Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.22. 20:54:16

bali 15 írta: Bár gondolom ha Messi fehérben játszana le se szarnátok a dolgot....
Semmi pénzért nem szeretném fehérben látni. Mint ahogy rengeteg barcás CR-t sem szeretnék látni gránátvörös-kékben. (húúú belegondolni is rossz)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.10.22. 20:45:16

Ne tolajk mar mindig elem a sracot minden ujsagban mert igy en is raszavaznek barmilyen szavazason mig CR-nel meg allando lejarato kampany megy.
Az, hogy lejáratókampány megy ellene azért ő is nagyon sokat tett a múltban az arrogáns "én vagyok a világ első 3 legjobb játékosa" kaliberű focival. Mondjuk mostanra szerintem egészen jó fej. De hát a lécet már feltette magának.
Amúgy nekem sem tetszik az, hogy a mai játékosfelhozatal úgymond kétpólusú...van Messi és CR oszt csá....bezzeg még az évtized első felében...
De az emberek inkább választják Messit a kettő közül....
Bár gondolom ha Messi fehérben játszana le se szarnátok a dolgot....
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.10.22. 20:41:06

Ha így van, akkor nem szóltam. Nálam a csodálatos UPC adása megszakadt még CR gólja előtt, onnantól nem nagyon tudom, hogy mi történt a pályán. :oops:
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.22. 20:21:22

Cali írta:
Legkisebbtobi írta:
Raadasul amit a barca ellen lemuvelt: Serult vallal visszafutott valamelyik barcassal es a njagytudasu kommentator meg megjegyzi hogy Cr-t lefutottatak mint a ...
Már meccs közben is lehetett tudni, hogy megsérült a válla? Ha nem, akkor a kommentátornak honnan kellett volna tudnia?
Végül is csak lógatta :D és folyamat oda kapott a vállához :wink:
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.10.22. 20:16:04

Legkisebbtobi írta:
Raadasul amit a barca ellen lemuvelt: Serult vallal visszafutott valamelyik barcassal es a njagytudasu kommentator meg megjegyzi hogy Cr-t lefutottatak mint a ...
Már meccs közben is lehetett tudni, hogy megsérült a válla? Ha nem, akkor a kommentátornak honnan kellett volna tudnia?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.10.22. 20:04:45

Ahogy megláttam az NSO-n a Messis, Falcaos hírt egyből tudtam nagy sírás rívás lesz ma itt. Nagy élet is lett.
Aztán addig megy a vitatkozás amíg le nem írjuk nekik Ronaldoról hogy persze ő is ügyes, okos, aranyos, szép és egyből megnyugszanak.

Csak végig kell olvasni.
Valahol elkezdődik, 11-esek, bírók, média, UEFA, egy Messis hír, Aranylabda stb... aztán jön, hogy de Ronaldo is így meg úgy ilyen jó olyan jó, aztán valaki leírja, hogy szerinte is a világ egyik legjobb játékosa Ronaldo és egyből megnyugszanak.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2012.10.22. 19:45:44

Teljesen egyetértek miihiivel, pontosan ugyanazt írta le, amit én is gondolok és látok a témával kapcsolatban, és ahogy gondolom ő is, úgy én is tisztában vagyok vele, hogy az a tanulságos néhány sor nagyon kevés ember tudatáig fog eljutni, és ők továbbra is inkább foggal-körömmel fognak ragaszkodni a saját véleményükhöz.
Kár érte...
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.10.22. 19:42:04

miihii írta:@Tobi & Remy
Oke igyekszem majd odafigyelni.

A tobbeikhez: Mar megint az jon le hogy en utalom a barcat. Ugyan mar soha nem utaltam attol hogy osi rivalis. Sot nehany eve tetszett is a jeteka de manapsag nekem tul sablonos es unalmas.

Kliuvert, Rivaldo pedig orok kedvenc maradt akrmennyire is barcasok voltak.

Elismerem hogy Messi nagyobb tehetseg mint CR, de amit az az ember csinalt magaval az elismeresre melto. Ahogy felepitette magat gyakorlassal es rengeteg edzessel az nalam mutatja hogy O a vliag egyik legjobbja.

Raadasul amit a barca ellen lemuvelt: Serult vallal visszafutott valamelyik barcassal es a njagytudasu kommentator meg megjegyzi hogy Cr-t lefutottatak mint a ...

Na mindegy nalam se CR se Messi nem lehet Ronaldo, Ronaldinho, Zidane, Figo, Raúl es a tobbi szinten.
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.22. 19:23:52

Még soha nem szóltam hozzá a Messi VS C. vitához, mert annyira kívül esik már csak az összehasonlítás jogossága is az objektív értékítéleten, hogy nem éri meg. Nekem vannak reálos ismerőseim, sőt, 2 barátom is az - nem említve nevelőfaterom, aki most már lassan hetven éves, és azért látott egy-két dolgot (neki mondjuk nem a Mou-féle brigád az etalon, meg is értem). Vannak Bayernes-MUs-Milanos cimboráim is. Az egyetértés pedig teljes a fent említettek körében, és a válasz/indoklás a ki a jobb kérdésre drasztikusan rövid, de éppen ezért a maga zsigeri igazságában elegendő is:

C egy rendkívül gyors ÉS hihetetlen gólerős szélső, ennyi. Volt már ilyen, lesz is ilyen. Messi pedig Messi.

Ennél többet nem kell hozzáfűzni.Én még csak 33 vagyok, szóval még csak a Szojcskov/Romario éra óta figyelem a srácokat, és ennek megfelelően a nemezisünket. Mindig is elismertem Raul nagyságát, Hierro karizmáját, Casillas fantasztikus képességeit és Zidane zsenijét. Hiába akartam, hogy Rivaldo/Ronaldinho/Kluivert is legyen mondjuk a történelmi legjobb vmilyen aspektusban, nem tehettem, a lelkiismeretem nem engedte. Messit látva viszont gyermek lehetek, ujjonghatok, elképedhetek, és bizsereghetek a varázstól. Ezt nem hiszem, hogy a madridi barátaink érzik C. kapcsán, vagy ha igen, max. 7-8 évnyi aktív meccsnézős tapasztalattal tehetik. Nekik meg minek magyarázni.

Ha Messi visszavonul, belül biztosan sírni fogok. Mert tudom jól, hogy az életemben már nem biztos, hogy megadathat az, hogy ilyen EGYÉNI csodát láthassak.

Ha nem nyeri meg az aranylabdát? Nem baj. Nem ez számít. Az számít, hogy a lelkünket simogatja a játéka, bizony az. Úgy, ahogy senki másé eddig. És ezt soha nem felejtem el neki.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.22. 19:17:10

@Tobi & Remy

Skacok, azért viccesek vagytok, meg kell hagyni :P

Tobi, bevésted azt a hosszú postot (amit kénytelen voltam törölni, mivel a kipontozott és autocenzúrázott részek miatt cirka 4 okot adtál rá, és amire azért figyelhetnél, mert nem az első! ), amiben megpendíted, h az UEFA tolja Messit, azért nyeri a lasztikat. Aztán érkezik rá egy válasz, amire meg csodálkozol, h miért kell vitaalapot csinálni mindenből. Talán mert olyankoat írsz, amik ITT vitára adnak alapot? :idea: Mert ha vki nem látja be, h az UEFA csókja miatt nyer, az elfogult... Gratula!
A válaszban se nem túlzó, se nem igaztalan dolgokat írt a kollega, puszta tényközlés volt, h pl a hétvégi mesterhármas után nem csoda, h felkapja a MÉDIA (ami még mindig NEM az UEFA) , erre meg Remy oltja be a népet, h ne legyünk ennyire elájulva tőle, meg mások is rúgtak hármat. Rúgtak, és? Egy szóval sem mondták, h nem , mindössze arról volt szó, h nem kell csodálkozni rajta, h egy ilyen produkció után foglalkoznak vele.

A másik fele meg az, h ezt a hülyeséget már elég jól bekajáltátok megoint Jo5é nagyvezértől meg a követőitől, h Messit csak pozitív színben tűntetik fel, CR-t meg lehúzzák és , h a csapból is CSAK Messi folyik. BULLSHIT! Cr-ről is írkálnak a médiában elég sokat, de Messié jobban bánt titeket (irigységből? féltékenységből? korlátoltságból? ). Talán mert róla nem a primadonnáskodás ad legtöbbször okot a hírre (bulvármédiára gondolok!) , hanem a pályán való teljesítménye, ami meg önmagáért beszél. Megjelent a nagyon színvonalas nso-n ez a szenzációhajhász kishír, h kórházban töltötte az éjszakát. Na és? CR-ről nem jelent meg zsákszámra hasonlóan érdekes, hangzatos főcímű cikk, amit elolvasva kiderül, h az is csak ugyanilyen? Ugyanmár! Azon is akadjatok ki és vegyétek észre ugyanígy és akkor nem kell itt bohóckodni ;)

Egyrészt nyilván tudjátok, h CR sokkal hálásabb téma a bulvárnak, mert jobban szeret szerepelni. Akkor miért is csodálkoztok, ha róla megjelennek elég gyakran a giccsmagazinokban idióta cikkek? Tudjátok, el szoktátok intézni (ha nem is ti, de a madridi oldal) azzal, h ő ilyen. Ahha, akkor viselni kell a következményeit és nem a másikat sarazni. Azt a másikat, aki nem ad okot arra, h a bulvár a hülyeségein csámcsogjon, mert asszem sokkal nagyobb példakép, mint CR. Viselkedés, habitus, ellenfelekkel szembeni hozzáállásban feltétlenül. Tehát mi rosszat írnának róla? Amikor meg egy minimális felület van, meg is találják, lásd a Villával való hepciáskodás. De ez elég ritka, így marad a teljesítményéről való írkálás, mert ő igazán ezzel érvényesül, szinte kizárólag. Arról meg túl sok rosszat nem lehet írni, bocs... Egy másik példa, CR "nem érzi jól magát", ismeritek a sztorit. Arról is lett írva gazdagon, de pont azért, mert csak bepöttyintett vmit, aztán később még egy-két alkalommal dobott csontot a médiának azzal, h beszét róla, de nem mondott lényegében semmit. Aztán csodálkoztok, h napokig erről cikkeznek? De pölö anno, amikor lőtte sorra a nagy szabigólokat, el voltak ájulva tőle is a médiában, meg h minek nevezte el, meg a satöbbi. Azokat nem olvastátok gondolom, meg az ilyen kaliberű dolgokat, amikor fényezik. Meg a gólrekordjairól amikor ódákat zengtek, h madridi csúcstartó meg a többi. Csak az a bibi, h Messi egy lépéssel mindig előtte jár, ezért savanyú lehet a szőlő már, ezt megértem. De ne az UEFÁ-zás legyen már ennek a "takarója"... Am is szinte minden 3. meccsen vmi rekordot dönt Messi, még jó h megírják, hiszen akár korszakos rekordok lehetnek, de az tuti, h korszakos rekordokat dönt meg. Ez meg megér egy-két ódát. Ha CR tenné, róla írnák, de nem ő teszi ;)

Érzitek a különbséget remélem és talán el is gondolkodhatnátok, mielőtt idejöttök és leosztjátok a népet (de persze még véletlenül sem vitaindítóként) ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.10.22. 19:24:20-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.22. 19:09:18

Daweed írta: Ronaldot egy lapon sem lehet említeni Messivel..
ez meg hasonlóan a 11es vitához a másik véglet. ha így volna,akkor miért nem egyértelmű hogy ki kapja a bogyót? miért lehet ott mindig cr,miért kapja az elismeréseket? ha annyival jobb messi,miért ilyen kicsik a különbségek? van ám itt egy másik véglet is
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2012.10.22. 19:02:43

Legkisebbtobi írta: De mivel Messit tolja a media es az uefa ezert o fogja kapni.
Az eszem eldobom.. hogy lehet valaki ennyire elvakult, hogy ne lássa, hogy Messi azért nyert 3 aranylabdát mert, egyszerűen mindenkinél fényévekkel előrébb jár? Ronaldot egy lapon sem lehet említeni Messivel..
Messi egy külön kategória. Utánna jöhet Ronci de nagyon távolról. Xavi, Ini meg stb az meg mást poszt szal az más tészta..

Az meg milyen kifogás már hogy tolja a bíró meg az uefa meg mindenki. lol.
Vajon mennyi ideig gondolkoznak az ilyen szánalmas kifogásokon az emberek? Meg ugyebár az is véletlen meg csalás, hogy Messi 25 éves kora ellenére sorra dönti meg a (esetenként több 10 éves) rekordokat, meg évi 50-60-70 gólokat csap az ellenfelek hálójába, és kitudja, lehet még ennél több is lesz... Pelé, miszter nagyszájú rekordjától is csak 4 gólra van.. pedig akkor támadó foci volt, most meg igencsak előfordul a 10 emberrel való védekezés..

Na mindegy. Visszatérve a témához, nem Ronaldo és nem a Real érdemeit akarom elvitatni.. nagyon jó játékos/csapat, csak hát Messi mindig kifog rajta.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2012.10.22. 18:55:47

Hát nem tudom, szerintem olyan gólok voltak abban a mesterhármasban, amiről lehet beszélni, és jó visszanézni. Lőtt már ilyen gólt, pl. a Sevillanak, de azért tőle sem mindennapi. Lehet Ronaldo is lőtt hasonlót, talán egy jut eszembe, de nem sok olyan focista jut eszembe, akitől láttam ilyet.

Csak azt tudom mondani, hogy akit idegesít Messi, az ne olvassa el a róla szóló híreket, hisz nem kötelező. Az meg ugye vicc, hogy majd azért szavaznak rá, mert tele van vele a sajtó? Azért szavaznak majd rá, mert olyan gólokat lőtt, mint hétvégén. És az egyéni díj kiosztásában meggyőződésem, hogy nagyon fog számítani az, hogy 70-nél több gólt lőtt egy szezonban. Ilyen szempontból Iniestát, Xavit, Casillast esélytelennek látom az Aranylabdára.
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.10.22. 18:47:03

culinho írta:Bocsánat, hogy közbeszólok. Én még egy Barca-Real vitába nem szóltam bele, értelmetlennek látom. De az azért szöget ütött, hogy "Messi azért kapná az Aranylabdát, mert őt tolja az UEFA, meg a média"?!.

Ezt hogy kedves Madrid drukker? Nem is értem a gondolatmenetet. Mért tolna valakit az UEFA? Mi haszna van belőle? És mért pont Messit? Vagy mért csak őt?

Ha a srác olyan gólokat lő, mint a hétvégén, akkor számomra teljesen érthető, hogy a média és általában a fociszeretők körbeudvarolják. Hisz nem elég, hogy mesterhármast lőtt, de a 3. gólnál konkrétan félpályáról egyedül végigvitte. Aki ennek szépségét nem látja, az nagyon utálhatja a Barcát.

Én is szívesebben hallom azt, hogy Ronaldonak nem megy, kihagyott mindent .., mint hogy 4 gólt lőtt (ilyen az ember), de ettől még nem vonom kétségbe a képességeit. Fantasztikus játékos, messze kiemelkedik a mezőnyből, de én is osztom azt a véleményt, hogy rossz korban született a srác. Van nála jobb. Lehetne boncolgatni, hogy mért jobb az argentin, de felesleges. Be kell látni, hogy nagyobb tehetség. Ennyi. Mint ahogy nekünk is el kell fogadni, hogy Roni is zseniális és a Real is felnőtt hozzánk.

Én csak annyit javasolok, hogy mindenki próbáljon meg kicsit objektíven ítélkezni. Peace.
Nem is irtam olyat hogy nem ismerem el. De szamomra mar nagyon idegesito amikor az osszes mediabol az o kepe koszont vissza akarmit csinal. Most is amit nem reg irtak: Korhazba ment mert megszuletik a gyermeke (grat hozza). Mar nem azert de ki a francot erdekel ez a barca szurkolokon meg a messi fanokon kivul?

Ne tolajk mar mindig elem a sracot minden ujsagban mert igy en is raszavaznek barmilyen szavazason mig CR-nel meg allando lejarato kampany megy. De nem akarok ebbe melyebben belefolyni mert nem igazan erdekel en madrid drukker vagyok nem Cr.



Mar bocsanat den me lottem magam pofan (egyaltan ez mi akart lenni?).

Nalam Messi csak egy aranylabdat eredemelt volna. A masik kettot Wesley es Andres.


Na de mindegy kar is volt ebbe belefolynom csak mar elg vicces hogy mindig mindenbol vitaalapot kell teremteni.
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.22. 18:45:19

culinho írta: Ha a srác olyan gólokat lő, mint a hétvégén, akkor számomra teljesen érthető, hogy a média és általában a fociszeretők körbeudvarolják. Hisz nem elég, hogy mesterhármast lőtt, de a 3. gólnál konkrétan félpályáról egyedül végigvitte. Aki ennek szépségét nem látja, az nagyon utálhatja a Barcát.
Azért el ne élvezzetek már a hétvégi mesterhármastól. Nem az első esete volt... nem egy elit klubnak lőtte stb.... lassan többre tartjátok ezt a mesterhármast, mint a tavalyi BL 5 gólját stb .....

CR is meg sorolni lehetne, hogy hányan szereztek mesterhármast, úgy hogy egyik sem volt 11-es.... és egyik sem volt olyan, hogy 1 méterről kellett a kapuba lőni.

Igen Messi nagyot játszott a hétvégén. Megérdemli a dicséretet, de na... láttunk már tőle is nagyobb dolgokat... :wink:
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2012.10.22. 18:37:36

Bocsánat, hogy közbeszólok. Én még egy Barca-Real vitába nem szóltam bele, értelmetlennek látom. De az azért szöget ütött, hogy "Messi azért kapná az Aranylabdát, mert őt tolja az UEFA, meg a média"?!.

Ezt hogy kedves Madrid drukker? Nem is értem a gondolatmenetet. Mért tolna valakit az UEFA? Mi haszna van belőle? És mért pont Messit? Vagy mért csak őt?

Ha a srác olyan gólokat lő, mint a hétvégén, akkor számomra teljesen érthető, hogy a média és általában a fociszeretők körbeudvarolják. Hisz nem elég, hogy mesterhármast lőtt, de a 3. gólnál konkrétan félpályáról egyedül végigvitte. Aki ennek szépségét nem látja, az nagyon utálhatja a Barcát.

Én is szívesebben hallom azt, hogy Ronaldonak nem megy, kihagyott mindent .., mint hogy 4 gólt lőtt (ilyen az ember), de ettől még nem vonom kétségbe a képességeit. Fantasztikus játékos, messze kiemelkedik a mezőnyből, de én is osztom azt a véleményt, hogy rossz korban született a srác. Van nála jobb. Lehetne boncolgatni, hogy mért jobb az argentin, de felesleges. Be kell látni, hogy nagyobb tehetség. Ennyi. Mint ahogy nekünk is el kell fogadni, hogy Roni is zseniális és a Real is felnőtt hozzánk.

Én csak annyit javasolok, hogy mindenki próbáljon meg kicsit objektíven ítélkezni. Peace.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.10.22. 18:37:19

Legkisebbtobi írta:
HAnonymus írta:@ Legkisebbtobi

Messi azért kap szórványosan Aranylabdákat, mert ő a világ legjobb játékosa, nem azért, mert az UEFA meghekkeli a szavazást. Nem szeretek ilyen kategorikusan kijelenteni dolgokat, de arra, amit írtál, szerintem ez az egyetlen megfelelő reakció.
Szerintem nem irtam olyat hogy az uefa meghekkelte barmelyik szavazast.
:arrow:
Legkisebbtobi írta:3. Meg mindig nem ertem hogy ez miert tema? Ket kivalo jatekos akik mindketten megerdemelnek az aranylasztit. De mivel Messit tolja a media es az uefa ezert o fogja kapni. Akinek ez meg mindig nem vilagos az iszonyat elfogult.
Sztem pofán lőtted magad most... Az hogy "uefa meghekkelte" kifejezés az ugyanaz mint "tolja az uefa és a média"... Általánosítva írta HAnonymus.


Mellesleg, egy rakás focista ismerőseim is Messire teszik a szavazatukat, pedig ők cselszkisek, liverpoolosok, milanosok, bayern -ek, satöbbi... Itt nem a szimpátiáról van szó, hanem egyszerűen arról, hogy Messi látványosabban focizik mint Ronaldo... Szabadrúgásairól nem is beszélve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2012.10.22. 18:40:45-kor.
KépKép
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.10.22. 18:32:16

HAnonymus írta:@ Legkisebbtobi

Messi azért kap szórványosan Aranylabdákat, mert ő a világ legjobb játékosa, nem azért, mert az UEFA meghekkeli a szavazást. Nem szeretek ilyen kategorikusan kijelenteni dolgokat, de arra, amit írtál, szerintem ez az egyetlen megfelelő reakció.
Szerintem nem irtam olyat hogy az uefa meghekkelte barmelyik szavazast.

De mar reg szimpatiara megy az egesz.

Vincze Ottoval megy haggyal mar, ki az az ember? Egy bekepzelt idiota.
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.10.22. 18:29:39

@ Legkisebbtobi

Messi azért kap szórványosan Aranylabdákat, mert ő a világ legjobb játékosa, nem azért, mert az UEFA meghekkeli a szavazást. Nem szeretek ilyen kategorikusan kijelenteni dolgokat, de arra, amit írtál, szerintem ez az egyetlen megfelelő reakció.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.22. 18:20:07

[quote="Legkisebbtobi"]


Nos latom mar megint sikerult egy agyatlanak elkezdeni egy olyan vitat amire az egvilagon semmi szukseg nem volt. Es raadasul megint te. Az eszem megall hogy te csak a madriddal tudsz foglalkozni. Szanalmas.[\quote]

Sajnálom, hogy a Real topicban a Real Madriddal foglalkozom.
:wink: Megint én? Egyszer vmi nem tetszik, akkor azt leírom. De ezek szerint nem írhatok semmit, ami másnak esetleg fáj. Befejeztem ezt a témát egy ideig föl se nézek ide, mert úgy látom fölösleges. AHogy Vincze Ottó mondta: "Rearól vagy rosszat, vagy semmit." :D Bye-bye.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.22. 16:39:08

Barcaman1993 írta: 1. A játékosok nevei: Bocsánat, ha ezzel bármelyikőtöket is megbántottam volna, de egy elcsalt meccs után és egy ilyen nevetséges 11-es után ez jött ki belőlem. Az ártatlant meg ne játsszátok, mert lehet, hogy pont nem ti mondjátok, de már hány és hány alkalommal hallja az ember: a törpék, gumibogyószört, Sikoly és hozzá hasonló szavakat. Sztem ezt a témát zárjuk le, ennyi elég lesz ebből.
ez mind rendben van,de
1. ne általánosítsunk
2. továbbra sem értem,hogy mire fel ítélsz el egy stílust,aminek magad is képviselője vagy
semmi bajom nincs a véleményeddel annak ellenére,hogy nem értek vele egyet. szíved joga bármit gondolni(és írni). csak szemet szúrt a zsigerből jövő utálat és az,hogy habzó szájjal kell a sz-t dobálni azonnal,ha valami nem tetszik.de ez is a te dolgod,megjegyeztem,szóltál hogy ez van. túllépek rajta :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.22. 16:06:34

daffy írta:
jelwaz írta: Olyan érzékenyek tudtok lenni, és hatalmas igazság harcosai. Azoknak az óvodás komáidnak nem szólsz be, akik kisbetűvel írják a mieink neveit, akik gnómoznak meg törpéznek.
miből feltételezel te bármit is,ami alapján megítélsz? tudod,hogy ez igaz vagy sem? dehogy tudod.
Na gondoltam benézek egy idő után erre látom, hogy (főként) az én soraimon vitatkoztok. Szóval nekiugrok még1x-szer higgadtabban.

1. A játékosok nevei: Bocsánat, ha ezzel bármelyikőtöket is megbántottam volna, de egy elcsalt meccs után és egy ilyen nevetséges 11-es után ez jött ki belőlem. Az ártatlant meg ne játsszátok, mert lehet, hogy pont nem ti mondjátok, de már hány és hány alkalommal hallja az ember: a törpék, gumibogyószört, Sikoly és hozzá hasonló szavakat. Sztem ezt a témát zárjuk le, ennyi elég lesz ebből.

2. Bíráskodás: A madridisták mindegyike kikéri magának, hogy itt konkrétan a Barca tolásáról van szó a bírók részéről. Én nem mondom, hogy nem volt olyan meccs, amikor ez megtörtént, de tavaly mikor igazándiból elvesztettük a bajnokságot, az (főként) azért (is) történt, mert a bírók minden körülmények között nem a korrekt játékvezetést pártolták (véletlenül, vagy direkt, nem tudom). Ezt senki sem hajlandó elismerni, de a tavalyi elég érdekes Real meccseket sem.

3. Messi-Ronaldo, 11-esek: Leírtam. Miért nem egyenrangú egy akciógól egy büntetővel? Csak meg kell nézni CR büntetőjének előzményét. Szabálytalanság nincs, ráadásul Özil harcolta ki, spori megette. Ki rúgta a gólt? Ronaldo, pedig az ég egy adta világon semmi köze nem volt hozzá. És nézzük meg mondjuk Messi góljait, mondjuk a 3. gólt. A gól ugyanannyit ér, ez igaz, de aztán ég és föld a különbség a játékosok érdemeiben. És akkor elérkezünk a Klasszikusokig, meg a bizonyos egyéni elismerésekhez és akkor megpróbáljátok beadni azt, hogy Ronaldo legalább olyan játékos, mint Messi, mert pl. a gólokban ugyanott vannak, sőt, a szomorú srác ilyen, meg olyan dolgokat művelt. Az összehasonlítgatásokat meg már nem is folytatom, mert csúnyán felhúznátok magatokat az igazságokon.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.10.22. 14:55:38

Ezt a bírózást sosem fogjátok abbahagyni.
Nem veszitek észre, hogy vakok a bírók?
Itt nincs ilyen, hogy direkt elfújják az egyik csapatnak a meccset.
Ezt még a vak is látja, hogy ezek a bírók megye 3 szintűek.

Mondjuk azokat a madridistákat megkérdezném, hogy ez a forduló után miért nem bíróznak. Akik azt mondják, hogy a bírók MINDIG nekünk kedveznek. :roll:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.22. 14:04:41

jelwaz írta: Olyan érzékenyek tudtok lenni, és hatalmas igazság harcosai. Azoknak az óvodás komáidnak nem szólsz be, akik kisbetűvel írják a mieink neveit, akik gnómoznak meg törpéznek.
miből feltételezel te bármit is,ami alapján megítélsz? tudod,hogy ez igaz vagy sem? dehogy tudod.
Ráadásul mondja ezt egy olyan cirkusz rajongója, ahol a bohóc ül a kispadon.
:D ebbe meg talán ne menjünk bele,mert ismét ékes bizonyíték arra,hogy feltételezgetsz és megalapozatlanul.



a többi szimplán nem kapcsolódik ahhoz,amit írtam,de azért megkérdezem ismét:
-ha valaki ostoba(edző,szurkoló(k),játékos),akkor az feljogosít hasonló viselkedésre? a hasonlóan buta viselkedés közepette pedig azok vannak szidva,akiknek a szintjére sikerül lealacsonyodni. hát,az eszem megáll
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.10.22. 13:54:27

Lego írta:
Vegyük vissza mindkét játékos tizenegyesgóljait.
Ronaldo: 46-12=34
Messi: 50-10=40
Még egy utolsó felvetés a tizikkel kapcsolatban aztán zárjuk le a témát.
Mi lenne, ha idén Messi és Ronaldo uannyi akciógólt érnének el, de Messi eggyel több tizigólt szerezne és ezzel megnyerné a gólkirályi címet? Jönnétek érvelni...mondjuk ellene?
Hát én azt mondom hogy a gól az gól senki nem nézi hogy pl.pár éve Forlán vagy Eto eseteleg Villa hány tizenyegesgóllal lett gólkirály és ezt se fogja nézni senki sem hogy Ronaldo vagy Leo hány tizit lőtt be.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Válasz küldése