Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
Richmond82
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2015.08.03. 09:03:03

2015.11.18. 20:39:34

GROUP A

FRANCE
AUSTRIA
HUNGARY
WALES


Nagy mákkal még tovább is juthatnánk :D

GROUP A


FRANCE
ITALY
HUNGARY
REP. IRELAND


3-at sorsoltam , utolsóra ezt dobta a gép..... nos ezt nem szeretném, mert félő nagyon kinyalnánk :(
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.11.18. 19:48:23

BELGIUM
RUSSIA
HUNGARY
WALES

Nem nagynevű csapatok, de cserébe nagyon stabilak. Szerintem egyik ellen se lenne olyan veszett sok esélyünk :D Stabil 1 vagy 2-0-kkal kapnánk ki.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.11.18. 19:07:39

GROUP C
GERMANY
AUSTRIA
HUNGARY
ALBANIA

Na, ez még jobb lenne nem? :D 8)
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.11.18. 18:34:45

MR. TROMORT777 írta:
ENGLAND
CROATIA
HUNGARY
ALBANIA

Kipróbáltam én is és elsőre ez jött ki. Nem is próbálkozom tovább. Ennek tudnék örülni.
mint írtam az online felületen, nekem 3x ezt a kombót adta ki egymás után :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MR. TROMORT777

2015.11.18. 17:48:43

Bob_Marley írta:Mint egy gyerek ezzel játszik az ember, s végre lehet ilyennel játszani. :D
http://ultra.zone/UEFA-EURO-2016-Group-Stage-Draws

Spain
Ukraine
Hungary
Northern Ireland

Én aláírnám.
ENGLAND
CROATIA
HUNGARY
ALBANIA

Kipróbáltam én is és elsőre ez jött ki. Nem is próbálkozom tovább. Ennek tudnék örülni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.18. 17:39:32

Mint egy gyerek ezzel játszik az ember, s végre lehet ilyennel játszani. :D
http://ultra.zone/UEFA-EURO-2016-Group-Stage-Draws

Spain
Ukraine
Hungary
Northern Ireland

Én aláírnám.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.17. 22:40:17

Zseniális volt mind2 meccs. Úgy gondolom, h a norvégoknak esélyük se volt. Egyszer se gondoltam a párharc során, h ne jutnánk ki.

A hazai meccsen volt szerencsém kint lenni, nem nagyon lehet leírni, h milyen hangulat volt, mert azt át kell élni. A játék képére már nem is nagyon emlékszem, csak jelenetek vannak meg a meccsből. A 2 magyar gól természetesen. Priskin gólja örökre az agyamba égett. A leghátborzongatóbb érzés az volt, amikor a norvég kapufa után az egész stadionnal együtt skandáltuk Fülöp Marci nevét.
Az összes játékosnak hatalmas tisztelet, tényleg megdöglöttek a pályán, illetve még nagyobb respect Palinak és Storcknak!
Nem foglalkozom még az EB-vel, ki kell élvezni a pillanatot. Igazából még mindig nem nagyon fogtam fel, h kinnt vagyunk.
Egy biztos. Még hetekig mosolyogva fogok reggel fel kelni. =D> :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.17. 20:58:35

Normandia írta:http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... ra-2450491
Azért érdemes a lengyel kommentátort meghallgatni :mrgreen: :oops:
Ezt ha teszem azt Ronaldo vagy Messi vagy más rúgta volna, akkor aranyba lenne foglalva a neve és felrobbant volna az internet. Szerencsére azért remélhetőleg így is sokan látták a világon ezt a gólt. És amúgy erre is eltudom mondani, hogy lám milyen egyszerű egy játék ez nem kell túlcifrázni. Üres területbe megkapta átvette, visszatette lövőcsellel és hosszúba ellőtte. Leírni nyilván egyszerű, azon volt a lényeg, hogy hozzáért max háromszor és gól. Szedd ki. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.11.17. 20:50:57

Én azokról szólok akiket mindenképp jó lenne elkerülni:német,spanyol és a francia válogatottat,tőlük tartanék egy kellemetlen nagy zakótol.
De jó érzés hogy végre ilyenekről beszélhetünk hogy a MAGYAR válogatott kivel kerülhet össze az EB-n! 8) :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.17. 20:45:12

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... ra-2450491" target="_blank
Azért érdemes a lengyel kommentátort meghallgatni :mrgreen: :oops:
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.17. 19:59:00

Most hirtelen nem tudom, hogy mi a helyzet, de elvileg azt is kaphatjuk akivel selejtező csoportban együtt voltunk, ugye?
Mert akkor a jó É-Írekre simán elcserélném Walest. Van mit törleszteni. :D Vagy egy Albániára, de ne ugorjunk ennyire előre, ott vagyunk már ez akkor királyság, hogy hihetetlen aztán ha szívvel lélekkel mennek a fiúk és betartják, amit kér az edző akkor nem lesz gond. Még ha ki is kapunk, de normális keretek között.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.17. 19:03:17

S.Agüero írta:
Belgium ; Ausztria ; Albánia hármasnak örülnék. :D
Anglia; Ausztria; Wales, én ennek örülnék.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.11.17. 18:39:58

defender3 írta:
Nekem valamiért Eto'o jut eszembe róla.
Jó de Eto'o legalább tudott. Nekem róle egy majd 40 éves volt csapattársam jut eszembe. Túlsúly, nem túl sok ész és hamar eldurranó agy. Meg úgy alapból komoly csapat ellen 20-30 percnél többet nem tud játszani, mert elfárad. Ő cserének tökéletes.
1. Sehol nem írtam, hogy egy szint lennének. Biztosan itt játszana akkor ebben a világverő, aranyveretes Ferencvárosban, ha olyan lenne, bizzzzztosan.
2. kiemelés: Eto'o. :)
3. A magyar válogatottról van szó. Amíg húsz perc alatt lő egy gólt vagy ad egy gólpasszt, engem nem érdekel. Fusson harmincat és feküdjön ki, mint vakarja a tökét kilencvenig és nézzen, mint borjú az új kapura.
herlius írta:Azért várjunk már júniusig a kerethirdetéssel. Még az is előfordulhat, hogy (neaddjisten!) mindkettő lesérül.
Nyilván. Okfejtések vannak ebben a topicban, nem az, hogy holnaptól lista, repjegy, mehetünk adni újra egy hatost az angoloknak. :) De ha a játékteljesítmény így marad, vagy közel olyan lesz, mint a mostani a kettőnek, akkor tartom.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.11.17. 18:06:02

http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016 ... ra-2450555" target="_blank

Belgium ; Ausztria ; Albánia hármasnak örülnék. :D
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.11.17. 16:23:26

Rinku írta:Inkább Bödét vinném ki, mint Szalait. Mindketten befejezőcsatárok, annyi különbséggel, hogy míg Szalai meccsek, meg már úgy évek óta azt sem tudja, hogy milyen rendezvényeken szerepel, Böde megy előre, mint egy kos és lövi a gólokat/köze van hozzájuk. Feröer ellen kulcsszereplő volt, és azért Norvégia ellen is kellett. Csak azért, mert Szalai még anno mainzosként Bayernnek gól, meg Schalke kerettag volt, arra nem utalok meghívót. A teljesítmény a fontosabb.
Böde egy végtelenül egyszerű, faék-bonyolultságú játékos, láttuk is a karolós földre döntését - ami mondjuk azért túlzás volt szvsz. A szíve viszi előre, nem az esze. Nekem valamiért Eto'o jut eszembe róla. :) Nem tököl ő sem, ha ott van a labda, durr! Szerintem ebben a keretben mindenképpen helye van, nagyon nagy meggondolatlanság lenne itthon hagyni. A srác tud hatni a morálra is, tüzeli a játékosokat, arra meg szükség lesz, ha már az 5. percben kapunk egyet odakint. Vigyük csak ki, jól járunk vele.
Azért várjunk már júniusig a kerethirdetéssel. Még az is előfordulhat, hogy (neaddjisten!) mindkettő lesérül.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.11.17. 16:21:48

Nekem valamiért Eto'o jut eszembe róla.
Jó de Eto'o legalább tudott. Nekem róle egy majd 40 éves volt csapattársam jut eszembe. Túlsúly, nem túl sok ész és hamar eldurranó agy. Meg úgy alapból komoly csapat ellen 20-30 percnél többet nem tud játszani, mert elfárad. Ő cserének tökéletes.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.11.17. 15:46:04

Inkább Bödét vinném ki, mint Szalait. Mindketten befejezőcsatárok, annyi különbséggel, hogy míg Szalai meccsek, meg már úgy évek óta azt sem tudja, hogy milyen rendezvényeken szerepel, Böde megy előre, mint egy kos és lövi a gólokat/köze van hozzájuk. Feröer ellen kulcsszereplő volt, és azért Norvégia ellen is kellett. Csak azért, mert Szalai még anno mainzosként Bayernnek gól, meg Schalke kerettag volt, arra nem utalok meghívót. A teljesítmény a fontosabb.
Böde egy végtelenül egyszerű, faék-bonyolultságú játékos, láttuk is a karolós földre döntését - ami mondjuk azért túlzás volt szvsz. A szíve viszi előre, nem az esze. Nekem valamiért Eto'o jut eszembe róla. :) Nem tököl ő sem, ha ott van a labda, durr! Szerintem ebben a keretben mindenképpen helye van, nagyon nagy meggondolatlanság lenne itthon hagyni. A srác tud hatni a morálra is, tüzeli a játékosokat, arra meg szükség lesz, ha már az 5. percben kapunk egyet odakint. Vigyük csak ki, jól járunk vele.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.17. 15:04:14

kanty írta:Ha minden marad így én nem tudom elképzelni, hogy Böde kimaradjon. Sportszakmai szempontból is befér szerintem, plusz ott van, hogy óriási közönség kedvenc és a társak is szeretik - ami a csapatösszhang szempontjából azért fontos.
Csapatösszhang miatt valóban fontos lehet, de úgy látom összetartó a brigád és szeretik egymást mindannyian. Közönség kedvenc nem szerepel Storck szótárában, nagyon helyesen nem érdekli mit gondol a közvélemény. És ha meg azt vesszük nemzetközi rutinnal ő rendelkezik legkevésbé. Fradista lévén örülnék ha ő is menne, de szerintem ennyi támadót nem fog vinni a kapitány és nálam Böde lenne a kimaradó.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.11.17. 13:22:42

Zozzy 5 írta:Vadócz Krisztiánnal mi van, van klubja egyáltalán? még anno ő is ott volt Elek posztján.
van igen, az spanyol 2. osztályban, az alavesnél ül a kispadon, sztem idén még egy percet sem játszott (de, megnéztem, van 50 perce)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.17. 13:00:19

Vadócz Krisztiánnal mi van, van klubja egyáltalán? még anno ő is ott volt Elek posztján.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.11.17. 10:30:17

Ha minden marad így én nem tudom elképzelni, hogy Böde kimaradjon. Sportszakmai szempontból is befér szerintem, plusz ott van, hogy óriási közönség kedvenc és a társak is szeretik - ami a csapatösszhang szempontjából azért fontos.
Amúgy Dzsudzsák végre igazi kapitány volt. Rengeteget volt kritizálva - néha teljesen jogosan - de most felnőtt nagyon a feladathoz és tényleg vezér volt. Kb. most sem hiszem el, hogy megvan a kijutás, és időnként azon veszem észre magam, hogy már a lehetséges ellenfeleken agyalok. :D

Meccset letöltöttem, fontosabb momentumokat megnéztem még néhányszor. Hajdú B. zseniális volt, közönség szintén, és a csapatot sem láttam ilyen jól játszani nagyon nagyon rég.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.11.17. 10:16:12

Bob_Marley írta:Elek helyett szerintem csak Tőzsér és Pintér lehet megoldás.
Elek már le is nyilatkozta, hogy örülne, ha az Eb előtt még eligazolna egy erősebb bajnokságba, hátha máshol rendbe tennék a gyorsaságát és az erőnlétét. Nem rossz ez az EB szereplés, egyből fontosabb az erősebb bajnokság gondolata a pénznél :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.17. 06:42:11

Szerintem is elég lassú Elek, viszont az erejét kihasználva tud labdákat szerezni és ez baromi fontos. Pintér keveset játszik, Tőzsér meg nekem sokszor olyan tesze-toszának tűnik. Elek legalább tud hozni egy szintet mindig és sokat melózik, szerintem nincsen gond az ő játékával.

Én nagyon meglepődnék ha 5 csatárt vinnénk ki. Először is, mert nem nagyon van ennyire szükség úgyis max kettő lesz fent. Másodszor pedig örök mondás ha gól kell, középpályást hozz be és a 23 az nem olyan bő keret ám, alapból az csak 20 mezőnyjátékos mert a három kapus az adott. Némethre inkább szélsőként számítunk, szerintem Böde nem fog beférni. Szalai-Priskin-Nikolics csatár trió fog meghívót kapni. Persze sérülés, eltiltás bármi benne lehet, de 20 mezőnyjátékosból 5 csatárt, de Némethet nem számolva is négyet kivinni szerintem kicsit luxus.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.11.16. 23:45:07

Bob_Marley írta:Elek helyett szerintem csak Tőzsér és Pintér lehet megoldás. Utóbbi is azért némi meglepetés volt hogy bekerült, mert a Fradiban egyelőre kevés szerepet kap. Vagy megkavarva esetleg Lovrencsics ott középen, de szerintem ez abszolút tudatos hogy egy magas embert teszünk be egy fürgébb alacsonyabb mellé.
És az EB-re 23 fős keretek vannak és nem 25.

Harmadik kalapnak nagyon örülök. Nyilván reálisan kell kezelni a dolgokat, de 6 csoportból tovább meg az első kettő és a 4 legjobb harmadik, ami akár elérhető is lehet, de ne szaladjunk ennyire előre.
Értem, ez nem valami biztató.
Elek lehet magas, de itt az erényei be is zárultak.
AKkor már inkább Tőzsér vagy Pintér.
23 fős keret, az elég sok, akkor az 5 támadó is elfér.


3. kalap is jó,hogy összejött, azért csak könnyebbség, és azért valahogy egy 3. helyet megcsípni...nah jó nem álmodozok,de a 4. kalapos ellenfelek fegyelmezett, a tegnapihoz hasonló játékkal foghatóak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.16. 23:32:28

Elek helyett szerintem csak Tőzsér és Pintér lehet megoldás. Utóbbi is azért némi meglepetés volt hogy bekerült, mert a Fradiban egyelőre kevés szerepet kap. Vagy megkavarva esetleg Lovrencsics ott középen, de szerintem ez abszolút tudatos hogy egy magas embert teszünk be egy fürgébb alacsonyabb mellé.
És az EB-re 23 fős keretek vannak és nem 25.

Harmadik kalapnak nagyon örülök. Nyilván reálisan kell kezelni a dolgokat, de 6 csoportból tovább meg az első kettő és a 4 legjobb harmadik, ami akár elérhető is lehet, de ne szaladjunk ennyire előre.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése