Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2008.10.13. 23:46:43

Subinho 2. pontját alátámasztandó, én is azt hallottam, hogy Touré és Keita nagyon komolyan veszi a vallását. Ezzel szemben Abidal azt mondta, hogy ő elsősorban sportember, és mivel fontos neki a jó erőnlét, ezért a Ramadant is figyelmen kívül hagyja.

De ha nem is így van, korai még összeesküvés-elméleteket gyártani.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.10.13. 23:23:33

reakcióim, ha szabad:

1. A gerincsérve nem lehet érv, már túl van rajta, rendesen végigtolta az alapozást, ráadásul 3 meccsen kezdett, de így is több labdát szerzett mindkét vetélytársánál, szóval nem igaz, hogy formán kívül lenne. 8 meccsből csak 3 meccsen kezdett...
2. ramadán? Ennél profibb Yaya, ezek szerint a francia bajnokság kvázi leállt 1 hónapra és a világ összes arab focistája legyengült? Vicces. Ma már vegetáriánusként is lehet valaki világklasszis, olyan edzésmódszerek és kiegészítők vannak. Ez gyenge érv.
3. Ha egyáltalán marad a csapatnál. Az ilyen kis "év eleji fiataloztatások" pont elegendők arra, hogy morálisan egy játékost megtörjenek, formát veszítsen és elgondolkodjon azon, hogy eligazol.

Nem tudok az érveiddel egyetérteni Subinho.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2008.10.13. 22:58:49

a ramadanak vége a madridistán irták diarraval kapcsolatba!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.13. 22:02:15

elmondom nektek a frankót!
1., gerincsérvvel operálták tourét pár hónapja. hónapok mire ugyanolyan terhelésnek vethetik alá.
2., ramadán van, amikor ugyen nem ehet/ihat egész nap! valószínű ezért játszik kevesebbet ő is és keita is. (csak zárójelben: Keita nem is nagyon játszott még itt vkp-t...)
3., szezon eleje van, mikor bizonyítson egy fiatal, ha nem ilyenkor...
mennyibe, hogy pár hónap és touré megy a kezdőbe!!! hacsak nem lesz Busquets "Guardiola Oleguerje"... :twisted:

+1 és hogy abidal miért játszik??? mert ő nem tartja be a ramadánt... pedig kiszállhatna néha sylvinho "kárára". nagyon csípem a brazilt, végtelenül ügyes!!!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.10.13. 21:43:46

Slither írta: OFF: Boixos! Most figyeltem csak fel az aláírásodra. Nem is tudtam, hogy bírod Bob Marleyt. Vagy az Iron Lion Zion másra utal nálad? :)
off
az öreg bobby marleyt nagyon régóta bírom, bár már jóideje nem hallgattam.
nemrég azonban a kezembe került a Natural Mystic c. válogatás cucc, amin rajta van IronLionZion, ami anno a kedvenc számom volt és azóta nem annyira tudom lerakni. 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.10.13. 21:36:02

Boixos írta:egyszerűen touré és busquets nem egy szint.
lehet, h a gyerek tehetséges, de abszolút nem akkora durranás, h nyugodtan be lehessen cserélni touré helyére. volna két olyan zsugásunk, akik a legjobb korban vannak, mint yaya és keita, erre benyomják az egyik helyére ezt a a fakóból megcsúszott busquets gyereket. ezt lehet, h nem kellene erőltetni, dehát amíg megy a szekér, addig tuti, h igaza lesz az edzőnek.
Én is pontosan így gondolom.
Ha azért játszik többet a kölök Yayanál, mert Pepita jobbnak találja, akkor biztos hogy nem fog sokáig itt maradni az elefántcsontparti. Remélem hogy csak vmi egészségügyi dolog miatt játszik kevesebbet Touré, és a közeljövőben visszaveszi a kezdőtagságot. Nagyon nagy veszteség lenne...

OFF: Boixos! Most figyeltem csak fel az aláírásodra. Nem is tudtam, hogy bírod Bob Marleyt. Vagy az Iron Lion Zion másra utal nálad? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Slither 2008.10.13. 21:47:31-kor.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.10.13. 21:11:36

egyszerűen touré és busquets nem egy szint.
lehet, h a gyerek tehetséges, de abszolút nem akkora durranás, h nyugodtan be lehessen cserélni touré helyére. volna két olyan zsugásunk, akik a legjobb korban vannak, mint yaya és keita, erre benyomják az egyik helyére ezt a a fakóból megcsúszott busquets gyereket. ezt lehet, h nem kellene erőltetni, dehát amíg megy a szekér, addig tuti, h igaza lesz az edzőnek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.10.13. 20:59:38

Továbbra is tartom, hogy korai még erről beszélni. Várjunk egy kicsit. Most én is előállok egy teoriával, aztán én részemről egyelőre érdektelen a téma:

Felettébb érdekes, hogy a klub és Pep részéről említés sem esett korában, és most sem Touréról, az elefánt jövőjéről. Hiszen az mindenki számára világos, hogy az idény végén akivel nem voltak elégedettek, vagy Guardiola valamilyen oknál fogva nem tartott igényt, azt nyilvánosságra hozták, tárgyalásokba kezdtek. Hol volt akkor Touré?

Nyilvánvaló, hogy sérülése volt és operációra került sor. Az is, hogy érkezett a felnőtt csapathoz Sergi. Az első fordulók után volt miért bántani a csapatot, és Guardiolát, aztán végül mindenki megbarátkozott az eredményekkel, pedig jöttek világvége hangulatot keltő vélemények.

Majd a semmiből kipécézik Tourét, melynek nyilván van alapja, az hogy miért, mennyit játszik. Ezt azonban hivatalosan senki sem magyarázta, meg sem kérdezte... Ennyi a lényeg, és az, hogy ha Touré "nyilatkozik" arról, hogy ő a Juventuszban szeretné folytatni, az sok mindent elárul róla... (ha valóban így történt, de nem tudni, hanyagolni kellene, legalább a válogatott meccsek alatt)

Ezzel arra gondolok, hogy maga Touré szeretne váltani, s ezt jelezte, talán kicsit később a kelleténél Guardiolának. Szóval ha menni szeretne már most, az aligha lehet azzal magyarázni, hogy az eddigi meccseken kevés lehetőséget kapott, hisz még csupán októberben járunk.

Ha pedig ennek ellenére nem csak koholt vád, hogy ő már a Juventuszról
álmodozik, akkor menjen csak, az ő akarata a legfontosabb. Klasszis játékos, azonban a lojalitását még nem bizonyította. (ezért nyilván lehurrognak, de akkor mondjanak ellenérvet is)

Szvsz feleslegesnek tartom az ilyen, és ehhez hasonló agyszülemények firtatását addig, amíg legalább az egyik fél nem nyilatkozik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2008.10.13. 21:17:01-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.10.13. 20:41:19

Valbali írta:Azért azt mindenki elfelejti, hogy Pep nap mint nap találkozik vele, látja edzésen meg minden...
Mint ahogy vélhetően azt is sokan elfelejtik, de leginkább Pep és Txiki, hogy tavaly kapásból 5 meccset tudok mondani, ahol Yaya nélkül 0 ponttal zártunk volna. Az egyetlen elfogadható teljesítményt hozta, kimagasló védőjáték és labdaszedés még sérülten is, hónapokon át.

Ők valszeg ezt felejtik el kedves barátom, illetve azt, hogy Yayát is ők vették meg, csupán 1 évvel korábban. Ja és azt is elfelejtik, hogy ha beütik a www.fcbarcelona.cat oldalt, akkor a statisztikák rovatban látható, hogy Yaya úgy szerzett több labdát, mind Keitánál, mind Busquets-nél, hogy mindkettő többet játszott nála. Keita 19 labdát szerzett, Busquets 26-ot, Touré 29-et. Úgy, hogy csak 3 meccsen kezdett.

Szóval Pep és a kollégái is elég sok dolgot elfelejt, ha már itt tartunk...
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.10.13. 20:40:55

Valbali írta:Azért azt mindenki elfelejti, hogy Pep nap mint nap találkozik vele, látja edzésen meg minden...
Na jól van, nem kellene már a hüleséget' hajtani...
Yaya Touré tavaly az egyetlen olyan futballista volt, aki megbízhatóan, jól és szívből játszott. És az idén is, amikor pályára lépett, panaszmentesen tette a dolgát.
Néha azt hiszem, hogy a sportszakmai vezetés nem ért a dolgához ott Barcelonában. :roll:
Kép
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.10.13. 20:34:05

Azért azt mindenki elfelejti, hogy Pep nap mint nap találkozik vele, látja edzésen meg minden...
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.10.13. 20:22:53

Zozzy 5 írta:Pep egy barom, ha addig feszíti a húrt amíg Yaya le nem lép. Ennyi, pont.
ÁMEN.

Teljesen egyetértek az előttem szóló két úriemberrel.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.10.13. 20:02:43

Pep egy barom, ha addig feszíti a húrt amíg Yaya le nem lép. Ennyi, pont.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.10.13. 19:58:07

A nagyobbik baj az, hogy amit az NSO lehozott, az már több angol oldalon is olvasható volt előtte.

Kolo Touré megszólalt, állítólag a testvére meghozta a döntést és Yaya a Juventusban akarja folytatni januárban, még úgy is, hogy a BL-ben már nem játszhat.

Idézem: "tudom jól, hogy a Barcánál mi folyik velem kapcsolatban".

Lehet hogy pletyka, nem tudom. De nem jó hír, az tuti.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.10.13. 16:33:34

Akk. itt is bocs az offért:
Szánalom, hogy ezek a lapok, webszájtok milyen undorítóan fel tudnak kapni egy bizonyos témát, főként az átigazolásokkal kapcsolatban, hogy növeljét a látogatottságot/eladott példányszámot.

Össze-vissza írnak kitalált sztorikat, holott megerősítés egyik fél részéről sem történt, s még épp, hogy elkezdődött a szezon, de már ilyen messzemenő konklúzióval rukkolnak elő, s keltik itt a pánikhangulatot.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.10.13. 16:25:18

Erősen túlreagáljátok a dolgot. Órákon, napokon át, ugyanazon vélemények más köntösben, mind leírva Touré jövőjét, és Guardiola edzői képességét..., agyrém.

Némileg kimerült a tavalyi szezon után, a műtét óta sem telt el annyi idő, hogy maximálisan lehetne terhelni.

Lehet, hogy ezek ellenére nem szimpatikus, vagy nem elég hasznos Guardiola számára, illetve bármilyen okból kifolyólag végül eligazol, de ez még odébb van, legalább hat-hét mérkőzést várjunk még vele.

Ez pedig a zagyvaságok teteje, hogy vajon hova igazol, mert az említett Juventuszban van elég vkp, pffff...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.10.13. 16:06:17

robertfcb írta: De nem azért adtunk ki euró milliókat egy már befutott játékosért, hogy a padon tartsuk, holmi rotáció miatt. Úgy gondolom, hogy egy jó képességű vkp-t nem kell rotálni.
Ez már nem rotáció. A rotáció az az amikor egy kezdő játékos minden ok nélkül a kispadon kezd 1 vagy 2 meccsen. De idén Sergi többször volt kezdő mint Yaya.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.10.13. 16:00:49

Juve? Ott van már Sissoko és Poulsen. Sissoko meg szerintem nem játszik rosszul ott, Poulsen pedig egy paraszt :D Nem kell oda több vkp.
csoszi
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.12.05. 17:20:03

2008.10.13. 15:56:23

Igazából fel nem tudom fogni hogy tud egy Yaya Touré a kispadra kerülni!?
Miért kell egy kisgyereket játszatni a kezdőben a világ egyik legjobb védekező-középpályása helyett??
Vegyük például az Atletico elleni 6-1-es meccset! Az az egyetlen egy gól is a kisgyerek lelkén szárad! Máskérdés hogy így is osztály különbség volt a két csapat között!!
És ha jól tudom akkor eddig minden meccsen kaptunk legalább egy gólt!
Touré-val a kezdőben nem valószínű hogy megtörténne!! A jövő Viera-ja és a kispadott koptatja!! Szánalmas!!
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2008.10.13. 15:39:39

MichaaBee írta:goalon olvastam, h Yayá kérte a Juvét, h igazolják le :shock: nem tudom mennyire hiteles, van egy kis kamu szaga, de nem tudm eldönteni :?

mindenesetre, ha Pep nem rakja be a következő meccsre, kinyírom! :x :evil: ne menj el, Yayá!!! :cry: 8-[
Sztem csak kamu. Drenthéről is volt hír, hogy ő más csapatba nem akar menni csak a Barcába. Erre most ott van a Realba.
Sztem ez is csak egy kitaláció, mert nem játszik túl sokat.
Avatar
horybazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:03:36

2008.10.13. 15:37:54

Nagyon sajnálnám Tourét, stabil játékos, sőt a világ legjobb védekező-középpályása lehetne, ha játszana. Elton Guardiola játszassa már!!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.10.13. 15:31:39

goalon olvastam, h Yayá kérte a Juvét, h igazolják le :shock: nem tudom mennyire hiteles, van egy kis kamu szaga, de nem tudm eldönteni :?

mindenesetre, ha Pep nem rakja be a következő meccsre, kinyírom! :x :evil: ne menj el, Yayá!!! :cry: 8-[
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.10.13. 14:04:39

Etooka írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=203570&

:shock: :shock: :shock:

Remélem,ez megint csak az Nso bulvár feelingje... Nagyon nem lenne jó,ha elveszítenénk őt!Szikla,ráadásul szereti a klubot és az egyik legjobb volt tavaly :!:
Kamu. És légyszí nso-ról ne linkeljetek.
Lezárt
cron