Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
barcapoke
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.08.27. 10:35:35

2010.09.24. 18:08:12

Mou-t sokan istenként emlegetik...oké ért a focihoz, na meg gondolom feltudja tüzelni a bandát...de kérdem én: Ő rúgja a gólokat? szerintem nem. A másik lehet itt a 2 Bl győzelmével villognia meg Madridom meg Interem meg stb stb. De h 20 év múlva úgy fognak rá emlékezni h na ez az a tapló aki oltott mindenkit mindehol minden esetben és elhitte h amit mond az tényleg igaz, nagy face a pali de semmi több, védekezésre bárki tudja tanítani a csapatát... :roll:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.24. 18:02:08

bazsiii írta:amíg az Interben volt én sem szerettem, sőt..
most se mondom, hogy odavagyok érte, de elfogadom,mert vele talán nyerhetünk valamit.
A másik,hogy ha mutatna valamit,akkor még megérteném ezt a dolgot,hogy mindent bevesztek,de még semmi olyat nem csinált,amitől el lehetne ájulni.
de ha jobban megnézted volna nálunk sem azok nyalják akiknek normális véleményük van és meghatározzák a fórumot, hanem ilyen divatdrukker kis szarháziak akiket mindenki olt csak épp nem veszik észre.
miatta kellett visszavonulnia Frisknek!
bocs de ezt nem vágom. elmagyaráznád?

szerk. eszembe jutott. ő volt az a bíró akit halálos megfenyegettek a cselzi szurkolók?
Háromnegyed-négykor még te is el voltál szláva tőle.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.09.24. 18:00:35

Fecooo írta:csak a következményre emléxel, az okra nem... szánalmas húzásainak az volt az első komolyabb fejezete... természetesen utána egy szabálytalan góllal mentek tovább... deja vu...
Igen, felhergelte úgy a cselzi szurkolókat azzal, hogy Drogba kiállítását az első meccsen (őt állították ki, igaz?) teljesen jogtalannak titulálta. És azt mondta, hogy megvette a barca a bírót. És ezért fenyegették meg (bár ez nem indok, de akkor is felelős Mou) Bár akkor még én viszonylag friss állandó futballnéző voltam (abban az évben lett upc-énk, előtte csak egy-egy bl meccset néztem), de így emlékszem, írjatok, ha tévedek.
Vagy ez már 2005-06-ban volt, mikor idegenben kiállították Messiről Del Hornot? Bár én inkább az előbbire tippelek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2010.09.24. 18:02:36-kor.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.24. 17:53:28

csak a következményre emléxel, az okra nem... szánalmas húzásainak az volt az első komolyabb fejezete... természetesen utána egy szabálytalan góllal mentek tovább... deja vu...

tavaly mi volt? szabálytalan gólt szereztek, erre műringyó el kezdett pofázni meccs után, h a barcások nem bírják elfogadni a vereséget, erre a visszavágón szabályos gólunkat vette el De Bleeckere... amikor ő anno kikelt Frisk ellen, akkor hol volt a "tudni kell méltósággal veszíteni"? ennyi, röviden tömören...

szerk: Kalap, én nem úgy emléxem: emlékeim szerint műgirnyó kitalálta, h Frenkie a szünetben bement a bírói öltözőbe és megbeszélték Friskkel, h bundázni fognak és csak ezért tudtunk nyerni 2-1-re(vagy vmi ilyesmi, de kiállításra nem emléxem, de lehet, h te tudod jól... ;) )
a lényeg, h valóban olyan szinten elhitette a cselzisekkel, h bundameccs volt, h azok legszívesebben kivégezték volna a svédet... :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.09.24. 18:07:36-kor.
Avatar
bazsiii
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.07.30. 10:27:53
Kapcsolat:

2010.09.24. 17:43:37

amíg az Interben volt én sem szerettem, sőt..
most se mondom, hogy odavagyok érte, de elfogadom,mert vele talán nyerhetünk valamit.
A másik,hogy ha mutatna valamit,akkor még megérteném ezt a dolgot,hogy mindent bevesztek,de még semmi olyat nem csinált,amitől el lehetne ájulni.
de ha jobban megnézted volna nálunk sem azok nyalják akiknek normális véleményük van és meghatározzák a fórumot, hanem ilyen divatdrukker kis Az innét törölt szót és még csak hasonlót sem kérnénk többet,különben nem csak beleszerkesztés lesz belőle! m. akiket mindenki olt csak épp nem veszik észre.
miatta kellett visszavonulnia Frisknek!
bocs de ezt nem vágom. elmagyaráznád?

szerk. eszembe jutott. ő volt az a bíró akit halálos megfenyegettek a cselzi szurkolók?
madridista
Kép
dmar
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2005.06.02. 20:42:39
Tartózkodási hely: Csongrád

2010.09.24. 17:27:28

Fecooo írta: ne is haragudj, de ez a legszánalmasabb visszavágás a világon... szted itt azért utálják ennyire, mert a real edzője? NEM! azért mert egy féreg! miatta kellett visszavonulnia Frisknek! minden ellenfél csal, minden ellenfél bundázik, de amikor az ő csapatának javára tévednek SÚLYOSAN, akkor csöndben van, nagyon is!
Ennyi. :) Nem kell parázni, ilyen stílusú REAL max. 1 évig kell a vezetőségnek/szurkolóknak(az igaziakra gondolok, akik nem a nevek miatt szeretik/tték meg a MADRIDot) és meg lesz első csúnya leszereplése MURInak, már látom előre a címlapokat a nyilatkozataival.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.09.24. 17:20:43

Én úgy vagyok vele hogy nem érdekel mit mond Mou. Nem érdekel milyen játékkal szerzi a pontjait a Real. Engem az érdekel hogy a Barca hogyan szerzi a pontokat. Szerintem teljesen mind1 hogy mit írnak a másik fórumon.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.24. 17:13:26

bazsiii írta: ezt őszintén mire alapozod?
am meg ha nálatok lenne Mou ti is el lennétek szállva tőle.

És ezt mire alapozod? volt róla szó,hogy esetlegesen érkezhet. Nem örült volna neki a fórum...A másik,hogy ha mutatna valamit,akkor még megérteném ezt a dolgot,hogy mindent bevesztek,de még semmi olyat nem csinált,amitől el lehetne ájulni.

Megnéztem volna azt,hogy ti hogy istenítenétek,ha a szeretett csapatotokat undorító játékkal veri ki a BL-ből az interrel,nem kevés hátszéllel a bírótól. Lehet ti se örültetek volna ennyire az érkezésének.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.24. 17:12:52

A Portugál tréner egy igazi gyökér. Már Angliában is az volt, Olaszban is és most Madridban is az.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.09.24. 17:15:27-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.24. 17:10:22

bazsiii írta: am meg ha nálatok lenne Mou ti is el lennétek szállva tőle.
ne is haragudj, de ez a legszánalmasabb visszavágás a világon... szted itt azért utálják ennyire, mert a real edzője? NEM! azért mert egy féreg! miatta kellett visszavonulnia Frisknek! minden ellenfél csal, minden ellenfél bundázik, de amikor az ő csapatának javára tévednek SÚLYOSAN, akkor csöndben van, nagyon is! lerágott csont már, de ha kicsit is magadba nézel, akkor rájössz, h a jóérzésű embereknek hányingere van tőle és nem azért övezi utálat szerte a világon, mert éppen a rivális padján ül... lehetne annyi, de annyi edzőt felsorolni, aki dzsentlemanusként viselkedett és mégis eredményes tudott lenni, szóval az a magyarázat, h ez a taktika része, ez csak az ő gyengeségét mutatja, h tiszta módszerekkel nem tudna érvényesülni...
Avatar
bazsiii
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.07.30. 10:27:53
Kapcsolat:

2010.09.24. 16:47:20

csababarca írta:Hagyjátok már,nem kell rá reagálni. Most néhányan orgazmus közeli élményt élnek át a túloldalon,hogy "aaaahhh,MÚÚÚ az isten,megint odamondott egy óriásit,aaahhhh...".Ilyen színvonal megy ott.
Olyan szinten állnak,hogy ha egy vesztes meccs után a nagyedző azt mondaná,hogy nyertünk 6-0ra,elhinnék,és helyesen bólogatnának,hogy igen,ez így van.
ezt őszintén mire alapozod?
am meg ha nálatok lenne Mou ti is el lennétek szállva tőle.
Pfff...szánalmas az ürge.
nicsak ki beszél...
madridista
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.24. 16:41:47

Hagyjátok már,nem kell rá reagálni. Most néhányan orgazmus közeli élményt élnek át a túloldalon,hogy "aaaahhh,MÚÚÚ az isten,megint odamondott egy óriásit,aaahhhh...".Ilyen színvonal megy ott.
Olyan szinten állnak,hogy ha egy vesztes meccs után a nagyedző azt mondaná,hogy nyertünk 6-0ra,elhinnék,és helyesen bólogatnának,hogy igen,ez így van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.24. 16:25:00

De gondolom azt nem veszi észre, ha a Real ellen állnak ki gyengébben az ellenfelek... :roll:
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.09.24. 16:20:04

Szerintem Mourinho annyit tett,hogy elismerte hogy a Madrid ellen pontot szerezni bármely csapatnak, közelebb áll a realitáshoz,mint ellenünk.!!!

Ezt így kell fölfogni,és örülni neki:-)
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.24. 16:02:49

A legegyszerűbb, ha nem is foglalkozik az ember Mourinho baromságaival. Amikor kinevezték már tudtuk, hogy mire számíthatunk. Az aktuális csapatát kivéve, az összes többi nagy csapatot védik a bírók, az ellenfelek lefekszenek nekik, szerencsével szereznek pontokat stb...

Egy vicc az egész ember. A média námbör vánja.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.24. 16:02:10

:lol: Hát, ezzel nem oltottál valami nagyot murinnyó pajti. Pfff...szánalmas az ürge.
Mondjuk lehet, hogy én is így rúgkapálóznék, ha mondjuk rivalizálni szeretnék, csak a másik csapat edzője minden előzetes várakozásommal ellentétben le se sz.r... :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2010.09.24. 16:00:44

Fecooo írta:péntek, 13:12 - Mourinho: "Arra kell törekednünk, hogy minél több pontot szerezzünk. Nem tudom mennyit, de sokat, ez egész biztos. Különösen azért, mert vannak olyan csapatok, amelyek odaajándékozzák a meccseket a Barcelonának. Úgy látják nem nyerhetnek, és a második csapatukat küldik ki." (madridista)

1. csak a szokásos...
2. nem igaz... :arrow: ezt a verziót kétlem, h igaz lenne, ugyanis tudjuk kiről van szó...
Megszoktuk, elengedjük a fülünk mellett és megvonjuk a vállunkat. Mondott már ennél cifrábbat és még fog is. Jobban kell focizni és kész. Egyébként meg kötve hiszem, hogy a real ellen a kieső csapatok nem fognak ugyanilyen taktikát választani és készülni a fontosabb kiesési rangadókra. Bevett szokás volt ez eddig is. Angliában meg Olaszországban nem találkozott ilyennel? Dehogynem, csak muszáj volt megint az újságba kerülnie. Ha meg úgy fogunk játszani az összes Messi nélküli meccsünkön, ahogy tettük ezt legutóbb, akkor mi fogjuk a mourinho bácsinak és a madridnak odaajándékozni a bajnoki aranyat...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
bazsiii
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.07.30. 10:27:53
Kapcsolat:

2010.09.24. 15:59:08

ismered Mourinhot.mindig beszél akkor is ha nincs igaza. ezért tartják sokan nagy arcnak, ha van is benne igazságtartalom :lol: akkor is Mou csak poénkodott.



vagy nem :mrgreen:
madridista
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.24. 15:53:02

péntek, 13:12 - Mourinho: "Arra kell törekednünk, hogy minél több pontot szerezzünk. Nem tudom mennyit, de sokat, ez egész biztos. Különösen azért, mert vannak olyan csapatok, amelyek odaajándékozzák a meccseket a Barcelonának. Úgy látják nem nyerhetnek, és a második csapatukat küldik ki." (madridista)

1. csak a szokásos...
2. nem igaz... :arrow: ezt a verziót kétlem, h igaz lenne, ugyanis tudjuk kiről van szó...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.09.23. 14:39:37

azola írta:Szerintem a sérülést okozó játékost el kéne tiltani - független attól, hogy szándékos volt vagy sem - addig amíg a sérült játékos fel nem gyógyult és az orvosok azt nem mondják, hogy játékra alkalmas.
Ez abszolút hülyeség, az elejétől a végéig, már ne is haragudj. Sérülést lehet abszolút vétlenül is okozni, még úgy is, ha nem is szabálytalankodsz, vannak simán szerencsétlen esetek. A hsz-d második fele pedig teljesen irreális.
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.09.23. 14:30:27

azola írta:Szerintem a sérülést okozó játékost el kéne tiltani - független attól, hogy szándékos volt vagy sem - addig amíg a sérült játékos fel nem gyógyult és az orvosok azt nem mondják, hogy játékra alkalmas.
hát ez egy "érdekes" elképzelés :D

csak egy példa: vki kis erővel térden rúgja a másikat, akinek porcleválása lesz és ki kell hagynia 2-3 hónapot...
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.09.23. 14:27:33

Messi, aki nem ismer lehetetlent
:lol:
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.09.23. 14:25:27

Szakmailag osztom a véleményed, de emberileg nem. Ne alkalmazzunk kettős mércét, inkább kapjon mindenki szigorúbb büntetést, de egy szemüvegen át tekintsük a dolgokat. A játékosok bár a szurkolókért vannak a pályán, de a csapat fizeti őket, a fő cél a győzelem. A köztük lévő különbség elég, ha a reklámértékben, fizetésben és a többiben jelentkezik. Nem kell, hogy valakinek többet engedjenek, vagy valakit jobban védjenek. Mindenkit ugyanúgy kell védeni.
Ezt így látom én is. De mindig vannak olyanok akik azt mondják, hogy Messit jobban, lásd az előttem szólokat. Én ettől hányok. Egy legyen a mérce. Persze majd külön szabálykönyvet hozunk Messire meg CR7-re. Röhejes, aki így gondolkodik. Vagy hogy valakit JOBBAN védjünk. Hihetetlen...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.09.23. 13:33:20

a világsztárokat is lehet normálisan értékelni, csak nem kell felülni minden média, vagy elvakult netes hirignek!
a konkrét esethez:
_igenis a Cseh szándékos szabájtalanságot vétett!
_a bíró jól reagált, az eset lezárva
_a büntetés kiszabása és az értékelése is sok szubjektív elemet tartalmaz, tehát nincs abszolút mérce.
_CR és Messi egyaránt világsztár, de a pályán való viselkedésük egyáltalán nem egyforma!! Ronaldó egy jól színészkedő alkat, ami egyben szerencséje is mert sokkal jobban képes kivédeni, megelőzni a durva belemenéseket mint Messi, aki nem ismer lehetetlent, gyakran felrúgott helyzetből is tovább hajt ezért én őt védtelenebbnek érzem a sérülések ellen az hogy a tények nem egészen ezt igazolják inkább annak tudom be, hogy alkatánál és szinte követhetetlen mozgásánál fogva ússza meg a nagyobb bajokat.
_az pedig kogy a két tábor nem egyformán lát egyazon történést gondolom nem újság amíg foci lesz ez így is marad.
azola
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:54:08

2010.09.23. 13:29:42

Szerintem a sérülést okozó játékost el kéne tiltani - független attól, hogy szándékos volt vagy sem - addig amíg a sérült játékos fel nem gyógyult és az orvosok azt nem mondják, hogy játékra alkalmas.
Válasz küldése