Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.27. 16:58:42

Ronaldos dologhoz én még hozzátenném, hogy egész meccsen érezhető volt hogy görcsöl (ezt amúgy nagy téttel bíró meccseken előjön nála) a gólja után meg kitört belőle. Plusz nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy Portugáliában volt a meccs, ez is rátett egy lapáttal. Levenni a mezt nem szabályos, de azon kívül nem csinált semmi provokálót (akár politikai akár más hangnemben), nem üzent senkinek, túlzásnak tartom emiatt elítélni. Mezlevétel miatt lehet, de azon kívül nem történt semmi extra.
Kép
Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.05.27. 15:15:35

tényleg ne legyen már ekkora téma, h megérdemelték-e vagy sem, meg hogy ekkora v akkora brigád a madrid. aki megnyeri a bl-t, az maximálisan megérdemelte, akárki legyen az. azért az atma és a rmadrid jutottak be a döntőbe a bl-ben, mert ebben a szezonban ez a két csapat volt a legjobb bl-sorozatban. kiszórták az összes többi próbálkozót, úgyhogy nem érdemtelenül kerültek oda. ennyi.
az meg h az atleti mennyire fáradt ki, mekkora a padja, h feleakkora pénzből van meg a kezdője, mint amiért mondjuk bélt vették a realnál, nem vesz el semmit sem a madrid érdemeiből.
a győzelemhez kellett taktika is, kellett olyan koncentráció az embereiktől, h 92.50-kor ki tudjanak egyenlíteni, h utána bedarálják az ellenfelüket. persze, h "kicsit" nagyobb a fles, mert a 10. vázát vitték haza, ami eddig még nem annyira jött össze senkinek sem, nekik is 12 évet kellett várniuk rá.
így pár nappal a meccs után még azt is aláírom (még ha nekem inkább az a véleményem erről, h a sót akarta így elvinni, h róla szóljon a bugi), h az a fsz megcsinálta a műsorát a kamutizenegyese után, mert el tudom képzelni, h ő, aki nem egy zseni, mert nem az, hanem egy az átlagnál ezerszer szorgalmasabb, amúgy persze tehetséges futballista -, rendkívüli módon felszabadult attól, h az a brutális mennyiségű meló, amit elvégzett, olyat hozott, h részese lehetett ennek a történelmi sikernek. azt hogy azért vette le a cuccot és azért feszengett a gól után, mert oda akarta adni a pólót a bratyesznek, hagyjuk, ezen már a kedves kommentelő is röhögött sztem miután lenyomta az elküld gombot...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.27. 13:56:16

LG!
Realnál is volt azért két hiányzó,Pepe és Alonso,elég fontosak a csapatban. Benzema se biztos hogy 100as volt.
Simeone hibázott,nem kellett volna Costát játszatni,maradt volna friss ember pluszba cserének,amikor védekezni kellett. Maguknak köszönhetik ezt,real meg kihasználta és kész.
Mindegy,vége,tovább kell lépni,jövőre felvenni a harcot a bl-ben is!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2014.05.27. 13:35:59

Azért valljuk be emberek.. Fáj a sok Madrid BL győzelmével foglalkozó cikkel találkozni nap mint nap :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.05.27. 13:21:15

Azért mondjuk a fölött még mindig sokan elsiklanak, hogy a Real egy fáradt, kifacsart, legjobbjait nélkülöző Atleticot vert meg. Lehet mondani, hogy a végén mekkorát játszottak, de egy fáradt csapat ellen nem olyan nehéz parádézni. Egy kipihent, legjobbjaival felálló Atletico ellen sok esélyt nem adtam volna nekik, a bajnokság megmutatta melyik a jobb csapat, mert 38 meccsen ez inkább kiderül, mint egyen.

Megértem én a madridistákat, hogy örülnek a BL címüknek, joggal teszik. De ne akarják már megmagyarázni, hogy mekkora csapat ez az idei a Madrid, mert akkor nem harmadikok lettetek volna a bajnokságban.
asusoney
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.06.17. 01:18:38

2014.05.27. 12:50:33

visca el barca írta:Kép
Csak ennyit szeretnék ehhez hozzáfűzni: Chelsea - Barcelona 7 perc hosszabbítás, Iniesta gólja pedig a 3. percben jött, mint a Realé a döntőben. [-X Akkor most hogy is van ez? :wink:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.27. 12:16:30

Gery0704 írta:Megérdemelte a Real ezt a győzelmet, de azt a madridistáknak is el kell ismerniük, hogy nem fél európa annyira ettől a Realtól mint a tavalyi Bayerntől vagy a Barcától félt a győzelmeik után..
A Real megnyerte ez tény, de nem tartom őket veszélyesebbnek mint korábban :D
Ez igaz, de ha most vesznek egy Yaya féle vkp-t, meg előre egy Suárez féle gólvágót, hát én félni fogok tőlünk, mert kb tökéletes lesz a csapat :S
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.27. 11:35:08

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2014.05.26. 22:36:58

Megérdemelte a Real ezt a győzelmet, de azt a madridistáknak is el kell ismerniük, hogy nem fél európa annyira ettől a Realtól mint a tavalyi Bayerntől vagy a Barcától félt a győzelmeik után..
A Real megnyerte ez tény, de nem tartom őket veszélyesebbnek mint korábban :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.26. 22:22:40

Szvsz a Real megérdemelte idén, a Bayernt jól kicsapkodták, amire rajtuk kívül nem lett volna képes most senki. A másik meg, hogy az AtMát ötből háromszor elküldték borér, nekünk erre hat meccs se volt elég, még ők húzták keresztül a számításainkat. Szóval megérdemelten trónolnak megint, de most korántsem lesznek ennyire motiváltak szerintem.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.26. 21:51:31

Nem is írtam semmit idáig mert gondoltam,hogy a sok vélemény elolvasása után (kb a felénél feladtam :mrgreen: ) tudok ide valami okosat köhögni de csak annyi a véleményem,hogy aki otthon 4-0ra kiüti a Bayernt meg a döntő utolsó perceiben sem adja fel az megérdemelte a címet akármennyire is rühellem ezt a tragikus eseményt! :evil:
Az Atmának koszos 2 percet kellet volna bírnia,de nem tudtak.Ráadásul Ramos kb egyedül vitte a Realt az utóbbi egy hónapban és sokkal jobban oda kellet volna rá figyelni.
Az Atmanak magas és erős védői vannak,én Siemone helyében kihangsúlyoztam volna nekik,hogy Ramost levegőhöz jutni ne hagyják a kapu előtt.
Az 5 perc hosszabbítás soknak tűnik de a gól nem a 95-96. percben esett hanem a 93.ban és egy 3 perces hosszabbítás az biztos kijárt volna egy ilyen kiélezett döntőn.
A pozitívum az,hogy a 2 százmillás támadójuk nagy nulla volt a döntőben és talán ezért is akarja a Real Suarezt elhozni a legfrissebb hírek szerint:
A Dailystar információi szerint Carlo Ancelotti nem elégedett Karim Benzema teljesítményével, ezért szerződtetné a Liverpool sztárját és akár száz millió FONTOT sem sajnálnának érte!

"Nem kétséges, Luis Suarez az egyik legjobb játékos a világon. Fantasztikus szezont töltött a Liverpoolnál, természetes, hogy a Real Madrid érdeklődik iránta. Benzema jó játékos, de az az igazság, hogy kevesebb gólt lőtt, mint amennyit vártak tőle” – nyilatkozta Ramon Calderon, a Real Madrid korábbi elnöke.

Másik pozitívum,hogy mi ezt a Realt idén oda-vissza csaptuk a bajnokságban,ergo most Európában nincs olyan csapat akitől tartanunk kéne,talán csak az Atma. :oops:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Roberto Carlos
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.05.26. 17:59:19
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2014.05.26. 19:41:11

alparka23 írta:
Subinho írta:Annyira felesleges ez a vita, komolyan! Az a gól az utolsó percekben rosszul esett mindenkinek, ugyanakkor lássuk be, az Atleti bár hatalmasat játszott, rengeteget robotolt és kitette szívét lelkét mindenki maximálisan, de egy szerencsés góllal és beton védekezéssel senki nem szereti ha valaki BL-t nyer, emlékezzünk csak a Chelse-re 2 éve... Ez a Real nem olyan erős, mint az utóbbi pár évben, nem ők Európa legerősebb csapata és talán nem is kellett volna bejutniuk a döntőbe... DE bejutottak és ezen a meccsen többet tettek azért, hogy nyerjenek, mint az Atleti!!! Jobban örültem volna az Atleti győzelmének, mert amit véghez vittek ebben a szezonban, az szenzációs, azonban ha ezt az egy meccset nézzük, a Real akart győzni, az Atleti meg tartani az 1-0 előnyt! Kb. a Barca szokta ezt eljátszani, pl. a Chelsea szintű csapatokkal és vagy van szerencséje, vagy nem. Most a Realnak volt szerencséje, nem is kicsi és a hosszabbításban már felőrőlték a hulla fáradt Atletit... Az egész szezon képét tekintve nem a Real érdemelte a kupát, de mivel bejutottak a döntőbe, ezt a meccset nézve viszont, még ha szerencsével is, de ők érdemelték meg jobban, mert ők akarták a győzelmet!!! Ennyi, ezt el kell fogadni! A jó hír, hogy egy formában lévő Barca sztem még mindíg simán verni fogja a jelenleg Európa legjobb csapata címet viselő Real! :)
tényleg nem vita tárgyként de meséld el hogy szerinted a legjobb 8 közé bejutott csapatok közül ki kellett volna megnyerje? Ki játszott ugy hogy kellett volna nyerjen de nem tudott? Tényleg nem kötözködni akarok de érdekel hogy szerinted ki es miért kellett volna megnyerje?
Amugy meg ha lessz ez az átalakítás nem lessz könnyű legyozni titrket...de ez csak olyan kincstári optimizmus, remélem nincs benne egy új pep csapat trofeahalmozo stílus.
Bár kitudja... ha igen akkor hala nektek. Mondjuk itt sokan sokfélét mondanak de meg egy szűk 50 ev el fog telni mire egy olyan generáció felno mint xavi iniesta busque pique es messi. Amugy nagyon kivancsi vagyok es reménykedek is benne hogy messi nagyot aloot a vb mert akkor az aszt jelenti hogy jövőre jo harc lessz veletek a kupakban es a bajnokságban! De én erost latok egy Ronaldinho tündöklése es bukása remaket...ne legyen így jatszanak jol o is es cr is es cirkuszoljunk ki nagyobb vezér jövőben:))
Szerintem, ha szigorúan csak a BL-t nézzük, akkor mindkét spanyol megérdemelten jutott a döntőbe.Hogy rajtuk kívül ki érdemelte volna meg?

Nagycsapatokat tekintve:
- Milan: ellenetek nem nyertek a csoportban, a 16 között pedig beárazta őket az Atletico (bár Milánóban sokkal jobbak voltak a Matracosoknál)
- a United egy viszonylag könnyű csoportból jutott tovább, utána a görögök szintén veszélytelenek voltak rájuk, a Bayern ellen Angliában helyt álltak, ezzel ki is fújtak
- a PSG évről-évre komolyabb ellenfél lesz mindenkinek, látszott ez tavaly és idén is, de szintén egy könnyű ágon jutottak el a 8 közé (talán ha lett volna Ibra a visszavágón, tovább is jutnak...)
- City: magabiztos továbbjutás a csoportból (egy müncheni győzelemmel), de aztán nem sok esélye volt ellenetek (nem kellett volna feladni a saját játékukat, akkor talán nem lett volna ennyire egyértelmű)
- Dortmund: 2 vereség a csoportban (a Napoli elleni idegenbeli és hazai vereség az Arsenaltól), aztán egy "középcsapat" Zenitet búcsúztatva, sok sérülttel kaptak ki Madridban.Ami után következett a legrosszabb Real/Mkhitaryan meccs a szezonban, de a végképp demoralizáló 3.gólt nem tudták belőni, pedig ha megtették volna, lehet, hogy ott lett volna a Realnak a végállomás.
- Barcelona: sima csoportelsőség, utána City ellen nem volt nagyon kérdés ki megy tovább (az említett dolog miatt), az Atletico ellen viszont már koránt sem volt meggyőző a csapatotok, nagyon szoros párharc volt, de szerintem megérdemelték a továbbjutást
- Chelsea: könnyű csoport 2 vereséggel (ebből 1 hazai), PSG ellen megszenvedtek, a matracosok ellen végképp, plusz a játékuk alapján sem érdemelték volna ki a döntőzést (ha semmi másban a fentiek közül, talán ebben egyetértetek)
- Bayern: sima továbbjutás a csoportból (említett City elleni vereség az utolsó - tét nélküli - meccsükön), Arsenalt újfent kiejtették, és a United ellen már döcögősebb volt a szekér, de még így is sima.A madridi meccsen 1 ziccerük volt + egy Müller esés (ami nem volt tizi szerintem), a visszavágón pedig gyorsan jött a két Ramos gól, ami után már fel is adták.Pedig érdekes lett volna egy 0:0-ás 1.félidő után a 2.játékrész...

Eme analógia alapján a válaszom: a fentiek közül egyik csapat sem tett többet/volt meggyőzőbb mint a Real és az Atletico.Cáfolatok jöhetnek! :)

Az Atletico a Blancokénál nehezebb sorsolás ellenére eljutott a végéig, búcsúztatva titeket és a Chelseat.Én pl. egyik meccsen sem éreztem azt, hogy jobb az ellenfelük...
A Real a legtöbb gólt elért csapat, minden ellenfelének legalább 3-mat rúgva (köztük a tavalyi 2 BL döntőssel, és az olasz bajnokkal), a dortmundi meccs kivételével, hiba nélkül jutott el a fináléig.

A döntőben pedig kiegyenlített csata volt, az első félidőben 1-et hibázott az ATMA, Bale nem használta ki, míg Casillas bakiját gólra váltották a matracosok.A második félidőben Marcelo és Isco bejövetele után egyértelműen a Real dominált - ergo a rendes játékidőben, a döntetlen szerintem igazságos eredmény.A hosszabbításban pedig várható volt, hogy a lépni nem bíró Atleticot be fogjuk darálni.
Roberto Carlos - Cristiano Ronaldo - Rivaldo
alparka23
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.24. 07:15:22

2014.05.26. 18:18:37

Subinho írta:Annyira felesleges ez a vita, komolyan! Az a gól az utolsó percekben rosszul esett mindenkinek, ugyanakkor lássuk be, az Atleti bár hatalmasat játszott, rengeteget robotolt és kitette szívét lelkét mindenki maximálisan, de egy szerencsés góllal és beton védekezéssel senki nem szereti ha valaki BL-t nyer, emlékezzünk csak a Chelse-re 2 éve... Ez a Real nem olyan erős, mint az utóbbi pár évben, nem ők Európa legerősebb csapata és talán nem is kellett volna bejutniuk a döntőbe... DE bejutottak és ezen a meccsen többet tettek azért, hogy nyerjenek, mint az Atleti!!! Jobban örültem volna az Atleti győzelmének, mert amit véghez vittek ebben a szezonban, az szenzációs, azonban ha ezt az egy meccset nézzük, a Real akart győzni, az Atleti meg tartani az 1-0 előnyt! Kb. a Barca szokta ezt eljátszani, pl. a Chelsea szintű csapatokkal és vagy van szerencséje, vagy nem. Most a Realnak volt szerencséje, nem is kicsi és a hosszabbításban már felőrőlték a hulla fáradt Atletit... Az egész szezon képét tekintve nem a Real érdemelte a kupát, de mivel bejutottak a döntőbe, ezt a meccset nézve viszont, még ha szerencsével is, de ők érdemelték meg jobban, mert ők akarták a győzelmet!!! Ennyi, ezt el kell fogadni! A jó hír, hogy egy formában lévő Barca sztem még mindíg simán verni fogja a jelenleg Európa legjobb csapata címet viselő Real! :)
tényleg nem vita tárgyként de meséld el hogy szerinted a legjobb 8 közé bejutott csapatok közül ki kellett volna megnyerje? Ki játszott ugy hogy kellett volna nyerjen de nem tudott? Tényleg nem kötözködni akarok de érdekel hogy szerinted ki es miért kellett volna megnyerje?
Amugy meg ha lessz ez az átalakítás nem lessz könnyű legyozni titrket...de ez csak olyan kincstári optimizmus, remélem nincs benne egy új pep csapat trofeahalmozo stílus.
Bár kitudja... ha igen akkor hala nektek. Mondjuk itt sokan sokfélét mondanak de meg egy szűk 50 ev el fog telni mire egy olyan generáció felno mint xavi iniesta busque pique es messi. Amugy nagyon kivancsi vagyok es reménykedek is benne hogy messi nagyot aloot a vb mert akkor az aszt jelenti hogy jövőre jo harc lessz veletek a kupakban es a bajnokságban! De én erost latok egy Ronaldinho tündöklése es bukása remaket...ne legyen így jatszanak jol o is es cr is es cirkuszoljunk ki nagyobb vezér jövőben:))
Avatar
Roberto Carlos
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.05.26. 17:59:19
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2014.05.26. 18:05:55

Subinho írta:Annyira felesleges ez a vita, komolyan! Az a gól az utolsó percekben rosszul esett mindenkinek, ugyanakkor lássuk be, az Atleti bár hatalmasat játszott, rengeteget robotolt és kitette szívét lelkét mindenki maximálisan, de egy szerencsés góllal és beton védekezéssel senki nem szereti ha valaki BL-t nyer, emlékezzünk csak a Chelse-re 2 éve... Ez a Real nem olyan erős, mint az utóbbi pár évben, nem ők Európa legerősebb csapata és talán nem is kellett volna bejutniuk a döntőbe... DE bejutottak és ezen a meccsen többet tettek azért, hogy nyerjenek, mint az Atleti!!! Jobban örültem volna az Atleti győzelmének, mert amit véghez vittek ebben a szezonban, az szenzációs, azonban ha ezt az egy meccset nézzük, a Real akart győzni, az Atleti meg tartani az 1-0 előnyt! Kb. a Barca szokta ezt eljátszani, pl. a Chelsea szintű csapatokkal és vagy van szerencséje, vagy nem. Most a Realnak volt szerencséje, nem is kicsi és a hosszabbításban már felőrőlték a hulla fáradt Atletit... Az egész szezon képét tekintve nem a Real érdemelte a kupát, de mivel bejutottak a döntőbe, ezt a meccset nézve viszont, még ha szerencsével is, de ők érdemelték meg jobban, mert ők akarták a győzelmet!!! Ennyi, ezt el kell fogadni! A jó hír, hogy egy formában lévő Barca sztem még mindíg simán verni fogja a jelenleg Európa legjobb csapata címet viselő Real! :)
Fejtsd már ki légyszíves, hogy mi miatt nem érdemelte meg a Real az idei BL trófeát?Nem célom feszültséget kelteni, komolyan érdekel, hogy miért ez a véleményed.
Roberto Carlos - Cristiano Ronaldo - Rivaldo
alparka23
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.24. 07:15:22

2014.05.26. 17:15:19

Igy visszaolvasva elég szomorú hogy nagyon sok anti real druker van ezen a forumon es nem barca szurkolo.
Világéletemben Madrid szurkolo vagyok es ha tetszett ha nem de el tudom ismerni a masik fel jatekat eredmenyeit, gratulaciom pedig a fairplay szellemeben mindig megvolt.
Itt meg a tema par dologrol de szerintem a lenyeg:
1.ezt a kupat az iden a legjobban a Real akarta es tett is erte, 20 eve szurkolok nekuk de ilyen jatekuk meg akkor sem volt amikor Zidane volt a kedvencem...meg 2002ben sem jatszottunk igy...ideje volt vegre nyerni, egy negativ meccs volt ami dortmundban tortent de az is csak azert mert 3-0 utan kepesek a legnagyobb profik is elhinni hogy mar lefutott egy parharc.
2. kedveltem az atleticot az idei menetelesuk miatt, igaz hogy megerdemlik a bajnoki cimet de az hogy a nalatok szerzett ikszel tettek ujra nem szimpatikus...egy tokeletes taktikat dolgoztak ki ellenetek es semmit sem tudott tenni a sztarjatekosaitok tomkelege amire en abszolut vartam.
3. ezt a bajnoki cimet ellenetek vesztettuk el, irtam is hogy ramos ha nincs abban a szituacioban ahol neymar miatta vagy a szel miatt de elesik es utana kivegeztek akkor most mi lennenk a bajnokok. azota mondogattam hogy majd ha a bl dontoben golt fejel fontos pillanatban akkor megbocsajtok. hat mit mondjak mostmar nem haragszom ra :))
4. 16 eve nezek bl dontoket, de oszinten mondom hogy ugy ahogyan az Atletico jatszott a 70ik perctol az totalisan idegesito celfutball volt..es mar mar azt hittem egy potya mazlis gollal kepes nyerni egy olyan dontoben ahol nagyon keveset tett a potyagolon kivul. az hogy a biro 5 percet adott ra ez is nem lehet tema, annyit kesleltettek az idot ameddig nem kaptak sargat, nagyon idegesito volt nezni.
5.megnyertuk a dontok igen [auto_cenzúra] orulok neki, es annak a par igazi barca szurkolonak aki ezt elismeri es latta hogy ki tett tobbet a dontoben, a tobbbi anti real drukker meg menjen a francba, nalunk is vannak ilyen real drukkerek akik inkabb a anti barca drukkerek, veluk szoba sem allok, a sport nem ebbol all ahogyan a szurkolas sem..
6. Imadom akik ronaldon rinyaznak, az aki lott 17 golt 11 meccsen, az aki az elmult 2 evben tenyleg igazi vezer lett es nem csak a goljai miatt.
Amugy meg anti real drukkereknek uzenem hogy nektek soha nem lessz sem annyi penzetek, notok es olyan kidolgozott testetek mint neki. az hogy levette a polojat golja utan az azert volt mert mar elotte megigerte a testverenek ha golt lo a mezet megkapja. cikk is van rola de aki olvas hireket tudja.
7. igy utolag tenyleg [auto_cenzúra] lehet ennyi even keresztul trofeakat halmazni es most semmi, de lessz ez maskepp nalatok is. nekunk nem egy ilyen ev volt a kozelmultban amikor semmit sem nyertunk de szerintem a szurkolok 95% -at nem az erdekelte hogy ti megerdemeltem nyertetek meg egy meccset egy kupat vagy sem...de itt nehany embernek fontosabb az ellenfel piszkalasa mint a sajat csapatuk biztatasa, ok azert nem lesznek soha igazi szurkolok.
8.jovore ujra talalkozunk es civakodunk, remelem.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.26. 10:00:52

Annyira felesleges ez a vita, komolyan! Az a gól az utolsó percekben rosszul esett mindenkinek, ugyanakkor lássuk be, az Atleti bár hatalmasat játszott, rengeteget robotolt és kitette szívét lelkét mindenki maximálisan, de egy szerencsés góllal és beton védekezéssel senki nem szereti ha valaki BL-t nyer, emlékezzünk csak a Chelse-re 2 éve... Ez a Real nem olyan erős, mint az utóbbi pár évben, nem ők Európa legerősebb csapata és talán nem is kellett volna bejutniuk a döntőbe... DE bejutottak és ezen a meccsen többet tettek azért, hogy nyerjenek, mint az Atleti!!! Jobban örültem volna az Atleti győzelmének, mert amit véghez vittek ebben a szezonban, az szenzációs, azonban ha ezt az egy meccset nézzük, a Real akart győzni, az Atleti meg tartani az 1-0 előnyt! Kb. a Barca szokta ezt eljátszani, pl. a Chelsea szintű csapatokkal és vagy van szerencséje, vagy nem. Most a Realnak volt szerencséje, nem is kicsi és a hosszabbításban már felőrőlték a hulla fáradt Atletit... Az egész szezon képét tekintve nem a Real érdemelte a kupát, de mivel bejutottak a döntőbe, ezt a meccset nézve viszont, még ha szerencsével is, de ők érdemelték meg jobban, mert ők akarták a győzelmet!!! Ennyi, ezt el kell fogadni! A jó hír, hogy egy formában lévő Barca sztem még mindíg simán verni fogja a jelenleg Európa legjobb csapata címet viselő Real! :)
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.05.26. 09:31:32

mess2009 írta: mi itt a szánalom?! talán a te mentalitásod.... a 92. percben még a matracosoké volt a BL! a játékidő 90 perc, a többi a BÍRÓN MÚLIK!! akkor lehet, hogy nem is annyira savanyú az a szőlő?!
Nem, nem az én mentalitásom a szánalmas. Te vagy szánalmas ha elhiszed amit írsz. Minden meccsen van a 90 perc után hosszabbítás. Átlagban 2-3 perc. Itt volt ápolás, csere, időhúzás, minden. Szóval a bíró jól tette hogy hosszabbított. Talán nem 5 percet kellett volna, de ez nem számít. 2:50-nél fejelte a gólt Ramos. Így már savanyú a szőlő. Ha mi kaptunk volna ilyet a Real helyében, menne a "mekkora csapat a Barca" szöveg. El kell ismerni, azokat a rohamokat a 60. perctől egy csapat sem húzta volna ki kapott gól nélkül. Ennyi.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.05.26. 09:14:47

Elhiszem, hogy sok itt az Madrid ellenes (mint ahogy én is), de úgy háborognak egyesek, mintha mi kaptunk volna ki 4-1-re tőlük. :)

Az Atmanak így sincs semmi szégyenkezni valója!
Elfáradtak ez tény, itt jött ki a legjobban a szűk kispad, de dícséretre méltó a teljesítményük!
Costa beállítása utólag hiba volt (-1 friss ember ami lehet, hogy nem osztott-szorzott volna...ki tudja), Arda is nagyon kellett a csapatból.

Gratulálok a Real-nak, régóta vadásztak a 10.-re, de az ő mutatott játékukon is van mit csiszolni bőven!

ui.:
Remélem ugyan ennyit kell várniuk a következő bl serlegre! :twisted:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.26. 08:20:11

Csbal írta:Barca szurkolóként el kell ismerni hogy tegnap a Real nagyon taktikusan kivégezte az Atletit. Az Atletinek drukkoltam, de előbb azért szorítottam, hog hosszabbítás legyen:) Meg is lett, csak azzal nem számoltam hogy a Real ennyire jól bírja majd kondival. Ez Carlo érdeme, ez tuti. Viszont bírózni itt, meg a hosszabbításon nyavajogni.. Elég szánalmas és savanyú a szőlő effektust mutat. Megérdemelte a Real tegnap a győzelmet, az Atletico a 60. perctől nem jött ki a kapuja elől. Di Maria kegyetlen jól nyomta, Marcelo becserélése garantálta a rohamokat. Cé gólöröme pedig... Inkább a tehernek ami a válláról leesett, annak szólt. Nem ítélem el miatta.

Mégegyszer gratula a Madridnak.
mi itt a szánalom?! talán a te mentalitásod.... a 92. percben még a matracosoké volt a BL! a játékidő 90 perc, a többi a BÍRÓN MÚLIK!! akkor lehet, hogy nem is annyira savanyú az a szőlő?!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.25. 19:11:25

Az AtMa fáradságáról még annyit: Elképesztően szűk kerettel nyomták végig, a végén már nem bírták el, hogy ebből még Costa és Arda is kihullott.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.05.25. 18:48:04

5 perc szerintem is túlzás volt, akárki akármit mond. Sajnos a Real hagyományosan nagy makker abban, hogy az utolsó percekben beszuszakolnak vhogy egy gólt.
CR meg egy bohóc :-) duplanulla teljesítmény után ez a megnyilvánulás több, mint gusztustalan :-)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.25. 18:28:38

'Isco Alarcon' Amazing Ball Control Skill

Na most, hogy így lecsillapodtak a kedélyek be merem linkelni már. Nálam egyértelműen a meccs legszebb momentuma, ez valami eszméletlen. Először el se hittem, hogy ezt így leszedte a levegőből.. :shock: Fantasztikus mozdulat. =D>
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.05.25. 16:35:45

Komiszka írta:Hagyjátok már ezt az 5 perces hosszabbítást. Itt néhány embernek el kellene döntenie, hogy ő Barca drukker, vagy anti-Real drukker. A kettő nem ugyanaz.
Megérdemelt volt a Real győzelme, végig támadták a meccset, ha valamit mákosnak lehet nevezni, az az AtMa gólja. Nekem az egésszel kapcsolatban olyan érzésem volt, mint mikor mi Iniesta utolsó percben lőtt góljával ejtettük ki a hasonlóan favágó stílusú antifocit játszó Chelsea-t.
Azért azt túlzásnak tartom, hogy a Real végigtámadta volna a meccset. Szerintem nagyon sokáig az Atletico akarata érvényesült, 1-0 után is a második félidő elején megvoltak a lehetőségeik eldönteni a meccset. A végére elfáradt az Atletico, a Realnak csak akkor jöttek a helyzetei. Ezt a fáradságot meg simán be lehet annak tudni, hogy az Atleticonak hatalmas küzdelmet kellett vívni a bajnoki címért, míg a Real, az utolsó meccseken már a BL döntőre pihentetett.
A BL-t és a bajnokságot külön-külön is nagy dolog megnyerni, de a legjobb csapatok azok, akiknek ez mindkettő sikerül egy évben. Ezért értékelem én többre a Bayern tavalyi, vagy a mi sikereinket (2009, 2011), mint pl. a Chelsea vagy a Real tegnapi sikerét.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.05.25. 16:27:27

Barca szurkolóként el kell ismerni hogy tegnap a Real nagyon taktikusan kivégezte az Atletit. Az Atletinek drukkoltam, de előbb azért szorítottam, hog hosszabbítás legyen:) Meg is lett, csak azzal nem számoltam hogy a Real ennyire jól bírja majd kondival. Ez Carlo érdeme, ez tuti. Viszont bírózni itt, meg a hosszabbításon nyavajogni.. Elég szánalmas és savanyú a szőlő effektust mutat. Megérdemelte a Real tegnap a győzelmet, az Atletico a 60. perctől nem jött ki a kapuja elől. Di Maria kegyetlen jól nyomta, Marcelo becserélése garantálta a rohamokat. Cé gólöröme pedig... Inkább a tehernek ami a válláról leesett, annak szólt. Nem ítélem el miatta.

Mégegyszer gratula a Madridnak.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.25. 15:53:46

Kép
A madridi szurkolók véleménye az estéről. :mrgreen:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Válasz küldése