Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.02. 13:16:41

visca el barca írta:- sálke megy a bl-ért... :lol: sztem nekik már a továbbjutás is meglesz... pedig mekkora egy nulla csapat :lol:
Tényleg hihetetlen, hogy 2 meccs után 6 pontjuk van. Még akkor is ha a Chelseavel csak most fognak játszani. Bántóan gyengék Szalaiék. A 2. helyet csípjék meg, aztán jöhetnek a nyugodtan nekünk ellenfélként a nyolcaddöntőben. :)

A másik nagy meglepetés, hogy a Zenit nem bírt hazai pályán az osztrákokkal. Pedig előzetesen arra számítottam, hogy ebben a csoportban mindenki simán átgázol rajtuk.
Az Atletico kíváncsi vagyok meddig bírja ezt a tempót. Egy kis idő múlva elkezdek ellenük fogadni a nagy oddsok miatt. Előbb utóbb k fognak durranni szerintem.

Az Ajax meg jó lett volna ha kihúzza még az utolsó perceket.

Ma a City-Bayern jónak ígérkezik.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.01. 23:03:23

hja, féltem én h pofozógépek leszünk... reménykedtem h legalább az otthoni meccseket behúzzuk, de már az is necces. őszintén mondom, örülnék ha 4.-ek lennénk, uefázni nem kell, koncentráljunk csak a bajnokságra...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.01. 22:52:29

visca el barca írta:
- sálke megy a bl-ért... :lol: sztem nekik már a továbbjutás is meglesz... pedig mekkora egy nulla csapat :lol:
Mit gondoltál, h majd pont a Nemzet Ádámjával kizúgnak? Uggyan kérlek :wink:
Amúgy ideje lenne Szalainak megint az augusztusi formáját mutatni.

OM komoly zakót kapott, bár nem vártam sokat a meccstől. Viszont Mandanda csúnya hibár vétett. :oops:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.01. 22:48:30

krampusz írta:Mekkora arcok a Celtic szurkolók! =D> =D> =D> !Az itteni siránkozóktól kérdezem a tavalyi eredményt és, hogy mire is számítottak... #-o #-o
Te ma eltervezted h ilyen mindenkibe belekötök estét tartok?

- ez a milan mekkora egy rohadt mákos csapat. ez az elmult egy évben legalább 20 buntetp kaptak a 90. perc után... sajnálom szegény ajaxot h nem bírták azt a pár percet kihuzni

- sálke megy a bl-ért... :lol: sztem nekik már a továbbjutás is meglesz... pedig mekkora egy nulla csapat :lol:

- atletico keményen tolja, nem gondoltam volna h győzelemmel távoznak portugáliából...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2013.10.01. 22:41:31

Mekkora arcok a Celtic szurkolók! =D> =D> =D> !Az itteni siránkozóktól kérdezem a tavalyi eredményt és, hogy mire is számítottak... #-o #-o
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.10.01. 22:41:14

sima papírforma ez a nap.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.10.01. 22:39:17

Viszont én elkezdtem nagyon gyanakodni, hogy tényleg bundázzák a meccseket. Ajax vezetést szerez és a 92. percben a Milan kap egy büntetőt. De ki gondolná hogy pontosan ugyan úgy mint Pepénél, Balotelli lerántja a védőt és megkapja a 11est miközben a bíró 5 méterre áll az esettől
94:39 6 - 1
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2013.10.01. 22:39:05

Mekkora arcok e Celtic szurkolók! =D> =D> =D> !Az itteni siránkozóktól kérdezem a tavalyi eredményt és, hogy mire is számítottak... #-o #-o
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.10.01. 21:36:53

Hm? A pedomaci bocsai gumibogyó szörpöt ittak,vagy mi van itten hé? :D

megy a szekér London sötétebb felében úgy tűnik...2-0ra verik egyelőre a Napolit..bajnokságot vezetik,grt.

nah viccet félretéve, tényleg le a kalappal eddig az olykori riválisunk ellőtt, szépen kezdtétek az idényt Csabi :wink: még azért bízok benne,h előveszitek a 3-4-5 évvel ezelőtti receptet,és a közepétől pukkadtok ki...Bár a M.U.nak ezúttal ez nem lesz elég,mert más kihívó is akad bőven.

Viszont nem hittem volna,h így kezditek az idényt, szal még1x grat eddig...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.20. 14:20:14

Barcaman14 írta:Ha komolyan veszik, akkor a legnagyobb esélyesei az EL-nek a sarkantyúsok. A keretük is van olyan erős, hogy bírják a több frontos harcot.Talán még a Fiorentinát sorolnám az esélyesek közé, meg persze biztosan lesz még 1-2 meglepetéscsapat, akik oda érhetnek a végén, mint minden évben.
Én szintúgy ebben reménykedem, egyébként szerintem azért is volt ennyi igazolás nyáron, hogy elég mély legyen a keret a lehetőleg minél tovább húzódó kétfrontos küzdelemhez, és nem csak azért, hogy elverjük valahogy a Bale-ért kapott n+1 milliót. :D
Igen, a Fio szintén erős, meg az Arsenal-OM-Napoli-BVB BL-csoport harmadik helyezettje is beleszólhat majd a trófeáért menő harcba, úgy gondolom.
És persze ott lesz a Chelsea is, róluk majdnem megfeledkeztem. :mrgreen:
Mezner2 írta:Eriksen sem sokáig lesz Spurs játékos, erre akármekkora összegben mernék fogadni, már azon is csodálkoztam, hogy az Ajaxból nem egy Real/MU kaliber csapatba igazolt, eszméletlen tehetség a srác.
Egyelőre egészen hihetetlen, amit művel, gyakorlatilag napok alatt szinte tökéletesen beilleszkedett az új közegbe, a csapatba (Vertonghen style 8) ), néha már-már úgy mozgatja az együttest, olyan szinten kontrollálja a játékot, mintha már évek óta itt játszana.

Remélem, minél tovább élvezhetjük a játékát a White Hart Lane-en. (Mondjuk nem tudom, hová is mehetne majd... Real kilőve, ott van Isco meg Modric, a Chelsea tele van támadó középpályásokkal, a City szintúgy, talán a United még ott van mint lehetőség, így, hogy nem igazoltak klasszikus irányítót a nyáron. Mondjuk a Barçában is elnézném Xavi utódjaként. :D )
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.20. 11:26:02

Gareth Tello írta:3-0-ra vertük a Tromsö együttesét az EL nyitányán, Defoe duplázott, Lamelának megvolt az első gólpassza, Eriksennek pedig az első gólja - de micsoda gól! :shock:

Összefoglaló:
Szép volt, fiúk, jöhet majd a Macskahalacska október elején. 8)
Eriksen sem sokáig lesz Spurs játékos, erre akármekkora összegben mernék fogadni, már azon is csodálkoztam, hogy az Ajaxból nem egy Real/MU kaliber csapatba igazolt, eszméletlen tehetség a srác.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.20. 10:34:12

Ha komolyan veszik, akkor a legnagyobb esélyesei az EL-nek a sarkantyúsok. A keretük is van olyan erős, hogy bírják a több frontos harcot.Talán még a Fiorentinát sorolnám az esélyesek közé, meg persze biztosan lesz még 1-2 meglepetéscsapat, akik oda érhetnek a végén, mint minden évben.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.20. 09:07:50

3-0-ra vertük a Tromsö együttesét az EL nyitányán, Defoe duplázott, Lamelának megvolt az első gólpassza, Eriksennek pedig az első gólja - de micsoda gól! :shock:

Összefoglaló:
Szép volt, fiúk, jöhet majd a Macskahalacska október elején. 8)
Avatar
h3x0r
Madridista
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2012.06.28. 11:06:52
Tartózkodási hely: Nagyvárad, Kolozsvár

2013.09.18. 23:57:53

„Nem sokkolt a vereség – így a Chelsea menedzsere, José Mourinho a váratlan vereség után. – Néha győzöl, néha nyersz. Ez a realitás, hogy néha nem győzöl. Nem örülök, természetesen, visszaléptünk futballban a selejtezőkhöz képest, de vállaljuk a felelősséget. Van még hátra öt mérkőzésünk, hogy annyi pontot szerezzünk, amennyi elég az első két helyezés valamelyikére. A Basel ügyesen játszott, nálunk sokat volt ugyan a labda, de nem alakítottunk ki helyzeteket. A Basel akkor egyenlített, amikor a legjobban játszottunk az egész mérkőzésen, azután beállt védekezni. A csapatom jól védekezik szögleteknél, de még nem vagyunk olyan érettek, hogy ne hibázzunk bizonyos szituációkban. A vereségnek nincs egyéni felelőse. Egyébként azért rotálom a csapatot, mert megtehetem, a csapat szerkezete változatlan, és a játékosoknak meg kell harcolniuk a helyükért."
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.09.18. 23:33:42

Otthon égett a Cselzi,kíváncsi vagyok Nyunyinnyó speciál zéró most majd kire fogja a vereséget! :mrgreen:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.18. 21:34:15

socio66

2013.09.01. 11:11:28

A mai Nemzeti Sport is elég cinikus hangvételű cikkben ír erről az újabb nyilatkozatáról, de hát ennyi idő után már tényleg nem tudom ki kajálja meg a baromságait.
Ugyanaz a lemez pörög megint, komolyan kíváncsi vagyok mikor unja meg.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.09.01. 10:55:12

Boixos írta:szánalmasabb[/url] természetesen mindig más a hibás, mindig kívűlről nyúlnak bele a bugijukba, sohasem a rossz taktika vagy az általa preferált ideggyenge vaddisznók dúlása a gáz...
kár, h még mindig van fizetőképes kereslet erre a falloszra.
'Most a Chelsea-hez jöttem, és tíz emberrel kellett Szuper Kupa döntőben játszanom. Lehet analizálni és következtetéseket levonni. Szerencsétlen vagyok. Csak ennyi.'

Az a baj, hogy az ilyen kártékony emberek mint MOÚ is, a folyamatosan médiában használt gumicsontokkal megfertőzik sok futball szurkoló köztudatát. [-X És aki esetleg nem ismer egy adott csapatot vagy a vele kapcsolatos dolgokat, akkor az ilyen emberek jóvoltából is ez a kép jöhet át természetesen sajnos. :cry: A Chealsénél és a Realnál folytatott munkássága különösen igaz erre, csak azt nem értem hogy ezt a szerepjátékot meddig lehet még játszani.Mert már a kommentátoroknak is itthon mint mondjuk pl. F.Ricsinek is feltűnt Mou igazi jelleme, aki valahogy úgynyilatkozott hogy: tudjuk hogy az ő játékosai és csapatai mindig ártatlanok. Úgyhogy nem tudom hogy meddig lehet ezt a szerepjátékot folytatni, de mostmár szerintem sok embernek kezd felnyílni a szeme vele kapcsolatban. =D> Az a feltűnő nála, hogy neki mindig 2 ellensége van:1. Az adott csapat, vagy azon belül az edző. 2. A játékvezetők. :D :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.09.01. 11:15:15-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.09.01. 10:17:14

nem tudom, ki hogy van vele, de nekem már egyre szánalmasabb ennek az arcnak a szenvelgése egy-egy bebukott meccse után. természetesen mindig más a hibás, mindig kívűlről nyúlnak bele a bugijukba, sohasem a rossz taktika vagy az általa preferált ideggyenge vaddisznók dúlása a gáz...
kár, h még mindig van fizetőképes kereslet erre a falloszra.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.08.31. 16:44:19

Sanama írta:
Kiemelted az egyik oldalt, viszont a mérleg másik nyelvére nem raktad oda, h kb Cech volt a MoM, mert fogott, mint az indigó
Szal azért volt teljesítmény a BM mögött, nem csak úgy bemakkoltak 2 gólt a semmire. Még akkor sem, ha úgy és akkor esett a 2. gól, ahogy...
Azért nem említettem, mert Cech a legtöbbet a hosszabbításban fogta, ha jól emlékszem. Ahogy meg írtam, hogy ha egy kis szerencséje van a Chelseanek, akkor 90 perc alatt lerendezheti, és akkor nincs se hosszíbbatás, se büntető.

Az tény,hogy a hosszabbításban, főleg miután egykapuzott a Bayern, volt vagy 3 hatalmas védése.

Ami a másik témát illeti. Akkora vérfürdő azért nem volt szerintem. 1 pirossal tényleg szemetebb volt a Chelsea.

Viszont amit Ricsi mondott a meccs alatt, azon el lehet gondolkozni. Guardiola kivette azt a Bayern játékából, amivel tavaly szétvertek mindenkit.
A legtöbbet a ráadásban fogta, de azért a rendes időben is ott kellett lennie. Pont azért volt jó a meccs, mert a nagy iram mellett itt is-ott is megvoltak a helyzetek. Ezért nem gondolom, h érdemtelen lenne a BM győzelme. Tettek ők is érte bőven.

Nem vérfürdőt írtam, hanem rugdosást. Rengeteg olyan volt, amikor már tette tovább a bajor a labdát és még lendületből odapakoltak egy kisebb-nagyobbat meg a könyöklések, meg az ilyen csodás, Jo5é csapattól elmaradhatatlan finomságok... Ez a piszkos játék nagyon böki a szemem.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.08.31. 16:35:03

Kiemelted az egyik oldalt, viszont a mérleg másik nyelvére nem raktad oda, h kb Cech volt a MoM, mert fogott, mint az indigó
Szal azért volt teljesítmény a BM mögött, nem csak úgy bemakkoltak 2 gólt a semmire. Még akkor sem, ha úgy és akkor esett a 2. gól, ahogy...
Azért nem említettem, mert Cech a legtöbbet a hosszabbításban fogta, ha jól emlékszem. Ahogy meg írtam, hogy ha egy kis szerencséje van a Chelseanek, akkor 90 perc alatt lerendezheti, és akkor nincs se hosszíbbatás, se büntető.

Az tény,hogy a hosszabbításban, főleg miután egykapuzott a Bayern, volt vagy 3 hatalmas védése.

Ami a másik témát illeti. Akkora vérfürdő azért nem volt szerintem. 1 pirossal tényleg szemetebb volt a Chelsea.

Viszont amit Ricsi mondott a meccs alatt, azon el lehet gondolkozni. Guardiola kivette azt a Bayern játékából, amivel tavaly szétvertek mindenkit.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.08.31. 16:20:15

Sanama írta:Nem szeretem Mout meg a Chelsea-t, de ezt nem érdemelte meg a Bayern.
Rendes játékidőben Neuer illetve a kapufa bemakkolta eléggé a Bayernek, aztán a végén, meg szintén összemákoltak egy gólt.
Lukaku gyerek szegény...
Kiemelted az egyik oldalt, viszont a mérleg másik nyelvére nem raktad oda, h kb Cech volt a MoM, mert fogott, mint az indigó ;)
Szal azért volt teljesítmény a BM mögött, nem csak úgy bemakkoltak 2 gólt a semmire. Még akkor sem, ha úgy és akkor esett a 2. gól, ahogy...

Másrészt elég alpári volt a kékektől a rugdosódás, amit műveltek, kiegészítve a rengeteg könyökléssel. Bár ezzel az edzővel ez alap ugye =D>

ÉS ha már említem, akkor erre is utal már:
ZBarca írta:Először is kezdjük azzal: Ribery-t már az első félidőben ki kellett volna állítani! :evil: De ettől még tényleg nagyot küzdött a Bayern, meg minden, de fogadok, nem sikerült volna, ha nem lett volna ott Ribery!
Folytassuk azzal, h ha visszanézegetnénk a szabálytalanságokat, akkor lehet, h már korábban kellett volna vmelyik orosznak távoznia, illetve nem kizárt, h nem egy ember mínuszba kerültek volna ha minden sárgás szitu meg is kapja a lapot. Szintén a mérleg másik nyelve ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.08.31. 10:12:26

Annak örülök, hogy Pep végre belátta, hogy nem kellene erőltetni itt ezt a csatár nélküli játékot.
Sokkal nézhetőbb foci volt ez a Bayern részéről.
Attól féltem, hogy Pep a labdabirtoklás oltárán fel fogja áldozni a Bayern gyorsaságát-lendületét.
Mert bár néha itt is volt néha kétségbeesett tili-toli hátul, de lendület is volt azért.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.08.31. 09:27:42

Korrekt meccs volt, nem panaszkodhatunk. Igazi Pep-Mou rangadó. Egyik csapatot sem kedvelem, de örülök Pep sikerének! Az utolsó 11-esnél pedig megmondtam, h kihagyja. Látszott rajta. Már amikor odasétált, remegett. Mou ez a te szegénységi bizonyítványod... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.08.31. 08:17:29

Először is kezdjük azzal: Ribery-t már az első félidőben ki kellett volna állítani! :evil: De ettől még tényleg nagyot küzdött a Bayern, meg minden, de fogadok, nem sikerült volna, ha nem lett volna ott Ribery!
Másodszor: Tényleg jó meccs volt, keményen hajtottak a csapatok.
Meccsindex (saját): 9.0
Kép
Válasz küldése