NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.07.21. 23:16:16

ozsimiki írta:
FtcSikiHun írta:
szerk.:
http://img.index.hu/imgfrm/4/4/9/3/BIG_0009194493.jpg
Ez meg gyönyörű dolog a norvégoktól :roll:
az ilyesmiért simán kaphatnának büntetést, de ha lenne pénz a magyar fociban (már ott ahol lennie kellene),akkor a Fradi helyében bíróságra is vinném az ügyet. Persze ha az UEFA csendben marad....

Ha már azért euro 10ezreket,vagy 100ezreket fizettek bizonyos csapatok (jogosan),mert huhogtak pár fekete bőrűre, akkor az ilyenért is járhatna rengeteg 0 az 1es után...
Ozsi_! Szerintem kicsit naív vagy. Európában az ilyesmi nem számít rasszizmusnak, még akkor sem, ha annak kellene lennie. Rasszizmus csak 2-3 népcsoport, illetve a jobb érdekérvényesítő nagy népekkel szemben elképzelhető itt... A többieknek k.ss a neve. Az Európai Unió második neve a kettős mérce. Mindenesetre ennyiben reagáltam erre és nem húzom tovább, mert nem tartozik ide. Mivel felhoztátok, így talán ennyi belefér tőlem :)
Bocsánat, nem is rasszizmus, mert a Fradiról és nem egy népcsoportról van szó, de kirekesztő az tény.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2011.07.21. 23:19:00-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.21. 23:14:43

fradista zöld sasos címer?
ha jól látom,így érthető.
De azért ez nem akkora dolog,láttam én már a camp nouban antimadridistás sálakat a magasba emelni is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.07.21. 23:13:05

kennyke04 írta:
socio66 írta:ki volt szétoltva?
kb. az egész ország szurkolt a lokinak a tévék előtt,a szerencsésebbek meg a puskásban.
én tévében,újságban sehol nem láttam egy rossz szót sem,mindenki baromira örült hogy van egy csapatunk a bl-ben.
az hogy volt pár komment amit itt,vagy valami szutyok blogon olvashattál,hát istenem. ez ütött annyira szíven?
esküszöm mi vagyunk a legostobább nép,úgy kéne a siker mint egy falat kenyér és akkor ilyeneket lehet olvasni..szégyen.
És most titeket az én egy szem kis hsz-em így felrobbantott idegileg x fórumozót?? Pedig én még nagyon nem is oltogattam, csak egy gúnyos hegedűs csávót tettem be, de az után is ott volt a :P Kis zrika volt, 1 db. Nah, most akkor ez úgy titeket szíven ütött? Részemről téma lezárva, sziszentek bánatotokra egy újabb sert, remélem bűnbocsánatot nyerek...
Számomra már az is elég ellenszenves, hogy egy magyar csapat ellen tudsz szurkolni egy nemzetközi kupában... Nem kell szeretni egy csapatot, lehet utálni is, de itt a nemzetet képviseli. Ez olyan, mintha a válogatott többségét mondjuk Fradi játékosok adnák és emiatt utálnád a válogatottat. Lehet, hogy azt mondod, hogy ez nem igaz, de gondolj csak bele kicsit mélyebben. Minden normális országban így működik ez. Ha már nem bírsz nem kárörvendeni, akkor legalább tartsd magadban, mert ez nem egy semleges, hanem egy magyar fórum. Van különbség... Még mielőtt félreértesz, én sem vagyok Fradi szurkoló, magyar csapattal szemben ki sem alakult bennem akkora szurkolói hév, a Verőcén ( falum) és talán a szomszédos Vácon kívül. Viszont az ő sikereik kisebb jelentőségük miatt jelenleg itt nem fognak szóba jönni ( Vác mondjuk kevésbé izgat, de az NB1-ben mindig kiemelten figyeltem őket).
A Paksnak pedig óriási gratuláció, ez a magyar foci jövője, példaképek.. Pénz- paripa, fegyver nélkül ennyi mindent elérni csak magyar játékosokkal, ráadásul női elnökkel :D ( bocs ezt muszáj volt :D amúgy jól emlékszem, hogy hölgyről van szó? ).
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.07.21. 23:09:28

csababarca írta:
FtcSikiHun írta:
szerk.:
http://img.index.hu/imgfrm/4/4/9/3/BIG_0009194493.jpg
Ez meg gyönyörű dolog a norvégoktól :roll:

itt most nem vágom mi a baj.
Nem az van a transzparensen,hogy mondj nemet a rasszizmusra?
Na de a szöveg végén mi van áthúzva?
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.21. 23:07:11

FtcSikiHun írta:
szerk.:
http://img.index.hu/imgfrm/4/4/9/3/BIG_0009194493.jpg
Ez meg gyönyörű dolog a norvégoktól :roll:

itt most nem vágom mi a baj.
Nem az van a transzparensen,hogy mondj nemet a rasszizmusra?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.21. 23:01:35

FtcSikiHun írta:
szerk.:
http://img.index.hu/imgfrm/4/4/9/3/BIG_0009194493.jpg
Ez meg gyönyörű dolog a norvégoktól :roll:
az ilyesmiért simán kaphatnának büntetést, de ha lenne pénz a magyar fociban (már ott ahol lennie kellene),akkor a Fradi helyében bíróságra is vinném az ügyet. Persze ha az UEFA csendben marad....

Ha már azért euro 10ezreket,vagy 100ezreket fizettek bizonyos csapatok (jogosan),mert huhogtak pár fekete bőrűre, akkor az ilyenért is járhatna rengeteg 0 az 1es után...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.07.21. 22:17:46

socio66 írta:hát az hogy még magyarázol is,az eléggé 'felrobbant idegileg',igen.
te még a messithebest-en is túlteszel,pedig jó magasra tette a mércét.
mindegy,részemről lezártam,ne szemeteljük tele a topikot.
Te nagyon nagy arc vagy :lol:

Egyébként nálam Messithebestet senki nem veri. 8)

Ma pedig: Gratulálok a Paksnak!
A Hearts sem tűnik verhetetlennek, hátha meglesz nekik. Összefoglalókra kíváncsi leszek.

Mi pedig igazoljunk még 10 brazil, hosszabbíttassuk meg Prukner szerződését 15 évvel, és kezdjünk el egy meccset 5-5-0ban.
Komolyan mondom, 6 védővel játszani 2-1el.
Abdi élete formájában van, Oláh elég szépen termeli a gólokat, erre lehozza mindkettőt.
Eddig nagyon bírtam, jó edzőnek tartottam, de ezek után...
Diósgyőr ellen itt az esély a javításra. Hátha lesz 8-9 ezer néző.
Ha úgy nézem, hogy pár éve NB2-ben voltunk, ahhoz képest szép eredmény, de amúgy... :roll:

Mégegyszer mondom, hatalmas Respect a Paksnak, nem kis dolgot vittek véghez, meccs előtt 90-10%ot adtam volna a Tromsönek. Szépen adtak a norvégoknak :)


szerk.:
http://img.index.hu/imgfrm/4/4/9/3/BIG_0009194493.jpg
Ez meg gyönyörű dolog a norvégoktól :roll:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.07.21. 22:13:16

L.Messi 10 írta:
kennyke04 írta: És most titeket az én egy szem kis hsz-em így felrobbantott idegileg x fórumozót?? Pedig én még nagyon nem is oltogattam, csak egy gúnyos hegedűs csávót tettem be, de az után is ott volt a :P Kis zrika volt, 1 db. Nah, most akkor ez úgy titeket szíven ütött? Részemről téma lezárva, sziszentek bánatotokra egy újabb sert, remélem bűnbocsánatot nyerek...
Szerintem ha megvernék a Barcelonát a BL döntőben, és azt olvasnád egy "mindegy milyen" szurkolótól, hogy Manchester United :P :-({|= Te is rohadt ideges lennél...
Egy Barca oldalon tény, de én egy semleges oldalon tettem meg. Nem nethuszárkodok a fradi.hu-ra de még akár az nso-n se. Dühötök megértem am, mert egy ilyen noname csapat ellen illet volna tovább menni, de ezt nehezebb volt már elrontani is 1:0ról.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
socio66

2011.07.21. 22:12:31

hát az hogy még magyarázol is,az eléggé 'felrobbant idegileg',igen.
te még a messithebest-en is túlteszel,pedig jó magasra tette a mércét.
mindegy,részemről lezártam,ne szemeteljük tele a topikot.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.21. 22:08:54

kennyke04 írta: És most titeket az én egy szem kis hsz-em így felrobbantott idegileg x fórumozót?? Pedig én még nagyon nem is oltogattam, csak egy gúnyos hegedűs csávót tettem be, de az után is ott volt a :P Kis zrika volt, 1 db. Nah, most akkor ez úgy titeket szíven ütött? Részemről téma lezárva, sziszentek bánatotokra egy újabb sert, remélem bűnbocsánatot nyerek...
Szerintem ha megvernék a Barcelonát a BL döntőben, és azt olvasnád egy "mindegy milyen" szurkolótól, hogy Manchester United :P :-({|= Te is rohadt ideges lennél...
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.07.21. 22:04:55

socio66 írta:ki volt szétoltva?
kb. az egész ország szurkolt a lokinak a tévék előtt,a szerencsésebbek meg a puskásban.
én tévében,újságban sehol nem láttam egy rossz szót sem,mindenki baromira örült hogy van egy csapatunk a bl-ben.
az hogy volt pár komment amit itt,vagy valami szutyok blogon olvashattál,hát istenem. ez ütött annyira szíven?
esküszöm mi vagyunk a legostobább nép,úgy kéne a siker mint egy falat kenyér és akkor ilyeneket lehet olvasni..szégyen.
És most titeket az én egy szem kis hsz-em így felrobbantott idegileg x fórumozót?? Pedig én még nagyon nem is oltogattam, csak egy gúnyos hegedűs csávót tettem be, de az után is ott volt a :P Kis zrika volt, 1 db. Nah, most akkor ez úgy titeket szíven ütött? Részemről téma lezárva, sziszentek bánatotokra egy újabb sert, remélem bűnbocsánatot nyerek...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.21. 22:03:28

Tegnap szerencsétlen rosszul anyakönyvezett MessitheBest lett leoltva jogosan mivel provokálta a jónépet erre ma is jön egy trollkodás. Mondjuk neki ellehet nézni hisz gyerek meg mikor leszokóban van az ember a bagóról ingerlékenyebb :lol:
De nah.
Magyar viszonylatban nekem is a Fradi az antikrisztus de nemzetközi porondon más a helyzet.
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2011.07.21. 22:00:13

Látom itt mindenről megy a téma, csak arról nem, hogy a Paks idegenben 3-0-ra nyerve egyedüli magyar csapatként maradt talpon a nemzetközi porondon. Én azért gratulálnék a Paksiaknak. Teljes magyar kerettel csinálták meg, ez példa értékű.
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
socio66

2011.07.21. 21:55:53

ki volt szétoltva?
kb. az egész ország szurkolt a lokinak a tévék előtt,a szerencsésebbek meg a puskásban.
én tévében,újságban sehol nem láttam egy rossz szót sem,mindenki baromira örült hogy van egy csapatunk a bl-ben.
az hogy volt pár komment amit itt,vagy valami szutyok blogon olvashattál,hát istenem. ez ütött annyira szíven?
esküszöm mi vagyunk a legostobább nép,úgy kéne a siker mint egy falat kenyér és akkor ilyeneket lehet olvasni..szégyen.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.21. 21:49:01

[quote="kennyke04"][/quote]
Az mond valamit, hogy KEK győzelem?
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.07.21. 21:48:15

davi10 írta:Ezt most téllleg nem kötekedés csak egy kérdés? A Loki nem azután jutott be a BL-be, hogy Platini variált valamit a selejtezők sorsolásával?
Rendbe is van, csak nem értem, miért lett széfoltva a csapat, hogy pontokat nem tud szerezni, bezzeg xyz csapat is lazán bejutna ilyen sorsolással, sőt, még több pontot is szerezne. Akkor engem idegesítettek ezek a kommentek, mostmeg picit kárörvendek. Ennyi.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.21. 21:46:57

Kennyke, jó lenne ha nem hergelnéd teljesen feleslegesen a szurkolótársakat egykori vélt vagy valós sérelmeid megtorlandó. Baromira nem úriemberhez méltó viselkedés és akkor még finom voltam.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.21. 21:45:33

Ezt most téllleg nem kötekedés csak egy kérdés? A Loki nem azután jutott be a BL-be, hogy Platini variált valamit a selejtezők sorsolásával?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.07.21. 21:43:51

Robcsyy írta:
kennyke04 írta:eh, a vidi után ismét csak hízik májam, pedig mennyit volt fikázva a Loki... mi legalább bejutottunk :lol: :lol: :lol: :lol: Minden hazai csapatért tudnék szorítani, még a Vidiért is szorítottam, de a Fradiért, ha agyon ütnének se tudnék... Aalesund :-({|= :P
loki sem elsőre jutott el a csoportkörig...
Egen, csak nem kellett volna akkor szájkaratézni, hogy így könnyű volt a Lokinak bejutni.
hagyjad már ezt a primitív viselkedést.
huha, nagyon primitív volt.
Jólvan, hagyjuk a Kondás Team-et és Szimát, mert elkap a hányinger.
akkor megérted mit érzek a Fradi iránt. Problem?
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.07.21. 21:43:00

Engem nem az érdekel, hogy ki jutott először a BL-be. Csak az, hogy mi 5 ponttal estünk ki onnan, Ti 0-val, és mi 16 csapat közé jutottunk be, nem 32.
Ennyit erről. És Kenny, az ilyen hsz-eket hanyagold, mert jót senkinek nem szolgáltatsz vele...
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.07.21. 21:42:43

Hát 4ből 1 csapatunk jutott be...
Pont az amelyiktől talán legkevésbé vártam :D
Pár éve,még Örkénnyel (ott fociztam,plusz mindenkori kedvenc csapatom) játszottak nb3-ban,most meg Európa Liga csoportköréért mennek. Gratulálok nekik megérdemlik.
Kecskemétet sajnálom, itthon rontották el, a Vidi meg idegenben,illetve a védekezés hiányosságain csúszott el.
Fradit nem kommentálom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.07.21. 21:42:28

fcbarca0827 írta:Minden bizodalmunk a Paksiakban... Ki hitte volna? :D
ők viszont teljes mértékben megérdemlik a dicséretet, nem hoznak tucat légiósokat, hulladék világjárókat, hanem megpróbálnak aranylábú focistáinkból valamit kihozni...
Böde esetében meg van egy egész kiemelkedő spílerjük.
bár azért gondolom holnap a fradi lesz a szennysport címlapján, mert azért csak a nemzet csapata...
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.07.21. 21:42:17

fcbarca0827 írta:Neee, ezt ne... Neked is az jár, mint Mtb-nek... neee...
Megnyugtatlak, szerintem meg is fogja kapni. :lol:
De én inkább nem is foglalkozok ilyesmikkel, csak felhúznám magam rajta. Ha neki jobb attól, hogy itt vagdalózik, "keménykedik", akkor egészségére. ;)
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.07.21. 21:41:29

kennyke04 írta:eh, a vidi után ismét csak hízik májam, pedig mennyit volt fikázva a Loki... mi legalább bejutottunk :lol: :lol: :lol: :lol: Minden hazai csapatért tudnék szorítani, még a Vidiért is szorítottam, de a Fradiért, ha agyon ütnének se tudnék... Aalesund :-({|= :P
nah mert a Loki sokat ért vele hogy bejutott...kaptak egy rakat pénzt,amiből elvileg épül ugye az új stadion,gyakorlatilag viszont nem...mit akarsz egy ilyen mezei sz*r csapattal mint a loki???mobilstadionba játszanak ember...
nah meg amúgy is,egy Fradinak nem tudsz szurkolni,de egy olyan csapatnak,amelynek semmi múltja nincs,annak tudsz...
a Fradi az Fradi,egy lapon nem lehet emlegetni egy Debrecennel...
Meg am is,ezt a Fradit h lehet összehasonlítani a Lokival???
A Debrecennél volt/van pénz,tudnak játékost vásárolni,meg is tudják őket tartani ha akarják,míg a Fradinál úgy kell összekaparni minden fillért,ennek ellenére sikerült összehozni egy jó csapatot,amely szvsz idén meg is üti majd a Lokidat...Úgyhogy szerintem nyisd ki a csipád,aztán emlékezz vissza,hogy hányadik is lett a bajnokságban a nagy Lokid...
:evil: :evil: :evil: :!: :!: :!:
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.21. 21:41:23

kennyke04 írta:eh, a vidi után ismét csak hízik májam, pedig mennyit volt fikázva a Loki... mi legalább bejutottunk :lol: :lol: :lol: :lol: Minden hazai csapatért tudnék szorítani, még a Vidiért is szorítottam, de a Fradiért, ha agyon ütnének se tudnék... Aalesund :-({|= :P
Ha már ennyire nagyra vagy a Lokival kérdezhetek valamit? Melyik magyar csapat jutott be először a BL-be?
Jöhetsz azzal, hogy a Loki is bejutott, de mi legalább nem 0ponttal estünk ki. És mi akkor egy Ajaxot meg egy Real Madridot kaptunk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése