Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.24. 21:41:27

én is nagyon szeretnék egy mu-real-t.
az egyik oka annak, hogy van az ismerősi körömben egy mu fan csoportusolás, igazán nagyképű emberek, rajtuk szeretek röhögni, ahogy vergődnek, ha pedig mégis ők mennének tovább, a real bukna, ami meg a legszebb dolog a sorban egy barca győzelem után.

sőt, én a chelsea-t is idevenném, talán az mu és a chelsea az utóbbi évek csapatai közül azok, akiket meg kellene vernie a realnak ahhoz, hogy mindenképpen el lehessen mondani, ők a 2. legjobbak a világon.
persze ez nekem anélkül is egyértelmű, viszont nagyon kíváncsi lennék ezekre a párharcokra, de főleg az mu-real érdekelne!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.11.24. 21:15:10

Barcaman14 írta: A Real nagyon simán átgázolt a csoportján, remélem a nyolcaddöntőben keményebb feladat vár rájuk. MU?! :) Az mekkora meccs lenne!
Elnézve a két csapat idei formáját, szerintem simán, de simán továbbmenne a real. ( :( )
Szurkolok a Manchester Citynek, habár a Napoli is szimpatikus.
Az Olimpiakosz továbbjutásának Megyeri B. miatt tudnék örülni.
Az Arsenal előtt meg le a kalappal, Wenger megint összeszedte a csapatot rendesen.
més que un club
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.11.24. 20:53:04

visca el barca írta:én márszejt féltem nagyon, köszönhetően annak, h wenger az utolsó meccsen pireuszban, tuti vmi C csapatot fog szerepeltetni ahogy szokta... simán leadják a olympiakosznak a meccset.

az meg hogy a márszej nyerjen dortmundban kizárt :cry: még a 3. hely is veszélyben lehet....

francert nem birtak tegnap megverni a görögöket...
Jaja. :(
A kezdés nagyon biztató volt, de sajnos itt a végére elfogyott a lendület. Én se hiszem, h az OM a németeket otthon veri, tegnap kellett volna nyerni!
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.24. 19:12:31

Szerintem a 3 "nagyágyú" közül az egyik elvérzik biztosan, de szerintem 2, s a Cityn kívül a Chelsea lesz az!
Valenciát jobbnak érzem mint a Chelseat, de az angolok otthon lesznek!Manchesternek pont kell Bázelben, én is nehezen tudom elképzelni, hogy egy sívár 0:0-t ne legyenek képesek összehozni!Citynek a sorsa a Villarreal kezében van, de a Napoli szerintem összehozza a győzelmet a sárgák otthonában is, onnantól meg mindegy!
Az biztos a "lesajnált" Arsenal simán továbbment egy olyan csoportból, ahol sokan féltették őket, s minden más angol csapat szenved!

Amit írtam Strachan mondta, mondjuk egy skóttól egyértelmű nem optimista ha angol csapatokról kell beszélni :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.24. 18:57:37

Bob_Marley írta:Itv-n néztem tegnap az összefoglalókat és az angolok teljes letargiában!Strachan azt mondta, szerinte az Arsenalon kívül 1 fog továbbmenni!Ő a Chelseat mondta!
Szerintem meg a kettőre 95%esély van, a 3-ra pedig 15% :D már az Arsenalon kívül.

Chelsea nem fog otthon kikapni, szerintem 1el nyer. M.U. sem fog kikapni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.24. 18:07:26

A Napoli győzelmének nagyon örültem, de még ezzel sem biztos a tovább jutásuk. Mindenesetre remélem hogy ők érnek be a 2. helyre. A Bayern azért simán nyerte ezt a nem túl könnyű csoportot. Bár a Villarreal sajnos nem volt nehéz feladat, kár! :roll:

A MU-nak illett volna, vagy illene továbbjutnia elsőként ebből a négyesből, így még rázós lesz utolsó kör, a továbbjutás azért meg lesz nekik!

A Real nagyon simán átgázolt a csoportján, remélem a nyolcaddöntőben keményebb feladat vár rájuk. MU?! :) Az mekkora meccs lenne!

A Chelsea sincs túl jó helyzetben, hajrá Valencia!

Az APOEL előtt le a kalappal, sokat lépett előre a ciprusi futball, jó lenne ha a nyomukba erednénk. :roll:

Arsenal továbbjutásnak örülök, a Dortmund nekem is csalódás, remélem a Marseille azért továbbmegy!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.24. 12:55:39

Itv-n néztem tegnap az összefoglalókat és az angolok teljes letargiában!Strachan azt mondta, szerinte az Arsenalon kívül 1 fog továbbmenni!Ő a Chelseat mondta!Nekem a Villarreal nagy csalódás, azért pontot illett volna szerezni, persze van még rá esély!
Lille-ben nagyyon bízok, otthon kell "csupán" megverni a törököket, s megvan a 2ik hely!Jó capat nagyon a francia bajnok!
Marseille nehéz helyzetbe hozta a tegnapi zakóval magát, de Dortmundban egy ikszet össze lehet s kell is hozni!Persze a görögök a már továbbjutott Arsenal ellen otthon be is húzhatják, s akkor kell a Marseille siker!
Chelseanél nincs minden veszve, de a Valencia meglepetést tud okozni még Londonban is és akkor a portugál edzőnek nehéz pillanatai lehetnek a sajtó s szurkolók előtt!Unitedet nagyon ostorozták az angolok, az Otelul 2szeri legyőzésén kívül csak remik, s azok is elég necces döntetlenek!Persze az ő kezükben van a sorsuk, meglátjuk!
APOEL teljesítménye dícséretes, s mutatja kemény munkával, taktika maximális betartásával mindig lehet sikert elérni!Porto-Zenit abban a ccsoportban hatalmas meccsnek ígérkezik, esélyes a Porto, de eddig nagyon döcögött a Pétervár, talán majd Dec. elején robbantanak!Bízok bennük, mert nem szeretem a Portot :)

Számolgatni felesleges, benne lehet, hogy kapunk egy papíron nehezebb ellenfelet, de mindenki ellen jó esélyünk van továbbjutni!Majd ha minden kialakul, lehet számolni! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.11.24. 12:52:26

én márszejt féltem nagyon, köszönhetően annak, h wenger az utolsó meccsen pireuszban, tuti vmi C csapatot fog szerepeltetni ahogy szokta... simán leadják a olympiakosznak a meccset.

az meg hogy a márszej nyerjen dortmundban kizárt :cry: még a 3. hely is veszélyben lehet....

francert nem birtak tegnap megverni a görögöket...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.24. 12:36:26

Azért a United jusson tovább. Ha a Chelsea nem fog továbbjutni, AVB repül...
Elég erős mezőny lesz, a kiscsapatok szerintem el fognak vérezni korán,bár ez nem újdonság.
Kíváncsian várom a további fejleményeket :)
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.11.24. 12:19:27

Milyen szép lenne, ha a MUnited - MCity - Chelsea hármas kiesne :lol: :twisted: De szerintem a MU és a CFC simán jó lesz egy döntetlenre az utolsó fordulóban (bár a Kékek mostani formája...) és a 2. helyen továbbjutnak a csoportjukból. City kiesésre viszont nagy az esély, hiába vernék az utolsó fordulóban a Bayern-t, ha a Napoli nyer idegenben a nulla pontos Villarreal ellen, akkor az angoloknak marad az EL :P

Lille és főleg a Dortmund nekem nagy csalódás, Lyon továbbjutásra is csak minimális esély van, APOEL továbbjutás viszont nagyon nagy és én a Leverkusen továbbjutására sem tettem volna sok pénzt.

1. Arsenal gól előtt Song cselsorozata :D :
http://www.youtube.com/watch?v=fdC9Kj8iz3k
Dortmund has great vocal singers, but Arsenal win, because they got the best Song. 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.24. 02:40:26

gauchomester! meg is lepődtem, hogy rajtam kívül senki nem beszélt itt a fórumban erről a hatalmas meglepetésről :wink:

na sakkozzunk. 8)

biztos csoportelsők : bayern,inter,real,arsenal,barca

többi csoportban lehetséges csoportelsők : benfica/mu/basel , leverkusen/chelsea/valencia, apoel/zenit/porto

a benfica otthon játszik a galati ellen, 90%-ra adom a csoportelsőségüket, főleg, hogy ha a basel-mu x lesz, akkor nekik is jó az x.
szóval szerintem az ott meglesz nekik.

a leverkusen megy kötelesékhez, a mai hetesből kiindulva szerintem a gyógyszertáriak nyerni fognak, és ha ez bekövetkezik, biztos csoportelsők...erre nem adnék 90%-ot, inkább 80%-ot a csoportelsőségre, hiszen a chelsea-valencia meccsen ha x lesz, akkor nekik is belefér az x belgiumban.

az apoeles csoport teljesen kiszámíthatatlan, az apoel (9p) játszik otthon a shaktarral (2p) a zenit (8p) pedig a portoval (7p) meccsel hazai környezetben.
mind a két meccs teljesen 3 esélyes, itt nem latolgatnék esélyeket.

viszont ha nem lesznek nagy meglepetések, (a g csoportot leszámítva) ez lesz :

csoport elsők : bayern,benfica,real,inter,barca,leverkusen,arsenal

így a lehetséges ellenfeleink a 16 között : napoli,city,ajax,mu,basel,lille,trabzonspor,cszka,chelsea,valencia,olympiacos,marseille,zenit,porto,apoel

ezek közül nagy eséllyel a cityt, baselt, trabzonsport,cszka-t ki lehet húzni, mint csoportmásodik, illetve a valenciát is az azonos nemzet szabálya miatt.

így véleményem, és a várható események szerint szinte biztosan EZEK közül a csapatok közül fogunk ellenfelet kapni a 16 között :

napoli,ajax,mu,lille,chelsea,olympiacos,OM,zenit,porto,apoel


arra, hogy ezek közül lesz az ellenfél, fogadni mernék egy "NAUGYE?'-ben
:lol:

és arra is iszonyatosan nagy esély van, hogy chelsea/mu - barca/real meccsek közül az egyik megvalósul.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.11.23. 23:52:43

Tisztelet minden játékosnak, hiszen a San Siroban nyerni mindig elismerés, akármi is a helyzet a csoportban.

A másik pedig egy személyes élmény. Lassan fél éve már Cipruson élek, ide szólított a munka. Emberek, ami itt megy... eszméletlen, hogy az Apoel mit művelt itt röpke két hónap alatt. Eszembe jutnak a régi élmények a Debrecennel, hogy hétről hétre azért az egyetlen árva pontért szurkoltunk...hiába. Itt is ez volt a helyzet, még ha a ciprusiak nem is kerültek össze egy gigásszal sem, de a Porto-Sahtar-Zenit négyesből első pillanatban is kilógtak. És most tessék, futballőrület, ami itt van, ma alig kaptunk szabad asztalt a kocsmában a Milan-Barcára. Addigra már rég vége volt a Nicosia meccsének, de tele volt a hely, mindenki ünnepelt...fájt a szívem, és arra gondoltam, nekünk mikor adatik ez meg...
Anno. május 28-án utaztam ide ki...lemaradtam a BL-döntőről...életem legrosszabb napja volt...de most!! ha Fortuna istenasszony is úgy akarja...még az is lehet, Nicosiába látogat a Barca!!! Már most a sorsolást várom, persze ahhoz az Apoelnek 2.-nak kell lennie....De remélem kárpótol az élet a kihagyott BL-döntőért...

Na ennyit a személyeskedésről...jó éjt honfitársaim :) hatalmas gratula Xaviéknak, még ha helyenként akadozott is a gépezet.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.23. 23:51:37

Tudom,h nem 100%,de jóval több,mint az ellenkezője.

Szóval mindkettő lehet 1.is,de arra kevesebb az esély,viszont arra,hogy 2.ként továbbmennek, nagyon nagy esély van.

ezért írtam az alábbi szösszenetet.

tudom, kieshetnek,de egyelőre a jóval esélyesebb történettel foglalkozok.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.23. 23:46:46

Azért a két angol csapat nem mehet biztosra. (MU, Chelsea)
Mindketten kieshetnek. Sőt! :roll:
mrjoe
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.06.05. 11:48:40

2011.11.23. 23:31:55

Barca-Chelsea, Chelsea-Reál, Bayern-Chelsea, M.U.-Barca, M.U.-Reál, M.U.-Bayern.

egyik tuti megvalósul.
Feltéve ha a Chelsea továbbjut. Keresztbe tehet nekik az utolsó fordulóban a Valencia. A Chelsea csak abban az esetben juthat tovább a csoportkörből, ha megveri a Valenciát, vagy 0:0-ás döntetlent ér el. Valencia győzelem, vagy 0:0-án kívül bármely más döntetlen eredmény esetén a Valencia a továbbjutó. A jelenlegi formákat tekintve pedig simán elképzelhető, hogy a Valencia megy tovább.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.23. 23:08:52

Drigo írta:
ozsimiki írta:Leverkusen-Chelsea 2-1 :!: hm
Na igen, azért pénzért sem lehet mindent megvenni.
Bizony, City se fog mostanában Bl-t nyerni, ilyen edzővel tuti nem.

Amúgy meg azon kívül,h a M.U. is valószínű csoport 2.lesz, nagyon úgy néz ki,hogy a Chelsea még örülhet is majd a 2.helynek. (az első Leverkusen Kötelesékhez látogat,és biztosíthatja be az első helyet)

így azért ilyesmik is lehetnek majd:

Barca-Chelsea, Chelsea-Reál, Bayern-Chelsea, M.U.-Barca, M.U.-Reál, M.U.-Bayern.

egyik tuti megvalósul.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.11.23. 23:00:33

ozsimiki írta:Leverkusen-Chelsea 2-1 :!: hm
Na igen, azért pénzért sem lehet mindent megvenni.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.23. 22:44:59

ozsimiki írta:Leverkusen-Chelsea 2-1 :!: hm

Valencia-Genk 7-0, Soldado mester3as, inkább Reál ellen lőtt volna 3at:D

Marseille-Olympiakosz 0-1....

Arsenal-Dortmund 2-0

E csoport még fincsi lesz:

1.Leverkusen 9p
2.Chelsea 8p
3.Valencia 8p


Dortmund másik csoportban sajnos kb kiesett.
Chelsea és a Marseille a nap vesztese...főleg a Marseille otthon ezt be kellett volna húzni :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.23. 22:38:07

Leverkusen-Chelsea 2-1 :!: hm

Valencia-Genk 7-0, Soldado mester3as, inkább Reál ellen lőtt volna 3at:D

Marseille-Olympiakosz 0-1....

Arsenal-Dortmund 2-0

E csoport még fincsi lesz:

1.Leverkusen 9p
2.Chelsea 8p
3.Valencia 8p


Dortmund másik csoportban sajnos kb kiesett.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.23. 19:46:16

az apoel 12 percre a csodától...

szerk. : és megcsinálták! porto,zenit,shaktar ellenében továbbjutott a legjobb 16 közé a ciprusi csapat...! :shock:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21168
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.11.23. 19:08:32

Barcaman1993 írta:
LG írta:Bizony ráfaraghat a MU erre, h ilyen lazán veszi a csoportot. Mondjuk a jelenlegi Inter azért simán verhető ellenfél nekik, de a Real v. a Barca ellen sztem már semmikép nem ők lennének az esélyesek. + a Bayern is nagyon jó idén, az sem lenne egy egyszerű párharc. Persze ugyanúgy az adott csoportelsőnek is kellemetlen megkapnia a MU-t. Meg néznék szívesen egy MU-Realt, vagy egy MU-Bayernt is.

A Man. City meg remélem ki esik!
Amilyen formában van a MU, úgy a Barca-Real-Bayern trió ellen teljesen esélytelen lenne. Nagyon ötlettelenek mostanában. Ha jól emlékszem zsinórban 3 meccset hoztak 1-0-ra, a Benfica ellen idegenben és a Basel ellen is óriási szerencsével tudtak pontot menteni. Sztem a Mu annak örülhet, hogy nem dőlt még el a csoportjuk, mert ha kicsivel kisebb szerencséjük van már kipottyantak volna. Az Inter meg az Apoel/Zenit, ahogy mondtad jóval gyengébbek a Munál.
Jelenleg én is így látom, de tavaszig még sokat változhatnak a dolgok. Amúgy sztem a MU kapus poszton nagyon nagyot gyengült. Persze De Gea-t még nem inrám le, de eddig nagyon nem tudja Van der Saar-t pótolni. A holland nagyon nagy erősségre volt a MU-nak az elmúlt években.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.23. 19:03:52

Csoportelsőket a második helyezettekkel, és azonos országúak nem kaphatják egymást :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.11.23. 19:02:03

Nem úgy van, hogy a 16 között újrasorsólják a csapatokat ? (szóval nem aszerint, hogy ki hol végez a csoportban ? ) :roll:

.. bocsi ha hüjeséget beszélek, de vmi így rémlik nekem... :oops:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.23. 18:57:13

LG írta:Bizony ráfaraghat a MU erre, h ilyen lazán veszi a csoportot. Mondjuk a jelenlegi Inter azért simán verhető ellenfél nekik, de a Real v. a Barca ellen sztem már semmikép nem ők lennének az esélyesek. + a Bayern is nagyon jó idén, az sem lenne egy egyszerű párharc. Persze ugyanúgy az adott csoportelsőnek is kellemetlen megkapnia a MU-t. Meg néznék szívesen egy MU-Realt, vagy egy MU-Bayernt is.

A Man. City meg remélem ki esik!
Amilyen formában van a MU, úgy a Barca-Real-Bayern trió ellen teljesen esélytelen lenne. Nagyon ötlettelenek mostanában. Ha jól emlékszem zsinórban 3 meccset hoztak 1-0-ra, a Benfica ellen idegenben és a Basel ellen is óriási szerencsével tudtak pontot menteni. Sztem a Mu annak örülhet, hogy nem dőlt még el a csoportjuk, mert ha kicsivel kisebb szerencséjük van már kipottyantak volna. Az Inter meg az Apoel/Zenit, ahogy mondtad jóval gyengébbek a Munál.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21168
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.11.23. 18:47:45

Barcaman1993 írta:
shutterisland írta:ugyan meg kéne várnom a mai(szerdai) eredményeket, mert sok a kérdőjel, és a "ha" de érdemes belegondolni valamibe.

az arsenal és a chelsea vezeti a csoportját, jelenleg szerintem több esélyük van az 1. helyre, mint a 2.-ra.

ugye a manchestert pedig csak a csoda mentheti meg attól, hogy ne másodikként menjen tovább.

ha mi csoportelsők leszünk (ehhez ugye elég az x is szerintem...) akkor az lesz a szitu, hogy :

csoportelsők : real,barca,arsenal,chelsea,benfica,inter, bayern + a G csoport elsője.

viszont mivel a mu csoport második lesz, és a benficát nem kaphatja, illetőleg a két angolt sem kaphatja, hiszen azonos nemzet csapatai nem találkozhatnak a 16 között, így 5 csapat marad, amiből 2 a real-barca.

nem kicsit lenne durva egy mu-barca vagy mu-real már itt a 16 között, és erre azért lesz esély, ha úgy lesznek az események, ahogy várom.

Sőt abban az 5 csapatban a Bayern is benne van. Meg az Inter és az (valószínűleg) Apoel/Zenit. Ezeknek van akkor mákjuk, hogy megkapják az utóbbi 2-ből vmelyiket.
Bizony ráfaraghat a MU erre, h ilyen lazán veszi a csoportot. Mondjuk a jelenlegi Inter azért simán verhető ellenfél nekik, de a Real v. a Barca ellen sztem már semmikép nem ők lennének az esélyesek. + a Bayern is nagyon jó idén, az sem lenne egy egyszerű párharc. Persze ugyanúgy az adott csoportelsőnek is kellemetlen megkapnia a MU-t. Meg néznék szívesen egy MU-Realt, vagy egy MU-Bayernt is.

A Man. City meg remélem ki esik!
Válasz küldése