Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.12.10. 09:54:28

a madridistáktól kérdezném,hogy Özil miért marad ki minden várható kezdőből? sérült vagy mi? :roll:

amúgy maradjon csak ki,mert talán jobban tartok tőle,mint CR-től...
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.12.10. 09:46:29

Egyre jobban rebesgetik azt,hogy Pep 3-5-2-vel fog kiállni. Na most,ezt csak úgy tudom elképzelni,hogy a hátsó hármasból az egyik Abi,meg a középpályás ötösből az egyik Dani/Masch (ez esetben Puyinak játszania kell),igy amikor ők támadnak,visszaálnánk a 4 védőre:
Puyi/Dani------Puyi/Masch-----Pique-----Abi ellenkezőleg a széleken meggyilkolnak.. .
A két támadó valszeg Messi meg Alex lenne,az 5 közáppályás akkor Xavi,Ini,Fabre,Dani/Masch,Thiago/Keita,Busquets/Thiago.... Majd meglássuk. :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.10. 09:45:14

"d" Tökéletes vélemény:

"Én nem izgulok. Nem azért, mert biztos lennék a győzelemben, közel sem, de már lassan évek óta mindig úgy készülök, hogy most van vége a jó sorozatnak és nem leszek nagyon csalódott, ha ez tényleg ma jön el. (Másrészt azért az életkedvem nem a Barca eredményének függvénye.) "

Gyönyörü idöszak volt, bár még most is tart. Biznom azért - miért is ne -
nagyon nehéz lesz. Nem lehet mindig nyerni - sajnos.
Fecó
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.12.10. 09:30:30

Én nem izgulok. Nem azért, mert biztos lennék a győzelemben, közel sem, de már lassan évek óta mindig úgy készülök, hogy most van vége a jó sorozatnak és nem leszek nagyon csalódott, ha ez tényleg ma jön el. (Másrészt azért az életkedvem nem a Barca eredményének függvénye.)

Amúgy lagymatag iramú meccset várok, Mourinho a 6 pontos előny tudatában, Guardiola pedig a Bernabeu és a Madrid remek formája miatt nem fogja belekergetni a csapatát a nyílt harcba. Első negyed órát megnyomja a Real, de a meccs nagy részében biztonsági focit fognak játszani, ahogy a Barca is. Döntetlen-közeli végeredmény a legvalószínűbb, de persze sokféleképp alakulhat.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.10. 09:28:51

Végre ma van! :D

Kíváncsi vagyok hogy Pep meglépi-e a 3 védős rendszert, én nagyon nem szeretném, még időre van szükségünk a tökéletesítésre, és nem a Madrid ellen kéne kísérletezgetni. Ugyanakkor a középpálya piszkosul jól működik így. Busi előtte pedig a Xavi-Ini-Cesc hármas. Így nem tudom elképzelni hogy ne uralnánk a meccset. De a 4-3-3-nál fog maradi Pep, és én is ezt preferálom! Valdés előtt Alves-Piqué-Abidal. És a kérdés hogy Puyol vagy Mashcerano?! Jelenleg Mascherano teszi a legjobban a dolgát hátul, és az ő harciassága kell egy El Clásicon. De Puyol is kell egy klasszikuson, és nem hiszem hogy ne tudná felvenni a ritmust. Döntsön Pep! :)
Középső hármas a Busquets-Xavi-Iniesta előre pedig a legjobb megoldás szerintem is a Messi-Cesc-Alexis trió!

Az utóbbi napokban tényleg mindenki a környezetemben azon a véleményen volt hogy most végre eljön a Real ideje, de én továbbra is úgy gondolom hogy ma minimum 1 ponttal fogunk távozni. Jó ez a Real tény, pazar őszt produkált, de még mindig előttük járunk. A játékkal nem voltak eget rengető gondjaink, csupán tényleg csak az a kis plusz motiváció számított. Az pedig ma este biztos hogy meglesz, úgyhogy bízom benne hogy ismét ki jön majd a két csapat közti különbség, és meg lesz a 3 pont! Tippem: 1-3!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5242
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.12.10. 09:12:14

9Dave írta:Mikor tudjuk meg a kezdőket?
21:00 után :wink:
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.12.10. 08:56:28

9Dave írta:Mikor tudjuk meg a kezdőket?
Amikor kihirdetik. :wink:
Amúgy, nyilván este a meccs előtt 1-2 órával, mint máskor is...

Én csak annyit mondok, hogy nagy meccset és sokgólos X-et, vagy Barca győzelmet várok. (2:2, vagy 1:3)

1.st BARCA sem sokáig lesz a fórumon.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.12.10. 08:49:26

Mikor tudjuk meg a kezdőket?
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
1st.BARCA
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.03. 15:44:05

2011.12.10. 08:37:25

visca el barca írta:kivancsisagbol megneztem h a bwin mekkora oddsot ad arra, h ki nyeri a bajnokságot. eléggé elkeseritett

real 1.4
barca 2.85

:?
Holnap nézd meg, megint! :lol:
Akkor remélhetőleg, már csökken nekünk! :)

A Mai napon mutassuk meg, miért is hívnak minket: FC BARCELONA -nak.

FORZA BARCA !!!
TE QUIERO BARCA
Avatar
1st.BARCA
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.03. 15:44:05

2011.12.10. 08:11:53

Bízok a csapatban, és bízok Pep-ben!
Egyedül a világon, talán mi tudunk ilyenkor fel állni, és tarolni, bárki, bárhol, legyen az ellenfél.................


FORZA BARCA !!!
TE QUIERO BARCA
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.12.10. 08:07:43

daffy írta:
shutterisland írta:ma.... :roll:
ma bizony. 2 órát aludtam
:roll:
nem a meccs miatt :D
én sem :lol:

Egy pörgős meccset várok szép focival. Madridi részről az erős letámadás és a gyors kontrák lehetnek a megoldások, deha szépen tudjuk járatni a labdát akkor nem lehet gond.
Tippem: 1-3
G.:Ramos, ill. Messi, Sánchez, Cesc/Villa(ha ő gólt rúg akkor az hatalmas gól lesz ebben biztos vagyok :wink: )

Mindenkinek jó meccsnézést, jó szurkolást, Visca el Barca!
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
1st.BARCA
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.03. 15:44:05

2011.12.10. 07:57:21

daffy írta:
shutterisland írta:ma.... :roll:
ma bizony. 2 órát aludtam
:roll:
nem a meccs miatt :D

az utolsó hozzászólásom valószínűleg a meccs előtt és utána bármi legyen is az eredmény 1-2 napig inkább csak olvasom a balhét,mert olyan nincs,hogy ne legyen :)
szóval én egyoldalú meccsre számítok 1-2 kontrával. hiába a forma, 0-2 a tippem. bízom abban,hogy a fiúk rám cáfolnak,mert 6 pont előnnyel neki lehet menni a sevillának idegenben. sérülésmentes,real győzelemmel tarkított jó szurkolást mindenkinek!

Te ne kívánjál semmilyen hazai győzelmet!!!!!! Egy dolgot kívánok az istentől, de ezt tiszta szívből kívánom, nyerjünk nálatok de úgy hogy alázzunk meg titeket otthon! s :evil: Legyen 0-4 Ez kell karácsonyra!!!! Nem kell semmilyen ajándék senkitől sem!
Csak nyerjünk idegenben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TE QUIERO BARCA
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.10. 07:18:05

shutterisland írta:ma.... :roll:
ma bizony. 2 órát aludtam
:roll:
nem a meccs miatt :D

az utolsó hozzászólásom valószínűleg a meccs előtt és utána bármi legyen is az eredmény 1-2 napig inkább csak olvasom a balhét,mert olyan nincs,hogy ne legyen :)
szóval én egyoldalú meccsre számítok 1-2 kontrával. hiába a forma, 0-2 a tippem. bízom abban,hogy a fiúk rám cáfolnak,mert 6 pont előnnyel neki lehet menni a sevillának idegenben. sérülésmentes,real győzelemmel tarkított jó szurkolást mindenkinek!

1st.BARCA! majd én eldöntöm,hogy mit kívánok és amint érdekel a véleményed,egyből kérdezni fogom. remélem addig nem veszel levegőt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.12.10. 08:07:29-kor.
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2011.12.10. 00:24:46

lluisllach89 én is úgy vagyok ahogy te mondtad,én is izgultam eddig,de rajtam is kb 1-2 napja elég nagy nyugodtság tört ki,ez biztos jót jelent!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.12.10. 00:12:24

ma.... :roll:

kemények lesznek a meccs előtti órák...egyelőre még higgadt vagyok, de ott előjön majd az ideg.

nagyon nagyon visca el barca...rengeteget jelentene most ez a győzelem, te jó ég...csattanós válasz a világnak, hatalmas pofon a madridnak.
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.09. 23:50:50

Ha hozzuk a saját játékunkat, amit tudunk, lehet akármilyen formában a real, akkor sincs senkinek esélye ellenünk :) Itt az ideje, hogy megszakadjon ez a real győzelmi sorozat mi általunk ;)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.12.09. 23:02:34

visca el barca írta:kivancsisagbol megneztem h a bwin mekkora oddsot ad arra, h ki nyeri a bajnokságot. eléggé elkeseritett

real 1.4
barca 2.85

:?
Na, akkor gyorsan meg kell rakni, hogy minél többet nyerjen az illető! :wink: Amúgy meg minek foglalkozol ezekkel a marhaságokkal? Kit érdekel, hogy ki mit jósol? Kit? Azt írnak ki szorzónak, ami jól esik, nem ezen fog múlni a bajnokság... Azt hittem ezen már túl vagyunk. Tévedtem.
Football, bloody hell. /SAF/
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.12.09. 22:54:20

Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.09. 22:44:10

visca el barca írta:kivancsisagbol megneztem h a bwin mekkora oddsot ad arra, h ki nyeri a bajnokságot. eléggé elkeseritett

real 1.4
barca 2.85

:?
ha megnézed a holnapi meccs szorzóit és esetleg hozzáadod a 6 pont előnyt,akkor ez teljesen rendben van. a következő klasszikusra 4 pont előny kell,ami szintén nem lehetetlen a jelen állás szerint. szóval egész reálisak a szorzók. bár olyan 1.6 és 2.4 inkább valós
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.09. 22:35:49

kivancsisagbol megneztem h a bwin mekkora oddsot ad arra, h ki nyeri a bajnokságot. eléggé elkeseritett

real 1.4
barca 2.85

:?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.12.09. 22:35:46

Eddig komolyan féltem, de 2-3 napja annyira felszabadult nyugodtság lett úrrá rajtam, hogy el se hiszem. Nagyon parázós vagyok, de rég vártam ennyire nyugodtan egy meccset.

Természetesen nagyon boldog lennék ha nyerne a csapat, de ha kiadják magukból a maximumot, de ilyen-olyan okok miatt nem jön össze a győzelem, na bumm.

Ha a pályán lesz Xavi, Iniesta, Fabregas, Messi, Sanchez, egy JÓ napot kifogó Busival, akkor jönnek a helyzetek. Annyit kérek csak hogy pörögjenek a fiúk, mert még mi vagyunk a legjobbak.

Nagy kérdés a Masch és Abi eset. Az biztos hogy Puyol jelenléte nagyot dob a csapaton, de Masch jobban tudja megjátszani a labdát, amire szükség lehet. Szvsz neki kéne középen, Puyinak meg balbekk pozicíóbán, bár ott nem a leggyorsabb.

De ez legyen Pep gondja. Egyedül a motiváció amiben jobb a Madrid, a kezdőnk, a játékosaink még mindig jobbak, csak sajnos ez nem mindig elég, főleg idén.

Bízzunk a legjobbakban, mert megérdemlik a srácok.

Visca el Barca y Visca Catalunya !!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lluisllach89 2011.12.09. 22:37:45-kor.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.09. 22:26:36

MessiFan írta:
d írta:Úgy látszik kisebbségbe kerülök, de én még egy 33 éves Puyolt is kihagyhatatlannak ítélek egy klasszikuson, ha egészséges. Puyol a vezér, ha talán kicsit lassabb is, mint Mascherano, de pótolja szívből és ami igazán fontos, ő tudja igazán gatyába rázni a bandát hátul, vele a többiek is sokkal jobbak. Piqué is össze szokta kapni magát a nagy meccsekre, a magassága is kellhet. Busquets pedig egyszerűen jobb szűrőben, mint Mascherano a passzjátéka és játékintelligenciája miatt. Nem látom az argentín helyét a kezdőben, bármily jó is.

Amúgy engem Keita kezdése se lepne meg, a védekező képességei és fizikuma miatt simán kinézem Guardiolából, hogy óvatoskodik és berakja a jómunkásembört.
Akkor egy cipőben járunk. Egyetértek, hozzátenném még azt is, hogy sokkal nagyon rutinnal rendelkezik azon a poszton, és a real ellen is. Az meg persze természetes, hogy ő a csk, a főnök.
Eredményt mersz tippelni, csak csak körülírnád?:)
Puyol kérdés egyértelmű.

Kezdenie kell, ha csak nincs valami sérülése,ami kihathat a teljesítményére.

Minden más esetben ott a helye a pályán, ő a kapitány,és ez nem csak egy szalagot jelent. Az a küzdeni tudás/akarás nélkülözhetetlen a csapat többi számára is, a pályán ez fokozottan érezhető, és egyfajta biztos pontot jelenthet. A jelenlétével többet nyerhetnek a srácok,mint 3 csúcsformában lévő Masch-al. Akivel szintén nagyon meg vagyok elégedve,de egy klasszikuson se egy Puyol-t,se egy Piqué-t ne szorítson ki.

Ha máshol megoldható a kezdetése,akkor még örülök is neki,mert tényleg nagyon fontos tagja a csapatnak,ha viszont nem,akkor eme két úriember kárára nem szabad kezdetni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.12.09. 21:44:42

Nagyon le vagyunk nézve a holnapi meccsel kapcsolatban,mindenki aki nem Barcás síma hazai győzelmet vár,most attól hogy idén nem gálázunk még mi a vagyunk a favoritok.Remélem koppannak az emberek holnap! 8)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.12.09. 21:36:26

Látom akkor nem vagyok egyedül,Puyol kezdetése terén.
Bármilyen jó formában van Masch,és akkor is a kapitány tenném be. Szerintem ha egészséges,akkor a helye nem lehet kétséges,főleg nem egy El-Classicón.
De nagyon sok minden függ majd a fel állástól is. Mert ha 3 védő lesz akkor mindjárt más a helyzet,lehet hogy mind ketten pályán lesznek.

A kezdőben viszont meglepetésre számítók,akár Pedro,Keita,vagy Thiago is játszhat.
Ez a fő erősségünk amúgy...van 17 játékos aki kezdhetne...de akkor Mou mit szólna?!
Abi & Tito
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.09. 21:29:35

d írta:Úgy látszik kisebbségbe kerülök, de én még egy 33 éves Puyolt is kihagyhatatlannak ítélek egy klasszikuson, ha egészséges. Puyol a vezér, ha talán kicsit lassabb is, mint Mascherano, de pótolja szívből és ami igazán fontos, ő tudja igazán gatyába rázni a bandát hátul, vele a többiek is sokkal jobbak. Piqué is össze szokta kapni magát a nagy meccsekre, a magassága is kellhet. Busquets pedig egyszerűen jobb szűrőben, mint Mascherano a passzjátéka és játékintelligenciája miatt. Nem látom az argentín helyét a kezdőben, bármily jó is.

Amúgy engem Keita kezdése se lepne meg, a védekező képességei és fizikuma miatt simán kinézem Guardiolából, hogy óvatoskodik és berakja a jómunkásembört.
Akkor egy cipőben járunk. Egyetértek, hozzátenném még azt is, hogy sokkal nagyon rutinnal rendelkezik azon a poszton, és a real ellen is. Az meg persze természetes, hogy ő a csk, a főnök.
Eredményt mersz tippelni, csak csak körülírnád?:)
Válasz küldése