Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
krazee348
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:57:51

2010.11.20. 15:03:54

A Clasico előtt kötelező hozni az Almeria ellen,mert teszem fel kikapunk és a madrid a bilbaot megveri utána már a Real ellen tényleg győzni kell !

VISCA EL BARCA !
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.11.20. 15:01:21

Sanama írta:
bowlinggolyo írta:
De a 4 sárgát attól nem törölték mivel az előző meccset 2 sárga utáni pirosat kapott,így a piros amiért ki kellett hagyni a hétvégi meccset,de az Almería ellen nem szedhet össze sárgát mert újabb eltiltás vár a katalán viccgyárosra.

Ha nem így van javítsatok ki
Hát passz. megkapta az 5.sárgáját azon a meccsen,ami pirosat is jelentett,nem?
Szerintem törlődik a sárga,de valami hivatalos infó erről jó lenne
Nem törölték. Nem véletlen, hogy Pep is azon gondolkodik, hogy játszassa-e Piquét az Almeria ellen, vagy sem.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.11.20. 14:57:16

Pep 4-ből 4 Classicot nyert. Nem most fogja elkezdeni a vereséget. (gólarány 11-2)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.20. 14:50:45

LG írta: Sztem ez butaság. Az Inter elleni visszavágón is akartak focizni, csak nem tudtak. Ez első említésre méltó helyzetünk a tévesen megadott Pique gól volt :roll:
akkor mivel magyarázod azokat a meccseket,félidőket,amikor sétálgatás van a pályán? az igen is az akarat hiánya. nem egyszer írták barcások is h kicsit megerőltethetné magát a csapat,mert nem veszik komolyan.
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.11.20. 14:25:00

Ez a Barca sokkal jobb mint a triplázó. Miből gondolom? Abbol hogy akkor a Sea ellen nagyon megszenvedtünk a bunker játékuk ellen. És azota a legtöbb csapat igy játszik ellenünk és igy is eredményesek vagyunk. Megtanultunk a bunker foci ellen játszani csak kevesen veszik észre. Nem félek a Real bunkertől se visszont a széleiktől annál inkább.
Visca El Barca
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.20. 14:20:05

zola8787 írta:Barca - Realról: Barcelona szurkoló létemre, szerintem a Real a mérkőzés esélyese, DE:
bármennyibe mernék fogadni, hogy a Barcánál lesz többet a laszti és sokkal szebben is fog játszani, de a Madrid hihetetlen milyen mákos és ezt a rangadón is megfogják mutatni. Lehet Mourinho is hozta a szokásos mázliját.
Ne legyen igazam és nyerjünk :) Ez csak 1 dolgon fog múlni, hogy kell-e 1 gólhoz 15 helyzet vagy elég lesz csak 3. Majd meglátjuk. Sok szerencsét a Madridnak, HAJRÁ BARCELONA !!!
Hát nagyon remélem nem lesz igazad.
Mourinho befogja vetni a bunkerfociját szerintem,ahogy az Interrel is csinálta.
De szerintem így is nyerni fogunk.
Tippem még mindig 2-1 gólok Messi,Villa és Higuaín.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.11.20. 14:16:35

Barca - Realról: Barcelona szurkoló létemre, szerintem a Real a mérkőzés esélyese, DE:
bármennyibe mernék fogadni, hogy a Barcánál lesz többet a laszti és sokkal szebben is fog játszani, de a Madrid hihetetlen milyen mákos és ezt a rangadón is megfogják mutatni. Lehet Mourinho is hozta a szokásos mázliját.
Ne legyen igazam és nyerjünk :) Ez csak 1 dolgon fog múlni, hogy kell-e 1 gólhoz 15 helyzet vagy elég lesz csak 3. Majd meglátjuk. Sok szerencsét a Madridnak, HAJRÁ BARCELONA !!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.20. 14:09:08

daffy írta:
Amiután kiállították Busit,szerintem még magabiztosabbak lettünk,Touré bement hátra,és még jobban játszottunk mint 11-11 ellen.
De akkor majd megnézem a napokban azt a meccset.
De nem véletlen állították ki a végén Diarrát,már nem bírta,hogy labdához se szagoltak.
ha a srácaitok úgy igazán akartak focizni,akkor nem tehetett semmit a real. ez így lesz idén is,csak látjuk,hogy nem mindig akartok focizni és a mostani madrid ezt bünteti,abban biztos vagyok.
Sztem ez butaság. Az Inter elleni visszavágón is akartak focizni, csak nem tudtak. Ez első említésre méltó helyzetünk a tévesen megadott Pique gól volt :roll:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.20. 12:51:47

zsírosdeszka írta:
ha a srácaitok úgy igazán akartak focizni,akkor nem tehetett semmit a real. ez így lesz idén is,csak látjuk,hogy nem mindig akartok focizni és a mostani madrid ezt bünteti,abban biztos vagyok.
Szerintem még véletlenül sem így lesz. Mi az, hogy akarnak focizni? Ha kikapnak jönnek majd, hogy jobbak csak nem akartak? Ha nyernek akkor meg akartak? Ez hülyeség. Ott a meccs és véletlenül sem CSAK a Barcelonán múlik, rajtuk IS, de nem csak...
a barca idén nem egy meccsen "lustálkodott". akkor messi volt a megmentő. lehet h nem az akarás a jó szó,hanem h nem vették komolyan.
egyébként úgy gondolom,hogy a barca egy helyen verhető: a széleken.
higuaint puyol megeszi,ez tuti. kp közepe jobb a barcában. abidal verhető és alvest ki lehet akár állítatni is. a gond az,hogy ha a szélen elfut valaki,annak középre kell húzni,mert nem lesz bent senki,aki használható. ha di maria és cr befelé viszi a labdát,ki kell lépnie rá egy belső védőnek és szerintem az kulcs,hogy valamelyik középpályásunk labda nélkül meg tudja-e verni busit. ha lefutja és a kapu előtt létszámfölényt teremt a madrid,akkor meglehet a gól(persze kontrák esetén). ez nagy ökörség? :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.11.20. 12:47:07

bowlinggolyo írta:
De a 4 sárgát attól nem törölték mivel az előző meccset 2 sárga utáni pirosat kapott,így a piros amiért ki kellett hagyni a hétvégi meccset,de az Almería ellen nem szedhet össze sárgát mert újabb eltiltás vár a katalán viccgyárosra.

Ha nem így van javítsatok ki
Hát passz. megkapta az 5.sárgáját azon a meccsen,ami pirosat is jelentett,nem?
Szerintem törlődik a sárga,de valami hivatalos infó erről jó lenne
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.20. 12:40:46

ha a srácaitok úgy igazán akartak focizni,akkor nem tehetett semmit a real. ez így lesz idén is,csak látjuk,hogy nem mindig akartok focizni és a mostani madrid ezt bünteti,abban biztos vagyok.
Szerintem még véletlenül sem így lesz. Mi az, hogy akarnak focizni? Ha kikapnak jönnek majd, hogy jobbak csak nem akartak? Ha nyernek akkor meg akartak? Ez hülyeség. Ott a meccs és véletlenül sem CSAK a Barcelonán múlik, rajtuk IS, de nem csak...
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.20. 12:04:47

Amiután kiállították Busit,szerintem még magabiztosabbak lettünk,Touré bement hátra,és még jobban játszottunk mint 11-11 ellen.
De akkor majd megnézem a napokban azt a meccset.
De nem véletlen állították ki a végén Diarrát,már nem bírta,hogy labdához se szagoltak.
ha a srácaitok úgy igazán akartak focizni,akkor nem tehetett semmit a real. ez így lesz idén is,csak látjuk,hogy nem mindig akartok focizni és a mostani madrid ezt bünteti,abban biztos vagyok.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.20. 09:54:24

sjd írta:
csababarca írta: Tavaly meg az első 10 percet kellett túlélni,utána már egy percig sem aggódtam,mert lehetett látni a különbséget.
Akkor nem ugyanazt a meccset néztük sztem, én Busi kiállítása után egy a 30 perces kardio edzésnek megfelelően izzadtam végig meccset (és tisztán emlékszem h jó pár necces szituációban Puyol és Pique mentett végül, meg talán Benzema egyszer fölélőtt).

Amiután kiállították Busit,szerintem még magabiztosabbak lettünk,Touré bement hátra,és még jobban játszottunk mint 11-11 ellen.
De akkor majd megnézem a napokban azt a meccset.
De nem véletlen állították ki a végén Diarrát,már nem bírta,hogy labdához se szagoltak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.20. 08:51:03

Ezt benéztem. Embarassed
De én nem játsszik Piqué. Pihenjen csak. Fontás tolhatná helyette.
Nincs gond.

Azért írtam, hogy a mostani fordulóban játszanak-e? Mert bármennyire is hangoztatják, hogy csak a következő meccsre koncentrálnak már fél lábbal a Classico-n tolják majd. Ha játszanak, akkor biztos megmondják nekik, hogy még véletlenül se sárguljanak, ha viszont nem akkor meg egyértelmű a helyzet.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.19. 23:12:10

csababarca írta: Tavaly meg az első 10 percet kellett túlélni,utána már egy percig sem aggódtam,mert lehetett látni a különbséget.
Akkor nem ugyanazt a meccset néztük sztem, én Busi kiállítása után egy a 30 perces kardio edzésnek megfelelően izzadtam végig meccset (és tisztán emlékszem h jó pár necces szituációban Puyol és Pique mentett végül, meg talán Benzema egyszer fölélőtt).

Halfkey: viszont azért volt alázás is egyszer (amikor emberhátrányban Dani Alves tiszta ziccerbe játszotta Messit)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.19. 23:10:58

gergo9 írta:Mármint hogy a klasszikust megelőző fordulóban játsznak e, magyarul bekockáztatjuk e azt hogy esetleg Piqué egy sárgalappal eltiltatja magát a klasszikusról.
Őszintén remélem hogy sem mi sem a kollégák nem kockáztatnak, szükségünk van Pepére :mrgreen:
Ezt benéztem. :oops:
De én nem játsszik Piqué. Pihenjen csak. Fontás tolhatná helyette.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.11.19. 23:09:43

lui1698 írta:
zsírosdeszka írta:Pepének és Piquének egyaránt 4-4 sárgája van. Kíváncsi vagyok, játszanak-e majd.
Piqué most jön vissza eltiltásból, tehát ő ott lesz. Hacsak nem állíttatja ki magát megint.
Mármint hogy a klasszikust megelőző fordulóban játsznak e, magyarul bekockáztatjuk e azt hogy esetleg Piqué egy sárgalappal eltiltatja magát a klasszikusról.
Őszintén remélem hogy sem mi sem a kollégák nem kockáztatnak, szükségünk van Pepére :mrgreen:
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.11.19. 23:08:57

lui1698 írta:
zsírosdeszka írta:Pepének és Piquének egyaránt 4-4 sárgája van. Kíváncsi vagyok, játszanak-e majd.
Piqué most jön vissza eltiltásból, tehát ő ott lesz. Hacsak nem állíttatja ki magát megint.
De a 4 sárgát attól nem törölték mivel az előző meccset 2 sárga utáni pirosat kapott,így a piros amiért ki kellett hagyni a hétvégi meccset,de az Almería ellen nem szedhet össze sárgát mert újabb eltiltás vár a katalán viccgyárosra.

Ha nem így van javítsatok ki
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.19. 23:05:26

zsírosdeszka írta:Pepének és Piquének egyaránt 4-4 sárgája van. Kíváncsi vagyok, játszanak-e majd.
Piqué most jön vissza eltiltásból, tehát ő ott lesz. Hacsak nem állíttatja ki magát megint.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.19. 23:05:20

Halfkey írta:
Ezzel csak azt akarom mondani,hogy madrid szurkolóként elsőre az lenne az elvárásom,hogy ne focizzanak le minket.
Ezzel csak az a baj, hogy süt az elfogultság a hszből, nemhiszem ha Real szurkoló lennél, ennyire elfogult lennél a Barca irányába :D . Igen, 2 évvel ezelőtt a Bernabeuban lefociztatok minket, de pl. a tavalyi vagy a tavalyelőtti Camp Noui meccsről is úgy beszélsz, mintha sorozatszámra dolgoztátok volna ki a ziccereket, pedig korántsem így volt. Lefitymálod a mi helyzeteink számád ("csak egy Ronaldo lövés"), mintha ti odaszögeztetek volna minket a kapu elé, pedig egyáltalán nem ez történt. Nem vitatom hogy jobbak voltatok tavaly az idényben, például a Bernabeui meccsen is is jól ment, de még ott sem lefociztatok minket...
A másik: Nem mentség, kikaptak a spanyolok gyenge játékkal, csupán arról van szó, hogy majdnem biztos, hogy ez őket pont annyira érdekli, mint engem. Semennyire.
Ez egy korábbi hsz: én a Real játékosok miatt szurkolók alapvetően mindig a spanyoloknak, és kevésbé, de a többi csapatnak is ahol Realosok vannak. Akármilyen meccs, nem lehet egy 4-0-ás (ami akár 5-0 is lehetett volna ugye ha a szabályos gólokat nézzük) vereséget elintézni azzal hogy nem érdekel. Majdnem biztos hogy őket sem érdekli, ezt te komolyan gondolod? Nem személyeskedni akarok, de egyszerűen egy dolog merül fel bennem: fociztál már? Egy válogatott meccsen annak egyszerűen nincs helye a pályán, akit nem érdekel a vereség.
Azért egy kis szövegértelmezési gyakorlatot ajánlok neked, már ne haragudj. Nem arról beszéltem, hogy az adott meccsen érdekelte e őket vagy sem. Nyilván ott érdekelte, nyilván rossz napot fogtak ki és nyilván restellik. Viszont, ha egy fél éves távlatban nézik már, akkor semmi jelentősége a meccsnek. Erről írtam és pl engem ezért nem érdekel. Most még biztosan foglalkoztatja a játékosokat, de jobban teszik, ha a selejtezőkre gondolnak most már És hidd el, eltelik pár hónap és ugyanezt mondják majd ők is. Azaz, hogy rendben kikaptunk, de nincs jelentősége és a selejtezőkön kijavítjuk. Ennyiről szól a dolog, sajnálom, ha ezt nem voltál képes megérteni és személyeskedésbe fogtál. Magánügyem ugyanis, hogy futballozom e vagy sem.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.19. 22:55:29

verje csak meg mindig a barca realt...nem hinnem haragudna barmely barca szurkolo ezert:D...3-3 szep volt...de a 4-3 szebb lett volna:D...na mindegy egyszer lassuk mirol szol a tortenet almeriaba...pique ne kapjon sargat me akkor oszhatjuk hogy pique mikor szereli krisztiankat:D
Ne haragudj, tényleg nem bántásból írom, de nincs ékezet a billentyűzeteden? Tényleg ne sértődj meg, csak kérdezem.

Pepének és Piquének egyaránt 4-4 sárgája van. Kíváncsi vagyok, játszanak-e majd.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.11.19. 17:24:40

Fernando írta:Kb 2 éve 3-3 lett.
Jogos, végülis azt akartam vele mondani, h igazán ritkák a döntetlenek az El Classicón.Ahogyan nyerhetünk 3-0ra ugyanúgy ki is kaphatunk ennyire.
Kép
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.19. 16:29:22

Bányász írta:
Fernando írta:Kb 2 éve 3-3 lett.
És én nagyon is tudnék élvezni egy újabb 3-3-at. :) (óriási meccs volt,sikerült is beszereznem kommentár nélkül,hatalmas)

Természetesen egy győzelemnek nagyon örülnék de Guardiola se verheti meg mindig a Realt.4 meccset nyertünk ellenük egymás után,mindösszesen két gólt kapva a négy meccs alatt.A nagy számok törvénye alapján és mivel előbb utóbb minden sorozat megszakad könnyen elképzelhető egy számunkra nem túl kedvező eredmény.Ezek közül én a 3-3at látnám szívesen. :)

Már az utolsó klasszikus előtt is ellenünk szóltak a statisztikák.(már ami a klasszikusokat illeti)Ezek idén még inkább ellenünk szólnak.Nevezetesen az,h még soha egyik csapat sem nyert meg 5 klasszikust egymás után.

Viszont ez a csapat már rengeteg rekordot szállított szóval azt hiszem azért bízhatunk abban is,h idén is felállítunk egy kisebb fajta rekordot.

De nagyon nehéz lesz nehezebb mint bármikor az utóbbi években,bár ezzel nem mondtam nagy újdonságot.
verje csak meg mindig a barca realt...nem hinnem haragudna barmely barca szurkolo ezert:D...3-3 szep volt...de a 4-3 szebb lett volna:D...na mindegy egyszer lassuk mirol szol a tortenet almeriaba...pique ne kapjon sargat me akkor oszhatjuk hogy pique mikor szereli krisztiankat:D
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.19. 16:25:52

Talán azért van kihangsúlyozva egy VB-cím,mert az egy VB-cím Very Happy
NEm egy hakni meccs. Egyébként gáz az eredmény,de szerintem a portugálok is inkább kaptak volna itt egy 4est,csak jutottak volna tovább a spanyolok ellen a VB-n.
Ez minden kétséget kizáróan így van. Csak egy észrevétel volt. De azért nekem nem esett jól ez a 4-es... :cry:
bocs zsirosdeszka, de csak en erzem ugy, hogy te mindig keresed a kákán a csomot?
Előfordulhat, nem haragszom. Nem tudom befogni a kezem néha...:D
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.19. 16:24:23

Tavalyelőtt csúnyán le voltatok focizva,ott tényleg csak az a Drenthe lehetőségetek volt. Csak rajtunk múlt,hogy mennyit kaptok.
Ezt írtam én is hogy akkor igen.
Lásd,Real-Milan idén. 2-0 lett,de sokkal több volt közte.
És ezt a fenn említett meccsen kívül melyik Real-Barcán láttad az említettek közül? Egyáltalán nem az eredményekről beszéltem.
Tavaly meg az első 10 percet kellett túlélni,utána már egy percig sem aggódtam,mert lehetett látni a különbséget.
És ez a különbség mégis miben nyilvánult meg? Mert hogy biztosan nem helyzetekben. Félreértések elkerülése végett nem azt mondom hogy nekünk aztán sokkal több helyzetünk volt, mert nekünk sem volt sok. De nektek sem, ha viszont egy csapat lefociz egy másikat, akkor azért nem az ugrik be (nekem legalábbis) hogy összesen 3 kaput eltaláló lövése volt. Merthogy nektek annyi volt. A gól sem egy hüdekijátszott alázás volt, egy jó beadás és kész. Nyertetek? Nyertetek. Megérdemelten? Meg* Lefociztatok minket? Nem.


*Szuvjektív véleményem szerint azon a meccsen bármilyen eredményre rá lehetett volna mondani h megérdemelt, de ezt nem feszegetem, mert nem érdemes.

Szerk:
Egyébként gáz az eredmény,de szerintem a portugálok is inkább kaptak volna itt egy 4est,csak jutottak volna tovább a spanyolok ellen a VB-n.
Ezt adom.
Válasz küldése