Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 10:28:41

Nem a Barca fő ellensége, és nem utáltat meg minket a játékosaival? Nem volt olyan rég még április...keress vissza pár nyilatkozatát, meg párat a játékosai közül.
Erről már nem volt elég szó? Érdemes megint ugyanazokat a köröket futni? Sztem nem. Én nem így gondolom, de nem hiszem, h erről itt sok embert megtudnék győzni, ugyanúgy ti sem engem, szóval felesleges most ebbe belemenni.

Vissza lehet keresni pár nyilatkozatot a mieinktől is, mert én mondjuk több szempontból nézem a dolgokat. Azért Rossel, Pique, vagy Valdes sem mondható túl korrektnek ebből a szempontból.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.09. 10:22:56

LG írta:
Bogyó írta:
Tévedtem. #-o Nem neki kell elmagyarázni. :roll:
Tocy legalább érti. Megnyugodtam. ;)
Inkább hagyjuk.
Hanyagold ezt a takony stílust.
Én is értettem, h mire céloztál hidd el. Csak én vagyok óvodás szinten, és nem hiszem, h Mourinho kiakadna egy ilyen nyilatkozattól. Tudom, h itt páran óvodás szinten vannak, és úgy gondolják, José maga az ördög, a Barca fő ellensége. + a játékosait is arra kényszeríti, h utálják a Barcát. Nőjetek már fel. :lol:

CR meg nem tudom miért keverted ide, mikor ő sztem mindig is elismerően nyilatkozott a Barcáról.

Mást lett volna, ha azt nyilatkozza Neymar, h a Barca az álmai klubja, és itt akar játszani. Akkor joggal találhatták meg volna ezzel. De csak azt mondta, h jelenleg a Barca csúcs, és Messi legjobb játékos. Amivel teljesen igazad mondott, és amit jelenleg a madridisták nagy része, a játékosaik, és a vezetőik is elismernek.
Viszont a José-mániád továbbra is süt rólad. Nem a Barca fő ellensége, és nem utáltat meg minket a játékosaival? Nem volt olyan rég még április...keress vissza pár nyilatkozatát, meg párat a játékosai közül. De egy ártatlan kijelentésről beszélünk ám, Bogyó írt rá egy mondatot szmájlikkal, nyilván nem véresen komolyan gondolta, szóval ne vedd te se ennyire komolyan. Igazad van abban amit Neymarról írsz, és szerintem senki sem gondolja, hogy most akkor Mourinho tömlöcbe veteti a Bernabeu alatt...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 10:13:31

Bogyó írta:
Tévedtem. #-o Nem neki kell elmagyarázni. :roll:
Tocy legalább érti. Megnyugodtam. ;)
Inkább hagyjuk.
Hanyagold ezt a takony stílust.
Én is értettem, h mire céloztál hidd el. Csak én vagyok óvodás szinten, és nem hiszem, h Mourinho kiakadna egy ilyen nyilatkozattól. Tudom, h itt páran óvodás szinten vannak, és úgy gondolják, José maga az ördög, a Barca fő ellensége. + a játékosait is arra kényszeríti, h utálják a Barcát. Nőjetek már fel. :lol:

CR meg nem tudom miért keverted ide, mikor ő sztem mindig is elismerően nyilatkozott a Barcáról.

Mást lett volna, ha azt nyilatkozza Neymar, h a Barca az álmai klubja, és itt akar játszani. Akkor joggal találhatták meg volna ezzel. De csak azt mondta, h jelenleg a Barca csúcs, és Messi legjobb játékos. Amivel teljesen igazad mondott, és amit jelenleg a madridisták nagy része, a játékosaik, és a vezetőik is elismernek.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.09. 10:06:19

LG írta:
Tocy írta:Csak nem biztos, hogy jó ajánlólevél Mourinhonál a fegyelmezetlenség+ Barca-dicshimnusz. Aztán ki tudja, tavasszal már Neymar is a színészkedő, undorító Barcáról fog beszélni...
Azért ez a dicshimnusztól messze volt. Sztem a jelenlegi Real keretéből és sokan szoktak hasonló módon elismerően nyilatkozni a Barcáról. Egy dolog, h a BL elődöntő után elszabadultak az indulatok, és mind2 részről voltak buta nyilatkozatok, de előtte pl. a közellenségnek tartott CR pl. abszolút korrekten nyilatkozott rólunk.
Persze messze volt, de még ott sincs Madridban, és a Barcát tartja a legjobb csapatnak, Messit a legjobb játékosnak, ezek után hogy fogadják? Persze, meg lehet érteni, amit mond, mert Zsozéék is tudják, hogy ez így van. Csak ha épp a Real igazolt le, akkor ne a Barca dicsőítésével kezdd, miközben a Madridról még semmi hasonlót nem mondtál...

Amúgy CR asszem azt mondta hogy "it's a Dream Team", ami valóban korrekt :) De nekem mondjuk ő sokkal kevésbé unszimpatikus, mint Ramos, Pepe, és mindenekelőtt Mourinho.
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.09. 09:57:45

LG írta:
Bogyó írta:Ezt majd inkább Zsozéénak magyarázd meg. :D ;)
Miért is kéne? :roll: Sztem megérti ő magától is. :roll:
Tévedtem. #-o Nem neki kell elmagyarázni. :roll:
Tocy legalább érti. Megnyugodtam. ;)
Inkább hagyjuk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 09:54:00

Tocy írta:Csak nem biztos, hogy jó ajánlólevél Mourinhonál a fegyelmezetlenség+ Barca-dicshimnusz. Aztán ki tudja, tavasszal már Neymar is a színészkedő, undorító Barcáról fog beszélni...
Azért ez a dicshimnusztól messze volt. Sztem a jelenlegi Real keretéből és sokan szoktak hasonló módon elismerően nyilatkozni a Barcáról. Egy dolog, h a BL elődöntő után elszabadultak az indulatok, és mind2 részről voltak buta nyilatkozatok, de előtte pl. a közellenségnek tartott CR pl. abszolút korrekten nyilatkozott rólunk.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.09. 09:43:30

Csak nem biztos, hogy jó ajánlólevél Mourinhonál a fegyelmezetlenség+ Barca-dicshimnusz. Aztán ki tudja, tavasszal már Neymar is a színészkedő, undorító Barcáról fog beszélni...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 09:36:59

Bogyó írta:
LG írta:Ha valóban ezt is mondta, nincs benne semmi kivetnivaló. Csak az igazad mondta. Ha tényleg a Realba tart is, attól még elismerheti a Barcát, és Messit.
Ezt majd inkább Zsozéénak magyarázd meg. :D ;)
Miért is kéne? :roll: Sztem megérti ő magától is. :roll:
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.09. 09:29:38

LG írta:Ha valóban ezt is mondta, nincs benne semmi kivetnivaló. Csak az igazad mondta. Ha tényleg a Realba tart is, attól még elismerheti a Barcát, és Messit.
Ezt majd inkább Zsozéénak magyarázd meg. :D ;)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.09. 09:23:43

Bogyó írta:Neymar a Realhoz tart, de a Barcát dicséri Ezzel biztosan belopta magát José és C.R. szívébe is. :lol:
Ha valóban ezt is mondta, nincs benne semmi kivetnivaló. Csak az igazad mondta. Ha tényleg a Realba tart is, attól még elismerheti a Barcát, és Messit.
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.09. 09:01:24

Neymar a Realhoz tart, de a Barcát dicséri Ezzel biztosan belopta magát José és C.R. szívébe is. :lol:
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.08. 09:53:54

Én nem érzem most azt a nagy klasszikus hangulatot, és Pep nyilatkozatából is ezt érzem! Persze fontos meccs, de nem a legfontosabbak egyike. Ha kérhetek ilyet a fórumozóktól, akkor egy esetleges Madrid győzelem esetén, ne kezdjék el szidalmazni a játékosokat, főleg ne Pepet, mert ő tudja ki milyen állapotban van, és úgy fogja a csapatot is összerakni! Nem történik semmi ha éppen elviszik a szuperkupát, elvitték a király kupát is, aztán meg...? :wink:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.08. 09:32:42

Barcaman1993 írta:Dani Alvesen kívül ma mindenki megérkezik és akkor indulhat a Banzaii. Hát én bevallom az őszintét, hogyha a Madridnak vmikor lesz esélye minket megverni az most lesz. A hétvégi meccstől végre egy igazi futballünnepet várok, majd szerdán egy múlt idényéhez hasonlót. A kp úgy érzem, hogy fel tudott pörögni, Ini és Thiago elég jó formában van. Viszont hátul és elől nem vagyunk vmi toppon. Hátul egyértelműen stabilabbnak kell lenni, míg elől sokkal többet kell mozogni és jobban kihasználni a helyzeteket. Úgy érzem a meccs lefolyása 1 emberen fog bukni, vagy állni. Ez az ember valószínűleg Keita, vagy Sergio lesz. Attól függ, hogy ki lesz a vkp, de 99%-ot adnék arra, hogy Keita lesz. Ha jól játszik és jól szűr, akkor nagy segítséget jelenthet a védelemnek, de ha átszaladnak rajta, pedig a védelem kerül nagyon nehéz helyzetbe. Azért viszont reménykedek, hogy Messiéket talán össze lehet rázni a meccsig. Masche és Leo nagyon kellenének. Ha sikerül azt játszanunk, amit a Club America ellen az 1. félidőben, akkor nem lehet gond. Remélem nem is lesz.
Nagy részével egyet értek, Mascheranoékkal erősebbek lennénk, de nem szabad kockáztatni, a bajnokság elejére kell legyenek játékban, most így 0 km-rel benne van a sérülés!
A visszavágóra már nagy valószínűséggel a Dél-Amerikai különítmény is hadra fogható!Idegenben a legfontosabb, hogy lőjünk egy gólt!És ha azt a játékot hozzuk, amit a BL elődöntő első meccsén!Labdatartás, okos játék, nem fejjel menni a falba, s megakadályozni a kontra lehetőségét, elől meg úgyis bepattan, még ha nincs is csúcsformában sem Pedro sem Villa, de azért nem hátulgombolós kétévesek!Úgyhogy egy jó kis szervezett játékkal be kell ütni egyet, s jöhet majd a visszavágó!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.08. 09:14:46

Dani Alvesen kívül ma mindenki megérkezik és akkor indulhat a Banzaii. Hát én bevallom az őszintét, hogyha a Madridnak vmikor lesz esélye minket megverni az most lesz. A hétvégi meccstől végre egy igazi futballünnepet várok, majd szerdán egy múlt idényéhez hasonlót. A kp úgy érzem, hogy fel tudott pörögni, Ini és Thiago elég jó formában van. Viszont hátul és elől nem vagyunk vmi toppon. Hátul egyértelműen stabilabbnak kell lenni, míg elől sokkal többet kell mozogni és jobban kihasználni a helyzeteket. Úgy érzem a meccs lefolyása 1 emberen fog bukni, vagy állni. Ez az ember valószínűleg Keita, vagy Sergio lesz. Attól függ, hogy ki lesz a vkp, de 99%-ot adnék arra, hogy Keita lesz. Ha jól játszik és jól szűr, akkor nagy segítséget jelenthet a védelemnek, de ha átszaladnak rajta, pedig a védelem kerül nagyon nehéz helyzetbe. Azért viszont reménykedek, hogy Messiéket talán össze lehet rázni a meccsig. Masche és Leo nagyon kellenének. Ha sikerül azt játszanunk, amit a Club America ellen az 1. félidőben, akkor nem lehet gond. Remélem nem is lesz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.08. 09:14:16

LG írta:...
Igazából nem lehet mondani, h mindenki, akit vettek bevált volna. Albiol sztem alul teljesít, Benzema is eddig elég gyenge volt, az elmúlt szezon végén mutatott csak vmi olyat, ami miatt még lehet benne bízni. Kaka pedig kész csőd volt. De mégis óriásit erősödött a Madrid:
Xabi Alonso nagyot dobott a madridi kp-n, CR személyében pedig érkezett egy brutálisan hatékony gólvágó.

JM sztem ismét kitűnően igazolt: Carvallho stabilitást adott hátul...

Szóval sztem az elmúlt 2 évben sikerült a Madridnak kiépíteni egy olyan gerincet, amire lehet építkezni. Idén nyáron el is maradtak a komoly igazolások, csak Sahin jött, aki viszonylag nagy név. Altintop sztem kiegészítő embernek jó, Calejon-t(nem tudom jól írtam-e) pedig nem ismerem.
ha megengeded hozzászólnék.
benzema: már a múlt év közepén is nagyon jó volt,higu sérülésekor. utána érthetetlen módon a félsérült higany és adebayor is elé került a sorban. most ismét megkapta a bizalmat és az előszezon legjobbja volt.
albiol azért jó,mert tűri a padot,a pályán nem szívesen látom,de nem lehet 23 klasszisból csapat. kaka kaka. xabi,cé: egyetértek. carvalho idén nagyon gyenge eddig,de varane hatalmas.
altintop már most elásta magát szerintem. eleve 2-3 hónapig sérült még,másrészt azt mondta(?),hogy törökökhöz akar menni.
callejon nagyon jó volt, talán még dm-t is ki-kiszorítja néha.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.08. 09:01:53

lluisllach89 írta:
És ez az amiért nem értem a Madridot. Ütős, bő, jó keret, de úgyis minden évben változni fog, olyan nincs hogy itt van a jövő csapata és nem kell hozzányúlni 10 évig...

Neymarnak meg igazán örülhetnél daffy, bár portugál átszállást nem fog engedélyezni a vételár szerintem :D
A felső bekezdéssel nem értek egyet. Főleg Calderón elnöksége alatt a Madridnak sztem saját magukhoz, vagy hozzánk, vagy akár más topcsapatokhoz képest igencsak középszerű keretük volt. Sztem az mindent elmond róluk, h egy Robinho tudott a húzóemberük lenni(akit én egyáltalán nem tartok klasszisnak), illetve Casillas a kapuban, aki sok pontot mentett bravúrokkal a Realnal, de elől nem voltak vele kisegítve.
Aztán jött Perez második uralkodása, és jött a nyári nagy bevásárlás. Igazából nem lehet mondani, h mindenki, akit vettek bevált volna. Albiol sztem alul teljesít, Benzema is eddig elég gyenge volt, az elmúlt szezon végén mutatott csak vmi olyat, ami miatt még lehet benne bízni. Kaka pedig kész csőd volt. De mégis óriásit erősödött a Madrid:
Xabi Alonso nagyot dobott a madridi kp-n, CR személyében pedig érkezett egy brutálisan hatékony gólvágó.

JM sztem ismét kitűnően igazolt: Carvallho stabilitást adott hátul, Özil óriási fogás, az a 25(?) gólpassz amit a bajnokságban adott, nagy durva stat :shock: . Di Maria is sztem elég jó volt, Khedira felemásan teljesített, de én még őt sem írnám le. E mellett voltak rossz igazolások is persze, pl. Adebayor, de őket most nem tárgyalom.

Szóval sztem az elmúlt 2 évben sikerült a Madridnak kiépíteni egy olyan gerincet, amire lehet építkezni. Idén nyáron el is maradtak a komoly igazolások, csak Sahin jött, aki viszonylag nagy név. Altintop sztem kiegészítő embernek jó, Calejon-t(nem tudom jól írtam-e) pedig nem ismerem.

Neymar leigazolását mondjuk mindenképp elvetném, főleg ennyi pénzért.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.08.08. 00:03:08

Mindkét klub rengeteget költött, de ha már itt vagyunk ne menjünk el az anyagiak mellett. "Elvileg" csökkent az adósságunk, persze ez betudható a színes patronok hiányának illetve a számológép elemeinek gyengeségének :D

Mindenesetre Cesc igazolását gazdasági szempontból (is) el kell kerülni, és bőven virágzó a jövő. Nekünk is 400+ már a bevételünk, viszont a sikerek kiaknázása nem egyből jön hanem kis csúszással, szóval amíg csúcson vagyunk, illetve utána is kb 2 évig egyenes út vinne a nullszaldós mérleg felé, ha nem kellene a keretet erősíteni folyamatosan.

És ez az amiért nem értem a Madridot. Ütős, bő, jó keret, de úgyis minden évben változni fog, olyan nincs hogy itt van a jövő csapata és nem kell hozzányúlni 10 évig...

Neymarnak meg igazán örülhetnél daffy, bár portugál átszállást nem fog engedélyezni a vételár szerintem :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.07. 23:23:43

én nem arra céloztam, hogy a gonosz "mindenkitmegveszekkilóra" madrid, és az ártatlan, saját nevelésekből táplálkozó barcelona...hanem csak szimplán belegondoltam, hogy ha neymar is jön, akkor 450m 3 év alatt, szerintem evvel nevetve csúcstartók...még a city sem költött annyit a mostani, és előző két szezonban :P

na mind1, csak érdekesség volt számomra ez, ahogy utánanéztem, picit leesett az állam.
én az első hsz-emben a témával kapcsolatban meg sem említettem a barcát, csak a madridról beszéltem, aztán daffynak válaszoltam a köviben.
ennyi.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.08.07. 23:19:19

Tocy írta: ez így 200nál kicsit több, lehet kihagytam valakit, plusz ugye ibráért odaadtuk eto'ot, bár azt nem lehet beleszámolni. mindenesetre baromi sokat költöttünk. ennek ellenére ti még bőven előttünk jártok ebben...
Maxwell (4.5M)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.07. 23:18:49

shutterisland írta:csak tudod daffy, "ott" is olvastam, beszéltük, hogy igazából ez a madrid kész van, csak van 1-2 hiányposzt.

középpálya közepe, jobbhátvéd, meg mondtak még egy 3. számú csatárt.
sőt, ha lass megy, akkor kéne egy pitbull is még középre szvsz, de mind1.
tehát magyarul 2-3 igazolás, és komplett a csapat.

és gyakorlatilag neymarral együtt 6 új játékos jön.
(varane-t is beleszámoltam, mert első kerettel lesz gondolom)
ezt én sokallom, aztán majd kiderül.

engem igazából csak ez a 450 millió körüli kiadás 3 év alatt..ez sokkolt...kishíján fél milliárd euró, 125 milliárd forint...ha jól számoltam.
hasraestem még1x :oops:

(őő nem flémelni akartam, csak őszintén szólva valamiért picit zavar, hogy ennyit költenek...pedig nem az én zsém, nem is értem miért foglalkozok vele.)
neymart én sem vettem volna meg idén,csak ha kölcsönbe lehetne adni. 275 millás mínuszt produkált nagyjából a real az utóbbi 4 év igazolásaival(az idei benne van,eddig neymar nélkül)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.07. 23:14:47

Tocy írta: henrique 8
alves 35
keita 17 körül, nemtom pontosan
cáceres16,5-3=13,5
hleb 17
ibra 40-24=16
csiga 25-15=10
keirrisson 14
adriano 9
mascherano 20
villa 40
sanchez 37.5

ez így 200nál kicsit több, lehet kihagytam valakit, plusz ugye ibráért odaadtuk eto'ot, bár azt nem lehet beleszámolni. mindenesetre baromi sokat költöttünk. ennek ellenére ti még bőven előttünk jártok ebben...
Illetve nem egészen korrekt, hisz néhány helyen már az eladások is bele vannak számolva, és ugye azt nem ide kéne. + Maxwell, és Affelay, Pique maradt ki, azt hiszem. Meg ugye Etoo, de őt te is említetted. Meg ugye hozzájuk már oda van Neymar számolva, de könnyen lehet, h hozzánk is érkezik sok pénzért még Fabregas.

Szóval nincs olyan nagy különbség a két csapat igazolásai között. Természetes, h a miénk kisebb, hisz mi vagyunk sikeresebbek, nekünk kell kevesebbet változtatni a dolgokon. Ha jönne mondjuk két év, mikor a Madrid lenne a jobb, akkor sztem ezek az arányok is megfordulnának.

Szóval sztem ezért nekünk nem igazán van jogunk megszólni a Madridot, mert ha nem is bagoly mondja verébnek, de mondjuk tyúk mondja a libának, ha az arányokat vesszük.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.08.07. 23:11:03

Bogyó írta:
Tocy írta:henrique 8
alves 35
keita 17 körül, nemtom pontosan
cáceres16,5-3=13,5
hleb 17
ibra 40-24=16
csiga 25-15=10
keirrisson 14
adriano 9
mascherano 20
villa 40
sanchez 37.5

ez így 200nál kicsit több, lehet kihagytam valakit, plusz ugye ibráért odaadtuk eto'ot, bár azt nem lehet beleszámolni. mindenesetre baromi sokat költöttünk. ennek ellenére ti még bőven előttünk jártok ebben...
De ki ám! :D Afellay! ;)

Piqué :wink:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.07. 23:09:31

Tocy írta:henrique 8
alves 35
keita 17 körül, nemtom pontosan
cáceres16,5-3=13,5
hleb 17
ibra 40-24=16
csiga 25-15=10
keirrisson 14
adriano 9
mascherano 20
villa 40
sanchez 37.5

ez így 200nál kicsit több, lehet kihagytam valakit, plusz ugye ibráért odaadtuk eto'ot, bár azt nem lehet beleszámolni. mindenesetre baromi sokat költöttünk. ennek ellenére ti még bőven előttünk jártok ebben...
De ki ám! :D Afellay! ;)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.07. 23:08:08

csak tudod daffy, "ott" is olvastam, beszéltük, hogy igazából ez a madrid kész van, csak van 1-2 hiányposzt.

középpálya közepe, jobbhátvéd, meg mondtak még egy 3. számú csatárt.
sőt, ha lass megy, akkor kéne egy pitbull is még középre szvsz, de mind1.
tehát magyarul 2-3 igazolás, és komplett a csapat.

és gyakorlatilag neymarral együtt 6 új játékos jön.
(varane-t is beleszámoltam, mert első kerettel lesz gondolom)
ezt én sokallom, aztán majd kiderül.

engem igazából csak ez a 450 millió körüli kiadás 3 év alatt..ez sokkolt...kishíján fél milliárd euró, 125 milliárd forint...ha jól számoltam.
hasraestem még1x :oops:

(őő nem flémelni akartam, csak őszintén szólva valamiért picit zavar, hogy ennyit költenek...pedig nem az én zsém, nem is értem miért foglalkozok vele.)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.07. 23:05:57

daffy írta:
shutterisland írta:hihetetlen, hogy konstans ennyit költenek, ha igaz ez a neymaros hír.
ha hozzácsapjuk a nyári transzerekhez az árát, súrolja a 100 millát.
tavaly 92 millát, azelőtt 257 millát költöttek...

magyarul 3 szezon alatt 400-500 millió euro...és kb 100 környéke az eladott játékosoké...eszméletlen.

bár lehet az irigység beszél belőlem, és azért irritál kicsit.

(amúgy transfermarktról néztem, csak kiváncsiságból.)
ehhez képest ti mennyit költöttetek eddig az utóbbi időben??
henrique 8
alves 35
keita 17 körül, nemtom pontosan
cáceres16,5-3=13,5
hleb 17
ibra 40-24=16
csiga 25-15=10
keirrisson 14
adriano 9
mascherano 20
villa 40
sanchez 37.5

ez így 200nál kicsit több, lehet kihagytam valakit, plusz ugye ibráért odaadtuk eto'ot, bár azt nem lehet beleszámolni. mindenesetre baromi sokat költöttünk. ennek ellenére ti még bőven előttünk jártok ebben...
Válasz küldése