Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.12. 13:59:34

Néztem én is tegnap a meccset. :roll:
Ez az ATMA ennyit tud. A Madrid jobban akarta ezt a győzelmet. Megint az volt az érzésem, hogy ha az Atletico azoknál a félkontráknál picit koncentráltabb, akkor simán megvezethettek volna. De sajnos nem így alakult. Ronika szépen eltalálta a szabit, meg a másik bombagólt is. :twisted:

1-1 után elkezdtem reménykedni, de látszott, hogy a Madrid feljebb kapcsolt. Az 1-4 azért kicsit csalóka szerintem, de a Madrid szvsz megérdemelten nyert.
A szabiban talán benne volt Curtois... Sorfal mögé beállt :shock: A másik gól viszont védhetetlen volt, ezt kár vitatni.
A flegma magamutogatás nekem se tetszett, de ez van, nem lepődök már meg.
Egy dolgot kiemelnék. Az utóbbi Reál meccseket látván kijelenthetjük, hogy a Madrid eléggé formán kívül van. Fáradtak, pontatlanok, ötlettelenek. A 4 pont simán ledolgozható. Főleg úgy, hogy lesz még 1 meccs a Szenyélyben. Én ott 3 ponttal számolok ide.
Lévén ha ott nem nyerünk, akkor mindennek vége.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.12. 13:50:52

cazorla gólja jó 10 méterrel közelebbről volt, jobban a pipába ment, de casillas még így is vetődött rá.

de ebben bőven benne volt courtois.

nem beszélve arról, hogy ronaldo mindig a sorfal mellett lövi el, oda, ahol elvileg a kapusok általában állnak.
és ez most nem is szitált, maximum egy nagyon minimálisan.
fognia kellett volna.

de rohadtul mindegy amúgy.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.12. 13:50:26

retek10 írta:múltkor Hajdú Attila elmondta a Fiesztában. Ilyen lövőnél 2 lehetősége van a kapusnak. A vakszerencsére bízza a dolgot, hátha vmi csoda folytán eltalálják, vagy bemozdul abba az irányba, ahova szerinte lövik a szabadot.
Ő bemozdult, nem tudott visszaérni. Casillas ugyanezt szívta be Cazorla-val szemben. Ez nem kapushiba, hanem pech. És ugye ilyen "gyenge" lövést kivédeni bravúr, nem kivédeni pedig nem hiba.
Tévedsz. Cazorla góljában Cassillas vastagon benne volt. Nem lett volna szabad belépni a sorfal mögé.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.12. 13:47:08

retek10 írta:Én meg azért nézek Barca meccseket, mert jól fociznak, és szeretem a látványos focit.
na látod, valamiben végre egyet értünk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.04.12. 13:44:10

múltkor Hajdú Attila elmondta a Fiesztában. Ilyen lövőnél 2 lehetősége van a kapusnak. A vakszerencsére bízza a dolgot, hátha vmi csoda folytán eltalálják, vagy bemozdul abba az irányba, ahova szerinte lövik a szabadot.
Ő bemozdult, nem tudott visszaérni. Casillas ugyanezt szívta be Cazorla-val szemben. Ez nem kapushiba, hanem pech. És ugye ilyen "gyenge" lövést kivédeni bravúr, nem kivédeni pedig nem hiba.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.04.12. 13:40:46

shutterisland írta:most nem azért, de szabadrúgásból, 30-35-ről oda gólt kapni, ahol áll, úgy, hogy meg sem mozdul, bőven benne volt courtois.
láttam már olyan gólokat, hogy a kapus nyúl a labdáért, beszitál, és bepattan a kezéről, de itt kurtó végignézte térdenállva az egész rúgást, holott ez nem volt azért akkora bomba.

de amúgy nem vártam tőle semmit, a madrid ellen múltkor is betlizett, összehozott egy tizit egy piroslapért.
Teljes mértékben egyetértek!! Nem Ronaldo érdemeit akarom kisebbíteni, mert ha rámozdul Courtois, akkor is bement volna szerintem! De ehelyett letérdelt, és elmondott egy imát...sajnos még ez sem segített... :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.12. 13:32:46

most nem azért, de szabadrúgásból, 30-35-ről oda gólt kapni, ahol áll, úgy, hogy meg sem mozdul, bőven benne volt courtois.
láttam már olyan gólokat, hogy a kapus nyúl a labdáért, beszitál, és bepattan a kezéről, de itt kurtó végignézte térdenállva az egész rúgást, holott ez nem volt azért akkora bomba.

de amúgy nem vártam tőle semmit, a madrid ellen múltkor is betlizett, összehozott egy tizit egy piroslapért.
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.04.12. 13:26:07

érdekes módon minden kapus béna, akinek CR távolról gólt lő. azt nem figyeli senki, mennyire foghatatlanok ezek a lövések, baromi erősek cikáznak a levegőben, és nem egyszer 45 fokos szögben csapódik le.
de aztán rájöttem, hogy ez a kulonbseg a real madrid és a barcelona között. nálunk nem csinálnak ilyet...
mert a Barcelona olyan gyakran lő távolról ilyen irtózatos gólokat. CR 2 hét alatt több bomba gólt akasztott, mint a Barca 2 év alatt. egyébként ilyen lövések után azt csinál amit akar, én ha 1 ilyet lőnék életemben azt emlegetném állandóan
De ebből is látszik, hogy ki mekkora klasszis, hogy ő magát ünnepelteti, míg Messi most is ment oda Iniestához, és megköszönte a gólpasszt.
meg leordibálja a fiatal gyerekek fejét, mert nem neki passzolnak, hanem gólt akarnak lőni. ez aztán szerény és jófej srác
mindent összevetve, semmi sem jó, amit a Madrid csinál. Közelről égő, 11est mindenki tud, távolról meg [auto_cenzúra] a kapus. A gólokba, gólörömökbe, a passzokba, a játékba, az edzőbe mindenkibe bele kell kötni mindig.
Én meg azért nézek Barca meccseket, mert jól fociznak, és szeretem a látványos focit.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.12. 12:58:18

visca el barca írta:
pontosan ugyanazt csináljuk mint ti. nézitek a masik meccsét és ott fikázzátok őket ahol csak tudjátok. nálatok most az az uj divat, ha felrugnak egy barca játéost és egy fél fodulatnál többet gurul osszátok habzo szajjal 8)
S ha ők azt csinálják, akkor a Barcásoknak is azt kell?
Én sem értem, h miért néznek egyesek Real meccset, ha csak felidegelik magukat.
Egyik tábor jön a bírózással, mákkal, a másik a szintén a bírózással és a színészkedéssel. Kicsit unalmas.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.04.12. 12:43:03

Chino írta:
altercore írta:Ha CR nem rúgja be a szabadokat akkor azon röhögnek itt a fórumon, ha beveri akkor a gólörömét fikázzák és a kapust szidják. Bármit csinál abban mindig hibát látnak itt sokan. Nem is értem miért néznek Real meccset az ilyenek, ha csak idegelik magukat és fröcsögnek meccs után. Jajj és azért az is furcsa, hogy egyesek szerint a Real az elmúlt 3-4 évben csak mákkal nyeri a meccseit...
Az első részről csak annyit, hogy "odaát" is rendesen oltották cr-t a szabadjai miatt és tényleg feltűnő volt hogy kb 35-ből semmi és sosem hagyta másnak. Szép gólt lőtt, szerintem ez vitán felül áll, ahogy az is, hogy van benne jókora kapus-baki is. Ennek ellenére tényleg győnyörűen kivitelezett lövés volt.
Szerintem a fröcsögésről meg nem kellene beszélni. Nemigen hallottam, hogy a mi góljainktól elájultak volna a madridisták, pedig szvsz Messi gólja a maga nemében szebb volt, vagy Villa hatalmas gólját is mindenki "lemákolta" nálatok. Ennyi.

A gólöröm pedig neked is visszataszító és nagyképű lenne, ha nem épp madridi játékos követte volna el, ebben biztos vagyok. Ha egy Barca vs Real topicban pedig ezt elítélik, nem hiszem, hogy csodálkozni kellene. Pláne, hogy nem az első eset.

Azt, hogy miért néznek egyesek madrid meccset ha nem tetszik szerintem érthető. Nagyon-nagy mértékben érint minket + a legnagyobb riválisról van szó. Emellett pl. én minden spanyol meccset igyexem megnézni. Arról ne beszéljünk, hogy a mi játékunkról mit mondanak. Akkor a madrid szurkolók miért nézik a Barca-meccseket.

Nem akartam egy gyerekes adok-kapokba belemenni, de ha ezt itt felróvod nekünk, nézz szét a saját portádon is. A szálkát és a gerendát biztos ismered
Nem olvasom a másik fórumot, nemtom mi folyik ott. Másrészt nem tudom melyik gólokról beszélsz, sztem nem láttam így nem tudom megítélni, hogy melyik szebb, melyik szerencsésebb. A gólöröm meg lehet, hogy nagyképű, dehát basszus van mire. Nem értem CR miért ne lehetne nagyképű mikor top3-as focista és olyan dolgokat ér el 3 éve a madridban amire más legendás játékosoknak 5-10-12 év kellett. Azzal pedig nincsen baj, hogy madrid meccset néznek barcafanok, csak utána mindig uaz a forgatókönyv: ezt ki kellett volna állítani, ezt is, ez nem volt tizi, ez mákos gól volt. Felbasszák magukat, aztán ugyanúgy leülnek pár nap múlva megnézni a madrid meccsét, h megintcsak uez megtörténjen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.12. 12:28:57

altercore írta:Ha CR nem rúgja be a szabadokat akkor azon röhögnek itt a fórumon, ha beveri akkor a gólörömét fikázzák és a kapust szidják. Bármit csinál abban mindig hibát látnak itt sokan. Nem is értem miért néznek Real meccset az ilyenek, ha csak idegelik magukat és fröcsögnek meccs után. Jajj és azért az is furcsa, hogy egyesek szerint a Real az elmúlt 3-4 évben csak mákkal nyeri a meccseit...
Az első részről csak annyit, hogy "odaát" is rendesen oltották cr-t a szabadjai miatt és tényleg feltűnő volt hogy kb 35-ből semmi és sosem hagyta másnak. Szép gólt lőtt, szerintem ez vitán felül áll, ahogy az is, hogy van benne jókora kapus-baki is. Ennek ellenére tényleg győnyörűen kivitelezett lövés volt.
Szerintem a fröcsögésről meg nem kellene beszélni. Nemigen hallottam, hogy a mi góljainktól elájultak volna a madridisták, pedig szvsz Messi gólja a maga nemében szebb volt, vagy Villa hatalmas gólját is mindenki "lemákolta" nálatok. Ennyi.

A gólöröm pedig neked is visszataszító és nagyképű lenne, ha nem épp madridi játékos követte volna el, ebben biztos vagyok. Ha egy Barca vs Real topicban pedig ezt elítélik, nem hiszem, hogy csodálkozni kellene. Pláne, hogy nem az első eset.

Azt, hogy miért néznek egyesek madrid meccset ha nem tetszik szerintem érthető. Nagyon-nagy mértékben érint minket + a legnagyobb riválisról van szó. Emellett pl. én minden spanyol meccset igyexem megnézni. Arról ne beszéljünk, hogy a mi játékunkról mit mondanak. Akkor a madrid szurkolók miért nézik a Barca-meccseket.

Nem akartam egy gyerekes adok-kapokba belemenni, de ha ezt itt felróvod nekünk, nézz szét a saját portádon is. A szálkát és a gerendát biztos ismered
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.12. 12:18:09

altercore írta:Ha CR nem rúgja be a szabadokat akkor azon röhögnek itt a fórumon, ha beveri akkor a gólörömét fikázzák és a kapust szidják. Bármit csinál abban mindig hibát látnak itt sokan. Nem is értem miért néznek Real meccset az ilyenek, ha csak idegelik magukat és fröcsögnek meccs után. Jajj és azért az is furcsa, hogy egyesek szerint a Real az elmúlt 3-4 évben csak mákkal nyeri a meccseit...
pontosan ugyanazt csináljuk mint ti. nézitek a masik meccsét és ott fikázzátok őket ahol csak tudjátok. nálatok most az az uj divat, ha felrugnak egy barca játéost és egy fél fodulatnál többet gurul osszátok habzo szajjal 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.12. 11:50:53

andris871120 írta:A fiuk megbeszelhetnek hogy ha osszejon a clasicon es rugunk vagy negyet es megalazzuk a "nagy" margitot a negyedik-otodik golt aki rugja megmutathatna a combjat, vaghatna idiota bekepzelt fejet, mutogathatna mint akinek a gorcs osszehuzta a kezet es vegezetul valaki elmagyarazhatna neki hogy hol a helye.
tegnap én is ezt irtam, h messinek, mikor átveszi a golkiralyi cimért jaro dijat, meg az aranylabdát, a combját kellene mutogatni...

de aztán rájöttem, hogy ez a kulonbseg a real madrid és a barcelona között. nálunk nem csinálnak ilyet...

megmondom őszintén, én a tegnapi meccsen vártam az ujabb madridi botlást, nem jött össze. még a bilbaoban bizok még, de ők meg nagy ívben tesznek az egész bajnokságra... sevilla, gijon, granada, mallorca, teljesen sulytalan.

classicon azért remelem jol megpakoljuk oket... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.04.12. 11:45:25

Ha CR nem rúgja be a szabadokat akkor azon röhögnek itt a fórumon, ha beveri akkor a gólörömét fikázzák és a kapust szidják. Bármit csinál abban mindig hibát látnak itt sokan. Nem is értem miért néznek Real meccset az ilyenek, ha csak idegelik magukat és fröcsögnek meccs után. Jajj és azért az is furcsa, hogy egyesek szerint a Real az elmúlt 3-4 évben csak mákkal nyeri a meccseit...
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.12. 11:38:49

Én őszintén szólva a szabadot tartom nagy kapushibának. Távoli, lassú labda, meg sem pattant, simán egyenesen abba a sarokba, amit fognia kellett volna.
Ő meg csak nézte.
A második CR-gólt nem nagyon írnám a kapus számlájára. Őszintén szólva csak a meccset néztem.
Kb ilyeneket benyalt Casillas is a szabadoknál, sőt, Villa is ilyet rúgott neki tavaly, ha nem szebbet.

Hát az, hogy CR meg mutogatja a combját... Meg az a beképzelt pofája...
Akkor mutogatná, mikor a másik 50 lövése kiszáll a stadionból.
Vagy mikor momentuma nincs egy meccsen.
De ebből is látszik, hogy ki mekkora klasszis, hogy ő magát ünnepelteti, míg Messi most is ment oda Iniestához, és megköszönte a gólpasszt.

Remélem a fiúk tényleg felszívják totálisan magukat a Classicora, és nagyon elkenik a szájukat, lefocizzák őket. Az egy igazi késforgatás lenne bennük, meg is érdemelnék.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.12. 11:31:01

Persze. Sokan szeretnék, ha hasonlóan csúszna le a labda. :P
Nyertek, szép gólokkal, pont. Kicsit unalmas kezd lenni, h mindig szerencséjük van.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2012.04.12. 11:07:58

Azt vettem észre mostanában, hogy a Madridnak szinte minden meccsen mákja van. Ha rosszul játszanak, akkor Ronaldo lábáról lecsúszik egy szabad... Állítom nem is így akarta, soha életbe nem fog ilyet lőni többet + gólörömén látszott, hogy ő is elcsodálkozott, hogy bement. El kell evrni őket 3-4 góllal és utána majd botlanak miután kizúgtak a BL-ből. :)
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2012.04.12. 10:57:07

Megneztem a golokat, es csak annyit tudok hozzafuzni, h szep golokat lott Ronaldo, de a masodik nekem kicstt kapushibanak tunt! Jobb napjaimon kifejelem az ilyeneket!!! :D (sarcasm)
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.12. 10:56:52

LG írta:Gratulálok a Madridnak, szép volt ez a 4-1-s győzelem, CR nagyot játszott, az első két gólja parádés volt!
De sztem most sem játszottak jobban, mint a Valencia ellen, csak egyszerűen az Atletico gyengébb ellenfél volt. Elől most is jó volt a Madrid, de védekezésük most is katasztrofális volt. Az Atletico ellen most ez elég volt, de ellenünk és a Bayern ellen ez kevés lesz sztem.
Sejthető volt, hogy ez lesz. Az utóbbi években túlzottan sok volt az egygólos Real győzelem, így a meccs előtt arra tippeltem, hogy vagy nagyot botlanak, vagy nagyon kijön nekik a lépés. Sajnos az utóbbi jött be, de ehhez kellett egy teljesen színtelen-szagtalan ATMA is. Bár voltak ügyes adogatásaik a meccs egyes szakaszaiban, folyamatosan az volt az érzésem, hogy nem tudják eldönteni, mit is akarnak ezzel a meccsel. Sem a támadásaikban nem volt kellő átütőerő, sem a védekezésük nem volt betonbiztos, így a kettő között egy langyos hígfos lett a produkciójuk. A kapusuk pedig egy kabaré. Egyrészt mindent benyalt, amit csak be lehetett, másrészt irgalmatlanul bizonytalanul mozgott az egész meccsen. Az arcát nézve folyamatosan az volt az ember érzése, hogy már a meccset is csokis gatyával kezdte.
davidvilla007
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.02.17. 00:59:17

2012.04.12. 10:56:44

Visszanéztem a Margiti gólokat, és egyszerűen elképseztő szánalom,kabaré hogy ez a coentrao gyerek mekkora egy seg.nyaló tényleg azért hozták oda hogy nyelvezzen C-nek fúúúúj!! Remélem április 21 az ítélet napja lesz!! :twisted:
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.12. 10:48:46

andris871120 írta:A fiuk megbeszelhetnek hogy ha osszejon a clasicon es rugunk vagy negyet es megalazzuk a "nagy" margitot a negyedik-otodik golt aki rugja megmutathatna a combjat, vaghatna idiota bekepzelt fejet, mutogathatna mint akinek a gorcs osszehuzta a kezet es vegezetul valaki elmagyarazhatna neki hogy hol a helye.
Mi pont azért vagyunk jobb csapat, mert ilyen bohóckodásokra nincs szükség. Tudja mindenki enélkül is, hogy mit tudnak a játékosaink. Mi háborodnánk fel a legjobban ha pl Messitől hasonlót látnánk. Maradjon mindenki a saját szakmájánál és csinálja azt amihez a legjobban ért: a focisták focizzanak, a bohócok meg bohóckodjanak. Mindkettőnek megvan a saját célközönsége.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.04.12. 10:13:39

Gratulálok a Madridnak, szép volt ez a 4-1-s győzelem, CR nagyot játszott, az első két gólja parádés volt!
De sztem most sem játszottak jobban, mint a Valencia ellen, csak egyszerűen az Atletico gyengébb ellenfél volt. Elől most is jó volt a Madrid, de védekezésük most is katasztrofális volt. Az Atletico ellen most ez elég volt, de ellenünk és a Bayern ellen ez kevés lesz sztem.
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2012.04.12. 09:28:53

A fiuk megbeszelhetnek hogy ha osszejon a clasicon es rugunk vagy negyet es megalazzuk a "nagy" margitot a negyedik-otodik golt aki rugja megmutathatna a combjat, vaghatna idiota bekepzelt fejet, mutogathatna mint akinek a gorcs osszehuzta a kezet es vegezetul valaki elmagyarazhatna neki hogy hol a helye.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.04.12. 08:51:38

a remény(hogy pontot veszítenek) rá kényszerít, hogy Madrid meccseket nézzek de ha már nézem nem tudok nem tárgyilagos lenni: nem hittem egy percig sem a meccs alatt, hogy az Atletico kihúzza a döntetlennel, egyszerűen mert gyengébb csapat, gyengébb minden csapat részében! a védelme azért tűnt egy ideig stabilabbnak, mert feledták a középpályát és végül mint szinte minden más csapatnak ez lett a vesztük!
azt bárhogy fáj el kell ismernem, hogy CR. -t gyorsasága és lövő technikája (főleg a kettő együtt!)rendkívül hatékonnyá teszi, de tegnap egy nagyon rutintalan gyenge kapussal állt szemben.
még talán annyit, hogy más dolog reménykedni és megint más esélyt adni valaminek, sőt még hinni valamiben az is más!( Barca Liga nyerés)
ami engem illet a remény megvan, esélyt már csak matematikailag látok, hinni már a Getafe-vereség óta nem tudok, ez persze csak az én bajom!
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2012.04.12. 07:05:57

Tegnap estig azt gondoltam, hogy jó esélyünk van, és nem a madridi derbi miatt vagyok visszafogottabb, hanem megnéztem, hogy a hátralévő ellenfelek jelenlegi helyezése (csak szimplán a helyezés) alapján nekünk és a madridnak mennyire lehet nehéz a vége.
Egyszerűen összeadtam a helyezések számát és 70-42-es aránnyal a madridnak (még egyszer hangsúlyozom) papíron könnyebb a bajnokság vége.
Persze a labda gömbölyű, de ez nem valami fényes.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Válasz küldése