Észrevételek, kérdések, kérések az Eurobarcával kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2016.08.15. 10:47:52

Léfe írta:Egy adott meccsről, előkészületről stb. miért csuszik mostanában az oldal. Máskor reggel ott volt az elöző esti meccs és egyébb dolgok, most sok a csuszás.
Egyszerű az oka: sajnos mostanában kevesebb időnk van az oldal szerkesztésére. Lévén, hogy ezt a szabadidőnkből tesszük, és az mostanában kevesebb, így előfordulhatnak csúszások.

Igyekszünk minimalizálni, de néha sajnos alakulnak így a dolgok.
Normandia írta:...
Köszönöm szépen az elismerő szavakat, még ha jól megcsúszva is :)
.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.15. 07:27:53

Szerintem azért, mert nyár van és pláne sziget 8)
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.08.15. 06:30:16

Egy adott meccsről, előkészületről stb. miért csuszik mostanában az oldal. Máskor reggel ott volt az elöző esti meccs és egyébb dolgok, most sok a csuszás.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.05.31. 11:12:35

Baranyai Tamás írásához a főoldalon, csak gratulálni tudok. Érzékeny kérdést feszeget és a jövőre nézve is érdekes szituációt boncolgat.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Tromort77

2016.05.10. 17:14:29

visca el barca írta:A skóciai edzőtábor július 25 és július 30 között fog lezajlani a St. George's Park névre hallgató, Birmingham közelében fekvő edzőkomplexumban.

:?:

ezt csak én nem értem? skóciában tudtommal nincs sem birmingham, sem st geroge football centre
Az eredeti hír így szól:

Hivatalos: július 25-30 között a Barca egyhetes edzőtáborba utazik a St George's Parkba, Birmingham közelébe. Innen 30-án utazik majd a csapat Dublinba, hogy a Celtic elleni első felkészülési meccsét lejátssza.

Tehát az edzőtábor Birmingham-be lesz, míg a meccs lesz majd Dublinban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.10. 15:17:04

A skóciai edzőtábor július 25 és július 30 között fog lezajlani a St. George's Park névre hallgató, Birmingham közelében fekvő edzőkomplexumban.

:?:

ezt csak én nem értem? skóciában tudtommal nincs sem birmingham, sem st geroge football centre
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.03.25. 17:34:58

Az írások nagyon jók és nem baj, ha szubjektum is van benne. Egy írás ettől is jobb, mint hogy a száraz tényeket közölné. Arra ott a wiki. Gratula a szerzőnek.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2016.03.24. 21:17:29

Bár ennél a cikknél a legkevésbé fontos információ, de a pontosság kedvéért: 1992-ben az utolsó BEK trófeát nyerte meg Cruyff papa edzőként. (Ami a csapat számára az első volt, ezért is óriási hála a mesternek!)
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2016.02.25. 09:02:50

A nap képét nem lehetne lecserélni? A tavaly decemberben nyert klub vb annyira már nem aktuális. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.16. 19:33:55

Én kevésbé szeretem az ilyen szubjektív cikkeket, mert ezzel kicsit a tárgyilagosságot veszti el az oldal, de a fogalmazás megint nagyon magas szintű volt grat. Az egy másik aspektus, hogy én nem értek egyet jó pár részével, de alapvetően az egész elég megosztó volt, ami történt a tizenegyes körül. Cruyff miatt eltudom fogadni, de egyébként az ilyet én is soknak érzem. Pont azért sértő, mert kifigurázza az ellenfelet, hogy még ezt is megtudjuk ellenetek csinálni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.02.16. 15:34:11

Nagyon jóra sikerült az új cikk Tamástól, tetszik! :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.02.10. 23:16:13

Rinku írta:Nem életbevágó, de a szavazással amúgy mi van? *ding-dong*, február közepéhez érünk lassan... :)
Melyik szavazásra gondolsz pontosan? :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.02.10. 23:14:11

Nem életbevágó, de a szavazással amúgy mi van? *ding-dong*, február közepéhez érünk lassan... :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.31. 16:01:30

B. Tamás írta:
messideco írta:Újabb remek cikk Baranyai úrtól :) Élmény olvasni számomra, 7(!) év után is :D
Ohh, köszönöm szépen, számomra ezt élmény olvasni! Ráadásul még a debütálásom óta eltelt idő is pontosan, hibátlanul meghatározásra került :)
Vigyázzunk, mert lehet, egy beteges rajongóval van dolgunk. :twisted: Rejtett számról hívások éjszakánként nincsenek? :D

Egyébként tényleg jók az írások, úgyhogy jöhetnek bátran, és köszönjük, mert ha jól tudom akkor hobbiból csinálja mindenki. =D>
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2016.01.31. 15:51:10

messideco írta:Újabb remek cikk Baranyai úrtól :) Élmény olvasni számomra, 7(!) év után is :D
Ohh, köszönöm szépen, számomra ezt élmény olvasni! Ráadásul még a debütálásom óta eltelt idő is pontosan, hibátlanul meghatározásra került :)
.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.01.26. 11:00:28

Újabb remek cikk Baranyai úrtól :) Élmény olvasni számomra, 7(!) év után is :D
"And my heart will leave you never."
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2016.01.19. 14:06:05

Barca333 írta:...
Mint az Eurobarça főszerkesztő-helyettese, szeretném megköszönni az oldallal kapcsolatos dicséretét. Külön öröm, hogy azok az elvek, ami alapján a honlapot szerkesztjük nap mint nap, ennyire világosan felismerhetőek. Megmondom őszintén, külön öröm volt ezt olvasni, mert egy az egyben át lehetne ültetni ezt az észrevételt az oldalunk küldetését és stratégiai céljait összefoglaló írásos anyagba.

Még egyszer köszönjük tehát a pozitív szavakat, én pedig személyesen a külön kiemelést, nagyon jól esik természetesen.

Reagálva a nemrég jelentkező Twitter-ablak problémájára is, főként Firefoxnál húzta szét az oldalt, de szóltunk a fejlesztőnek, és elvileg a probléma már a múlté. Ha nem, akkor természetesen szóljatok, és végére járunk a problémának.
.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2016.01.19. 12:11:35

Nem kerunk tobb kommentet a +1 gombbal kapcsolatban ebben a topikban :!:

Ha a tobbseg akarja, akkor berakjuk, akinek nem tetszik majd a dolog akkor ne hasznalja, senkinek sem kotelezo folyamatosan nyomkodni a gombot. Forditsatok a szabad idotoket vmi hasznosabb dologra...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.19. 08:46:51

Szerintem meg nagyon "demokratikusan" állt hozzá az oldal moderátora. Jött egy javaslat, amit szavazásra bocsájtott. A többség és az idő eldönti ennek létjogosultságát. A demokráciában az a jó, hogy lehetőséged van a nemre is.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.18. 22:18:35

Hülye példával élve, ha neked azt mondják megalapozottan hogy a drog rossz akkor azt csak úgy fogadod el ha kipróbálod? :D
Elég hülye példa tényleg. :D Van egy kis különbség pl a facebook és a drog között.

A facebookra gondoltam egyébként igen. Van sok olyan cikk, amiben a negatív hatásait olvashatod, de van pont ennek az ellenkezőjéről is.
Ezen kívül a fórumtalálkozóra gondoltam, hogy van az elved, hogy nem ismerkedsz interneten, de nincs megalapozva, hogy ez csak rossz lehet, hisz meg sem tapasztaltad(gondolom).

Na de ez már itt off. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.18. 22:13:25

S.Agüero írta:Már nem azért, de ti vitáztok, és futjátok le folyamatosan ugyanazokat a köröket, csak maximum más szavakat használtok.
Egyszerűbb lenne, ha elengednétek, aztán nem használjátok, ha annyira ellenetekre van.

Nem fogjátok egymást meggyőzni
S.Agüero írta:nem halad a vita semerre
Végre valaki.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.18. 22:10:01

S.Agüero írta:Nem mondtam meg a frankót, azt se, hogy kuss, csak fölösleges szerintem erről vitázni, főleg így, hogy nem halad a vita semerre, majd a szavazás eldönti.

Közönségest elolvastam, sorry.


De egyébként csomó témánál ez van, havonta előjön valami, és akkor ugyanazokat a köröket lefutjuk, és a végén senki nem győz meg senkit az esetek 90%-ában.
Néha olyan elfogult vagy olyan dolgok iránt, amit ki sem próbáltál, hogy hihetetlen. :D
Úgy nem írok valamiről, hogy ne tudnék róla. Ha valamihez hülye vagyok nem ismerem, nem láttam mindig jelzem. Olvass vissza akár kézi akár boksz akár mással kapcsolatban. Ebben a témában meg azt hiszem olvastam már eleget, mert párszor már felhoztam miért nem használom a facebookot pl (ez más kedvelés megértettem :D )mik az óriási hátrányai. Szakértői véleményeket, pszichológus véleményeket. Legutóbb pl jelzem, hogy olyan témáról olvastam, hogy az Y generációnak miért vannak önértékelési gondjai (nem csak facebook, hanem a szülők más korban nőttek fel stb és az elvárásaik és a gazdasági helyzet változás miatt teng pár fiatal, mindegy hosszú, de nagyon érdekes elemzés volt).

Hülye példával élve, ha neked azt mondják megalapozottan hogy a drog rossz akkor azt csak úgy fogadod el ha kipróbálod? :D

Elkanyarodtunk kicsit, valóban a szavazás eldönti, csak olyanokat ne írj, hogy akkor ne használd meg már nem is emlékszem mi volt az első még amit írtál. Ne aggódj nem fogom használni, de előre azért ne mond már meg mit csináljak, köszi. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.18. 22:03:39

Nem mondtam meg a frankót, azt se, hogy kuss, csak fölösleges szerintem erről vitázni, főleg így, hogy nem halad a vita semerre, majd a szavazás eldönti.

Közönségest elolvastam, sorry.


De egyébként csomó témánál ez van, havonta előjön valami, és akkor ugyanazokat a köröket lefutjuk, és a végén senki nem győz meg senkit az esetek 90%-ában.
Néha olyan elfogult vagy olyan dolgok iránt, amit ki sem próbáltál, hogy hihetetlen. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.18. 21:50:02

S.Agüero írta:
Főleg annak tudatában, hogy te is kezdted, hogy legyen, azt hiszem az erőlködés szót magadban kereshetnéd. :D
Már nem azért, de ti vitáztok, és futjátok le folyamatosan ugyanazokat a köröket, csak maximum más szavakat használtok.
Egyszerűbb lenne, ha elengednétek, aztán nem használjátok, ha annyira ellenetekre van.

Nem fogjátok egymást meggyőzni, téged meg főleg, mert rohadt makacs és elfogult vagy az elveid iránt. :D No offense.
Imádom mikor valaki azt írja ha nem tetszik ne olvasd el ha nem tetszik ne használd. Ha nem tetszik ellehet innen menni ez még nem volt? :D

Tök normálisan sikerült Petrrel is erről társalogni, még Tromorit-vel is, egy szavon akadtam ki, mert totál másról volt odáig szó. Te meg idejössz, s megmondod a frankót és hogy "kuss", meg ne használjuk.

Meggyőzéshez meg annyit, hogy feltudok hozni nem egy példát mikor meggyőztek (jelzem a filmekkel kapcsolatban is vannak elveim, kb két napja győztek meg egy filmről....), inkább rólad nem tudok ilyet túl sokat felhozni, de ez már a személyeskedés része.

Közösség meg közönséges nem ugyanaz. Legalábbis nem értem hogy jött ide a közösség, bár én itt tuti nem haverkodok, viszont soha nem ítéltem el ha valaki igen. Váljon kedves egészségére, én nem fórumról ismerkedek. Szerintem csak félre olvastad a közönséges szót.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.18. 21:44:01

Főleg annak tudatában, hogy te is kezdted, hogy legyen, azt hiszem az erőlködés szót magadban kereshetnéd. :D
Már nem azért, de ti vitáztok, és futjátok le folyamatosan ugyanazokat a köröket, csak maximum más szavakat használtok.
Egyszerűbb lenne, ha elengednétek, aztán nem használjátok, ha annyira ellenetekre van.

Nem fogjátok egymást meggyőzni, téged meg főleg, mert rohadt makacs és elfogult vagy az elveid iránt. :D No offense.


Ne legyen közösség az oldal, ez a fő baj? Hát komolyan mondom... :D
Nem gépek beszélgetnek egymással. Ennyi erővel töröljük el a fórumtalálkozókat, mert látjuk és megismerjük egymást élőben. :shock: :D
Lezárt