Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.23. 09:06:21

bár nem hivatalos, de Ancelotti nyilatkozata után 99% hogy Mariska ott hagyja őket, ez pedig (számomra) nagy (kár)öröm!
öröm, mert kifejezetten gyengül nélküle a Madrid, káröröm,mert ez nagyobb igazolási balfogás mint a mi összes hasonlónk együtt! (mondom ezt akkor is ha pénzben jól néz majd ki az ügylet)
Khedira, cca. ugyanaz, mint nálunk Ces,Alexis, jut is - marad is.
ami a kupameccseket illeti, ok. idény eleje van - mindenkinek az lesz! rendben, hogy nem" olyan" fontos, de hogy a Madrid félgőzzel?! meg, hogy nem annyira akarta?! na ez mese habbal!
akarta, de nem tudta. bizony ez a szezon is min.(!) három csapatos lesz a "titkos" negyedik pedig a keményen daráló -kiscsapatok- legyűrése, amin tavaly bizony elbuktunk!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.23. 09:05:23

bár nem hivatalos, de Ancelotti nyilatkozata után 99% hogy Mariska ott hagyja őket, ez pedig (számomra) nagy (kár)öröm!
öröm, mert kifejezetten gyengül nélküle a Madrid, káröröm,mert ez nagyobb igazolási balfogás mint a mi összes hasonlónk együtt! (mondom ezt akkor is ha pénzben jól néz majd ki az ügylet)
Khedira, cca. ugyanaz, mint nálunk Ces,Alexis, jut is - marad is.
ami a kupameccseket illeti, ok. idény eleje van - mindenkinek az lesz! rendben, hogy nem" olyan" fontos, de hogy a Madrid félgőzzel?! meg, hogy nem annyira akarta?! na ez mese habbal!
akarta, de nem tudta. bizony ez a szezon is min.(!) három csapatos lesz a "titkos" negyedik pedig a keményen daráló -kiscsapatok- legyűrése, amin tavaly bizony elbuktunk!
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.08.23. 08:42:24

Örülök, hogy az A.Madrid megmutatta, hogy idén is kell velük számolni, sokkal izgalmasabb a szezon, ha 3 csapat versenyzik a bajnoki címért.( De jó lenne, ha lenne 4 csapat is [-o< ) Viszont szerintem ezt a kupát sokkal, de sokkal jobban akarta az A.Madrid, és szerintem semmi következtetést nem kell levonni ebből. A Real félgőz alatt volt simán, és fejben már a bajnokságban voltak. Szerintem idén sokkal jobban együtt van a Madrid, csak balszerencséjükre pont most nincs Ronaldo 100%-os állapotban.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.23. 02:06:00

https://vine.co/v/MLw7xTv1IiP" target="_blank

Véletlen volt.













:mrgreen:
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.23. 01:35:14

Fabregasfan írta:kicsit olvasgattam mai nap odaát a fórumot, hirtelen milyen fontossá váltak ezek a kupák, sőt előbb már olyat is láttam hogy ez amúgy se számít csak a Európai Szuperkupa meg a Klub vb, annó a 6 kupás szezonban nem ezeket nevezték mikiegérkupának? :lol:

Ami persze valahol érthető, minden szurkoló tábor ez csinálja, de nevetséges módon nem veszik észre hogy milyen elfogultak =D> =D>
ezek mikiegér kupák és kész, először is ezek a szezon elején vannak, sok formán kívüli játékos, nem áll össze a csapat és a többi, szezon bevezetésének megteszi és kész.

ami lényeges kupa az a BL és a bajnokság, meg talán picit a Kupa, a többi csak arra jó, ha nyert még mást is a csapat és lehet jönni itt a duplával, triplával stb.

a Spanyol Szuperkupa éri talán a legkevesebbet, egyedül a presztízsről szól ugyanúgy, mint a Spanyol Kupa, senkit nem izgatna, ha egy Betis-Levante és a többi ágon végigmenne a döntőig és egy másodosztályú csapat ellen lenne győztes xy csapat, de ha a döntőben van egy Barca-Real meccs máris kicsit felértékelődik.
a Klub VB meg az EU szuperkupa meg csak azért érdekes, mert azt nem játszik mindennap egy csapat, de ezt leszámítva azok a legmikiegeresebb kupák ( :mrgreen: )
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.23. 01:30:37

Én azért még óvatos lennék. A Reallal vigyázni kell, jó csapatuk van ami minden fronton esélyesként indul. Ancelottinak biztosan megvan az elképzelése és abban sem vagyok biztos, hogy nem igazolnak még. Kroos jó fogás volt, viszont a kp-juk így elég sűrű lett. Xabi Alonsot lehet szidni, de szerintem nem igazán van olyan megoldás, ami nélküle kellőképp megszilárdítaná védekezésben a középpályájukat. Kroos véleményem szerint nem alternatíva ide, egy Kroos-Modric-Di Maria kp-n a jól kontrázó csapatok átszaladnak. És Iscoval, vagy James-el detto. Egy Pogba-szerű játékos kellene nekik. De majd hosszútávon meglátjuk hogyan alakul.

Viszont érdemes elolvasni a ESZK utáni hsz-eket itt a fórumon és a mostaniakat/néhány nappal ezelőttieket. :lol: Elég érdekes.
Mindkettőt túlzónak tartom, de az biztos, hogy ismét 3 csapatos lesz a bajnokság. Az Atma is nagyon jól igazolt, Mandzukic lehet, hogy most fogja fénykorát élni és Griezmann-nal is jó fogást csináltak.

Mindenesetre jó kis pofont kaptak. Ami nagy előnyük, hogy hosszabb a padjuk, mint nekünk vagy az Atleticonak, ami sokat jelenthet tavasszal.

Nagyobb következtetéseket én nem vonnék le ebből a három meccsből, de az biztos, hogy a kevés távozó és érkező ellenére Ancelottinak még sok dolga van.
Forca Barca!!!!
Fabregasfan
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012.09.01. 19:19:48

2014.08.23. 00:53:41

kicsit olvasgattam mai nap odaát a fórumot, hirtelen milyen fontossá váltak ezek a kupák, sőt előbb már olyat is láttam hogy ez amúgy se számít csak a Európai Szuperkupa meg a Klub vb, annó a 6 kupás szezonban nem ezeket nevezték mikiegérkupának? :lol:

Ami persze valahol érthető, minden szurkoló tábor ez csinálja, de nevetséges módon nem veszik észre hogy milyen elfogultak =D> =D>
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.23. 00:51:21

ferninho írta: először is Xabi....
Amúgy azon filózok (és reménykedek :D ), hogy nem-e lehet idén nálatok az Xabival, mint tavaly nálunk Xavival. Avagy erőltetitek majd Xabit, mint anno mi Xavit, pedig a szurkolók már mind látják, h kiöregedett.
Persze a szezonból még csak 3 meccs ment le nektek, szóval egyáltalán nem biztos. De ki tudja... hátha! :D
Isti8 írta:
Ez az amit a Real nem tud megérteni. Nem sztárokat kell igazolni, hanem jó képességû és motivált játékosokat. Ilyen szempontból most jól igazoltunk szerintem.
Azért na... :lol:
Ilyen szempontból mi sem vagyunk szentek, nem kell úgy beállítani.
Isti8
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2014.06.11. 17:53:51

2014.08.23. 00:48:38

kristop írta:sokan itt elcsöppentek a realtól a sevilla elleni meccs után, előre odaadták volna az összes kupát, pedig ami igazán durva az az atletico. ezek futnak, kilencven perceket végig, aztán ha ez nem elég, akkor fát vágnak, vállalva a sárgákat, és emellett focizni is tudnak. konkrétan a második félidőben lefocizták a realt, lehetett a pályán kroos, james, bale, cé, benzema, mindegy, szinte helyzetük se volt. hiába mondja simeone, hogy nem mi és a real vagyunk az ellenfele a csapatának, de ez nem igaz, nagy meccsen nem nagyon lehet őket megverni.

Ez az amit a Real nem tud megérteni. Nem sztárokat kell igazolni, hanem jó képességû és motivált játékosokat. Ilyen szempontból most jól igazoltunk szerintem. Simeone pedig gondolom azért nyilatkozta ezt, hogy minden meccsen, a kiscsapatok ellen is motiváltak legyenek, ne bízzák el magukat. És ez így is lesz, motiváltak lesznek egész szezonban, erre Simeone a garancia. Látszik rajta, hogy a fociért és a csapatáért él-hal, nagyon beleéli magát a meccsekbe. Több ilyen edzô kellene!
A Real meg nevekben lehet hogy erôsebb, de a csapat nem lesz feltétlenül az, fôleg ha Di Maria távozik.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.23. 00:45:20

Carlo ezt szépen benézte... először is Xabi.... első meccsen konkrétan totál felesleges volt.... erre végigjátssza a meccset, ha jól emlékszem... úgy kellett volna felállni, mint a Sevilla ellen...
majd jött az első meccs vége, idióta bekapott gól, majd utána nem fújják be a Realnak az egyértelmű kezezést a 16oson belül, ami mellé egy kiállítás is lett volna....

a meccsből tisztán lejött, hogy ez a Xabi-Kroos- Modric trió nem jó és nem az utóbbi kettő miatt....
erre Carlo fölküldi megint őket #-o
és megint [auto_cenzúra] volt az egész... és még a támadók se bírtak gólt lőni, pedig helyzet volt rá bőven...
majd jön a félidő és bazzeg lehozza Kroost és Xabit fennhagyja................. és szét is esett a csapat, főleg a középpálya, emiatt nem is lehetett annyi helyzetet kialakítani és a többi...
az olyanokról meg nem is beszélek, hogy Balet lerúgja olyan tisztán, ahogy csak lehet, jöhetett volna egy veszélyes beadás a 16os oldalától, erre továbbinti...


Xabit el kell felejteni és remélhetőleg ettől a pofontól egy kicsit észhez is térnek.

az Atletico úgy játszott, ahogy eddig is, megérdemelték a Kupát, de ezt a Real cseszte el az első meccsen és Carlora megint szavakat nem találok, hogy mit is akarhatott itt összehozni.... #-o
madridista
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2014.08.23. 00:30:48

Sokkal veszélyesebben játszott a Real Jamessel a bal (avagy ahol éppen volt) oldalon. Cé beállásával érezni lehetett hogy kevésbé lesz veszélyes a Real, így is lett. Pár megmozduláson kívül abszolút felejthető volt a teljesítménye.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.23. 00:27:35

sokan itt elcsöppentek a realtól a sevilla elleni meccs után, előre odaadták volna az összes kupát, pedig ami igazán durva az az atletico. ezek futnak, kilencven perceket végig, aztán ha ez nem elég, akkor fát vágnak, vállalva a sárgákat, és emellett focizni is tudnak. konkrétan a második félidőben lefocizták a realt, lehetett a pályán kroos, james, bale, cé, benzema, mindegy, szinte helyzetük se volt. hiába mondja simeone, hogy nem mi és a real vagyunk az ellenfele a csapatának, de ez nem igaz, nagy meccsen nem nagyon lehet őket megverni.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.23. 00:26:48

Itt a csodamadridotok,akiktől úgy fostatok.A favágó atma lefocizta őket. :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.23. 00:25:59

ATLÉTICO MADRID–REAL MADRID 1–0 G: Mandzukic (2.) :)

Ahhoz képest, h a matracos buszok játszottak, nem is vt olyan rossz meccs.
Első félidőben Real nyomott, több esélyük is vt a gyors bekapott gól kiegyenlítésére, második félidő viszont pont az ellentét. Atmának vt sok esélye megnövelni az előnyét, Realtól nem is emlékszek most kapura lövésre.
90. perben meg Modricot második sárgával leküldték, ekkor mondjuk már mindegy volt.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.22. 20:00:38

http://www.hatharom.com/2014/08/22/di-m ... -keretebol

Aztán nehogy a végén tényleg hozzánk jöjjön! :lol:
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.21. 09:01:00

volt1 írta:
danianevem írta:Ramos szabálytalankodott, már csak a szándék miatt is járt a lap
Pont ,h nem ő szabálytalankodott hanem Mandzukic amiért meg is kapta a sárga lapját. (ő is) Ramos meg közbe orrba verte, törlesztett. Ramost le kellett volna küldeni ettől függetlenül, ehelyett kapott egy sárgát.
Ha nem erre a szituációra gondoltál akkor elnézést.
De erre a szituációra gondoltam, viszont nem igazán elemezgettem, megtették már jó páran előttem. Csak megpróbáltam a lényege törni, leginkább Barca és Real oldalról, mert többen kezdtek túlzásokba esni a szabálytalanságokkal kapcsolatosan.

Mindkét sárga teljesen jogos volt. Ramos eseténél a piros is lehetett volna opció, ez már a bírótól függ, talán egy bajnokin le is küldte volna, de egy kupadöntőben nem merte. Valószínűleg jól is döntött, így nyílt maradt a párharc.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.21. 09:00:04

sadudetam írta: A lerugós esethez meg írtam hogy összeesküvés elmélet. Valóban elfelejtettem 20 mosolygós fejet rakni. Ezért bocsánat kedves ostoba fórumozó társ.
az még annak is erős volt, de semmi probléma mélyen tisztelt fórumozó társ. :mrgreen:


amúgy sajnos úgy néz ki tényleg Iker lesz az első számú és ezért kellet Lopezt elküldeni, mert azt sehogy se tudták volna megmagyarázni, hogy Lopezt végleg padra ültetik, míg Keylor esetében még lehet, mert ő az új igazolás és ha csak a Kupát kapja meg még esélye se lesz bizonyítani... pedig kétlem, hogy edzésmunkában Iker odavágná Keylort, mikor még Lopezt se sikerült neki ilyen téren megelőznie...
elég nagy hülyeség lesz, ha tényleg ez lesz... #-o
madridista
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.21. 08:26:07

Nekem úgy tűnik, hogy a bal kezével lepacsizott Ikerrel.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sadudetam
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:19:00
Tartózkodási hely: Százhalombatta

2014.08.21. 08:15:10

ferninho írta:látom kihagytam egy nagy bulit, majd ha lesz időm visszaolvasgatok, de erre reagálnom kel, mert... :lol: :lol: :lol: :lol:
sadudetam írta:Hát szerintem rendesen szétcseszte Iker karrierjét Műringyó. Állítólag a háttérben nézeteltérés volt. Erre érdekes módon az ember (Arbeloa) aki elvileg a portugál mellé állt szétrúgta szerencsétlen Iker kezét. Ekkor visszahoztak egy kapust. Itt már egyszerű volt mondani Műringyónak, h " nézzék meg Lopez milyen jó kapus. Szakmai döntés, nem személyes. " Hát azért elég összeesküvés elmélet szagú a dolog. De szerintem Ikerben lett volna még jó pár év. Persze ha nem cseszik szét. De sajna megtörtént.
Ikerrel már akkor is gondok voltak teljesítményt tekintve, nem akkorák, mint most, de nem volt az igazi, nem véletlen rakta be Adánt Mourinho, de ez a kísérlete kudarcba fulladt és Iker lett megint a kezdő.
aztán jött az a bizonyos eset, ahol Casillas azt se tudta hol van és Arbeloa szabadított, de igen, biztos meccsközben lerúgatta Mourinho Arbeloával Casillast... #-o ne legyél már ilyen ostoba kérlek...

és Lopez jobb volt, mint Iker, még mindig az... úgy látom, hogy Ikernek akarnak adni még egy utolsó esélyt és ezért kellett elküldeni Lopezt... bár remélhetőleg rövidesen Keylor végleg kezdő lesz...
Pontosan. Jól mondod. Nem véletlen rakta be Adánt a kapuba. Mert Iker szembeszállt a nagy Mou val. És azt nem lehet megcsinálni egy pökhendi pöccsel. Néztem nagyon sok Madrid meccset. Szerintem a sérülésig nem voltak olyan nagy bakik nála. Ez az én véleményem. A lerugós esethez meg írtam hogy összeesküvés elmélet. Valóban elfelejtettem 20 mosolygós fejet rakni. Ezért bocsánat kedves ostoba fórumozó társ.
Forever Barca!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.08.21. 07:38:42

látom kihagytam egy nagy bulit, majd ha lesz időm visszaolvasgatok, de erre reagálnom kel, mert... :lol: :lol: :lol: :lol:
sadudetam írta:Hát szerintem rendesen szétcseszte Iker karrierjét Műringyó. Állítólag a háttérben nézeteltérés volt. Erre érdekes módon az ember (Arbeloa) aki elvileg a portugál mellé állt szétrúgta szerencsétlen Iker kezét. Ekkor visszahoztak egy kapust. Itt már egyszerű volt mondani Műringyónak, h " nézzék meg Lopez milyen jó kapus. Szakmai döntés, nem személyes. " Hát azért elég összeesküvés elmélet szagú a dolog. De szerintem Ikerben lett volna még jó pár év. Persze ha nem cseszik szét. De sajna megtörtént.
Ikerrel már akkor is gondok voltak teljesítményt tekintve, nem akkorák, mint most, de nem volt az igazi, nem véletlen rakta be Adánt Mourinho, de ez a kísérlete kudarcba fulladt és Iker lett megint a kezdő.
aztán jött az a bizonyos eset, ahol Casillas azt se tudta hol van és Arbeloa szabadított, de igen, biztos meccsközben lerúgatta Mourinho Arbeloával Casillast... #-o ne legyél már ilyen ostoba kérlek...

és Lopez jobb volt, mint Iker, még mindig az... úgy látom, hogy Ikernek akarnak adni még egy utolsó esélyt és ezért kellett elküldeni Lopezt... bár remélhetőleg rövidesen Keylor végleg kezdő lesz...
madridista
Avatar
sadudetam
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:19:00
Tartózkodási hely: Százhalombatta

2014.08.21. 05:24:47

Hát szerintem rendesen szétcseszte Iker karrierjét Műringyó. Állítólag a háttérben nézeteltérés volt. Erre érdekes módon az ember (Arbeloa) aki elvileg a portugál mellé állt szétrúgta szerencsétlen Iker kezét. Ekkor visszahoztak egy kapust. Itt már egyszerű volt mondani Műringyónak, h " nézzék meg Lopez milyen jó kapus. Szakmai döntés, nem személyes. " Hát azért elég összeesküvés elmélet szagú a dolog. De szerintem Ikerben lett volna még jó pár év. Persze ha nem cseszik szét. De sajna megtörtént.
Forever Barca!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.21. 01:16:41

daffy írta: A kedvenc játékosom a Realban,de idén volt meg az a lehetősége,hogy bl győzelemmel,emelt fővel,méltósággal búcsúzzon. Ettől már csak lejjebb van és egy ekkora ikonra ne úgy emlékezzünk,hogy annyira gyenge volt,hogy nem lehetett játszatni. Nem tette meg,a bl címvédés finoman szólva sem valószínű,így a ligát el kell hozni és akkor még mindig ünnepi hangulatban mehet. Kívánok neki bakiktól mentes utolsó évet. Számomra ő marad A kapus,de ne kelljen sírni miatta a meccsek után.
Ezzel tökéletesen egyetértek. Már kifelé megy, az első számú poszt se biztos számára. Felemelhette a tizediket, amire sok-sok éve ácsingóznak és tökéletes pályafutás lett volna számára.
Mostanra pedig nyugodtan elmehetne levezetni, mert nem hiszem, hogy egy középcsapatban szeretné befejezni a karrierjét. (bár ki tudja, lehet, hogy a PSG se mondana neki nemet) Az USA-ban biztosan tárt karokkal fogadnák.
Forca Barca!!!!
Avatar
volt1
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.07.15. 11:27:44

2014.08.21. 00:57:27

danianevem írta:Ramos szabálytalankodott, már csak a szándék miatt is járt a lap
Pont ,h nem ő szabálytalankodott hanem Mandzukic amiért meg is kapta a sárga lapját. (ő is) Ramos meg közbe orrba verte, törlesztett. Ramost le kellett volna küldeni ettől függetlenül, ehelyett kapott egy sárgát.
Ha nem erre a szituációra gondoltál akkor elnézést.
MADRIDISTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.20. 23:20:22

Kerlon el Blanco írta: ... Én mindkét kapust eladtam volna és úgy hoztam volt Navast és mellé még egy vetélytársat. Nagyjából úgy, mint Ter Stegen meg Bravo.
igaz, mondjuk ezzel pikkpakk rövidre lehetett volna zárni ezt a szitut.
egyébként lopezt is sajnálom. maximálisan megtette amit meg lehetett, ehhez képest nem voltak vmi méltányosak vele. ez viszont a vezetőség sara (csak h kapjanak egy kis szrt ők is. ne zárjuk már le enélkül a történetet :D )
PUYOL-XAVI-INIESTA
Kerlon el Blanco
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.05.25. 12:38:36

2014.08.20. 23:14:13

Gali írta:
Kerlon el Blanco írta:
Mintha nem lett volna senkinek se nézet eltérése az életében... :)
Ez akkor sem volt elegáns és akkor még finoman fogalmaztam. Most is úgy viselkedett, ahogy a pályán szokott.
Amúgy, ha jól látom annyira mégsem fáradtál le agyilag, ha visszajöttél.
Eltelt közte pár óra, kitudtam heverni a dolgot... :) Illetve még akad itt pár értelmesebb arc is, akikkel lehet normális hangnemben vitatkozni...
Boixos írta:
Kerlon el Blanco írta: Mintha nem lett volna senkinek se nézet eltérése az életében... :)

Amúgy Casillas tényleg egy ikon, de ha lett volna önkritikája, akkor tényleg elmegy már idén levezetni. Mourinhot lehet fikázni, de az, hogy kirakta Casillast a kezdőből az egy jó döntés volt. Kikopott az "öreg" és sajnos a pad gondolatával megbarátkozni nem tud, önkritikája meg nincs. A puszta jelenléte meg nyomás alá helyezte Diegot és az akkori edzőt is hála a médiának.

most (kivételesen :D ) nem a madrid gallyazása miatt érdekel ez az egész, nem azért hoztam fel.
csak bosszantónak találom, ha egy középszerű, 83. senki éget egy olyan embert, aki az elmúlt tizenx évben kitette a szívét-lelkét a csapatáért, és akkor is így állt a dolgokhoz, amikor nem igazán volt partnere ehhez a brigádban. okés, nem a régi, azt is aláírom, h nem biztos, h jól tudja kezelni ezt a szitut, de akkor se egy ilyen kis takony gyalázza, mint amilyen arbeloa.
ha tényleg gáz, akkor adja el a vezetőség, hátha máshol még meg tud újulni. sztem kettő másodperc alatt elvinné bárki, ha piacra dobnák.
Jogos felvetés, de ez van. Igazából olyan hírek voltak, mint Raúl, hogy ingyen távozhat, ha úgy dönt, de nem tette és szegény Lópezen csattant az ostor. Én mindkét kapust eladtam volna és úgy hoztam volt Navast és mellé még egy vetélytársat. Nagyjából úgy, mint Ter Stegen meg Bravo.
Válasz küldése