Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.16. 12:14:02

barca2010 írta:Nem akarok senkit megbántani de amit Samuval csinálnak az már felháborító!!!Nehogy már egy Diego Forlannal akarják pótolni,mert akkor el se induljunk a BL ben.Vagy Villa vagy más ne!!!Samu már bizonyított,hányszor tegye még ezt meg???


BARCA FOREVER!!!
Engem egy kicst az zavar, hogy mindenki jön hogy szegény Samu igy szegény Samu úgy. Oké lehet nem a legrendesebb dolog de Eto'o is megéri apénzét. Ha jól tudom a klub hosszabbítani akart vele de mivel pénzsóvár nem fogadta el, másrészt ő se küzd azér annyira hogy maradhasson sőt.. szal ne csak a Barcát szidjuk :roll:
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 12:10:14

Nem akarok senkit megbántani de amit Samuval csinálnak az már felháborító!!!Nehogy már egy Diego Forlannal akarják pótolni,mert akkor el se induljunk a BL ben.Vagy Villa vagy más ne!!!Samu már bizonyított,hányszor tegye még ezt meg???


BARCA FOREVER!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.16. 12:09:02

Hát ettől a hírtől leszakadt az állam. Azért vezetői részre mostmár a szurkolók is nyomást gyakorolhatnak. Nem közvetlenül, de ezt sem hanyagolhatják el. Ráadásul Samu helyére az egyetlen elérhető normális alternatíva az Villa. Nem sok választásunk maradt. Ibra, Torres mozdíthatatlan, más pedig nem Barca-szintű. Viszont ott van még Samu, egyelőre nem tudjuk mi van vele. Lehet hogy Laportáék is csak arra várnak, mit reagál Eto'o.
Mindenesetre én nagyon szeretném Villát itt látni, a Valencia sem menne sokra egy kedvetlen, motiválatlan csatárral. Ha pénzt akarnak még látni belőle akkor muszáj eladniuk.

Maxwell pedig kellett. 27 év egy védőnél nem olyan sok, 3-4 jó szezon még beleférhet, míg Abidalnak max 1-et jósolok. Jövőre pedig ismét ráhajthatunk Filipére és akkor meg van oldva a kérdés.

Ha a csatárkérdés megoldódik már csak 1 minőségi kp kell + talán Thiagót felhozni, ha Guddy megy.

Ja, és reagálva. Sztem azért került csak ennyibe Maxwell, mert Mourinho alatt el volt hanyagolva és egy olyan játékost aki folyamatosan padozik nem lehet jó áron eladni. A képességeivel, hidd el nincs baj. Legalábbis ha egy olyasmi formát tud hozni mint Mancini alatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2009.07.16. 12:11:33-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.07.16. 12:05:52

Annyira örülnék ha Villa jönne [-o< [-o< Nagyon remélem hogy Laporta kifizeti az árát. Olyan mintha a klubok összeesküdtek volna a Barca ellen, mindenki csak akadékoskodik (de ebbe most nem megyek bele.) Ami Maxwellt illeti én még nem vagyok tőle elragadtatva, kicsit gyanúsan kevés az 4.5 milla. Felipe szerintem 3x jobban bevált volna, nemhiába volt 4x drágább a gyerek.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.16. 12:03:51

Danka00792 írta:Diego Forlan-tól ments meg uram minket! [-o<
Szívemből szoltál! :) VILLA!VILLA!VILLA!

Szerk: Amugy szerintetek ha sikerülne leigazolni Villát mennyien lennének a bemutatásán? :D Mert sztem hatalmas tömeg várná.. Remélem így lesz
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.07.16. 11:58:58

Diego Forlan-tól ments meg uram minket! [-o<
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2009.07.16. 11:55:13

Barcagirl24 írta:Én azon gondolkodtam az új hírt olvasván, ha a Barca ennyire megakar válni Eto'otól mért nem adják Eto'ot + 5 millát Villáért.. :roll: Sztem ezt elfogadnák az 50 milla helyet bár kituggya
Hát ha azt vesszük, hogy Eto'o élete szerződését várja, míg a Vale kb 2,5-3 Millát fizet jelenleg Villának, akkor valahol érthető, hogy nem fogják Samu 10 milláját perkálni...
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.16. 11:52:26

Én azon gondolkodtam az új hírt olvasván, ha a Barca ennyire megakar válni Eto'otól mért nem adják Eto'ot + 5 millát Villáért.. :roll: Sztem ezt elfogadnák az 50 milla helyet bár kituggya
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
Laci0820
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2007.12.25. 23:13:26

2009.07.16. 11:41:01

Maxwellnek nagyon örülök, jó játékos szerintem csak kát h. már 27 éves, de mindegy..

David Villa meg..hát nem is tudom mit mondjak..:) eddig is szerettem, de ezek után, jajjh de jó lenne ha idejönne Katalóniába...pfuu:)
Kép
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.16. 11:32:26

pityi írta:Ez sztem inkább anyagi igazolás volt mint szakmai.
elsőre úgy tűnhet de gondolj bele! A csapatnak hamarosan össze kell állnia, te a helyükben kit igazoltál volna minőség játékost? Eleve Maxwell nem roszs játékos, és mellesleg szerintem Filipe ügye még 1 esetleg 2 hétig biztos elhúzódna, így egy gonddal kevesebb
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.07.16. 11:31:44

Tárt karokkal várom Villát! Ha igaz hogy akár fizetéscsökkentés mellet is idejönne akkor persze! Ha ennyire itt akar játszani akkor örülnék neki ha ide igazolna!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.16. 11:31:20

Aztamindenit!!!! Villát a Barcába :!: Most nagyon-nagyot nőt az én szememben is...meg kell vennünk így adjuk érte meg az 50 millát, oszt ver egy mesterhármast majd a Valencia ellen :twisted: :twisted:
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2009.07.16. 11:24:23

Ez sztem inkább anyagi igazolás volt mint szakmai.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2009.07.16. 11:23:48

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem nem feltétlen fog minden meccsen a Maxwell-Alves szélsőhátvéd páros kezdeni...
Erős a gyanúm, hogy ha Maxwell kezd, akk Puyol lesz a jobb bekk, ha pedig Alves akk meg Abidal kezd vele.
Az indok egyszerű:
1.Nem hiszem, hogy két ennyire támadó szellemű bekk kéne h egyszerre szerepeljen... Ha vmelyik vagy neadjisten egyik se ér vissza védekezni gondok lehetnek...
2. Puyol sztem jövőre jobb-bekk lesz! Sokkal megbízhatóbban teljesített azon a poszton a szezon második felében, mint középen, sztem ezért akar Guardiola +1 kh-t is venni...

szerk: Utólag nézve lehet, h nem ide kellett volna írnom, félig off, sry
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára looka 2009.07.16. 11:26:08-kor.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.16. 11:21:23

Egyetértek Titi!Ha ez igaz akkor Villa egy hatalmas ember!!!!Ha így sikerül megszerezni!Megveszem a mezét hogy ezzel is támogassam a klubot na meg őt is!De most Ő ha jönne 7-es lenne vagy 9-es?Mert ha Józsi barátunk megy felszabadul a 7-es és Eto'o marad 9-es! :D
Kép
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.16. 11:18:57

Barcagirl24 írta:Attól félek, hogy Laportáknak nem az a bajuk, hogy nem tudják kifizetni az 50 Milliót, hanem nem akarják. Elvből. Náluk nem szokás egy játékosért ennyit adni :roll: De majd meglátjuk
Egyetértek. Az elvek miatt. És főleg Laporta nyilatkozatai miatt, mert ezek után mit szólnának Madridban. De ilyen Villa féle kipótolással szerintem nyélbe üthető a dolog. A végtelenségig Llorente se húzhatja. Egyszerűen szabotálja az edzéseket Villa stb.. És kész. Gyere VILLA
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.16. 11:16:35

Attól félek, hogy Laportáknak nem az a bajuk, hogy nem tudják kifizetni az 50 Milliót, hanem nem akarják. Elvből. Náluk nem szokás egy játékosért ennyit adni :roll: De majd meglátjuk
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.07.16. 11:14:09

Titinho írta: Aki még ma fejbe vágott az David Villa. :)
Régebben beírtam poénból, hogy egészítse ki ő. Hát erre a lépésére nagyon nem számítottam! :shock:
Minden áron meg kell szerezni őt, nincs mese, főleg egy ilyen gesztus után.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.16. 11:14:05

mixer írta:Nem tudom, hogy fog beválni Maxwell vagy, hogy milyen lett volna Filipe, de én nagyon sajnálom a Deporos srácot. Egy álommal lett kevesebb egy pénzéhes elnök miatt. Szegény srác most nagyon le lehet törve.
Haha.. Nem csak Filipenek fájhat a feje de a Deporosoknak is. Ugyanis az adósságok így cseppet sem fognak csökkenni. Bravó Lendoiro bravó.. Amúgy lehet hogy Filipe egy két éven belül ide kerül, hiszen nem valami fiatal se Abidal se Maxwell....
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.07.16. 11:05:31

Fernando írta:A védelmünk erősödött az tény. Henrique visszatért. Maxwell megvan. Jó kis kezdő védelmünk lesz jövőre: Alves-Piqué-Puyol-Maxwell :wink: Két brazil szélső, két belső spanyol. Cserének ott lenne Márquez, Milito, Cáceres, Henrique, Abidal. Nagyon nem igazolnék senkit már ide. Ha Alves pihen szerintem Henrique és Cáceres is eltudja látni a jobbhátvéd pozíciót, Puyolról nem is beszélve.
A kezdővel én is egyetértek, nem kicsit lenne jó a védelmünk, tényleg ahogy te is írtad két brazil cselgéppel a szélen és két kemény spanyollal középen. Bár Puyol és Márquez elég sokat fogják szerintem rotálni egymást.

A megmaradt hátvédek közül akiket kiemeltem, egyelőre 2-nek biztos a sorsa. 1. Márquez 2. Abidal.

- Cáceres 100%, hogy elmegy kölcsönbe, a következő 10 napban eldől, hogy vagy a Juventusba vagy a Zaragozába kerül.

- Henriqueről ugye a felkészülési időszak végén döntenek, ha ő nem válik be akkor újból kölcsönadjuk vagy belevonjuk egy másik középső védő transzferbe. Ide is még mai napig kiszemel Dymitro Chygrynskiy a Shaktartól, valamint Bruno Alves a Portotól.

- Gaby Militora nem számítsatok, még bőven van neki a felépüléséből, a teljes előszezont ki fogja hagyni, semmi erőnléte nem lesz, ha vissza is tér, legalább 2 hónap kell majd neki, hogy visszanyerje az erőnlétét. Tegyük fel, hogy szeptemberben visszatér, edz 2 hónapot, kb. november közepén a társakkal fog edzeni legalább még 2-3 hétig, itt a december 3 meccs végén kap össz-vissz max. 50 percet. Megéri? Minek? Én vele nem számolok a legjobb lenne, ha kölcsönadnánk valahova, bár az Independienteről volt szó, hogy kölcsön veszik de nagyon rossz fizikai állapotban van, nem érné meg nekik sem. Én szívem szerint szerződést bontanék vele, belőle már nem lesz jó játékos. Szinte ugyanaz a helyzet vele, mint amikor a Juventus megvette Jorge Andradét (majdnem mi vettük meg őt is). Másfél évig sérült volt és felbontották a szerződését, nekünk is ezt kéne.

MÁS

Guddynak örülnék ha távozna, sose szerettem, sőőt a falat kapartam már a bemutatásán is amikor megláttam rajta a Barca mezt. 5 millió font az baráti, szerintem ennyiért el kell engedni, a West Ham a neki való csapat. A hétvégén meg is születhet a megegyezés, így a jövő héten nem fog csatlakozni a társakhoz, max elköszönni.

MÁS

Aki még ma fejbe vágott az David Villa. :)
Már a tegnapi hírek is szimpatikussá tették nálam, hogy verte az asztalt és vergődött, hogy őt engedjék el, de hát ez a mai hír... képes a 7,5 milliós jövőbeli fizetését 5,5 millióra csökkenteni, hogy ezzel is 8-10 milliót spóroljon meg a Barcának 4-5 év alatt és így ki tudják fizetni az érte kért pénzt (hosszú távra tervez a srác :wink: ) Ezzel nem mindennapi elszántságról tesz tanubizonyságot...eszméletlen. Bár még így is ezzel az 5,5 millióval a dupláját keresné, mint most a Valenciánál. Eszméletlen tényleg, hogy ekkora elhivatottság lakozik benne a mai világban, ilyet nem sokat lehetett hallani az utóbbi években.

Az én szememben Villa óriásit nőtt, hatalmas tisztelet neki ezért a lépésért, már ha igaz is egyáltalán. Mindkét katalán lap, a SPORT és a MUNDO is lehozta a hírt, kíváncsi vagyok mi lesz belőle. A lapok szerint Txiki ma vagy holnap fog találkozni Villa ügynökével, hogy újratárgyalják a már elfogadott szerződési feltételeket, így akár már hétvégén előrelépés mutatkozhat Villa ügyében.

Nagyon remélem, hogy sikerül leigazolni, egy nem mindennapi játékossal és nem mindennapi EMBERREL gazdagodna a klub vele!

Vamos Villa Vamos :!:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.07.16. 11:00:45

derült égből villámcsapás ez a maxwell srác. sztem semmivel nem jobb játékos mint abidal, de az esetleges versengés jót tehet mindkettejüknek. ennyi pént megért, az biztos.
sokat mondó tény, hogy 27 évesen m ég egyszer sem volt válogatott, ráadásul olyan poszton játszik, ami erősen hiányposzt. én azért nem írom le, sőt szorítok neki! :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mixer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:49:46
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 10:52:44

Nem tudom, hogy fog beválni Maxwell vagy, hogy milyen lett volna Filipe, de én nagyon sajnálom a Deporos srácot. Egy álommal lett kevesebb egy pénzéhes elnök miatt. Szegény srác most nagyon le lehet törve.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.07.16. 10:39:04

Tudom,hogy ez nem így működik,de a Filipere elrakott 9 millióból most 4 megmaradt,azt kapásból hozzá is csaphatnánk az ajánlathoz Villáért. :lol:
Egyébként kíváncsi lennék,hogy tényleg ennyire fontos a klub megfelelő működése szempontjából az a 6-8 millió euró,vagy egyszerűen csak az elvekhez akar ragaszkodni Laporta.
Egyszerűen meg kell szerezni Villát és kész,az egész világon ő az egyetlen,aki sztem megfelelően tudná pótolni Eto'o-t,de idővel talán még azt is mondanánk,hogy előrelépés volt.
Ha igaz az utolsó hír,ennek a csávónak az a mindene,hogy nálunk játszhasson,szóval meghalna a csapatért,a kvalitásait meg nem kell külön elemeznem.
Szóval remélem fel se merül ilyen Laportában,hogy ha pár hete kritizálta a realt a költekezés miatt,akkor nehogy már 50 milliót adjon egy játékosért.
Az 50 nagyon messze van a 94-től.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.16. 10:31:55

ehhez csak annyit tennék még hozzá, hogy egyik interjújában Piqué azt mondta Puyol jobban játszik szélen, szóval simán megvan a rotálás
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.07.16. 10:28:59

Fernando írta:
bali 15 írta:Na a hátvédsorral kapcsolatban és a részemről mostmár meg vagyok nyugodva. Már csak a támadósorba kéne egy ember.
A védelmünk erősödött az tény. Henrique visszatért. Maxwell megvan. Jó kis kezdő védelmünk lesz jövőre: Alves-Piqué-Puyol-Maxwell :wink: Két brazil szélső, két belső spanyol. Cserének ott lenne Márquez, Milito, Cáceres, Henrique, Abidal. Nagyon nem igazolnék senkit már ide. Ha Alves pihen szerintem Henrique és Cáceres is eltudja látni a jobbhátvéd pozíciót, Puyolról nem is beszélve.
Végül is igazad van neked is. Ha valami nem jönne be akkor pedig azt télen korrigáljuk.
Lezárt