Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.07. 16:20:38

Nagyon úgy néz ki, hogy az Arsenal kikap a Newcastletől :(. Go Gunners!
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.07. 10:31:10

Nagyon gyenge ez mu. Szinte minden meccsen meg kell szenvedniük a 3 pontért, de nem lesznek mindig ilyen szerencsések.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.06. 19:42:28

Megemlítendő, hogy a másodosztályban a Sheffield - Ipswich meccsen Priskin Tomi vezető gólt lőtt és végül nyertek is Fülöppel 2-1-re idegenben. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.11.06. 18:38:33

Park mind a két félidő végére tartogatott egy gólt. :D
Ha most jól veszem ki akkor a MU úgy nyert, hogy egy gólt sem lőtt a rendes játékidőben? :lol: Egyébként rég nem örültem így vörös ördög gólnak. :oops:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.06. 18:32:45

Egyébként a Farkasok kezdik elkapni a fonalat. Múlthéten agyonverték a Cityt, most meg eléggé megszorongatták a Unitedet. Remélem így folytatják, mert a kiscsapatok közül nekem ők a legszimpibbek.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
#Neymar#
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2010.08.03. 19:59:11

2010.11.06. 18:28:51

Fernando írta:Elég nehezen de megvan. Dzsíszungnak hála! :wink: Harapnak ezek a Farkasok.
Tuti a hátukon viszik körbe Manchesterben a két gólja után. :o
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.06. 18:15:19

Elég nehezen de megvan. Dzsíszungnak hála! :wink: Harapnak ezek a Farkasok.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.06. 17:01:15

Én igazándiból az Evertonra vagyok kíváncsi. Még hátra van egy félidő, meg kellene verni valahogyan a Blackpoolt...
"And my heart will leave you never."
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.11.06. 16:53:13

Nézem az MU meccset és eddig siralmas, amit a hazaiak nyújtanak. A Wolves miatt izgalmas a meccs, ők nagyon jól nyomják, harcosak. Az MU meg az első értelmesebb támadásából betalál. Nagyon szétvan esve ez a Manchester a sok sérült miatt(?). Ez a Bébé vagy ki meg nagyon fogalmatlan, Alves elbújhat mellette.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.02. 08:37:21

P.U.Y.O.L. írta:
matador írta:Nem feltétlen, mert rengeteg sztár nyilatkozatából ki lehet ragadni ilyen jellegű mondanivalót. Amikor Messi, aki kétségtelenül klasszis (világ legjobbja) olyat mond, hogy Ronaldo és mondjuk Xavi IS ott van a legjobbak közt, azzal is érzékelteti, hogy ő is. Erre is sokan rácsaphatnának, és hidd el, sokan meg is teszik - ok nélkül.

Persze magában hülyeség összehasonlítani egóban Messit és Nanit, de nálam hatalmas különbség van aközt, hogy "A világ első három legjobb játékosa én vagyok" vagy "Egyértelműen én vagyok a legjobb, nincs hozzám fogható" stb, vagy "én vagyok a világ EGYIK legjobbja, de nem vagyok elégedett magammal, mindig fejlődni akarok"...

Anno ugye Zlatannak is legalább ekkora arca volt (sőt, nyilván most is...)
Az, hogy Messi kijelenti 2 másik focistáról, hogy a világ legjobbjai közé tartoznak, abban semmi kivetnivaló nincs és erős belemagyarázás az általad említett feltevés.
Mindenképp ellenszenves, ha valaki magáról azt állítja, hogy ő a világ legjobbja vagy, hogy a legjobbak közé tartozik. (még ha esetleg egyértelműen úgy is van. Itt most elvonatkoztattam Nanitól, inkább Ronaldora, Ibrára stb... gondolok) Nem az ő dolga, hogy el
döntse...
Sztem meg azzal nincs semmi gond, ha tényleg, egyértelműen úgyis van. Ha pl. Messi azt mondaná, h ő a világ legjobb játékosa, nekem nem lenne semmi bajom a nyilatkozatával, mert abszolút így van. Lehet, h nagyképűnek tűnne, de sztem nincs vele baj, ha kimondjuk az igazságot. Naninál azért más a helyzet, mert eddig ő nem támasztotta alá, amit mondott. Lehet idén jól megy neki, de azért sokat kell letennie az asztalra, h a legjobbak között legyen.
A City megvesz mindenféle hulladékot? Hát a felsoroltak épp nem ezt tükrözik. Barry iszonyat jó játékos, de Jong se különben, de az ő stílusa nem jön be. Elég favágó, de hatékony ezt el kell ismerni. Utóbbi időben nagyon jól igazoltak. Touré, Silva, Johnson stb. Szerintem jobb a keretük, mint a Chelsea-é, csak alapvető baj náluk, hogy midnen posztra extraklasszist akarnak. Ezt belátta a Chelsea is, hogy nem megy. Utána jött Essien, Malouda, Anelka stb, akik a klasszis réteg alatt voltak picivel és ma ők alkotják a magot. Ezt kéne a City-nek is. Kezdtem volna azzal, hogy Ireland-et megtartom, mert szerintem a PL egyik legjobb középpályása.
Az én véleménye pedig az, h nem hulladékokat vesz a City, de azért alaposan túlértékelt játékosokat. Az általad felsoroltak közül egyedül Tourét nem tartom annak. Rivaldo11 egyszer nagyon jól megfogalmazta, h a PL tele van túlértékelt játékosokkal. Most is van belőlük rengeteg, mig igazán nagy klasszis sztem igen kevés van Angliában, két kezemen biztos meg tudnám számolni.
Akiket meg a Chelsea-ből hoztál fel:
Essien-hatalmas tehetségnek tartották a Lyonban, és a Chelsea-ben be is értett.
Malouda-szintén nagy tehetség volt, bár ő szerintem nem lett igazán klasszis, csak egy sima jó játékos.
Anelka-ő pedig egyedi eset. Ugye már fiatalon voltak komoly sikerei, aztán jött neki egy gyengébb időszaka, de vissza tudott az elitbe kapaszkodni, ami kevés játékosnak sikerül.
Ettől függetlenül nem rossz a City kerete, de messze nem tartom jobbnak, mint a Chelsea-ét, vagy akár Mu-ét. + Mancinit sem tartom akkora edzőnek, mint e két csapatét. Én úgy gondolom, h jelenleg ennek a Citynek a 4. hely lehet a reális cél, max a 3., de ahhoz kéne az Arsenal bénázása. És ha komoly eredményeket akarnak mondjuk jövőre elérni, akkor még kell az erősítés, akár edzői poszton is.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.11.01. 22:11:09

matador írta:Nem feltétlen, mert rengeteg sztár nyilatkozatából ki lehet ragadni ilyen jellegű mondanivalót. Amikor Messi, aki kétségtelenül klasszis (világ legjobbja) olyat mond, hogy Ronaldo és mondjuk Xavi IS ott van a legjobbak közt, azzal is érzékelteti, hogy ő is. Erre is sokan rácsaphatnának, és hidd el, sokan meg is teszik - ok nélkül.

Persze magában hülyeség összehasonlítani egóban Messit és Nanit, de nálam hatalmas különbség van aközt, hogy "A világ első három legjobb játékosa én vagyok" vagy "Egyértelműen én vagyok a legjobb, nincs hozzám fogható" stb, vagy "én vagyok a világ EGYIK legjobbja, de nem vagyok elégedett magammal, mindig fejlődni akarok"...

Anno ugye Zlatannak is legalább ekkora arca volt (sőt, nyilván most is...)
Az, hogy Messi kijelenti 2 másik focistáról, hogy a világ legjobbjai közé tartoznak, abban semmi kivetnivaló nincs és erős belemagyarázás az általad említett feltevés.
Mindenképp ellenszenves, ha valaki magáról azt állítja, hogy ő a világ legjobbja vagy, hogy a legjobbak közé tartozik. (még ha esetleg egyértelműen úgy is van. Itt most elvonatkoztattam Nanitól, inkább Ronaldora, Ibrára stb... gondolok) Nem az ő dolga, hogy eldöntse...
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2010.11.01. 21:36:07

P.U.Y.O.L. írta: Azért abban gondolom egyet értünk, hogy mindegy, hogy elolvassuk a teljes interjút. Mert ugyan úgy benne van az, amit máshol kiemeltek és ez nem egy olyan dolog, ami bármilyen szövegkörnyezetben jól mutat. Nekem például nem fog megváltozni a véleményem.
Nem feltétlen, mert rengeteg sztár nyilatkozatából ki lehet ragadni ilyen jellegű mondanivalót. Amikor Messi, aki kétségtelenül klasszis (világ legjobbja) olyat mond, hogy Ronaldo és mondjuk Xavi IS ott van a legjobbak közt, azzal is érzékelteti, hogy ő is. Erre is sokan rácsaphatnának, és hidd el, sokan meg is teszik - ok nélkül.

Persze magában hülyeség összehasonlítani egóban Messit és Nanit, de nálam hatalmas különbség van aközt, hogy "A világ első három legjobb játékosa én vagyok" vagy "Egyértelműen én vagyok a legjobb, nincs hozzám fogható" stb, vagy "én vagyok a világ EGYIK legjobbja, de nem vagyok elégedett magammal, mindig fejlődni akarok"...

Anno ugye Zlatannak is legalább ekkora arca volt (sőt, nyilván most is...)
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.11.01. 21:23:10

matador írta:Mondjuk a kedves újságírók is szokás szerint a legjobb mondatot szedték ki az interjúból. Valóban elhangzott ez a mondat, azonban érdemes elolvasni az egész interjút, jobb képet kapni az egészről.

Kiderül, hogy azért amellett, hogy nagy az arca, Ronaldohoz hasonlóan elismerésre méltóan próbál minél jobb lenni, a maximumot kihozni magából.

A teljes interjú
Azért abban gondolom egyet értünk, hogy mindegy, hogy elolvassuk a teljes interjút. Mert ugyan úgy benne van az, amit máshol kiemeltek és ez nem egy olyan dolog, ami bármilyen szövegkörnyezetben jól mutat. Nekem például nem fog megváltozni a véleményem.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2010.11.01. 18:39:43

Mondjuk a kedves újságírók is szokás szerint a legjobb mondatot szedték ki az interjúból. Valóban elhangzott ez a mondat, azonban érdemes elolvasni az egész interjút, jobb képet kapni az egészről.

Kiderül, hogy azért amellett, hogy nagy az arca, Ronaldohoz hasonlóan elismerésre méltóan próbál minél jobb lenni, a maximumot kihozni magából.

A teljes interjú
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.11.01. 18:22:06

Mindig ilyen volt :) CR-rel világi spanok voltak a MU-ban. Zsák a foltját.
DE
Idő hiányában picit hanyagul követem a MU meccseit, csak epizódokat kapok el most viszont láttam a Spurs elleni rangadóféleséget és engem is meglepett Nani teljesítménye.
Elmult években egy buta cselgép szélső benyomását keltette most meg olyan intelligens-en játszott hogy az nem igaz. Minden támadás átfutott rajta , ment , kérte a bogyót. Kereste az üres területeket stb Mintha egy egészen más kaliberu játékost láttam volna mint eddig. Hasonló fejlődéssel még akár oda is érhet a legjobbak közé.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.01. 16:35:37

Mihu írta:Nani-nál kezdődnek a bajok. Ő se lesz a kedvenc játékosom....Még hogy közel áll ahhoz hogy tökéletes játékos legyen :roll: Példát vehetne Messiről vagy Ronaldinho-ról, akik már akkor is mikor az egész világ a lábuk előtt hevert, megnyertek mindent, akkor is azt mondták hogy mindig van hova fejlődni...

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... k-2051059/
Ezen én is jót nevettem! :D Igazából évek alatt semmi látványos produkciót nem sikerült letenni az asztalra. Idén valóban megy neki a szekér, de ilyen kijelentéseket még a legnagyobbak sem mernek tenni. Attól pedig messze van. Egyébként a képességei megvannak hozzá, sőt megkockáztatom hogy közel ilyen téren CR-hez. De fejben jóval messzebb van tőle. És ez lehet a gond nála. Mert anno CR is önző, nagyképű cselgép volt, de azért nála látszott a tudatos fejlődés. Naninál ezt nem igazán látom, pedig "már" 23 éves. Egyetlen esélye Ferguson lehet. Ha ő nem képes nagy játékossá tenni Nanit akkor senki!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.01. 15:06:54

tipikus luzitán... :lol: :lol: :lol:

(elnézést a portugál-fanoktól...)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.01. 15:04:49

A City megvesz mindenféle hulladékot? Hát a felsoroltak épp nem ezt tükrözik. Barry iszonyat jó játékos, de Jong se különben, de az ő stílusa nem jön be. Elég favágó, de hatékony ezt el kell ismerni. Utóbbi időben nagyon jól igazoltak. Touré, Silva, Johnson stb. Szerintem jobb a keretük, mint a Chelsea-é, csak alapvető baj náluk, hogy midnen posztra extraklasszist akarnak. Ezt belátta a Chelsea is, hogy nem megy. Utána jött Essien, Malouda, Anelka stb, akik a klasszis réteg alatt voltak picivel és ma ők alkotják a magot. Ezt kéne a City-nek is. Kezdtem volna azzal, hogy Ireland-et megtartom, mert szerintem a PL egyik legjobb középpályása.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.01. 14:53:12

Mihu írta:Nani-nál kezdődnek a bajok. Ő se lesz a kedvenc játékosom....Még hogy közel áll ahhoz hogy tökéletes játékos legyen :roll: Példát vehetne Messiről vagy Ronaldinho-ról, akik már akkor is mikor az egész világ a lábuk előtt hevert, megnyertek mindent, akkor is azt mondták hogy mindig van hova fejlődni...

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... k-2051059/
Amúgy abban igaza van, h ott van világ legjobbjai között, de csak tágabb értelemben. Mert azért a szűk elitben még nincs ott, és abban sme vagyok biztos, h valaha ott lesz. A hozzáállása meg nagyon nem szimpatikus. Ronaldonak is nagyon nagy arca van/volt, de ő azért jóval többet tett le az asztalra, mint Nani.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.01. 14:48:52

P.U.Y.O.L. írta:
LM10 írta:A City megvesz minden féle hulladékot(Barry,de Jong,Bellamy stb,stb) míg anno a Cheslea: Olyan játékosokat vettek akik nem voltak befutottak, de mégis remek játékosok voltak(Drogba,Joe Cole,Carvalho,Ferreira, stb). Mondjuk a mai piacon ezt már nagyon nehéz lenne véghez vinni.
Kezman, Veron, Duff, Crespo, Mutu, Shaun-Wright Phillips, Shevchenko, Pizarro...csak pár név, ami hirtelen beugrott, de biztos voltak még bőven!
Mondjuk ebből Duff szerintem bejött, de a többivel egyetértek. Igaz Duff is csak kb két évig volt jó, de akkor a csapat egyik legjobb második vonalbeli játékosa volt ( ugye a húzónevek Mou alatt is Drogba és Lampard voltak a támadásban, de 04-05-ben és 05-06-ban utánuk Duff következett). Össze-vissza igazoltak ők is, ez teljesen igaz. Idén a City jól igazolt szvsz, de tavaly és tavalyelőtt ők is eléggé kevertek. Pár éven belül, ha megtalálják a klubhoz igazán hűséges és nem csak pénzt keresni akaró játékosokat, illetve a jó edzőt (ez Mancini is lehet, de klub- és játékosanyag-függő, tehát megjósolni nem lehet), akkor ebből bármi lehet. Annyira nem mondanám dilletánsnak az igazolási politikát. Én arra tippelek, hogy idén egy erős bl szerepléssel járó hely, jövőre pedig bármi benne van.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.01. 14:41:04

Ronaldo nagy hatással volt rá az biztos. Sok játékos így megy tönkre...

Szerk: komment az nso-n :lol: :lol: :
„Nani: A világ egyik legjobbja vagyok" és "A világ legjobb klubjában játszok" - én LSD-re tippelek! Ti?
"And my heart will leave you never."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.01. 14:39:37

Nani-nál kezdődnek a bajok. Ő se lesz a kedvenc játékosom....Még hogy közel áll ahhoz hogy tökéletes játékos legyen :roll: Példát vehetne Messiről vagy Ronaldinho-ról, akik már akkor is mikor az egész világ a lábuk előtt hevert, megnyertek mindent, akkor is azt mondták hogy mindig van hova fejlődni...

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... k-2051059/
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.11.01. 11:27:22

Valaki már leírta korábban a lényeget azért a Citynek egy jóval gyengébb alapra kell építkezni. Gyakorlatilag a régi csapatot teljesen leselejtezték.
Nem teljesen ugyanaz a két eset. Mondjuk Zsozét is egy fokkal jobb ill inkább hatékonyabb edzőnek tartom mint Mancini-t.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.01. 10:45:28

P.U.Y.O.L. írta:
LG írta:A bajnokság első negyede alapján a Man. Cityről az a véleményem, h még mindig csak egy erős középcsapat, és nem egy nagy csapat. Ettől függetlenül a 4. hely meglehet nekik, mert a Spurs-nél talán még így is jobbak, de én többet nem várok tőlük. Csak azért kellemetlen, mert már elég sokat költöttek rá a csapatra. A Chelsea anno sokkal gyorsabban tudott eredményeket felmutatni.
Ez nem igaz. Az első 1-2 évben ők is csak fejetlenül vásárolgatták össze-vissza a sztárokat, mire végre kezdett kialakulni az alapcsapat. Felsorolni is nehéz lenne, hogy hányan fordultak meg a Chelseaben Abramovic érkezése után 1-2 évig.
Én eredményekről beszéltem. Már az első szezonban ezüstérem, és BL elődöntő. Másodikban bajnoki cím, és újabb BL elődöntő.
Az meg természetes, h mikor egy szinte teljesen új csapatot akar vki építeni, akkor rengeteg új játékos érkezik, és bizony általában abból sokan nem válnak be. Nézzük csak meg, h pl. nálunk a Barcánál is hány be nem vált igazolás volt pl. Pep óta, pedig a csapat magja nálunk megvolt.
De anno 2004 nyarán, amikor új csapatot kellett építeni rengetegen jöttek, igaz, a legtöbben be is váltak.
A Citynek mondjuk meg lehet érteni vhol, miért megy olyan nehezen. Egyenlőre ugyanis csak a pénz, ami vonzó lehet ott egy játékos számára, mert aki komoly sikereket akar elérni, az máshova megy. Pl. most nyáron is valószínűleg sok játékost elriasztott, h nem szerepelhetnek a BL-ban. Ha idén sikerül kivívni a BL szereplést, az vmilyen szinten áttörés lenne, és akkor megnyílna a lehetőség az igazán nagy klasszisok szerződtetésére.

LM10-nek viszont abban igaza van, h akkoriban még nem volt ennyire kemény a PL. 99 óta nem sikerült a BL-ban igazán tűz közelbe kerülnie angol csapatnak, és 2005-ben jött meg az áttörés.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.01. 00:18:51

LM10 írta:Az Arsenal akkoriban kezdett visszaesni, a MU örült ha top4-es volt stb.
Jézusom...örült a M.U. ha a top4 ben volt? :lol:

íme:

2002/2003: bajnok
03/04: 2.Chelsea 79p, 3.M.U. 75p 4. Pool 60p nem úgy fest a dobogó,h vért izzadt a M.U. érte.
04/05: 3. M.U. 77p 4. Everton 61p, itt is sima dobogó
05/06: 2. M.U. 3.Pool, 4.Arsenal
06/07, 07/08, 08/09 Bajnok
tavaly 2.

szóval ilyen túlzásokba ne essünk,h örült ha top 4ben volt :D top3 elég régóta nem kérdéses, és nem is nehéz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése