Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.16. 23:00:27

jó kis játékos, de szerintem nem Barça-szint.
attól függ, mit tekintünk annak :D
ha messi,xavi vagy alba a barca szint, akkor valóban nem.
ha cuenca,tello vagy jds, akkor bőven :D

egyébként most én nem azt írtam, hogy hoznék bárkit is, sőt, a középpálya az utolsó poszt, ahova igazolnék, hisz xaviban még van pár év ahogy elnézem, iniesta,cesc,song és busi világelit legalább a maga feladatkörében mindenképpen, thiago az lesz.

csak annyi, hogy ha fegyvert szorítanának a fejemhez, hogy mondjak pár nevet, akit hoznék xavi visszavonulása után máshonnan, kb. őket mondanám.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.16. 19:53:14

shutterisland írta:én azért verrattit vagy kroost el tudnám képzelni, ha nem lenne fabre, de még akár joe allent (poolban játszik, de a passzjátéka nagyszerű) is.

viszont bízok fabregasban.
Allen engem nem annyira győzött meg idén, jó kis játékos, de szerintem nem Barça-szint.

Mondjuk szvsz talán túlzás, hogy arról beszélünk, kit kellene megvenni Fabre helyére... :D
(Amúgy meg ha már, akkor inkább Sergi Robertóék, mint egy Verratti vagy egy Allen.)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.16. 19:40:16

Csak azt ne felejtse el senki, hogy a Xavi-Iniesta duó sem lesz sosem 100%-os. Azért csak Thiagoval nekim,enni elég kemény lenne. Az őszi szezon meg úgy gondolom a társaság nagy részének kiesett.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.16. 19:39:37

Ha név szerint lehetne nevezni. 1 nem jut az eszembe.
én azért verrattit vagy kroost el tudnám képzelni, ha nem lenne fabre, de még akár joe allent (poolban játszik, de a passzjátéka nagyszerű) is.

viszont bízok fabregasban.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.16. 19:32:13

Már nem emlékszem a vasárnapi pontos felállásra de a lényeg ,hogy se Ini se Busi nem játszott,Fabregas így bizonyíthatott volna,erre egy nagy nulla volt már megint!Sokadszorra!Pedro meg Alexis mellet ő a 3. akit nyugodtan kivághatnának a csapatból!
Ha már mindenképp Xavi helyettesét keressük akkor talán Thiago lehet az pár éven belül szerintem. :)
(ezt persze már mások is fejtegették itt a fórumon)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.16. 19:31:57

nzxtpo írta: Fabre párti vagyok, örültem neki, szeretem a játékát, nyílván amikor látszik rajta, hogy élvezi a játékot, akkor sokkal nagyobb élményt nyújt nekünk nézőknek is. De 40 millióból szerintem találnánk Xavi helyettest, hiszen még van 1-2 év a visszavonulásáig.
Ha név szerint lehetne nevezni. 1 nem jut az eszembe.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.04.16. 19:28:19

Barcaman1993 írta:
Lionel85 írta:Sosem támogattam a leigazolását. Nem azért, mert gyenge játékos lenne. Marha jó játékos. De nem itt. Én többek között azért nem akartam, hogy idejöjjön, mert nem érte meg a klubnak, hogy fillekért elment, aztán jó 40 millió euróért visszajött. És azóta csak néhány meccse volt, amin igazán jól játszott. A többi alibi. Pedig még a túl kevés játéklehetőségre sem panaszkodhat, hiszen a csapat harmadik legtöbbet foglalkoztatott játékosa Valdés és Messi mögött:
http://espnfc.com/team/squad/_/id/83/le ... na?cc=5739

Ennek ellenére szinte alig mutat valamit, többnyire csak többen vagyunk vele a pályán, momentuma alig akad meccseken. Ez ennyi pénzért marha kevés...
Hálát fog itt mindenki adni az égnek, amikor Xavi, vagy Iniesta kidől és itt lesz Fabregas. :wink: Könnyű kritikákat megfogalmazni felé, aminek van is valóság alapja, de kérdem én: hol találnánk nála jobbat? Könnyű a válasz: sehol... Mikor Xavi ki fog kukkantgatni a csapatból, vagy bármi sérülés, akkor tökéletes helyettes lesz. :D
Fabre párti vagyok, örültem neki, szeretem a játékát, nyílván amikor látszik rajta, hogy élvezi a játékot, akkor sokkal nagyobb élményt nyújt nekünk nézőknek is. De 40 millióból szerintem találnánk Xavi helyettest, hiszen még van 1-2 év a visszavonulásáig.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.16. 18:55:36

Lionel85 írta:Sosem támogattam a leigazolását. Nem azért, mert gyenge játékos lenne. Marha jó játékos. De nem itt. Én többek között azért nem akartam, hogy idejöjjön, mert nem érte meg a klubnak, hogy fillekért elment, aztán jó 40 millió euróért visszajött. És azóta csak néhány meccse volt, amin igazán jól játszott. A többi alibi. Pedig még a túl kevés játéklehetőségre sem panaszkodhat, hiszen a csapat harmadik legtöbbet foglalkoztatott játékosa Valdés és Messi mögött:
http://espnfc.com/team/squad/_/id/83/le ... na?cc=5739

Ennek ellenére szinte alig mutat valamit, többnyire csak többen vagyunk vele a pályán, momentuma alig akad meccseken. Ez ennyi pénzért marha kevés...
Hálát fog itt mindenki adni az égnek, amikor Xavi, vagy Iniesta kidől és itt lesz Fabregas. :wink: Könnyű kritikákat megfogalmazni felé, aminek van is valóság alapja, de kérdem én: hol találnánk nála jobbat? Könnyű a válasz: sehol... Mikor Xavi ki fog kukkantgatni a csapatból, vagy bármi sérülés, akkor tökéletes helyettes lesz. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.16. 16:27:09

Sosem támogattam a leigazolását. Nem azért, mert gyenge játékos lenne. Marha jó játékos. De nem itt. Én többek között azért nem akartam, hogy idejöjjön, mert nem érte meg a klubnak, hogy fillekért elment, aztán jó 40 millió euróért visszajött. És azóta csak néhány meccse volt, amin igazán jól játszott. A többi alibi. Pedig még a túl kevés játéklehetőségre sem panaszkodhat, hiszen a csapat harmadik legtöbbet foglalkoztatott játékosa Valdés és Messi mögött:
http://espnfc.com/team/squad/_/id/83/le ... na?cc=5739

Ennek ellenére szinte alig mutat valamit, többnyire csak többen vagyunk vele a pályán, momentuma alig akad meccseken. Ez ennyi pénzért marha kevés...
Kép
Kép
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.04.16. 16:06:11

Sajnos nálunk még legjobb formájában is csak 75%-os teljesítményre képes. Egyszerűen nem létezik az a poszt nálunk. Egyébként valahol reális elvárás (volt), hogy Cesc el tudja foglalni Xavi helyét, de közel 2 év alatt talán kimondhatjuk, hogy ez nem fog sikerülni.

Amennyiben Busquets, Xavi és Iniesta a pályán tartózkodik (és miért ne tennék?), akkor Cesc helyét én csak egy rombusz-alakzatú középpálya legelső tagjaként tudom elképzelni. És ebben az esetben Messi kicsit jobbra helyezkedhetne, de előrébb - jobbszélső nem kellene amúgy sem Dani Alves miatt, balszélső meg lehetne Tello / Deulofeu / Villa / Sanchez.
Talán egy próbát megérne egyszer. Nemcsak Cesc miatt, hanem azért, mert a jobb oldali támadó legtöbbször tényleg nem szükséges.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.16. 16:05:25

Mondjuk az tény, hogy európa összes fogalmatlanja az angol ligában játszik, így akinek van agya, egyből jobb játékosnak is tűnik, (emiatt lehet elismert spíler pl. egy Arteta) de azért én is azt gondolom, hogy ennél, amit most mutat, jóval több van benne. Jelenleg nincs meg a posztja nálunk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.16. 15:58:01

Game90 írta:Végül is csak top5 középpályás volt a PL-ben.

Mivel az Arsenal-ban is láttam rengetegszer játszani őt, így van viszonyítási alapom, teljesen más játékos volt a PL-ben, mint most a Barca-ban.

Illetve kb. 1 hónapja írtam ebbe a topikba, hogy semmit sem fejlődött, mióta itt van, sőt...
Volt az top3 is, sőt. :)
Az Arsenalban annyiban volt más a szerepe, hogy a csatár mögött, a két szélső között, klasszikus irányítóként játszott (javíts ki, Game, ha tévedek), ott tényleg ő volt a fazonszabász, szinte minden támadás átment rajta.
Itt meg ugye nincs ilyen poszt, mivel, leegyszerűsítve a dolgokat, két támadó középpályással játszunk, így nincs egy kifejezetten középen játszó irányító. Lehet, hogy ha marad volna Barcelonában, akkor jobban bele tudták volna nevelni ebbe a szerepkörbe, az szerintem egyértelmű, hogy a senalos szerepköréhez annyira hozzászokott, hogy itt még mindig csak a helyét keresi, illetve keressük. :D
Amúgy én valószínűleg nem láttam annyit játszani a PL-ben, mint te, de úgy emlékszem, hogy ott sokkal tökösebb volt.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2013.04.16. 00:36:37

Szerintem erősen bejátszik a képbe, hogy az Arsenalban ő volt a boss, itt viszont csak 1 a 11-ből.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.15. 23:15:45

matador írta:Ez hülyeség. Abszolút az.
Persze, mivel csak azon a poszton tud klasszis teljesítményt nyújtani, amit az Arsenal-ban játszott. :roll:
Az más kérdés, hogy nálunk olyan szerepkör nincs.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.15. 22:55:07

Pavel írta:
sörvirsli írta:Egyszerűen nem értem mi van vele. A legutóbbi meccsét lehozta profi módon és akkor most ő úgy gondolj,hogy ezért megint hónapokig csak dísznek lesz a pályán?
Csak annyi, hogy megszületett az első gyermeke. Ami végül is nem nagy kunszt, mert két hetente történik ilyen az emberrel.
Oké,ez egy meccs alól kibuvó lehet,de ő másfél éve konstans hulladék (szeptembertől-november végéig jól játszott,se előtte,se utána semmi) Vagy lehet igazad van és az asszonykája kéthetente potyogtat,és ez zavarja őt meg,így vagy úgy,ha jövőre sem lesz jobb akkor felőlem mehet isten hírével (bár nyilván nem én döntök )
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.04.15. 22:19:44

Cesc legnagyobb baja, hogy nem sokoldalú.
Ez hülyeség. Abszolút az.

Mivel játszik gyengébben Cesc akár hamis kilencesben, szélső támadóként, mint mondjuk Iniesta vagy Villa szélső csatárként? Semmivel... arról nem is beszélve, hogy ezt véve alapul Xavi tragédia, mert neki tényleg csak egy poszt való.

Cesc jobban illene egy modernebb támadó középpályás szerepkör, ez való igaz, de pont az az erőssége, hogy viszonylag sokoldalú, egész jól képes lehozni idegen posztokon is meccseket, de mivel azért mégse ezek az eredeti helyei, így nehéz mindig más szerepet megoldani. A Jolly Joker szerep azt eredményezi, hogy sehol se lesz az igazi az illető.

De az, hogy Cesc ne lenne sokoldalú, abszolút baromság.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.15. 22:08:33

Cesc legnagyobb baja, hogy nem sokoldalú. Nálunk egy olyan helyzetbe került, hogy neki kell alkalmazkodni a csapathoz és nem fordítva. Játszott már kp-t Iniesta és Xavi helyén is, szélső csatárt és hamis kilencest is. Talán a legjobb kifejezés az lenne, hogy voltak szép momentumai, jó meccsei, de jó időszakai nem. Az Arsenal színeiben eltöltött évek alatt egy olyan szerepkört gyakorolt be, illetve olyan szerepkörben lett klasszis, ami nálunk nincs és mivel nem ő az 1. számú sztár, így nem fogunk miatta váltani. Amikor érkezett egy top-on lévő BL győztes csapatba került, nyilván nem várhatta el, hogy majd az ő kedve szerint alakítsuk a csapatot.
Az ágyúsoknál az ő helye valahol itt volt:
--------------csatár-----------
szélső----Fabregás----szélső
-------kp--------------kp------

Az ő feladata az előre játék volt, a csatár és a szélsők kiszolgálása, hátulról bőven kapott ehhez támogatást. Nem a góllövés volt az elsődleges feladata, így nem kellett ilyen nyomás alatt játszania.

Nálunk ha a kp-ra kerül akkor a szervezésben is ki kell(ene) vennie a részét, amihez nincs meg egyrészt a megfelelő rutinja, mert az Arsenal-ban ez nem elsődlegesen az ő feladata volt és egyébként sem az a típusú játékos, aki kettőt passzol oldalra és egyet előre. Inkább kettőt előre és egyet oldalra (inkább támadóbb szellemű). Ebben pedig jóval nagyobb a hibaszázalék, mint a Xavi-Iniesta-féle tiki-taka-ban. Ahhoz, hogy jó legyen sokkal többet kellene "erőltetni" Xavi pozíciójában, illetve ezt kellene vele gyakoroltatni edzésen. És még ekkor sem biztos, hogy megközelítőleg is tudná azt a szintet hozni, mint Xavi vagy Iniesta. De ettől nem lesz rossz játékos, egyszerűen nem az ő stílusa, ahogy Ibra sem feküdt a Barca-nak.
Ha kitesszük szélső támadónak az megint nem jó megoldás, mert ahhoz ő túl lassú.
Messi pozíciójában sem rossz, bár kicsit ide is lassúnak érzem (Messihez képest), illetve kevésbé gólerős - hiányzik neki, hogy nincs előtte még valaki. De a gólerősségről sem tehet, nem véletlenül különböztetjük meg a középpályásokat a csatároktól. Cesc pedig minden, csak nem csatár.

Én mindenképp próbálgatnám Xavi-Iniesta posztján, egyelőre még csak a kicsik ellen. Ha jövőre ilyenkor sem lesz képes ott jól teljesíteni, akkor el lehet rajta gondolkodni, hogy nem-e inkább a Sergi Roberto-Thiago kettősnek van helye a csapatban. (Thiago esetében mindenképp a több játéklehetőség miatt, mert szerintem neki csak a rutin hiányzik- hogy ne legyen annyi elszórt labdája.)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.15. 19:37:26

Game90 írta:
Illetve kb. 1 hónapja írtam ebbe a topikba, hogy semmit sem fejlődött, mióta itt van, sőt...
Sajnos nagyon úgy tűnik, h inkább csak sodródik. A nálunk mutatottnál sokkal több van benne, de a nagy visszatérés egyelőre inkább tűnik egy kisebb öngólnak, mint érdemi előrelépésnek. Felvillanásai vannak, de ezeket gyorsan felejthetővé is teszi. Valahogy a helye sincs meg igazán, ahol egy állandó, jó teljesítményt tudna nyújtani, pedig elvileg tökéletesen passzoló mozaiknak kéne lennie. De mi a pozícióját nem találjuk, ő meg a játékot :cry:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.04.15. 19:20:09

MQuC írta:Mikor még az Arsenalban volt, mindig mondtam mekkora nulla, nem értem minek van ennyire hype olva.
Erre tessék, hazatér a tékozló fiú és ugyan olyan semmitnyújtó a játéka, mint Angliában.
Végül is csak top5 középpályás volt a PL-ben.

Szerintem sokan tudják, hogy a kedvenc játékosom jelen pillanatban, de nem akarom védeni őt, mert 1-2 jobb periódustól eltekintve tényleg szörnyű, ahogy játszik.

Mivel az Arsenal-ban is láttam rengetegszer játszani őt, így van viszonyítási alapom, teljesen más játékos volt a PL-ben, mint most a Barca-ban.

Illetve kb. 1 hónapja írtam ebbe a topikba, hogy semmit sem fejlődött, mióta itt van, sőt...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.15. 17:54:22

sörvirsli írta:Egyszerűen nem értem mi van vele. A legutóbbi meccsét lehozta profi módon és akkor most ő úgy gondolj,hogy ezért megint hónapokig csak dísznek lesz a pályán?
Csak annyi, hogy megszületett az első gyermeke. Ami végül is nem nagy kunszt, mert két hetente történik ilyen az emberrel.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.15. 17:30:37

A legnagyobb probléma szerintem az, hogy nem találjuk a helyét a csapatban. Kipróbáltuk már számtalan pozícióban, különféle emberekkel körülvéve, de egyik sem jön be. :? Volt egy időszak, amikor Xavival támadott a középpályán, Iniesta pedig előrehúzódott a bal szélre, és ebben a felállásban nyomott le egymás után nem kevés kitűnő meccset Cesc, de aztán ennek is vége lett, mert valahogy elvesztette a ritmust és csak útban volt Xaviéknak. Mostanában pedig volt egy fantasztikus mérkőzése Messi-poszton, aztán utána két meccsen, amikor ugyanott játszott, teljesen eltűnt.
Szóval igazság szerint azóta próbáljuk meg beilleszteni a szerkezetbe, amióta idejött. :D Jó lenne minél hamarabb megtalálni a valódi helyét, már ha van neki olyan itt. Remélem, van.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.04.15. 17:19:05

Pedig nem fogjuk eladni, nem azért szenvedtünk érte annyit annó. Szóval szerintem tuti itt lesz még egy jó pár évig :)
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.15. 17:11:36

visca el barca írta:
Capon írta:Ha továbbra is 2-3 havonta játszik 1 elfogadható meccset, akkor nem kell sokáig erőltetni. Tök mindegy ki az ellenfél egy harmad osztályú csapat ellen is eltűnik a pályán.
Rossz ránézni. Ha mutatja a kamera a kedvem elmegy a meccsnézéstől is. Még egy ilyen kedvetlen nulla akaraterővel bíró játékost nem igen láttam ennél a csapatnál és túl sokáig nem is akarom nézni.
Amikor látom mindig az az érzésem, hogy nyűg neki a pályán lenni és alig várja a meccs végét.
csak aztán a vezetőség nehogy Xavi utodjáként véglegesítse, mert akkor bizony még 6-7 évig nézheted :lol:
Xavi utódja figyeld meg Sergi Roberto lesz, még a mozgása is hasonló. :D Még a fiatalban is több motiváció van és játékkedv, mint Fábregasban...
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.15. 15:17:27

Capon írta:Ha továbbra is 2-3 havonta játszik 1 elfogadható meccset, akkor nem kell sokáig erőltetni. Tök mindegy ki az ellenfél egy harmad osztályú csapat ellen is eltűnik a pályán.
Rossz ránézni. Ha mutatja a kamera a kedvem elmegy a meccsnézéstől is. Még egy ilyen kedvetlen nulla akaraterővel bíró játékost nem igen láttam ennél a csapatnál és túl sokáig nem is akarom nézni.
Amikor látom mindig az az érzésem, hogy nyűg neki a pályán lenni és alig várja a meccs végét.
csak aztán a vezetőség nehogy Xavi utodjáként véglegesítse, mert akkor bizony még 6-7 évig nézheted :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.15. 15:06:22

Öröm nekem ezeket a kommenteket olvasni. Mikor még az Arsenalban volt, mindig mondtam mekkora nulla, nem értem minek van ennyire hype olva. Erre mindig azt válaszolták, hogy ja, persze, mert irigykedsz, hogy elhoztuk és nem nálatok játszik már.
Erre tessék, hazatér a tékozló fiú és ugyan olyan semmitnyújtó a játéka, mint Angliában. Az, hogy egy egy meccsen ad egy zseniális labdát vagy lő egy-két gólt, attól még nem kell hasrafeküdni. ( Ezt Guti is megcsinálta MAdridban :lol: Azon kivül viszont futni nem nagyon szeretett)

Jó, Guti azért meghatározóbb szerepet töltött be a Reálnál (bár nem értem hogy történhetett ez :P ) , de lényeg a lényeg, én sosem tartottam egy klasszis játékosnak Cescet.
Kép
Lezárt