Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.17. 18:10:28

Erxy írta:Official: Barcelona announce a deal on the renewal of midfielder Sergi Roberto (22) until 2019, buyout fee 30M, could rise to 40M

ennek örömére villanthatna már végre valamit, akár már ma este is.
:lol: :lol: :lol:

joke of the year =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.17. 17:41:14

Official: Barcelona announce a deal on the renewal of midfielder Sergi Roberto (22) until 2019, buyout fee 30M, could rise to 40M

ennek örömére villanthatna már végre valamit, akár már ma este is.
Kép
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.08.19. 20:20:45

kristop írta:én nagyon bírtam a bében, még amikor jdsel és thiagoval játszottak együtt. akkor azt mondtam, hogy belőle lesz valaki felnőtt szinten is, dos santosból viszont nem. hát úgynézki tévedtem. pontosan az ellentétét mutatja a felnőtt csapatban, mint lent. ott ő volt a dinamika, ahogy agilisen mindig előre vitte a labdát, rávezette a védőkre és mindig veszélyt teremtett. itt most a veszély ellentéte, lehet tényleg neki se ártana egy kölcsön. vagy csak egyszerűen nem tudja megugrani a bé és nagycsapat közötti szakadékot, nem ő lenne az első.

Szerintem is jó lenne kölcsönadni, azt mondtak, hogy akkora tehetseg, hogy majd ő lesz Xavi utódja, hát ezt egyelőre nem mutatta, csak oldalpasszokat meg alibizést láttunk tőle az elmúlt szezonban.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.19. 18:36:08

én nagyon bírtam a bében, még amikor jdsel és thiagoval játszottak együtt. akkor azt mondtam, hogy belőle lesz valaki felnőtt szinten is, dos santosból viszont nem. hát úgynézki tévedtem. pontosan az ellentétét mutatja a felnőtt csapatban, mint lent. ott ő volt a dinamika, ahogy agilisen mindig előre vitte a labdát, rávezette a védőkre és mindig veszélyt teremtett. itt most a veszély ellentéte, lehet tényleg neki se ártana egy kölcsön. vagy csak egyszerűen nem tudja megugrani a bé és nagycsapat közötti szakadékot, nem ő lenne az első.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.19. 18:10:37

visca el barca írta:egyszer volt egy elég jó megindulása, csak nem jött jól a passz sandronak. sztem a képességeivel nem lenne baj, de annyira önbizalom hiányos tutyimutyi a játéka h rossz nézni.
ez egyébként így van. néztem anno B-be is, ott sokkal bátrabban vállalkozott, sokkal bevállalósabbnak tűnt. különleges játékos akkor sem volt, inkább olyan, mint akit 13 éves korában beraktak a Masiába és szorgalmasan végigedzette az éveket. nincs gondja a labdával, nem pattan el tőle stb., de a plusz hiányzik belőle.
engem nem zavar hogy nálunk van, Rafiánhától úgy sem fog perceket elvenni, mert ő "Lucho embere", és nem is tűnik SR egy rendbontó alaknak.. :lol:
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.08.19. 17:59:45

Amúgy, ha augusztus végét írjuk és Songot még mindig nem tudtuk lepasszolni, akkor remélem LE őt is elküldi kölcsönbe.

Amúgy bárcsak az elmúlt két évben mindig kölcsönbe lett volna küldve, és játszott volna kisebb csapatokban 2 teljes szezont.

Ha Deunál volt annyira tökös Lucho, hogy megváltoztassa a döntését és elküldje kölcsönbe, akkor tegye meg SR-nél is. Arra mindenesetre semmi szükség, hogy már lefutott meccseket kapjon 10-20 perceket. Ha kapna felelősséget, meg vezér szerepkört, akkor kiderülne, hogy egyáltalán alkalmas-e ide, akár kiegészítő embernek is.

Mindenesetre annak, ami most (és az elmúlt 2 évben) megy/ment, annak semmi értelme. Az utolsó 10 percre beállni, tehermentesíteni, játékot lassítani, meccsből hátralévő időt letudni... Erre nem kell Robi, erre talán még Enrique is jó lenne!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.19. 16:36:31

noname írta:
visca el barca írta:tegnap volt kb 3 előre passza, számoltam. fejlődik :mrgreen:
és abból hány ment jó helyre? :mrgreen:
egyszer volt egy elég jó megindulása, csak nem jött jól a passz sandronak. sztem a képességeivel nem lenne baj, de annyira önbizalom hiányos tutyimutyi a játéka h rossz nézni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.19. 15:40:49

visca el barca írta:tegnap volt kb 3 előre passza, számoltam. fejlődik :mrgreen:
és abból hány ment jó helyre? :mrgreen:
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.19. 15:25:16

tegnap volt kb 3 előre passza, számoltam. fejlődik :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.19. 14:57:03

palesz77 írta:
Chino írta:Ebből talán azt lehetne leszűrni, hogy Robertora már nem nagyon számít LE, míg Deulofeu kaphat egy esélyt. 2 posztra van 2 stabil kezdőnk, sérülés/rotálás esetén pedig egy nála még mindig klasszisokkal jobb Xavi, illetve Rafinha. Mikor kapna itt lehetőséget!?
Mondjuk én attól tartok, hogy Rafinha nem sűrűn fog középpályást játszani idén, és az ő ottani perceit kapja majd SR.. :? A felkészülés legalábbis erre enged következtetni.
Az előszezon idén nem mérvadó szerintem ilyen szempontból. Neymar és Messi is későn csatlakozott a csapathoz, így Rafinhanak muszáj volt szélsőt/hamis kilencest játszani. Azt pedig nem hinném, hogy Lucho pont őt hanyagolná Sergi Roberto javára. Ha a Celtaban 20 évesen több, mint 30 meccset "lehúzatott" vele alap emberként, meglepetés lenne, ha pont őt padoztatná vagy küldené a lelátóra. A képességbeli és teljesítménybeli különbségükről pedig még nem is beszéltem.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.19. 14:49:33

Chino írta:Ebből talán azt lehetne leszűrni, hogy Robertora már nem nagyon számít LE, míg Deulofeu kaphat egy esélyt. 2 posztra van 2 stabil kezdőnk, sérülés/rotálás esetén pedig egy nála még mindig klasszisokkal jobb Xavi, illetve Rafinha. Mikor kapna itt lehetőséget!?
Mondjuk én attól tartok, hogy Rafinha nem sűrűn fog középpályást játszani idén, és az ő ottani perceit kapja majd SR.. :? A felkészülés legalábbis erre enged következtetni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.19. 14:44:11

MOF írta:Az állítólagos 5 éves szerződéshosszabbítási ajánlat ellenére sem hiszem, hogy a klub komolyan számítana rá a jövőben, 4-5. opciónak meg nem is nagyon kell jobb.
Már az is jelzésértékű volt szerintem, hogy Rafinha ment tavaly kölcsönbe, hogy több játéklehetőséghez jusson, és egyelőre úgy néz ki, hogy idén is jóval többet fog játszani. Vagy itt van Deulofeu is, akinek kb. hasonló mennyiségű játékperc jutott volna valószínűleg, mint Robertonak, ezért inkább ment Sevillába, hogy ne kelljen padoznia október végétől kezdődően.
Ha igaz, hogy Deulofeu azért ment el, mert nem tudna elég játéklehetőséget biztosítani, akkor SR-re ez hatványozottan igaz. Ebből talán azt lehetne leszűrni, hogy Robertora már nem nagyon számít LE, míg Deulofeu kaphat egy esélyt. 2 posztra van 2 stabil kezdőnk, sérülés/rotálás esetén pedig egy nála még mindig klasszisokkal jobb Xavi, illetve Rafinha. Mikor kapna itt lehetőséget!?
Nem igazán értem miért nem ment JDS, Bojan és a többiek után. Egy spanyol kis/középcsapatban még hasznos ember is lehetne.
Az egy kicsit elkeserítő volt tegnap, hogy még Samper is agilisabb volt az előrejátékban, mint ő.
Forca Barca!!!!
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.08.19. 00:57:08

Az állítólagos 5 éves szerződéshosszabbítási ajánlat ellenére sem hiszem, hogy a klub komolyan számítana rá a jövőben, 4-5. opciónak meg nem is nagyon kell jobb.
Már az is jelzésértékű volt szerintem, hogy Rafinha ment tavaly kölcsönbe, hogy több játéklehetőséghez jusson, és egyelőre úgy néz ki, hogy idén is jóval többet fog játszani. Vagy itt van Deulofeu is, akinek kb. hasonló mennyiségű játékperc jutott volna valószínűleg, mint Robertonak, ezért inkább ment Sevillába, hogy ne kelljen padoznia október végétől kezdődően.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.08.19. 00:23:11

Biztos jobban focizik, mint én ( :D ) de vki érti, h mit keres nálunk vagy, h mégis mit akar. Számomra annyira középszerű játékos, h az brutális. #-o
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.15. 14:22:19

palesz77 írta:...
Hát nem tudom, igazából csak a saját értékrendjén múlik dolog: padozik itt a Barcában, ahol epizódszereplő lesz, de nyerhet kupákat. Vagy megpróbálkozik egy kisebb csapatnál, de ott csak álmodozhat a kupákról. Ugyanez igaz Masipra, bár neki még nehezebb a helyzete, mert még ennyi bizonyítási lehetőséget sem kap.

Mindenesetre te láthatóan bátrabb és motiváltabb vagy, mint én, aki elfogadná már azt is, hogy szökőévente pályára lép Messivel. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.15. 13:18:58

danianevem írta:Most őszintén, te eligazolnál Barcelonából? :wink:
Hát mivel én szeretem a focit - csak játszani nem tudok, pont mint SR :mrgreen: -, így nem elégednék meg annyival, hogy a legjobb éveimben csak a kispadról nézem ahogy nyer a csapat.. Inkább mennék el egy közepes klubhoz, ahol még ász is lehetnék, minthogy a padot koptassam csak. Masipot se értem ilyen szempontból, a helyében biztos nem maradtam volna - de lehet sok BMS-t nézett, aztán Alex Moran nagy hatással volt rá.. :mrgreen:

Szóval én bízok benne, hogy ő nem akar majd nálunk csak meccs végén időhúzó csereként 10-20 perceket játszani. Amúgy erre enged következtetni az, hogy nem hosszabbított rögtön, hanem erősen gondolkozik, és figyelembe fogja venni a játékperceinek a számát is..
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.15. 12:50:03

palesz77 írta:Remélem legalább a srácnak van annyi önkritikája, hogy érzi, hogy ő kevés ide, és nem fogadja el az ajánlatot, nem szeretném még évekig nézegetni Barca mezben...
Most őszintén, te eligazolnál Barcelonából? :wink:

Én sem értem mit látnak benne, de most a szezononkénti 1-2 mérkőzése engem nem igazán fog zavarni. Ha meg a vezetőség hajlandó neki ezért fizetni, hát legyen az ő bajuk...

Bár lehet, hogy nagy mókamester a srác, szóval kell a jó csapatmorálhoz. :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.15. 12:30:51

Besides Barcelona's renewal offer, Sergi Roberto (22) has several other good offers. He will decide later. Contract expires next year. [md]
Barcelona made Sergi Roberto a 5-year renewal offer on Monday. Player wants to wait to see how much playing time he gets this season. [md]
by Gali (csak gondoltam áthozom ide)

Én ezt komolyan nem tudom elhinni.. 5 éves szerződés?? Mire fel? A 0 gól és gólpasszra egész szezonban? El nem tudom képzelni, hogy mit látnak ebben a gyerekben LE-ék komolyan.. :roll:

Remélem legalább a srácnak van annyi önkritikája, hogy érzi, hogy ő kevés ide, és nem fogadja el az ajánlatot, nem szeretném még évekig nézegetni Barca mezben.. Legutoljára Víctro Sánchez volt az a Barca középpályás aki ennyire gyenge játékot mutatott, de őt legalább elzavartuk hamar, nem 5 éves szerződést kínáltunk neki.. :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.01. 18:16:33

Petr írta:Sevilla are still interested in signing Barcelona midfielder Sergi Roberto (22) this summer. [onda cero]

Bármit megteszek, csak könyörgöm, vigyétek innen!
LE elmondta, hogy jövőre vele képzeli el a középpályát, ezen pedig nem hiszem hogy változtatna. Ráadásul ha minden igaz nemrég hosszabbítottunk vele.
Ezek után kisebb csoda lenne, ha sikerülne elpasszolni.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.30. 21:25:30

Petr írta:Sevilla are still interested in signing Barcelona midfielder Sergi Roberto (22) this summer. [onda cero]

Bármit megteszek, csak könyörgöm, vigyétek innen!
Jó lenne, azt elhozhatnánk Rakiticet. Ja, hogy ő már itt van. :mrgreen: Amúgy Fazio jöhetne.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.07.30. 14:50:12

Sevilla are still interested in signing Barcelona midfielder Sergi Roberto (22) this summer. [onda cero]

Bármit megteszek, csak könyörgöm, vigyétek innen!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.08. 21:38:16

visca el barca írta:és 2019-ig szerződést akarnak vele hosszabbítani... :lol:

mert LE milyen jól ismeri. jah. ha meg jövőnyáron elküldik mert nem jönnek be a hülyébbnél hülyébb elképzelései meg igazolásai itt marad a nyakunkon még 5 évig, évi 3-4 millás fizetéssel.

agyam eldobom.
Megérdemeljük! Azután csodálkozunk, hogy sehová nem akar eligazolni, mint Cuenca, Bojan, JDS stb.. Szépen ellötyög edzésen majd azért pénzért, még a sérülés veszélye is minimális lesz játék nélkül.

Na, itt például lehet a vezetőséget bírálni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.08. 21:34:21

és 2019-ig szerződést akarnak vele hosszabbítani... :lol:

mert LE milyen jól ismeri. jah. ha meg jövőnyáron elküldik mert nem jönnek be a hülyébbnél hülyébb elképzelései meg igazolásai itt marad a nyakunkon még 5 évig, évi 3-4 millás fizetéssel.

agyam eldobom.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.18. 14:55:23

crixus írta: Azokat a játékosokat, akik nem tudnak bizonyítani, 1, maximum két év után el kellene adni. Tömve van a piac Barca-nevelésekkel, akik nem fértek be a nagy csapatba, elmentek és csődöt mondtak, vagy maximum egy kisebb csapat alapemberévé nőtték ki magukat. Nálam Roberto és Dos Santos is ez a kategória, ahogy Tello is. Cuenca-ban több fantáziát láttam, de sérülései is hátráltatták, csodálkoznék, ha többre vinné, mint az előzőek. Nálam az egyetlen kivétel Fabregás, aki a Barca-n kívül sokra vitte, klasszissá tudott válni, esetleg ide tartozhat még Thiago Motta vagy Luis Garcia - elvégre ők nyertek BL-t is, meghatározó emberként más csapattal. Thiago és Icardi nálam még kérdésesek. De az olyanok, mint Arteta, Sergio Garcia, Giovanni Dos Santos, Gai Assulin, Xavi Torres, Nolito, Crosas, Verdú vagy éppen Muniesa, Botía vagy Bojan egyszerűen nem elég jók ahhoz, hogy nálunk kezdők legyenek. Nagy része még kiegészítőnek is kevés lenne. Sajnos az utánpótlás nevelés része, hogy nem mindenkiből lesz xavi, Iniesta, Puyol vagy Messi.
Roberto-ból soha sem lesz klasszis kp. :roll:
Nagyjából egyetértek, habár voltak olyanok, akikből nem sokat néztünk ki, aztán jó kis játékosok letteek. Anno Xaviról sem gondolta senki, hogy ilyen játékos lesz, majdnem itt is hagyott minket, habár több fantázia volt benne mint SR-ben. De Bartra és Muniesa közül is 10-ből 9 ember az utóbbit tartotta volna favoritnak. Azért dos Santos nem egy rossz játékos, ki tudja mi lett volna ha marad.
Én pont ezért vagyok óvatos, a mostani fiókcsapattal is. Lehet itt mondani, hogy Bagnack lesz majd a jövő stb., viszont nagy pénzbe nem mernék fogadni, hogy itt meghatározó játékos lesz. El Haddaditól is azért félek, mert lehet, hogy egy Assulin 2.0 lesz belőle.
Visszatérve Robertora. Azért ő a B-ben sem tündökölt annyira, sőt JDS sokkal inkább kitűnt. És lehet érvelni, hogy nem kapott elég lehetőséget, de amennyit játszott abból is le lehet vonni következtetéseket. Még ha nem is játszik jól, de azt azért lehet látni, hogy megvan-e benne az a potenciál, amivel nagy játékos lehet.
Bartra sem kapott túl sok lehetőséget eleinte, viszont lehetett érezni, hogy több játéklehetőséggel meghatározó védő lehet. Persze ő is inkább még ígéret, mint biztos pont, akire teljesen nyugodtan lehet építeni, viszont már jó esély van az utóbbira.
Rafinhara is igaz ez, mert kiemelkedően játszott a B-ben, de ez még nem jelentette azt, hogy akár egy kiegészítőember szintig eljut, viszont a Celtaban bebizonyította, hogy nem sok neki az első osztály.
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.18. 13:29:16

visca el barca írta: ha ennyire király a gyerek akkor martinonak miért nem mutatta meg? én vagyok az egyik legnagyobb ellenzője a gyereknek. és marhára nem érdekel h felkészülési meccsen ZS kategorias csapatok ellen mennyire király. idén amikor pályára lépett látványosan színtelen szagtaln volt az egész gyerek. még JDS is többet mutatott...
Így igaz. Hozzátenném, hogy őt nagyrészt azért kezdtük el "sztárolni", mert Thiago elment és meg akarta mutatni a vezetőség, h ők bármikor előhúznak egy hasonló kalibert a tartalékcsapatból. Ez már önmagában nevetséges, de tény, hogy Thiago távozása előtt szó sem volt a gyerekről. Másik topic-ban is leírtam: én idén egyetlen jó megmozdulására sem emlékszem, oldalpasszai voltak, de megindulásai, indításai, kényszerítői, stb. legfeljebb az emlegetett felkészülési meccseken amatőrök ellen voltak.
Azokat a játékosokat, akik nem tudnak bizonyítani, 1, maximum két év után el kellene adni. Tömve van a piac Barca-nevelésekkel, akik nem fértek be a nagy csapatba, elmentek és csődöt mondtak, vagy maximum egy kisebb csapat alapemberévé nőtték ki magukat. Nálam Roberto és Dos Santos is ez a kategória, ahogy Tello is. Cuenca-ban több fantáziát láttam, de sérülései is hátráltatták, csodálkoznék, ha többre vinné, mint az előzőek. Nálam az egyetlen kivétel Fabregás, aki a Barca-n kívül sokra vitte, klasszissá tudott válni, esetleg ide tartozhat még Thiago Motta vagy Luis Garcia - elvégre ők nyertek BL-t is, meghatározó emberként más csapattal. Thiago és Icardi nálam még kérdésesek. De az olyanok, mint Arteta, Sergio Garcia, Giovanni Dos Santos, Gai Assulin, Xavi Torres, Nolito, Crosas, Verdú vagy éppen Muniesa, Botía vagy Bojan egyszerűen nem elég jók ahhoz, hogy nálunk kezdők legyenek. Nagy része még kiegészítőnek is kevés lenne. Sajnos az utánpótlás nevelés része, hogy nem mindenkiből lesz xavi, Iniesta, Puyol vagy Messi.
Roberto-ból soha sem lesz klasszis kp. :roll:
Válasz küldése