Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
h3x0r
Madridista
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2012.06.28. 11:06:52
Tartózkodási hely: Nagyvárad, Kolozsvár

2013.09.03. 15:31:49

zsulter írta: Modric-ra bizzák a kp-t aki egy tipikus premier-league középályás, amolyan scholes-féle. Robotol, mint egy állat, de kreativitása nem ér fel mondjuk egy Redondó-éval se, akit szintén alábecsültek korábban.
Redondorol nem tudok nyilatkozni, mert nem lattam focizni, de komolyan mondod hogy Modric nem kreativ?
Subinho írta:Bale leigazolása ugyanaz a szitu, mint anno Beckham, aki tulajdonképp pont Figo helyén játszott, aztán lett belőle középső védekező középpályás... :shock:
Sztem Bale megy balra, CR vissza jobbra és Di Maria meg padra... B verzió CR lesz a center, mint nálunk Messi és Benzema padozik. Vagy 4-4-2 -ben játszanak mind és akkor Özil marad ki...
ozil biztosan kimarad mivel mar az Arsenal jatekosa :lol:
Amugy szerintem elegge egyertelmu hogy Ronaldo bal oldalt, Benzema kozepen, Bale pedig jobb oldalt jatszik. Di Maria pedig Bale meg Isco csereje lessz.

OFF:
StickyFingaz írta:
Nem hiszem,hogy Bél ki tudná túrni Hisztiánót a bal oldalról.Egyenlőre az se biztos,hogy kezdő lesz. :mrgreen:

Jo latni, hogy tiszteled az ellenfel jatekosat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2013.09.03. 15:34:41-kor.
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.09.03. 15:29:35

Subinho írta:Bale leigazolása ugyanaz a szitu, mint anno Beckham, aki tulajdonképp pont Figo helyén játszott, aztán lett belőle középső védekező középpályás... :shock:
Sztem Bale megy balra, CR vissza jobbra és Di Maria meg padra... B verzió CR lesz a center, mint nálunk Messi és Benzema padozik. Vagy 4-4-2 -ben játszanak mind és akkor Özil marad ki...
Özil ígyis-úgyis kimarad mivel már az Arsenal játékosa. :mrgreen:
Nem hiszem,hogy Bél ki tudná túrni Hisztiánót a bal oldalról.Egyenlőre az se biztos,hogy kezdő lesz. :mrgreen:
A másik:CR mindig is a gyorsaságából élt,és ezt a képességét középen,bent a darálóban nem igazán tudná kamatoztatni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.03. 15:21:28

Bale leigazolása ugyanaz a szitu, mint anno Beckham, aki tulajdonképp pont Figo helyén játszott, aztán lett belőle középső védekező középpályás... :shock:
Sztem Bale megy balra, CR vissza jobbra és Di Maria meg padra... B verzió CR lesz a center, mint nálunk Messi és Benzema padozik. Vagy 4-4-2 -ben játszanak mind és akkor Özil marad ki...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.03. 15:15:51

Xavi001 írta:Bale Bemutatásán mindeni Özil nevét skandálta a Santiago Bernabeu Stadionban....Azonban az elnök úr csöndre intette a tömeget.
tipikus sikersztori özilé.

megveszik egy jó idény után, első évben jó, aztán átveszi a facebook pózer szerepét, nulla lesz, eladják, és azok a szurkolók, akik 2-3- éve még aranylabdára akarták felterjeszteni, most sorra köpködik és hálát adnak a jó égnek h eltakarodott :lol: =D> két év múlva meg megint lecserélnek mindenkit és áhítattal várják a tizediket :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.03. 15:01:39

Bale Bemutatásán mindeni Özil nevét skandálta a Santiago Bernabeu Stadionban....Azonban az elnök úr csöndre intette a tömeget.
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.09.03. 14:48:04

Bale így Bale úgy...Az ő posztja Ronaldoé...Ha máshol fog játszani,ha középen,ott egrészről leütközik majd masrészt nem lesz hely hogy a gyorsaságát kamatoztassa,harmadrészt ott msá feladat is van...Ha kitolják jobbra,és mivel bal lábas van ételme...De ott vissza is kell zárni,mert hogy Ronaldo nem mindíg zár vissza benne van,de ha 2en csinálják ezt akkor para lesz...Hát nem tudom,Carlo össze tudja majd vhogy rakni,a kérdés hogy nem e öli meg egymás a 2 játékos,nem oltják e egymás játékát...Bale egy Ronaldo klón,fura lehet ez így...Én meglepődnék ha Carlo kérte volna Balet,megkapta Pereztől,most neki kell vkit kezdenie vele...Hogy most rekord vagy nem rekord,mind1,rengeteg pénzért jött,kb 2szeres túláron, neki kezdenie kell...Nem tudom hogy fogja bírni ezt a terhet,és hogy mit fog tenni az ő érkezése az öltözői hangulattal,a madridban amúgy is voltak bajok ezen a ponton is...Majd kiderül,szezon végére...

Amúgy annyira erőltették ezt a Bale dolgot,erre most van 9 középpályásuk,elől meg:
Benzema-Morata-Jese - no comment
Hátul középső védőnek: Ramos - ez okés, Pepe - aki hentesnek isteni Mounál,de hosszútávon mint fix kezdő center... Varane - álomszezonja volt kb,de kérdés tudja e ezt folytatni más edzőnél...Pláne a sérülése után újra bele kell jönni...És ennyi a többi vészmegoldás...

Szal kérdem én jó ötlet volt e venni Ronaldo helyre egy újabb gigaegójú sztárt,vagy netán nem ártott volna egy klasszis center,meg egy védő...
Sztem a Real csak gyengült idén,ugyanis hátul és elől is rövidültek...Okés középpályán atom a csapat,de nem tudom...Mégha Bale meg Ronaldo kb csatárnak is minősülhet,akkor is elől egy Benzema aki hát nem egy Ronaldo(brazil)...És mellette ifik...Hátul meg 3 ember egyik fiatal sérülésből jön vissza,másik hentes,nem érzem klasszis védőnek...Tudom Nacho,dehát ő is hatalmas x,jó indulattal is....No meg vészmegoldások,de azok sosem telejsértékűek...És így ezzel a kerettel minden címért menni...Kevésnek érzem...És az hagyján,de értelemetlennek az egészet,mert ennyit költeni,és itt tartani...Ordítanak a hibák ebben az elképzelésben...Persze ettől még atom csapat a Real,csak kis ésszel lehetnének sokkal jobbak is...Közel nem annyira erős ez a Real mint lehetne,bár nyílván én ennek csak örülök...De Perez megint kezdd érdekes dolgokat produkálni,mint anno a végén a galaktikusoknál...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2013.09.03. 14:42:02

Bevallom én nem igazán értem a madridot. Azzal, hogy eladták Özilt is az utolsó pillanatban így nem hogy nem erősítettek, hanem még gyengültek is. (ami nekünk jó)
Eladták azt a két játékost (Kaká és Özil) akik kb az egyetlenek voltak, akik játszani is tudták a focit és megvették azt a Bale-t, akivel kapcsolatban ha eszembe jut a rövid passzos foci bevallom egy kicsi mosoly ül a szám szélén.
Ancellotti-val elvileg ugye játszó focit ígértek a szurkolóknak, erre összerakják talán a világ legjobb kontracsapatát Ronaldo-val, Bale-l, di Maria-val és elküldik azt az edzőt, aki a világon talán legjobban játszatja a kontra focit.
Modric-ra bizzák a kp-t aki egy tipikus premier-league középályás, amolyan scholes-féle. Robotol, mint egy állat, de kreativitása nem ér fel mondjuk egy Redondó-éval se, akit szintén alábecsültek korábban. Hátul megmaradtak a rombolóemberek, én nem tudom hogy lesz ebből foci, amolyan spanyolos módra, mert egy fiatal Isco-tól várni a megváltást...hát nem tudom...sztem egyedül kevés.
Emellett ha Modric kidől vagy gyenge formába kerül nincs alternatíva, eladták Higuain-t így benzemának sincs alternatívája, úgyhogy ha ezzel a két játékossal történik valami máris gondok lehetnek.
Sztem nem véletlenül skandálták a szurkolók Özil nevét Bale bemutatásán, mert véleményem szerint egy madrid szurkoló egy játszó csapatot akar látni, nem egy olyat, aminek a gerincét volt premier league játékosok adják. Véleményem szerint Mourinho chelsea-ben több kreativitás van mint amennyi madridban maradt, mert valjuk be kinek kell egy Ronaldo-replica ha ott az igazi is...gyanítom nem Ancellottinak :roll:
Bocs, ha hosszú lett és lehet, hogy egyébként nincs igazam de én, mint Barca szurkoló kivűlről így látom. (Nekünk persze nem baj, mert így még rózsásabb is lehet a helyzet ha valóban így lesz)
Egy kérdés a végére: Azt írják, hogy Bale végül nem lett rekordösszeg, ugyanakkor a madridista szerint Bale ezt nyilatkozta mikor kérdezték erről: “A világ legdrágább játékosának lenni nem helyez rám nagy nyomást. A nyomást én helyezem magamra...." Akkor most az lett vagy nem?
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.03. 13:56:33

ferninho írta:azért ezt jól esett olvasni :lol:
Levy tényleg nagy genyó volt végig... ennyire elhúzni bakker... érthető, hogy minél többet akart, de ez tényleg sok volt már Levytől.
legalább valamelyest visszakapta, mondjuk nem tudom mennyire volt ez szándékos, de jól jött ki :lol:
Az a vicces, hogy ez szerintem nem kitaláció, Levyről simán el tudom képzelni, hogy ilyet csinál. :lol: A helyetekben nagyon utálnám (ezzel sokan így is vannak, gondolom), de Spurs-drukkerként nézve a dolgokat az a meglátásom, hogy ez az ember egy zseni. :D Önző, olyan értelemben, hogy csak a Spurs érdekeit veszi figyelembe, de zseni. :D :mrgreen:
h3x0r írta:Iscoval kapcsolatban tevedsz. Ez a bemutatasa utani elso nyilatkozata:
Miért nem csókolta meg a címert? “Ma vagyok itt először, és úgy gondolom, hogy ennek a pályán kell majd megtörténnie.”
Egyre szimpatikusabb a srác.
recrea írta:Özil is hivatalos - 50 M €

Most már komolyan kérdezem: hogy csinálják?!
Wenger részeg lehetett, amikor elküldte az ajánlatot. :lol:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.09.03. 13:24:18

h3x0r írta:
Tobb oldal is lehozta a hirt videoval, de a legtobb videot toroltek youtuberol. Azert talaltam egyet:
https://www.youtube.com/watch?v=d2lpfkk ... ata_player
Ez már ezer éves sztori. Ugye Andrés Albaceteben született, Albacete drukker volt. Ini még kölyök volt, amikor a Barca odament, és hintett nem is tudom mennyit szeretett csapatának. Akkor nagyon megharagudott a Barcára. Ennyi a történet.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.03. 12:48:13

ferninho írta:
Az El Confidencial szerint Daniel Levy felhívta Florentino Pérezt és megpróbálta megakadályozni Özil eladását, mivel nem akarta, hogy közvetlen riválisuk erősítsen.
azért ezt jól esett olvasni :lol:
Levy tényleg nagy genyó volt végig... ennyire elhúzni bakker... érthető, hogy minél többet akart, de ez tényleg sok volt már Levytől.
legalább valamelyest visszakapta, mondjuk nem tudom mennyire volt ez szándékos, de jól jött ki :lol:
Én ezt a hírt azért fenntartásokkal kezelném...

Illetve nyilvánvaló, h a legtöbbet kéri el a játékosáért. Ha van egy házad, ami 20m-t ér, de tudod van olyan balek aki 40t is kiadna érte, csak kicsit győzködni kell nem fogod eladni 38ért sem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.03. 12:00:01

ferninho írta: azért ezt jól esett olvasni :lol:
Levy tényleg nagy genyó volt végig... ennyire elhúzni bakker... érthető, hogy minél többet akart, de ez tényleg sok volt már Levytől.
legalább valamelyest visszakapta, mondjuk nem tudom mennyire volt ez szándékos, de jól jött ki :lol:
Azért ezt pont nektek nem kéne mondani, mert Pereznek is voltak szép húzásai. de azért érdekes, hogy ha Florentino úr csinálja akkor milyen jó üzletember, ha más akkor meg egy szemétláda.
ezzel együtt nem tudom elítélni Levy-t. Nyilván minél többet akart legombolni a legjobb játékosa eladásából. Ha ezért el kellett nyújtania a bizniszt, hogy nagyobb legyen a felhajtás, akkor ezt kellett tennie. Jófejségből adja oda 5-6 millió euróval/fonttal kevesebbért. Mindenki a saját érdekeit tartja szem előtt + nekik is gondoskodni kellett a pótlásról és amíg az meg nem történt nem akarta eladni Bale-t. Ennyi a történet. Szerintem teljesen érthető. De most komolyan. Sokszor olvasom, hogy Perez bármit csinál jó üzletember. Amikor Neymar árát felverte az utolsó pillanatokban az nem volt szemétség?
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.09.03. 11:46:36

Az El Confidencial szerint Daniel Levy felhívta Florentino Pérezt és megpróbálta megakadályozni Özil eladását, mivel nem akarta, hogy közvetlen riválisuk erősítsen.
azért ezt jól esett olvasni :lol:
Levy tényleg nagy genyó volt végig... ennyire elhúzni bakker... érthető, hogy minél többet akart, de ez tényleg sok volt már Levytől.
legalább valamelyest visszakapta, mondjuk nem tudom mennyire volt ez szándékos, de jól jött ki :lol:

Özilnek meg volt rengeteg jó momentuma a Realban, ezért is vagyok szomorú, hogy elment... itt lett igazából híres és elismert focista és én kedveltem azért...
sajnos nem hajtott úgy ahogy kellett volna, a posztja is kb. megszűnt.... ennyi pénzért meg, hogy a padon maradjon lehet luxus lett volna.
madridista
Avatar
h3x0r
Madridista
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2012.06.28. 11:06:52
Tartózkodási hely: Nagyvárad, Kolozsvár

2013.09.03. 11:43:03

Varatrix írta:
h3x0r írta:iniesta is gyerek koraba, amikor a barca b-be jatszott, azt nyilatkozta h a real madrid az almai csapata, most viszont megse feltetelezi rola senki se hogy nem elkotelezett a barcelonaval
Iniestas dolog ilyen "városi legenda" szagú...
Tobb oldal is lehozta a hirt videoval, de a legtobb videot toroltek youtuberol. Azert talaltam egyet:
https://www.youtube.com/watch?v=d2lpfkk ... ata_player
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.09.03. 11:14:07

h3x0r írta:Az meg hogy a barcaba igazolt volna? Nagyon sok jatekos szeretne a realba igazolni de csak kevesen igazolnak is oda. Ha a vilag egyik legnagyobb csapata, jelen esetben a barca megkeres, nem mondhatod azt h te a real hivasara varsz, mert lehet h a real soha nem is akar teged leigazolni. Elmeletileg profi focistakrol van szo, akik barmilyen mezt is viselnek megprobaljak a legjobb teljesitmenyt kihozni magukbol. (iniesta is gyerek koraba, amikor a barca b-be jatszott, azt nyilatkozta h a real madrid az almai csapata, most viszont megse feltetelezi rola senki se hogy nem elkotelezett a barcelonaval szemben.)
Így van, nehezen hiszem hogy egy most huszas, harmincas éveiben járó focistának gyerekkorába nem a Real Madrid volt az álma. Akkor egyértelműen kiemelkedtek a mezőnyből, mára ez közel sem ilyen nyilvánvaló. Persze jelen esetben profikról beszélünk akiknek doszt mindegy hogy milyen csapat mezébe öltöznek be, ha megfelelőek számára feltételek. Szép és jó ez a gyerekkori Realos Bale kép is, de nem kell azt hinni, hogy ugyanennyiért nem jött volna Katalóniába mert ő madridista.

Iniestas dolog ilyen "városi legenda" szagú...

Bale leigazolásában vastagon benne volt az előttem már említett Pérez féle vendettával egybekötött megalománia, de ettől függetlenül bejöhet a walesi. roppant kíváncsi vagyok hogyan működik majd Gareth egy olyan csapatban ahol nem köré építkeznek. pusztán emgérzés, de én nem várok tőle jó szezont, maximum jövőre ha türelmes a Real. Mert baromi jó csapat van kialakulóba Madridban, ami ráadásul szimpatikusabb játékos állományból áll, mint az elmúlt években. Szinte biztosra veszem, de már az első három bajnoki előtt is, hogy Isco lesz a Real idei sztárja (persze Ronci megett). Akivel viszont igazán besültök az Illarra lesz szerintem.(Hangsúlyozom ezek megérzések.)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
h3x0r
Madridista
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2012.06.28. 11:06:52
Tartózkodási hely: Nagyvárad, Kolozsvár

2013.09.03. 10:16:03

Chino írta:Az, pedig, hogy álmai klubja stb. hagyjuk már. Ezt mindenki elmondja. Ha neymar a MU-ba ment volna az lenne álmai klubja. A walesi tavaly is hajlamos lett volna a váltásra hozzánk, Isco asszem két éve lenyilatkozta, hogy gyűlöli a Madridot, most meg csókolgatja a címert.
Iscoval kapcsolatban tevedsz. Ez a bemutatasa utani elso nyilatkozata:
Miért nem csókolta meg a címert? “Ma vagyok itt először, és úgy gondolom, hogy ennek a pályán kell majd megtörténnie.”

Bale-el kapcsolatban meg a bemutatojan is nagyba ki volt rakva egy gyerekkori kepe amiben real mezben pozol (persze az is lehet hogy a szulei minden nagycsapat mezevel csinaltak kepet, hatha egyszer oda igazol :D)

Az meg hogy a barcaba igazolt volna? Nagyon sok jatekos szeretne a realba igazolni de csak kevesen igazolnak is oda. Ha a vilag egyik legnagyobb csapata, jelen esetben a barca megkeres, nem mondhatod azt h te a real hivasara varsz, mert lehet h a real soha nem is akar teged leigazolni. Elmeletileg profi focistakrol van szo, akik barmilyen mezt is viselnek megprobaljak a legjobb teljesitmenyt kihozni magukbol. (iniesta is gyerek koraba, amikor a barca b-be jatszott, azt nyilatkozta h a real madrid az almai csapata, most viszont megse feltetelezi rola senki se hogy nem elkotelezett a barcelonaval szemben.)

Az viszont igaz hogy mig regen a jatekosok azert csokoltak meg a cimert mert ugy is ereztek a klubb irant, ma mar csak egy reklamfogas amit a szurkolok a jatekos bemutatasakor elvarnak.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.09.03. 08:33:50

nem mondom, jól esik ábrándozni azon, hogy CR. és Bale nem fér meg egy csapatban.....de a valóság az, hogy a Madrid a lehetséges legjobb választ adta a Messi- Neymar tengelyre...., miközben Rosell nyilvánosan is megbukott az ígéretével ez ma már sajna történelem. lehet mentségeket kifogásokat találni szó se róla, de a tények kemény dolgok. ami Özil eladását illeti abban szerintem kifejezetten üzleti megfontolások vannak, ezzel vették el az élét a bazi nagy Bale összegnek, valamit valamiért! amúgy nálam DiMaria jobb mint Özil úgyhogy ebből a szempontból is jól döntöttek, megtámogatva a dolgot a Modrics - Isco kettőssel. eddig tartott, a többit meglátjuk a szezonban! mos tmár becsüljük meg a saját keretünket és hozzuk ki ebből a legjobbat, akár azzal a plussz motivációval, hogy nem minden a pénz! (csak majdnem?!)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.09.03. 07:19:58

Özil is hivatalos - 50 M €

Most már komolyan kérdezem: hogy csinálják?!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.03. 01:16:49

Mezner2 írta:... és tán legfőbbképp CR-rel, mert iszonyat mód hasonlít a két játékos sok szempontból, és az gondolom nektek sem kérdés, hogy két Ronaldot nem bír el egy csapat sem, valamelyiküknek visszább kell lépnie (ami a hierarchiát illeti) és akármelyik is lesz az az nem fog jót tenni neki (pláne, hogy Gareth CR poszton érzi magát a legjobban) érdekes lesz ez a szezon, na!
Nagyon egyszerű a válasz. Bale: ”Cristiano a főnök, a legfontosabb láncszem, és én szeretnék tőle tanulni. Segíteni szeretnék a csapatnak, és meglátjuk, hogy Cristiano mit mond.”

Persze Neymar nyal be Messinek.
Forca Barca!!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.02. 23:52:12

A spanyol média 91t ír, h CR maradjon meg a rekordnak, az angol média meg 100at, h mostantól Bale legyen a rekord.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.02. 23:48:35

ferninho írta:
Mezner2 írta: A lebutított CR akkor most mennyiért ment? Van rekord, vagy nincs ?
hát a Real Madrid TVben 91 millió euróról volt szó, illetve Ernesto Bronzetti, aki eléggé jól informálódott mindenről és elég befolyásos emberke ezt nyilatkozta:
Ernesto Bronzetti: "A Real Madrid 91,2 millió eurót fizetett Bale-ért. Cristiano Ronaldo szerződéshosszabbítását napokon belül bejelenti a klub."
nem lehet hivatalosan tudni, az a helyzet...
És gondolom erre kötelezettségük sincs, hogy nyilvánosságra hozzák ! Bár szerintem az, hogy most 99 vagy 91 volt majdnem mindegy, nagyon soknak tűnik érte, de bőven vannak olyan képességei amivel megszolgálhatja az árát, a kérdés csak az, hogy ezek a képességek mennyire kompatibilisek az új RM játékával, a spanyol focival, és tán legfőbbképp CR-rel, mert iszonyat mód hasonlít a két játékos sok szempontból, és az gondolom nektek sem kérdés, hogy két Ronaldot nem bír el egy csapat sem, valamelyiküknek visszább kell lépnie (ami a hierarchiát illeti) és akármelyik is lesz az az nem fog jót tenni neki (pláne, hogy Gareth CR poszton érzi magát a legjobban) érdekes lesz ez a szezon, na!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.09.02. 23:45:14

Mezner2 írta: A lebutított CR akkor most mennyiért ment? Van rekord, vagy nincs ?
hát a Real Madrid TVben 91 millió euróról volt szó, illetve Ernesto Bronzetti, aki eléggé jól informálódott mindenről és elég befolyásos emberke ezt nyilatkozta:
Ernesto Bronzetti: "A Real Madrid 91,2 millió eurót fizetett Bale-ért. Cristiano Ronaldo szerződéshosszabbítását napokon belül bejelenti a klub."
nem lehet hivatalosan tudni, az a helyzet...
madridista
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.02. 23:39:53

Sanama írta:Kaká mennyiért ment vissza a Milanba?
.
490Ft-tal kevesebbért, mint amennyit én ma egy Gyrosra költöttem :lol:

Amúgy Ferni : 100pont=100pont, azt hittem, hogy egyértelmű mire gondolok, bár leírtad te is, hogy csak szőrszálhasogatás, szal peace :mrgreen:

A lebutított CR akkor most mennyiért ment? Van rekord, vagy nincs ?
Bár mindegy mert mint tudjuk, előreláthatólag a mezekből úgy holnap du,3 felé már vissza is hozza az árát, mint az összes játékosuk akit igazolnak :mrgreen: Nagy zsenik ezek, én mondom :D
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2013.09.02. 23:38:44

HIVATALOS: A Real Madrid CF és az Arsenal megegyezett Mesut Özil átigazolásáról az angol csapatba. Az Arsenal szintén a hivatalos honlapján számol be arról, hogy Mesut Özil náluk folytatja pályafutását. “Kedves rajongóim! Köszönöm szépen ezt a három csodálatos évet, amit veletek tölthettem. A Real Madridnál töltött időm különleges volt” – írta ki Facebook oldalára.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.02. 23:34:47

Kaká mennyiért ment vissza a Milanba?

Özil srácot meg jól kitette a Real... Szerintem jobban jártak volna ha Di Mariart küldik el, de az ő dolguk. Szerintem így jobban gyengültek.

Tudom, 100 pont az 100 pont,
Ezt hányszor fogod még leírni, miután belátod, hogy az összes többi adatod már csak csűrés-csavarás? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2013.09.02. 23:41:15-kor.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.09.02. 23:27:24

Mezner2 írta: jobb szezont a bajnokságban még soha, senki nem futott
és jön a csattanó
azonosat is csak egyszer :lol:
nem akarok túlzottan belemenni, de ti úgy lettetek bajnokok 100 ponttal, hogy egyszer se vertétek meg a Realt, illetve a gólkülönbségeket nektek 115-40 volt, míg a Realnak anno 121-32, ez 14 gól jobb volt mint a tiétek.

tudom ez már tényleg szőrszálhasogatás, mert 100 pont az 100 pont, de ez a jobb szezont még nem futott soha senki és a végére odabököd, hogy csak egyszer azonosat...
Volt itt tüske bőven jó pár emberben, hogy 1 pontot szereztetek csak a Real ellen.

Tudom, 100 pont az 100 pont, de ez a téma már korábban is előjött és már akkor is leszerettem volna ezt írni.

Özil meg nagyon úgy néz ki eligazol, minden jel erről árulkodik...
vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban...
szerk:
Már hivatalos, hogy Özil az Arsenalé...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2013.09.02. 23:35:30-kor.
madridista
Válasz küldése