Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.11.20. 21:25:11

REMY írta:Tök mindegy ki kapja meg pofán fogja köpni magát a FIFA
Szövetségi kapitányok, válogatottak csapatkapitányai, és bizonyos országok újságírói szavaznak. A FIFA égisze alatt zajlik, de a végső győztest illetően semmilyen vétó- illetve döntési joga nincs.

Adott egy szakszervezet, melyen belül a szakmát képviselők szavaznak, ki volt közöttük a legjobb.

A többi - média, fórumok - csak felhajtás, lufi, pörögnek a megosztások és a lájkok.
.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.20. 21:15:26

shutterisland írta:
ha megkapja, hát kapja, amit letesz az asztalra, főleg az utóbbi időkben, az tényleg parádés.
a bajom egyes egyedül azzal van, hogy messi 2010-es labdáját rengetegen undorító csalásnak tartják, cr-nek pedig már-már követelik az ideit, pedig hasonló az elv, és még az arányok is.
Következetesség elve. :mrgreen:

CR abszolút megérdemli idén, de ettől még Messi egy szemernyit sem kaphatta volna meg. De ha már ő szemernyit sem érdemelte meg, pont ezen az elven teljesen megérdemli Cé. Értve? :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.20. 21:13:07

legalább cr-nek lesz egy új rekordja, ő lesz az első, aki úgy nyer aranylabdát, hogy nem nyert csapatszinten semmit. :mrgreen:

viccet félretéve, már én is rohadtul unom, A/4-ben lehetne érvelni, visszamenni az időben, és akkor sem lennénk előrébb, ezer nézőpontból lehet vizsgálni.

bármennyire is hihetetlenül hangzik, én abszolút nem cr-től sajnálom.
ha megkapja, hát kapja, amit letesz az asztalra, főleg az utóbbi időkben, az tényleg parádés.
a bajom egyes egyedül azzal van, hogy messi 2010-es labdáját rengetegen undorító csalásnak tartják, cr-nek pedig már-már követelik az ideit, pedig hasonló az elv, és még az arányok is.
ribery az sneijder hasonlóan egyik kulcsembere volt a triplának, mellé sneijdernek volt egy vb ezüst társgólkirályi címmel, viszont messinek cr-el szemben a bl gólkirályi cím mellé volt egy spanyol bajnoki címe, aranycipővel fűszerezve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2013.11.20. 21:20:10-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.11.20. 20:19:22

REMY írta:
2012-ben miért Messi kapta? Azért mert sok gólt lőtt?

Tök mindegy ki kapja meg pofán fogja köpni magát a FIFA

Ha Messi, akkor vicc..
Ha Ribery, akkor Sneijder miért nem kapta meg 2010-ben?
Ha CR, akkor meg azért lesz belekötve, mert nem nyert semmit, csak gólok...
Miért köpné magát pofán?
Annak adják akinek akarják. 2005ben Ronaldinho se nyert sokkal többet,Nedved se 2003ban pl,Sheva sem 2004ben. Adott év legjobbja kapta mindig is (kivéve 2006ban), nincs mese, hogy idén Cé a legjobb, ahogy 2010ben meg Messi volt a legjobb egyénileg,és csapatban sem volt rossz szezonja azért.
Tavaly meg mire kapta volna Ronaldo? (olvasom,hogy ezt is elvitatják) Majdnem olyan különbség volt közöttük,mint ami most van csak a portugál irányába, még ha nem is akkora.

Idén Cének kell kapni,és meg is fogja simán.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.11.20. 19:48:06

recrea írta:Én még mindig nem értem, h miért kéne Roncinak kapnia?! Azért, mert sok gólt lőtt?! És?!
2012-ben miért Messi kapta? Azért mert sok gólt lőtt?

Tök mindegy ki kapja meg pofán fogja köpni magát a FIFA

Ha Messi, akkor vicc..
Ha Ribery, akkor Sneijder miért nem kapta meg 2010-ben?
Ha CR, akkor meg azért lesz belekötve, mert nem nyert semmit, csak gólok...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.11.20. 19:31:51

Én még mindig nem értem, h miért kéne Roncinak kapnia?! Azért, mert sok gólt lőtt?! És?!

Az meg egy baromság, h Ribery egy volt a sok közül a Bayernben, keményen húzta őket, lelkileg, fizikailag, fociban. Sosem volt szempont az ősz a szavazásnál, mégha naptári évről is szól a díj.

Szerintem nagyon elegáns és komoly díj volt 2010-ig, nem értem mi értelme volt átalakítani.

Nálam egyértelműen Ribery a top, de szerintem nem ő fogja kapni, a szavazás sajátossága miatt. Ha nem ő, akkor Messi, aztán Ronci.

Nincs semmi bajom a portugállal, kifejezetten kedvelem a játékát, viszont nem örülnék neki, ha ő nyerne, csak ha olcsóbb lenne másnap a sör....egyébként pedig legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység. :twisted:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.11.20. 18:34:52

Varatrix írta: Amúgy szerintem Cr megkapja, és persze meg is érdemli. Csak miért kell az embereknek ezen ölni egymást évről évre.
Ilyenkor mindig a South Park jut eszembe, mikor az amerikai választásokat parodizálják :D

Mikor Stan faterja Obamára szavaz, nyer is, aztán annyira örül neki, hogy leissza magát, mert "jön a jó lét", leüti a főnökét, az kirúgja és munkanélkülivé válik, pedig "jött a jólét" :lol: :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.11.20. 18:20:49

Túlértékelt díj... (persze lehet csak azért mondom mert érzem Leo vesztét.)

De! Könyörgöm ne kapja meg Leo. Nyugodjon már le a sok lázongó hang. Én örülnék ha inkább Ribéry kapná meg, de felőlem kapja Cr mindegyik rászolgált valamilyen érvrendszer szerint.

Viszont előre félek azoktól a hangoktól és kommentektől amit a limitáltabb mentális képességekkel megáldott Real szurkolók fognak a nagy világba okádni, és még csak elkerülni sem tudod hogy ne olvasd.

Amúgy szerintem Cr megkapja, és persze meg is érdemli. Csak miért kell az embereknek ezen ölni egymást évről évre.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.11.20. 17:23:12

Nekem nem tetszik ez a mostani futball. Minden Messiről meg Ronaldoról szól. Régen azért nem volt ilyen. Voltak Zidane-ok, Rivaldok, Ronaldók (az igazi :D), Del Piero-k, Bergkamp-ok, Batistuták, stb... Nem 2 játékosról szólt az egész.

On: kapja Besic, úgyis megérett már 1 nagy csapatra ahogy mondta :lol:
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.20. 17:09:32

CR most ősszel nagyon hatékony, és szerintem sokakban ez villan fel mielőtt leadja a szavazatát és nem az,hogy mondjuk fél éve (tavasszal) hogy játszott.
Igaz,hogy egész évben nem nyert semmit, a vesztes szuperkupa döntőt ki is állították,meg az előző vesztes klasszikuson meg a szintén bukó otthoni Atleti meccsen sem csinált semmit,viszont a kicsiket alaposan megszórta és a voksolók majd ezekre a gólokra fognak inkább emlékezni. :roll:
De nem érdekel,kapja meg,legyen fele annyi lasztija mint Messinek,aztán Leó majd behúz még 2-3mat és a vita lezárva.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.11.20. 16:42:24

zola8787 írta:Nem értem miért van ennyire felkapva ez az aranylabdás butaság. Messi nem volt kiemelkedő mostanában, így ő kiesett a versenyből (ne legyünk elvakultak, idén volt jobb nála).
Ronaldo 100szor jobban teljesített egész ÉVBEN és mivel nem nézek se német se francia bajnokságot (Ribéry és Ibra miatt írom), így nálam Cr a győztes. Sose értettem, hogy miért a kupagyőzelmeket kell nézni ilyen esetben és ne is magyarázzátok el, mert attól, hogy sz.pik a csapat, a játékos még játszhat világklasszis szinten.
én néztem német focit és nyugodtan állíthatom, h Ribery iszonyat szezont futott... igaz az utóbbi másfél hónapban Cé nagyon odaver, deaz aranylabda 12 hónapra jár, nem másfél hónapra. összeségében Ribery jobb szezont futott nála tavaly, idén eddig Cé jobb talán , de ez sztem még kevés. jó helyen lesza franciánál!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.11.20. 16:28:32

Nem értem miért van ennyire felkapva ez az aranylabdás butaság. Messi nem volt kiemelkedő mostanában, így ő kiesett a versenyből (ne legyünk elvakultak, idén volt jobb nála).
Ronaldo 100szor jobban teljesített egész ÉVBEN és mivel nem nézek se német se francia bajnokságot (Ribéry és Ibra miatt írom), így nálam Cr a győztes. Sose értettem, hogy miért a kupagyőzelmeket kell nézni ilyen esetben és ne is magyarázzátok el, mert attól, hogy sz.pik a csapat, a játékos még játszhat világklasszis szinten.
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2013.11.20. 14:02:06

az a dilemma, hogy csapat vagy egyéni sikerek számítanak , de mivel valamilyen szinten mindketto fontos tényezo , nálam ez jott ki :

1.Messi - La Liga + Copa Del Rey + Spanyol Szuperkupa + BL elodonto + VB részvétel
- alighanem selejtezos gólkirály + La Liga gólkirály + 14 gólpassz , európában cca elso 5 ben s ha számítana az úgynevezett kulcspassz is, hogy pl befut 5 védo kozé , kiteszi oldalra , onnan valaki bepasszolja s valaki bepoccinti, ahol a 70 % érdem az ové, akkor abban biztos elso lenne ... és ami nálam a legmeghatározóbb az ez :
még ha fél évet sérult is volt olyan rekordot tett le megint - 22 egymás utáni meccsen eredményes volt a LaLigában - amire nincsenek szavak
johet ki meccs mindenkinek ... általában a legnagyobbaknak szokott ... Ibra 4 gól s most Ronaldo pótselejtezön , de ilyen huzamos ideig ! ez tobb mint fél év !!! .. jó igaz hogy 2012 ben indult a sorozat de 2013 ban ért véget azaz ott derult ki mekkora értéke van
sportszeruség = 2 sárga lap !!!

2. Ribery - Bundesliga + Német Kupa + Német Szuperkupa - dontos csak + BL gyozelem + europai szuperkupa + VB részvétel pótselejtezobol ( mondjuk a spanyolokkal egy csoportban ez nem szégyen, de Ukrajnában 0:2 az már az )
- gólovésben nem mérvadó de gólpasszból 26 ot számoltam - szigorúan a 2013 évet alapul véve , mondjuk ez is árnyalt kép mivel ha a szavazatokat novemberig lehet leadni akkor az adott díjazott évnek 2012 szavazás leadása utántol 2013 szavazás leadásáig kéne számítania
sportszeruség : 5 sárga lap

3. Ronaldo - LaLiga ezust + Copa Del Rey elodonto + BL elodonto + VB részvétel ( pótselejtezovel ahol egymaga eldontotte a párharcot , de kérdem én mikor Izraellel 3:3 meg 1:1 lett s emiatt még a szaros csoportot se tudták megnyerni ,az azért ugye nem ugyanaz mint egyenes ágon továbbjutni elso helyrol ?! )
BL + Copa Del Rey gólkirály + 18 gólpassz
sportszeruség = 11 sárga + 1 piros

ennyi , s lehet itt papolni, a tények nem hazudnak azaz a Bolha 5 x aranylabdás kéne hogy legyen
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.20. 13:45:38

De, ha az dönt, akkor az dönt. Minden szavazó személynek szíve joga eldönteni, kire voksol. Ebben az az egyetlen hülyeség, hogy módosítanak az időponton. Ezt sem tartom egyébként megrendezettnek, vagy irányítottnak, én szimplán hozzá nem értésnek. Mint rengeteg felsőbb döntéshozó szervnél, először kellene gondolkozni, aztán cselekedni, de sajnos rendszerint ezek fordítva történnek. :lol: Ezért lesznek ilyen kaotikus, gyanús döntések a világban.

Ahogy alább leírta valaki, ezeket a szavazatokat nehogy már ne lehessen másfél perc alatt összeszámolni (Ha a VV-ban ment... ) Nyilván ne msms-ben szavaznak, de számitógépes rendszeren keresztül simán megoldható egy zárt szavazás
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.20. 13:38:04

MQuC írta:És , ha kitolták, mi van?
van egy csomo szakember aki nem szavazott. ő nekik pont elég h ronaldo kilőtte portugáliát, máris neki adják voksot. ez így szted korrekt? lehet pont az a 10-20-akarmennyi szavazat fog dönteni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.11.20. 13:32:20

Mindig is túlmisztifikáltnak tartottam az Aranylabda dolgot, főleg az utóbbi időben vált számomra "komolytalanná". Év játékosa díj inkább közelebb áll az adott időszakra vonatkozó legjobb játékos elvéhez. Messi tényleg remek, de idén egyértelműen Ribery nyújtotta azt a teljesítményt, hogy elmondhassuk ő volt az idei év legjobbja. Nehéz mert csapatjáték, s pl egy védő vagy kapus ugyanúgy hozzájárul a sikerhez, s a siker a lényeg. Mindig lesz majd valaki, aki megdönt 1-1 rekordot, de a csapatsikerek örökre beíródnak. Ronaldo is számolatlanul lövi a gólokat, de Ribery minden fronton sikerre vezette a csapatát (s még persze lehetne sorolni a németektől az embereket Lahm, Neuer stb..) nem egyedül, de nagyban hozzájárult, hogy megnyerjék a bajnokságot a kupát, meg a BL-t. Lejjebb jól írta valaki, a gólokra ott az aranycipő, az év játékosánál meg az hogy ki nyújtott olyan teljesítményt, amivel a csapatából kitűnve sikereket ért el.

A szavazás kitolása tényleg elég komikus, már az is, hogy miért November elején kell szavazni, mikor van még 6 hét az évből, de ha már hoztunk egy döntést, akkor ne tologassuk jobbra-balra. Aki meg esetleg nem adta le a voksát, az érvénytelen szavazás s ennyi.

De összességében meg elmondható, hogy az Aranylabda vagy Év játékosa díj baromira túl van misztifikálva. Valaki megnyeri, na bumm, a lényeg, hogy a bajnokság végén mely csapatok állnak elől, ki mit ért el csapatszinten, s még VB is jön. Messi se hiszem, hogy apátiába esne ha nem kapná meg, vagy bárki más. Sokkal fontosabb hogy pl a VB-n jól teljesítsen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.11.20. 13:17:28

MQuC írta:Ne gyártsunk már összeesküvés elméleteket. És , ha kitolták, mi van? Szerinted úgy működik, hogy elpostázták a szavazatot, majd újra nyitják a ládát, visszapostázzák mindenkinek és be lehet újra küldeni?? =D>

Valószínű, hogy regisztrált programon/ applikáción keresztül adja le mindenki a szavazatát. Én szerintem ugyan úgy, mint egy netes szavazáson, az eredmény alakulását is tudják követni. De mondd, hogy azt nem, hogy titkos legyen, megmásítani a szavazatodat, ne mhiszem, hogy lehetne. Aki pedig eddig Messire szavazott volna, most, hogy lesérült és Ronaldo lőtt gólt, miért is szavazna Ronaldora? Ez kicsit nevetségesnek hangzik, még így leírva is.
Nekem elég egyértelműnek tűnik, de ki-ki döntse el:

"Először a spanyol El Mundo Deportivo írta meg, s azóta több lap is beszámolt arról, hogy a FIFA és a France Football a világbajnoki pótselejtezőket követően november 29-ig kitolta az Aranylabda-szavazás határidejét, és közölte a szavazásra jogosultakkal, hogy módosíthatják korábbi voksaikat."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.20. 13:04:11

Ne gyártsunk már összeesküvés elméleteket. És , ha kitolták, mi van? Szerinted úgy működik, hogy elpostázták a szavazatot, majd újra nyitják a ládát, visszapostázzák mindenkinek és be lehet újra küldeni?? =D>

Valószínű, hogy regisztrált programon/ applikáción keresztül adja le mindenki a szavazatát. Én szerintem ugyan úgy, mint egy netes szavazáson, az eredmény alakulását is tudják követni. De mondd, hogy azt nem, hogy titkos legyen, megmásítani a szavazatodat, ne mhiszem, hogy lehetne. Aki pedig eddig Messire szavazott volna, most, hogy lesérült és Ronaldo lőtt gólt, miért is szavazna Ronaldora? Ez kicsit nevetségesnek hangzik, még így leírva is.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.20. 12:59:13

Ronal.10 írta:Hogy érted hogy kitolták?
nov 15-ig lehetett leadni a voksokat (a potselejtező első játéknapjáig), majd meghosszabbították nov 29-ig. minő véletlen. :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.11.20. 12:56:22

visca el barca írta:mondjuk az tényleg vicc, h lényegében ronaldo miatt kitolták az egészet :D

az is vicces, hogy mindegyik madrid szurkolo elcsöppenne ha a szomorú srác kapná, holott épp tőlük tudjuk h az egész szavazás komolytalan és szimpátia alapján osztják ki. tehát ha messi kapja akkor mindig csalás, meg szimpátia, ha ronaldo akkor megérdemelte.

de a legviccesebb a lesz ha ezek után is ribéry kapja majd :lol:
Érdekes, azon senki nincs felháborodva, h meg lett hosszabbítva a szavazás, EGYÉRTELMŰEN Ronci miatt. Az oké, h madriditsa körben nem (gondolj már bele, ha ez fordítva lenne, oldalakon keresztül lehetne olvasni a mocskot #-o), de én itt sem látok felháborodást, és engem sem zavar, mégpedig azért, mert tudom, h Messi magasan a világ legjobbja, ugyanis látom, érzékelem...nincs szükségem semmiféle visszacsatolásra (pl aranylabda).

Szerintem szoros lesz idén, Messi, Ronci lesz az első kettőben, a sorrendet passzolom, Ribery-nek szerintem nincs olyan marketing értéke, ami miatt a világ másik oldalán rá szavaznának. A régi rendszerben tuti befutó lenne, mint ahogy az év játékosa díjat meg is nyerte.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.20. 12:37:08

azon nem lepődöm meg, hogy egy pótselejtező miatt most ennyire felkapott lett megint, hogy csak ronaldo kaphatja.

ez amúgy is úgy van, hogy ha simán átmész 3-asokkal meg 4-esekkel a 10.-ből a 11.-ik osztályba a középsuliban, akkor nincs semmi, csak hoztad az elvártat, ha viszont elmész pótvizsgázni, és ott sikerül, akkor minden ismerős gratulál, és még meg is szokták ünnepelni.
szóval kb most az egész selejtező sorozatot elhomályosítja a pótselejtező. :lol:

már rég nem izgatna amúgy az egész, csak az a része zavar, hogy most közfelháborodás van, hogy ha nem ronaldo kapja, akkor nincs igazság, többek közt azoktól az emberektől is, akik szerint messi 2010-es, ugyanezen elv szerint megkapott aranylabdája világi csalás.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2013.11.20. 12:32:46

Hogy érted hogy kitolták?
visca el barca írta:mondjuk az tényleg vicc, h lényegében ronaldo miatt kitolták az egészet :D

az is vicces, hogy mindegyik madrid szurkolo elcsöppenne ha a szomorú srác kapná, holott épp tőlük tudjuk h az egész szavazás komolytalan és szimpátia alapján osztják ki. tehát ha messi kapja akkor mindig csalás, meg szimpátia, ha ronaldo akkor megérdemelte.

de a legviccesebb a lesz ha ezek után is ribéry kapja majd :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.20. 12:22:17

mondjuk az tényleg vicc, h lényegében ronaldo miatt kitolták az egészet :D

az is vicces, hogy mindegyik madrid szurkolo elcsöppenne ha a szomorú srác kapná, holott épp tőlük tudjuk h az egész szavazás komolytalan és szimpátia alapján osztják ki. tehát ha messi kapja akkor mindig csalás, meg szimpátia, ha ronaldo akkor megérdemelte.

de a legviccesebb a lesz ha ezek után is ribéry kapja majd :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2013.11.20. 12:06:35

Ibra 2 lőt most egy gyengébb csapattal... éés? Ronaldo 3 at egy erősebbel..oda az aranylabdát! :lol: :lol: még jó h nem a Románokat kapták.. lőt volna 6 gólt és már át is vehette volna meccs után....
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2013.11.20. 11:46:20

1 évet néznek
Messi aranycipő, világrekord gólmennyiség, spanyol bajnokság, Milan elleni meccs, Argentina kijutott vbre simán, spanyolkupa, gyöztes El Clasico, idén se 0,
sok sérülés de amikor átveszi hozzá kerül a labda egyszerüen nincs kérdés aki nem látja az vak h ő a legnagyobb.
Ronaldo most pattog a 3. helyen lévő Madriddal 95. percekbe megadott 11 esekkel, meg egy pótselejtezőn ahol 3 szor kiugratták (még Air Sanyi is belövi) Meg azok a gólörömök, Vesztes Clasico, vesztes kupa döntő és kb most tartanak ugyan annyi gólnál 1 év alatt Messivel...
Egyszerüen nem kaphatja meg. Riberynek kell de csak azért mert Messi kidölt ( lehet itt a maradék 4 meccsen lő 10 gólt és nincs kérdés). Riberynek még lesz egy klub vb ahol kicsit odarakja magát nem lesz kérdés. :oops:
Na majd jövőre (Foci Vb ugyse számít.. Iniesta)
Válasz küldése