Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.04.15. 17:32:05

visca el barca írta:
csababarca írta:még a klasszikuson is kikaphatnak akár, az is belefér nekik.
csak akkor ha ma X. ha valami csoda folytán kikapnának, akkor nem.
már X
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.15. 17:30:57

csababarca írta:még a klasszikuson is kikaphatnak akár, az is belefér nekik.
csak akkor ha ma X. ha valami csoda folytán kikapnának, akkor nem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.04.15. 17:30:28

hat alapember hiányzik tőlük, mégis 2-2 már.
nálunk csak a kp-ra elég felküldeni az AG-DS párost, máris kínszenvedés a meccs, a döntetlen is csoda. Ilyen kerettel képtelenség bármit is nyerni. Csoda, hogy másodikok vagyunk
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.15. 17:27:39

Vakmacska írta:Nyugodtan megteheti a REal, hogy ilyen gyengén játsszon, bőven belefér.
Még ha nyerünk is ma, csoda lesz, ha megnyerjük a Classicot. Ezzel a gyenge játékkal is simán megnyerik a bajnokságot.
még a klasszikuson is kikaphatnak akár, az is belefér nekik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.04.15. 17:26:30

Nyugodtan megteheti a REal, hogy ilyen gyengén játsszon, bőven belefér.
Még ha nyerünk is ma, csoda lesz, ha megnyerjük a Classicot. Ezzel a gyenge játékkal is simán megnyerik a bajnokságot.
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2017.04.15. 17:23:13

Vezet a Gijon: 2-1
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.15. 17:13:20

Ha csak egy evet maradnak es nyertek egy BLt meg egy bajnoksagot mar boven megerte, az a lenyeg hogy a klub jol jarjon nem a jatekosok boldogsaga a fontos es egyebkent gazdasagilag is szazszor jobban alltok mint mi. A Morata-James-Isco pakkert boven kaptok 200 milliot (mi ugy 50ert tudnak eladni oket mindenfele tulzas nelkul), abbol meg megint lehet venni penge jatekosokat.
Rosszul vagyok ettol az evtol ](*,)

Szerk.: 2-1 hatha [-o< [-o<
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.15. 17:02:36

Nero. írta:Könyörgöm Istenem legyen szerencsés a mai napunk :roll: [-o<

Szerk: Maris 1-1 :evil: :evil: De kivancsi lennenk hogy mi mit tudnank itt elerni egy Cilessen-Vidal-Pique-Mathieu-Digne-Gomes-Denis-Alena-Rafinha-Paco-Arda kezdovel :roll: Csak mert a Real ma pont ennyire tartalekos, gyakorlatilag az egesz kezdocsapat pihen, nalunk meg mar akkor problemak vannak ha 3 alapember pados a Real meg siman nyerni fog igy is :evil: :evil:
Sajnos nem is lehet sokaig menedzselni egy ilyen eros padot, elobb-utobb ugyis tavozni akarnak ezek a minosegi jatekosok jatekpercekert mashova.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.15. 16:30:24

Könyörgöm Istenem legyen szerencsés a mai napunk :roll: [-o<

Szerk: Maris 1-1 :evil: :evil: De kivancsi lennenk hogy mi mit tudnank itt elerni egy Cilessen-Vidal-Pique-Mathieu-Digne-Gomes-Denis-Alena-Rafinha-Paco-Arda kezdovel :roll: Csak mert a Real ma pont ennyire tartalekos, gyakorlatilag az egesz kezdocsapat pihen, nalunk meg mar akkor problemak vannak ha 3 alapember pados a Real meg siman nyerni fog igy is :evil: :evil:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.15. 13:47:51

Ha már botlana a RM, abban kéne reménykednünk hogy akkor ki is kap, mert akkor legalább legrosszabb esetben sem távolodnánk tőlük, mert sajnos jóeséllyel úgyis "megünnepelnénk" megint egy botlással.


Komolyan az idei hektikusságunk láttán már lassan azt kívánom hogy az El Clasicon kívül mindegyik meccset húzza be a RM, mert akkor legalább fix egyenes a dolog, teljesen meg is érdemlik és reménykedni sem reménykedhettünk, nyilván nem akarom a RM-ot bajnokként látni, de inkább így, minthogy botladozzanak, reménykedjünk aztán mi még őket is alulmúljuk pontokban.
Kb mint az előző fordulóban...


Ez a szezon már sajnos 99% hogy kuka (a Kupán kívül), szerdán mindent bele kell adni aztán lesz ami lesz.
Ha nem sikerül én a vezetőség helyében kirúgnám/szerepet cseréltetnék Lucho és Unzué között, legalábbis ha tényleg fontolgatják hogy Unzué folytassa jövőre a csapattal, aztán meglátjuk hogy abba a cirka 1.5 hónapba alkot-e valamit és milyen meglátásai lesznek, szerdától már a következő szezonra kell koncentrálni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.15. 11:36:07

tudom, azért írtam, hogy hátha. tavaly mi sem adtuk túl sok jelét, hogy a végére kipukkadnak, hátha ők is megteszik ezt. még vmennyire lőtávon belül vagyunk, addig reménykedem (még akkor is ha túl sok okom nincs rá)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.15. 11:08:29

az a baj,hogy a realnál a második sor is éles, és harapnak.
pluszban tudják mit vár tőlük az edzőjük.
Asensio is beállt a bayern ellen, egy felesleges mozdulata sem volt, csinálta amiért felküldték.

Persze a Gijon küzd meg minden, de kevés lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.04.15. 11:05:10

visca el barca írta:Zinédine Zidane vezetőedző úgy döntött, hogy Cristiano Ronaldónak, Karim Benzemának és Keylor Navasnak is pihenőt ad a Bayern München elleni BL-negyeddöntő keddi visszavágója előtt.

Rajtuk kívül a sérülések miatt Gareth Bale, Pepe és Raphaël Varane is lemarad az összecsapásról, csak úgy, mint a sárga lapos figyelmeztetések miatt eltiltott Dani Carvajal.


hátha... nekünk idén már csak ez jutott...
Szerintem felesleges is ezen reménykedni :D Még ha pontokat is hullajt a Real, mi akkor is beégünk... :D Hazai pályán, jól megaláz a Sociedad aztán teljes is lesz a szezon :D

Ez a Messi 5 játékost akar, meg max a fifában jönne össze, full kacsa szerintem :) Bellerin? Nem tudom miért lenne jobb egy formában lévő Vidalnál, max valaki nagyot kaszálna az üzleten... Coutinho, meg Verratti meg Márkínnyó? :D Olajat találtak Camp gyepe alatt? :D
Bartomeu, OUT NOW!
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2017.04.15. 10:54:23

Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.15. 09:57:31

Zinédine Zidane vezetőedző úgy döntött, hogy Cristiano Ronaldónak, Karim Benzemának és Keylor Navasnak is pihenőt ad a Bayern München elleni BL-negyeddöntő keddi visszavágója előtt.

Rajtuk kívül a sérülések miatt Gareth Bale, Pepe és Raphaël Varane is lemarad az összecsapásról, csak úgy, mint a sárga lapos figyelmeztetések miatt eltiltott Dani Carvajal.


hátha... nekünk idén már csak ez jutott...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mobile
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.04.14. 09:16:41

2017.04.14. 13:24:43

Én úgy gondolom hogy a kiöregedés mind a 3 top csapat hatalmas problémája, vagy az lesz iszonyatosan rövid időn belül.
A két csapat helyzete szerintem nagyon hasonló, mert a ti játékotok sem a régi, nincs már meg a nagy mezőnyfölény, a letámadás. Nálunk rövid időn belül pótolni kell Modricot, nektek Iniestát, amire nálatok ott lett volna Thiago nálunk Isco, ti elrontottátok vele, és valószínűleg mi is elfogjuk.
Ter Stegen és Keylor is hasonlóak, mindkettő remek kapus, mindkettő képes nagy bravúrokra, de egyikük sem elit. hétközben láthattuk mi is és ti is milyen az ha a másik oldalt egy olyan kapus áll aki tényleg szűk elit. Mi lett volna a Juve-Barca ha Buffon a Barcában, Stegen pedig a Juvéban véd? Az első gólról nem tehetett a kapusotok, a másodikról sem egyértelműen de azt Buffon és Neuer kivédte volna. Kb 2-1 lett volna a Juvénak.
A mi meccsünk ugyanez, Keylor kapott egy gólt amiről igazából nem tehetett, közelről jött, erős volt, de Neuer bemutatta rá 50 percre Bale fejesénél ami kísértetiesen ugyanolyan volt kapus szempontból hogy márpedig ki lehet védeni. Ha nálunk véd Neuer, ott pedig Keylor akkor 0-3 ide és nincs miről beszélni. Aminek örülök hogy Perez akar kapust venni és valószínűleg Degea lesz, nálam ők 4-en alkotják a top4kapus (Courtois a negyedik).
Varanenal kapcsolatban abszolút igazad van, remélem nem követek el szentségtörést, de ami nektek Puyol volt az nekünk Ramos. Ő sosem volt igazán villámléptű ami az idő múlásával megkopik és emiatt nem tartok tőle, ő ilyen lesz 3 és 4 év múlva is. Varanera nem lehet építeni, Pepével kéne hosszabbítani, tudom ti utáljátok őt, de remek védő. A francia is az, de megállt a fejlődésben és iszonyatosan sérülékeny, olyan mint Bale. De a Pepe-Ramos-Varane 3-mas jövőre is jó lenne, Nachoval vagy Vallejoval kiegészülve. Modricot kéne többet pihentetni és Iscot és Kovacicot játszani, és játszatni és játszatni. Ha rajtam múlna idén ha BL, ha nem BL, eladnám Benzemát is, Balet is, Modric perceivel jobban kéne gazdálkodni. Casemiro sajnos abszolút alap lett, pedig nála is lehetne jobbat találni, Benzema olyan mintha Pereznek a fia lenne, és az elnökválasztáson nem nagyon lesz kihívója, ő is maradni fog. Balet eladni olyan lenne mint beismerni hogy hiba volt leigazolni, Ronaldo addig van amíg ő akar, így nem is értem minek kéne Hazard vagy MBappé vagy akárki más előre..
Nálatok is hasonló a helyzet, Neymar aranylabda kaliberű lesz. De igazából én úgy látom hogy hosszútávon nem képes tartani a jó formát és nem tudja megugrani azt az utolsó lécet (amit CR és Messi iszonyat magasra tettek) kiváló játékos, szűk elit, aranylabda esélyesnek kéne lennie tudásást tekintve, de valami mégis hiányzik belőle.
És ami még hasonló a két csapatban hogy, Messi idén 30 lesz, Ronaldo már 32, előbb utóbb a két gép is kiszáll a játékból.
A Bayern ugyanez, Lahm, Robben, Ribery, őket már mind mind pótolni kéne vagy kellett volna. Douglas Costa és Coman jók, de nem elég jók ahhoz amit a Bayernnél elvárnak, most lett volna jó nekik ha Götze marad, bár őket nem féltem, remek a német utánpótlás, a Bundesliga csapataik meg olyanok nekik mintha a fiókcsapatuk lenne, amint kinevel valaki egy jó játékost, már el is viszik. De ha a két nagy spanyol nem oldja meg 2-3 szezonon belül a problémáit (kapus, iniesta, modric, ronaldo, messi, bale, barca védelem) akkor könnyen visszacsúszhat mindkét csapat. Na nem azt mondom hogy Milani "magasságokba" de szimplán egy jó csapattá mint a mostani Juve vagy PSG vagy City. Bár nagy előnyünk, ami nektek is a többi csapattal szemben, a brand.

Ez már kis fifázás vagy fm-ezés ki hogy hívja:
ha megkapnám azt a feladatot a nyáron hogy rakjak rendet madridban, elengedném Balet, Benzemát, és Keylor Navast. a két szélső védő top, casemiro így is úgy is marad, Kroosra lehet építeni, mellé betenném Kovacicot, szerkezetváltásba, Isco teljes szabadságot kapna és 2csatáros játékban Ronaldo párja lenne Mbappé vagy Hazard vagy Dybala. Degea kell. Ja Jamest kihagytam, el is felejtettem h még nálunk van :lol:
Nálatok ami probléma inkább a pad, ha nálunk Bale testidegen akkor nálatok Paco és Arda is. Ha ég a ház nincs kit behozni.Én egy Dahoud/Verratti/Tielemans/Alli féle fiatalra mennék rá, Messit behúzni 10esnek két csatár mögé, Neymar és Suarez lenne elöl kötetlenül, mögöttük Messi teljes szabadságban, ő mögötte Rakitic és Alli/Dahoud/Verratti, hátrébb pedig nyilván Busqeuts. Nálunk hasonló felállásban, Isco lenne a mi "Messink" mögötte Kova és Kroos, mögöttük pedig Casemiro.

Elég hosszú lett, de én így látom. A két csapat nagyon hasonlít egymásra..
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.14. 10:01:49

Igen, egyetértek abban, hogy az sem kis erény, -sőt...-ha egy csapat valahogy mindig jól ki tud jönni a meccsekből,hosszútávon biztosan nem véletlen. A mutatott játék...na igen. Továbbra is tartom, a Real jelenleg sok sebből vérzik. Jövőkép szerintem nem ad okot semmiféle bizakodásra. Ronaldo, Modric erősen kifelé megy, Ramos sem lesz fiatalabb, az arab kilences meg botrány. Vannak fiatalok, de azok vagy nem kapják meg a bizalmat-Isco-vagy erősen kérdéses, hogy lesznek e valaha kiegészítőnél többek-Asensio, Kovacic pl. Van egy Varane, aki klasszis ugyan, de védelmet építeni rá nem lehet, mert sérülékeny. Van egy Bale, aki testidegen minden szempontból, és nehezen integrálható a spanyol fociba-szvsz nem is fog menni soha, bár nyílván jó meccsei lesznek még. Kapuskérdés is napirendi pont lesz hamarosan. Tehát feladat lesz ott is bőven, és szerintem jókora visszaesés is várható odaát nemsokára. A tavalyi Bl siker és az idei eredmények a mutatott játékhoz képest tényleg csodaszámba mennek, szürke, középszerű, fantáziátlan játék, és ha megnézzük, a pontrúgásokon, és a küzdésen kívül egyetlen olyan elem sincs, amitől tartani kellene. Ez persze hozhat eredmény rövidebb távon, mint ahogy láthatjuk is, de soha nem lesz ez a szemnek meggyőző.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mobile
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.04.14. 09:16:41

2017.04.14. 09:33:10

Sziasztok. Szeretném azzal kezdeni hogy Madridista vagyok, de nem provokálni jöttem, és veszekedni, vagy kiforgatni bármelyikőtök mondandóját mert itt ti vagytok otthon.
Abban egyetértek hogy ez a Real játszhatna szebben, (és a korábbi kis csapatok elleni hazai gálák is most már rendre elmaradnak) de ennek is meg van a maga szépsége. Én nekem például nagyon tetszik az hogy ez a csapat gyakorlatilag "nem tud veszíteni" ezt arra értem hogy rengeteg utolsó perces gól, fordítás vagy egyenlítés történt Zidane alatt, és ez már nem lehet csak a véletlen. Nyilván nem fog végig ez jönni, de ez a csapat akkor kap igazán erőre amikor a másik már fárad.
A ti korszakos csapatotok (09-11 közti Barca) látványosabb volt, támadószelleműbb volt, felkapottabb volt. De most nagyon messzire megyek ha sikerül címet védeni (pedig a Bayern elleni óriási hiba volt meccsben hagyni őket) akkor 4 szezonon belül 3 bl siker, eredményességben mindenképp korszakos csapat.

A bajnokok ligája topikban írtátok hogy ti beismeritek a saját csapatotok hibáit, míg a Madridisták csak azt látják hogy noha nem szép játékkal de jönnek az eredmények. Azért higyjétek el hogy "Odaát" is van hiányérzete nagyon sokaknak a játék miatt, azért hogy Balet el kéne adni, Isco gyakorlatilag Thiagoval karöltve a Spanyol foci két legjobb középpályása (Iniestát nem számítva) és mégis mellőzve van, vagy azért hogy Casemiro is alap és előre fele játékba semmit nem ad hozzá, csak rombol. Keylor nagyon visszaesett, Modric nagyon visszaesett, Benzema hullámzóbb mint valaha. Vagy azért is hogy Zidane miért Jamest állította be a Bayern ellen mert amit művelt az vérlázító volt.. És sokan Ronaldoval sem elégedettek noha szerintem most pont "fordítva" van az amivel sokan bántották (sokszor jogosan, sokszor nem) és a kis csapatok ellen nem megy, a nagy csapatok ellen meg jön tőle a jó játék.
Ha rajtam múlna, Iscora építenék, Kovacicra, Balet elengedném, de akár Benzemát is.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.09. 14:40:05

Titinho írta:
markionni írta:Miért szerinted amíg itt játszott kik voltak nála konstans jobbak Európában? Vitatkoznék ezzel, a tavalyi volt a legsikeresebb éve, de bőven voltak korábban jobb évei teljesítményben.
Top 5-ös? Egy Pepe...? :shock: Tehát egy Pepe...?
Ramos, Piqué, Hummels, Boateng, Bonucci, Chiellini, Terry, Thiago Silva, Godín. Ha ők mind sakkoznának akkor se férne be...
Megkérdeznék egy-két portugált is hogy Ricardo Carvalho vagy Pepe az etalon. :wink:


Azért az elfogultságnak is vannak határai na...
Jol van, nehogy mar falnak fuss mert mas a velemenyem mint a tied. :D

Mi madridistak tudjuk mekkora kincs volt Pepe, egy igazi harcos aki a legnagyobb meccseken hozta a legjobb performanszt. Aztan ismerve a jatekospolitikankat, szerinted egy Real Madridnal kozel tiz evig lehet valaki kiszorithatatlanul kezdo anelkul hogy a nyakara hoznanak valami gigaigazolast ha nem top?
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.09. 09:28:28

Veidt_madridista írta:Nem tudom olvastátok-e, Neymar második sárgával lett kiállítva, úgyhogy szinte biztos hogy ott lesz a Clásicón.
Mind1 már, de én nem láttam a második sárgát, csak a pirosat. Mostantól Veidt már a ti kezetekben van a bajnokság. Ezt, classico ide, vagy oda, ti bukhatjátok el.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.04.08. 23:56:10

Nem tudom olvastátok-e, Neymar második sárgával lett kiállítva, úgyhogy szinte biztos hogy ott lesz a Clásicón.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2017.04.08. 23:45:35

Egy statra lennék kíváncsi, ami szerintem nagyon beszédes adat lehet az idei bajnokságra nézne és ami LE legnagyobb hibája volt edzősködése alatt.

Hány féle kezdő 11el állt fel idén a RM és a Barca a bajnokságban???

Arról meg ne is beszéljünk, hogy szerintem nem volt egymás után 2 meccs, amikor ugyanaz a kezdő lett volna, maximum 1x.
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2017.04.08. 21:10:29

markionni írta:Miért szerinted amíg itt játszott kik voltak nála konstans jobbak Európában? Vitatkoznék ezzel, a tavalyi volt a legsikeresebb éve, de bőven voltak korábban jobb évei teljesítményben.
Top 5-ös? Egy Pepe...? :shock: Tehát egy Pepe...?
Ramos, Piqué, Hummels, Boateng, Bonucci, Chiellini, Terry, Thiago Silva, Godín. Ha ők mind sakkoznának akkor se férne be...
Megkérdeznék egy-két portugált is hogy Ricardo Carvalho vagy Pepe az etalon. :wink:

Azért az elfogultságnak is vannak határai na...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.08. 20:51:04

Miért szerinted amíg itt játszott kik voltak nála konstans jobbak Európában? Vitatkoznék ezzel, a tavalyi volt a legsikeresebb éve, de bőven voltak korábban jobb évei teljesítményben.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.04.08. 20:39:53

markionni írta: Top 5 volt azt hiszem ti is egyetértetek sok éven keresztül. Nacho remélem állja a sarat majd.
Dehogy volt top5, a tavalyi volt konkrétan a legjobb éve.
Válasz küldése