Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.09. 10:00:09

Barcaforever írta:
2021.09.09. 08:39:10

,,Rossi kilátásba helyezte, hogyha a játékosok nem lesznek partnerek akkor lemond.”
Egyébként szerintem ez nem volt egy korrekt nyilatkozat. Ebbe a 3 meccsbe a maistro szerintem vastagon benne volt. Azt gondolta szerintem, hogy 7 pontot akar hozni a 3 meccsen.

Az angolok ellen annyi volt a taktika, hogy bekkeljük ki 0-0-ra, ehhez a lehető legvédekezőbben felállt, azt gondolva, hogy bejön ami az EB-n. Annyi a gond, hogy az angol top 5 válogatott és baromi gyorsak és hatékonyak, így ott 0-0-ban bízni szerintem esélytelen.
Nyilván nem tudtuk volna megnyerni, sőt még az x-re se nagyon volt esély, de baromira rémisztő volt, hogy semmit nem tudtunk támadójátékban mutatni. Eleve nem értem, hogy akarunk Szalaival kontrázni, amikor olyan tetű lassú, hogy mire megfordul lejár a személyim. A másik meg az, hogy egy ember az angol védők között. A másik nagy ötlet, hogy majd egy szabadrúgás beakad szintén nevetséges. Erre nem lehet alapozni.

Az albánok ellen nem is értem mit akart. Bárki bármit mond az nagyjából hasonló játékerejű csapat, nem értem miért kellett ott is ez a védekezzünk ,mint a barom, aztán egyszer majd jó lesz taktika. Ha támadni akarunk, miért nem támadóan állunk fel?

A tegnapi meccs meg szerintem szintén teljes homály volt sőt talán a három közül az volt a legrosszabb hiába nyertünk. Eladott labdák tömkelege, körülményes támadások, labdakezelési gondok. Egyszerűen hihetetlen volt. Ha a Var nem veszi el azt a gólt ott is megégünk.
Ez a Lang, Nagy Ádám,Szalai Ádám vonal, hogy a fenébe került pályára. Azt sem értem ha támadni akarunk, akkor miért nem azt csináljuk, hogy ha már nincs klasszikusan működő csatárunk csak Szalai, akkor miért nem kezdünk el az ilyen csapatok ellen keresni egy gyors játékost.

Szerintem volt pár edzői hiba...
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.09. 09:29:31

Régóta nem követem a magyar aranylábúakat,meg a bajnokságot sem. Feltűnt,hogy az nso már nem írhatja le,egy válogatott meccs kapcsán se,hogy sz.r volt? (Rossi és a játékosok nyilatkozataiból azt olvastam ki,hogy a tegnapi produkció az volt.)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.09.09. 09:24:46

Nagyon durva volt tegnap Szalai Attilát nézni. Eddig az volt a benyomásom, hogy atombiztos a srác, tegnap meg legalább 5x (ha nem 10x) látványosan eladta a labdát. Rossz volt nézni. Rossi szerint nagyon fáradt, sokat játszott mostanában. Remélem helyrepattan.

Azt meg, hogy Lang miért kerül még mindig vissza a válogatottba, magyarázza meg nekem valaki!
més que un club
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.09. 08:39:10

,,Rossi kilátásba helyezte, hogyha a játékosok nem lesznek partnerek akkor lemond.”

Azt hihetnénk, hogy ez rossz nekünk, DE NEM!! Hiszen most nagyon sokan felültek a kanapéjukban, kinyílt a szemük, kihúzták magukat, mert így esélyes lenne (egy lemondás esetén) hogy a nemzet reménysége, Oroszország Maradonája, Dzsudzsák visszatérne a válogatottba és vele már könnyebben beérnénk a 2. helyen.

Van remény magyarok! Hajrá!
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.09.05. 22:13:01

miro. írta:
2021.09.05. 21:01:51
hasznalni,nyugodtan magasabban meghuzni a vedovonalat,es elfelejteni ezeket a 40meteres teruletbe berugdosott kamu ivelgeteseket..
Nyomast kell kicsit gyakorolni az ellenfelre,mert ez teljesen kiveszett belolunk. Erezzek,hogy ott vagyunk mi is.
Persze az ilyen albania szintu csapatok ellen.
Mikor letámadtak, akkor hibáztak is az albánok, lett is veszély belőle.
De sokszor látszódott, hogy a játékosok nem értik meg egymást, mintha teljesen más taktikát kaptak volna.
A támadók fent maradtak letámadni, a többiek meg visszahúzódtak saját térfelükre.
Az egész csapat ácsorgott, nem kért senki labdát, nem mozogtak a labda felé.
Fiola az ellenfél kapujától 20 méterre mutogatja, hogy passzoljon hátra a védőknek.
Egymás mozgásának a nem figyelése, meg nem értése
Aztán az ilyenek, hogy ollóz egy gyönyörűt mezőnyben, teljesen céltalanul, de legalább a labdát eladja, mikor simán le is vehette volna.

Az ilyeneket meg már nem is említem, hogy egymáshoz képtelenek passzolni öt méterre, meg átvenni a labdát, nem hogy átívelni a túloldara, már nem is említem.

Az alapokkal van itt a legnagyobb baj, amit 10 évesen kellene már elsajátítaniuk
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.09.05. 21:01:51

hajnesz írta:
2021.09.05. 20:43:49

Szoboszlai legnagyobb gondja szerintem az, hogy egy primadonna ehhez a focihoz, amit Rossi nyomatni akar. Nem fér bele, hogy egy középpályás/szélső ne köpje ki a tüdejét 90perc alatt, nála sajnos ez a helyzet. Szeme van a labdáinak, de ennyi, 1v1-ben nem nagyon tud megverni senkit sem, nem is gyors, egy ilyen játékosnak nehéz egy nem élcsapatban fociznia, ahol neki kell visszaszereznie a labdát, majd gólhelyzetet is neki kell kialakítania, mert a többiek egy szinttel lejjebb vannak.
Ezért létfontosságú Szalai a csapatban, megtartja a labdákat, amire más nem képes a csapatban.
Ami a fájó pont, hogy a védelem nagyon nem akar összeállni, ahogy a középpálya sem, de ami a nagyobb baj, a Szalai, Szoboszlai, Sallai hármas túl sok együtt a pályán, ha ezt a bekkelős focit akarjuk nyomatni.
Szoboszlainak szerintem nem is volt feladata az,hogy kikopje ma a tudejet.
Illetve olyan ertelemben nem,ahogy te mondod.
9 mezonyjatekos csak erre jo,es meg is teszi.
Szoboszlainak pont a passzaival,loveseivel kellett volna a kulonbsegnek lenni. Szalai,Kleinheisler stb van azert,hogy megszakadjanak a mezert,cserebe atesnek a labdan minden 20.percben,vagy ugy pattog el toluk a zsuga mint a rugofalrol.
Ezert irtam,hogy azaltal hogy felrakta,a legjobb jatekosat vette ki a jatekbol,pedig pont hogy neki kellett volna a legtobbet jatekba lennie mint egy iranyitobak.
Az alap koncepcio az volt,hogy az albanoknal 3 belso vedo magas,eros de nem olyan mozgekony. Ezert volt az,hogy a kozeppalyat atjatszva allandoan ivelgettuk fel a vedelembol az o a vedoik koze a labdakat,arra szamitva hogy egyszer lekesnek,lemaradnak stb.
Kb ketszer ebbol volt is eselyunk,de szerintem ez alacsonyabb szinten is eleg keves es maradi taktika.

Tobb passz,tobb szelessegi jatek,Botkat elfelejteni jobbhatvednek,CSATART felrakni,szelsoket eroltetni,szoboszlait hasznalni,nyugodtan magasabban meghuzni a vedovonalat,es elfelejteni ezeket a 40meteres teruletbe berugdosott kamu ivelgeteseket..
Nyomast kell kicsit gyakorolni az ellenfelre,mert ez teljesen kiveszett belolunk. Erezzek,hogy ott vagyunk mi is.
Persze az ilyen albania szintu csapatok ellen.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.09.05. 20:43:49

miro. írta:
2021.09.05. 20:21:21
Igazabol Szoboszlai legnagyobb gondja ma a posztja volt.
Azzal,hogy feltolta csatarba a vedok koze,konkretan kivette teljesen a jatekbol.
El kell felejteni ezt az ot vedot ilyen Albaniak ellen.
Dibusz mondta nagyon jol most,ha oszintek vagyunk,teljesen mindegy hogy kikaptunk vagy x.
Na igy kellett volna a taktikat is osszerakni.
Ehelyett vedekezni akartak,es megint lopni valahogy egy golt.
Ezt irtam valamelyik nal,hogy ez a jatek anglia ellen meg franciak ellen tokeletes,de itt ez nagyon besz ari.
Szoboszlai legnagyobb gondja szerintem az, hogy egy primadonna ehhez a focihoz, amit Rossi nyomatni akar. Nem fér bele, hogy egy középpályás/szélső ne köpje ki a tüdejét 90perc alatt, nála sajnos ez a helyzet. Szeme van a labdáinak, de ennyi, 1v1-ben nem nagyon tud megverni senkit sem, nem is gyors, egy ilyen játékosnak nehéz egy nem élcsapatban fociznia, ahol neki kell visszaszereznie a labdát, majd gólhelyzetet is neki kell kialakítania, mert a többiek egy szinttel lejjebb vannak.
Ezért létfontosságú Szalai a csapatban, megtartja a labdákat, amire más nem képes a csapatban.
Ami a fájó pont, hogy a védelem nagyon nem akar összeállni, ahogy a középpálya sem, de ami a nagyobb baj, a Szalai, Szoboszlai, Sallai hármas túl sok együtt a pályán, ha ezt a bekkelős focit akarjuk nyomatni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.09.05. 20:21:21

Igazabol Szoboszlai legnagyobb gondja ma a posztja volt.
Azzal,hogy feltolta csatarba a vedok koze,konkretan kivette teljesen a jatekbol.
El kell felejteni ezt az ot vedot ilyen Albaniak ellen.
Dibusz mondta nagyon jol most,ha oszintek vagyunk,teljesen mindegy hogy kikaptunk vagy x.
Na igy kellett volna a taktikat is osszerakni.
Ehelyett vedekezni akartak,es megint lopni valahogy egy golt.
Ezt irtam valamelyik nal,hogy ez a jatek anglia ellen meg franciak ellen tokeletes,de itt ez nagyon besz ari.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.09.05. 20:10:16

Kint voltam az angolok elleni meccsen. A partiban voltunk valójában azt jelenti, hogy az angolok az első félidőben 0 veszélyt jelentettek a kapura, de nem azért, mert heroikusan védekeztünk.

Szoboszlai nagy csalódás mind a két meccsen. 8 hónap kihagyás nagyon sok, időre van szüksége, míg visszarázódik. De nagyon játszótársa sem volt egyik meccsen sem.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.09.05. 20:09:18

Szoboszlai ma semmit nem csinalt, "Messikent" setalt a palyan, ugyanakkor rengeteg labdat eladott, a helyzetet is elkapkodta, ugy tunt, unta a meccset :(
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.05. 20:02:05

Én nem érzem úgy, hogy nagy lett volna az arc. Az angolok ellen az első félidőben teljesen meccsben voltunk, utána sajnos az első góltól megtörtünk, a mai meccsre pedig nem sikerült kiheverni a vereséget.
A srácok hajtani megtanultak, szervezetten védekezni is, de az előrejáték sajnos nagyon gyenge. Kár érte, mert amúgy én tényleg egy hajtós, szerethető csapatnak tartom a mostanit. :?
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.09.05. 19:55:55

Újabb történelmi tettet sikerült végrehajtani a fiainknak.

Úgy vélem az EB után kicsit nagy lett az arc, és jött is az első pofon Anglia ellen, itt pedig a teljes megsemmisülést láthattuk.

A VB elúszott ezzel a 0 teljesítménnyel. Kár érte, mert ebből a csapatból nem néztem ki ezt a nagy semmit, amit hosszú éveket keresztül kellett végigszenvednünk nekünk magyar szurkolóknak.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.09.05. 19:54:31

Na, az albánok elintézték, hogy tényleg ne jussunk ki a vb-re.
Ilyen lúzer gólt is csak mi tudunk kapni. Ilyen kisodródott helyzetből a rövidbe gólt kapni, gyalázat
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.09.03. 16:41:28

Teljesen érthetetlen, hogy miért nincs példa statuálva: 5 évre kitiltani minden meccsről, valamint garázdaság miatt büntetőeljárást indítani ellenük egyesével.

Az angolok meg saját házuk táján nézzenek szét, amikor az olasz szurkolókat ütötték-rúgták, az olasz himnuszt meg tízezrek fütyülték.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.09.03. 10:24:45

mondjuk ez a térdelés dolog is vicces, az angolok ha annyira toleránsak mondhatták volna hogy Pesten nem tédelünk mert megtiszteljük a magyarokat azzal hogy ők ezt nem fogadják el, cserébe a magyarok térdeljenek le a Wembleyben. Win-win, de erről nem írnék többet, ez már politika.
A meccshez sokat nem tudok hozzátenni, Kecskés és Bolla gyengék voltak, az angolok fizikálisan pedig brutálisak. Sajnos ez a realitás, nekünk nem őket kell megverni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.09.03. 09:00:17

az a helyzet, hogy ennek a "feketeseregnek" a foci egy alkalom a zsigeri tobzódásra. ez nem baj. fizettek, csinálják. a baj az hogy a ma hivatalos politika ezek köré egy nemzeti-hősködést kreál. a himnusz egy felemelő, kölcsönös tiszteletet adó momentum a meccs elején! a végén viszont - különösen 0:4 nél szánalmas ( kissé szépítve: nekem úgy tűnik.)
a meccsről: fél focival nem lehet tartósan eredményes egyetlen csapat sem. csak védekezéssel azt értük el, hogy nekik csak támadni kellett. az meg hogy melyik csapat állománya mennyit ér: hát bizony igaz lehet(még ha kissé sántít is) a közmondás, hogy sok lúd disznót győz.
a foci persze azért olyan - amilyen, hogy mindennek a cáfolatára is van példa, érv, ellenérv.
Gulácsit sajnálom. a legényeink meg remélem összeszedik magukat és láthatunk majd szebb focit is.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.03. 08:33:39

Barca_10 írta:
2021.09.03. 06:58:57
A sky honlapján a legelső hírt érdemes megnézni. egy idióta huhogott sterlingnek, ezért megint kapni fogjuk a büntetést és valószínüleg 1 vagy 2 zárt kapus meccset is. Ideje lenne ezekről leszokni.
Ez, meg a dobálás tökéletesen mutatja,hogy hova tartunk azzal,hogy agyba-főbe szeretgetjük a szuper szurkolóinkat. Meg ugye mi nem térdelünk le,mert büszke nép vagyunk. Baromság, de oké. És miért kell kifütyülni?
Ha az uefa egy kicsit is következetes most pár hónapig nem lesz néző itthon. Lehet majd duzzogni. Ezeket a primitíveket meglehet nevelni, ahogy más is mondta, csak akarni kell. Én azt sem értem,hogy miért adják a lovat alájuk, ennyire nem kellhet a szavazó. Ez tényleg egy ostoba szülő-rossz gyerek kapcsolat,ahol a gyerek átveszi a rossz mintát és még rosszabb lesz a szülőnél is.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.03. 07:41:30

Sajnos a jobb szárnyon a Bolla-Kecskés páros nagyon kevés volt, de várható volt, hogy az angolok oda-vissza megvernek minket, ez teljesen normális.
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.09.03. 07:13:10

Na igen az a másik, otthon kőkemény szabályok kellenének-ahogy Angliában. Pár éve volt egy eset, valaki bedobott egy mandarint a pályára, 3 vagy 5 évig-már nem emlékszem pontosan-eltiltották minden sporteseményről és kiszabtak az illetőre pár ezer font büntetést. Ezeket máshogy nem lehet megfogni, az angol sem jobb semmivel tőlünk, de az ő fejükbe bele van verve hogy ha csinálnak valamit azért kemény büntetés jár.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.03. 07:07:48

Barca_10 írta:
2021.09.03. 06:58:57
A sky honlapján a legelső hírt érdemes megnézni. egy idióta huhogott sterlingnek, ezért megint kapni fogjuk a büntetést és valószínüleg 1 vagy 2 zárt kapus meccset is. Ideje lenne ezekről leszokni.
Ezt nem hallottam, de amiről még leszokhatnának az a pohárdobálás.
Shaw is egy random szögletnél dobálták, Sterling is kapott a gólja után.

A meccs papírforma volt, sajnos egy félidőt bírtunk most.
Gulácsi két potyája meleg volt, persze meg kell említeni hogy fogott pár ziccert mellé, de ilyen gólokat mint a 3. és 4. nem szabadna kapni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.09.03. 06:58:57

A sky honlapján a legelső hírt érdemes megnézni. egy idióta huhogott sterlingnek, ezért megint kapni fogjuk a büntetést és valószínüleg 1 vagy 2 zárt kapus meccset is. Ideje lenne ezekről leszokni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
vamosrobi
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2017.02.14. 21:27:24

2021.09.02. 23:54:21

Szoboszlai 70 millió euro? :lol:
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.09.02. 22:57:44

A baj sztem nem a 0:4,hanem hogy 1:0-ig jatszuk a meccseket.
Utana olyan testidegen helyzetbe kerulunk azzal,hogy golt kene loni,hogy teljesen megzavarodunk.
Ez az angolok,portugalok stb stb ellen nem is gaz,viszont igy lenne egy kategoriaval lejjebbi csapatok ellen is,mint pl norvegia,svedek,horvatok stb stb.
5 vedos rendszer tamadasban akkor kihasznalhato,ha kicsit tudunk labdat tartani es a szele fel tud erni a tamadassal.
Viszont nalunk az elso 2 jatekos kap meg 1-2-ot a kozeppalyarol es sok sikert.
Nincs tamadasban szelessege a csapatnak,ezaltal nagyon keves a valasztasi lehetosege annak a 3-4 jatekosnak elol. Ezert kell arra varnunk,hogy “Stones meg bambabb legyen”.
Ez a kovetkezo szint amit meg kell ugrani.
Oke a vedekezes,de valamit kicsit tamadasban produkalni kene.
2:0 utan kapjunk meg 2-ot nem gond,de legyen helyzetunk,vagy eselyunk a gollovesre.
Mert igy ez olyan,mintha edzesen a vedekezo csapatnak lenne egy megkotese,hogy utana nem kell kimenni,hanem kezdodik ujra a feladat.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.09.02. 22:53:13

Vakmacska írta:
2021.09.02. 22:32:57
sansz írta:
2021.09.02. 22:27:15
Az első gólnál Orbánt rendesen megszállta Piqué szelleme.

Sajnos ez a meccs megmutatja,hogy mi a különbség egy tornán extázisban küzdeni és egy selejtezőn játszani a pontokért. Amúgy az első gólig az angolok távolról sem voltak jók. A magyarok se mondjuk.
De, mi jók voltunk, azt játszottuk, amit tudunk.
Az angolok váltottak a szünetben. Visszahúzódtak, és rugdalták előre a labdákat. Ezt nem tudtuk kivédekezni.
Az a baj, hogy teljesen szétestek az első bekapott gól után. Mentálisan még sokat kell fejlődni.
Momentumunk nem volt kb. 0-3ig, kapu közelében sem jártunk. Nincs ezzel gond, egész más szintet képviselnek. Ami aggasztó, az Gulácsi formája egy ideje.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.09.02. 22:32:57

sansz írta:
2021.09.02. 22:27:15
Az első gólnál Orbánt rendesen megszállta Piqué szelleme.

Sajnos ez a meccs megmutatja,hogy mi a különbség egy tornán extázisban küzdeni és egy selejtezőn játszani a pontokért. Amúgy az első gólig az angolok távolról sem voltak jók. A magyarok se mondjuk.
De, mi jók voltunk, azt játszottuk, amit tudunk.
Az angolok váltottak a szünetben. Visszahúzódtak, és rugdalták előre a labdákat. Ezt nem tudtuk kivédekezni.
Az a baj, hogy teljesen szétestek az első bekapott gól után. Mentálisan még sokat kell fejlődni.
Válasz küldése