Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.03.23. 18:57:36

Azért nehogy már rendes védők nélkül kelljen a Reálnak játszania... Így most összeállhat egy Arbeola, Varene, Ramos, Marcelo védelem. :evil: Alvesnél is eltörölték volna az egyik sárgát, ha fellebbezünk??? :roll:
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.03.23. 18:45:21

Hát ez már szánalmas. Féltek az újabb madridi botlástól? kaptak egy kis segítséget...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.23. 18:33:52

Érdekes,hogy mikor a Barca fellebbez meg egy egyértelműen jogtalan lapot, akkor el se olvassa a szövetség/liga, reflexből dobják vissza.

Most meg Ramos sárgát törölnek :D :D Hihetetlen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.23. 18:30:58

Nevetséges az egész...
Ha még Mourinho eltiltását eltörlik,az okés.
De Ramosét? könyörgöm,az az ember elmeháborodott eleve,és csinált két olyan megmozdulást,amiből a második rögtön piros alapesetben.
És akkor képesek az egyiket semmissé tenni?
nah most jöjjön ide madridista,és magyarázza a bizonyítványát.
És már hányadszor van ez,hogy tőlük visszavonják a lapokat...Ramosról tudom,hogy kb 3 lapját már visszavonták, kis mutyizások után...
fertő ami abban az országban folyik "labdarúgó szövetség" néven,pedig azt hittem,hogy az MLSZ-nél nincs rosszabb,tévedtem.

Ezek megtehetnek mindent,szabadon,büntetlenül...végülis jó példa ez mindenkinek. Rúgj,üss, legyén durva,szabálytalan,alattomos,úgyse kapsz érte semmit,ha igen,akkor majd elintézik fent,hogy mégse.
tanulságos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2012.03.23. 18:35:24-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.03.23. 18:28:38

Legalább Pepe 2 meccset kapott.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.03.23. 18:12:09

Ramos egyik sárgáját eltörölték, mert nem volt jogos... Shocked
Na hát erről beszélek... ezek után bármit megcsinálhat...sajnos. :(
Ami meg tényleg érdekes, hogy ezeket a nyilatkozatokat gondolok itt az elloptak két pontot stb. kijelentésekre, hogy ezeket "sem" büntetik mostantól, mert ez már nevetséges, mert minden meccsen amikor éppen nem a Real nyer folyton ez van. Pedig régen talán büntették... :roll:
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.23. 18:00:02

recrea írta:Ramos egyik sárgáját eltörölték, mert nem volt jogos... :shock:
Arra vagyok kíváncsi, hogy ez hogyan történt meg, ha a bevett eljárás szerint nem nézték meg a videófelvételeket és kizárólag a jegyzőkönyvre hagyatkoztak
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2012.03.23. 17:59:13

Ramos első sárgájáról linkelne légyszíves valaki egy videót?
Köszönöm!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.03.23. 17:50:12

Charlie írta:Ramost kiállították, azt hittem ezt soha nem fogom megélni már. Következő célom, hogy lássak egy tizenegyest amit a reál ellen fújnak.
C.
Tévedtem. Akkor ez is várat még magára.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.03.23. 17:37:40

barcaaa91 írta:Mi az, hogy Ramos játszhat mert nem vélték jogosnak egyik lapját?? Ezt nem hiszem el. Szoktak utólag sárga lapot visszavonni? Ennyi erővel Piqué piros lapját is vissza kellett volna vonni a múltkor, mert az ellenfél feldobta magát. Igazából nem az zavar, hogy visszavonják neki utólag (!), hanem, hogy akkor miért nem tiltják el szándékos arcba könyökölésért (asszem rayo ellen) utólag. A többi durvaságról ne is beszéljünk... Azt már nem lehet? Érdekes Angliában és Olaszországban megteszik. Szánalmas a spanyol bírói testület egytől egyig!
Teljesen következetlenek a döntéshozók, nem hiszem el, hogy nincs erre szabálykönyv, vagy egy következetes és objektív irányvonal.
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.23. 17:36:15

recrea írta:Ramos egyik sárgáját eltörölték, mert nem volt jogos...
Nevetséges az egész!Lassan a spanyol bírótestület lesz a legalja!
barcaaa91
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.08.29. 12:10:20
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.23. 17:31:12

Mi az, hogy Ramos játszhat mert nem vélték jogosnak egyik lapját?? Ezt nem hiszem el. Szoktak utólag sárga lapot visszavonni? Ennyi erővel Piqué piros lapját is vissza kellett volna vonni a múltkor, mert az ellenfél feldobta magát. Igazából nem az zavar, hogy visszavonják neki utólag (!), hanem, hogy akkor miért nem tiltják el szándékos arcba könyökölésért (asszem rayo ellen) utólag. A többi durvaságról ne is beszéljünk... Azt már nem lehet? Érdekes Angliában és Olaszországban megteszik. Szánalmas a spanyol bírói testület egytől egyig!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.23. 17:29:22

Lego írta:Engem a Realnál csak egy dolog bosszant. Az agresszivitásuk. Egyszerűen nem értem, hogy mi játszódhat le némelyik tökfilkóban akkor, amikor kioszt egy szándékos könyököst (talán bosszúból :? ) és még utána neki áll feljebb, hogy hé öreg mit színészkedsz. Minden szabálytalanságuk után egyből intenek, hogy kelljél fel... komolyan az elmúlt meccseken a bírói hibák ide vezetnek, hogy tényleg elhiszik magukról, hogy nekik mindent szabad, minden jár?

Ami rosszabb, hogy néhány drukker tényleg elhiszi... pedig nem kell a Barcának drukkolni, hogy lássák amit nem látnak.
a szerdai Pepe vérző szájas szitunál először még elhittem, hogy lenyomták, de utána másik kameraállásból látszott a szokásos Pepe mozdulat, amikor minden mindegy alapon izomból mell magasságba rúg egyet, de emberére talált és a másik meg felborította. a bíró valszeg úgy állt, hogy ezt látta és a szándék, mint tudjuk... vagyis ha nem borítják fel, lehetett volna ez máshogy is... utána meg a pofázások miatt persze, hogy kapnak... nem is értem... tényleg elhiszik, hogy ők semi rosszat nem tettek...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.03.23. 17:26:16

Ramos egyik sárgáját eltörölték, mert nem volt jogos... :shock:
Ilyet még nem láttam, bohózat az egész, komolyan mondom. Nem veszik észre, h a világon másik csapattal nem történik ilyesmi.

Aki meg erről döntött...

szerk.: Marca főcikke: Rui, Pepe 2-2 meccs, Mou, Özil 1-1 meccs eltiltás.

szerk.: Pepe első sárgája meg jogos volt? :D Bár lehet egyből pirosat kapott a folyosón, akkor érvényét vesztett az első sárga.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2012.03.23. 17:31:52-kor.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.23. 17:19:57

Lego írta:Engem a Realnál csak egy dolog bosszant. Az agresszivitásuk. Egyszerűen nem értem, hogy mi játszódhat le némelyik tökfilkóban akkor, amikor kioszt egy szándékos könyököst (talán bosszúból :? ) és még utána neki áll feljebb, hogy hé öreg mit színészkedsz. Minden szabálytalanságuk után egyből intenek, hogy kelljél fel... komolyan az elmúlt meccseken a bírói hibák ide vezetnek, hogy tényleg elhiszik magukról, hogy nekik mindent szabad, minden jár?
nem véletlenül hívják ezt a csapatot (?) Real Madrid -nak...
KépKép
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.03.23. 17:13:47

Engem a Realnál csak egy dolog bosszant. Az agresszivitásuk. Egyszerűen nem értem, hogy mi játszódhat le némelyik tökfilkóban akkor, amikor kioszt egy szándékos könyököst (talán bosszúból :? ) és még utána neki áll feljebb, hogy hé öreg mit színészkedsz. Minden szabálytalanságuk után egyből intenek, hogy kelljél fel... komolyan az elmúlt meccseken a bírói hibák ide vezetnek, hogy tényleg elhiszik magukról, hogy nekik mindent szabad, minden jár?

Ami rosszabb, hogy néhány drukker tényleg elhiszi... pedig nem kell a Barcának drukkolni, hogy lássák amit nem látnak.
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.23. 16:38:03

Cooltiszo írta:Nagyon elegem van már a Realosok hisztijéből. Nem a fórumra értem, azt még be lehet tudni elvakultságból fakadó hülyeségnek többnyire. De mikor a klubnál nyilatkoznak ilyeneket? http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... al-madrids
Az azért sokat mond, hogy +6nál is már megy a hiszti, érzik h szorul a hurok :twisted:

Egyébként sokat elmond a sportigazgatóról, hogy még mindig nem volt képes feldolgozni, hogy Senna kapta az első sárgát és nem Ruben.
(De majd jön Mourinho és megmagyarázza, hogy amikor Ruben megkapta a második sárgáját, akkor a bíró gyorsan átírta az elsőt Sennához)

Kívánom, hogy a 7végén játsszon úgy a Sociedad, mint ellenünk (és fújjanak úgy a bírók, mint a meccseinken szoktak)
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2012.03.23. 16:32:53

Nagyon elegem van már a Realosok hisztijéből. Nem a fórumra értem, azt még be lehet tudni elvakultságból fakadó hülyeségnek többnyire. De mikor a klubnál nyilatkoznak ilyeneket? http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... al-madrids

Komolyan mondom, hogy ez a klub szégyen.Az egykor oly büszke és nagy tiszteletnek örvendő csapat, amire jellemző volt a nagyképűség is többnyire, de normális határok között nincs ezzel gond, ez csak szimpátiát befolyásolhat valakiknél, és volt is alapjuk azért. Lehet szeretni és nem szeretni, főleg nem :D de nem elismerni Rault, Hierrot, Zidanet butaság, ők méltósággal viselkedtek. Jelenleg már a sportigazgató vádaskodik, és a Barcával példálózik. Ez egyszerűen SZÁNALMAS! A fejétől bűzlik a hal sajnos, Mourinho ennek a közegnek a megteremtője, aki egy szánalmas vesztes és győztes is egyben (kevés edző mutogat egy megnyert párharc után az ellenfél közönségének, ahelyett hogy a saját csapatával örülne...). A Barcának szurkolok már 15 éve, de az fájna a legjobban ha egy ilyen embernek és csapatnak engednénk nyerni bármit is. Itt a lehetőség srácok, nyerjük meg a bajnokságot és ráadásul tömjük is ki a Reált ahogy csak tudjuk.

Az igazi szurkolók kitartanak a csapat mellett jóban és rosszban, de ha ilyen lenne a Barca mentalitása, akkor azért én meglehetősen rosszul érezném magam, ugyanúgy drukkolnék nekik de várnám ennek a rezsimnek az eltakarodását, mert csak mocskolják a hófehér mezt a fröcsögő szájukkal jelenleg.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.23. 14:38:49

lui1698 írta:"A Real Madridból a 2009 májusi Osasuna elleni meccs óta először állítottak ki két játékost."

Hmmm...

szerk.:
"péntek, 08:34 - A Marca újabb lehetséges bírói tévedésre hívja fel a figyelmet. A videófelvételekből egyértelműen kiderül, hogy a játékvezető a szabadrúgás alatt végig a magasban tartja a kezét, jelezve ezzel, hogy a szabadrúgást közvetett, Senna lövése viszont egyből a hálóban kötött ki. "

Még valami? :lol:
Elképesztő mekkora gyökér banda van Madridban.
Szánalom a köbön. Amikor hétről hétre buktuk a pontokat a bajnokságban teljesen egyértelmű bírói tévedések miatt, a Madrid meg nem egyszer így hozta a meccseit, akkor bezzeg a bíróval semmi gondjuk nem volt, sőt... Azt viszont egyáltalán nem értem, hogy ez a szabadrúgás miért is lett volna közvetett? Semmi olyan nem történt, ami miatt így kellett volna történnie. De hát tudjuk Pep óta, hogy azokból lesznek a legnagyobb győztesek, akik a legjobban tudnak veszíteni...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.03.23. 12:36:07

Mihu írta:
Game90 írta:Ramos Real Madrid játékosként 221 meccs alatt 11 piros lapot gyűjtött be a PD-ben. Ezzel csúcstartó a RMadrid játékosok között és még csak 26 éves lesz.
És ha jól emlékszem, akkor 8 volt a csúcs, ami Hierro nevéhez fűződik. Úgyhogy már toronymagas csúcstartó :D Ráadásul ha emlékezetem nem csal, akkor a 8.-at pont az 5-0-s ámokfutásáért kapta.


Szerk: De, rosszul emlékszem :wink: Ugyanis nem 8, hanem 10 volt a csúcs. Az viszont jól rémlett, hogy az 5-0 alkalmával állította be, mint ahogy az is, hogy utána elég sok ideig nem kapott pirosat, úgyhogy a rekorddöntés váratott magára :wink:

Szerk2: És egy kis plusz adalék ahhoz, hogy Ramos egyébként nem alattomos és durva játékos:

Amíg azonban a korábbi kőkemény középhátvéd, a válogatott jelenlegi menedzsere ehhez 439 találkozón lépett pályára, addig Sergio Ramos jóval szorgosabbnak bizonyult, neki már 175 pályára lépés után összejött a szám szerinti tíz piros lap.


...és csak az idei szezonból beugrik 2 olyan eset, ami egyből pirosat ért volna
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.03.23. 12:05:21

Game90 írta:Ramos Real Madrid játékosként 221 meccs alatt 11 piros lapot gyűjtött be a PD-ben. Ezzel csúcstartó a RMadrid játékosok között és még csak 26 éves lesz.
És ha jól emlékszem, akkor 8 volt a csúcs, ami Hierro nevéhez fűződik. Úgyhogy már toronymagas csúcstartó :D Ráadásul ha emlékezetem nem csal, akkor a 8.-at pont az 5-0-s ámokfutásáért kapta.


Szerk: De, rosszul emlékszem :wink: Ugyanis nem 8, hanem 10 volt a csúcs. Az viszont jól rémlett, hogy az 5-0 alkalmával állította be, mint ahogy az is, hogy utána elég sok ideig nem kapott pirosat, úgyhogy a rekorddöntés váratott magára :wink:

Szerk2: És egy kis plusz adalék ahhoz, hogy Ramos egyébként nem alattomos és durva játékos:

Amíg azonban a korábbi kőkemény középhátvéd, a válogatott jelenlegi menedzsere ehhez 439 találkozón lépett pályára, addig Sergio Ramos jóval szorgosabbnak bizonyult, neki már 175 pályára lépés után összejött a szám szerinti tíz piros lap.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.03.23. 11:58:30

Ramos Real Madrid játékosként 221 meccs alatt 11 piros lapot gyűjtött be a PD-ben. Ezzel csúcstartó a RMadrid játékosok között és még csak 26 éves lesz.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.03.23. 11:37:43

barcami írta:A bíró a szabadrúgás elvégezhetőségét jelzi a karjával:

http://www.youtube.com/watch?v=Ov6H0JV0zLs

De amúgy vicces felvetés. Sőt fújt is: lehet hogy visszafújta?
http://www.corshamref.org.uk/law12/law12ind.htm
Jaja, a két képre ("direct free kick" és "indirect free kick") hívnám fel a figyelmüket. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.23. 11:11:52

Én Mout tartom felelősnek mind a pontvesztésért/rossz formáért, mind a pályán történt káoszért. Egész évben ugyanazt a csapatot erőlteti, semmi/minimális rotálás nem volt csak sérülés vagy Benzema/Higuain esetében.
Iszonyatosan elfáradtak a játékosok. Fejben és fizikailag egyaránt. Borítékolható volt a hullámvölgy, nem véletlenül rúgtak mindig 3-4-5 gólt meccsenként. A gálacsapatnak ez nem esett nehezére. De most Alonsonak például 10 perc után lóg a nyelve, de említhetnénk Ramost és még jó pár embert, pedig jó a kerete. Most visszanyal a fagyi. Ezért van ku...a nagy szerencséje, hogy az Apoelt kapták a Bl-ben.

A másik pedig a meccsek közben mutatott viselkedése. Ha folyamatosan ordít szídja a bírót és nem a mérkőzésre koncentrál az kihat a játékosokra és őket is megzavarja mentálisan.

Az a szomorú, hogy mindenki csak azzal foglalkozik, hogy a Barcának fújnak a bírók vagy a Realnak. Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, nézzen több meccset a Ligából. Akkor észrevenné, hogy nem csak a két nagyot sújtják az ítéletek, hanem szinte minden meccsen tömegével fordulnak elő ilyenek.

Ha figyelnének erre a szurkolók akkor nem lenne akkora, fröcsögés, háború vagy éppen paranoia, talán még a négybetűs önjelölt prófétától sem.
Forca Barca!!!!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.03.23. 10:51:43

A bíró a szabadrúgás elvégezhetőségét jelzi a karjával:

http://www.youtube.com/watch?v=Ov6H0JV0zLs

De amúgy vicces felvetés. Sőt fújt is: lehet hogy visszafújta?
Válasz küldése