Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.05.04. 12:42:24

Ugyan sz*rjátok már le végre az idióta zsoldoshordát.
Egy hete nincs más téma, csak az hogy Madridban melyik idióta mit nyilatkozott. Ki a rákot érdekel?
Nem tudnak veszíteni? Ez van, majd feldolgozzák valahogy.
Nekünk szerintem inkább most a MU-ról kellene beszélgetnünk, mivel ők az ellenfeleink.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.05.04. 12:41:01

ti tényleg azt magyarázzátok, hogy ha valakit meglöknek, és az ráesik másra, akkor annak jár szabad akire ráestek? ezt már nem hiszem el, a hülyeség csúcsa főleg ennyi embertől
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2011.05.04. 12:16:42

Nekünk nem kell mentegetőznünk,a spori teljesen korrekt volt,angolosan fújt,A VESZTESEK MAGYARÁZKODNAK,a Real pedig bebizonyította,hogy képtelenek emelt fővel veszíteni.Jobban elveszítették idén a hitelüket szerintem,mint az elmúlt 6 év BL vergődésével.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.04. 12:14:45

Fecooo írta:a pofám leszakad komolyan... :evil:

hogy a bánatba lehet ennyire egyoldalúan nézni az eseményeket??? murinnyó tényleg megfertőzött mindent maga körül, ami plusz röhej, h még a "másik oldalt" is! de erről ennyit...

hogy van pofájuk bírózni, amikor az egyetlen kupát is májenkó hathatós jóindulatának köszönhetően nyerték meg? mondja vki, h normális bíráskodás mellett nem 8 a 10 elleni meccs lett volna kb, és így is nyert volna a Madrid!

lehet védeni műringyót(igen, kigúnyolom!), de ez már nem jópofiság, egyszerűen a Barca nimbuszát tiporja sárba a populista dumájával! (mondtam már, h kire hasonlít ebben...)

őszintén sajnálom a Realt, eszembe nem jutott volna ócsárolni őket a tegnapi meccs után, ha az a hányadék nem ragasztja rá a stílusát mindenkire, még a szertárosra is!

tényleg a foci rákfenéje, nincs okom óvatosabban fogalmazni!

Szerintem ne idegesítsed magad rajta.
Leírtam tegnap is, hogy aki nem látta mekkora fölényben fociztunk, az nem nézte a meccset.

az a kemény, hogy azt írja néhány szakavatott,hogy MAscherano LÁTTA!!! hogy nem éri el a labdát, ezért esett el :D Én megnéztem több féle-fajta videót,lassítást...egyiken sem látom, hogy Masch elnézett volna oldalra. Ideje se volt rá mondjuk,de ez mellékes.

De ha egy ki-ki meccs lett volna, ahol a real sorra hagy ki mindent, támad mint a güzü,akkor azt mondom, hogy jó, kapaszkodjanak ebbe a szituációba.
de volt két kapuralövésük, a góljuknál mindkettő, se azelőtt,se azután semmi :D arról nem is beszélve, hogy a bírón látszott, hogy nem akar senkit sem kiállítani tőlük. nem mert.
Nincs miről beszélni. Jobbak voltunk, sokkal, osztálykülönbségek voltak a csapatok közt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2011.05.04. 12:07:48

a tegnapi meccs után kicsit „mérges” vagyok a barcara.
Mérges, mert el kellett volna őket kalapálni rendesen mondjuk 3-0 –ra ( a két csapat közti tudáskülönbségnek megfelelően), elejét véve ezzel a ronaldós, casillasos nyilatkozatoknak. És legfőképp annak, hogy jövőre ugyanez megtörténhessen. Mert meg fog amég mourinho az edző, és ilyen bégető,bólogató csordává butitja a madridistákat. Egyszerűen olyan mintha nem látnák a valóságot sem a szurkolóik, sem a játékosaik, sem a másodedző.Grat mourinho. ( ne feledjük tegnap 2szer jutottak el helyzetig, és ennek ellenére nyilatkoznak a győzelmi esélyeikről, meg hogy a játékvezető miatt...) Sajnálom, hogy ezeket a méltatlan dolgokat jövőre is el kell, hogy szenvedjük. Morunhot most egy kiadós veréssel talán le lehetett volna váltatni.Így jövőre minden marad a régiben.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.05.04. 12:01:15

Csak az a gusztustalan ebben,hogy már mindenféle összeesküvés elméleteket gyártanak és nem tudják elfogadni ki a jobb.Anno mikor a Realnak ment a szekér egyszer sem olvastam olyat a sajtóban,hogy a Barcelona ilyen olyan amolyan kifogásokat keresett volna vagy hogy ilyen habzó szájjal kitalációkat fabrikáltak volna.Könyörgöm otthon nem akartak focizni!!!!!!!
A Madridnak mindig 2 gólos hátrányból kéne indulni,hogy focit lássunk???
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.04. 12:00:30

a pofám leszakad komolyan... :evil:

hogy a bánatba lehet ennyire egyoldalúan nézni az eseményeket??? murinnyó tényleg megfertőzött mindent maga körül, ami plusz röhej, h még a "másik oldalt" is! de erről ennyit...

hogy van pofájuk bírózni, amikor az egyetlen kupát is májenkó hathatós jóindulatának köszönhetően nyerték meg? mondja vki, h normális bíráskodás mellett nem 8 a 10 elleni meccs lett volna kb, és így is nyert volna a Madrid!

lehet védeni műringyót(igen, kigúnyolom!), de ez már nem jópofiság, egyszerűen a Barca nimbuszát tiporja sárba a populista dumájával! (mondtam már, h kire hasonlít ebben...)

őszintén sajnálom a Realt, eszembe nem jutott volna ócsárolni őket a tegnapi meccs után, ha az a hányadék nem ragasztja rá a stílusát mindenkire, még a szertárosra is!

tényleg a foci rákfenéje, nincs okom óvatosabban fogalmazni!
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.05.04. 11:39:59

socio66 írta:Casillas: "Egy szabályos gólt érvénytelenítettek. Megloptak minket. Aggodalommal tölt el, hogy egy elődöntőben ilyen megtörténhet."

már ő is..?
már a meccs alatt is írtam és továbbra sem értem,hogy lett volna ez a gól szabályos.
hát ronaldo egyértelműen ráesett a védő lábára,tök mindegy hogy a védő rá is játszott,vagy hogy ronaldo nem szándékosan csinálta,de megvolt a testi kontaktus,ami miatt nem tudott továbbmenni a védő.
az ítélet rossz volt,mert szabadrúgást kellett volna adni a madridnak,de gólt semmiképp..
én elismerem,amit el kell,leírtam az odavágó után is hogy a piros nem biztos hogy jogos volt,de most nem értem mi a gond.
olvastam,hogy pedro rúgásáért is járhatott volna a piros,ezt is adom, benne volt a szándék,lehet hogy az előző meccset vezető bírónál meg is kapta volna,a tegnapi viszont kiállítás nélkül akarta hozni a meccset,ez tisztán látszott,bőven kiszórhatott volna több játékost is a madridból.
szabadot se kellett volna adni mivel korábban egy hasonló esetben(Messi vs Lass) se volt szabad
pedro becsúszása piros? vicc, hagyjuk már
még csak nem is hátulról történt
oldalról odacsúszott és elkésett, de annyira, hogy az ember(Lass) már 1lépéssel előrébb járt :D
xabi alonso hátsó becsúszásai Messi ellen? ne, inkább ne is menjünk bele

mi ne magyarázkodjunk, a győzteseknek nem kell
nem kell őket meggyőzni, a lényeg amit mi érzünk, kit érdekel ők mit gondolnak

felejtse el mindenki a bl-t a döntőig
mi ott vagyunk és ez a lényeg, a többiek meg csak főjenek a saját levükben
a bajnokság is 90% meg lesz, felesleges már ezen az idényen rugózni
csajozzatok, játszatok, tanuljatok, dolgozzatok, ki mit
a csapattal kapcsolatban meg nem maradt más, beszéljünk az igazolásokról :)
Kép
socio66

2011.05.04. 11:29:21

Casillas: "Egy szabályos gólt érvénytelenítettek. Megloptak minket. Aggodalommal tölt el, hogy egy elődöntőben ilyen megtörténhet."

már ő is..?
már a meccs alatt is írtam és továbbra sem értem,hogy lett volna ez a gól szabályos.
hát ronaldo egyértelműen ráesett a védő lábára,tök mindegy hogy a védő rá is játszott,vagy hogy ronaldo nem szándékosan csinálta,de megvolt a testi kontaktus,ami miatt nem tudott továbbmenni a védő.
az ítélet rossz volt,mert szabadrúgást kellett volna adni a madridnak,de gólt semmiképp..
én elismerem,amit el kell,leírtam az odavágó után is hogy a piros nem biztos hogy jogos volt,de most nem értem mi a gond.
olvastam,hogy pedro rúgásáért is járhatott volna a piros,ezt is adom, benne volt a szándék,lehet hogy az előző meccset vezető bírónál meg is kapta volna,a tegnapi viszont kiállítás nélkül akarta hozni a meccset,ez tisztán látszott,bőven kiszórhatott volna több játékost is a madridból.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.04. 11:22:38

Vito írta:a továbbjutásnak örülök, de most le kell nyugodni, el kell felejteni végre a madridot és 100%-ig a MU-ra koncentrálni. túlságosan is ki volt élezve az összes sorozat a clasicokra, most újra vissza kell állítani a gondolkodásmódot a madrid-mou időszak után. fontos meccse lesz. giggsék utolsó esélye, hattyútánca, nem adják könnyen a kupát .
Teljesen igazad van. Mindkét oldal eléggé megsínylette ezt a 4 meccset. Már én is nagyon untam, gondolom nem vagyok egyedül. Jó, hogy most lesz pár hét szünet a döntőig. Addig Abidalt csúcsformába kell hozni és akkor összeáll egy olyan védelem, amit áttörni nagyon nehéz lesz. Úgy érzem ez a BL döntő nagyon kemény lesz. A 2009-es döntőben sokkal erősebb volt a MU, mint most de azt vhogy előre lehetett érezni, hogy mi nyerjük azt a meccset. Azóta ők is meg mi is "gyengültünk". Ez az a meccs, ahol 50-50%-ot adnék mindkét csapatnak. A támadójátékuk nagyon erős a védelmük szélen viszont nagyon is megfogható. Abban reménykedek, hogy elég sok csapat tudott pontot szerezni ellenük, úgyhogy jó lenne, ha mi is tudnánk legalább 3-at :D

Hogy ne legyen off. Higuain gólja szabálytalan volt, Real szabadrúgásnak kellett volna jönnie... Ezekkel a böszmékkel meg nem kell törődni, megérdemelt volt a továbbjutás. Adebayor meg a többi vadparaszt meg siránkozzon, legközelebb focizzanak és ne azt kelljen figyelni, hogy kit rúg le abban az adott percben. Minek vették kölcsön ezt az embert? 1 meccsen nem láttam még jól játszani. Fejelt 2 gólt a Spursnek és volt néhány üres kapus gólja. Játékban viszont sehol nincs.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.05.04. 11:16:18

FtcSikiHun írta:Szabályos volt Higuaín gólja? Igen. Ki lehetett volna állítani Diarrát, Adebayort, Carvalhot? Igen. Minden 2. percben szabálytalanul szeretlek? Igen. Lefociztuk a Realt? Igen. Volt kapuralövésük?Igen, 2. Nekünk volt? Igen, 10. Messit az első meccsen 5 ember figyelte ahogy cikázott a gólja előtt? Igen. Megérdemelte volna a Real a továbbjutást? Nem.

Van miről beszélni?

Közük nem volt a meccshez, és akárhogy mondják, hogy ha Higu góljha bemegy ők mennek tovább. Igen? Valószínű, hogy 0-1-nél is így fogunk játszani :roll: Így is volt 10 kapuralövésünk, ha vezettek volna, lett volna 20 is. Nem fetrengtünk, 1-2 színészkedés volt csak, viszont a Real ugyan úgy rugdosódott, habár valamivel visszafogottabban, mint az elmúl 3 Classicon.
Mi is tudnánk reklamálni, hogy meccsenként 3 pirosat lehetett volna kiosztani a Realnak. Helyzetük nem volt, a labdát nem tudták megtartani. Akkor mit számít egy nem megadott gól, ha amúgy is szarok.

8)
Nem volt szabályos a gólja, mivel Piqué fellökte Ronaldót, de az esésével akadélyozta Mascheranot a továbbhaladásban.

20 m-ről járt volna szabadrúgás a Realnak, de ez semmiképp nem előnyszabály.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.04. 11:12:13

FtcSikiHun írta:Szabályos volt Higuaín gólja? Igen. ...
Nem volt az, így vagy úgy vissza kellett fújni.

Akadályozva volt Ronaldo által Mascherano, egyértelműen ráesett, ráadásul lendület is volt, meg azért nem egy apró ember.

Az más kérdés hogy Piqué és Ronaldo ütközése hogy lett megítélve. Előnyszabály semmiképp sem lehetett Mascherano miatt!! Ez egyértelmű.

Amúgy meg kell nézni Higu fejét a gól után, ő sem gondolta komolyan.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2011.05.04. 11:10:30

a továbbjutásnak örülök, de most le kell nyugodni, el kell felejteni végre a madridot és 100%-ig a MU-ra koncentrálni. túlságosan is ki volt élezve az összes sorozat a clasicokra, most újra vissza kell állítani a gondolkodásmódot a madrid-mou időszak után. fontos meccse lesz. giggsék utolsó esélye, hattyútánca, nem adják könnyen a kupát .

durva, h bírózik a madird és durva, h a négy meccs képe után van pofájuk ehhez. éppen ezért örültem az 5-0 és a 6-2 után, amikor a sárba lettek tiporva és földbe lettek döngölve. egyszerűen mert oda valók! ezért nem szabad megállni 1-0nál, ezért kell minél megalázóbb vereséget rájuk mérni!
ronaldo az előző meccset hülyét csinál magából, összeveszik murinnyóval, most meg hőbörög "egy elcsalt meccs" miatt?? 0-2 után ilyen egy offenzív real madrid? amelyik nem lő kapura az első félidőben? ahol a faltok aránya 31-10 oda? és ezek után bíróznak? és ezek után erre vevő valaki?
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.05.04. 11:10:29

sjd írta:de Bleeckere-ről amúgy is tudjuk, hogy nem veti meg a hallucinogén szereket, egy brutális Motta-ütés és egy Touré-kezezés után lehet, hogy azt látta, hogy CR hátulról rácsúszott Masch vádlijára
Ez se egy rossz felvetés,voltak vitatható dolgok mindkét oldalon,de a megérdemelt továbbjutásunk továbbra sem vitatható! 8)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.04. 11:07:13

Amíg Perez és Mourinho nem takarodik el onnan, addig ez a csapat ugyanilyen undorító, vadparaszt marad. Egyébként azt el kell ismerni, hogy nagyon sokat fejlődtek, jövőre nagyon komoly riválisaink lesznek. Csak gondoljatok bele. A védelmük és a kapusuk nagyon jó, Ronaldo, Higuain, Özil 3-as szintén és talán Xabi Alonso, bár én még nem igazán láttam nagyot játszani sose, mert valljuk be vkp-nak messze nem világklasszis, inkább a felpasszai jók. Magyarul ha Di Maria és a 2 VKP helyett (bár Alonso helyére úgyse néznek embert) hoznak néhány jó játékost, ez egy nagyon komoly csapat lesz. Meg az se lenne utolsó sztem, ha Kakát eladnák, mert amit 2 év alatt ott produkált az a 0-val egyenlő még ha sokat is volt sérült, akkor is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.05.04. 11:05:36

Szabályos volt Higuaín gólja? Igen. Ki lehetett volna állítani Diarrát, Adebayort, Carvalhot? Igen. Minden 2. percben szabálytalanul szeretlek? Igen. Lefociztuk a Realt? Igen. Volt kapuralövésük?Igen, 2. Nekünk volt? Igen, 10. Messit az első meccsen 5 ember figyelte ahogy cikázott a gólja előtt? Igen. Megérdemelte volna a Real a továbbjutást? Nem.

Van miről beszélni?

Közük nem volt a meccshez, és akárhogy mondják, hogy ha Higu góljha bemegy ők mennek tovább. Igen? Valószínű, hogy 0-1-nél is így fogunk játszani :roll: Így is volt 10 kapuralövésünk, ha vezettek volna, lett volna 20 is. Nem fetrengtünk, 1-2 színészkedés volt csak, viszont a Real ugyan úgy rugdosódott, habár valamivel visszafogottabban, mint az elmúl 3 Classicon.
Mi is tudnánk reklamálni, hogy meccsenként 3 pirosat lehetett volna kiosztani a Realnak. Helyzetük nem volt, a labdát nem tudták megtartani. Akkor mit számít egy nem megadott gól, ha amúgy is szarok.

8)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.04. 11:03:54

Charlie írta:Jók voltunk nagyon, ha a helyzet kihasználásunk nem lenne ennyire pocsék és a hétvégén potyázó Casillas nem véd ennyire jól, akkor egy 5-1 tegnap összejön simán. A meg nem adott gólt én így láttam: előnyszabály miután testtel leütközte Piqué hisztiánót :arrow: akarata ellenére ráesett a menteni igyekvő Mascherano lábára :arrow: megakadályozta a mentésben. Szerintem ezért lett lefújva és ezért megy most a siránkozás real oldalról. Netán egyedül látom így?

Imádom az ilyen nyilatkozatokat, főleg krisztitől meg adebayordtól. Az egyik a szimulálás meg a rinyálás királynője (megint akkor volt szinte csak észrevehető amikor könnyesszemmel néz a bíróra, hogy miért nem fújsz? Hát tönkretesznek!!!)a másik meg egy ordasparaszt volt Angliában meg itt is. Abba kéne belegondolni, hogy 180 percből nem 70-t kellett volna futballozni ellenünk a Bl-ben és akkor nem csak a bíróra való mutogatás maradna egyedül számukra. Perez, Mou meg a kis galeri összerakott egy olyan roppant szimpatikus képet a reálról erre a 4meccsre, hogy rohamosan fordulnak el tőlük a futballt szerető emberek.
C.
ha mask-nak lett volna esélye elérni higuaint,akkor szabadot ítéltem volna a real javára,ha nem,akkor megadom a gólt. amit történt,azt semmiképp sem.
ronaldo nem színészkedett nagyon a meccseken,legalábbis nem emlékszem sokra,inkább dm. cé-t mascherano kb 4x ütötte le a meccs során és cé egyszer sem kapott szabadot.
adebayor tényleg egy paraszt. díszdobozban küldeném vissza.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.04. 11:01:03

de Bleeckere-ről amúgy is tudjuk, hogy nem veti meg a hallucinogén szereket, egy brutális Motta-ütés és egy Touré-kezezés után lehet, hogy azt látta, hogy CR hátulról rácsúszott Masch vádlijára
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.04. 10:59:44

Charlie írta:Jók voltunk nagyon, ha a helyzet kihasználásunk nem lenne ennyire pocsék és a hétvégén potyázó Casillas nem véd ennyire jól, akkor egy 5-1 tegnap összejön simán. A meg nem adott gólt én így láttam: előnyszabály miután testtel leütközte Piqué hisztiánót :arrow: akarata ellenére ráesett a menteni igyekvő Mascherano lábára :arrow: megakadályozta a mentésben. Szerintem ezért lett lefújva és ezért megy most a siránkozás real oldalról. Netán egyedül látom így?
Szerintem is így történt, a gól sehogy sem érvényes. Tudtam hogy lesz egy szitu amibe lehet majd kapaszkodniuk, meg tudnak majd kombinálni.

Érdekes, mi tudtunk emelt fővel veszíteni, gondolok itt 1-2 ember ámokfutására a CDR döntőben, az elmundo, sport címlapjára, ahol ünnepelt a Madrid.

Fura hogy mekkora szemetek vagyunk.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.04. 10:59:00

Piqué írta:Végre azt láttam a fiúktól amit mindig is várok.Szépen fociztunk,ha egy kicsi szerencsénk is van,akkor megszórhattuk volna őket és akkor nem jöhettek volna a már jól megszokott vádaskodások.Nem tudom mire gondoltak,hogy majd kapura lövés nélkül továbbjutnak??Azthiszem 3 lövésük volt,ami elég kevés,úgyhogy nincs miről beszélni.Nekünk volt vagy 6 100-as ziccerünk,amit Casillas kivédett,szóval nincs miről beszélni,hogy ki érdemelte meg a továbbjutást.Ronaldoval meg nem kell törődni....
A 3 lövésből meg ugye 1 Di Maria kapufája volt, magyarul 2 helyzetük volt 90 perc alatt. Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy a BL-ben sokkal jobban és felszabadultabban játszunk, mint a bajnokságban? A csapat tegnap megint eszméletlen volt. A nagy arányú győzelem egyedül a rossz helyzetkihasználásunkon múlott. Amit a védelem, Iniesta és Messi produkált az meg egyszerűen fenomenális volt.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2011.05.04. 10:54:58

Jók voltunk nagyon, ha a helyzet kihasználásunk nem lenne ennyire pocsék és a hétvégén potyázó Casillas nem véd ennyire jól, akkor egy 5-1 tegnap összejön simán. A meg nem adott gólt én így láttam: előnyszabály miután testtel leütközte Piqué hisztiánót :arrow: akarata ellenére ráesett a menteni igyekvő Mascherano lábára :arrow: megakadályozta a mentésben. Szerintem ezért lett lefújva és ezért megy most a siránkozás real oldalról. Netán egyedül látom így?

Imádom az ilyen nyilatkozatokat, főleg krisztitől meg adebayordtól. Az egyik a szimulálás meg a rinyálás királynője (megint akkor volt szinte csak észrevehető amikor könnyesszemmel néz a bíróra, hogy miért nem fújsz? Hát tönkretesznek!!!)a másik meg egy ordasparaszt volt Angliában meg itt is. Abba kéne belegondolni, hogy 180 percből nem 70-t kellett volna futballozni ellenünk a Bl-ben és akkor nem csak a bíróra való mutogatás maradna egyedül számukra. Perez, Mou meg a kis galeri összerakott egy olyan roppant szimpatikus képet a reálról erre a 4meccsre, hogy rohamosan fordulnak el tőlük a futballt szerető emberek.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 10:54:49

EDDIG a Reálból a Casillast még bírtam (amíg ott volt a Raúlt is), mert volt benne tisztelet. De egy ilyen meccs után, ilyeneket nyilatkozzon ő is, meg a Ronaldo is. Mit foglalkozik egy Reál a bírókkal? Messit hányszor rúgták már fel könyörgöm. Ráadásul mennyi olyan volt hogy rácsúsztak vagy rárúgtak és nem esett el hanem szaladt tovább. Jönnek itt a HA Pepét nem állítják ki akkor Messi nem rúg kettőt, meg HA megadják a Higuain gólját akkor ők mentek volna tovább. HA nekik ezt jelenti a foci akkor adjuk nekik a BL-trófeát.

Azt hiszem hogy az első meccsen, bár nem volt Pepe, de a második gólnál nem egy ember mellett ment el Messi. Valamint ha a tegnapi Higuain gól bemegy akkor mivan? Akkor is még rúgniuk kellett volna kettőt. És a Barcások miért nem kérdezik hogy ha az elmúlt 4 klasszikuson abból a rakás helyzetünkből mondjuk nem csak 4 gól megy be hanem 14? Nekik kb a helyzeteik fele ment be nekünk meg kb az ötöde. Mit akarnak 1-2 kapura lövéssel ilyen meccseket nyerni? A király-kupában is mi volt? Kb egy helyzetük volt az is bement, ők pedig mennyi megúsztak? Azt pedig ne is mondjam, hogy ha a bírók a játékosok testi épségét védik, akkor minden meccset 8-9 emberrel fejez be ez az amatőr favágó undorító banda.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.04. 10:51:55

Gyerekek, csalódottak, ahogy a szurkolóik is, persze, hogy mindent teljesen másként látnak, nem kell ezekkel foglalkozni most, örüljünk a továbbjutásnak!
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.05.04. 10:46:07

Végre azt láttam a fiúktól amit mindig is várok.Szépen fociztunk,ha egy kicsi szerencsénk is van,akkor megszórhattuk volna őket és akkor nem jöhettek volna a már jól megszokott vádaskodások.Nem tudom mire gondoltak,hogy majd kapura lövés nélkül továbbjutnak??Azthiszem 3 lövésük volt,ami elég kevés,úgyhogy nincs miről beszélni.Nekünk volt vagy 6 100-as ziccerünk,amit Casillas kivédett,szóval nincs miről beszélni,hogy ki érdemelte meg a továbbjutást.Ronaldoval meg nem kell törődni....
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.05.04. 10:40:43

"Amikor a Liverpoolban játszott, nem volt ilyen(Mascherano). Az összes csaló-trükköt a Barcelonában tanulhatta. Semmi nem történt a gólnál, teljesen szabályos volt. Pique fellökött, és ráestem Mascheranóra. Akik jártasak a futballban, tudják, hogy a Barcelonát mindig nagyon védik, tudtuk, hogy valami történni fog."

"Biztosak voltunk benne, ha vezetést szereznénk, valamit majd kitalálnak, és úgysem juthatunk tovább. A következő szezonban egyből oda kéne adni a kupát nekik. Nem jó ez a futballnak, és ha nem változnak a dolgok talán jobb lesz, ha otthon maradunk, és hagyjuk a Barcelonát, játsszon csak magával." - jelentette ki Ronaldo.

Eddig azt mondtam,hogy meglepetésre,de teljesen sportszerű CR, na ezt visszavonom!
Válasz küldése