Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2012.03.22. 11:12:10

raul72 írta:...
te honnan tudod, hogy özil nem küldte el a kur.aanyjába a bírót, mint pepe?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.22. 11:11:25

raul72 írta:Okés akkor Altintop szabálytalankodott . Viszont igazából át se olvastad rendesen Amit írtam , mert Pepe a 2. srágáját megkapta és azért állították ki , viszont az elsőnél ő kapott egy öklöst :roll: Ha ott kiszórja Cannat , vagy Brunot Callejon lesérítése miatt akkor nincs miről tovább beszélni ...
Ez az Öziles meg úristen :roll: A barca minden meccsen 11 emberrel reklamál a bírónál , ezek szerint ti 10 percig lennétek a pályán.
Ezt remélem te sem gondolod komolyan h Özilnek piros járt :shock: A kapuból kirohanni és üvöltözni sem illik még sem kap érte Valdes se semmit .
Arbeloa 2. mezrántása meg vicc , ha szerinted azért 11-es és sárga jár akkor gratulálok .
De hiába is írok bármit is , mert nem fogjátok így látni , az egész meccsből arra fogtok emlékezni h a Villareal nem kapott meg egy 11-est :roll:

+ persze Higuaín is megérdemelte a lapot csak a bíró már akkor eldöntötte hogy ad neki mikor meglátta Higuaínt . Idegből osztogatta a lapokat , amit egy bírónak nem lenne szabad.

Veled se lehet vitatkozni,mert kinyilatkoztatod az elfogult véleményedet.
A Pepés esetnél nehogy már egyből pirossal kellett volna kiszórni a Villarealost :shock: Ne viccelj már. Callejon esete lapos volt,bírója dönti el,hogy sárga vagy piros. az hiba volt.
Arbeloa lerántotta Nilmart,az pedig tiszta tizi.
Ramos kiállítása jogos.
Özil meg megtapsolta meg mondott is valami kedveset a bírónak. Lehet csak sárgát ért, de pirosat kapott. ezt is lehet hibának tekinteni.
Szóval ennyi a pályán lévő történésből. Azért annyira nem fújt ellenetek a bíró.

Mourinhot meg nem kell védeni. Jellemzi,hogy milyen ember,hogy amikor a bíró elindult felé,szépen leült a kispadra,és bebújt az előtte álló emberek mögé...

Egy szó mint száz: hibázott a bíró? igen,mert nem adott egy tizit a villarealnak, igen, mert nem adott lapot a Callejon elleni szabálytalanságért, igen mert talán túl szigorúan állította ki Özilt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2012.03.22. 11:03:40

salas9 írta:
raul72 írta:Illetve Altintop szerintem a labdát találta el a szabálytalanságnál , majd ebből kaptuk a gólt.
Lehet, hogy Altintop a labdát találta el, de az nem tűnt fel neked, hogy nyújtott lábbal ment oda? Angliában Kompany is a labdát találta el, ezért őt meg egy négymeccses eltiltás találta el... A bírók erre nagyon kivannak hegyezve, hogy nyújtott láb!
2 sárga lap az ellenfélnek elvileg és a pályán maradhatott.
Már a "kolléga" is leírta meg lejjebb valahol én is:
HA valóban volt már neki egy sárga, akkor a játékosok miért nem reklamáltak, hogy HÉ TE MÁR VAN NEKI EGY...
E mellett ugye van az a egy 11-es a Villarealnak...
Ezt jól látod, és ott Arbeola lerántásért kaphatott volna egy sárgát a 11-est ha befújja, később pedig ő is mehetett volna zuhanyozni:
Arbeola első esete :arrow: http://i41.tinypic.com/2ugpgnt.jpg
Arbeola második esete :arrow: http://i41.tinypic.com/28s7xoy.jpg
Canna a piros mert szándékosan pofán csapta Pepét. (ezért ugye Pepe kapott sárgát , majd ugye később még 1-et a folyosón így valszeg kövi meccsen nem játszik) Egyből piros Özilnek mert " gúnyosan megtapsolta " :roll: Higuaínnak sárga . Folytonosan a kisebb szabálytalanságokat elnézte a Villarealnak nekünk nem.
- Ahha. Pepe az öltözőfolyosón csakis "szép" szavakkal illette a bírót nem fogok meglepődni ha véletlen több meccset kapna. Ráadásul visszaeső piros lapok tekintetében...
- Higuain is olyan hevesen reklamált, nem meglepő a sárgája, csak nektek.
- Özilt is kifejtettem már. Nálunk megyei szinten sárgát adnak a tapsolásért. Őket mindenki látja a TV-ben, példaképek. Nem illik...

Okés akkor Altintop szabálytalankodott . Viszont igazából át se olvastad rendesen Amit írtam , mert Pepe a 2. srágáját megkapta és azért állították ki , viszont az elsőnél ő kapott egy öklöst :roll: Ha ott kiszórja Cannat , vagy Brunot Callejon lesérítése miatt akkor nincs miről tovább beszélni ...
Ez az Öziles meg úristen :roll: A barca minden meccsen 11 emberrel reklamál a bírónál , ezek szerint ti 10 percig lennétek a pályán.
Ezt remélem te sem gondolod komolyan h Özilnek piros járt :shock: A kapuból kirohanni és üvöltözni sem illik még sem kap érte Valdes se semmit .
Arbeloa 2. mezrántása meg vicc , ha szerinted azért 11-es és sárga jár akkor gratulálok .
De hiába is írok bármit is , mert nem fogjátok így látni , az egész meccsből arra fogtok emlékezni h a Villareal nem kapott meg egy 11-est :roll:

+ persze Higuaín is megérdemelte a lapot csak a bíró már akkor eldöntötte hogy ad neki mikor meglátta Higuaínt . Idegből osztogatta a lapokat , amit egy bírónak nem lenne szabad.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.22. 10:51:06

raul72 írta:Illetve Altintop szerintem a labdát találta el a szabálytalanságnál , majd ebből kaptuk a gólt.
Lehet, hogy Altintop a labdát találta el, de az nem tűnt fel neked, hogy nyújtott lábbal ment oda? Angliában Kompany is a labdát találta el, ezért őt meg egy négymeccses eltiltás találta el... A bírók erre nagyon kivannak hegyezve, hogy nyújtott láb!
2 sárga lap az ellenfélnek elvileg és a pályán maradhatott.
Már a "kolléga" is leírta meg lejjebb valahol én is:
HA valóban volt már neki egy sárga, akkor a játékosok miért nem reklamáltak, hogy HÉ TE MÁR VAN NEKI EGY...
E mellett ugye van az a egy 11-es a Villarealnak...
Ezt jól látod, és ott Arbeola lerántásért kaphatott volna egy sárgát a 11-est ha befújja, később pedig ő is mehetett volna zuhanyozni:
Arbeola első esete :arrow: http://i41.tinypic.com/2ugpgnt.jpg
Arbeola második esete :arrow: http://i41.tinypic.com/28s7xoy.jpg
Canna a piros mert szándékosan pofán csapta Pepét. (ezért ugye Pepe kapott sárgát , majd ugye később még 1-et a folyosón így valszeg kövi meccsen nem játszik) Egyből piros Özilnek mert " gúnyosan megtapsolta " :roll: Higuaínnak sárga . Folytonosan a kisebb szabálytalanságokat elnézte a Villarealnak nekünk nem.
- Ahha. Pepe az öltözőfolyosón csakis "szép" szavakkal illette a bírót nem fogok meglepődni ha véletlen több meccset kapna. Ráadásul visszaeső piros lapok tekintetében...
- Higuain is olyan hevesen reklamált, nem meglepő a sárgája, csak nektek.
- Özilt is kifejtettem már. Nálunk megyei szinten sárgát adnak a tapsolásért. Őket mindenki látja a TV-ben, példaképek. Nem illik...
Kép
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.03.22. 10:50:46

Szerintem a Sociedad játékosai számára jó hír, hogy nem lesz ott a pályán a "két favágó" Ramos és Pepe. A védelem így minden bizonnyal nem lesz vmi acélos náluk, Carvalho mellett kíváncsi vagyok, ki fog kezdeni náluk. Varane vagy Albiol? Adja az Isten, hogy utóbbi;)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.22. 10:49:23

Akkor a Callejon elleni szabálytalanságra ennyit:
http://www.youtube.com/watch?v=YRX9JkBzYqw

Ez is minimum sárga, az is. Csak nem szabad az ilyeneket elfelejteni, amikor egy kísértetiesen hasonló szituációról beszéltek.

Azt a két sárgás dolgot sosem fogjuk megtudni hogy mi volt pontosan,nálatok valaki elterjeszti dogmaként,hogy úgy volt és kész. De árulkodó,hogy senki sem reklamált,a marca-n az ilyenek még meccs közben cikket kapnak. itt meg semmi ilyen nem volt.

Ramos kiállítását szerintem nem kell magyarázni, Özilé véleményes,de ott kb már mindegy volt.
Az hogy sárgát kaptak a meccs után szintén nem egyedi eset, nálunk is kaptak már idén sárgát.

Én megértem,hogy dühösek vagytok,mert tévedett a bíró a károtokra is,de azért nem kéne ilyen gyerekesen viselkedni. Főleg ismerve az előzményeket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.03.22. 10:45:01

A tegnapi meccsről: bosszantóan sok volt a bírói hiba, de ezt a spanyol bajnokságban már megszokhattuk. A 2 sárgás eset felettébb érdekes, de legalább egy jogos tizit a Villareal is számon kérhetett az első félidőben. A második félidőben az egyenlítő gólig nagyon nyomott a Madrid, aztán elgurult a gyógyszer! Morinhonak észre kéne venni, hogy az ő pálya mellett mutatott mentalitása, hisztizése, bíró b.sztatása átmegy a játékosaira is. Mondjuk Ramos kiállítása jogos volt, de ha nem lett volna az, akkor is kijárt volna neki, mert annyiszor nem vették észre alattomos belépőit! Özil nem tudom mit mondhatott, mint ahogy Higany sem! De az ok egyértelműen Mou, aki már az első félidő lefújását sem várta meg, hanem bement az öltözőbe.
Kicsit közelebb kerültünk, de ez még mindig nagyon messze van. Jó lett volna, hogy most hétvégén valami kemény ellenféllel találkoztak volna. A lényeg, hogy mi nyerjük a meccseinket, aztán majd lesz valami!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.03.22. 10:42:53

ha volt már akkor sorry érte :) de elég érdekes !
link
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.22. 10:36:38

Tegnap olvastam itt, hogy olvasta vki az NSO-n, hogy Pepét kiállították. Ez volt az a hír, vagy ezt azóta rakták fel?

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2122709
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2012.03.22. 10:33:23

Megint csak azt tudom mondani, hogy egy idióta volt a bíró, de nem ezért nem nyertünk, megint csak hatalmas nulla volt a játékunk, nem érdemeltünk győzelmet.
A legnagyobb hibái a bírónak: Arbeloa ellen ítélhetett volna tizenegyest amikor lerántotta Nilmart, Brunot egyből ki kellett volna állítani a Callejon elleni szabálytalanságért (Ujfalusi Messi elleni durvaságához hasonló volt), ha tényleg M.Senna kapta a sárgát a 20. percben, akkor a második félidőben többször is ki kellett volna állítani, kioszthatott még 2-3 sárgát a Villarealnak durva belépőkért, és a Realnak is.
A gólt eredményező szabadrúgás előtt Altintop a labdát találta el, de nyújtott lábbal (befújható volt, de akkor döntse már el, és ne a nézők hőbörgésére fújja be fél perccel később)
Egyébként gyűlölöm az ilyen kis seggdugasz bírókat, akik a kisebbségi komplexuson piros meg sárga lapok osztogatásával próbálnak túl jutni, ahelyett hogy normálisan és következetesen vezetnék a meccset.
Özil kiállítása tipikus példája ennek. Egyébként itthon alsóbb osztályokban rengeteg ilyen idióta van nálunk is.
Mourinhot kiállításához, értem én hogy utáljátok őt, de hány másik edző reklamál ugyanilyen hevesen, egy tévesnek vélt ítélet után. Mourinho is hülye volt mert tudta hogy milyen a bíró mégis csinálta.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2012.03.22. 10:31:30

csababarca írta:
Nem tudom mit fesztiváloznak,vagy hol érzik magukat sértettnek. Eldurrant az agyuk,kész. de ők képesek ezt a meccset beállítani úgy,hogy ellenük fújt a bíró. nevetséges banda.
De tényleg,érdekelne a madridisták véleménye,hogy hol,miben hibázott a bíró,mert mindenhol csak azt írják,hogy "csaló bírók,nem engedtek nyerni, ilyet nem lehet csinálni,ellenünk fújt". de a Callejon elleni szabálytalanságon kívül konkrét példa nincsen...lóg a levegőben az egész.
2 sárga lap az ellenfélnek elvileg és a pályán maradhatott. Callejon lesérítése ami egy piros szerintem . Canna a piros mert szándékosan pofán csapta Pepét. (ezért ugye Pepe kapott sárgát , majd ugye később még 1-et a folyosón így valszeg kövi meccsen nem játszik) Egyből piros Özilnek mert " gúnyosan megtapsolta " :roll: Higuaínnak sárga . Folytonosan a kisebb szabálytalanságokat elnézte a Villarealnak nekünk nem . Illetve Altintop szerintem a labdát találta el a szabálytalanságnál , majd ebből kaptuk a gólt . E mellett ugye van az a egy 11-es a Villarealnak ...
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 10:17:07

Sejtettem hogy a Real drukkerek elkezdenek majd mártírkodni a bírók miatt. Gondoltam hogy megint nem azt fogják nézni hogy az egész szezonban ugyan ki járt jobban a bírókkal.

Valamint az is hidegen hagyja őket, hogy a hentes különítmény (Xabi, Lass, Arbeola, Ramos, Pep, Carvalho...) nagyon sok pirosat megúszott ebben az évben. Egy videó bírónál nagyon sok kiállítást kaptak volna...

Bár videóbírónál az ellenfeleinknél is sokkal de sokkal több kiállítás lett volna (most így hirtelen az Atletico-s meccs jut eszembe, de emlékszem hogy sokszor felb**tam magam a visszajátszásoknál)

Összességében viszont még bármi lehet. Nem kell még annyira elkiabálni semmit sem. Az El Classico lefújásánál azért már okosabbak leszünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.22. 10:14:24

Azért az a két sárgás dolog érdekes. A játékosok,a kispad tudni szokta hogy ki kapott már lapot,itt meg senki nem is reklamált érte.
Meg nehogymár meg akarják magyarázni,hogy Ramos rúgása nem volt szándékos :shock: Arra mit akarnának óvni? meg ha Özil azt csinálta amit,akkor jogos a piros.
Milyen bírói hibákról beszélünk? a villareal nem kapott meg egy egy teljesen tiszta tizit. nah az hiba.
Vagy hogy Callejon letaposásáért nem kapott lapot az egyik sárga. (mondjuk Pepe a Rayo ellen pontosan ezt csinálta,csak úgy,hogy a labda ott sem volt,és ő is megúszta...)

Nem tudom mit fesztiváloznak,vagy hol érzik magukat sértettnek. Eldurrant az agyuk,kész. de ők képesek ezt a meccset beállítani úgy,hogy ellenük fújt a bíró. nevetséges banda.
De tényleg,érdekelne a madridisták véleménye,hogy hol,miben hibázott a bíró,mert mindenhol csak azt írják,hogy "csaló bírók,nem engedtek nyerni, ilyet nem lehet csinálni,ellenünk fújt". de a Callejon elleni szabálytalanságon kívül konkrét példa nincsen...lóg a levegőben az egész.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2012.03.22. 10:09:34

mahitoo írta:
salas9 írta: A meccs után sem Mourinho, sem Karanka nem ment nyilatkozni :wink:
Nemá... :(

:D :D :D
Nem szoktad még meg? :D Ők a nagy Real Madrid, azt csinálnak amit csak akarnak...
Amúgy én is sajnálom, hiányzott a reggeli humorbonbon :twisted:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7420
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.22. 10:07:50

Én nem láttam a meccset, úgyhogy nem szeretnék vitatkozni azon, hogy melyik szabálytalanság ért sárgát/pirosat, de ilyen fokú bírózást emlegetni azért mert az uccsó 7-8 percre szórták ki a játékosokat egyszerűen nevetséges. Özil állítólag odaszólt a bíroknak meg az orra előtt "enyhén" szarkasztikus módon megtapsolta. Elég szigorú döntés, azonban régóta nagyon kényesek a sporik a tapsolgatásra, a bíró közvetlen közelében pláne. Szerintem ide is, oda is lehetett volna ítélni.

A többi lap nem tudom mennyire jogos, majd alkalomadtán visszanézem, de pontosan ez az a helyzet amikor a bírót veszik elő. Ha nyertek volna egy szó sem esne erről, de így könnyebb másban keresni a hibát. Egy Madridnak –főleg a két csapat idényét nézve– a 80x-edik percig már el kellett volna dönteni a meccset és nem lett volna ennyi kiállítás és ilyen felhngja a meccsnek.

Személy szerint az egyik legvisszataszítóbb dolognak tartom, ha egy elvesztett meccsért egy nagyságrendekkel nívósabb csapat nem magában hanem a bírón kéri számon a ponthullajtást. Legyen az Madrid, Milan, Bayern vagy épp a Barca.

A három sárgalapban egyébként nem igazán hiszek, de ha így van biztosan kivizsgálják az egész ügyet, addig meg nem kéne pörögni ezen, mert visszanyalhat a fagyi.
Én egy meccsre emléxem ahol hasonló volt a szitu, asszem Mijatovic sárgáit könyvelte félre a spori egy válogatott meccsen, abból nagy balhé lett és kemény szankció.
Forca Barca!!!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.03.22. 10:06:20

Ramost kiállították, azt hittem ezt soha nem fogom megélni már. Következő célom, hogy lássak egy tizenegyest amit a reál ellen fújnak.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.22. 10:00:18

salas9 írta:
mahitoo írta:Mikor jönnek már a tegnapi meccsről a nyilatkozatok??? :D Mondjuk gondolom Karanka lesz az elkövető. :D
A meccs után sem Mourinho, sem Karanka nem ment nyilatkozni :wink:
Nemá... :(

:D :D :D
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.03.22. 09:46:15

Özil a következő miatt lett kiállítva, azonnali piros lappal: "A játékos hangosan, cinikusságtól fűtötten megtapsolta az egyik döntésemet, miközben nagyon közel állt hozzám."
madridista.hu
Jellemző, hogy a madrid játékosaihoz és edzőjéhez igazodva a madridista.hu szerkesztőiben sincsen annyi tartás, hogy ne írjanak komplett cikket a bírói tévedésekről, amik őket érintették negatívan.
ezen az oldalon is előfordult, ugyh ebben semmi kivetni való nincs.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.22. 09:42:36

mahitoo írta:Mikor jönnek már a tegnapi meccsről a nyilatkozatok??? :D Mondjuk gondolom Karanka lesz az elkövető. :D
A meccs után sem Mourinho, sem Karanka nem ment nyilatkozni :wink:
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.22. 09:41:22

Mikor jönnek már a tegnapi meccsről a nyilatkozatok??? :D Mondjuk gondolom Karanka lesz az elkövető. :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 09:25:33

Jellemző, hogy a madrid játékosaihoz és edzőjéhez igazodva a madridista.hu szerkesztőiben sincsen annyi tartás, hogy ne írjanak komplett cikket a bírói tévedésekről, amik őket érintették negatívan.

Nagyon sajnálom megint a rendesebb madridistákat, mert ekörül a klub körül most minden szinten a selejt dolgozik. persze tisztelet a kivételnek, ami talán érint 1-1 játékos vagy cikkírót(akár spanyol akár magyar), de a többséget még ott se.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.22. 09:16:17

Röviden tömören:

1-1-es eredmény ami nekünk jó. A mérkőzés vége felé gondoltam, hogy nagy lesz majd a bírózás, de kérdezném a szurkolókat. Láttam a mérkőzést, itt a videó is. Ha Ruben kapta volna az első sárgát, akkor ezt a játékosok is tudták volna, és tessék megnézni, hogy a szabálytalanság után Pepe odarohan, hogy "spori ez sárga!" amit meg is kap Rubén de meglepő módon senki nem reklamál, hogy neki már volt egy. Pedig van partjelző, negyedik játékvezető ha így lett volna valakinek csak feltűnik...

Ramos második sárgája jogos volt. Özil gondolom mondott valami szépet (bár szerintem spanyolul annyit tud, hogy "Viva Real Barca" :lol: ).

Azon meg nem tudom mit kell meglepődni, hogy Mourinhot elküldik. Minden mérkőzésen kiabál, teszi a fejét, és csodálkozik, ha van olyan bíró aki ezt megelégeli...

Állítólag Pepe sem játszhat, az öltözőfolyosón szépeket mondott a bírónak. Itt megjegyezném, hogy nálunk megyei osztályban kapunk minimum sárga lapot ha megtapsoljuk a bíró munkáját. Ő januárban a Barca meccsen, meg tegnap este is megtette ezt büntetlenül. És ti bíróztok?!
Kép
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.22. 09:08:06

Én Nem szoktam Real meccseket nézni, de a tegnapival kivételt tettem.
Az 1. félidő jó volt a játék alapján bármi megtörténhetett volna, aztán a 2. félidőbe jött a gól, és utána kicsit szétestek a hazaiak már a 75 perc körül azt mondtam nem lesz semmi kikapcsoltam a tévét.
Erre ma megnézem az eredményt 1:1 :shock: .Szóval van 6 pont előnyük, de még jönnek hozzánk, és én azért nem írnám le a Velenciat, Ossasunát,Bilbaot, és a Sevillát se, tehát még van esély, de azért szép lenne 10 pontról fordítva bajnoknak lenni, + a madridot bl döntőbe legyőzni.
Visca el Barca!
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 09:06:28

Lehet hülyeséget csinálok, de próbálom más megvilágításba helyezni a dolgot.
Nem akarom védeni a bírókat úgy általában, de nem tűnt fel senkinek hogy olyan favágó lett a spanyol bajnokság, hogy olyat még az angol bajnokságban se látok, bedig figyelemmel kísérem azt is.

Csak a tegnapi Real meccsből kiindulva, amikért a pályán lapot adott az a szerencsétlen, kivéve az Özil pirosát, mert azt nem tudni miért kapta, (biztos nem Kazinczy versenyen elért eredményért), kb 85%-ban mind lapot ért.
Aztán meg voltak olyan lapok amiket nem adott: Bruno 2 sárga, stb.

Én így látom....
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.22. 08:52:32

Rivaldinho! 3 éven keresztül megnyertek mindent, olyan szép focival és dominanciával, ami még nem volt ilyen hosszú távon a modern labdarúgásban.Lehet őket szidni, de egyszerűen nem lehet 4-6 éven keresztül szezononkénti 50 meccsen végig jól, motiváltan és koncentráltan játszani.Nem gépek, emberek.Sérülések, rossz forma, stb.Tudom, hogy lehetne több pontunk, de ha azt nézzük, hogy a Madridnak hány rossz meccse volt, mennyiszer volt szerencséje, akkor nekünk kéne vezetnünk, és senkit nem érdekelne az a 3-4 rosszabb meccs.Én az Osasuna ellenit sajnálom nagyon, mert az a felállás hibája volt, se Xavi, se Ini, se Fabre.Az előtt a meccs előtt pedig még azt nyilatkozta Pep, hogy nem adjuk fel, aztán Sergi Robertótól vártuk a csodát.Na az a mi hibánk volt.

Most viszont nem lehet megállni, ha a csökkenő távolság a bajnokságban, és a BL cím nem elég motiváció, akkor tényleg baj van.Ez a csapat még mindig magasan a legjobb a világon, ha jó lesz a formaidőzítés, és teljesen rendet raknak a fejekben, akkor nem állíthat meg minket senki.A bajnokság persze még mindig nem a mi kezünkben van, de a Madrid az elmúlt 3 évben bizonyította, hogy nem bírja jól a kiélezett helyzeteket, ha nyerjük a meccseinket, hibázni fognak.

Akármilyen elképesztő szezonjaink is voltak, ha ebben az idényben sikerülne megnyerni a bajnokságot ismerve a körülményeket, és sikerülne elsőként megvédeni a címünket a BL-ben, az vinne mindent.De most jön szerintem a mindent vagy semmit játék, sehol sem lehet már pihenni.Meglátjuk. :)
Válasz küldése