Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.01.19. 18:55:08

Grat a fiúknak!!!Ez pedig legyen murinhó büszkesége. http://www.youtube.com/watch?v=11enIeWN ... re=related
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.19. 18:52:06

nem láttam a tegnapi meccset, de a szokásos Barca siker... :D
azért mennyire durva, hogy Guardiola 9x gy?zte le a Real, nem is akárhogy, a Real meg 1 gy?zelmet tud felmutatni, a hosszabbításban esett szerencsés góllal... aolyan Mourinhosan: a Real nem gy?zött le minket, a rendes játikid? döntetlen volt!!! :lol:
ez pedig egy jó cikk:
http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=12340

Tomás Roncero az AS szakért?je pedig Mourinhot egyszer?en csak Special 2-nek nevezte... 8) :lol: :twisted:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.01.19. 18:46:56

Bob_Marley írta:
Tocy írta:Amúgy Bob...milyen jól felépített els? félid?t láttál te a Realtól? Csak Ininek volt 3 helyzete, emellett ott volt még Messi két lehet?sége, és több veszélyes szitu. Míg nekik volt egy CR-gól, meg egy veszélyes kontra, ami elakadt Abidalban. Hol játszott kiválóan a Madrid? Ha a játék képét, és a helyzeteket nézem, sima Barca-win! Oké, te véd?játékos vagy, tetszik a szervezett védekezés, de legalább 5x át lettek játszva helyzetig, erre én nem mondanám, hogy jól felépített taktika, f?leg, hogy nekik egyetlen helyzetük volt, ezen kívül kapura sem l?ttek...
Els? félid? nagy részében teljesen ki volt kapcsolva Xavi és Messi is!A helyzeteink abból adódtak, hogy higgadtan passzolva próbáltuk kijátszani a területvédekezést, s a Realnál a lestaktika nem m?ködött, Coentrao-Ramos rendre belógott!Véleményem szerint kifejezetten jól tolódtak, s sz?kítették a területet, volt egy nagy Iniesta helyzetünk amit zseniálisan kipasszolt talán Fabregas-szal, azt nincs véd?sor aki levédekezi csak ha +4 ember van pályán!Pep is jó lereagálta, hogy Messit ki kell hozni a darálóból, s Fabregas lépett fel rebdre a helyére, amit a Lass-Pepe 2?s rendre rosszul reagált le, s 2en mentek Messivel, míg Fabregas üresen maradt!Itt volt a hibapontjuk, amit Alonso próbált korrigálni, de ahogy 4-4be tudtunk kerülni, jött a helyzet, mert lassú a védelmük!De így is folyamatosan megtudták akasztani a támadásokat, viszont mi meg jól támadtunk vissza, s nem lehetett kihozni a labdát!
Klasszikus nagy taktikai harc volt, amire vártam, s hihetetlen jó meccs volt!

Szóval nem volt ez rossz, s?t kifejezetten jól m?ködött a RM védelme az els? félid?ben, csak szerencsére a tudáskülönbség kijön, s hiába véded pl Messit is 89 percig a 90ik-ben belöbböli a labdát és gól!
Második félid?re teljesen elfáradtak, nem csoda nehéz ilyet bemutatni 90 percig, s ahogy fogy az oxigén az agyból úgy vállnak általában durváváv a RM játékosok!
Igazából Pep és a mi zsenialitásunk, hogy annyira labdaképzett, s pontos midnenki, hogy szinte lehetetlen gy?zni ellenünk :lol:
Hál Istennek ezt többször mutatták a fiúk, s lehet írni, hogy nem akart támadni a Real vagy bárki, mi nem engedünk egy csapatnak sem leveg?t venni!Mourinho is tudta ezt, hogy 2 meccses párharcban nem lehet els? meccsen nyíltba kiállni, mert már akkor eld?l a továbbjutás kérdése, megpróbálták, de az látszik, nincsenek meg a kell? emberei mint mondjuk az Interben!Én f?leg mentálisan labilisak, s rendre nem bírják a 90 perceket!
Hát nem tudom, oké, tolódtak, meg stb, de egyszer?en ha az ellenfélnek van 5 helyzete, akkor az a védelem nem m?ködik jól, kár ezt ragozni. Egy tiszta Ini-ziccer, két Messi-lehet?ség, plusz Ininek volt még helyzete, csak id? kérdése volt a gól akkor is, ha több helyzet nem volt! Második félid?ben pedig valóban f?leg fejben elfáradtak, és akkor már futószalagon jöttek a veszélyes támadások. Ez a védelem képtelen azt megcsinálni, amit az Inter, Mou itt sosem tud olyan meccseket játszani, mint velük.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.19. 18:45:26

Taktikailag nagyon nagy csata volt, inkább az óvatosságra volt fordítva a hangsúly.

Mi egyszer?en nem is hibáztunk, jól elkaptuk a fonalat az els? perct?l kezdve, mégis megint makkoltak egyet. Illetve mi voltunk a szerencsétlenek, mert el kellett l?nie Ronaldonak, abból van a gól.

Kevésbé volt agresszív a Madrid letámadása, inkább a középpályán taroltak. Messi, Xavi absz. hatástalanítva volt. Ezért jó hogy az Alexis, Cesc duóval gazdagodtunk a nyáron, majdnem összehozták, képesek voltak villogni. Illetve Cesc csak kétszer - még Ini kapufjánál adott nagy zsugát - de a chilei végig pörgött.

Mou tud ebb?l sajnos többet tanulni, ugyanez a középpályás sor kell, csak elöl Higut ki kell venni, és helyette betenni a DM/Özil/Kaká trióból valakit, mert a kontráknál egyszer?en nem tudtak mit csinálni, kivéve a gólnál.

Remélem továbbjutunk idegbaj nélkül és kell? er?t ad majd a bajnoksághoz :idea:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.19. 18:12:11

Tocy írta:Amúgy Bob...milyen jól felépített els? félid?t láttál te a Realtól? Csak Ininek volt 3 helyzete, emellett ott volt még Messi két lehet?sége, és több veszélyes szitu. Míg nekik volt egy CR-gól, meg egy veszélyes kontra, ami elakadt Abidalban. Hol játszott kiválóan a Madrid? Ha a játék képét, és a helyzeteket nézem, sima Barca-win! Oké, te véd?játékos vagy, tetszik a szervezett védekezés, de legalább 5x át lettek játszva helyzetig, erre én nem mondanám, hogy jól felépített taktika, f?leg, hogy nekik egyetlen helyzetük volt, ezen kívül kapura sem l?ttek...
Els? félid? nagy részében teljesen ki volt kapcsolva Xavi és Messi is!A helyzeteink abból adódtak, hogy higgadtan passzolva próbáltuk kijátszani a területvédekezést, s a Realnál a lestaktika nem m?ködött, Coentrao-Ramos rendre belógott!Véleményem szerint kifejezetten jól tolódtak, s sz?kítették a területet, volt egy nagy Iniesta helyzetünk amit zseniálisan kipasszolt talán Fabregas-szal, azt nincs véd?sor aki levédekezi csak ha +4 ember van pályán!Pep is jó lereagálta, hogy Messit ki kell hozni a darálóból, s Fabregas lépett fel rebdre a helyére, amit a Lass-Pepe 2?s rendre rosszul reagált le, s 2en mentek Messivel, míg Fabregas üresen maradt!Itt volt a hibapontjuk, amit Alonso próbált korrigálni, de ahogy 4-4be tudtunk kerülni, jött a helyzet, mert lassú a védelmük!De így is folyamatosan megtudták akasztani a támadásokat, viszont mi meg jól támadtunk vissza, s nem lehetett kihozni a labdát!
Klasszikus nagy taktikai harc volt, amire vártam, s hihetetlen jó meccs volt!

Szóval nem volt ez rossz, s?t kifejezetten jól m?ködött a RM védelme az els? félid?ben, csak szerencsére a tudáskülönbség kijön, s hiába véded pl Messit is 89 percig a 90ik-ben belöbböli a labdát és gól!
Második félid?re teljesen elfáradtak, nem csoda nehéz ilyet bemutatni 90 percig, s ahogy fogy az oxigén az agyból úgy vállnak általában durváváv a RM játékosok!
Igazából Pep és a mi zsenialitásunk, hogy annyira labdaképzett, s pontos midnenki, hogy szinte lehetetlen gy?zni ellenünk :lol:
Hál Istennek ezt többször mutatták a fiúk, s lehet írni, hogy nem akart támadni a Real vagy bárki, mi nem engedünk egy csapatnak sem leveg?t venni!Mourinho is tudta ezt, hogy 2 meccses párharcban nem lehet els? meccsen nyíltba kiállni, mert már akkor eld?l a továbbjutás kérdése, megpróbálták, de az látszik, nincsenek meg a kell? emberei mint mondjuk az Interben!Én f?leg mentálisan labilisak, s rendre nem bírják a 90 perceket!
Kép
Kép
Kép
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.19. 18:04:36

szilamer írta:
Barcaman1993 írta:
Talma írta:http://www.youtube.com/watch?v=LJ9YcES25SA

A tegnapi mérk?zés egyik - ha nem a legnagyobb - jelenete. :D
Azért ez az ember megérne egy misét :D Igazából a legdurvább az ebben a jelenetben, ahogy a néz?k reagálnak. Néznek a ki a fejükb?l és nem ugranak fel, mert tisztán látták az egészet. Azért ez a Pepe gyerek utólag 1-2 meccset kaphatna, mert tegnap tényleg nagyot alakított. Na mindegy, úgyse kap semmit...
Én madridista ként mondom, hogy nem érdemli meg a Realt.. nyáron eladnám és vennék helyette egy közép hátvédet...
Én is ezt szúrtam ki els?re:a néz?k megdöbbenve figyelik ahogy elesik az ember és senki nem érti miért a hattyú halála.Kész vicc:)
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.19. 18:04:05

Én megvallom ?szintén leginkább a BL-nek drukkolok, hogy mi legyünk az els?k, akik megvédik a BL-címüket.

De szép lenne, ha meg lenne mindhárom cím.
Bár a spanyol kupa nem olyan szépen csillog, picit horpadt, karcos, de hát ezt is a realnak lehet köszönni.

hosszú évek után nyernek egy kupát, és azt sem tudják megbecsülni.
szilveszerkor néztem az eurosportot, ott adták, ahogy átmegy rajta a busz. jó nagyot döccent.
a játékosokat nem nagyon izgatta a dolog. ott táncikáltak fent a busz tetején.

ennyit err?l...
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.19. 17:54:56

A gólnál Alves csúnyán el?l maradt, végig vittek egy szép kontrát, majd a végén Pinto benne volt a gólban, onnan nem szabadna gólt kapni pláne a lábai között!

Nagyjából ennyi pozitívumot lehet leírni a játékukról. Aki értékelhet?t nyújtott az talán Ronaldo volt.

Megint nem férhet kétség a gy?zelmünkhöz! Végig teljesen higgadtan kézben tartottuk a meccset! Csak az volt a kérdés hogy mikor fogunk kiegyenlíteni, és elég bosszantó is lett volna ha nem nyerünk tegnap, mert egyszer?en fölülmúltuk ?ket! Így tudunk játszani, és tudjuk továbbra is teljesen uralni a dolgokat ha motiváltak vagyunk. És ez Pep érdeme, így a tegnapi siker is.

Puyolnak és Abidalnak grat a gólhoz. Els?re azt hittem hogy Messi indításánál lesen van a francia, de nem. Pazar passz volt, és pocsék védekezés. Akit kiemelnék az Xavi (hibátlanul hozta le megint a meccset, tökéletesen mozgatta a csapatot) Busquets, illetve a két gólszerz?. De összességében kijár az elismerés a csapatnak, mert továbbra is mi vagyunk a jobbak( és nem csak egy kicsivel...) ugyanakkor bosszantó hogy a bajnokságban 5 pont az el?nyük! :roll: Iszonyatosan dühös lennék ha ezek után nem sikerülne zsínórban a 4. bajnoki cím. Csak egy kicsit kéne nagyobb elánnal pályára lépni az idegenbeli találkozókon és most simán vezetnénk!

A Pepe féle brigád tegnapi randalírozásához én is csak annyit tudnék hozzátenni mint jelwaz. Ez most már tényleg szégyen. Szégyen hogy ilyen mentalitású, és pár esetben kvalitású labdarúgók rúgják a b?rt a Realban. Épp elég baj ez nekik, erre már nem sokáig lesz vev? a madridi közönség ebben biztos vagyok!

Jöv?héten abszolút esélyesként lépünk pályára, kinézem Mourinhoból hogy hátrányban is felküld majd 3 vkp-t meg 4 véd?t csakhogy ne kapjanak ki nagyon. Reménykedem benne hogy összejön egy nagyobb különbség? esetleg megalázó gy?zelem, mert szerintem akkor egy kis id?re eléggé kábultak lennének a bajnokságban is, de már ez is betett nekik!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.01.19. 17:53:12

Tocy írta:Amúgy Bob...milyen jól felépített els? félid?t láttál te a Realtól? Csak Ininek volt 3 helyzete, emellett ott volt még Messi két lehet?sége, és több veszélyes szitu. Míg nekik volt egy CR-gól, meg egy veszélyes kontra, ami elakadt Abidalban. Hol játszott kiválóan a Madrid? Ha a játék képét, és a helyzeteket nézem, sima Barca-win! Oké, te véd?játékos vagy, tetszik a szervezett védekezés, de legalább 5x át lettek játszva helyzetig, erre én nem mondanám, hogy jól felépített taktika, f?leg, hogy nekik egyetlen helyzetük volt, ezen kívül kapura sem l?ttek...
Én ma hallottam 1 olyan madridista véleményt, hogy az els? félid?ben a Reál akarata érvényesült...mert tulajdonképp ?k ezt akarták játszani...találni 1 gólt, aztán kibekkelni... :lol:
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.19. 17:48:44

Hát igen... m?ringyó a jól bevált taktikáját próbálkta meg megint hozni. veri a hátunkat a háló, aztán majd csak kihúzzuk valahogy.

Hát nem jött össze.
Csak azt nem értem, hogy hogy lett ez az ember az év edz?je többször is.
Az Interrel is csak azért nyert, mert, utólag kiderült: a bíró évtizedes cimbije volt.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.01.19. 17:39:43

Amúgy Bob...milyen jól felépített els? félid?t láttál te a Realtól? Csak Ininek volt 3 helyzete, emellett ott volt még Messi két lehet?sége, és több veszélyes szitu. Míg nekik volt egy CR-gól, meg egy veszélyes kontra, ami elakadt Abidalban. Hol játszott kiválóan a Madrid? Ha a játék képét, és a helyzeteket nézem, sima Barca-win! Oké, te véd?játékos vagy, tetszik a szervezett védekezés, de legalább 5x át lettek játszva helyzetig, erre én nem mondanám, hogy jól felépített taktika, f?leg, hogy nekik egyetlen helyzetük volt, ezen kívül kapura sem l?ttek...
szilamer
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.01.14. 22:01:23
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2012.01.19. 17:38:11

Barcaman1993 írta:
Talma írta:http://www.youtube.com/watch?v=LJ9YcES25SA

A tegnapi mérk?zés egyik - ha nem a legnagyobb - jelenete. :D
Azért ez az ember megérne egy misét :D Igazából a legdurvább az ebben a jelenetben, ahogy a néz?k reagálnak. Néznek a ki a fejükb?l és nem ugranak fel, mert tisztán látták az egészet. Azért ez a Pepe gyerek utólag 1-2 meccset kaphatna, mert tegnap tényleg nagyot alakított. Na mindegy, úgyse kap semmit...
Én madridista ként mondom, hogy nem érdemli meg a Realt.. nyáron eladnám és vennék helyette egy közép hátvédet...
Hala Madrid!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.01.19. 17:09:03

Talma írta:http://www.youtube.com/watch?v=LJ9YcES25SA

A tegnapi mérk?zés egyik - ha nem a legnagyobb - jelenete. :D
Azért ez az ember megérne egy misét :D Igazából a legdurvább az ebben a jelenetben, ahogy a néz?k reagálnak. Néznek a ki a fejükb?l és nem ugranak fel, mert tisztán látták az egészet. Azért ez a Pepe gyerek utólag 1-2 meccset kaphatna, mert tegnap tényleg nagyot alakított. Na mindegy, úgyse kap semmit...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.01.19. 17:07:01

Egyrészt hihetetlennek tartom, hogy 4. éve verjük folyamatosan, meggy?z?en a Madridot, de nem gondoltam volna, hogy 1 hónapon belül 2x is nyerni tudunk az elvileg minket legy?zni akaró, kiéhezett stb Real ellen a Bernabeuban. Ezúttal José verte meg saját magát, orbitális baromság volt ez az elképzelés.

Másrészt borzasztóan sajnálom, hogy még mindig nyílt a párharc, valószín?leg nem lesz egyszer? meccsünk a Camp Nouban, mivel abban szinte biztos vagyok, hogy fogunk gólt kapni. Bár most nem nagyon jutottak el a kapunkig, 1 gólt egy szabadrúgásból ( ebb?l se nagyon volt nekik... ), szögletb?l, kontrából, bármib?l képesek szerezni! Szóval baromira sajnálom, hogy Iniesta nem koncentrált eléggé, és a kb 5 helyzetéb?l egyet sem tudott értékesíteni, és nem tudtuk lezárni a párharcot egy sima 1-4-gyel, ami b?ven kinézett a játékbeli különbség, és a helyzetek száma alapján. Így még egy borzasztó kemény meccsre kell készülnünk otthon, bár José lehet úgy dönt, hogy feladja a kupát, koncentrálnak a bajnokságra. De ett?l még klasszis játékosaik vannak, akik ellen nem lehet hibázni! 4 meccsb?l 3at nyertünk egy strandról bees?s X mellett idén, 3ból 2x a Bernabeuban nyertünk, igazából nem kérdés, hogy melyik a jobb csapat. De ezt 1 hét múlva is be kell bizonyítani, meg kell ?rizni az el?nyt, aztán onnan meg be kellene húzni már a kupát, akármilyen értéktelen is, a trófea az trófea, és akkor ha nem is nyerünk bajnokságot, biztosan Szuperkupa-résztvev?k leszünk jöv?re is. Egyrészt nagyon örülök, mert szinte megalázó módon játszottuk le a Madridot megint idegenben, másrészt baromi idegesít?, hogy nem tudtuk gólokra váltani a fölényünket, és csak egy sz?k egygólos el?nyt tudtunk kiharcolni, amikor megvolt az esély egy kiütésre!
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2012.01.19. 17:04:11

http://www.youtube.com/watch?v=LJ9YcES25SA

A tegnapi mérk?zés egyik - ha nem a legnagyobb - jelenete. :D
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.01.19. 16:49:18

A tegnapi Clasicoról tud valaki tud dobni egy EHHEZ min?ségben és terjedelemben hasonló videót? Ha csak pár nap múlva talál valaki ilyet, ne legyen rest megosztani velünk! ;)
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2012.01.19. 16:39:38

Gratulálok a Barcelonának, egyszer?en ha egy gólos gy?zelem is volt csak, simán végig a miénk volt a mérk?zés. Labdabirtoklás, szögletek száma, helyzetek száma. Valami elképeszt?, hogy ekkora volt a két csapat között a különbség, ami sajnos a gólok tekintetében nem mutatkozott meg. Az els? félid?ben CR jól játszott, ezen kívül még Casillas és Altintop játéka tetszett.
Nálunk ismét csapatjáték volt, Messi nem önz?zött, bár néha vihette volna tovább a labdát, védelem csak Dani Alves oldalán inogott meg(kontragól), amikor nem ért vissza. A mez?nyfölény már az els? félid?ben is hatalmas volt.
Ami mellett viszont nem tudok elmenni, a Reál brutalitása egyenlítésünk után:
-Pepe taposása Messivel szemben és folyamatos színészkedései
-Xabi Alonso folyamatos faltjai
-Coentrao és Ramos faltjai
Nálam tegnap Pepe és Xabi Alonso nem fejezte volna be a meccset, remélem, a taposását utólag videóelemzésb?l eltiltással jutalmazzák majd...
Ennyi volt a Reálban, hazai pályán, szánalmas számomra, de ez a mi érdemünk, egyszer?en nem adtuk oda a labdát nekik, labda nélkül meg nehéz gólt szerezni. Félid?ben tudtam, hogy képes lesz a csapat fordítani, és így is lett. A bajnokságra meg annyit mondanék ezután, hogy fog botlani a Reál többször is, mi játsszuk a játékunkat és akkor nem lehet gond. Bízom a srácokban, de ha véletlenül csak másodikak leszünk, akkor sem fogok bánkódni, mert tudom, hogy mi vagyunk a jobbak...
Hajrá Barca! És a Honda!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.19. 16:09:24

Andris írta:
herr.toth írta:unalmas meccs, sajnos vereséggel

jöv héten remélem játszhat Pepe.


csak igy röviden :)
nekünk elég izgalmas volt, mert nehezen jöttek a gólok, az óriási fölény ellenére.

a kiemelt rész mindent elmond az értékrendedr?l.
Igen, abban az értelemben megértem a reálosokat, hogy az egy gólt, egy kapufát és más semmit összehozó csapatuk játéka valóban unalmas volt, viszont a Barcelona játszotta a futballt, a meccs pedig mivel viszonylag kés?n d?lt el ( bár sokkal nyugodtabb voltam meccs közben mint a bajnokin) szintén nyitott volt. Tehát ilyen értelemben nem volt unalmas, más kérdés, hogy a csapatotoknak futballozni kellett volna és akkor nem Pepe-t várjátok a jöv? hétre, mert teljesen mindegy, hogy játszik-e, nektek két gólt kell legalább l?ni ahhoz a Camp Nouban, hogy egyáltalán hosszabbítás szóba jöhessen. Mission impossible, legalábbis jelenleg így érzem. Arról nem is szólva, hogy kétlem, hogy mi ne találnánk be, f?leg ennek az idén totál instabil Real védelemnek... ( tavaly sem volt összességében nagyon er?s, egy-egy meccsen igen). Ez nem egy Inter védelem, aki jó véd?, az pedig vadbarom ( tisztelet a kivételnek, már ha van..). Amit lejjebb írtak, hogy most azzal magyarázzák, hogy feláldozták a kupát ( nem itteni reálosok, miel?tt félreértetek) a bajnokságárt meg egyszer? butaság. Ha így lenne, akkor Mou nem egy ilyen, a lehet?ségekhez képest nagyon er?s kezd?vel állt volna fel tegnap. Na meg Ronaldo nem csúszott-mászott volna, amiért tisztelet illeti ?t.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.19. 16:07:55

#David Villa# írta:
levproff írta:lehet volt már, de ez hatalmas. meccsen is halálra röhögtem magam rajta :D

http://www.youtube.com/watch?v=qe5ObZyC ... re=related

(jó persze, el is csúszott, de akkor is elszállt volna, de így igazán viccesre sikerült) :D
És ha jól látom Busi vissza is nézett rá egy pillanatra :D
a végén Abi is megfektette drága Roncikát is. Nekem az jobban tetszett. De ez is hatalmas
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.19. 16:02:00

herr.toth írta:unalmas meccs, sajnos vereséggel

jöv héten remélem játszhat Pepe.


csak igy röviden :)
nekünk elég izgalmas volt, mert nehezen jöttek a gólok, az óriási fölény ellenére.

a kiemelt rész mindent elmond az értékrendedr?l.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.01.19. 15:37:46

Nagyon király volt a tegnapi meccs, mert sem a fiúkban sem a Realosokban nem kellett csalódni. Ismét lefociztuk ?ket, Pepe továbbra is inkábbb a bárd mögé való, de színésznek sem utolsó, úgy látszik Fabio haverja is kezdi fölvenni a stílusát, míg hát Xabi Alonso sem a gyöngéd megmozdulásairól volt híres. Grat Barca!

Igazából az érdekes dolgok most fognak jönni. Mint ahogy korábban írtam másfél héten belül 4 meccset játszunk. Az fix, hogy a Real ellen senkinek sem szabad pihenni, a Malagá kifejezetten kemény ellenfél lesz, míg a Villareal hiába szerepel nagyon gyengén, azért nem egy klasszis van abban a csapatban. Elég sok fog múlni a következ? 3 meccsünkön.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.19. 15:28:05

levproff írta:lehet volt már, de ez hatalmas. meccsen is halálra röhögtem magam rajta :D

http://www.youtube.com/watch?v=qe5ObZyC ... re=related

(jó persze, el is csúszott, de akkor is elszállt volna, de így igazán viccesre sikerült) :D
És ha jól látom Busi vissza is nézett rá egy pillanatra :D
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2012.01.19. 15:25:16

lehet volt már, de ez hatalmas. meccsen is halálra röhögtem magam rajta :D

http://www.youtube.com/watch?v=qe5ObZyC ... re=related

(jó persze, el is csúszott, de akkor is elszállt volna, de így igazán viccesre sikerült) :D
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.01.19. 15:19:42

sjd:

ez nagyon jó. :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.19. 15:13:30

-Na, srácok! - kezdte Pep miután egybegy?jtött mindenkit az edzés után. - ?szintén szólva már beleuntam, hogy mindig csak megverjük a Madridot, úgyhogy ki kéne valamit találni arra, hogyan alázzuk meg ?ket holnap.
-Alapból szerintem adhatunk nekik megint egy gól el?nyt, pont úgy, mint decemberben. - kezdte Xavi az ötletelést.
- Mi amikor a grundon túler?ben játszottunk, kikötöttük, hogy a legjobb játékosunk nem l?het gólt. - folytatta Alves
- Ne már, akkor így hogy fogom beérni Cristiano Ronaldo-t? - fanyalgott Messi.
- Én ?szintén szólva Xavira gondoltam.. - jegyezte meg a brazil.
- Nyugi, Leo, neked úgysem lesz más feladatod, mint hogy ne fáradj el nagyon, ha úgy érzed, akkor adhatsz gólpasszokat is közben - nyugtatta meg Messit Guardiola.
- Mi lenne, ha emberhátrányban állnánk ki? - vetette fel Puyol. - Tudjátok, mint a régi szép id?kben, amikor még Oleguer is kezd? volt. Szerintem igazságtalan, hogy mindig csak ?k játszanak 10 emberrel a pályán.
- Megvan! - ugrott fel hirtelen a Mester. - Eric, te fogsz nekik gólt l?ni!
-Én? - lep?dött meg Abidal. - De én idáig összesen csak egy gólt rúgtam a csapatban.
- Annál megalázóbb lesz ez nekik! ... Na jól van, akkor szerintem ezekben megegyezhetünk... - kezdte volna Pep lezárni az alkalmat, amikor Busquets sétált be leszegett fejjel az öltöz?be.
- Nem kaptam meg a szerepet az új Jackie Chan filmben. - kezdte szomorúan. - Azt mondták találtak egy embert, aki sokkal nagyobb színész nálam, ráadásul 86-féle harcm?vészetet ismer.
Válasz küldése