Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.04.29. 16:57:46

FtcSikiHun írta:Nem akarok kifogásokat keresni, de azért összegeznék:

Első meccs: 2 meg nem adott tizenegyes 1 lesgól, és 1 gól amelyet egy lerántás előzött meg

Második meccs: 1 meg nem adott gól

És még így is csak 1 góllal ment tovább az Inter :?

De ilyenkor kell megmutatni, hogy képesek vagyunk felállni, hétvégén ütni kell a Villarealt :wink:
Erre annyit mondok hogy tavaly London 3 meg nem adott 11-es a Chelsea-nek...kár a bíróra fogni azt, hogy kiestünk. Ahogy a Real-szurkoló keresztapám mondta tegnap: a Barca nincs rászorulva a bírói segítségre mert anélkül is meg tud nyerni egy meccset....kár a meg nem adott gólon bánkódni, mert kb annak a gólnak kellett volna lenni a 3.-nak vagy a 4.-nek, nem pedig a mindent eldöntőnek...
Kép
Higuaín
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.04.23. 21:11:17

2010.04.29. 16:53:11

Sajnos a Barcelonánál én abban látom a problémát amiért nem tudnak továbbjutni ,hogy nem egy totális támadófutballt játszanak ami nálam abból áll ,hogy kis rövid passzos játékok(ami megvan), beadásból gólok(ez nehéz a kis termetű támadó játékosaitok miatt kiv.: Ibra ) na és persze az átlövések amit nem nagyon látok amikor barca meccset nézek.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.04.29. 16:52:24

FtcSikiHun írta:Nem akarok kifogásokat keresni, de azért összegeznék:

Első meccs: 2 meg nem adott tizenegyes 1 lesgól, és 1 gól amelyet egy lerántás előzött meg

Második meccs: 1 meg nem adott gól

És még így is csak 1 góllal ment tovább az Inter :?

De ilyenkor kell megmutatni, hogy képesek vagyunk felállni, hétvégén ütni kell a Villarealt :wink:
Ha a Bayernt is hozzávesszük a Fio elleni lesgóljukkal, Platini büszke lehet magára h két ilyen csapat játssza döntőt a videóbíró be nem vezetésének évében :evil: :x
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.04.29. 16:50:02

baas11 írta:MAnU,Chelsea,Inter....remek védelmek, és mind ezt játszotta a Nou Camp-ba egyikre se volt ellenszerünk (0:0,0:0,1:0) se Eto'o-val se nélküle,hiába a 98.000 ezer drukker...ráadásul ez kétszer egyben a búcsút is jelentette ! Kqrva idegesítő ,és nem hiszem el h nem tudunk erre valamit kitalálni....és lehet mondani h antifoci meg minden,de be kell látni h viszont Manchesterben,Londonban és most Milano-ban is jobb volt a hazai csapat mint mi (otthon) !!!!
És ehhez vedd hozzá a 2006-os BL elődöntőnket a Milan ellen, ami szintén 0-0 lett (igaz h az nekünk akkor elég is volt). Tehát az utóbbi 5 év 4 hazai BL-elődöntőjén összesen egyetlen lesgólra futotta. Ez ilyen szinten szerintem óriási luxus.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.04.29. 16:47:54

Nem akarok kifogásokat keresni, de azért összegeznék:

Első meccs: 2 meg nem adott tizenegyes 1 lesgól, és 1 gól amelyet egy lerántás előzött meg

Második meccs: 1 meg nem adott gól

És még így is csak 1 góllal ment tovább az Inter :?

De ilyenkor kell megmutatni, hogy képesek vagyunk felállni, hétvégén ütni kell a Villarealt :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
DaVeman
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.03.15. 09:36:29
Tartózkodási hely: Sin City

2010.04.29. 16:42:29

Csalódott vagyok, de nem elégedetlen, a mutatott játék alapján sokkal jobban megérdemli a Barca a nagybetűs FOCIT játszó csapat titulusát. Kiestünk sajna, ismét elmarad a BLben a címvédés, tavaly se jött össze az MUnak, nagyon nehéz is, hiába jó a csapat. Bár most nagyon görcsösek voltak a srácok és a helyzetek kihasználása megint nem hozott eredményt.
Inkább a suttyó emberek akik most verik a seggüket a földhöz, azok húznak fel, mind neten mind személyesen, de már úgy tűnik vagyok olyan nagy, hogy az ilyen senkiháziak szintjére nem alacsonyodok le és küldöm el az ősi mesterséget űző édes anyukájukba.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2010.04.29. 16:41:59

Minden összejött(ellenünk), vagyis semmi....
Nevetséges UEFA
Nevetséges BÍRÓK
...
...
...
..és Szerencse is kell....
( és még igy is sikerülhető lett volna )

BUNDA az egész világ

Nem az a baj, hogy Ibrát idehozták(az hiba)
Hanem az, hogy nem ismerik be, hogy hiba volt ide hozni.!!!!
( és játszatják)
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.04.29. 15:54:16

murinnyó: "Nagyon nagy feladat a világ legjobb csapata ellen védekezni, de ezt is sikerült megoldanunk."

az a bajom csak veletek, papa, hogy a játék neve: futball, nem védekezés.

+ emellett elismerem, h egy góllal kevesebbet rúgtunk, matematikailag nem érdemlünk továbbjutást

lega calcio? no, muchas gracias
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.04.29. 15:45:33

Ennyi volt idenre a BL. Orvendjunk, hogy eddig is eljutottunk, ennyire futotta, mar nincs mit tenni.
Szerintem a topicot zarni lehetnek par honapig. Visca el Barca. :cry:
I <3 FCB
Slack
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.04.29. 15:23:30

2010.04.29. 15:31:41

Hát ezzel egyet értek én úgy vagyok vele hogy a múltkori eredményhez képes a 3-1 hez már ez is szép eredmény hogy most nyertek , az már egy másik dolog hogy nem jutottak tovább de ez van már ezen nem lehet változtatni majd talán jövőre sikerül.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.04.29. 15:28:43

Természetesen én is csalódott vagyok, h kiestünk. Hatalmas lehetőség volt, h cimet védjünk ráadásul a Bernabeuban. Nem jött össze, ez van tovább kell lépni és a bajnokságra koncentrálni.

A tavalyi szezon úgy ahogy volt tökéletes volt. Jobban játszott a csapat és szerencsénk is volt. A két évet és a két csapatot nem szabad összehasonlitani.

Az Inter megérdemli a döntőt hiszen továbbjutott. Most már nem érdekes, h milyen játékkal, milyen felfogással, de ott vannak a fináléban és csak ez számit. Mourinho nagyon jól felkészitette őket, nála többet edző ebből a csapatból nem tudna kihozni.
A játékvezetéssel sem kell már foglalkozni. Hibák mindig is lesznek, egyszer pozitivan másszor negativan jövünk ki belőlük.

Nagy dolog lett volna egy újabb döntő, de ha egy párharc során csak két gólt tud lőni egy csapat akkor nagy az esély arra, h kiesik.

A közönség fantasztikus volt tegnap és a fiúk is mindent megtettek amit tudtak.

Forcaaa Barcaa.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.04.29. 15:26:12

Szomorú a kiesés...de produkáltunk már ennél sokkal rosszabb szezont is címvédőként....DE ez a csapat még mindig nagyon jó akár csak a tavalyi, sajnos a hibájával együtt.....ezt a Barca-t még mindig csak így lehet megfogni ahogy azt tegnap az Inter is tette,De ezt tudjuk már a tavalyi elődöntő óta, akkor szerencsénk volt,ha jól tudom pont az ilyen meccsek miatt jött Ibra, és totál csődöt mondott mind két meccsen....ez már rohadtul bosszantó !Ettől függetlenül a BL-ben nem hibázhatsz,vagy mind2 meccsen jó vagy vagy kiestél........mi az elsőt nagyon elrontottuk....és ez után a nagy felhajtás,elvárás,mozaik,stb...ismét a saját játékunkat bénította nem az ellenfelet !

MAnU,Chelsea,Inter....remek védelmek, és mind ezt játszotta a Nou Camp-ba egyikre se volt ellenszerünk (0:0,0:0,1:0) se Eto'o-val se nélküle,hiába a 98.000 ezer drukker...ráadásul ez kétszer egyben a búcsút is jelentette ! Kqrva idegesítő ,és nem hiszem el h nem tudunk erre valamit kitalálni....és lehet mondani h antifoci meg minden,de be kell látni h viszont Manchesterben,Londonban és most Milano-ban is jobb volt a hazai csapat mint mi (otthon) !!!!
És erre már nehéz azt mondani h hát nem volt szerencsénk....Ibra úgy tűnik nem megoldás erre ,Alves meg rongyá van használva,....

Klassssz dolog h mi mindig minden hol a saját játékunkat játsszuk,de ezekben szituációkban ez nem hatékony,ez sokadjára be bizonyosodott...és ami nem megy azt nem kell erőltetni !!!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.04.29. 15:23:07

Dantes írta:Gondolom sokan emlékeznek a "legfélelmetesebb" Bl döntőre 2003-ból...na - bár korábban gratuláltam az internek - főképp a semleges szurkolóknak nem kívánom azt a sok izgalmat, amit két olasz alakulat vitt a mérkőzésbe....

"Remek" BL döntő lesz Madridban! Bármelyik csapat lesz a trónon nyilván megérdemli. :idea:
Azért ennyire elfogultak se legyünk már. A tavalyi BL döntő sem volt túlzottan körömrágós. A meccs elejét és végét leszámítva igencsak egyoldalú labdatologatás folyt a pályán. Ez csak nekünk volt felejthetetlen élmény, de a semleges szurkolók már akkor is morgolódtak. Másrészt viszont szerintem a Bayern abszolút szerethető focit játszik most, meglátszik Van Gaal munkája a csapaton. Nem mondom, hogy a két legjobb képességű csapat játssza a döntőt, de kétségtelenül a jelenleg csapatként legjobban összarakott, legszervezettebb két gárda lesz ott. Lehet belőle dögunalmas meccs, de hátha meglepnek minket:)
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2010.04.29. 15:19:21

A mélyütést már megkaptuk, most.
A kulcs az 1. inter meccs volt, ami részben saját, de inkább bírói hibák miatt kedvezőtlen végeredményű lett. Csak ez számít, hiszen akkor az inter 'nyitottabb' felfogásban lép nálunk pályára. Ésszerűtlenül 3-1-be csapott a meccs, de még a 2-1 is elfogadhatóbb lett volna, hiszen az inter pengeélen táncolt volna.
Eddig nem beszéltem a csapat teljesítményéről, ezévi játékáról.
Lehet sorolni, mindenki lát meccsről-meccsre gondokat, szenvedő csapatrészeket, de mondjuk nem a kapust és a védelmet.
Valdes, Pique, Puyol, (Milito, Abidal), Xavi és Messi azok akik kiemelkedően teljesítettek a meccseik nagy részén. Pedro jó, Maxwell is tűrhető volt.
A játék már nem a tavalyi, és érdekes, hogy a védelem erősítése, összerakása jól ment az elmúlt 2 évben, van 2 egész jó sorunk. Viszont 'meglepő módon' a középpálya és a támadósor rövid. Nincs Iniesta és hopp, féloldalas a középpálya. Neki nemcsak az összjátékban van szerepe, hanem a védők megosztásában is Xavival együtt, így volt rengeteg lehetősége a triónak tavaly. Keita, Sergio érthetetlen kategória, néha nehéz eldönteni mennyi lehetőséget kell adni egy játékosnak, hogy végül a kezdőben ragadhasson. Ezért ők max cserék lennének, dehát nem volt más. Ez nagy gond.
Ibrahimovics eddig világosan látható, hogy nem illik a csapatba, vagy nem halad jól a beilleszkedésben. Lassú és passzív. Sérülékeny is.
Eto eladása kérdéses, de biztos okai voltak. Tehát középcsatár gondunk van.
Dani leeresztett mint egy lufi, a labdákat elveszíti, beadni nem tud, nem ér vissza.
Messi mozgatása vagy bejött vagy nem.
Időről időre megbomlottak a szerkezetek.
A nagyon jó formába lendülő ( szerződés :) ), de megsérült Abidal hiányzott egyértelműen és Iniesta (sérülékeny). Henry-t és Bojan-t pedig gyakrabban ékként kezdetni, ha már ez a keretünk.

Még biztos lehet tovább is sorolni, szétszedni ezt.

Kíváncsian nézek a maradék 4 meccs elé, és mindent bele!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.29. 15:14:04

Így kialudva magam: Sajna nem jött össze a döntőbe jutás. Még ennek a Barcelonának sem jött össze a címvédés. D belegondoltam: A tavalyi évet szinte lehetetlen megismételni. A kupa a mindig harmadlagos volt, inkább középcsatatok nyerik, a BL pedig minden évben kiszámíthatatlan, és nem mindig a legjobb nyer( 2005/2009-Barca, 2007-MU). Nálam mindig a bajnokság az "alap elvárás". A többi 2 kupa függ az aktuális formától is, szóval szerencse is kell. Előre kell tekinteni, behúzni akárhogy ezt a 4 meccset, és a nyáron megerősített kerettel ismét minél több címet nyerni! FORCA BARCA!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.04.29. 15:11:26

Fabregas18 írta:Véget értek az álmok, nem lesz meg a Barcanak az egymás utáni BL győzelem ami eddig csak a Milanak sikerült!
Szép volt Inter, remélem megnyeritek a BL-t! :D
BL címvédés még soha nem volt okostojás. Ezért a beböfögésért kár volt ide regisztrálj. Amire te gondolsz, az a BEK, abból pedig volt bőven pár címvédés a Milan előtt is. Bár ha jól sejtem a te csapatod nem sűrűn volt ilyenben érdekelt:)
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.04.29. 15:10:22

Még most se sikerült teljesen feldolgozni. Még pedig azért mert elhittem, elhittük. Hogy meglehet a fordítás.El hihetették velünk, nagy készülődés videók stb. De ez a meccsen nem látszódott. Nekem nem jött az le hogy na ez az év meccse és küzdünk utolsó vérig. Nem.. Mentek előre támadtak de semmi.És megint megjegyzem azt amit már sokszor. A taktikai 'újítások' borzasztóak. Bejött párszor de mostmár ebből elég..

Tulajdonképpen nem tudom figyeltétek e de a SZÉLJÁTÉKUNK =0-val. Direkt mindent középre tili toli oda vissza. Szélen senki se jobbon se balon. Jobbon néha kiment Alves amikor felrohant de amikor tartósan voltunk az Inter térfelén akkor ő is beljebb húzódott. Balon meg vagy volt Pedro vagy nem.
Nem értem egyszerűen nem tudom felfogni.. ha az ellenfél 10 emberrel védekezik akkor NEM KÉNE SZÉTHÚZNI A VÉDELMET?? Középen mit kezdjen akárki hogyha rajta vannak 2-3an? Messi is csak vergődött, esélyese volt hogy helyzetbe kerüljön egyszer volt egy megindulása össz vissz. Továbbra is tartom, hogy VISSZA KELL VINNI A JOBBSZÉLRE AHOL ALVESSEL BOLYGATTÁK FÉL EURÓPÁT!!!

Ha nem visszük el az embert középről nem fogunk tudni gólt lőni, mindig kellett volna vki a vonal mellé ahova kiviszi középről az embert..

Csalódtam nem akarom bántani a csapatot de nem ezt vártam.Remélem nem lesz kihatással ez a bajnokságra mert elég 1 hiba és vége annak is .. akkor pedig végképp nagy lesz a szomorúság.
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.29. 15:07:30

hihetetlen..egész nap az osztálytársaim cikizését hallgattam..idegileg off..de egy szurkolónak ezt is ki kell állnia!
MÁS: linkeljen valaki képet Touré "kezezéséről"..előre is kösz!
Kép
ricsinho
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.09.16. 23:14:55
Tartózkodási hely: Fotel

2010.04.29. 14:56:41

Fabregas18 írta:Véget értek az álmok, nem lesz meg a Barcanak az egymás utáni BL győzelem ami eddig csak a Milanak sikerült!
Szép volt Inter, remélem megnyeritek a BL-t! :D
úgy látom Arsenal szurkoló vagy..Mennyire is vertük őket ?:)
Kép
Kép
socio66

2010.04.29. 14:47:02

Ez az idei év sajnos a nagy sikerek utáni pofára esésekről szól eddig.
Az ész azt diktálta,hogy ez be fog következni,de a szíve mélyén szerintem mindenki bízott ha nem is egy triplában,de egy duplában biztosan.
Már a Sevilla elleni kupakudarc is rosszul esett,de ez a mostani még elkeserítőbb.
Remélem a bajnokságot nem veszítjük el,az mélyütés lenne a csapatnak és a szurkolóknak is.
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.04.29. 14:39:00

Fabregas18 írta:Véget értek az álmok, nem lesz meg a Barcanak az egymás utáni BL győzelem ami eddig csak a Milanak sikerült!
Szép volt Inter, remélem megnyeritek a BL-t! :D
Legszebb öröm a káröröm.
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.04.29. 14:34:45

Fabregas18 írta:Véget értek az álmok, nem lesz meg a Barcanak az egymás utáni BL győzelem ami eddig csak a Milanak sikerült!
Szép volt Inter, remélem megnyeritek a BL-t! :D
Én meg remélem hogy a Bayern kip.csázza őket. Ilyen undorító játékkal csak ne nyerjenek. Igazából mind2 csapatot rühellem mert kirakatcsapat (főleg a bayern), de ezek után inkább ők.

Amúgy a cikkhez meg annyit, hogy ilyen hangvételű írást egy országos oldal nem engedhet meg magának, főleg hogy akkora hülyeségeket írnak mint a ház.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Fabregas18
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.09.14. 19:15:01

2010.04.29. 14:25:03

Véget értek az álmok, nem lesz meg a Barcanak az egymás utáni BL győzelem ami eddig csak a Milanak sikerült!
Szép volt Inter, remélem megnyeritek a BL-t! :D
GO GUNNERS!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.04.29. 14:20:06

A sportgéza nekem nem mérvadó,mert egy elfogult fos. :)

Száz szónak is egy a vége,ennél sokkal többet kellett volna mutatni,mert ez nem elég a döntőre,ennyi.

Busquets meg amúgy is gyökér,nem csak a tegnapi miatt. :P
,,Azt hitted, hogy mi történt."
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.04.29. 14:16:17

Fecooo írta:http://sportgeza.hu/sport/marodiaklista ... _kis_csalo

az első videót nézzétek meg, 00:10 körül... én csak a pirosat látom... lehet, h a ráközelítés előtt felmutatta neki, ezt nem tudom...
A sárga jogos lett volna, így ez a döntés nem befolyásolta a meccset így is ugyis zuhany kellet hogy legyen.
Válasz küldése