Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.23. 21:35:32

Tudom már mi szítja a vitát megint.
Madridisták betojtak, hogy Matyő leveszi Rodríguezt a pályáról :D
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.07.23. 21:01:58

Minden igazolásnál van ügynöki díj, csakúgy mint aláírási pénz, szerinted Bale két puszit meg egy golyós tollat kapott azért Pereztől, hogy Madridba szerződjön ? ? Csak rohadt érdekes, hogy ezt a világtörténelem során csak Neynél vették oda az átigazolási összeghez ! Kifizettünk még X milliót azért, hogy a Santosból 3 játékosra elővásárlási jogunk legyen, ha nem kerülnek hozzánk akkor jön vissza a cash, ilyet sem láttam még, hogy máshol hozzáadnak egy átigazolási összeghez, itt sikerült =D> Lehet ezt csűrni csavarni, meg mindent hozzáadni az igazoláshoz, majd a bíróság eldönti, amíg nincs semmi hivatalos addig él az ártatlanság vélelme ... Ha jól emlékszem még semmi jogerős ítélet nem volt, amennyiben igen, akkor megkövetlek ! De, hogy ezen miért rugóztok ennyire azt még mindig nem értem :lol: :lol: De csináljátok, csak a saját szemétdombotokon és ne itt, minden héten újra felhozva a témát

Sőt Neymarnal fordult elő először olyan, hogy egy madridi lap azért hozta le 140 millára, mert hozzáadták azt amennyit keresni fog, stb. ez is nonszensz =D> Bár aki ismeri a munkájukat, képek hamisítása leshelyzetekről, játékosok eltüntetése a képről, hogy a saját igazukat bizonyítsák az már semmin nem lepődik meg a két szennylappal kapcsolatban... Az a szép, hogy ezeket ti ugyanúgy eszitek mint szerintetek mi a Neymar storyt, tőlünk mégsem járnak át asztalt csapkodni emiatt !
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.07.23. 21:01:12

Igazából rossell-perez, egyik kutya másik eb. Csak a madridisták néha olyannyira tényként kezelik minden "érdekes" nyilatkozatát, és hozzák fel olyan példának a szavait az érveiknél, mintha megkérdőjelezhetetlen igazság lenne, amit mondott, hogy talán megbocsátod nekem ferni, ha több, mint zavaró, és beleszólok az egyébként értelmetlen vitába.
Amúgy ne haragudj, de ebben az esetben tényleg elég valószínű, hogy perez csak azért nyilatkozta ezt, hogy ne úgy tűnjön a madridi szurkolóknál, hogy hiába ajánlott a madrid többször annyit neymarnak, ő csak azért is a barcát választotta, ezt nyilván nem nyilatkozhatta le, hogy bocs, nem kellett neki a kacsalábonforgó, beéri a szimpla jakuzzival, mert a barca szimpibb neki. :D szóval inkább azt mondja a politikus, hogy 100-nál több lett volna így nem érte meg, szóval kiszálltunk önként a bugiból, mennyivel jobban hangzik, mint hogy bemutatott nekünk a srác. :D

amúgy más téma (gondolom mindenki bánatára :D ), madridisták, Ti ezt jobban tudjátok: milyen igazolások vannak még képben a hírek szerint nálatok? Elsősorban a védekező középpálya érdekelne (ha van esetleg név).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára na0421 2014.07.23. 21:08:50-kor.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.07.23. 20:48:43

Mezner2 írta: Persze mivel 40 milla fajdalompenzt kellett volna nekunk fizetnie..... Ez nem igy megy, ahogy te elkepzeled, a birosag dolga bizonyitani az ellenkezojet, amig ez nem tortenik meg addig bizony 57 milla, akkoris, ha te agyergorcsot kapsz ettol! Rosell meg azert mondott le, hogy az 57!!!bol miert oda ment 40 ahova..., Nem masert
tehát a 40 millás fájdalompénzt készpénznek veszed....
a tényeket a 40 mllióról meg még az erre rájövő 10 milkás aláírás pénzről, ami kb egy és ugyanaz, csak máshogy elkönyvelve (és érdekes módon erre tegnap valamiért nem is reagáltál, lehet épp nem olvastad, hogyne...) azt nem...

és volt még itt 2,7 millió ügynöki díj, ami szintén Neymar apjának ment, mert a 40 millió meg az a tízes még nem volt elég... és még egy 2,5 millió játékosmegfigyelésre, szintén a Neymar famíliának... mert ők ehhez értenek gondolom és komoly kiépített játékos-megfigyelő hálózatuk van...
és volt még 4 millió marketingra, ami nem derült ki kihez is ment, ezért bele se számolnám...
ezek itt a tények.
55,2 millió ment el tisztán csak Neymaréknak (+2,5 Neymar alapítványának, de azzal nincs baj ugye), amit úgy könyvelhetnek el, ahogy akarnak...
ezek tények, nem a 40 milliós fájdalompénz...
és ha ennyire minden rendben lett volna nem lettek volna a pártolótagok elől se eltitkolva a dolgok, amiből lett ez az egész Cases-ügy... de ezeket a köröket már 100szor lefutottuk, legyen neked Neymar annyi amennyit te szeretnél.
"+ Perez is nyilatkozta"

:D akkor ez szentírás nem is értem min megy a vita, mert ha perez megmondta akkor az úgy is van, ez tök evidens :D
előbb hiszek Pereznek, mint Rosellnek, aki fél éven át rejtegette a Neymar-ügy részleteit és miután lemondott derültek csak ki a dolgok és most meg bíróságra járkál...
tudom, Perez se szentéletű, ez egyértelmű, de egy kicsit komolyabb figura, mint Rosell és bandája és inkább adok Florentino szavára....
tudom milyen a hímvessző másik oldalán, végignéztem Calderónt, aki Mijatoviccsal az oldalán ügyeskedett...
nem mindegy nektek mennyi volt? ez valami titkos madridista fétis h nonstop ezen lovagoltok? hihetetlen h már egy éve ezen rágódtok...
tudod pöppet zavaró, hogy Bale folyamatosan 100 milla meg Illarra is 38 volt és folyamat csak a felfelé kerekítés... és zavaró, hogy egyesek képesek maguknak beadni Neymar 57-jét, de Balere lazán rámondják, hogy 100 millió... és jönnek azzal, hogy Levy szivárogtatta ki a 100milliót, mert ez tök természetes, hogy egy klub elnöke rácsörrent a BBCre, hogy ez meg ez annyi volt :lol:
Soha nem fognak megnyugodni.
Mikor téma volt náluk a leigazolása a túlnyomó többség alig várta a transzfer létrejöttét. Aztán mikor egyre valószínűbb volt, hogy hozzánk jön, úgy fordult meg az arány és az addig várva várt tehetségből, úgy lett egy túlsztároltripacsnekemnemiskéne játékossá.
Sose nyelik le ezt a békát.
ezt meg hiába akarjátok megmagyarázni ez egy természetes szurkolói reakció és kész, nem több... beleláthattok itt akármilyen békát, de ez szokott lenni.
Suarez se volt itt félisten, amikor közel volt a Realhoz...
ment a jól beleillik a Pepe-Ramos duóhoz... és azóta mennyit fordult a világ ugyebár...
ez ilyen.

kicsit más példa, de ahogy Cesc eligazolt máris nem annyira kár érte, Thiagonál is előjöttek ezek, Kroosnál ne tudjátok 1-2 embernél mik mennek a Bayern fórumon és a többi...
ilyen a szurkoló, persze ti ezt a legkönnyebben a Realosokkal tudjátok azonosítani, mert abból láttok a legtöbbet, ami tök természetes.
madridista
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.07.23. 20:39:18

ZBarca írta:Azért nem hoztuk nyilvánosságra a 120 milliós kivásárlási árat, mert nem akartuk, hogy Cöröhét egója maradandó károsodást szenvedjen. :D
Bale a legdrágább játékos a világon, lenyilatkozta Levy is, hogy 100 milla volt, inkább az ő szavára adok mint a megalománéra ...
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.23. 20:37:05

Azért nem hoztuk nyilvánosságra a 120 milliós kivásárlási árat, mert nem akartuk, hogy Cöröhét egója maradandó károsodást szenvedjen. :D
Kép
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.23. 20:18:00

S.Agüero írta:
GonzalezRaul írta:Nem a béka lenyeléséről van szó, hanem a valós vételár letagadásáról. A bíróság majd kideríti és pont. Kár ezt túlragoznotok.
Mindennel együtt volt 86 millió. Megmutatták a papírokat, minden oldal lehozta, de ti még mindig ezen rágódtok, hogy az nem 86 volt, hanem 114 meg 120. Akkor legyen nektek annyi, örüljetek neki, kész.
Plusz még rögtön befizettek ezen ügy miatt 13,6 millió euró adót rögtön zokszó nélkül előre. Vajon miért? Miért mondott le akkor az elnök? Miért BELSŐ EMBER :!: kezdett problémázni és nem beépített Perez ügynök? Vaj van a fejükön ennyi. Ezzel sincs semmi gond, csak ti utánunk jöttök költekezésben, közben szidjátok a Madridot az átigazolási politikája miatt. Mi tudjuk mennyit költünk, nem szégyeljük, nem mutogatunk a PSG-re meg a Monaco-ra vagy a Cityre. Ti meg sokat költötök és mutogattok. Ennyi. Nem több. Nem Neymarról van szó. Ezt kell felfogni. [-o<
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.23. 19:06:44

GonzalezRaul írta:Nem a béka lenyeléséről van szó, hanem a valós vételár letagadásáról. A bíróság majd kideríti és pont. Kár ezt túlragoznotok.
Mindennel együtt volt 86 millió. Megmutatták a papírokat, minden oldal lehozta, de ti még mindig ezen rágódtok, hogy az nem 86 volt, hanem 114 meg 120. Akkor legyen nektek annyi, örüljetek neki, kész.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.23. 18:43:29

GonzalezRaul írta:Nem a béka lenyeléséről van szó, hanem a valós vételár letagadásáról. A bíróság majd kideríti és pont. Kár ezt túlragoznotok.
Kár azt is túlragozni, hogy milyen érzés lenne, ha téged és a szurkolótársaidat bélyegeznének meg, mert a kedvenc csapatod vezetősége hazudozik. :wink: Erről szerintem Barcelona-drukkereknek sincs értelme beszélni, mert Rosellék, és valószínűleg Neymarék sara az egész.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.23. 18:43:04

fanbarca írta:Nagy igazolás James Rodriguez csak nem nagyon értem hova. Ronaldo, Bale, Di María, Isco, James Rodriguez.. s mindez 2, max 3 posztra. Kicsit nagy a sztárparádé, ha Di María elmegy (ami nem valószínű, mivel a PSG nem költhet sokat idén), akkor is. Mindenesetre a srác nagyon szimpatikus, ahogy megvédte a drukkert a bemutatásán, nagy + neki. :)
Nem is kell nagyon érteni! James jó játékos ez vitathatatlan de tény hogy felesleges Madridba csak ugye a real mindenkit meg akar venni és meg is vesz akik fölkaptak és James most nagyon is az még ha nincs is rá szükség.Az azért durva hogy a real 3 játékosér majdnem kifizetett 300milliót :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca0000 2014.07.23. 18:43:55-kor.
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.23. 18:31:13

Nem a béka lenyeléséről van szó, hanem a valós vételár letagadásáról. A bíróság majd kideríti és pont. Kár ezt túlragoznotok.
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.07.23. 18:12:57

Capon írta:
S.Agüero írta:Hihetetlen, hogy 1 év után még mindig a Neymar-ügyön csámcsognak a madridisták. :lol:
120 milla volt, megnyugodtatok? :D
Soha nem fognak megnyugodni.
Mikor téma volt náluk a leigazolása a túlnyomó többség alig várta a transzfer létrejöttét. Aztán mikor egyre valószínűbb volt, hogy hozzánk jön, úgy fordult meg az arány és az addig várva várt tehetségből, úgy lett egy túlsztároltripacsnekemnemiskéne játékossá.
Sose nyelik le ezt a békát.
A madridista felsőbbrendűség nem engedi ennek megemésztését, az nem zavarja őket, hogy a mai szurkolók életében már semmivel nem sikeresebbek más kluboknál (elmúlt 30 év mondjuk), és közel sem minden játékos álma már náluk játszani, mára fontosságban felnőtt hozzájuk pár klub, és nehezen viselik, hogy leginkább a dicső történelemre hivatkozhatnak, bár tavaly leesett nekik, ami leesett, ezt nem lehet tőlük elvitatni, vagy elvenni, de a sok évi alázást amit rájuk mértünk, úgy néz ki, hogy még ez sem tudja teljesen feledtetni, ezért nyilvánulnak meg hányadék módon minden létező felületen, és foglalkoznak többet velünk mint magukkal ! Semmi gond nincs ezzel, a feladat adott, vissza kell őket tenni a helyükre ! Bízom a csapatban !!! Visca !! :wink:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.23. 18:04:37

S.Agüero írta:Hihetetlen, hogy 1 év után még mindig a Neymar-ügyön csámcsognak a madridisták. :lol:
120 milla volt, megnyugodtatok? :D
Soha nem fognak megnyugodni.
Mikor téma volt náluk a leigazolása a túlnyomó többség alig várta a transzfer létrejöttét. Aztán mikor egyre valószínűbb volt, hogy hozzánk jön, úgy fordult meg az arány és az addig várva várt tehetségből, úgy lett egy túlsztároltripacsnekemnemiskéne játékossá.
Sose nyelik le ezt a békát.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2164
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.07.23. 17:51:50

Nagy igazolás James Rodriguez csak nem nagyon értem hova. Ronaldo, Bale, Di María, Isco, James Rodriguez.. s mindez 2, max 3 posztra. Kicsit nagy a sztárparádé, ha Di María elmegy (ami nem valószínű, mivel a PSG nem költhet sokat idén), akkor is. Mindenesetre a srác nagyon szimpatikus, ahogy megvédte a drukkert a bemutatásán, nagy + neki. :)
més que un club
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.23. 15:47:36

Hihetetlen, hogy 1 év után még mindig a Neymar-ügyön csámcsognak a madridisták. :lol:
120 milla volt, megnyugodtatok? :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.23. 15:42:14

Alfa írta: köztudott, hogy a real több fizetést adott volna neynek és több pénzt is a Santosnak vagy mit tom én , hogy kinek a lényeg az, hogy többet kínáltak és Neymar pedig inkább a kevesebb pénzt választotta ( és ha minden igaz így a szülei is kevesebbet kaptak )
Most tök gáz, hogy megint ilyet írok, ne nézzetek Madridistának.. :lol: De tudtommal nálunk a reklámokból beérkező jövedelem teljes mértékben őt illeti, a Realban meg vagy 40%-ot a klub tartana meg. Ami a világ legnagyobb marketingértékével rendelkező sportolójánál - nemrég csináltam ebből prezentációt, akkor olvastam, hogy ő vezet - biztos nem kevés pénz, úgyhogy én azért utánaszámolnék szívesen, hogy hol mennyit keresett volna a "valóságban"..

De igazából szerintem egyikünknek sincs "joga" a másikra dobálózni az utóbbi évek alapján, mert az elmúlt 2 esztendőben mindkét csapat vett 1-1 75-80 millió fölötti játékost, ráadásul úgy, hogy másik posztokon nagyobb szükség lett volna változtatásokra.. Jelenleg nem vagyunk jobbak, mint a Real, és ezzel a Hámesz igazolással az ő idei "tudatos igazoláspolitikájuk" is enyhén megdőlni látszik, mert lehet, hogy nem jön rosszul a srác, de máshova inkább kellene nekik játékos szerintem, meg ez a 80 millió erősnek tűnik így elsőre. Na de inkább befejeztem a prédikálást.. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.23. 15:40:14

volt1 írta:Hát engem nagyon nem érdekel mennyibe is került Neymar.
ehhez képest csak lovagolsz tovább a témán :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.23. 15:27:14

na0421 írta:"+ Perez is nyilatkozta"

:D akkor ez szentírás nem is értem min megy a vita, mert ha perez megmondta akkor az úgy is van, ez tök evidens :D amúgy meg ha hámeszért ment zsebből a 80 milla, mért fájt volna pereznek neymarra több mint 100 milla, főleg hogy a Barca elől halászhatta volna el? nagyon komálom hogy pár madridista úgy idézi ezt a megalománt néha, mintha minden szava Krisztus tanítása volna :D (akinek nem inge..)

egyébként ezeken a dolgokon azért felesleges vitatkozni, mert soha a büdös életben nem derül ki, hogy valójában ki mennyibe került, vagy kit mennyiért adtak el..én pl a nyakamat teszem rá hogy a Bél biznisz nem 91 volt, de arra is hogy ney nem 57 volt :wink:
Mondjuk a Rossell dolog akkor vált tényleg "érdekessé", amikor kiderült, hogy az 57-ből 40 ment a Neymar&Neymar Kft.-nek, vagy minek, magyarán kb kifizettük Messi akkori éves fizetésének a kétszeresét a famíliának zsebbe, és még ugye az alapbér amit kap..nem csoda hogy pár játékosunknál kiborult a bili na :)
A reálosok azért lovagolnak a témán mert fájt nekik , hogy valaki nemet mondott nekik , köztudott, hogy a real több fizetést adott volna neynek és több pénzt is a Santosnak vagy mit tom én , hogy kinek a lényeg az, hogy többet kínáltak és Neymar pedig inkább a kevesebb pénzt választotta ( és ha minden igaz így a szülei is kevesebbet kaptak ) . Tavaly érdekes volt , hogy amíg a realnak volt esélye leigazolni Neymart addig mindenki istenítette aztán amikor beintett nekik hirtelen már nem is volt olyan király és már csak egy színész k.csög lett belőle aki egy egyenest nem tud a labdába rúgni. A Bél bizniszről meg annyit , hogy szigorúan az átigazolási összeget nézve ( nem az egyéb kiadásokat ) szerintem csak azért mondtak 91 milliót , hogy roncika maradhasson a világ legdrágább igazolása és így nem esett seb a kicsi szívecskéjén és az egóján . A Rosell ügy pedig a tavalyi lejárató kampány egyik állomása volt amiben benne volt Messi adócsalása , a képek amik szerint megcsalta a barátnőjét , a neymar ügy , az átigazolási eltiltás , nem lehet biztosan tudni , hogy ezt ki akarta így ( perez papa )
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.07.23. 15:20:37

Bocsesz volt1, nem akartalak megbántani, úgy látszik csak nekem jött át úgy az írásod, mintha tény lenne az, hogy ha perez kifizeti a zsét, akkor ney a Tiétek, és ez egyenes bizonyítéka annak, hogy nem 57 volt, hanem kb 90. De remélem nincs harag :wink:
Avatar
volt1
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.07.15. 11:27:44

2014.07.23. 15:14:40

Hát engem nagyon nem érdekel mennyibe is került Neymar. Nem az én dolgom. De amikor valaki valótlant állít az már zavar. James 80, Bale 100 pedig hivatalos James ára nem is volt még kijelentve és Bale ára pedig hivatalosan 91m. A Madrid játékosok ára folyamatosan el van túlozva, felkerekítve de ha a Barca vesz valakit az meg le van kerekítve. Több volt az 57milliónal, ha hiszed ,ha nem. Még a katalánok is 86 milliót írnak, ahogy palesz is megemlítette. De hagyjuk is, nem fogok ezen vitázni.

Palesz neked meg jár a taps. Jó látni ,h valaki nem elfogult a saját csapatával szemben. =D>
akkor ez szentírás nem is értem min megy a vita, mert ha perez megmondta akkor az úgy is van
Ez meg... Nem mondtam ,h úgy van ahogy Perez mondja. De kicsit túl sok a bizonyíték nem de? :wink: Az is csak egy érv volt, de van mellette több más érv is. Na de én itt végeztem is.

Szerk: Igen, az is lehet ,h a Bale biznis nem volt 91m, de mégis közelebb van a valósághoz mint a Neymar 57m.
MADRIDISTA
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.07.23. 15:08:19

"+ Perez is nyilatkozta"

:D akkor ez szentírás nem is értem min megy a vita, mert ha perez megmondta akkor az úgy is van, ez tök evidens :D amúgy meg ha hámeszért ment zsebből a 80 milla, mért fájt volna pereznek neymarra több mint 100 milla, főleg hogy a Barca elől halászhatta volna el? nagyon komálom hogy pár madridista úgy idézi ezt a megalománt néha, mintha minden szava Krisztus tanítása volna :D (akinek nem inge..)

egyébként ezeken a dolgokon azért felesleges vitatkozni, mert soha a büdös életben nem derül ki, hogy valójában ki mennyibe került, vagy kit mennyiért adtak el..én pl a nyakamat teszem rá hogy a Bél biznisz nem 91 volt, de arra is hogy ney nem 57 volt :wink:
Mondjuk a Rossell dolog akkor vált tényleg "érdekessé", amikor kiderült, hogy az 57-ből 40 ment a Neymar&Neymar Kft.-nek, vagy minek, magyarán kb kifizettük Messi akkori éves fizetésének a kétszeresét a famíliának zsebbe, és még ugye az alapbér amit kap..nem csoda hogy pár játékosunknál kiborult a bili na :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.23. 14:56:43

volt1 írta:
Mezner2 írta:Sehol!!! nem derult meg ki az 57 millio ellenkezoje ! Semmi hivatalos szam nem jott meg ki a vegleges arrol igy addig ez tekintheto annak! De latom a lenyeget sikerult megfogni, ehhez gratulalok :D :D
Szerintem meg Rosell nem véletlenül mondott le és nem is véletlenül indult ellene eljárás. :wink: De nyugodtan elhiheted ,h 57 millió volt mert úgy sem igaz.
+Perez is nyilatkozta ,h több mint 100 millióba került volna a Madridnak ,h ha meg akarták volna szerezni Neymart. Nem véletlenül.
nem mindegy nektek mennyi volt? ez valami titkos madridista fétis h nonstop ezen lovagoltok? hihetetlen h már egy éve ezen rágódtok... te amugy honnan tudod h mi igaz meg mi nem?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.07.23. 14:55:27

volt1 írta:
Mezner2 írta:Sehol!!! nem derult meg ki az 57 millio ellenkezoje ! Semmi hivatalos szam nem jott meg ki a vegleges arrol igy addig ez tekintheto annak! De latom a lenyeget sikerult megfogni, ehhez gratulalok :D :D
Szerintem meg Rosell nem véletlenül mondott le és nem is véletlenül indult ellene eljárás. :wink: De nyugodtan elhiheted ,h 57 millió volt mert úgy sem igaz.
+Perez is nyilatkozta ,h több mint 100 millióba került volna a Madridnak ,h ha meg akarták volna szerezni Neymart. Nem véletlenül.
Persze mivel 40 milla fajdalompenzt kellett volna nekunk fizetnie..... Ez nem igy megy, ahogy te elkepzeled, a birosag dolga bizonyitani az ellenkezojet, amig ez nem tortenik meg addig bizony 57 milla, akkoris, ha te agyergorcsot kapsz ettol! Rosell meg azert mondott le, hogy az 57!!!bol miert oda ment 40 ahova..., Nem masert
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.23. 14:52:19

A Neymar témához:
Még a 'Sport' is 86-nak írja, pedig ők elfogultak velünk kapcsolatban..
GonzalezRaul írta:A Barca játékosok fizuja, két éves adat.
Aztán csoda, ha Dani nem kell senkinek.. :roll: Gondolom azóta nem csökkent a fizetése. Nem is értem, hogy hogy kaphatott ő többet, mint Xavi és Ini.. :?
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.23. 14:48:30

A Barca játékosok fizuja, két éves adat. A félkövérrel jelöltek elég durva. Jó lenne egy mostani összehasonlítás. Hátha belinkel valaki egy HITELES linket...
A Barca játékosok heti fizetése:
Lionel Messi - £225,000
Daniel Alves - £200,000
Xavi - £165,000
Victor Valdés - £140,000

Alex Song - £120,000

David Villa - £120,000
Carles Puyol - £120,000
Andrés Iniesta - £115,000
Javier Mascherano - £110,000
Gerard Piqué - £100,000
Cesc Fàbregas - £94,000
Jordi Alba - £87,000
Alexis Sanchez - £87,000
Pedro - £87,000
Eric Abidal - £84,000
Adriano - £50,000
Thiago - £38,000
Ibrahim Afellay - £37,500
José Manuel Pinto - £33,500
Sergio Busquets - £33,500
Keirrison - £21,000
Isaac Cuenca - £15,750
Cristian Tello - £15,000
Montoya - £14,000
Kép
Válasz küldése