Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.06.03. 14:30:12

Mit látnak ebben a Denis Suarezben? Miért nem hagyják ott ahol van, ha még követelődzik is? Ha már középpályás, akkor egy olyan kéne, aki nagy néha gólokkal segíti ki a csapatot. A jelenlegiek közül gólt lőni csak Rakitic tud, ő se valami sokat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.03. 13:44:22

Barcelona have a personal five-year deal with PSG defender Marquinhos (22). They met with his agents in Milan last weekend. [sport]

Ctrl+c :arrow: ctrl+v hír 2 évvel ezelőttről. :D
Varatrix írta:Több helyen látom KH-nak Mauricio Lemost (Las Palmas) eről valaki valamit. a játékáról ssb?
20 éves, de 50-nek néz ki. :D Amúgy U20-as VB-n figyeltünk fel rá elvileg, csak télen elvitte a Las Palmas. Ott játszott kb 10 meccset - mondjuk Real ellen is meg ellenünk is tolta, szóval nem csak alibiztették legalább -, de mi megyünk érte mint a gép. Szerintem nincs ember, aki tudna írni valamit a játékáról, ez és ez a videó a max amit tudok nyújtani.. :D
Alcantara írta:...
A hírek szerint a BVB is Hummels utódját látja benne, van is benne valami. Mármint hogy stílusa alapján nagyjából menne neki az a szerepkör.

Veidt: Hát nem tudom, én azt olvastam, hogy Puyi az ügynöke. Google is dobott ki találatokat rá, lehet azóta cserélt.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.03. 13:28:58

Én is a BVB-t támogatnám. Hiába a Liga, a Valencia állandóan hullámzik, nem jó Bartrának sem, hogyha nem tudnak rendesen koncentrálni. a Dortmund jó csapat, Hummelssel valóban kivált az elegancia a védelemből, ne mhiába keresik Bartrát ezesetben.

Menjen cska oda, húzzon le két jó szezont, remélem elhallgattatja az itteni ostorozóit is, majd MAsch visszavonulásával jöhet vissza :) Addigra már Piqué sem lesz fiatal.
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.03. 13:22:11

palesz77 írta: Puyi Laporte ügynöke is amúgy.
Laporte nem a Mondial ugynoksegnel van?
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.06.03. 13:16:31

roby122 írta:BREAKING: Carles Puyol (Bartra menedzsere) megtalálta a köztes megoldást, így Bartra 2020-ig hosszabbít hamarosan a katalánokkal, viszont a következő egy vagy két szezont kölcsönben tölti egy másik csapatnál. A BVB és a Valencia a legnagyobb esélyes.


Remélem, hogy akkor a Valencia lesz a befutó. Így legalább szem előtt is van, na meg a ligában játszik, ez a fő szempont. Mustafival remélem ott lesz a kezdőben.

Dortmundnál azért nem biztos, hogy biztos lenne a helye a kezdőben, bár elment Hummels, de nem hiszem, hogy Bartra ott kezdő lenne, és a lényeg most az, hogy 1-2 éven keresztül folyamatos játéklehetőséget kapjon.

Az MU sem lenne még rossz állomás, de az ilyen Spurs,Arsenal ahol 3-an vannak előtte, azokat hanyagolni kéne.

Véleményem szerint viszont nagyon jó helyen lenne a Dortmundnál.
Egyrészt a másik belső védő, Subotic inkább, futó, ütköző, daráló kőkemény játékos. Bartra illene mellé a technikás megoldásaival.
A görögnél sokkal jobb opció lehet a belső védő posztra, másrészt a Sokratis P. is ugyanaz a kategória, mint Subotic. Ott egyedül Hummels volt, aki eleganciával játszott.
Másrészt nagy célok nincsenek a Bundesligában vagy második vagy harmadik hely tuti.
Emellett biztos BL indulás, ellentétben a Valenciával, ahol még mindig GN szemetét takarítják.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.06.03. 13:14:46

Több helyen látom KH-nak Mauricio Lemost (Las Palmas) eről valaki valamit. a játékáról ssb?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.03. 13:12:34

LG írta:
Feast4 írta:Ezt kellett volna csinálni 3 évvel ezelőtt!27-28 éves korára visszakerül majd közlik bocs srác nem kellesz!El kéne adni visszavásárlásival!
Pontosan! Viszont nem is tudtam, hogy Puyol a menedzsere. Mióta?
Van benne valami sajnos, ha visszavásárlásival eladjuk, lehet bátrabban játszatják, meglátjuk. Én még reménykedek, hogy jól sül el..

Tavaly már ő volt neki, asszem nyáron váltott. Puyi Laporte ügynöke is amúgy.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.03. 13:07:29

Feast4 írta:
roby122 írta:BREAKING: Carles Puyol (Bartra menedzsere) megtalálta a köztes megoldást, így Bartra 2020-ig hosszabbít hamarosan a katalánokkal, viszont a következő egy vagy két szezont kölcsönben tölti egy másik csapatnál.
Ezt kellett volna csinálni 3 évvel ezelőtt!27-28 éves korára visszakerül majd közlik bocs srác nem kellesz!El kéne adni visszavásárlásival!
Pontosan! Viszont nem is tudtam, hogy Puyol a menedzsere. Mióta?
Tromort77

2016.06.03. 13:05:36

palesz77 írta: Hát ez nem lenne rossz, bár így is pénztől esnénk el, de jelen esetben nem zavarna. :)
Tökéletes lenne és nagyon úgy néz ki, hogy így fog történni.

Barcelona want centre back Marc Bartra (25) to renew until 2020. He'd go on loan for the coming two seasons. Player agrees. [sport]

Jó mert végre megkapja azt a lehetőséget amit megérdemel. Akár a Valenciába megy akár a Dortmund-ba, végre bizonyíthat és fejlődhet. Én lennék a legboldogabb, ha két év múlva vissza vágtatna. Üzleti szempontból is nagyon jó, hiába nem kapunk most érte pénzt, ha nem is válik be, akkor is többért el lehet majd adni mint 8. De ne legyen így. A vezetőségnek meg Bartra-nak jár a pacsi, vagy éppen Puyol-nak ha neki is benne volt a keze mert ez egy nagyon jó döntés.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.03. 12:50:49

roby122 írta:BREAKING: Carles Puyol (Bartra menedzsere) megtalálta a köztes megoldást, így Bartra 2020-ig hosszabbít hamarosan a katalánokkal, viszont a következő egy vagy két szezont kölcsönben tölti egy másik csapatnál.
Ezt kellett volna csinálni 3 évvel ezelőtt!27-28 éves korára visszakerül majd közlik bocs srác nem kellesz!El kéne adni visszavásárlásival!
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.03. 12:47:01

De az MSN mellé minek két ilyen játékos? Nem értem. Felesleges pénzkidobás, úgy sem fognak játszani sokat.
Milyen kettő? Denis középpályán, meg előre hozunk valakit.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.03. 12:46:31

Tobias88 írta:Azért inkább, mert mint kiderült pénzéhes és ez sosem volt szimpatikus számomra :wink:
Könyörgöm, ne törjünk már felette pálcát, amikor nem tudunk semmi pontosat.. :D Lehet akkora fizetést kér, mint Rafinha vagy SR mondjuk, az akkora gond lenne? Nyilván nem 6-7 milliókat akar zsebretenni, de így is lehet duplázná majdnem a fizetését az emeléssel. Nem találtam arról adatot, hogy mennyit keres most, de a Villarrealnál nincsenek olyan csúcs fizetések azért, nálunk meg nagyon max 2,5-3-at kérhet szerintem, de van egy tippem, hogy azzal sokat is mondtam..

Arra meg tök komolyan kíváncsi lennék, hogy akkor hány olyan játékos van jelenleg a klubnál, akikkel szimpatizálsz.
S.Agüero írta:Szerintem Denis-t középen fogjuk játszani, de majd kiderül. :)
Igen, Viettoval egyáltalán nem egy poszt, úgyhogy alapból ki se zárnák egymást. Denis szerintem leginkább Ini helyettesítésére jön, a válogatottban is ott játszott.
Tobias88 írta:De Vietto se lenne olcsó szerintem, főleg ha mi akarjuk megvenni.
Hát nem tudom, 20-ért vették, nem játszott kb semmit, szerintem annál olcsóbban is el lehetne hozni. 15-ért kb, meg változók, ha beválik - akkor meg úgyse sajnálnánk azt a plusz 10 milliót rá.
roby122 írta:BREAKING: Carles Puyol (Bartra menedzsere) megtalálta a köztes megoldást, így Bartra 2020-ig hosszabbít hamarosan a katalánokkal, viszont a következő egy vagy két szezont kölcsönben tölti egy másik csapatnál. A BVB és a Valencia a legnagyobb esélyes.


Remélem, hogy akkor a Valencia lesz a befutó.
Hát ez nem lenne rossz, bár így is pénztől esnénk el, de jelen esetben nem zavarna. :)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.03. 12:37:12

S.Agüero írta:
Tobias88 írta:De Vietto se lenne olcsó szerintem, főleg ha mi akarjuk megvenni. Ha meg ezt nézzük, hogy mennyivel drágább mint Denis, akkor inkább utóbbi. Azért inkább, mert mint kiderült pénzéhes és ez sosem volt szimpatikus számomra :wink:
Szerintem Denis-t középen fogjuk játszani, de majd kiderül. :)
De az MSN mellé minek két ilyen játékos? Nem értem. Felesleges pénzkidobás, úgy sem fognak játszani sokat.

Bartra-ban én pár éve láttam potenciált, de a tavalyi évben egyáltalán nem. Lehet hogy elmegy Valenciába és kivirágzik, de azért annyira nem bízok benne. Inkább el kellene adni visszavásárlási opcióval.
94:39 6 - 1
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.03. 12:28:38

BREAKING: Carles Puyol (Bartra menedzsere) megtalálta a köztes megoldást, így Bartra 2020-ig hosszabbít hamarosan a katalánokkal, viszont a következő egy vagy két szezont kölcsönben tölti egy másik csapatnál. A BVB és a Valencia a legnagyobb esélyes.


Remélem, hogy akkor a Valencia lesz a befutó. Így legalább szem előtt is van, na meg a ligában játszik, ez a fő szempont. Mustafival remélem ott lesz a kezdőben.

Dortmundnál azért nem biztos, hogy biztos lenne a helye a kezdőben, bár elment Hummels, de nem hiszem, hogy Bartra ott kezdő lenne, és a lényeg most az, hogy 1-2 éven keresztül folyamatos játéklehetőséget kapjon.

Az MU sem lenne még rossz állomás, de az ilyen Spurs,Arsenal ahol 3-an vannak előtte, azokat hanyagolni kéne.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.03. 12:01:48

Tobias88 írta:De Vietto se lenne olcsó szerintem, főleg ha mi akarjuk megvenni. Ha meg ezt nézzük, hogy mennyivel drágább mint Denis, akkor inkább utóbbi. Azért inkább, mert mint kiderült pénzéhes és ez sosem volt szimpatikus számomra :wink:
Szerintem Denis-t középen fogjuk játszani, de majd kiderül. :)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.03. 11:56:53

De Vietto se lenne olcsó szerintem, főleg ha mi akarjuk megvenni. Ha meg ezt nézzük, hogy mennyivel drágább mint Denis, akkor inkább utóbbi. Azért inkább, mert mint kiderült pénzéhes és ez sosem volt szimpatikus számomra :wink:
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.03. 11:52:16

Gareth Tello írta:Vietto nem lenne egy rossz opció, ha már fiatal támadókról van szó, de meg lennék lepve, ha egy szezonnyi madridi padozás után eljönne hozzánk, szintén padozni.
Atletico forward Luciano Vietto (22) is awaiting events after his agent offered him to Barcelona, who are open to signing him. [md]

Őt komolyan nem bánnám.. :-k Már ha Munir elmegy kölcsönbe. Simeone focija nem feküdt neki, szerencsétlenen átok is ült komolyan, olyan lövéseit szedték ki sokszor, amit el se hittem, de alapból egy nagyon ügyes kis játékos. Csak hát ugye kérdés lenne, hogy a Villarrealos formáját mutatná, vagy az Atleticosat..

Mondjuk logikusan belegondolva, se őrlődni középen, se széleket bejátszani nem tudna szerintem, úgyhogy logikusnak nem logikus egyáltalán, de nekem nagyon tetszett a srác játéka, és ha Gameiro 40 milliós ára, vagy ő közte kéne választanom, inkább őt hoznám. Nyilván csatárnál a gól az első, de a franciánál többoldalú játékos szerintem, ami itt sokat számítana, de lehet csak azért mondom, mert többet láttam játszani. Nolito helyett nem hoznám mondjuk, mert ő a széleket oldaná meg elsősorban, nekünk meg az lenne szerintem fontosabb - de ugye nálam ő se elsőszámú opció. Meglátjuk, mondjuk szeintem semmi nem lesz belőle, és még vagy 50 nevet bedobnak, aztán jön Nolito, de ez az irány nekem tetszene, amit Vietto képvisel.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.06.03. 10:35:19

crixus írta:Nem értem a klub igazolási politikáját, bár idén még nagyon az elején vagyunk a nyári "műsornak".
Sír mindenki, hogy nincs pénz meg xy drága, olcsóbb megoldás kell, stb.

Egyrészt,oké, cserejátékosokra ne adjunk ki egy vagyont, de amit eddig csináltunk az pont ennek az ellenkezője. Mathieu - 20 millió, Vidal - 18+ 4, Turan - 34 + 7 holott egyik sem a kezdőbe jött... Most pedig ott tartunk, hogy a kezdőbe kellene egy jobb bekk, de 40 millió körüli összeg sok? Holott a Barca, mint márkanév az egyik legkelendőbb a világon. Mert jó, ha Mascherano marad lehet még halogatni a középhátvéd-kérdést és hozni egy Lemos típusú fiatalt olcsóbban, aki vagy bejön vagy nem, de nehogy már nekimenjünk a szezonnak a vészmegoldás Roberto-val és azzal a Vidal-lal akire Lucho kifejezetten nem számít... :roll:
Teljesen igazad van,mint valami rossz zsidó úgy sajnáljuk a pénzt pedig van szarásig.
Persze nem azt mondom hogy örült fejjel költekezzünk de ne legyünk már kiakadva mindig hogy mennyibe kerülnek a játékosok.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.03. 10:11:45

tatesz1990 írta:Házon belül nem lehetne megoldani a JHV posztot? Godswillal például mi a helyzet? Tavaly láttam őt pár ifi BL meccsen, és ígéretesen mozgott.
Egész jól teljesített idén, habár nem volt betonkezdő, szépen meg lettek osztva a játékpercek közte és Palencia között, egészen utóbbi áprilisban elszenvedett sérüléséig. Összességében nem hiszem, hogy jelenleg van olyan szinten, hogy egyből sokat tudna segíteni a nagycsapatnak is az adott poszton, viszont talán nem lenne rossz ötlet felhívni az előszezonra, hátha mégis meggyőzi Luis Enriquét.

Ha már előszezon: a Sport szerint Aleñával is számol Luis Enrique erre az időszakra. :) Jó lenne látni néhány meccsen.

Egyébként Dembélé nevét nem először olvasom itt az utóbbi napokban. A srác kb. két hete aláírt a Dortmundhoz, úgyhogy aligha fog most hozzánk igazolni. :D Vietto nem lenne egy rossz opció, ha már fiatal támadókról van szó, de meg lennék lepve, ha egy szezonnyi madridi padozás után eljönne hozzánk, szintén padozni.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.03. 09:10:19

visca el barca írta:
Kubla9 írta:3.5-4 milliót már befoghatja a száját.
De szerintem még az is nagyon sok.
heti kb 70.000 eurós fizetés? ennyit most alba meg rakitic keres. én a felét sem adnám neki :D
Az a baj, hogy neki is van valamennyi előnye amire lehet követelőzni. Tudja, hogy 3.5 millió euró (visszavásárlási opcióban azt hiszem ennyi van) nagyon kevés érte és 5-6szor ennyiért találunk hasonló minőségű fiatal játékost. Nem szép dolog, nem is szimpatikus, de ez van.

A Roberto Vidal jobboldalt én hatalmas baklövésnek tartanám, remélem nem így lesz.
94:39 6 - 1
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.06.03. 07:19:39

Nem értem a klub igazolási politikáját, bár idén még nagyon az elején vagyunk a nyári "műsornak".
Sír mindenki, hogy nincs pénz meg xy drága, olcsóbb megoldás kell, stb.

Egyrészt,oké, cserejátékosokra ne adjunk ki egy vagyont, de amit eddig csináltunk az pont ennek az ellenkezője. Mathieu - 20 millió, Vidal - 18+ 4, Turan - 34 + 7 holott egyik sem a kezdőbe jött... Most pedig ott tartunk, hogy a kezdőbe kellene egy jobb bekk, de 40 millió körüli összeg sok? Holott a Barca, mint márkanév az egyik legkelendőbb a világon. Mert jó, ha Mascherano marad lehet még halogatni a középhátvéd-kérdést és hozni egy Lemos típusú fiatalt olcsóbban, aki vagy bejön vagy nem, de nehogy már nekimenjünk a szezonnak a vészmegoldás Roberto-val és azzal a Vidal-lal akire Lucho kifejezetten nem számít... :roll:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.02. 22:22:13

Ki lesz a következő bedobott név? Henrik Larsson?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.02. 21:51:46

csababarca írta:
Nero. írta:Most látom hogy egy-két játékosunk nekiállt követelőzni. Az szép, jó kis morális válságba kezd kerülni a klub...
Ez nem új keletű, Alves csinálta régen, de gondolj VV-re pl, minden évben pofázott fizuemelésért, így is túl volt fizetve,de Xavi is volt,hogy követelőzött, ez mondjuk még érthetőbb.
Mondjuk anno a két jómaradon nem lepődtem meg, bár ha jól emlékszem végül mindketten beérték kevesebbel mert Guardiola szó nélkül elzavarta volna őket. Valami hasonló keménység kellene Luchotól, de most azt látom hogy Adriano csak pletyka volt, de Denis Suarezt még mindig nem nagyon értem.

Dani Alvesnek sok sikert, örök emlék a fickó, de mindenki távozását túléltük, az övét is túlfogjuk a végén meg már túl sok volt a show tőle. Remélem csendben marad velünk kapcsolatban mostmár.

Chicarito :lol: :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.02. 21:46:46

Kovbal88 írta:Tamadónak Chicharito-t hoznám a Realnak nem kellett nálunk jó lenne. Szerintem ügyes srác.
Most jó szezont hozott, de alapvetően elég hullámzó a teljesítményé, ami nem túl előnyös. + Nolitot sokkal jobb opciónak tartom, de még Gameirot is hamarább hoznám.
Tromort77

2016.06.02. 21:40:43

Contrary to reports, Adriano (31), who has a pre-deal with Lazio, doesn't want to get salary of the year he has left at Barcelona. [md] Jólvan akkor.
Válasz küldése