Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.29. 01:06:44

Game90 írta:

Kép
De Mourinhot nem lehet komolyan venni, mert 10 ember védekezett az összes meccsen, és az összes gólt kontrából lőtték. :mrgreen:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.28. 23:08:05

A PL álomcsapata a PFA szerint (2013–2014): Petr Cech (Chelsea) – Luke Shaw (Southampton), Vincent Kompany (Man. City), Gary Cahill (Chelsea), Seamus Coleman (Everton) – Eden Hazard (Chelsea), Yaya Touré (Man. City), Steven Gerrard (Liverpool), Adam Lallana (Southampton) – Luis Suárez (Liverpool), Daniel Sturridge (Liverpool).

Az év játékosa: Suárez.

Az év legjobb fiatalja: Hazard.

Már nagyban mennek a pletykák:
KATT


Simán vertük a Newcastle-t, Özil ma nagyot játszott.

GT!
St. Totteringham's Day... :-"
:mrgreen:


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.28. 09:47:27

Game90 írta:
Mourinho:
KATT
puke.gif
Tegnapi nap összefoglalása:
Gerrard :arrow: Nagyjaning
Mourinho :arrow: GYAKA
Musacchio :arrow: Devecsering
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.27. 23:57:44

Sajnos ez a nap képe:

Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.27. 19:53:18

BarcaFan2002 írta:Nem hittem volna, hogy ilyen gyenge produkciót fog mutatni a Liverpool. Igaz a City ellen is Kompany nyerte meg nekik a rangadót, de azért ez akkor is egy kicsit meglepő volt. Pláne azok után, hogy Mourinho azt mondta, hogy nála a BL az első, itt meg fakó meg pihentetés lesz.(aha,igen :D )

Könnyen lehet, hogy a MaCI lesz a bajnok... Kérdés, hogy most a liverpool összeesik-e emiatt a vereség miatt(Gerrard már megtette :twisted: ),vagy mennek tovább. Szimpatikus csapat egyébként a Liverpool, csak sajnos (szerintem) jelenleg jobb a Chelsea meg a City. DE itt még tényleg minden lehet...
Bármilyen meglepő ez a Chelsea tényleg a fakó volt! Kíváncsi lennék például ki hallott arról a cseh gyerekről aki középső védőt játszott?

A Pool legnagyobb fegyverét nem tudta alkalmazni a két-három passzos gyors indításokat a kétsoros védekezés miatt, a széleken való elfutásokat, mindkét oldalt remekül zárta a két szélső hátvéd, akik hasonló gyorsaságúak.
Ezzel a Pool meg volt lőve. Arról nem beszélve, hogy fejpárbajt alig nyertek az ellenfél tizenhatosán, pedig a Poolnak ez is erőssége.
Átlövések gyatrák voltak, alig volt tisztán lekészített labda, mert mindig volt a labda felé mozgó védő.
Nagyon sajnálom Gerrardot, de ilyen fontos meccsen egy ekkora hiba nem fér bele.

Nem tudom mikor lesz megint ekkora sansza a Poolnak a bajnoki címre, mert jövőre BL indulók lesznek és elég vékony a keretük a többfrontos harcra.
Talán, ha egy kicsit erősítenek, de ha igazak a pletykák még Suarezt sem fogják tudni megtartani. :(
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.27. 19:48:06

Ez a Murinnyó féle foci nem egy új találmány,pont ilyen nézhetetlen ocsmánysággal nyerték meg a görögök a 2004es EB-t. :evil:
Egyébként meg csak egy vezető gólt kell ellenük szerezni és akkor máris megbukik ez a taktika. Már pedig a top csapatoknak mindig vannak ziccereik csak sokszor nem lövik be.
Mint pl idén is a Barca:Az ATM elleni otthoni meccsen is körbelőttük a kaput meg a Granada ellen is idegenben,stb.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.27. 19:42:44

Rinku írta:Az angoloknál hogy van, ott is oda-vissza eredményeket nézik a csapatok tükrében vagy itt a gólarány megy egyből, ha pontegyenlőség van?
gólarány, kb spanyolországon kívül szinte mindenhol.

(teszem hozzá,nekem ez jobban is tetszik)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
BarcaFan2002
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.04.17. 09:20:35

2014.04.27. 19:28:44

Nem hittem volna, hogy ilyen gyenge produkciót fog mutatni a Liverpool. Igaz a City ellen is Kompany nyerte meg nekik a rangadót, de azért ez akkor is egy kicsit meglepő volt. Pláne azok után, hogy Mourinho azt mondta, hogy nála a BL az első, itt meg fakó meg pihentetés lesz.(aha,igen :D ) Mit mondhatnék eléggé meg lepte őket. Faterom azt mondta, hogy sima 1-es ez a meccs,mert Mourinho feladta,látva,hogy milyen jó ez a Liverpool, erre tessék...(mondjuk ebbe kár volt reménykednie). Mourinhot lehet szeretni(és főleg utálni), de azt mindenképpen el kell ismerni, hogy ezt jól meg csinálta. Elaltatot mindenkit, levette a terhet a játékosairól, és hihetetlen precízen végrehajtva, kegyetlenül megölte a Vörösök játékát. Ezért jár a neki az ötös(Barcásoknál alap 8) :twisted: ). Azért a bajnokság még nem dőlt el, pont a PL az, ahol bármi megtörténhet. A Chelsea egyébként is a nagyobb meccseken jobb, lehet jobban örülnének neki, ha minimum egy rangadójuk hátra lenne még, így azonban két olyan csapattal találkoznak amelyik a kiesőzónában van, az pedig így tuti, hogy a Norwich és a Cardiff fog küzdeni,még pedig úgy, mintha az életük múlna rajta, és láthattuk 2 éve, hogy ez igenis sokat számít(City-Qpr). Könnyen lehet, hogy a MaCI lesz a bajnok... Kérdés, hogy most a liverpool összeesik-e emiatt a vereség miatt(Gerrard már megtette :twisted: ),vagy mennek tovább. Szimpatikus csapat egyébként a Liverpool, csak sajnos (szerintem) jelenleg jobb a Chelsea meg a City. DE itt még tényleg minden lehet...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.27. 19:14:19

Egyébként ennek a játéknak is megvan az ellenszere. Mondjuk elve nem kéne egy ostoba hibából hátrányba kerülni. Mert ezt csinálta ma a Liverpool, szerdán a bajorok, a kupadöntőn meg mi is a Real ellen. :roll: Ilyen csapatok ellen hátrányban már nagyon nehéz mit kezdeni, de még mindig nem lehetetlen, Rijkaardal meg Peppel is nem egyszer sikerült.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.27. 19:06:31

Szerintem meg legyen az hogy meccs közben SMS-t kell küldeni, hogy kinek melyik csapat a szimpatikusabb és majd az nyer a végén, aki a legtöbb szavazatot kapta.....LG-ékkel értek egyet pedig a Pool a kedvenc angol csapatom. Nem a Chelseaben kell keresni a hibát, sajnos ma nem volt meg a kellő erő a Poolban.
Kép
Kép
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.04.27. 18:55:16

LG írta: Egy szóval sem mondtam, hogy méltatni kell. Jogodban áll utálni ezt a játékot, elfogadom. De ti úgy beszéltek róla, mintha valami csalással volna a Chelsea, holott erről szó sincs. Így is lehet játszani, szeretni nem kell, de el kell fogadni.
Én sem szeretem ezt a játékot, a mai meccsen is a Liverpoolnak szurkoltam, de ettől még el ismerem, hogy ha nem is szépen, de megérdemelten nyert a Chelsea, mert szinte hibátlanul levédekezték a meccset, a kontrákból pedig kettőt ki tudtak használni.
most ha pontegyenloseg lesz a végén akkor waccap? mert nagyon ugy néz ki.
A gólkülönbség.
Egy pár éve még elfogadtam.Most már betelt a pohár.
Ettől függetlenül nem kell semmi drasztikus szabálymódosítás, mert az hülyeség, de akkor is EZ UNDORÍTÓ.
Forca Barca
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.27. 18:44:45

hajnesz írta: Én meg behoznék egy olyan szabályt,hogy csak akkor ér a gól,ha mindenki átmegy a félpályán,és probléma megoldva.
el hiszem ,hogy ez nem normális, hogy az összes normális csapat ellen szétbekkeli magát a Chelsea, de azért ne már...
megnéztem volna Bale kupa döntős góljánál, ahogy Ramos, Pepe meg Xabi elkezdenek sprintelni, hogy felérjenek a félpályára.. :lol: és ilyeneket full komolyan le is írják, az a legszomorúbb...
persze tudom a Barcát nem igen érintené ez, de nem mindenki passzolgat 100at a középpályán, nem csak a tikitaka létezik.
most ha pontegyenloseg lesz a végén akkor waccap? mert nagyon ugy néz ki.
gólkülönbség, azzal nyert pár éve a City is.
Abban jobb lesz a City a végén, ez 100%, ha megnyerik az összes meccsüket.
Szóval a Citynek a saját kezében van a sorsa, még 3 meccs és bajnokok.
madridista
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.27. 18:43:32

Maxi írta:
LG írta: Milyen új sport, meg új szabályok ember? :shock: Volt olyan szabály valaha is, hogy így nem lehet játszani? Nem. Ez egy ilyen sport, az nyer, aki több gólt lő. Ez mindig is így volt, és így is marad. Ha nem tetszik, akkor válts!

Sajnáltam a Liverpoolt, szimpatikusan küzdöttek, de ma nem érdemeltek többet a vereségnél. Ilyen szintű hibát nem lehet csinálni egy ennyire fontos meccsen. (Gerrardot külön is sajnálom, hogy pont ő vele esett meg ez a csúfság) Utána pedig lett volna idejük még egyenlíteni, de igazán komoly helyzetet sem tudtak kialakítani.

Sajnálom ha neked ez megfelel.
Sajnos ez nem feltétlen most baj, hanem mondjuk 15-20 múlva...majd meglásd.
De mondom, sajnállak ha neked ez megfelel.Pont neked aki ért a focihoz és objekitív is.Nekem ez nem fér bele.És igen nekem ez új sport.És igen engem zavar, hogy ezt el kell ismerni,mi több MÉLTATNI kell, sőt felháborodni ha valaki leszólja.
Egy szóval sem mondtam, hogy méltatni kell. Jogodban áll utálni ezt a játékot, elfogadom. De ti úgy beszéltek róla, mintha valami csalással volna a Chelsea, holott erről szó sincs. Így is lehet játszani, szeretni nem kell, de el kell fogadni.
Én sem szeretem ezt a játékot, a mai meccsen is a Liverpoolnak szurkoltam, de ettől még el ismerem, hogy ha nem is szépen, de megérdemelten nyert a Chelsea, mert szinte hibátlanul levédekezték a meccset, a kontrákból pedig kettőt ki tudtak használni.
most ha pontegyenloseg lesz a végén akkor waccap? mert nagyon ugy néz ki.
A gólkülönbség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2014.04.27. 18:47:28-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.27. 18:37:21

most ha pontegyenloseg lesz a végén akkor waccap? mert nagyon ugy néz ki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.04.27. 18:30:46

LG írta: Milyen új sport, meg új szabályok ember? :shock: Volt olyan szabály valaha is, hogy így nem lehet játszani? Nem. Ez egy ilyen sport, az nyer, aki több gólt lő. Ez mindig is így volt, és így is marad. Ha nem tetszik, akkor válts!

Sajnáltam a Liverpoolt, szimpatikusan küzdöttek, de ma nem érdemeltek többet a vereségnél. Ilyen szintű hibát nem lehet csinálni egy ennyire fontos meccsen. (Gerrardot külön is sajnálom, hogy pont ő vele esett meg ez a csúfság) Utána pedig lett volna idejük még egyenlíteni, de igazán komoly helyzetet sem tudtak kialakítani.

Sajnálom ha neked ez megfelel.
Sajnos ez nem feltétlen most baj, hanem mondjuk 15-20 múlva...majd meglásd.
De mondom, sajnállak ha neked ez megfelel.Pont neked aki ért a focihoz és objekitív is.Nekem ez nem fér bele.És igen nekem ez új sport.És igen engem zavar, hogy ezt el kell ismerni,mi több MÉLTATNI kell, sőt felháborodni ha valaki leszólja.
Forca Barca
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2014.04.27. 18:29:14

Amiota letezik a foci azt mindig is golra jatszottak.Lehet nalad 99%-ban a labda, vagy 30 kapuralovesed, vagy 400 passzod,egyszeruen sz*rt se er ha az ellen tobb golt szerez.Ez ilyen egyszeru.Es Mourinhonak ez eddig nagyon is bejon,az eredmenyek abszolut ot igazoljak.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.04.27. 18:26:56

Lehet szidni Mourinhot de annyira tudja a játékosait felkésziteni minden egyes meccsre taktikai elemekből hogy lenyűgöző hogy milyen egységes a csapata. Nem játszanak szépen,de amit kitalál azt végre is hajtják...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.04.27. 18:13:29

Nagyon remélem,hogy az Atletico talál egy gólt a 16.másodpercben,aztán meg megeheti Mou azt,amit csinált. Szánalmas,és egyben undorító.
Ha nincs Gerard hibája,meggyőződésem,hogy 3at kaptak volna. De sajnos ez van, és ilyenkor csak azt sajnálom,hogy 1-0-nál nem kapcsoltam ki a tévét.
Én meg behoznék egy olyan szabályt,hogy csak akkor ér a gól,ha mindenki átmegy a félpályán,és probléma megoldva.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.27. 17:53:57

Egyszerűen undorító.Lassan utálok focit nézni.Ez van.Nekem ez nem eredmény.És sose fogom elismerni.Ez ellen valamit ki kell találni.9 ember a 16 os belül???Mi ez?Új sport?Lemaradtam valamiről?De komolyan?Kómában voltam és új szabályok vannak?Remélem, de ŐSZINTÉN, hogy inkább 200 szor körbepasszoljuk(hozzáteszem, hogy ezek miatt a csapatok miatt) és nem játszunk ilyen fo...akarom mondani FOST mint ez.
Milyen új sport, meg új szabályok ember? :shock: Volt olyan szabály valaha is, hogy így nem lehet játszani? Nem. Ez egy ilyen sport, az nyer, aki több gólt lő. Ez mindig is így volt, és így is marad. Ha nem tetszik, akkor válts!

Sajnáltam a Liverpoolt, szimpatikusan küzdöttek, de ma nem érdemeltek többet a vereségnél. Ilyen szintű hibát nem lehet csinálni egy ennyire fontos meccsen. (Gerrardot külön is sajnálom, hogy pont ő vele esett meg ez a csúfság) Utána pedig lett volna idejük még egyenlíteni, de igazán komoly helyzetet sem tudtak kialakítani.
Én meg behoznék egy olyan szabályt,hogy csak akkor ér a gól,ha mindenki átmegy a félpályán,és probléma megoldva.
Szép volt! =D> Többet nem jövök. =;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2014.04.27. 18:27:42-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.27. 17:45:51

Egyébként azt csinálnám,hogy hoznék egy szabályt,hogy ha valakit ápolni kell, akkor le kell vinni, és 5 percig nem jöhetne vissza. Vagy akár 10 percig. És ha valaki elkezd fetrengeni,egyből lezavarnál erre az ápolási szünetre. Lehet kicsit visszaszorítaná ezeket, mert undorító dolog,hogy 2-3 ember fekszik egyszerre a gyepen. Aztán meg felállnak mosolyogva.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.04.27. 17:36:01

komutnemukod írta:
Maxi írta:
Szerintem maradj csöndben.
Amikor ellenetek játszanak így vérig vagytok sértve.

Egyszerűen undorító.Lassan utálok focit nézni.Ez van.Nekem ez nem eredmény.És sose fogom elismerni.Ez ellen valamit ki kell találni.9 ember a 16 os belül???Mi ez?Új sport?Lemaradtam valamiről?De komolyan?Kómában voltam és új szabályok vannak?Remélem, de ŐSZINTÉN, hogy inkább 200 szor körbepasszoljuk(hozzáteszem, hogy ezek miatt a csapatok miatt) és nem játszunk ilyen fo...akarom mondani FOST mint ez.

És nem érdekel ha megmagyarázod, mert nekem ezt nem lehet.Egyszer le kéne ülnötök beszélni Ronaldoval, hogy mit érezhet meccs közben.Mivel meccsen csapkodni szokott...MERT Ő SZERET FOCIZNI
Minden szavát mintha csak én írtam volna!
Azt pedig nem hiszem el, hogy nem érzik a felelősök, hogy ez az irány bizony a foci hanyatlásához vezet. A mai média uralta világban ahol már a birkózás is csak megtűrt sportág az olimpián pont a közvetíthetetlensége okán ugyanis nem LÁTVÁNYOS, vajon mennyi ideje van egy ilyen irányba haladó sportnak?
Ma még oké, hogy életben tartjuk mi akik láttunk focit is nem csak ezt a sz.rt, de akik ezt látják majd először azok nem hiszem, hogy a kosárlabda vagy az amcsi foci helyet ezt választják hosszú távon.
Ezért tartom én a focira károsnak az ilyen Mou féle taktikai zseniket, akik inkább eladnak egy Mata szintű focistát csak hogy legyen egy Salah meg Matic szerű robotja.
Ezt meg mintha én.
És a poén, hogy Sallaival az élen, nyaljuk a taktikai álljunk be 9 emberrel a 16-osra zseni seggét, mert, hogy mekkora váratlant húz!Jah, 10 éve.Mióta a köztudatban van.Én ezt nem tudom lenyelni és sajnálom azokat akik igen.Rossz sportágat választottak.Ez a legszebb sport a világon, vagyis úgy néz ki csak volt.Egyszerűen nevetséges és idegörlő, bicskanyitogató.

És jól fogalmaztál.Mennyi ideje van?Mert már ez is a birkózásról szól.Meg lehet nézni, mi folyik egy cselzi 16-oson belül.Karatézás.És hagyják a bírók, majd fel vannak háborodva a madrid,cselzi szurkolók ha sárgát kapnak vagy rájátszanak az ellenfél játékosai.Még szép.Áhh.UNDORITÓ.Nem videóbíró kell, hanem tökös bíró.Majd ha a 3.-ik fordulóban nem lenne játékosa Mourinhonak akkor leállna ezzel a fossal!
Forca Barca
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2014.04.27. 17:27:46

Maxi írta:
Szerintem maradj csöndben.
Amikor ellenetek játszanak így vérig vagytok sértve.

Egyszerűen undorító.Lassan utálok focit nézni.Ez van.Nekem ez nem eredmény.És sose fogom elismerni.Ez ellen valamit ki kell találni.9 ember a 16 os belül???Mi ez?Új sport?Lemaradtam valamiről?De komolyan?Kómában voltam és új szabályok vannak?Remélem, de ŐSZINTÉN, hogy inkább 200 szor körbepasszoljuk(hozzáteszem, hogy ezek miatt a csapatok miatt) és nem játszunk ilyen fo...akarom mondani FOST mint ez.

És nem érdekel ha megmagyarázod, mert nekem ezt nem lehet.Egyszer le kéne ülnötök beszélni Ronaldoval, hogy mit érezhet meccs közben.Mivel meccsen csapkodni szokott...MERT Ő SZERET FOCIZNI
Minden szavát mintha csak én írtam volna!
Azt pedig nem hiszem el, hogy nem érzik a felelősök, hogy ez az irány bizony a foci hanyatlásához vezet. A mai média uralta világban ahol már a birkózás is csak megtűrt sportág az olimpián pont a közvetíthetetlensége okán ugyanis nem LÁTVÁNYOS, vajon mennyi ideje van egy ilyen irányba haladó sportnak?
Ma még oké, hogy életben tartjuk mi akik láttunk focit is nem csak ezt a sz.rt, de akik ezt látják majd először azok nem hiszem, hogy a kosárlabda vagy az amcsi foci helyet ezt választják hosszú távon.
Ezért tartom én a focira károsnak az ilyen Mou féle taktikai zseniket, akik inkább eladnak egy Mata szintű focistát csak hogy legyen egy Salah meg Matic szerű robotja.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.04.27. 17:24:50

Game90 írta:Choker Liverpool. "You'll never slip alone, Gerrard."

Ha Rodgers okos lett volna, akkor beáll buszozni, nekik a döntetlen is tökéletes lett volna.

Mourinho:
KATT
puke.gif
Hogy lehet ezt az embert kedvelni?Szerintem még a gyerekei is szégyellik.
Forca Barca
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.04.27. 17:23:36

Az angoloknál hogy van, ott is oda-vissza eredményeket nézik a csapatok tükrében vagy itt a gólarány megy egyből, ha pontegyenlőség van?
Football, bloody hell. /SAF/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.27. 17:22:41

Choker Liverpool. "You'll never slip alone, Gerrard."

Ha Rodgers okos lett volna, akkor beáll buszozni, nekik a döntetlen is tökéletes lett volna.

Mourinho:
KATT
puke.gif
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése