Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.12. 19:54:17

messideco írta:Szerintem az lesz vele is mint Henriquevel vagy Keirisonnal. Nem kell sokat találgatni szerintem...
Én úgy olvastam még az első híreket vele kapcsolatban, hogy a B csapatba vesszük meg, hogy ott fejlődjön, erősítse azt a gárdát, és ha tényleg annyit fejlődik, akkor idővel lehet az A csapat tagja is... Javítsatok ha tévedek, ha jól emlékszem egy kapust is így vennénk/vettünk(?) meg idén.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.06.12. 19:52:11

kabekabe írta:
Sanama írta:Az Arsenal elvileg elutasított egy 34m Eurós ajánlatot a Barca részéről, és kérné még Bojant vagy Thiagot.

A City meg 38M-t kínál az Udinese-nek Sanchezért.

Na hát kíváncsi vagyok...

Cescet én már szinte tutira veszem, hogy idén jön, a vége meg szerintem egy tiszta 38-40m lesz,mjad kiderül
szerintem is jönni fog, és kb annyiért, mint amit te írtál...
ugyanakkor én azt sem zárom ki, hogy bojant ne adnánk oda - sajnos, de remélem, hogy nem.

Viszont Sancheznek - mint már leírtam - nem örülnék, vigye csak a city, az udinese jól jár, a city örül, sanchez kap egy valag pénzt (egyébként tisztelendő, hogy nem oda akar menni ahol a legnagyobb fizetést kapja), nekünk meg marad rossi - perfect.
Írjak jobb forgatókönyvet? :)
Fabregasért ajánlunk max 30-at, ő kipótolja, ami kell még a "második apjának", Bojant 10-ért lepasszoljuk visszavásárlási opcióval Rómába és 25-30-ból elhozzuk Rossit vagy Sánchezt. Aztán az ilyen Jeffren, Maxwell töltelékemberek eladásából felőlem jöjjön egy José Ángel féle balbunkó és kész.

Nagyon csalódott leszek, ha egy vödör pénzből megvesszük az összes kiszemeltet és a jelenlegi tökéletesen beillő emberekből dobunk ki.... Bár Rosellék úgy látom jobban törekszenek lealkudni az árakat, s szerintem ez a nagy csődközelben vagyunk duma és csak 45-öt költhetünk is inkább arról szól, hogy olcsóbban igazoljunk. Ezzel akarják terjeszteni azt, hogy nincs pénzünk és ha hozzánk akar jönni a játékos, akkor kénytelenek lesznek lejjebb adni a klubok.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.12. 19:45:45

Szerintem az lesz vele is mint Henriquevel vagy Keirisonnal. Nem kell sokat találgatni szerintem...
"And my heart will leave you never."
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.12. 19:42:55

Erről a Kikó Femenía-ról tudna valaki mondani olyat ami miatt le akarjuk igazolni? :roll: Ilyen mint ez a srác van az akadémián 12 egy tucat...vagy még sem?
Kép
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2011.06.12. 17:30:55

Sanama írta:Az Arsenal elvileg elutasított egy 34m Eurós ajánlatot a Barca részéről, és kérné még Bojant vagy Thiagot.

A City meg 38M-t kínál az Udinese-nek Sanchezért.

Na hát kíváncsi vagyok...

Cescet én már szinte tutira veszem, hogy idén jön, a vége meg szerintem egy tiszta 38-40m lesz,mjad kiderül
szerintem is jönni fog, és kb annyiért, mint amit te írtál...
ugyanakkor én azt sem zárom ki, hogy bojant ne adnánk oda - sajnos, de remélem, hogy nem.

Viszont Sancheznek - mint már leírtam - nem örülnék, vigye csak a city, az udinese jól jár, a city örül, sanchez kap egy valag pénzt (egyébként tisztelendő, hogy nem oda akar menni ahol a legnagyobb fizetést kapja), nekünk meg marad rossi - perfect.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.12. 17:18:50

Az Arsenal elvileg elutasított egy 34m Eurós ajánlatot a Barca részéről, és kérné még Bojant vagy Thiagot.

A City meg 38M-t kínál az Udinese-nek Sanchezért.

Na hát kíváncsi vagyok...

Cescet én már szinte tutira veszem, hogy idén jön, a vége meg szerintem egy tiszta 38-40m lesz,mjad kiderül
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.12. 13:23:02

palesz77 írta:Ez is igaz. De ha Sanchez azt mondja, hogy ő ide akar jönni, és nem a ManCityibe, akkor onnantól tárgytalan, hogy mennyit fizetne érte a City... Remélem ő a karrierjét helyezi előtérbe, és nem a pénztárcáját majd ha dönteni kell.
Manapság ki ellensége a saját pénzének? Főleg egy Udinese szintű klub esetében. A 25, max. 30 millió euró és a 38,5 között nem kis különbség van. Innentől kezdve szrok arra mit mond a legjobb játékosom, hiszen utána is meg kell élnünk.
Rossiban én nem látok annyit,legalábbis jobbnak látnám,ha egy kicsit kreatívabb támadót vennénk Sánchez személyében.
Mitől kreatívabb a chilei? Persze lehet, de ha volt valahol kreatív játék, az a Villarrealnál volt, Borjával, Cazorlával és Rossival.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.12. 13:19:20

Tdavid írta:Én meg mintha azt olvastam volna valahol hogy ez a Sánchez sztori a Barca részéről csak egy trükk, hogy Rossi árát lentebb tornázzák.De nem tudom igaz-e... :roll:
szerintem nem,mert túl sok a hír ahhoz. szerintem csak 2 vasat tartotok a tűzben
Szerintem a Tridente-t nem fogja felbontani Guardiola. daffy szerintem Pedro posztjára gondolt, de szerintem az is biztos. Gondolom én...
pedro vagy villa helyén is játszhat sanchez,így szerintem lenne lehetősége,ha pep rotálna.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.12. 13:18:42

Szerintem a Tridente-t nem fogja felbontani Guardiola. daffy szerintem Pedro posztjára gondolt, de szerintem az is biztos. Gondolom én...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.06.12. 13:17:31

Én meg mintha azt olvastam volna valahol hogy ez a Sánchez sztori a Barca részéről csak egy trükk, hogy Rossi árát lentebb tornázzák.De nem tudom igaz-e... :roll:
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.12. 13:15:36

palesz77 írta:
daffy írta:és honnan tudod,hogy ez a kacsa és nem a megállapodás a barca és az udine között? azt hivatalosan megerősítették?
Ez is igaz. De ha Sanchez azt mondja, hogy ő ide akar jönni, és nem a ManCityibe, akkor onnantól tárgytalan, hogy mennyit fizetne érte a City... Remélem ő a karrierjét helyezi előtérbe, és nem a pénztárcáját majd ha dönteni kell.
biztos nem olyan ostoba,hogy a citybe megy. technikás liga kell neki és a barcában pont lenne egy hely,ahol nincs fix betonkezdő játékos.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.12. 13:13:38

daffy írta:és honnan tudod,hogy ez a kacsa és nem a megállapodás a barca és az udine között? azt hivatalosan megerősítették?
Ez is igaz. De ha Sanchez azt mondja, hogy ő ide akar jönni, és nem a ManCityibe, akkor onnantól tárgytalan, hogy mennyit fizetne érte a City... Remélem ő a karrierjét helyezi előtérbe, és nem a pénztárcáját majd ha dönteni kell.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.12. 13:07:36

palesz77 írta:
ab1daL írta: Elvileg a City 38,5-t ajánl Sánchezért, és ezért a Barca el áll Sáncheztől, és az ő érte kinált pénzt, inkább Rossira fordítja.
Na erre nem mondok semmit. Sanchez hozzánk akar jönni, az Udinese és a Barca elvileg kötött egy olyan egyezséget, hogy elsősorban a Barca ajánlatait nézik... Szóval mert a City is felkereste - már ha igaz - az Udinesét, attól még a Barca nem fog elállni az üzlettől... Én azt mondom hogy hatalmas kacsa, az angolok megint vicces kedvükben voltak...
és honnan tudod,hogy ez a kacsa és nem a megállapodás a barca és az udine között? azt hivatalosan megerősítették?
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.12. 13:06:19

Akkora kacsa, hogy oda-vissza átúszná az Amazonast.

:wink:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.12. 13:04:16

ab1daL írta: Elvileg a City 38,5-t ajánl Sánchezért, és ezért a Barca el áll Sáncheztől, és az ő érte kinált pénzt, inkább Rossira fordítja.
Na erre nem mondok semmit. Sanchez hozzánk akar jönni, az Udinese és a Barca elvileg kötött egy olyan egyezséget, hogy elsősorban a Barca ajánlatait nézik... Szóval mert a City is felkereste - már ha igaz - az Udinesét, attól még a Barca nem fog elállni az üzlettől... Én azt mondom hogy hatalmas kacsa, az angolok megint vicces kedvükben voltak...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.12. 12:57:02

ab1daL írta: Elvileg a City 38,5-t ajánl Sánchezért, és ezért a Barca el áll Sáncheztől, és az ő érte kinált pénzt, inkább Rossira fordítja.

remélem kamu. Már beleéltem magam Sánchez leigazolásába...
Rossiban én nem látok annyit,legalábbis jobbnak látnám,ha egy kicsit kreatívabb támadót vennénk Sánchez személyében.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.12. 12:48:52

palesz77 írta:
Hát mivel a Sunday Times a forrás, ezért ez is angol sajtó csoda szerintem... Mindezt úgy mondom, hogy egy szót sem értettem a cikkből, nem tudok spanyolul. Elmondanád röviden, hogy miről szól?
Elvileg a City 38,5-t ajánl Sánchezért, és ezért a Barca el áll Sáncheztől, és az ő érte kinált pénzt, inkább Rossira fordítja.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.12. 12:44:48

Sunday Times, és Marca :?
De én nagyon remélem, hogy vihar előtti csend van Rossi körül, sokkal jobban preferálnám a kis olaszt, mint a chileit!
samy érthető amit mondasz, s sokan azzal érvelnek, hogy mi lesz ha nem játszik ezen meg azon a meccsen Xavi!
Eddig is mindig megoldottuk, mert tökéletes a csapatjáték, s még ha minőségben nem is lehet Xavit pótolni, olyankor Messi vállal többet magára, vagy Iniesta!És jelenleg van egy betonbiztos kezdőnk, s igen nem lehet 11 emberrel végigjátszani az idényt, de a 40 millió az baromi sok Fabregasért!
Talán itt linkelte valaki, Hazard is sokat hozhatna és nincs 40 millió!Előre meg Rossi, pont azért, mert ezek a hozzunk új elemeket a játékba dolgok, eddig nem jöttek be!Egy ember aki alacsony, jól tudja tartani a labdát, nem vállalja túl, kapu előtt meg berugdossa!Rossi abszolút jó igazolás lenne, s szerintem ami még mellette szól, hogy ismeri milyen egy nagy csapatnál dolgozni, s ő benne is bőven van potenciál!

szerk: cikk röviden Hétfőn jönne 29,5 millióért, mivel megegyezett a 2 klub...
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.06.12. 12:44:15

Hát mivel a Sunday Times a forrás, ezért ez is angol sajtó csoda szerintem... Mindezt úgy mondom, hogy egy szót sem értettem a cikkből, nem tudok spanyolul. Elmondanád röviden, hogy miről szól?
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2011.06.12. 12:33:50

Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.12. 11:01:50

Lionel85 írta:Miért, a támadást nem segítséggel végzi a többi középpályás? Mascherano és Busquets is nem egyszer indul meg a labdával előre fele, nincs nekik megtiltva. Ahogy a védekezésben kapnak segítséget a védekező játékosok, úgy támadásban is kapnak segítséget a támadó szelleműek. Ez oda-vissza működik. Nem hiszem, hogy Thiago helyzete bonyolultabb lenne. Ő fifikás játékos, segítenek neki a társak a gyors és eredményes beilleszkedésben.
Ezt adom, ebben igazad van! :D De hidd el hogy kell fabregas... ő nem egy olyan játékos, akivel csak eggyel többen vagyunk.... minőségben, mennyiségben is hatalmas húzás, a jelenre is, és a jövőre is nézve...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.12. 10:57:10

samy85 írta:azért nem ugyanaz a Busi, és a Thiago közötti szitu... mivel Busquets vkp, és a csapat stílusából adódóan azért neki volt úgymond "segítsége" hiszen a védekezést már a 3 támadó védekezik. csapatként védekeznek.... persze nem azt mondom hogy Sergi-nek könnyű volt, és figyelemre méltó teljesítménnyel és még nagyobb elegánciával játszotta ler a játékperceket, amik rá jutottak... Thiago feladata azért bonyolultabb. lévén hogy támadószellemű a csapat és sok függ a Kp játéktól... Alcantara az idén még semmiképp nem lehet alternatíva hosszútávon, 3 fronton... mert nem leszünk elegek... kell Cesc.... és majd meglátjuk a szezon vége felé, hogy mennyire jó hogy itt van...
Miért, a támadást nem segítséggel végzi a többi középpályás? Mascherano és Busquets is nem egyszer indul meg a labdával előre fele, nincs nekik megtiltva. Ahogy a védekezésben kapnak segítséget a védekező játékosok, úgy támadásban is kapnak segítséget a támadó szelleműek. Ez oda-vissza működik. Nem hiszem, hogy Thiago helyzete bonyolultabb lenne. Ő fifikás játékos, segítenek neki a társak a gyors és eredményes beilleszkedésben.
Kép
Kép
Kép
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2011.06.12. 10:49:27

Évek óta azt mondogattam, hogy jó a csapat nem kell nagy nevet hozni, az utánpótlás is meg van oldva. Utóbbit nagyjából most is tartom, viszont idén nagyon meg lettünk szorongatva, egy erős Madrid volt az ellenfél a ligában (is), jövőre még erősebb lesz. Szerintem Pep is tudja, hogy olyan játékos kell, aki új elemeket, impulzusokat csempészhet a játékunkba. De milyen posztra?

Csatárpozícióba kéne szerintem mindenképp, mert idén 3-ból egyszerre ketten (Villa, Pedro) volt formán kívül/sérült, és ez komoly gondokat okozott, ezzel jövőre is számolni kell. Annak ellenére hoznék csatárt, hogy Leo a világ legjobb játékosa, Villa jövőre jobban be fog illeszkedni (remélem) és Pedro is fejlődhet még, hiszen fiatal! Emellett én bízom Bojanban, de csak akkor tartanám meg, ha elég lenne neki az 5. számú csatár pozíciója, mert azért első számú cserének én még nem látom elég jónak. Jeffrenen viszont szerintem túl lehetne adni, sokan kínálnak érte 5-10 millió körül, akár egy transzferbe is be lehetne vonni cserealapként, őt nem tartom Barca szintű játékosnak. Az ificsapatból Nolito távozásával Sorianorol hallani, hogy nagy tehetség, de elképzelhető, hogy távozik, én még marasztalnám egy évet, és pár meccsre felhívnám a nagycsapatba is!
Szerintem csatárnak Rossi lenne a megfelelőbb. Jobban hozzá van szokva a bajnoksághoz, évek óta téma a piacon, ellenben Sánchezzel. Az ő igazolása szerintem a nyár legfontosabb feladata.

A középpályára nem feltétlen fontos, hogy igazolás történjen. 3 játékos van ott, és két nagyon jó csere: Masch és Thiago, én Keitan adnék túl, idén még szerezhetünk belőle egy kisebb összeget (már nem mai gyerek...) és hozzám nem áll közel, nem hiszem, hogy jövőre komoly szerepet kapna. Itt Cesc igazolása az egyetlen lehetőség - vagy ő, vagy senki szerintem - ami drága mulatság lenne. Ugyanakkor van pár komoly érv mellette...
1, Klasszis középpályás, hosszútávon Xavi pótlója lehet (Thiago meg Inié), mert neki már kellene egy helyettes lassacskán. Jövőre is lendíthet a játékunkon, többet pihenhetne a Xavi-Ini tengely, ami nem ártana nekik...
2, Megmutatnánk, hogy nem mindig az visz el valakit, aki a legtöbbet kínál, hanem ahol a sportszakmai háttér megfelelő (Cesc esetében még "honvágyról" beszélhetünk, de szerintem fontos az is, hogy jelenleg Európa legjobb csapata vagyunk).
3, Végre hazahoznánk, ami évek óta halasztódik, ez igazából érzelmileg tenne jót nekünk szerintem.

Kapuspozícióba szerintem nem szükséges igazolni. A védősor viszont már érdekesebb. Szerintem ott a kulcs - Alves megtartása - már megvan, a klubvezetők megtették, amit lehetett. Remek ifijátékosaink vannak (Montoya, Bartra, Muniesa, Fontás), ugyanakkor idén (jövőre sem feltétlen) nem hiszem, hogy fontos szerep hárulna akár is, velük kapcsolatosan a legfontosabb szerintem, hogy fokozatosan építsük be őket, kapjanak egyre több játéklehetőséget, és ne legyenek majd megijedve, mikor komolyabb feladat elé kell nézniük, ugyanakkor az ő megtartásuk nagyon fontos. Köztük lehet a "jövő Puyolja", aki a kaptiány nyomdokaiba léphet, nem kell igazolni fiatal védőt!
Ugyanakkor azért nem túl kényelmes a helyzet védőposzton (ha csak a következő 1-2 évet nézzük... A jobbszél meg van oldva (Alves+Adriano és szükség esetén Puyol). Balszél is (Abidal+Adriano, Maxwell, akit én egy évig még itt tartanék), középre két játékosunk van (Milito távozása biztosra vehető, Puyol, Pique+Abidal, Masch, ez viszont vékony, én Fontásra még nem bíznék ilyen komoly szerepet, személyes véleményem szerint ez egy kisebb hiányposzt, főleg ha azt nézzük, hogy Abidal még nem nyerte vissza a formáját teljesen, Puyol sérülése bármikor előjöhet, idén Adriano és Maxwell is volt sérült, Pique formája ingadozó...Ráadásul Puyol és Abidal (esetleg Max) már kezdenek kiöregedni is...). Mert az előbb felsoroltakon kívül ugye Abidalnak és Maschnak is van másik pozíciója, ergo akkor ott kellene megoldani az ő pótlásukat. Ide én egy középkorú (Puyol és Pique közti életkor kb.), Barca játékstílusába passzoló, lehetőleg több poszton is bevethető, nem túl drága játékost hoznék.

Nyilván nem lesz pénz mind a két igazolásra Rossi mellett, emiatt csak az egyikre tudunk majd igazolni. De melyik a fontosabb?
A középpályára Cesc leigazolásával azt mondhatnánk, hogy jópár évre megalkottuk a világ legjobb kp-sorát. A védő igazolása viszont, ha csak a jövő évet nézzük, talán fontosabb, ugyanakkor neki jelentősebb szerepe mx 2-3 évig lehetne, míg Cescnek kb. 8-10... Emellett anyagi szempontból is meg kell vizsgálni mindenképp az üzleteket, ha egy nem túl olcsó (de a többi kritériumnak megfelelő) védőt hoznánk (pl.: Thiago Silva, Chiellini), sem lenne olyan drága, mint Cesc. Ennek ellenére én Cesc mellett foglalok állást, és ezzel együtt Keitát elengedném, egy 3-5 millió eurót remélve az üzletből, csakúgy, mint Jeffrent (a már említett 5-10 milliós árával), viszont Bojant legfeljebb visszavásárlási opcióval adnám el 8kb. 10ért távozhatna 12-14 milliós visszavásárlási opcióval). Így a következőképp néznének ki a transzfereink:
Jön: Cesc, Rossi (kb. 65 milliós kidás)
Távozik: Jeffren, Milito, Keita+(Bojan-visszavásárlási opcióval), Henrique, Keirrison, Hleb (kb. 20 millió+Bojan, vele együtt kb. 30).

Ergo a kereten belül maradnánk (45 millió+20=65). És ezzel a jövő évi keret, így nézne ki:
Valdes, Pinto, (Oier, Mino).
Alves, Adriano, Puyol, Pique, Abidal, Maxwell, (Fontás, Bartra, és a többiek, de szerintem Pep bennük bízik a legjobban).
Masch (védőként is jó), Sergi, Xavi, Ini (egy sorral feljebb is jó), Cesc, Thiago.
Leo, Pedro, Villa, Rossi, (Bojan), (Soriano).

Azt hiszem ez mefelelő lenne. Szerintem nagyjából reális is, bár nyilván nem minden - pl. Keita távozása - nem így fog történni, de nem minden irreális, elrugaszkodott, szerintem ez lenne a legmegfelelőbb, a lehetőségekhez mérten.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.12. 10:33:38

Lionel85 írta:Lehet, hogy túl merész vagyok, de én már most beépíteném Thiagót és Xavi vagy Iniesta elsőszámú cseréjévé tenném. Na jó, 3. Keita után, bár tudjuk, hogy a mali védekezőbb stílusú középpályás, mint a másik három. Egyszóval én simán bedobnám Thiagót, mint ahogy tette Pep Busquets-cel vagy Pedróval. Megvan benne a képesség. És akkor neki az lenne a legjobb fejlődés, nem kéne azon félni, hogy kell egy stabil középpályás, de ugyanakkor a fiataloknak is kéne lehetőséget adni.
azért nem ugyanaz a Busi, és a Thiago közötti szitu... mivel Busquets vkp, és a csapat stílusából adódóan azért neki volt úgymond "segítsége" hiszen a védekezést már a 3 támadó védekezik. csapatként védekeznek.... persze nem azt mondom hogy Sergi-nek könnyű volt, és figyelemre méltó teljesítménnyel és még nagyobb elegánciával játszotta ler a játékperceket, amik rá jutottak... Thiago feladata azért bonyolultabb. lévén hogy támadószellemű a csapat és sok függ a Kp játéktól... Alcantara az idén még semmiképp nem lehet alternatíva hosszútávon, 3 fronton... mert nem leszünk elegek... kell Cesc.... és majd meglátjuk a szezon vége felé, hogy mennyire jó hogy itt van...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.12. 10:25:46

Barcaman14 írta: Messze még a vége, de egyelőre nagyon nem tetszik ahogy gondolkodunk az igazolások terén.

Nekem meg pont,hogy tetszik.
Nem akarjuk elodázni az igazolásokat,hanem látjuk,hogy erősíteni kell a keretet.
Fel kell vennünk a madriddal jövőre is a versenyt, márpedig akkor kell az erősítés,hiszen a keretük már most is jobb volt mint a miénk, a kezdőjük nem,de 11 emberrel nem lehet lenyomni egy 60 meccses szezont.
Thiago még nem képes arra,hogy pótolja komolyan Xavit vagy Iniestát.
Nekem is fájna érte a szívem, mert van benne potenciál bőven. De rá még nem alapozhatunk. Ahhoz az kellett volna,hogy mondjuk idén Keita játékperceinek felét ő kapja...akkor már jobban lehetne látni,hogy mi lesz belőle.

Cesc és Rossi/Sanchez jöjjön,aztán készen is vagyunk.
Jövőre meg egy középső védő érkezése válik majd prioritássá.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése