Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.04. 17:51:15

madridronie írta:
És ettől jobban játszott a Madrid?
A mi meccseinken ilyen sétálás soha nem volt
Egyrészt jó magam is leírtam, de maga José Mourinho is elmondta a mérkőzés utáni nyilatkozatában, hogy összességében sz.rok voltunk, mert ez egyáltalán nem nagy előny és hogy az első félidőt követően, ha teheti 11-et cserélt volna a mester!
Akkor meg nem értem, hogy mire fel jöttél ide beszólogatni, hogy "mert ti aztán gáláztok" :roll: Ugyanezt leírta valaki, amit te is, érdemben semmit nem tudtál reagálni arra, úgyhogy megpróbáltál belekötni.

A sétálgatást elsősorban a 60-80. perc közötti időszakra értettem, ott a Malaga is már nagyon durván az időt húzta, és a 3. gólt leszámítva a Real sem alkotott semmi érdemlegeset. Meggyőzni egymást erről úgysem fogjuk, én ezt láttam, ennyi.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.04. 17:47:49

Azért éreztem úgy, h megosszam a gondolataimat a Reál-Barca témában, mert épp Barcelona-drukker vagyok és épp a Barca hivatalos magyar oldalán vagyok és épp tele lett a tököm.
Más oldalakon az épp odaillő témában boncolgatom véleményemet :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.04. 17:40:22

IGEN! Sz..ét ...... vagytok mind, hogy nem tudtok egy árva olyan cikket sem belinkelni ami a madridot pozitív színben tüntetné fel.

Amit én ki tudnék tolni magamból az tökéletesen híven tükrözné milyen véleménnyel vagyok a madridról, de hát ha te ezt akarod...
No comment (ilyen egy igazi elvakult, picit radikálisabb drukker), de véleményem szerint sem hittérítés gyanánt kell egy madridistának ebbe a fórumba írni!
socio66

2012.01.04. 17:37:46

[quote="Tivornya"][/quote]
hogy minek kellett ezt most beírni,azt csak te tudod.
egyébként én a másik oldalon is olvasgatom a fórumot,nagyon ritkán írok is valamit úgyhogy ismerem a közeget,elhihetitek hogy semmivel sem rosszabb,mint az itteni.
vannak szélsőségek pozitív-negatív irányban itt is,ott is,de alapvetően mindenkiben ugyanannyi elfogultság van.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.04. 17:31:03

IGEN! Sz..ét ...... vagytok mind, hogy nem tudtok egy árva olyan cikket sem belinkelni ami a madridot pozitív színben tüntetné fel.

Amit én ki tudnék tolni magamból az tökéletesen híven tükrözné milyen véleménnyel vagyok a madridról, de hát ha te ezt akarod akkor körül írhatom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.01.04. 17:38:19-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
rssnty
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.08.25. 20:45:37

2012.01.04. 17:20:48

Na ezt a témát le is zárhatjuk, nem akarok vitát indítani.
Akkor miért kell minden [auto_cenzúra] összehordani egy-két idióta gondolataiból. Nem bírjátok ki, hogy nem másoltok be ide minden madridot fikázó cikket, videót? Egy elismerő kommentet nem tudtok kitolni magatokból. Lehordjátok a madridot, nb2es szintnek nevezitek....a fél világ csak bennünk látja az erőt arra, hogy veszélyt jelentsünk rátok. Belegondolhatnátok, hogyha leszaroztok itt mindent, azzal a saját érdemeiteket is csorbítjátok. Hogy lesz jobb erről a korról beszélni? 1. Egy bivalyerős Real Madridot is magunk mögött tartottunk 2. Egy finggyenge bajnokságot nyertünk meg többször is.
Tisztelet a kivételnek.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.04. 17:00:50

Eredetileg az OFF topicba szántam :D
Egyébként való igaz, h mindkét táborban ez zajlik, viszont nem egyformán idegesít a 2 nézőpont :D
Na ezt a témát le is zárhatjuk, nem akarok vitát indítani. További szépet mindenkinek és Barca-győzelmet ma estére (is) :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.04. 16:49:16

És ettől jobban játszott a Madrid?
A mi meccseinken ilyen sétálás soha nem volt
Egyrészt jó magam is leírtam, de maga José Mourinho is elmondta a mérkőzés utáni nyilatkozatában, hogy összességében sz.rok voltunk, mert ez egyáltalán nem nagy előny és hogy az első félidőt követően, ha teheti 11-et cserélt volna a mester!

Másrészt nem tudom, hogy te mit néztél, de hogy a 2. félidőben minden volt csak épp sétálgatás nem a pályán az is biztos (a Malaga ha tehette azonnal kontrázott, mi meg tepertünk az eredmény után); szerintem sétálgatva aligha fordíthattuk volna meg 0-2-ről a meccset! :oops:
Egy tipikusnak/etalonnak/átlagnak mondható madridista megnyilvánulásai:

- Messi gyatra...csak Xavi és Ini miatt jó
- Xavi gyatra...csak Ini és Messi miatt jó
- Ini gyatra...csak Messi és Xavi miatt jó
- Cuenca, Pedro, Busq és a többi saját nevelés középcsapatok középszerű játékosai lehetnének
- Barca csak makkol és UEFAFIFAUNICEFPLATINI-blablabla...
- Pep gagyi edző

- A RMFC a "világlegjobbjaaposztján" játékosokból áll
- Mou AISTEN
Ehhez meg csak annyit, hogy nálatok la. ugyanennyi és dettó ugyanezen a szinten álló, csak épp magát barca fannak tartó illető tevékenykedik itt nap, mint nap elég serényen! :wink: Ergo egyik brigád sem különb a másiknál egy fikarcnyit sem!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.04. 16:36:01

Nem nagyon követem ezt a topicot, a másik oldalt pedig egyáltalán nem. Tivornya, mindenkinek megvan a maga véleménye és végül is van valami alapja annak amiket mondanak.
Nem tudom itt kik mit szoktak a madridistákhoz hozzávágni, de azt elmondhatjuk hogy Ronaldo sem vágna 50 gólt ha nem egy ilyen csapat lenne a háta mögött, és hát valakinek be kell lőnie a kp passzait.
Nem kell ezeken fennakadni.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.04. 15:36:22

Egy tipikusnak/etalonnak/átlagnak mondható madridista megnyilvánulásai:

- Messi gyatra...csak Xavi és Ini miatt jó
- Xavi gyatra...csak Ini és Messi miatt jó
- Ini gyatra...csak Messi és Xavi miatt jó
- Cuenca, Pedro, Busq és a többi saját nevelés középcsapatok középszerű játékosai lehetnének
- Barca csak makkol és UEFAFIFAUNICEFPLATINI-blablabla...
- Pep gagyi edző

- A RMFC a "világlegjobbjaaposztján" játékosokból áll
- Mou AISTEN

Kérdem én: ha valaki egy gagyi csapattal 3 éve végigveri a világot, akkor ki "AISTEN"? Biztos a spec5 az, aki a gigacsapatával mindig elbukik a gagyicsapatgagyijátékosokgagyiedző ellen? Sajnos az irigységgel és féltékenységgel fűszerezett gyűlölet miatt reális válasz aligha várható erre a kérdésre...
Tudom! Vannak kivételes madridisták :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.04. 15:34:44

madridronie írta:
Amúgy egy nagy vicc az egész meccs, nevetséges produkció mind2 csapat részéről.
Mert ti aztán mindig gáláztok, főleg a szüneteket követően! :oops:
És ettől jobban játszott a Madrid?
A mi meccseinken ilyen sétálás soha nem volt, mint amit ez a két csapat összehozott, hogy az első két Madrid gólról már ne is beszéljünk. Ha az nem volt nevetséges (a Malaga részéről legfőképp), akkor nem tudom mi az.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.01.04. 15:01:23

Tegnap komolyan mondom egyszerűen nem hittem a szememnek. A vicc kedvéért írtam ide ki, hogy Malaga győzelmet várok, de a meccs is egy vicc volt. Azért az hihetetlen, hogy senkinek sem sikerül megfognia a Realt... Volt egy kis Real makk néhány Malaga játékos rásegítésével. Azért a Real első két gólja nem kevés szerencse eredménye. Khedirától 3 méterre pattanik a labda, majd belepöcköl egyet és visszapattanik elé, Higuain gólját már meg sem említem. Emellett egy fontos részlet mellett elsiklottunk, ugyanis Pelle kiválóan lecserélte a holland mágust, míg bejött ez a Rondon gyerek. Játékban messze elmaradt a hollandtól, ráadásul ha jól emlékszem 2-2-nél egy oltári nagy helyzetben alapvonalról fölé lőtt, ahelyett, hogy leadta volna az üresen bent álló társnak. A Malagá 0-2-ig tökéletesen védekezett, erre mihelyt bekapták az elsőt rendre nem zártak vissza, ami számomra érthetetlen. A Real helyzeteinek nagy része abból adódott, hogy az emberek elfelejtettek hátramenni, mi meg aztán már tudjuk, hogy milyen egy felállt védelem, vagy -1,2 emberrel szemben támadni. A meccs végén pedig a Malaga örülhetett az eredménynek, mert amilyen helyzeteket kihagytak a madridiak az már nevetséges volt. A 2. játékrész helyzetei alapján megérdemelt Madrid siker, de bőven alakulhatott volna máshogy. Már kezdtem reménykedni, hogy nem lesz Klasszikus, de a 2. játékrészben rádöbbentem, hogy ez nem valószínű. Üssük szét ma az Osasunát!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.04. 10:28:00

Alapvetően fölényben játszott a Madrid, a Malaga remekül kontrázott, lehetett volna akár 0-3 is.
Véleményem szerint az első gólnál Khedira kézzel tette maga elé a labdát.
A második egy nagyon durva potyagól, a hátvéd haza akarta passzolni, de egy realost talált meg a labdával.

Ronaldo hozta a szokásos formáját, az utolsó pillanatban sikerült egy látványos gólt rúgnia, igaz méteres lesről (nem is adták meg, természetesen).

Volt egy-két bírói tévedés, de alapvetően ezek nem befolyásolták a játékot.

A real fölényben játszott, a Malaga átadta a területet, viszont olyan sok nagy helyzetet nem tudtak kialakítani. Lehet, hogy volt 15 kapura lövésük, de ebbe beleszámolják CR elbénázott szabadrúgásait, vagy azt a próbálkozását is, amit 17 méterről rúgott rá, és kb 20 méterrel ment mellé.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.04. 04:26:52

Mert ti aztán mindig gáláztok, főleg a szüneteket követően!
ebben van igazság, sőt, viszont ez nem menti fel a realt az alól, hogy otthon 2-vel vitt ellenük a malaga, úgy, hogy a kezdő kb 3-4 helyen tért el az alap kezdőtől. (sőt, az a 3-4 ember sem jesé vagy nacho volt...)

oké, megfordították, várható volt, sőt, abban is teljesen biztos vagyok, hogy 0-2 esetén is a blancók lettek volna esélyesebbek a továbbjutásra.

ugyan a meccsbe csak bele-bele néztem, viszont úgy hiszem (és olvasom madridistáktól), hogy a győzelem ellenére gyengén játszott a madrid...főleg magához képest, hiszen már-már megszokott, hogy kb. kitömnek mindenkit otthon és idegenben is rajtunk kívül.

csak annyit kérek, hogy ha összekerülünk, ellenünk is így játszanak, mint az első félidőben...és akkor nem lesz gond :D
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.04. 02:43:33

Amúgy jó meccs volt? Megérdemelt a fordítás?
Majd 67% labdabirtoklás mellett és "quasi" helyzet nélküli Malagaval szemben; azt hiszem igen, jogos volt! Izgalmas ezáltal jó kis meccs volt szünet utáni gyenge formákkal! Az szerintem mindent elárul, hogy José saját bevallása szerint az első félidőt követően, ha teheti 11-et cserélt volna! :D
Amúgy egy nagy vicc az egész meccs, nevetséges produkció mind2 csapat részéről.
Mert ti aztán mindig gáláztok, főleg a szüneteket követően! :oops:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.04. 00:09:48

ab1daL írta:Ez a 3-2 azért még jó lehet. Otthon makkolnak egyet a malagaiak, kihúzzák kapott gól nélkül, szevasz. :D
Pont a Real ellen szoktak makkolni, és hál'Istennek nem Ronaldoék szoktak a semmiből gólt rúgni :mrgreen:

Minek drukkoljunk a Malagának? Jöjjön össze a clássicó, nehogy már mi féljünk tőlük. Bár én akkor sem lennék elkeseredve ha megvédenék a címüket, plusz terhelés, ráadásul a vége felé nem lehet itt rotálni.

De azért üssük meg őket mindig és triplázzunk.

Amúgy jó meccs volt? Megérdemelt a fordítás?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lluisllach89 2012.01.04. 10:04:25-kor.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.03. 23:51:17

Ez a 3-2 azért még jó lehet. Otthon makkolnak egyet a malagaiak, kihúzzák kapott gól nélkül, szevasz. :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.03. 23:47:54

Annyi jó van legalább ebben (hacsak nem 5-2 lesz a vége), hogy a visszavágóra is kénytelenek lesznek egy viszonylag erős kezdővel kiállni, nem tudnak pihentetni.

Amúgy egy nagy vicc az egész meccs, nevetséges produkció mind2 csapat részéről.

Még mindig nem tudom elhinni, hogy ezeket nem tudja megállítani senki sem. Vagy legalább egy kicsit megszorítani.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.01.03. 23:41:24

dak900 írta:
Cali írta:Csak a pénzem miatt szeretném, hogy rúgjanak még egyet!
Amúgy Ronaldo egy akkora vicc... :D Ez 100-ból talán 1-szer, ha betalál szabadrúgásból, de nem engedné át senkinek soha...
3-2... :D Amúgy nekem még 1 gól kell, mivel hendivel tettem meg... :lol:
Over 3,5-tel tettem meg őket, úgy hogy a végén a Real nyer... :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.01.03. 23:39:54

Tényleg elhittétek, hogy 0:2-nél is van valami keresnivalója a Malagának, 30 perc játék után, visszavágó nélkül? Ugyan már... A madridnak egy ellenfele van, az is mi vagyunk, a két csapat kölcsönösen egymásra van utalva, csak a másikon keresztül tudnak kupák felé menni. Mind a három kupában találkozni fognak vagy találkoznak, csak úgy nyerheti meg valaki az egyiket, ha átmegy a másikon. Ha 0:5 lett volna, a madrid akkor is tovább megy, kár rágódni ezen...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.03. 23:38:11

megnézném, mennyit fizetett félidőben a madrid győzelem....
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.03. 23:37:51

Cali írta:Csak a pénzem miatt szeretném, hogy rúgjanak még egyet!
Örülhetsz :D
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.01.03. 23:37:51

Cali írta:Csak a pénzem miatt szeretném, hogy rúgjanak még egyet!
Amúgy Ronaldo egy akkora vicc... :D Ez 100-ból talán 1-szer, ha betalál szabadrúgásból, de nem engedné át senkinek soha...
3-2... :D Amúgy nekem még 1 gól kell, mivel hendivel tettem meg... :lol:
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.01.03. 23:34:15

Csak a pénzem miatt szeretném, hogy rúgjanak még egyet!
Amúgy Ronaldo egy akkora vicc... :D Ez 100-ból talán 1-szer, ha betalál szabadrúgásból, de nem engedné át senkinek soha...

Szerk.: ott is van, már csak a Malaga ne rúgjon többet :D
Amúgy, ha bárki is azt hitte, hogy a Real kiesik a kupából, az nagyon rosszul hitte..
Nekünk kell kiejteni őket!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cali 2012.01.03. 23:39:03-kor.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.03. 23:31:28

Úgy nézni félidőben valaki nagy összegben fogadott a Real győzelemre, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy két ilyen barom gólt össze lehet hozni véletlenül. (Ráadásul előtte Benzema helyzeténél se volt semmi, amit a Malaga védelme csinált).
Egyébként kb. olyan iram van, mint egy nb2-es meccsen, ilyen játékkal nem félek a Realtól
Válasz küldése