Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
yep
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.04.18. 23:50:28

2017.04.19. 00:04:53

Szép estét mindenkinek, előre is leszögezném, hogy a szomszédból jövök és ez lesz az első és egyben utolsó kommentem, szóval, ha valamelyik moderátor úgy gondolja nyugodtan törölheti a regisztrációmat.

Sokan beszéltek itt objektivitásról szóval elmondanám az én szemszögemből a dologt...rövid leszek.

https://www.youtube.com/watch?v=DBX7YHRJ-WA" target="_blank

1:31-nél mutatják hátsó kamerából a Robben esetet, ahol teljes jól kivehető, hogy Case nem lépett rá Robben lábára és Robben konkrtéan Case mellett ugrott el, így semmi féle kontaktról nem beszélhetünk.

https://pbs.twimg.com/media/C9ucThoXYAgZYtb.jpg" target="_blank

Gondolom ezt se kell nagyon magyarázni, mert elég egyértelmű.

Ezek mellé tegyétek oda, hogy Vidal az 50. percben úgy felrúgta Casemirot, mint a taknyot, amiért simán ki kellett volan állítani.

Szerintem a két meccs alapján jogos a továbbjutás (tudom, hogy sokat játszottunk emberelőnybe, de ezzel nem tudok mit kezdeni) kizárólag Neuer tartotta párharcban a Bayernt. És igen egyértelmű, hogy Ronaldo 2. és 3. gólja les volt ez nem is kétség, de valószínűleg értitek, hogy miért írom ak ommentet...egy normális játékvezetés mellett nem lett volna hosszabítás sem. Azt meg se kell említeni gondolom, hogy Casemiro-t lerabolták a hosszabításban egy tizivel.

Én ezt a dolgot így látom, meg néhány Barcés is, ahogy néztem itt a kommenteket.

Holnapra meg hétvégére sok sikert nektek.

ui: csabarca, ha már itt köpködödsz a Real Madrid-ra 0-24-be, légyszi ne gyere már át hozzánk jópofozni, mert [auto_cenzúra] szánalmas.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.19. 00:04:47

S.Agüero írta: Na mindegy, csak 1 hónapja odaát ment, hogy csalás volt, most érdekes, nem olvastam még. :)
na jó, de akkor itt sem olvastad hogy csalás volt. :mrgreen:

durva tévedések voltak, ez van, kár érte, mert amúgy jó párharc volt, de Kassai tönkrevágta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.19. 00:04:08

Nero, hamar változik a véleményed. 2 hete még CR és a RM is gyenge volt, mostanra mindkettő erős.
2 hete még az Alavessel is alig bírtak, Ronaldo bújkált, de most a Bayernt lesimázták de akkor hagyjuk, maradjunk annyiban hogy a Realnak már bevan hűtve a golyó a következő sorsolásra ma meg Kassai elcsalta nekik!!
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.19. 00:03:50

S.Agüero írta:
Tekintsunk el a vélt piroslapoktol es csak koncentraljunk a golokra.
A Bayern golja tehat Ramos ongolja les volt, szabalytalan. Ebbol a hulye dontesbol jott minden
Miért tekintsünk el? Vidal kiállítása nem hülye döntés volt? Vagy az már ilyenkor nem számít?
Ramos gólja attól, hogy les volt(amiben egyáltalán nem vagyok biztos, 1-2 centin múlhatott, az említett kép nem a passz pillanatában van), utána így belefér 2 másik lesgól?
Casemiróról nem is beszélve.

Na mindegy, csak 1 hónapja odaát ment, hogy csalás volt, most érdekes, nem olvastam még. :)

Nero, hamar változik a véleményed. 2 hete még CR és a RM is gyenge volt, mostanra mindkettő erős.
Pontosan tudod hogyha az 50. percben jogosan lekuldi a meszarlasert akkor semmi eselye nem lett volna a Bayernnek. Ha mar nezzuk az ok okozati viszonyt akkor ezzel az elmaradt pirossal okozta a legnagyobb kart a spori es bizony a Madrid karara.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.19. 00:01:57

Mondjuk Pique aludhatna és készülhetne holnapra. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.19. 00:01:12

Tekintsunk el a vélt piroslapoktol es csak koncentraljunk a golokra.
A Bayern golja tehat Ramos ongolja les volt, szabalytalan. Ebbol a hulye dontesbol jott minden
Miért tekintsünk el? Vidal kiállítása nem hülye döntés volt? Vagy az már ilyenkor nem számít?
Ramos gólja attól, hogy les volt(amiben egyáltalán nem vagyok biztos, 1-2 centin múlhatott, az említett kép nem a passz pillanatában van), utána így belefér 2 másik lesgól?
Casemiróról nem is beszélve.

Na mindegy, csak 1 hónapja odaát ment, hogy csalás volt, most érdekes, nem olvastam még. :)

Nero, hamar változik a véleményed. 2 hete még CR és a RM is gyenge volt, mostanra mindkettő erős.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.18. 23:57:57

markionni írta: Tekintsunk el a vélt piroslapoktol es csak koncentraljunk a golokra.
A Bayern golja tehat Ramos ongolja les volt, szabalytalan. Ebbol a hulye dontesbol jott minden.
Nem volt les. :D


"Amúgy ezt is megértük: Cr-t hasonlíthatjuk peléhez, mind a ketten lesszabály nélkül játszottak."
:lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.18. 23:56:45

Messias2 írta:Csodálatos hogy ebből a meccsből valakinek annyi jön le hogy céer az extraklasszis, egy ilyen pölöskey szinten mellel levett, majd csüddel bekotort, meg egy üreskapus tap-in gól után.
2 meccs alatt 5 gól a Bayern ellen, nem kell megmagyarázni. Mint játékos továbbra sincs benne a top5ben, de mindig ott van. Mindig. Ez nem véletlen.

Igen, Piqué egy idióta és rengeteg kárt okoz a klubnak. Ha még lenne egy Puyol az öltözőben úgy etetné meg vele a telefonját két nyakas közt ahogy a nagykönyvben levan írva.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.18. 23:54:25

Messias2 írta:210 percből több mint 60-t játszott emberhátrányban a Bayern. Kaptak is 4 gólt ezalatt.
Na ez a nem mind1.....
És akkor emellé még kapnak 2 lesgólt is...
Tekintsunk el a vélt piroslapoktol es csak koncentraljunk a golokra.
A Bayern golja tehat Ramos ongolja les volt, szabalytalan. Ebbol a hulye dontesbol jott minden.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.18. 23:53:57

Nero. írta:Nem egyértelmű hogy a Real meccs miatt cirkuszol ez a barom 876jára?? Alapból nagyon nem kéne a Madriddal foglalkozni pláne nem úgy amikor hatalmas káosz van nálunk. Mint mondtam, ide és oda is tévedett a bíró rendesen, Kassai hozta a magyar színvonalat, de ilyen alapon mi is meglettünk tolva a PSG ellen.
Holnap meg hétvégén mutassa meg milyen f.asza csávó, nem a gép előtt kell keménykedni.
szóval egy barcás fórumon barmozzuk a játékosunkat, csak mert kirakott három pontot, amivel kinyílvánította véleményét egy meccsről?

korrekt.
végülis, ez a mai este tanulsága, hogy Piqué a barom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.04.18. 23:53:08

Bob_Marley írta:Lewandowski sokkal inkább tűnt előrébb mint sem.
https://pbs.twimg.com/media/C9uLMG3XkAIWCwD.jpg:large
De ezt elengedi, benne van.
Casemironál is sima kontakt volt, ezer ilyenre ítéltek már tizenegyest.
Lewa nem került játékba, bár az igaz, hogy felé ment a labda. Ha nincs Ramos, lehet be is fújják a lest, de így, mivel ellenféltől került "elé" a labda nem igen van miről beszélni.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.18. 23:52:36

Csodálatos hogy ebből a meccsből valakinek annyi jön le hogy céer az extraklasszis, egy ilyen pölöskey szinten mellel levett, majd csüddel bekotort, meg egy üreskapus tap-in gól után.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.18. 23:51:37

Nem egyértelmű hogy a Real meccs miatt cirkuszol ez a barom 876jára?? Alapból nagyon nem kéne a Madriddal foglalkozni pláne nem úgy amikor hatalmas káosz van nálunk. Mint mondtam, ide és oda is tévedett a bíró rendesen, Kassai hozta a magyar színvonalat, de ilyen alapon mi is meglettünk tolva a PSG ellen.
Holnap meg hétvégén mutassa meg milyen f.asza csávó, nem a gép előtt kell keménykedni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.18. 23:50:55

Messias2 írta:210 percből több mint 60-t játszott emberhátrányban a Bayern. Kaptak is 4 gólt ezalatt.
Na ez a nem mind1.....
És akkor emellé még kapnak 2 lesgólt is...
Jöhet az xG mutató. :mrgreen:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.18. 23:48:36

210 percből több mint 60-t játszott emberhátrányban a Bayern. Kaptak is 4 gólt ezalatt.
Na ez a nem mind1.....
És akkor emellé még kapnak 2 lesgólt is...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.18. 23:46:48

palesz77 írta:Abban egyetértek Bobbal, hogy a Real összességében megérdemelten jutott tovább. Már az első meccsen eldönthették volna, és itt az első félidőben is, nem a bíró miatt vannak bent a 4 között.

mondjuk jah, de nem döntötték el.
Kassai meg durván belenyúlt, volt 2 eset mikor kiküldhette volna a chileit, erre egy tisztánál összecsinálja magát a néptől, és lezavarja.
közben másik oldalon szaladgál a brazil és aprít sárgával a zsebében.
ezt a két dolgot nagyobb hibának tartom,mint a benézett leseket, pedig azok se voltak gyengék egyik oldalon sem.


Nero, nem nem értem, hogy ilyenkor is miért a mi játékosunkat kell betalálni, három darab pont miatt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.18. 23:45:07

bottlikakos írta: Szerintem nem is olyan gyakori az olyan helyzet, amikor azon van a vita, hogy bent volt-e a labda vagy sem. Sokkal többször dől el azon egy párharc, hogy a partjelző tévesen intette be a lest vagy tévesen nem intette be. Minden meccsen születik legalább 1 ilyen gól.
Bocsi nem voltam elég pontos, én azokat a kétes szitukra mondtam hogy volt már rá éles alkalmazása a technológiának, amikor lesgyanús gól eset. Nem is olyan régen volt egy próba teszt. Aszem két alkalommal tesztelték és mind két alkalommal tévedett a spori a megítéléssel. Megadta a lesgólt és a másik oldalon meg nem adott meg egyet les címén. A technika azonnal korrigálta a hibát.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.18. 23:44:50

csababarca írta:
Nero. írta:https://twitter.com/3gerardpique/status ... 1564063747

Ez rohadt kellemetlen :evil: Vidalt már az 50.be le kellett volna zavarni #-o Elso meccsen is kamutizit kapott a Bayern 1-0-nál. :roll: Próbáljuk meg nagyfiúként viselni ha lehet...
én három pontot látok,ebben mi a kellemetlen?
ha Vidalt az 50.ben, akkor Caset mikor?
Nem akarod megérteni hogy miről beszélek, pedig tudod te, úgyhogy hagyjuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2017.04.18. 23:44:01

A Real elmardt tizije olyan szitu mint az eb-n nekünk Izland ellen volt.
Arra felháborodva mondta mindenki, hogy nem tizenegyes...

Elismerem hogy erősek, és nagyon keményen meg is dolgoznak az eredményeikért.
Azt sem állítom hogy Kassai nélkül nem ment volna, de vele azért könnyebb volt...

Ja, és Ronaldohoz annyit, hogy jó a pali, de már megint az az érzésem, mint az Eb döntőnél, amikor páváskodni kezdett sérülten, annyira láttam az aranylabdáját....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ALEXDP 2017.04.18. 23:47:46-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.18. 23:43:04

Benne van a bírói hiba bőven, de ilyenkor miért emberi hiba ez, és miért nem egyértelmű csalás, mint március 8-án? :roll:

Kíváncsi lennék, ha egyértelmű bírói hibával jutnánk tovább holnap, akkor is emberi hiba lenne e. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.18. 23:42:20

Abban egyetértek Bobbal, hogy a Real összességében megérdemelten jutott tovább. Már az első meccsen eldönthették volna, és itt az első félidőben is, nem a bíró miatt vannak bent a 4 között.

De ennyi bírói hiba 1 egész BL fordulóban is sok lenne, nem hogy egy meccsen.. Kabaré volt ez Kassaiéktól, remélem nem kap komoly meccset jódarabig.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.04.18. 23:40:26

Én őszintén szólva nem azt sajnálom, hogy a Madrid továbbjut, nem szeretem őket nyilvánvalóan de nem is ellenük irányul főképp a panaszáradat, hanem Kassai és asszisztensei felé.

Ennyit nem lehet hibázni, ez már nem videóbírót emlegető szintű bíráskodás...
94:39 6 - 1
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.18. 23:40:17

Nero. írta:https://twitter.com/3gerardpique/status ... 1564063747

Ez rohadt kellemetlen :evil: Vidalt már az 50.be le kellett volna zavarni #-o Elso meccsen is kamutizit kapott a Bayern 1-0-nál. :roll: Próbáljuk meg nagyfiúként viselni ha lehet...
én három pontot látok,ebben mi a kellemetlen?
ha Vidalt az 50.ben, akkor Caset mikor?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.18. 23:39:10

Tobias88 írta:Jah, és még ott van az 1-1 elleni szitu amikor Lewandowski mehetett volna, de behúzták tévesen lesnek...
Ja, kihagyta volna. :mrgreen:

https://pbs.twimg.com/media/C9uaMz_WAAA31Pq.jpg" target="_blank
Ez a kellemetlen.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.18. 23:38:41

JanPieterzoon írta: Szoktak nekünk is befújni szerencsére tizenegyeseket, néha néha necceseket is, nem értem miért mondjátok azt, mintha ez soha nem történne meg... Ha ki-ki meccs lesz a holnapi, akkor benne van, hogy nehéz bírói döntéseken fog múlni a szitu, amin aztán majd lehet vitatkozni, mint történt az a PSG elleni fordítás után is, de engem a legkevésbé sem fog érdekelni, ha maga a játék képe olyan lesz, hogy azt tudjam mondai, hogy a játék képe alapján megérdemelt a győzelem

Sorry a kötekedésért, de nem szeretem a vak elfogultságot. Win like a man, loose like a man
Csak hogy nem csak tizit fújt be a honfitárs. Kiállítás jogtalan, mégha Vidal már tett érte korábban is, hogy idő előtt zuhanyozzon. A két gólt meg láttad te is.
A két meccs alapján lehet megérdemelte a Madrid, de így azért necces.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Válasz küldése