Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.01. 21:16:48

nem tudom őszintén mi a baj........ vki nem tudná megmondani h mi van???
mer nem megy a játék, ötlettelenek, pep is rosszul csinálja most a dolgait. vhogy az elmúlt hetekben szinte elfeljetette a rotálást és sztem ez most eléggé közrejátszhat a rossz formában. fáradtak az emberek v én nem tom...
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2009.03.01. 21:16:01

Guardiolával változott a csapat morálja és hozzáállása a meccsekhez az idén a Barcának,a sztárok azt adták ,amit tudtak.
Jött,aminek egy ilyen kerettel jönnie kellett,menetelés,rekordöntögetés,pazar meccsek.

A csapat 12 ponttal vezetett a bajnokságban és sajnos a fejek kezdtek ugyanúgy gondolkozni és ugyanúgy motiválatlan játékosokat kezdtünk el látni,mint Deco és Ronaldinho utolsó évében.

Semmi mozgás,kocogva,sétálva vitt "támadások".
Logikus a vereség,illetve az eredménytelenség.

Fejben dől el minden,azokat kell helyretenni.

A Realról mondta egy madridista barátom:
"Nézd meg a csapatomat,egy munkáscsapat!
De melózik is!"
Kép
Kép
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2009.03.01. 21:15:46

Ennyire gyengén még nem játszottunk az idén. Ezt a csapatot egy jóformában lévő barca kitömte volna ehelyett kapnak négy gólt. Én nem temetem a csapatot azért ez várható volt túl mézes volt az a nagy előny. Rendet kell tenni a fejekbe, mert itt problémák vannak.
Kár kiemelni negatívan vagy pozitívan ezen a meccsen bárkit is, de azért ezt a védelm kritikán aluli volt. Nem mintha más olyan jól működött volna. Na mindegy fel kell állni a földről nincs még veszve semmi de, igyekezni kell, mert ennek így nem lesz jó vége.
Egyeseknek gondolkodni kéne mielőtt írnak valamit! :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarcelonazsombi 2009.03.01. 21:17:58-kor.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.03.01. 21:15:24

Már irtam a meccs után, nem akartam még egyszer, de könyörgöm akkora ökörség bundát emelgetni - nem is értem. Nem vagyunk gyerekek - vagy mégis. Jobbak voltak és bizony az 11-es volt és az ismétlés bebizonyitotta, hogy az első percben rugott goljuk is szabályos volt. Nincs lelkesedés, nincse lendület. Három rugott gollal komoly csapat nem kaphat ki. Nem volt középpályánk.
Fecó
Patrik241
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2007.12.15. 16:12:30
Tartózkodási hely: Tapolca-Diszel
Kapcsolat:

2009.03.01. 21:14:44

Tomsa írta:Hát bizony, és törvényszerűen jönnie kell a real formahanyatlásának is...;)
Az a baj a Realnak volt már 1 forma hanyatlása és azt kihassználva tudtunk 12pont elönyt össze kovácsolni!
Hajrá Barca!
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2009.03.01. 21:14:26

Ilúvatar írta:
Varga írta:Szánalmas amit csinálsz....4 pont előnyünk van. Nem nyert még a Madrid...
Eh, de most komolyan. Az egészet "előny" szóra rakjátok, még akkoris ha 1 pont "előny" van? vicc. Nem az előnyt kell nézni, hanem azt, hogy hogy alakul a bajnokság. Az a helyzet, hogy most meredeken zuhanunk lefelé mint a büdösbogár, vészesen fogynak az pont"előnyök", margit meg fos játékkal jut feljebb s feljebb....
1 pont előny is előny, amivel ugyanúgy bajnokságot lehet nyerni mint 12 ponttal.
Engem tökre nem érdekel, hány ponttal, csak legyen meg a bajnokság.

Őszintén, ti csak akkor szurkoltak a Barcának, ha 5-6 gólt rúg 1 meccsen?!
Ilyenek húzzanak már el a fórumról...röhej ilyen "szurkolókat"
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.01. 21:14:11

az az igazság sztem h nincs értelme adott embereket szidni v ilyesmi.. itt kompletten az egész brigád gödörben van, senkinek nem megy úgy igazán.
őszintén megmondva ha ezt így folytatják akkor itt semmi nem lesz nem h triplázás... a BL ilyen produkciókkal esélytelen. az h megengedjük magunknak azt a luxust h az elmult meccseket figyelemeb véve kapunk egy potyagól szal.... ez vicc.
Gaba
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006.09.25. 20:14:07

2009.03.01. 21:13:43

megint elég érdekes gólokat kaptunk... a védelem bakizgat, a kapus nem tudja ezeket ellensúlyozni, de még szerencsénk sincs. :cry:
mindemellé a nevetséges játékvezetés! katasztrófa...
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.01. 21:13:42

faithnomore írta:védelem végig a helyzet magaslatán volt..... ne értsetek félre, ez csak a mai meccsről a véleményem, de ez kikívánkozik belőlem mert nagyon fölidegesített
Mindezek mellett viszont gratulálok az Atleticonak mert ha tényleg reálisan nézzük meg is érdemelték mert végig hajtottak mi meg csak szerencsétlenkedtünk....
Az én meglátásom:
Alves: ma csak 1-2 jó megindulása volt. Ez KEVÉS. (Akárcsak a Barca mostani teljesítménye:S:( )

Puyol: béna Marquezzel az oldalán sz*rt se tud csinálni.

Marquez: Ne legyen többet kezdő csak ha gáz van. Nyáron MENJEN EL. Ma kb egy jó megmozdulása volt amikor bele állt Simao lövésébe ami fejen találta...

Sylvinho: Szerencsétlen mindig rossz helyzetbe kapott labdát és el is rontotta. Már öreg.

Caceres: Rá nagyon kíváncsi vagyok.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.03.01. 21:13:18

Hát bizony, és törvényszerűen jönnie kell a real formahanyatlásának is...;)
Avatar
Pee
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2005.09.28. 17:47:43

2009.03.01. 21:13:15

El vagyok keseredve! Nem hiszem el, hogy egyik pillanatról a másikra a játékunkból kiveszett a lendület, az ötletesség, a védekezésünkből meg a tűz, sőt inkább a koncentráció. Sajnos a csapat az elmúlt évek Barcáját idézi és ha ez így megy tovább, nem lesz jó vége... A középpályánk teljesen súlytalan, Toure és Xavi meg sem közelíti azt a szintet, amire képesek. Pedig rájuk nagyon nagy szükség van, nélkülük nem tudjuk a tőlünk megszokott játékot játszani. Azt sem értem, hogy Dani Alvesnek hol maradnak a felfutásai??? Persze, a legvalószínűbb az, hogy az ellenfelek felkészültek belőlünk és lezárják a területeket, de azért néha jó lenne, ha elrobogna a jobbszélen. Mindenesetre itt egy újabb nagy feladat Pep előtt, hogy fejben rendberakja a fiúkat, mert ha a koncentrációnkat rendberakjuk, akkor újra jönnek majd az eredmények. Mindenesetre én bízok a fiúkban, remélem ez a két nagy pofon a bajnokságban, két igazi rivális ellen helyrerakja mindenki önértékelését és a srácok újra a foci iránti maximális alázattal játszanak a szezon elkövetkezendő részében! Forca Barca!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.03.01. 21:12:56

Sharky írta:Ilyen megnyilvánulások után egyesek majd szívből fognak örülni a bajnoki címnek, ha nyerünk :?: Elég furán gondolkoznak itt néhányan...
és még tudsz csodálkozni az ilyeneken :?: :D pedig te sem mai vagy itt:)

tudok ők az igazi drukkerek :roll: :D

arra nem akarok gondolni h elbukjuk a cuccost, mert talpra tudunk állni véleményem szerint. volt 3-4 gyenge meccsünk egymás után, és el is ment a megnyugtató előny,de bele gondolni abba,h úgy nyerne a madrid ahogy, hát az a 2évvel ezelőttinél is rosszabb lenne.

bilbao következik majd, magabiztos győzelem kell, nem gólók számára értem,hanem arra,h egy percig ne legyen kérdéses a kezdő sípszótól h ki fog nyerni. kell az önbizalom most nagyon a csapatnak,és egy ilyen meccs megadhatja!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca500
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2008.12.13. 20:55:36
Tartózkodási hely: Szolnok

2009.03.01. 21:12:41

Jövő héten nem nagyon reménykedek abban, hogy a Real ki fog kapni, de az is biztos, hogy a Bilbao elleni meccs nem lesz sétagalopp.
Guardiolát nem értem, ott van Bojan és Hleb, erre behozza Cacerest? Valószínüleg megint azt fogja nyilatkozni, hogy nincs semmi baj és hogy voltak pozitívumok. Szerintem most ő is nagyot hibázott.
Ezek ellenére bíznunk kell a csapatban, nem lehet megtenni ennek a nyomorult Realnak azt a szívességet, hogy ilyen előnyről átadjuk a bajnoki címet. Még a végén ők lesznek az Istenek, hogy ledolgozták a hátrányukat.
Nagyon bízok a fiúkban, hogy összeszedik magukat és meglesz a bajnoki serleg.
Visca el Barca!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.03.01. 21:12:27

A tele gatyákat mossátok ki szépen. A bajnokságot megnyerjük, mi nem vagyu nk az a csapat aki 20on valahány fordulon keresztül veretlen, a margit se akik 15 meccset hoznak csak nyeréssel. nekünk is van hullámvölgyünk, nekik is volt. a világon egyetlen csapat se sziporkázhat végig egy bajnokságban. Ha ez a 4 [auto_cenzúra] meccs a sikerszériában jön jól elosztva most is ugyanannyi elönyünmk lenne. most legalább nem kell motiválni a játékosokat. már volt egy bajnoki cimük kézben és most ugy érezhetik, elvették tölük ezért mindenki 100% on fog pörögni. kérdés hogy a képességeik alapján mennyit jelent ez
Nou Camp119
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.01.24. 23:06:24
Tartózkodási hely: valahol a nagy világban

2009.03.01. 21:12:07

figyu nem kell szidni henry-t sem senkit...
egyszerűen rossz passzba vagyunk. fejmosás kell a csapatnak. elbíztuk magunkat, a védelmen javítani kell mert gond lesz...
puyol,marqez rengeteget hibázik .a helyzeteket be kell rugni nincs mese
DE ne felejtsük el hogy a barcáról beszélünk akármikor képesek újra éledni meccseket nyerni
ne számítson senki se arra hogy minden meccset megnyerünk
az meg a másik hogy előbb vagy utóbb a reál is kikap lehet hogy épp az atleticótól.JÁTÉKOST SEM SZABAD LE SZAROZNI MERT PL NEM TUDOM HOGY AKI EZT ÍRJA AZ MILYEN FOCISTA MINDENKI HIBÁZHAT EMBEREK VAGYUNK KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!
EGYIK
nah és azt sem kell elfelejteni hogy ilyen támadó hármasa európának nincs még egy!!!
NE KESEREDJÜNK EL MI ÁLLUNK MÉG ELŐL ÉS NEM SZABAD FELADNI!!!!!
VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stelios
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009.01.15. 00:08:48

2009.03.01. 21:11:49

Nem a 4 pontról szól ez már. Ha 6 pont lenne a hátrányunk, akkor is ugyanilyen pesszimisták lennénk. A Madrid most szárnyal, mi viszont elfáradtunk. Aztán kitudja, jövőhétre lehet, hogy teljesen megváltozik a lelkivilágunk. Lehet, hogy a Madrid kikap, mi pedig nyerünk.
Akkor pedig odaát fognak keseregni, mi pedig örülni.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.03.01. 21:11:47

Nem kell azért temetni a csapatot.

Ugyanúgy megnyerhettük volna mi is ezt a meccset. Óriási szerencséje volt az Atléticonak, mert ez fordítva is lehetett volna. A meccs képe abszolút kiegyenlített volt, igazából senki sem érdemelt győzelmet.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.03.01. 21:11:33

:shock: atyaég. de komolyan egyesek csak néznek, és nem látnak. 12 pont-ból igaz elvesztettünk 8-at, de még van 4 fontos pont, ami a végén kulcsfontosságú lehet. a real ősszel ment, és vezette a bajnokságot, akkor voltak könnyebb meccsei. most jönnek majd lassan az igazán jó meccsek nekik is.
BÍZNI KELL GYEREKEK ÉS SZURKOLNI. AKI NEM AKAR BARCA MECCSET NÉZNI AZ NE NEVEZZE MAGÁT BARCELONA DRUKKERNEK. ennyit erről
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2009.03.01. 21:11:23

Teljesen felesleges kiemelni bárkit is, mert az egész csapat katasztrófális volt (de különösen a védekezés), úgyhogy nem kezdek el senkit szídni, mert akkor mindenkit kellene...
Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy az év elején atomstabil védelem, hogy a fenébe tud ilyen katasztrófálisan szétesni, simán kaphattunk volna még 4 gólt.
Ja és ne kezdjen itt mindenki sírni, mint az Élő közvetítések topicban, hogy elbuktuk a bajnokságot, meg hogy itt a vége mindennek....
Borzasztó formában vagyunk, de tényleg sok van még hátra, úgyhogy semmi sem dőlt még el!!!
Közhelyesen hangzik, de a classicon most tényleg rengeteg fog múlni!

Kiváncsi vagyok jövő héten, hogy játszik majd az atletico a real ellen, amikor minket korábban megszivatott, akkor rendszeresen simán kikapott utána a realtól...ja és figyeljétek meg, hogy a jövő héten milyen deffenzíven fog játszani a real, és kontrákkal behúzzák a meccset.
Sajnos akármilyen jó edző (lesz) Guardiola, még sajnos nagyon sokat kell tanulnia taktikai, lélektani szinten, mert a mai meccshez ő se sokat tett hozzá.....
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.03.01. 21:11:19

arra sztem felesleges várni, h a madrid is elkezdi szórni a pontokat, sajnos a mi zakóink kb olyan flasht jelenthetnek nekik, mintha hordóból nyomnák beléjük a kokszot, nem fogják kiengedni a kezükből a kínálkozó lehetőségeket.
össze kell szedni a brigádot, mert csak magunkra számíthatunk.
talán még nem késő!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Diego6
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.01.22. 02:54:23

2009.03.01. 21:11:04

Hát ez a védelem ma szánalmas volt, és az hogy 3 meccs alatt a 9 megszerezhető helyett, 2-őt gyűjtöttünk, én lassan elvesztem a hitem hogy ebből idén lesz bajnoki cím :S:(
Devid16
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2008.05.08. 08:32:50
Tartózkodási hely: Kaposvár, Győr

2009.03.01. 21:11:04

Nem értem mit paráztok...szerintem azt sem gondolta volna nyáron senki hogy ilyen lesz az ősz...én már ennek is nagyon örültem...nemtudom miért kell temetni a csapatot...szerintem a védelem volt a sz@r...me mi az hogy 4et kapunk...annyi az egész...volt fejlődés hisz 3at rúgtunk...nemtudom mindenki anyázik csak és temeti a csapatot...elfelejti hogy azért milyen őszünk volt...és akkor mindenki nagyon büszke volt a csapatra meg reklámozta hogy barca szurker...én most is kitartok a csapat mellett...lehetnek hibák, van még 13om forduló lesz még klasszikus...persze lehet kikapunk de a tavalyi szezon után szerintem ezt szidni tényleg nagy szégyen...remélem mindenki megnyugszik és a csapatban is rend lesz...ne csüggedjünk ha a madrid tud küzdeni akkor mi is tudunk...mindamellett nemtudom hogy meg lesz e a bajnokság...

csak a barca....
Nou Camp119
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.01.24. 23:06:24
Tartózkodási hely: valahol a nagy világban

2009.03.01. 21:11:03

figyu nem kell szidni henry-t sem senkit...
egyszerűen rossz passzba vagyunk. fejmosás kell a csapatnak. elbíztuk magunkat, a védelmen javítani kell mert gond lesz...
puyol,marqez rengeteget hibázik .a helyzeteket be kell rugni nincs mese
DE ne felejtsük el hogy a barcáról beszélünk akármikor képesek újra éledni meccseket nyerni
ne számítson senki se arra hogy minden meccset megnyerünk
az meg a másik hogy előbb vagy utóbb a reál is kikap lehet hogy épp az atleticótól.JÁTÉKOST SEM SZABAD LE SZAROZNI MERT PL NEM TUDOM HOGY AKI EZT ÍRJA AZ MILYEN FOCISTA MINDENKI HIBÁZHAT EMBEREK VAGYUNK KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!
EGYIK
nah és azt sem kell elfelejteni hogy ilyen támadó hármasa európának nincs még egy!!!
NE KESEREDJÜNK EL MI ÁLLUNK MÉG ELŐL ÉS NEM SZABAD FELADNI!!!!!
VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.03.01. 21:10:38

Most jön 5 kötelező meccs:
Bilbao, Almeria, Malaga, Valladolid, Recre.
Szerintem a Real is fog pontokat veszteni a következő 5 fordulóban.
Aztán következik 5 durva meccs:
Getafe, Sevilla, Valencia, Real, Villareal...........
akos1974
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2007.07.15. 13:18:10
Tartózkodási hely: Sárvár

2009.03.01. 21:10:09

remélem kijön a csapat a gödörből és a végén nyerjük a bajnokságot.
Gyerünk srácok ébresztő!!!!!!!!!
Barca for ever
Lezárt