Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.23. 11:30:43

Kash írta:Szóval, a Real leigazolta James-t...Érdekes.
Van egy olyan érzésem, hogy azért, mert 6 gólt rúgott a VB-n.
Remélem beletörik a bicskájuk... :roll:
Arra mérget vehetsz. Ezt a gyereket a real hat, azaz hat darab meccs alapján igazolta le nyócvanér' :lol:
Merthogy az egész éves teljesítménye alapján fel sem merült a neve előzetesen sem. Megalomán látványigazolás perez módra. Azelőtt egy jó kis futballista volt, de a hat meccs után már a legnagyobbak közé emelik-erre könnyen ráfázhat James , és a madrid is.
Arról már nem is beszélek, hogy helyét én nem nagyon látom, de ez már tényleg a madrid problémája.
A nevéről annyit, hogy ha jól tudom, James Bond után keresztelték el őt a szülei-innentől nekem dzsémsz inkább.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.07.23. 00:10:29

Martin12 írta:MichaaBee: en azt ertem, de ne mondd, hogy szamodra kisse nem idegesito a "hencego" hangnem.
Nincs éppen kedvemre, de meg tudom érteni őket. Amíg nem bicskanyitogató a hangnem, addig elsiklok felette. A többség számára általában itt is hasonló hangnemben szokás írni. Hatványozottan igaz volt ez, amikor Gagókkal meg Higuaínokkal szórakoztak odaát. :D Csak sajnos most fordult a kocka... :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.23. 00:05:20

Kash írta:Szóval, a Real leigazolta James-t...Érdekes.
Van egy olyan érzésem, hogy azért, mert 6 gólt rúgott a VB-n.
Remélem beletörik a bicskájuk... :roll:
Mondjuk a VB előtt én sem nagyon ismertem a gyereket, de ha megnézzük nincsenek rossz statisztikái a korábbi klubjainál sem, a Monaco sem véletlenül igazolta 45 millióért, és a francia bajnokságban a legutóbbi szezonban összehozott 9 gólt és 11 gólpasszot 31 meccsen, ami azért elég korrekt teljesítmény.
Én sem értem, hogy miért kellett ő a Realnak, főleg ennyiért, de, hogy van potenciál a srácban az megkérdőjelezhetetlen. Nekem amúgy szimpatikus a srác, szóval nem szeretném, ha beégne, persze azt sem, hogy vele szárnyaljon a Real.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.07.22. 23:55:49

Szóval, a Real leigazolta James-t...Érdekes.
Van egy olyan érzésem, hogy azért, mert 6 gólt rúgott a VB-n.
Remélem beletörik a bicskájuk... :roll:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.22. 23:46:45

MichaaBee: en azt ertem, de ne mondd, hogy szamodra kisse nem idegesito a "hencego" hangnem.
A mieinket sem kell félteni ebből a szempontból, sőt!
Ha Falcao nem sérül le akkor őt veszi meg a Real,ha Suarez oda akart volna menni akkor ő érte is kiadtak volna 80-90et.Az meg ökörség,hogy az azért nem vették meg mert megint harapott egyet,pláne amikor ilyen Pepe mag Ramos féle ősemberek is ott vannak.
Csak ők nincsenek eltiltva még az edzéstől is, ez azért nem mind1. Igy minden alapozás nélkül benne van a pakliban, hogy egész szezonban keresni fogja csak a formáját, és még meg kéne találni a helyét Messi és Neymar mellett, ami nem lesz egyszerű feladat.
Említetted a fizetéseket amivel csak az a gond , hogy jelenleg nálunk Messi Neymar és Iniesta keres sokat ( suáreznek is gondolom magas lesz a fizuja ) se Xavi se Puyol nem kapott olyan baromi nagy fizetést . És egyébként szerinted Bale Ronaldo és a társai gumicukorért játszanak ?
Valdes is jó sokat keresett, mondjuk az új kapusok valószinűleg jóval kevesebbet fognak, szóval itt spórolunk. Alves viszont szintén nagyon sokat, főleg a teljesítményéhez viszonyítva, ezért is örülnék, ha kipenderítenénk. Ha Xavi megy, akkor azon szintén spórolunk. De a Pep éra alatt borzasztó sokat kerestek a játékosaink, szerintem messze a legtöbbet a mezőnyben, főleg, hogy a sikerek után sok prémiumot is ki kellett fizetni, bár gondolom ezt senki sem bánta.
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.22. 23:09:23

Azt hiába próbálod megmagyarázni , hogy mi is annyit költünk a játékosokra mint ti ( nem csak az átigazolási összegről van szó amint te is írtad , hanem a fizetésről is ) . A real az aki már évek óta folyamatosan költi a pénzt és sokkal többet mint pl a PSG vagy a City , tehát fölös azt itt beadnod , hogy ugyanaz az átigazolási politikánk. Említetted a fizetéseket amivel csak az a gond , hogy jelenleg nálunk Messi Neymar és Iniesta keres sokat ( suáreznek is gondolom magas lesz a fizuja ) se Xavi se Puyol nem kapott olyan baromi nagy fizetést . És egyébként szerinted Bale Ronaldo és a társai gumicukorért játszanak ?
Nem próbálom. Ezt hol olvastad? A Realról sem írtam, hogy nem költi a pénzt. Ellenben a Barca nyilatkozatok (játékosok, edzők, az itt fórumozók) a Madrid átigazolási politikája ellen az nagyon is valós volt, mostanság meg hasonlóan nyomjátok ti is. Ezért írtam, hogy nem hiteles a ti szátokból, még ha MI :!: többet is költöttünk. Értsd jól! Azt sem írtam, hogy gumicukorért játszanak. Számold össze, hogy mennyi drága igazolásotok volt nektek is. Ha a Bilbao vagy az Ajax panaszkodna megérteném talán. Mind1. A mi projektünk mindenféleképpen működött pénzügyileg mindig is (ezt nem ecsetelem), az más kérdés, hogy az elmúlt 14 évben mióta Figo-t megvettük ez csak harmadszor ért be. Bár a 2000-es BL győzelem nem ennek köszönhető. Viszont Zidane, Figo, Ronaldo (brazil-portugál) minden téren megérte, Beckham és főleg Kaka talán csak pénzügyileg. Bale szerintem megszolgálja majd, Jamesre meg visszatérünk 1-2 év múlva. A nagy bukó nekem Illaramendi, de hátha tanul valamit Alonso-tól még. :D Ha nem tesznek ez ellen valamit akkor ezek az összegek csak nőni fognak. Nincs annyi nagy név, nagy sztár, mint amennyi csapat az arab meg orosz milliárdosok kezén. A Real legalább felveszi a kesztyűt. Lehet ez unszimpatikus is. Azt nem gondoljátok, hogy hosszútávon majd saját nevelésekkel eredményesek lehetünk ellenük?
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.07.22. 21:45:21

Varatrix írta:A Hamesz is már magyarított verzió...

Elméletileg szabályosan Hahmeznek ejtik, de szerintem gyorsabb beszédben a középső h néma, szóval Hamez!
"Hahmez" szerintem nem sűrűn, de egyébként ahányféle spanyol ajkú terület, annyiféle nyelvjárás van és teljesen eltérően ejtik helyenként. Teljesen eltérő például a j (h hang) keménysége, ami egy helyen sz az máshol z, sőt általában divat ezt a hangot úgy ahogy van nem ejteni, innen mondjuk az olyanok, hogy 'cháme'. Szóval ezen nem veszünk össze szerintem. :D James, és a "hámesz" korrekt kiejtésnek mondható.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.22. 21:26:39

GonzalezRaul írta:Félreértés ne essék! Nagyon örülnék és ezt őszintén mondom,ha egy erős Barcelonát látnánk az évben. Sőt! Az Atletico mellett még jó lenne 1-2 bajnokaspiráns, de sajnos ennek nem látom esélyét. Az, hogy az ember leírja egy Barca VS :!: Real topicba a véleményét szerintem nem kell személyeskedni, meg az ember fajtáját szidni, jelzőket aggatni rá. A véleményem tartom. Olyan problémákat látok (csak most jobban az internet térhódításának köszönhetően) a Barcánál, mint az ezredfordulón. Sőt még rosszabb. Szerintem gyenge év következik számotokra. Ezt a hozzászólást kéretik megjegyezni, ha az ellenkezője lenne fejemhez tudjátok vágni, :!: de tényleg. Kevés lesz a Barca játékban, túl sok a kérdőjel és a ha. Ezt nem a BL megnyerése miatt írom, nem kárörvendeni jöttem. Attól függetlenül érzem, hogy súlyos gondok vannak a Barcánál a vezetés a játékosok mentalitása és más egyéb téren is. A Realt sokkal erősebbnek gondolom jelenleg! Ez persze változhat, de nem varázsütésre fog. A pénzekre visszatérve ha egy Atleticos vágná a fejemhez, hogy ők hatod annyi pénzből lettek bajnokok az hiteles lenne. De ti azért ne, mert ti sem s***ral gurigáztok, meg üveggolyóval fizetitek a Messiéket. Talán a fizetések is nálatok a magasabbak. Cáfoljon rám majd a Barca, de több esélyt látok a duplázásra, minthogy ti döntőt játszatok.
Azt hiába próbálod megmagyarázni , hogy mi is annyit költünk a játékosokra mint ti ( nem csak az átigazolási összegről van szó amint te is írtad , hanem a fizetésről is ) . A real az aki már évek óta folyamatosan költi a pénzt és sokkal többet mint pl a PSG vagy a City , tehát fölös azt itt beadnod , hogy ugyanaz az átigazolási politikánk. Említetted a fizetéseket amivel csak az a gond , hogy jelenleg nálunk Messi Neymar és Iniesta keres sokat ( suáreznek is gondolom magas lesz a fizuja ) se Xavi se Puyol nem kapott olyan baromi nagy fizetést . És egyébként szerinted Bale Ronaldo és a társai gumicukorért játszanak ?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.07.22. 21:20:12

Ha Falcao nem sérül le akkor őt veszi meg a Real,ha Suarez oda akart volna menni akkor ő érte is kiadtak volna 80-90et.Az meg ökörség,hogy az azért nem vették meg mert megint harapott egyet,pláne amikor ilyen Pepe mag Ramos féle ősemberek is ott vannak.
Suarez ide akart jönni a Barcába,van ilyen is,hogy valakinek nem a Real a szimpatikusabb? :mrgreen:
Az asszonykája meg amúgy is katalán,szóval igazán otthon is érezheti itt magát.
Lefogadom ha James nem lesz VB gólkirály akkor Pereznek eszébe sem jutott volna.Mint ahogy sokan írták és ahogy több józan realos ismerősöm is mondja ez szimplán csak erőfitogtatás...
80 millió,atyaég! :lol:
Amúgy meg a Real már tavaly is eléggé egyben volt (pl BL siker meg a Bayerent is agyonverték) szóval én sem Kroos (főleg ha megy Di Maria) sem ez a James gyerek érkezését nem tartom nagy számnak. :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.22. 21:19:44

Varatrix írta:A Hamesz is már magyarított verzió...

Elméletileg szabályosan Hahmeznek ejtik, de szerintem gyorsabb beszédben a középső h néma, szóval Hamez!
http://www.goal.com/en/slideshow/7997/1 ... er?ICID=OP
Hámesz Rodrígesz helyesen.

Szerintem egy kifejezetten jó játékos, már a Portoban is jól szerepelt és feltűnt az Európa Ligában.
Az ára nagyon borsos volt, ennyit biztosan nem ért, de egy sokposztos hatékony játékost szereztek, aki rengeteg pozícióban tud játszani a támadó harmadban. Itt elmondható, hogy nem a mi pénzünk, de ha pl hozzánk jött volna kitéptem volna a hajam az ára miatt. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.07.22. 21:15:12

Biztos nem 97 ezren ??? Nem lesz ez jo....Ibraen tobben voltak.. Forgolodni fog a megaloman, lehet meg ejfel elott beajanl valami kozepszeru ipseert 120 milliot, csak ugy idegbol :D :D
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.22. 21:11:08

ferninho írta:
bence-barca írta:
daffy írta: sírni a temetőben és az urológián tudok. Bár az utóbbi csak tipp,még nem jártam arra :mrgreen:
Hát persze.

:wink:

Amúgy most, h La Ligába költözött adódik a kérdés. Elfogadjuk a VB előttig használt, angolos 'dzsémsz' Rodriguezt v VB hatására mostantól inkább ejtsem 'hámesz' nek? :-k
Háme/Hámesz a helyes, ő is így ejti, a dzsémsz az nem jó, bár tény menőbben hangzik. :mrgreen:
és állítólag 30ezren vannak kint.
46.000 ebből 10.000 kolumbiai. De nem veszünk össze rajta. :roll: De igazából mindegy. A különböző fórumok mást írnak. Kb. 35.000 lehet reális, de majd biztos lesz hivatalos nézőszám.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GonzalezRaul 2014.07.22. 21:17:14-kor.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.22. 20:57:55

A Hamesz is már magyarított verzió...

Elméletileg szabályosan Hahmeznek ejtik, de szerintem gyorsabb beszédben a középső h néma, szóval Hamez!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.07.22. 20:57:13

bence-barca írta:
Hát persze.

:wink:
Mondom :mrgreen:
Amúgy most, h La Ligába költözött adódik a kérdés. Elfogadjuk a VB előttig használt, angolos 'dzsémsz' Rodriguezt v VB hatására mostantól inkább ejtsem 'hámesz' nek? :-k
Nálam Rodriguez a neve,ott nincs kérdés. A Hamesz még vicces számomra,a Dzsémsz pedig helytelen. Kompromisszumkészségem megengedi,hogy Rodriguez legyen.
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.07.22. 20:51:10

Ez a Hámesz biznisz kész vicc, ezt még néhány elvakult madridista is beismeri, nemcsak a józanabb, ahogyan én látom. Eleve minek? Kinek a helyére? Miért őt? Miért ennyiért? Csakhogy a legfontosabb kérdéseket említsem. Lesarkítva és a keretet látva vettek 80 misiért a padra egy zsákbamacskát. Farokméregetés, jól írta itt a többség, semmi több.. csakhát szerintem ez még annak is gyenge. :wink: Amúgy ebben a történetben egyedül Iscot sajnálom, az egyik legnagyobb tehetség, és ott "aszalódik" (használhattam volna csúnyább szót is :D ) Madridban. Remélem jövőre elmegy onnan, ennél többre hivatott. Ezek után viszont Matyiért 20 misi még direkt kedvező összeg :D

A Kroos dologról annyit megjegyeznék, hogy én pl kifejezetten örülök, hogy nem ide jött. Tehetséges spíler, de a távozásának körülményei nem épp egy szimpatikus figurát rajzolnak ki, a fizetése meg (ha a hírek igazak), nagyon magas lesz, nem is hiszem, hogy rá tudtunk volna licitálni.. A nyilatkozatai meg.. Én Rakiticnek pl jobban örülök, Sevilla meccseket ha tehetem, megnézem, és ő nagy kedvencem volt már ott is. :) Kroos meg egy kicsit "beszűkültebb" játékos nála.
Mondjuk az "emberi" oldallal lehet nem kéne előjönnöm, hiszen mi megvettük a harapóst. :D

Di Maria valószínű távozása meg szintén érthetetlen számomra, az egyik, ha nem a legjobb teljesítményt nyújtotta idén. Elolvastam az indokokat a madridisták részéről de nem győztek meg. Persze ha eladják, már majdnem visszajött a Hámeszért kiszórt összeg :wink:

Összefoglalva, én ezt a nagy "madridi erősítést" eddig nagyon nem érzem annak. Úgy látom, nem azokat a részeket foltozzák, amelyeket kéne, nagyon kéne nekik szerintem pl vkp, viszont olyan helyre jön ember, cserélődik a keret, ahol eddig is megvolt a minőség és a létszám. Persze lehet mondani, hogy a Bl győztesnek nagyon nem kell belenyúlni, vagy megerősíteni a keretet, de a Real mutatott játéka nem épp "Bl győztes", meg "Európa legjobbja", szóval bele kell nyúlni, ebben igazuk van, csak én szerintem nem jó helyen teszik (eddig). Mondjuk az eddigi skála alapján ők akkor fognak max vkp-t igazolni, ha mi is veszünk egyet :wink:
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.07.22. 20:43:24

Agüero, ha en nyaliznek, az nem igy nezne ki :D :P
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.07.22. 20:39:25

ferninho írta: és állítólag 30ezren vannak kint.
Na, akkor gondolom mindjart jon a cikk, hogy Hamesz mar most visszahozta az arat, es tulajdonkeppen o a valaha vol legolcspbb igazolas, hisz Perez ota tudjuk, hogy a legdragabbak a legolcsobbak :D :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.22. 20:37:53

Ő most már mindenkinek Hámesz marad. :D

Martin12, hosszú a nyelved. :P
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.22. 20:36:04

bence-barca írta:
daffy írta: sírni a temetőben és az urológián tudok. Bár az utóbbi csak tipp,még nem jártam arra :mrgreen:
Hát persze.

:wink:

Amúgy most, h La Ligába költözött adódik a kérdés. Elfogadjuk a VB előttig használt, angolos 'dzsémsz' Rodriguezt v VB hatására mostantól inkább ejtsem 'hámesz' nek? :-k
Háme/Hámesz a helyes, ő is így ejti, a dzsémsz az nem jó, bár tény menőbben hangzik. :mrgreen:
és állítólag 30ezren vannak kint.
madridista
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.22. 20:34:06

bence-barca írta:
daffy írta: sírni a temetőben és az urológián tudok. Bár az utóbbi csak tipp,még nem jártam arra :mrgreen:
Hát persze.

:wink:

Amúgy most, h La Ligába költözött adódik a kérdés. Elfogadjuk a VB előttig használt, angolos 'dzsémsz' Rodriguezt v VB hatására mostantól inkább ejtsem 'hámesz' nek? :-k
Nekem a James (dzsémsz) szimpatikusabb. A hamez sem rossz, a külföldi kommentátorok is így ejtik. A bemutatóján amit most nézek egyébként kb. 40-50000 ember lehet, de lehet több kicsit. Ennyit a reklámértékéről.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GonzalezRaul 2014.07.22. 20:36:47-kor.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.22. 20:29:49

daffy írta: sírni a temetőben és az urológián tudok. Bár az utóbbi csak tipp,még nem jártam arra :mrgreen:
Hát persze.

:wink:

Amúgy most, h La Ligába költözött adódik a kérdés. Elfogadjuk a VB előttig használt, angolos 'dzsémsz' Rodriguezt v VB hatására mostantól inkább ejtsem 'hámesz' nek? :-k
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.07.22. 20:25:56

2010-ben talaltam ra a forumra (de 2005 ota vagyok Barca szurkolo :D )! Szerintem korrekt vagy, es madridi erzelem nelkul is letudod irni a hozzaszolasokat, csak azt a Temetoset nem nagyon ertettem meg, ahogy te szantad, de mar sikerult :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.07.22. 20:21:51

Martin12 írta:Daffy: Nem vagy szamomra nrm kivanatos szemely, elnezest a szemelyeskedesert, csak elegge heves termeszetu vagyok!
Ugyan kérlek... Nem éreztem személyeskedésnek. Az a véleményed,ami. Megéltem én már itt az évek során érdekes dolgokat és nem tudom mióta olvasod a forumot,de jártak erre emberek,akik tényleg heves természetűek voltak,láttam provokálót,privátban írót és számomra hülyét is. Ennek ellenére tartom,hogy sírni a temetőben és az urológián tudok. Bár az utóbbi csak tipp,még nem jártam arra :mrgreen:
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.07.22. 20:19:42

MichaaBee: en azt ertem, de ne mondd, hogy szamodra kisse nem idegesito a "hencego" hangnem.

Gonzalezraul: En nem haragszom :D Valoban rendesek vagytok (altalaban!?) csak par hozzaszolasod, de felejtsuk el ;)
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.22. 20:14:55

Martin12 írta:Daffy: Nem vagy szamomra nrm kivanatos szemely, elnezest a szemelyeskedesert, csak elegge heves termeszetu vagyok!
Gonzalezraul: En elhiszem, hogy nem karorvendesz, csak olyan karorvendo par hozzaszolasot, hogy elegge viszket tole az ember tenyere...
Elnézésed kérem.
Kép
Válasz küldése