét egy dolog miatt nem támogatom, mert már 35 éves asszem.
Klose sztem padozni akar. :D
Xabi Alonso meg tényleg nagyon jó ötlet lenne. :roll: :wink: Deco helyett akár.
Igen akartam is írni, h Makelelénél nem tom hány éves, és lehet, már nem nagyon jönne képbe.
Viszont Klose sztem el sem akarna jönni, Xabi Alonso meg jöhet, de nem Deco helyére.
Csabi nem vkp? :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.02.24. 12:04:51

Makelelét egy dolog miatt nem támogatom, mert már 35 éves asszem.
Klose sztem padozni akar. :D
Xabi Alonso meg tényleg nagyon jó ötlet lenne. :roll: :wink: Deco helyett akár.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.24. 11:41:48

Enrique írta:Na, ez egy érdekes dolog, ebből előnyt kéne kovácsolni. -> Gyula el, akár 2 fillérért is, a Csabi Alonso pedig jöjjön szépen ide.
Lampard pedig nem kell.
Így van, Lampard nem kő, Giulyért örülünk, ha kapunk vmit, és akiknek örülnék a listáról:
-Xabi Alonso
-Makelele
-Klose-nak örünék is meg nem is , mert nem birom a németeket, de azért nagy gólzsák ő is. Ha hajlandó lenne padozni...hejjjj :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.02.24. 11:28:27

Na, ez egy érdekes dolog, ebből előnyt kéne kovácsolni. -> Gyula el, akár 2 fillérért is, a Csabi Alonso pedig jöjjön szépen ide.
Lampard pedig nem kell.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.02.24. 08:57:17

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=134618

Na itt vannak az olyan játékosok, akiknek olyan a helyzetük, mint Lampardnak, olvassátok el. Lehet belőle válogatni. :P

Érdekes, hogy a táblázatban az van, hogy Giuly kb. 10 millió eurót ér. :? :D
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.23. 17:15:31

barca99 írta:
Game90 írta:Lehet, hogy a félig névrokonom itt fog játszani akkor 8)
Nem is tudtam, hogy Alonsonak hívnak... :oops:
Ááá, tudtam, hogy valaki eljátsza ezt :lol: :lol:
Xabi Alonsóval az lenne a probléma, hogy sztem Benitez nem engedné el őt olyan könnyen :roll: Bár van az a pénz...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.23. 17:09:55

Vito írta:a mundo szerint a Barça érdeklődik Csabi Alonzo(:)) iránt.
Ő nagyon jó vásár lenne!

Egyébként elég szomorú,hogy ez lett az egyik leglátogatottab topic(teljes joggal).
Tavaly ilyenkor 3-4 hetente egyszer ha előkerült,akkor is csak egy Henry-féle pletyka miatt.Sajnos ez jelzi azt,hogy hol tart most a csapat.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.23. 17:02:44

Game90 írta:Lehet, hogy a félig névrokonom itt fog játszani akkor 8)
Nem is tudtam, hogy Alonsonak hívnak... :oops:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.23. 16:56:58

Vito írta:a mundo szerint a Barça érdeklődik Csabi Alonzo(:)) iránt.
Lehet, hogy a félig névrokonom itt fog játszani akkor 8)
De érdeklődjünk csak iránta, mert jó játékos. Kiváncsi vagyok, hogy a Pool mennyit kérne érte :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.23. 16:48:39

a mundo szerint a Barça érdeklődik Csabi Alonzo(:)) iránt.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.23. 14:24:49

visca el barca írta:frey - lahm, puyol, lucio, zambrotta - essien - c.ronaldo, deco, xavi, messi - eto'o

meg termeszetesen egy masik edző...
Ehhez annyit szeretnék hozzátenni hogy NO COMMENT. Mindenki érti sztem...
Viszont kellenek az új nevek(játékosállományban és lassan hajlok az új edző fele is). Egyszerűen a mai keretben túl sok olyan játékos van akiket már nem motiválja az hogy a Barcában játszhatnak. Elsősorban Dinho-ra és Deco-ra gondolok. Tudom hogy ez csak 2 név de ez is sok hiszen meghatározó játékosok. Aztán vannak a többiek, akik azért nem annyira alulmotiváltak mint Dinho vagy Deco de ők sem hajtanak rendesen, ők is elkényelmesedtek. Ide sorolnám Marquez-t, Edmilson-t, Gio-t. És végül akik megtesznek mindent mint tavaly : Oleguer, Puyol, Zambi, Iniesta, Xavi...Lehetne sorolni, szerncsére azért vannak még akik hajtaNÁNAK. Viszont ők sem Istenek, nem tudnak úgy jó teljesítményt nyújtani hogy a védelem fele és a támadószekció fele alulmotivált. + Ott vannak a folyamatos sérülések, és az Edző kérdése és szerepe(szereptelensége).
Szeptember óta kiderült hogy Rijkaard nem akkor edző mint azt gondoltuk.Képtelen új taktikát kidolgozni egy másik csapatra. Erölteti, erölteti ami nem megy. És a fegyelmezéssel is gondjai vannak. Ezek a tények viszont azzal kapcsolatban hogy Rijkaard-dal és Dinho-val mi legyen tanácstalan vagyok. Ha Dinho nem Dinho lenne akkor elküldeném viszont ő egy különleges ember, bármikor képes feljavulni. És nagyon a szívemhez is nőtt. Ugyan így vagyok Rijkaard-dal.
A védelemből viszont küldenék el neveket és hoznék újjakat.De ezt nem szeretném felsorolni :)
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.02.23. 13:57:10

Lujo írta:Úgy látom nem lehet egyesekkel (direkt nem nevesítek, mert nem akarok senkit megbántani) vitázni. Hajtogatjátok az igazatokat 13 évesek módjára. Azt hiszem egy kicsit megint jegelem az eurobarca fórumot, mert a színvonal sajna a béka segge alatt van, így írni sincs kedvem. Persze a cikkeket azért tovább olvasom, mert azok jók. Mielőbbi viszontlátásra, de addig is csak azt tudom kívánni sokaknak, hogy kicsit vegye már komolyabban a fórumozást, s ne irogasson annyi marhaságot, mert a többiek belefáradnak s nem fognak írni. Akkor viszont menthetetlen lesz a színvonal. NŐJÜNK FEL KICSIT VÉGRE.
most nem értek egyet Veled Lujo!
váltani kell!

- eddig is voltak olyan játékosok, akik nem ütötték meg a többiek által hozott szintet, de eddig az ő bénaságukat ellensúlyozta a többiek zsenije, ami most hiányzik. ezért pár játékostól meg kell válni!

- több olyan játékos van a zsenik közül, akik nem hozzák az elmúlt évek szintjét, így, ha másként nem megy konkurenciát kell hozni melléjük (nem Ezqu szintűt). ezért pár játékost igazolni kell!

- nagy igazság, hogy ugyanaz a csapat 3-4 évig lehet a topon, ez telt le most a Barcanal, ha másnak nem, de Cruyffnak ezt el lehet hinni. ezért kell igazolni pár játékost!


másrészt nekem is kikerekedik néha a szemem 1-2 "ötlettől", de nem vagyunk egyformák és azért a hozzá nem értő, össze-vissza igazoló fórumozók kisebbségben vannak.
...szerencsére...
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.02.23. 13:36:59

Pedig igazolni kell!Nem hajtogatná senk az igazolásokat,ha mindenki olyan mentalitással játszana,és legalább anyirra akarná a gyözelmet mint tavaj!De sajnos a meghatározó játékosok csődöt mondanak, hiányzik belölük az akarat és a tűz!Nehézkes nekik a játék,néha úgy mozognak mintha 10kiló ólom lenne a zsebükben...és úgy fordulnak meg a labda irányába mint egy dunai rakodóhajóó!Nincsenek meg a rövidpasszos játékok,és rengeteg a pontatlan átadás is!Feltünően sok főleg ilyen képességü játékosoknál...és amit észrevettem ha megszerezzük a labdát közel sem indulunk el olyan dinamikusan ahogy azt tavaj tettük MER KIISMERTÉK A JÁTÉKUNKAT! rögtön ahogy megszerezzük a labdát az elenfelek azzonnal lezárják a területet és a labdát letámadva,néha kisebb faltok árán is megállítják a támadást és nem engednek kibontakozni...csak az a gond,hogy szinte mindenki ezt csinálja és ha erre nem tud kitalánil valamit Frank az elég szomorú...kicsit ugyan elkaladoztam de a lényeg ugyan az:igazolni kell hogy felzavarjuk az állovizet,hogy az elkényelmesedett játékosok érezzék nincs bérelt helyük,és hogy a Barca újra a csúcson legyen mert mindenki aki ugyanúgy érez mint én fontosnak tartja,hogy imádott csapata újra a régi szinében tetszelegjen és ismét felüljön Európa trónjára mert én specciel nem szeretnék 14 évet várni....mert csak ezt a csapatot szeretem és holnaptól nem leszek Intreszurkoló mert ők játszanak szépen....hát ennyi!a játékosokról pedig...szívesen látnám Daniel alvest,Villát,Gabi Militot és elnézve Quaresman-t is sokkal olcsóbb megoldás lenne mint C.ronaldo és nem lenne annyira rossz sem!ja és Pablo Aimart sem rugdosnám vissza ha mondjuk ide szeretne jönni...bocsánat az elkalandozásért!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2007.02.23. 10:16:11

Úgy látom nem lehet egyesekkel (direkt nem nevesítek, mert nem akarok senkit megbántani) vitázni. Hajtogatjátok az igazatokat 13 évesek módjára. Azt hiszem egy kicsit megint jegelem az eurobarca fórumot, mert a színvonal sajna a béka segge alatt van, így írni sincs kedvem. Persze a cikkeket azért tovább olvasom, mert azok jók. Mielőbbi viszontlátásra, de addig is csak azt tudom kívánni sokaknak, hogy kicsit vegye már komolyabban a fórumozást, s ne irogasson annyi marhaságot, mert a többiek belefáradnak s nem fognak írni. Akkor viszont menthetetlen lesz a színvonal. NŐJÜNK FEL KICSIT VÉGRE.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.02.22. 13:39:16

amugy meg egyszer az életben mi is kifizezhetünk nagy összeget vmi normalis jatekosert... uis allandoan arrol szolnak a hirek hogy pénzugy teren habzsidőzsi van....

attol meg h megveszunk egy-két jo jatekost nem leszunk real madrid...

el kell fogadni h ez a keret gezd kipurcanni és szukseg van frissitesre...
és mindezt nem azert mondom mert kikaptunk a pooltól...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.02.22. 13:24:49

kovinho írta:
Atesz írta:
visca el barca írta:frey - lahm, puyol, lucio, zambrotta - essien - c.ronaldo, deco, xavi, messi - eto'o

meg termeszetesen egy masik edző...
Frey minek ide??? :? Valdes nagyon jó kapus, először hibzott ebben a szezonban, te meg már elküldenéd. Gratulálok...
Ráadásul ez egy gyilkos felállás lenne.

Számold már ki különben is mennyibe kerülne ezeknek a játékosoknak a megvétele. Meg szted a Chelsea nekünk eladná Essient :?: :?: :?:
Ja meg télleg rengeteg pénzbe kerülnének mik vagyunk mi? Real Madrid?
van itt egy pár játékos akiert sok pénzt lehetne kapni (a 'nagy szráocskák')...
arra gondolsz akire akarsz...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt