Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.02.27. 23:00:48

Yokozuna írta:Nekem már Puyol örökébe léptetése sem tetszett az ötös mezzel. Hogy lehet ezt a két embert egy lapon említeni. De ez a szerződés mindennek a teteje. Eddigi talán legrosszabb idénye közepette emelik Messi és Xavi által fémjelzett magasságokba. Mit szól ehhez Neymar, Suarez és a többiek? Azt mondanám a jelenlegi vezetés vaksága ez, de hát évek óta senki nem merte kitenni a csapatból valami rejtélyes oknál fogva.
Ők eddig Busihoz képest semmit sem tettek le az asztalra a Barcánál úgyhogy szerintem jobb a csöndben maradnak és meghúzzák magukat. Megérdemli , hogy ő legyen a keret egyik legjobban fizetett játékosa. A mezes dologgal kapcsolatban azt azért ne felejtsd el , hogy nem LE vagy a vezetőség akarta , hogy Busi kapja meg az 5-öst mezt hanem maga Puyol ragaszkodott hozzá ( gondolom nem véletlenül) .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.27. 22:38:44

Yaya-s dolog szerintem már nem él, a mez meg olyan hogy ezzel az erővel vissza is lehetne vonultatni az ötöst (nyilván nem lehet de ha lehetne). :D Busquets "rangidős" a csapatban ezzel a szerződéssel a sok évi játékát is jutalmazták érzésem szerint.

@csababarca
Irányítói képesség abban nyilvánul meg, ahogy forgatja a játékot, hosszú labdák vagy amikor szóba kerül hogy forgolódik...Rengetegszer azért teszi, mert egyik oldal le van zárva akkor megnézi a másikat. Súlypontáthelyezések, gyors reagálás ha csínybe kapja, akkor továbbteszi egyből plusz jól fedezi a labdát. Assistokat ad, jól lép be, hatékonyan játszik, kevés labdát szór el. Ragozhatjuk sokáig, Busquets játéka ritkán látványos, ellenben baromi hasznos. A védekezését fellehetne róni, 1 vs 1-ben gyenge, ez a fizikumnak is köszönhető, elég "vékonyka" gyerek. Viszont helyezkedésben és csapdázásban kiváló. És tud azért baromi nagy becsúszásokat és szereléseket is végrehajtani. Agilitás val. probléma, védekezéshez legfőképpen akarat szükséges, de szerintem ebben azért javult és többször odalép keményebben. Nem egy Mascherano az egyértelmű.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.27. 22:24:41

Yokozuna írta:Nekem már Puyol örökébe léptetése sem tetszett az ötös mezzel. Hogy lehet ezt a két embert egy lapon említeni. De ez a szerződés mindennek a teteje. Eddigi talán legrosszabb idénye közepette emelik Messi és Xavi által fémjelzett magasságokba. Mit szól ehhez Neymar, Suarez és a többiek? Azt mondanám a jelenlegi vezetés vaksága ez, de hát évek óta senki nem merte kitenni a csapatból valami rejtélyes oknál fogva.
Tegyük el az 5-ös mezt, 100 éven belül majdcsak lesz egy Puyolhoz hasonló emberke. Vagy nem.
Nektek komolyan fáj ez a szerződés. Ettől miért lenne Messi-szintjén?

Vagy lehet az is, hogy Pep, Tito, Tata, LE és VdB is vak.

Szerintem csak 1-2 nem tudta feldolgozni, hogy Busi kiszorította Yayát a kezdőből régen... :)
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2015.02.27. 22:13:57

Nekem már Puyol örökébe léptetése sem tetszett az ötös mezzel. Hogy lehet ezt a két embert egy lapon említeni. De ez a szerződés mindennek a teteje. Eddigi talán legrosszabb idénye közepette emelik Messi és Xavi által fémjelzett magasságokba. Mit szól ehhez Neymar, Suarez és a többiek? Azt mondanám a jelenlegi vezetés vaksága ez, de hát évek óta senki nem merte kitenni a csapatból valami rejtélyes oknál fogva.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.02.27. 19:15:03

visca el barca írta:
Boixos írta:Azért szívesen kérnék tőle életvezetési tanácsokat, mert az ő árnyékolásával ekkora lóvét keresni, ráadásul ebben a pozícióban... Nem csinálja rosszul a gyerek na.
mester! nem voltál Te soha ennyire kiakadva rá :D
Áhh, nálam már az indulása is elég szr volt, de visszafogtam magam, mégis csak a brigádhoz tartozik. De nem a kedvencem. A legutóbbi meccse óta meg pláne nem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.02.27. 19:05:55

Remélem bebizonyítja, hogy megérdemelte az új szerződését. :) (Megérdemelt szó alatt az általában felesleges "cselezgetéseinek" a mellőzését értem. :D )
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.27. 19:05:49

Boixos írta:Azért szívesen kérnék tőle életvezetési tanácsokat, mert az ő árnyékolásával ekkora lóvét keresni, ráadásul ebben a pozícióban... Nem csinálja rosszul a gyerek na.
mester! nem voltál Te soha ennyire kiakadva rá :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.02.27. 18:58:31

Azért szívesen kérnék tőle életvezetési tanácsokat, mert az ő árnyékolásával ekkora lóvét keresni, ráadásul ebben a pozícióban... Nem csinálja rosszul a gyerek na.
PUYOL-XAVI-INIESTA
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.27. 18:41:49

ha ez igaz (a 4. fizi) és ez már az új sport-team remekműve akkor nem sok jót remélek tőlük.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2015.02.27. 15:43:38

Hát azt én is nagyon remélem.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.02.27. 12:53:16

messideco írta:A jó játékának :mrgreen: megszületik a gyümölcse egy zsíros szerződéssel. A negyedik legjobban fizetett játékos lesz Messi, Xavi és Iniesta mögött... A klub a következőben a 2016-ban lejáró szerződéssel rendelkező Rafinha-val fog hosszabbítani.
Reméljük csak azt akarták elérni, hogy a hosszútávú szerződése miatt többet lehessen kérni érte :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.02.27. 09:38:50

A jó játékának :mrgreen: megszületik a gyümölcse egy zsíros szerződéssel. A negyedik legjobban fizetett játékos lesz Messi, Xavi és Iniesta mögött... A klub a következőben a 2016-ban lejáró szerződéssel rendelkező Rafinha-val fog hosszabbítani.
"And my heart will leave you never."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.26. 11:12:06

csak azért állok be én is mert az (némiképp) ingerel, hogy egy nem létező teljesítményt még valaki istaníteni is képes.(Bob)
alkalmam volt a City meccsen újra nézni a játékát.(elsőre én sajna néha mellényúlok az izgalmak miatt)
mindig megjátszható...: igaz, mert a középkörben tanyázik, mert megszokták, hogy oda lehet lökni neki a lasztit, mert nincs ellenfél körülötte, Busquets az az ember akire azt mondja az ellenfél edzője: nem kell rá figyelni ártalmatlan... :lol:
passzjátéka: 90% ban két lépés és 3-5 méterre passzol! a maradék 10% ban ötöt lép és előre jól vagy rosszul.
busquetset meg lehet játszani de minek??? kis iróniával, ha ki emelnénk az adott passzjátékból, nélküle is lenne két ember (közel hozzá) akihez mehetne a passz és még direktebb is lenne a játék.
védőmunka: a leggyengébb !! megnéztem a labdaszerzéseit, kioltja az amit ellenfélhez passzol akkor ha nagy ritkán felvállal egy az egyet volt 3-4 emlékezetes közbelépése de egy sem volt egy aktív támadó alakzat ellen. egyszerűen nem is ér a közelébe, csak leköveti a támadásokat tisztes távolból.
elmondtam már némiképp a védelmére , hogy időnként ha aktívabb, ha (akar, vagy mer??) néhány lépést tenni is a labdával, vagy ha támadó pozíciókba lép be (nagy ritkán!) akár jó is lehet, lehetne.
azt már elismertem, hogy nem tudom igazán mit esznek rajta, hisz a Guardiola tem után már rengetegen u.ezt látják de értelmes valós magyarázatot valójában még soha nem láttam... különösen nem a City elleni teljesítményére!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.02.26. 09:24:24

elég jól nyomta a meccsen a labda nélküli lopakodást, mert frankón nem vettem észre, csak akkor, amikor konkrét gólhelyzetet csinált az ellenfélnek (igen, bonyval), ami után nemhogy ment volna vmit javítani a szitun, hanem nekiállt pingvinezni, hogy miért nem fújták le. de most megnézem az ismétlést, mert én sem szeretnék lemaradni az első félidei munkájának az ünnepléséről.
már csak annyit fűzék hozzá, bízom benne, hogy ezzel hívogatják mostanában párizsból:
Je espère que vous avez déjà enveloppé, Monsieur Sergio.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2015.02.26. 08:57:27

Sanama írta:
Bob_Marley írta:Az a hiba az tényleg bosszantó volt. Ott is megpróbált beállni még talán szabálytalanok is voltak, de felelőtlen volt sajnos.

Viszont az hogy labdával játsszák. :lol: Nyilván azzal, csak a játékunk alapja hogy úgy kell helyezkedni és olvasni a játékot hogy meglegyenek a háromszögek és a labda. Szerinted a labdatartás hogy jön össze? Messi mindig jó helyre viszi a labdát? :D Busquets zseniális mozog, s mindig megjátszható. Hatalmas előny, hogy azonnal tudja hova kell belépni. Messihez el kell juttatni a labdát az se úgy megy hogy xy felnéz és keresi hol van aztán odapasszolja. Nagyon lesarkítva azért is szép játék a foci, mert úgyis lehetsz legjobb hogy nem érsz labdába! Tényleg szánj rá 10 percet mikor semmi mást nem nézel csak a középpályás helyezkedést. Ahogyan belép a játékokba, ahogyan védekezésben lassítja az ellenfelet, ahogyan belép a középpálya mögé és létszámfölényt alakít ki.
Zseniálisan mozog, mindig megjátszható - > ha viszont meg lesz játszva, saját kapura veszély.(ha már elkezdtél itt sarkítani...)
Messihez el kell juttatni? A srác gyakran már saját térfélre visszajön labdáért, mit kell azon eljuttatni hozzá?!

Én aláírom, hogy vannak jó mozgásai, stb, vagy amikor talppal elhúzza egyik irányba a labdát, de ha összegzem azokat a gyermeteg hibáit, amit saját térfélen rendszeresen elkövet, akkor arra jutok, hogy egy VÉDEKEZŐ KÖZÉPPÁLYÁSTÓL ez bőven kevés.

Kicsit azt érzem, hogy le vagy ragadva, és nem sértésnek szánom, ott, amikor még volt egy kumma jó xavi-iniesta tengely, akik meccsenként veszítettek annyi labdát, mint most a középpálya 10 perc alatt.Meg volt elől 3 ember, amiből kb Messi mert belemenni olyan szituba, aminek labdavesztés lehetett a vége. Nyilván, akkor bőven elég volt az, hogy Busquets jól mozog, területet nyit stb, de ez most már bőven nem elég.

(Mint ahogy Iniesta megítélésében is rengetegen le vannak maradva ott, amikor a csatárok kiugratása az ő egyik fő feladata volt, most már ez is Messi szerepe kb. Iniesta sokkal többet védekezik, sokkal kevesebb szabad kezet kap, ennek ellenére felróják neki, hogy se gól se gólpassz.)

Összefoglalva, én nem azt cáfolom, hogy labda nélkül jól mozog, de ez kevés, főleg úgy, hogy ilyen butaságokat csinál, rendszeresen.


(Mondjuk, ez most jutott eszembe... A sok "Busquetset figyelem meccsen végig 90percig, és zseniális a mozgása, előre is, stb." ember ezt hogy tudja megállapítani? Csak azért, mert a meccsek nagy részén nincs is képernyőn, mert 40méterre van a labdától...)
Sanama-nak +1 nagyon jól megfogalmaztad :wink:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.02.26. 01:53:42

Amellett, hogy Busquets passzjátékát elismerem, k. szerencsés embernek tartom... Amikor berobbant a Barcába, Xavi meg Iniesta még a royal flusht is ütötte, neki elég volt átvenni a labdát és megcsinálni a rövid passzt. Spanyol válogatott vb-győzelménél ugyanez. Na most ez mára se nagyon változott azzal a különbséggel, hogy nincs két olyan brutálisan jó középpályásunk, amennyire akkor Xavi és Iniesta a világ legjobbjai voltak a posztjukon, így sokkal nagyobb a felelőssége. Az eredményt a pályán láthatjuk... :D Szerintem egyébként, ahogy alattam is írták, a Verratti-Rakitic féle középpályáké a jövő, akik mind elöl, mind hátul sokat tudnak hozzátenni a játékhoz, mint a Modric-Kroos középpálya. Egyik se kifejezetten vkp, de nagyon jól helyezkednek és szerelnek ha kell, a játékszervezésük, indításaik pedig élményszámba mennek. Ha én dönthetnék, ma aláírnék mondjuk egy Busquets-Verratti cserét, még rá is fizetnék az olaszra. Csak attól tartok, Busquets Barcelonában már mozdíthatatlan, a csávó be van betonozva.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.26. 00:05:53

Busi meg a játékszervezés...nah ilyenkor dobom le a láncot.

Én már elő sem veszem az embert, mert egy Szent Tehén itt néhány embernek, szakmaiságba nem is érdemes belemenni, olyan pro érvek vannak felhozva, ami senki másnál nem az, nem is lehet az mert abszurdum.

De,nekem ha lenne,lett volna egy ilyen semmirekellő, sétáló, meg nem izzadó csapattársam, míg többieknek a bele kilóg,mert annyit dolgoznak, akkor odamennék hozzá és úgy taknyontenyerelném, hogy csak nézne.
Tegnap is City kontra, ez meg sétál hátrafelé, vagy hozzuk fel a labdát, sétál....az embert kis túlzással nem láttam még közepes tempót sem futni. Általában az a játéka,hogy rámászik Iniesta vagy Rakitic (régebben Xavi) nyakára, másfél méterre odatotyorog melléjük lekéri,és leadja másnak. Bravó,taps.


Ennek kell itt hajbókolni,meg kalapot lengetni, mert labda nélkül mekkora király az emberünk..
Hozzáteszem,tud ő hasznosan játszani, több meccse is volt amikor odatette magát, ment,becsúszott, ütközött,stb. Tegnap is első félidőben normálisan játszott, ahogy az utóbbi időben. Másodikban meg elővette a szokásos énjét, megaludt a tej a szájában 15ször, aztán ment reklamálgatni.
Figyeljen oda,koncentráljon és semmi baj nem lenne vele, már azt is megszoktam,hogy semmit nem vállal előrejátékban,nem érdekel,oldja meg azt a minimális feladatot amit kell ott neki,és kész. De ne emelgessük már piedesztálra, Rakitic nélkül meghalna a kp-s védekezés jóformán.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.02.25. 23:29:42

Bob_Marley írta:Rohadt sokat van a képernyőn, mert állandóan rajta folyik át a labda.Vagy legalábbis annak közelében van.

Ma már nincsenek posztok főleg a középpályán. Busi játékszervezésben nagyon jó, s egy olyan ember aki tényleg mindig megjátszható az aranyat ér. Rakiticcsel meg szerencsére keményedett a középpálya és Busquets többet is lép előre. Iniesta részt elismerem, mert ez lényegi különbség, hogy most a középpálya feladata a labda megszerzése és pontos megjátszása mintsem a ritmus megadása. És ez jól is működik és ehhez Busi illik is.
Hát, akkor maradjunk annyiban, hogy másképp gondoljuk a dolgokat. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.25. 23:17:44

Rohadt sokat van a képernyőn, mert állandóan rajta folyik át a labda.Vagy legalábbis annak közelében van.

Ma már nincsenek posztok főleg a középpályán. Busi játékszervezésben nagyon jó, s egy olyan ember aki tényleg mindig megjátszható az aranyat ér. Rakiticcsel meg szerencsére keményedett a középpálya és Busquets többet is lép előre. Iniesta részt elismerem, mert ez lényegi különbség, hogy most a középpálya feladata a labda megszerzése és pontos megjátszása mintsem a ritmus megadása. És ez jól is működik és ehhez Busi illik is.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.02.25. 23:01:48

Bob_Marley írta:Az a hiba az tényleg bosszantó volt. Ott is megpróbált beállni még talán szabálytalanok is voltak, de felelőtlen volt sajnos.

Viszont az hogy labdával játsszák. :lol: Nyilván azzal, csak a játékunk alapja hogy úgy kell helyezkedni és olvasni a játékot hogy meglegyenek a háromszögek és a labda. Szerinted a labdatartás hogy jön össze? Messi mindig jó helyre viszi a labdát? :D Busquets zseniális mozog, s mindig megjátszható. Hatalmas előny, hogy azonnal tudja hova kell belépni. Messihez el kell juttatni a labdát az se úgy megy hogy xy felnéz és keresi hol van aztán odapasszolja. Nagyon lesarkítva azért is szép játék a foci, mert úgyis lehetsz legjobb hogy nem érsz labdába! Tényleg szánj rá 10 percet mikor semmi mást nem nézel csak a középpályás helyezkedést. Ahogyan belép a játékokba, ahogyan védekezésben lassítja az ellenfelet, ahogyan belép a középpálya mögé és létszámfölényt alakít ki.
Zseniálisan mozog, mindig megjátszható - > ha viszont meg lesz játszva, saját kapura veszély.(ha már elkezdtél itt sarkítani...)
Messihez el kell juttatni? A srác gyakran már saját térfélre visszajön labdáért, mit kell azon eljuttatni hozzá?!

Én aláírom, hogy vannak jó mozgásai, stb, vagy amikor talppal elhúzza egyik irányba a labdát, de ha összegzem azokat a gyermeteg hibáit, amit saját térfélen rendszeresen elkövet, akkor arra jutok, hogy egy VÉDEKEZŐ KÖZÉPPÁLYÁSTÓL ez bőven kevés.

Kicsit azt érzem, hogy le vagy ragadva, és nem sértésnek szánom, ott, amikor még volt egy kumma jó xavi-iniesta tengely, akik meccsenként veszítettek annyi labdát, mint most a középpálya 10 perc alatt.Meg volt elől 3 ember, amiből kb Messi mert belemenni olyan szituba, aminek labdavesztés lehetett a vége. Nyilván, akkor bőven elég volt az, hogy Busquets jól mozog, területet nyit stb, de ez most már bőven nem elég.

(Mint ahogy Iniesta megítélésében is rengetegen le vannak maradva ott, amikor a csatárok kiugratása az ő egyik fő feladata volt, most már ez is Messi szerepe kb. Iniesta sokkal többet védekezik, sokkal kevesebb szabad kezet kap, ennek ellenére felróják neki, hogy se gól se gólpassz.)

Összefoglalva, én nem azt cáfolom, hogy labda nélkül jól mozog, de ez kevés, főleg úgy, hogy ilyen butaságokat csinál, rendszeresen.


(Mondjuk, ez most jutott eszembe... A sok "Busquetset figyelem meccsen végig 90percig, és zseniális a mozgása, előre is, stb." ember ezt hogy tudja megállapítani? Csak azért, mert a meccsek nagy részén nincs is képernyőn, mert 40méterre van a labdától...)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.25. 22:50:31

Az a hiba az tényleg bosszantó volt. Ott is megpróbált beállni még talán szabálytalanok is voltak, de felelőtlen volt sajnos.

Viszont az hogy labdával játsszák. :lol: Nyilván azzal, csak a játékunk alapja hogy úgy kell helyezkedni és olvasni a játékot hogy meglegyenek a háromszögek és a labda. Szerinted a labdatartás hogy jön össze? Messi mindig jó helyre viszi a labdát? :D Busquets zseniális mozog, s mindig megjátszható. Hatalmas előny, hogy azonnal tudja hova kell belépni. Messihez el kell juttatni a labdát az se úgy megy hogy xy felnéz és keresi hol van aztán odapasszolja. Nagyon lesarkítva azért is szép játék a foci, mert úgyis lehetsz legjobb hogy nem érsz labdába! Tényleg szánj rá 10 percet mikor semmi mást nem nézel csak a középpályás helyezkedést. Ahogyan belép a játékokba, ahogyan védekezésben lassítja az ellenfelet, ahogyan belép a középpálya mögé és létszámfölényt alakít ki.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.02.25. 22:19:46

S.Agüero írta:
Bob_Marley írta:Az a hiba, mikor Bony elvette a labdát (ha jól emlékszem ő volt) az tényleg hatalmas felelőtlenség volt. Ez sokat ront az összképen, de azon kívül jól játszott. Ő tipikus az a játékos, akit labda nélkül kell figyelni és csodálni hogy mindig jó helyen van. Tegnap is remekül mozgott, pontos volt, szerelt elől hátul. Egyáltalán nem volt rossz meccse, de az a hiba nagyon gáz volt.
Valahogy úgy. Első félidőben nagyon jól játszott szerintem, nagyon sok támadást akadályozott meg, hogy ne érjen el Kunhoz a labda, és sikerült is neki. Második félidőben volt 1-2 buta forgolódás ott hátul, bár szerintem egyszer sem voltak vele szabályosak, de az már más kérdés. Második félideje közepes lett.
Ez a "labda nélkül kell őt nézni", "jól mozog" duma már nagyon unalmas.
Nagyon örülök, ha labda nélkül jól mozog, de ezt a sportot LABDÁVAL kell játszani, és amikor az nála van, akkor életveszély a csapatra nézve. És egyáltalán nem érdekel, hogy milyen király a labda nélküli kocogása, ha egy meccsen ad 3 indítást az ellenfélnek, mert akkor épp nála a labda, és ő labda nélkül kiváló.... Nevetséges.
Gyakran csak Piqué van mögötte, ilyen orbitális hibákat egyszerűen nem engedhet meg magának.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.25. 15:27:03

Bob_Marley írta:Az a hiba, mikor Bony elvette a labdát (ha jól emlékszem ő volt) az tényleg hatalmas felelőtlenség volt. Ez sokat ront az összképen, de azon kívül jól játszott. Ő tipikus az a játékos, akit labda nélkül kell figyelni és csodálni hogy mindig jó helyen van. Tegnap is remekül mozgott, pontos volt, szerelt elől hátul. Egyáltalán nem volt rossz meccse, de az a hiba nagyon gáz volt.
Valahogy úgy. Első félidőben nagyon jól játszott szerintem, nagyon sok támadást akadályozott meg, hogy ne érjen el Kunhoz a labda, és sikerült is neki. Második félidőben volt 1-2 buta forgolódás ott hátul, bár szerintem egyszer sem voltak vele szabályosak, de az már más kérdés. Második félideje közepes lett.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.25. 15:20:35

Nem csak az az egy hibája volt, most nem fogok kutakodni,de többre is emlékszem, első félidőben is volt már csúnyán eladott labdája, másodikban még több...

Amúgy igen,az elsőben jól ment, csodálkoztam is. De ott is volt egy középre bepasszolt labdája,amiből lejöttek. De ha tartotta volna azt a színvonalat,amit az elsőben,akkor szót se szólna senki.
Ha meg elfelejtené ezt a pucsítós,forgolódós marhaságát, aminél 10ből 9szer szerelik (hol szabályosan,hol nem), az nagyon sokat lendítene rajta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2015.02.25. 15:45:33-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.25. 14:19:48

Az a hiba, mikor Bony elvette a labdát (ha jól emlékszem ő volt) az tényleg hatalmas felelőtlenség volt. Ez sokat ront az összképen, de azon kívül jól játszott. Ő tipikus az a játékos, akit labda nélkül kell figyelni és csodálni hogy mindig jó helyen van. Tegnap is remekül mozgott, pontos volt, szerelt elől hátul. Egyáltalán nem volt rossz meccse, de az a hiba nagyon gáz volt.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése