Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.10. 17:29:38

Várom nagyon a kezdést.
A Real játszik otthon, vezetik a bajnokságot, tehát ők az esélyesebbek. DE optimista vagyok, nem gondolom, h kikapunk, sőt valamiért most fogadni is mernék, h nyerni fogunk. :)

Mindenkinek jó meccsnézést és Barcelona győzelmet. :D
Ja, csak nyugodtan fórumozzatok. :P :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.12.10. 16:25:47

barca99 írta:
Nazario írta:Azért utálják sokan, mert egy ripacs.
Nem vagyok benne biztos, hogy te mit értesz e szó jelentése alatt, de ha az eredeti jelentését (=tehetségtelen, hatásvadász, rossz színész), akkor az mindenképpen megmosolyogtató.
Szerintem nem megmosolyogtató. De legyen az, akkor meg egy hipokrita.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.10. 16:12:57

Sanama írta: "Vajon képes lehet a Barcelona a duplázásra a BL-ben? Lehetséges, hogy pont a Real Madrid fog a katalánok útjába állni?

PR: Ahogy 2010-ben egy bizonyos Mourinho nevű úriember megakadályozta ebben a katalánokat (azóta is áldom a nevét) most is megfogja. Akármikor találkozunk velük, nem fogjuk engedni nekik a duplázást, hiszen a BL-ben csak egy csapat méltó arra, hogy megvédje címét…"

Ki ez a srác? :D
Mourinho tavaly is hogy megállította a Barcát... Hihetetlen arca van a gyereknek :shock:
Ez pedig csak egy a sok érdekes válaszából...

Nem tudom ki kérte őt fel, de hozzá is lenne 1-2 kérdésem :)
pedig a jelenlegi mezőnyt figyelembe véve a barcának papíron kötelező lenne a címvédés a bl-ben. 1 ellenfele lehet,a real,de szerintem csak akkor,ha a döntőben találkozik a két csapat.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.12.10. 16:08:43

Nazario írta:Azért utálják sokan, mert egy ripacs.
Nem vagyok benne biztos, hogy te mit értesz e szó jelentése alatt, de ha az eredeti jelentését (=tehetségtelen, hatásvadász, rossz színész), akkor az mindenképpen megmosolyogtató.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.12.10. 16:06:44

Nem tudom erre lehet-e itt reagálni, hírek között volt szóval megpróbálom...HA nem lehet erről írkálni, akkor kérem töröljétek

"Vajon képes lehet a Barcelona a duplázásra a BL-ben? Lehetséges, hogy pont a Real Madrid fog a katalánok útjába állni?

PR: Ahogy 2010-ben egy bizonyos Mourinho nevű úriember megakadályozta ebben a katalánokat (azóta is áldom a nevét) most is megfogja. Akármikor találkozunk velük, nem fogjuk engedni nekik a duplázást, hiszen a BL-ben csak egy csapat méltó arra, hogy megvédje címét…"

Ki ez a srác? :D
Mourinho tavaly is hogy megállította a Barcát... Hihetetlen arca van a gyereknek :shock:
Ez pedig csak egy a sok érdekes válaszából...

Nem tudom ki kérte őt fel, de hozzá is lenne 1-2 kérdésem :)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.10. 16:02:08

LG írta: Mert a barcások közül senki nem ír ki hasonlókat, biztos, ugye? :lol: Sztem ez így nem korrekt, h kiemelsz 1-2 esetet, és általánosítod. :roll:
Nem általánosítottam, csak mondtam hogy nem foglalkozok az efféle kiírásokkal. :)
No de off vége mert megjárjuk.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.10. 16:01:54

KépKép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.12.10. 15:53:17

MessiFan írta:
S.Agüero írta:most olvasom arckönyvön: eljött a nagy nap mikor minden barcas kutya sirva fogja kikapcsolni a tvt...! :roll:
Ha nyerünk, akkor biztosan :P
Ne törődj velük. Engem csak a meccs érdekel, nem pedig az hogy mit mondanak a rosszakaróink.
Vamos!
Mert a barcások közül senki nem ír ki hasonlókat, biztos, ugye? :lol: Sztem ez így nem korrekt, h kiemelsz 1-2 esetet, és általánosítod. :roll:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.10. 15:48:09

S.Agüero írta:most olvasom arckönyvön: eljött a nagy nap mikor minden barcas kutya sirva fogja kikapcsolni a tvt...! :roll:
Ha nyerünk, akkor biztosan :P
Ne törődj velük. Engem csak a meccs érdekel, nem pedig az hogy mit mondanak a rosszakaróink.
Vamos!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.12.10. 15:46:42

S.Agüero írta:Már csak azért is szeretném, h megverjük a Realt, mert az összes madridistának akkor arca lett, h most 3(6) ponttal vezetnek és, h majd most jól szétverik a Barcát, aztán ők lesznek a Világ tetején.
A nagy lóó....t!
Tesóm is azt mondja(realos), h majd vesz nekem egy 100as zsepit...

Mutassuk meg nekik, h még mindig mi vagyunk a jobbak!

Visca el Barcaaa!
Ők is mondhatják, h azért szeretnék, h megverjenek minket, mert az utóbbi időkben a barcásoknak nagy lett az arca. Igazuk is lenne. :roll: Ha most megverjük őket, kb. ilyen hsz-re számítok tőlük: Na helyre tettük őket, megmutattuk, hol a helyük, na ki a király?, meg hasonlóak.
De én ennek a hozzáállásnak nem vagyok híve, és szégyellni fogom magam, ha ilyeneket fogok látni, az illetők végett.
Más: Pep-et nem értem miért utálja minden madridista kötelességtudóan.de van egy elméletem: szerintem azért utálják így,mert mi is utáljuk josét. ha nem beszélnénk róla,nem utálnánk jogos okok miatt, akkor ők se mondanának semmit Pepre. Mert semmi más indokot nem hallok,mint hogy rossz edző, semmit sem bizonyított,kész csapatot kapott. ÉS? ezért utálni kell Laughing Érdekes felfogás.
Pl. nekem barcásként sem szimpatikus, mert sztem nem őszinte ember. Mourinho és Fergusson általam nem kedvelt csapatoknál edzők, de nagyra tartom őket az őszinteségük végett. Nem azt mondják, amit a nép hallani akar, hanem amit valójában éreznek, és sokszor bajba is kerülnek e végett. De én az ilyen embereket tisztelem, az álszentséget elítélem! Egyébként Rijkaardot sem csíptem, pont ugyanezért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2011.12.10. 15:51:48-kor.
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.12.10. 15:44:25

csababarca írta:Pep-et nem értem miért utálja minden madridista kötelességtudóan.de van egy elméletem: szerintem azért utálják így,mert mi is utáljuk josét. ha nem beszélnénk róla,nem utálnánk jogos okok miatt, akkor ők se mondanának semmit Pepre. Mert semmi más indokot nem hallok,mint hogy rossz edző, semmit sem bizonyított,kész csapatot kapott. ÉS? ezért utálni kell :lol: Érdekes felfogás.
Azért utálják sokan, mert egy ripacs.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.12.10. 15:41:04

Már csak azért is szeretném, h megverjük a Realt, mert az összes madridistának akkor arca lett, h most 3(6) ponttal vezetnek és, h majd most jól szétverik a Barcát, aztán ők lesznek a Világ tetején.
A nagy lóó....t!
Tesóm is azt mondja(realos), h majd vesz nekem egy 100as zsepit...

most olvasom arckönyvön: eljött a nagy nap mikor minden barcas kutya sirva fogja kikapcsolni a tvt...! :roll:


Mutassuk meg nekik, h még mindig mi vagyunk a jobbak!

Visca el Barcaaa!

Hangolódni pedig az aláírásomban lévő 3 videóval lehet. :P
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.12.10. 15:21:45

csababarca írta:Más: Pep-et nem értem miért utálja minden madridista kötelességtudóan.de van egy elméletem: szerintem azért utálják így,mert mi is utáljuk josét. ha nem beszélnénk róla,nem utálnánk jogos okok miatt, akkor ők se mondanának semmit Pepre. Mert semmi más indokot nem hallok,mint hogy rossz edző, semmit sem bizonyított,kész csapatot kapott. ÉS? ezért utálni kell :lol: Érdekes felfogás.
Erre a válsz egyszerű és logikus: mióta Pep az edző, mindig megverjük őket. :P
Bele se merek gondolni, mi lenne, ha esetleg kiváló edző lenne Pep...akkor talán a csillagközi űrbajnokságot is mi nyernénk.
Én azért utálom Mou-t, mert még életében nem mondta azt egyik csapatánál sem, hogy "rosszul játszottunk, saját magunk, (hovatovább) én vagyok az oka a vereségünknek, el kell ismernem, az ellenfél jelenleg jobb csapat nálunk". Áltatnak mindenkit, hogy most lehiggadt meg visszafogottabb...persze, mert sorban jönnek a győzelmek, az első vereségnél majd jön a szokásos, betanult szöveg. Remélem, vasárnap reggel is ezt fogom olvasni a sporthírekben.
dreamY_Y
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.07.24. 17:52:31

2011.12.10. 15:19:16

peccerta írta:Pont a szurkolói cikkre szerettem volna reagálni,de Ozsimiki bölcs gondolatai miatt csak annyit mondanék:

A két ember gondolatai hűen tükrözik ,miért "több mint egy Club a Barcelona"!

Remélem este lehűtjük a kedélyeket.

Visca el Barca
a madridistán lévő szurkoló-szurkoló interjúnál pedig már én fogtam a fejem Harsányi Levi beszólásaitól. Sok volt kicsit ő is, de azért még is csak Barcás nem haragudhatok rá :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.12.10. 14:58:49

Igazi madridista volt,aki nyilatkozott a szurkoló vs szurkoló cikkben.
pökhendi,nagyképű,lenéző, "mivagyunkavilágurai" , az alfa és omega...bohózatba illő volt néha,hogy nem is a kérdésre válaszolt.

Más: Pep-et nem értem miért utálja minden madridista kötelességtudóan.de van egy elméletem: szerintem azért utálják így,mert mi is utáljuk josét. ha nem beszélnénk róla,nem utálnánk jogos okok miatt, akkor ők se mondanának semmit Pepre. Mert semmi más indokot nem hallok,mint hogy rossz edző, semmit sem bizonyított,kész csapatot kapott. ÉS? ezért utálni kell :lol: Érdekes felfogás.


Estére remélem elcsapkodjuk őket rendesen,mert nagyon elszaladt velük a ló.
Jah és felhívnám már most mindenki figyelmét,hogy különösen nézze majd meg az utolsó perceket a mi ill. a real esetleges vereségénél. A nyakamat tenném rá,hogy nálunk nem lesz Marcelo-Ramos eset, hanem korrekten tudomásul vesszük az esetleges vereséget. De ha mi vezetünk?! csak annyit kívánok,hogy ne essen semmi baja a játékosainknak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.12.10. 14:30:41

Pont a szurkolói cikkre szerettem volna reagálni,de Ozsimiki bölcs gondolatai miatt csak annyit mondanék:

A két ember gondolatai hűen tükrözik ,miért "több mint egy Club a Barcelona"!

Remélem este lehűtjük a kedélyeket.

Visca el Barca
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.10. 14:19:26

Ezzel az üzenettel a mai nap folyamán többször, több topikban is majd találkozhattok, kezeljétek teljesen komolyan!:


Kedves Fórumozók!

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy akit a hétvégén az El Clásicoval kapcsolatosan vagyunk kénytelenek kitiltani, az a szokásos egy hét helyett minimum 1 hónap kitiltásra számíthat, ami persze lehet több is.

Kérünk mindenkit, hogy ezt tartsa szem előtt, amikor elküld egy hozzászólást. Senkit nem kötelezünk, hogy tisztelje a másik csapatot, annak játékosait, vezetőit, viszont a hozzászólás sem kötelező!

Mindenkinek kellemes szurkolást kívánunk!

Ma este nem az számít, hogy ki győz, csak a Barça legyen az. :) Ha pedig mégsem, akkor ne büntessétek magatokat még jobban, akár 1 hónapnyi bannal!

Eurobarca Staff
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.12.10. 14:16:31

MessiFan írta:Off: Drigo, van már nyertese ennek a játéknak? Csak mert akad 1-2...
Én még nem találkoztam ilyennel, de ha bárki nem megfelelő hsz-t lát, azt nyugodtan jelezze.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
1st.BARCA
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.03. 15:44:05

2011.12.10. 14:14:33

krampusz írta:Egy dolog fog dönteni ma, az akarat!!! Szerintem-sajnos- a bíró megint leggyengébb lesz,főszereplővé akar válni....
Remélem akkor, hogy a mi oldalunkra fog "tévedni"! :D
Egy piros, vagy egy 11-is elég volna! :D

Viccet félre téve, nyerjünk tisztán!

Forza Barca!
TE QUIERO BARCA
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.10. 14:13:19

barcafan0911 írta:Nem tom volt e már. Néhány érdekes statisztika. :)
http://sportgeza.hu/futball/2011/12/10/ ... lo_a_real/
nem rossz.

Ami elég brutál,hogy a Barca 47góljából 34et felállt védelem ellen szerezte,és csak 3at kontrából (néha erőltethetnénk pedig).

Reálnál 49ből 24 felállt védelem ellen,és 14 kontrából!

Erre készülhetünk fel az első fél óra után szerintem,mert addig lehet nekünk esnek,és bírni is fogják azt a tempót ami még a Barcát is megzavarhatja. De ahogy többször is látható volt azt a tempót 25-35percnél tovább nem igen lehet tartani.

meglátjuk, most kivételesen nincs sok megérzésem estére.

tények: bajnokságot tekintve kikapni nem szabad,mert elúszott az esetben, x esetén nyitott marad,de látva az idegenbeli teljesítményünket nem a legjobb eredmény. Győzelem esetén viszont részemről maradna az 50-50%.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.12.10. 14:11:44

Egy dolog fog dönteni ma, az akarat!!! Szerintem-sajnos- a bíró megint leggyengébb lesz,főszereplővé akar válni....
Avatar
1st.BARCA
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.03. 15:44:05

2011.12.10. 14:10:02

A Madridi drukkerek, már "privit" írogatnak! (Kinek hány osztálya van.....)
Mi lesz itt, ha zakót kapnak otthon......?????
:cry:
TE QUIERO BARCA
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.12.10. 14:08:40

Andita írta:Hali! :)
Tudna valaki segíteni?
Siófokon nem tud valaki nyilvános helyet ahol lehetne nézni a Meccset este?
Előre is köszönöm :)

Hajrá Barca!!!
Szerintem egy ilyen meccset bármelyik kocsmában adnak :P
Andita
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.05.03. 10:25:39
Tartózkodási hely: Pécs - Vasas

2011.12.10. 13:59:21

Hali! :)
Tudna valaki segíteni?
Siófokon nem tud valaki nyilvános helyet ahol lehetne nézni a Meccset este?
Előre is köszönöm :)

Hajrá Barca!!!
Barca,Barca!!!
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.12.10. 13:49:35

http://www.blaugranas.com/pep_recargado ... 905387.htm
nem tűzszításból, csak jópofa szerintem
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Válasz küldése