Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.06.18. 13:40:16

Tegnap teljesen véletlenül odakapcsoltam a TV-t ahol a Németország U21 - Szerbia U21 válogatott játszott egymással, kb 2 perc után a német kapushoz került a labda és adtak róla egy közeli képet. Hát eléggé meglepődtem, hogy MAtS van a kapuban én azt hittem, hogy ő a nagy válogatottban cserekapus. :D Egyébként a meccs vége 1-1 lett. Kb 10 percet láttam belőle.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.13. 09:20:40

Petr írta:Ter Stegen (97) is the player with the second most accurate long balls in the CL this season #fcblive Most: 117, Kroos [via @ermessidi]
Marc Ter Stegen ● Ultimate Best Goalkeeper Show 2015

A videó első 4 perce kb csak ívelgetés.. :D Durván tolja tényleg, baromira bejön a stílusa, mellé még képes hatalmas bravúrokra is, láthattuk ezt is párszor idén. A kedvencem idén tőle Atletico elleni gólpassza Neymarnak - csak a hülye partjelző behúzta lesnek, pedig nem volt az :evil: -, amikor láttam a mozdulatsort, hogy felnéz és gyorsan előreküldi, tudtam, hogy emberhez fog menni.. :D Bravo is jó lábbal, de ő még nála is jobb. Eszméletlenül kifogtuk ezt a két kapust.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.12. 16:30:42

Ter Stegen (97) is the player with the second most accurate long balls in the CL this season #fcblive Most: 117, Kroos [via @ermessidi]

(A FB csoportban már láttam, gondoltam kirakom ide, hogy mindenki lássa.)
Nem semmi teljesítmény, főleg egy kapustól. Aggódtam a lábjátéka miatt, teljesen rám cáfolt. Soha rosszabb évet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.06. 23:42:31

biztos jól védett végig, én 1-1, 2-1 után minden juve támadásnál elkapcsoltam :lol: mondjuk tevez lövésénél a gól előtt óriásit védett... talán egy hibája volt így utólag nézve, mikor ráöklözött egy szögletet, suarezre(?) :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.06.06. 23:41:35

én is látom benne a jövőt, magabiztos, erős jellemű srác, látszik, hogy a lábmunkáján rengeteget fejlesztettek és ilyen kevés lehetőség mellett is hozta a szintet.

bravo is hasonlóan jó kapus, akivel abszolút elégedettek lehettünk idén, de a kora és a benne rejlő potenciál miatt mats lenne nálam az elsőszámú kapus jövőre.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.06.06. 23:33:46

Alcantara írta:Mienk a jövő egyik legnagyobb kapusa, ez ma is tisztán látszódott.
Maga a nyugalom és önbizalom.
A végén azért a két szögletnél 10évet öregedtem, amúgy a tekintete végig nyugodt volt :D Nagy tehetség, csak ezeket ha egyszer levetkőzi, Neuerrel lehet majd hasonlítani.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.06.06. 23:27:36

Mienk a jövő egyik legnagyobb kapusa, ez ma is tisztán látszódott.
Maga a nyugalom és önbizalom.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.06. 00:31:59

tudomka958 írta:na akkor legyunk optimistak:megnyerjuk a bl-t...
ter stegennek lesz meg 5 meccse: bl donto spanyol es europai szuperkupa klub-vilagbajnoksag!
ugye hogy nem is olyan mostohagyerek...egyebkent szeretem...
Szerintem komolyabb szerepet kapott idén , mint Bravo!
Végigvédte a spanyol kupát meg a Bl-t , ott volt/lesz a döntőben , ez azért nem kis szó. Nyilván ehhez el is kellett jutni idáig , de szerintem ez nagyobb kihívás volt neki , mint a bajnokság lett volna , független , hogy mennyit játszik.
És ez nagyobb megbízás volt LE részéről , legalábbis szerintem , nem biztos , hogy olyan rosszul járt ő.
Bravo sacperkb. a bajnokság 30 % -át végigácsorogta a kapufa mellett , jó persze Mats.nak is voltak könnyebb mérkőzései (Huesca,Elche) , de ez szerintem nagyobb kihívás volt neki , folyamatosan magas szintű csapatok ellen játszani.
Én ezzel nem akarom elvenni Claudio érdemeit , fantasztikusan védett , ZAMORA díjas , fogott egy 11-est is , és én őt egyelőre biztosabb pontnak is érzem , mint Stegen-t.
Viszont , az a plusz ami Mats-ban benne van , az elengedhetetlen a Bl-ben. Gondolok itt Agüero 11-esére , vagy a Bayern elleni bravúrjaira.

A szerepcserét nem találom jó ötletnek. 2 opció lenne a megfelelő:
1. Marad ugyanez. (Szerintem még egy évet igazán kibírhatna Mats , én nem panaszkodnék a helyében.)
2.Stegen : bajnokság , Bl.
Bravo: kupa. de ez meg szerintem nem lenne jogos az idei szezon után. Szóval én szvsz maradnék jövőre is az idei felállásban.
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2015.06.05. 22:48:45

na akkor legyunk optimistak:megnyerjuk a bl-t...
ter stegennek lesz meg 5 meccse: bl donto spanyol es europai szuperkupa klub-vilagbajnoksag!
ugye hogy nem is olyan mostohagyerek...egyebkent szeretem...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.02. 02:04:10

Én nagyon kedvelem Bravot, jelenleg stabilabbnak is tartom mint Mats-ot, de a németben érzek egy olyan plusz faktort, ami kiemelkedővé teheti. Ehhez pedig az kellene hogy folyamatosan játsszon.
Idén lehet, hogy relatíve sok meccset kapott, de jövőre mi garantálja, hogy eddig jutunk mindkét kupában? Ennél csak kevesebb lehet.
Az viszont egyiküknek sem tenne jót, ha a bajnokságban felváltva védenének. Egy kapusnak kell az állandóság. Jövőre inkább neki adnám a bajnokságot, ha rajtam múlna, de ugye ez nem így van.

Mondjuk abban sem vagyok 100%-ig biztos, hogy a chileié lett volna a bajnokság, csak Ter Stegen kidőlt. Jövőre meglátjuk mi lesz, bár arra látok nagyobb esélyt, hogy ugyanilyen leosztás lesz.
Forca Barca!!!!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.06.02. 01:55:06

Hát én elég hosszú ideje szeretem a Barcát, de egy épkézláb kapusra alig emlékszem. Lehet, hogy jó kapusok voltak amúgy, de nálunk nem ment a bugi. Enke, Bonano, Dutruel, szegény Rüstü na meg Valdes. Aki ugyan megtanult hozni egy szintet, de a legtöbbször úgy játszott, mint a csapat, nem tudott különbséget jelenteni igazán. Szerintem pont jó, hogy együtt játszanak, az öreg lehet a fiatal mentora. Én nagyon reménykedem, hogy végre Cassillas kaliberű kapusa lesz a Barcának, aki innen vonul vissza, abba még 2 év tanulás simán belefér. Egyiket sem lenne szívem elengedni.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2015.06.01. 22:23:06

kanty írta:Talán egyedül vagyok a véleményemmel, de én a németet tenném első számú kapusnak a következő évtől. Idén nem volt gond, hogy felváltva védtek, de szerintem ez nem természetes, és előbb utóbb feszültség lehet a csapaton belül. Bravóval semmi gondom, de már 32 éves - tudom a kapusoknál ez még nem vészes. A németé viszont a jövő, az önbizalma és a fejlődése szempontjából pedig szerintem a legjobb nem a kölcsönadás, vagy a meccsszámokkal való zsonglőrködés lenne, hanem ha folyamatosan védene.
Igaz, hogy vannak hibái, de ezek szerintem legfőképp annak tudhatóak be, hogy nem véd rendszeresen. (Gondolok itt pl. a döntőbeli bizonytalanságára lábbal.)
Én is hasonlóan gondolom a dolgot, de szerintem jövőre még beleférne, még a német részéről is vállalható lenne ugyanez a felosztás, mint ami idén volt. Aztán 2 év múlva fordulhatna a dolog, hogy Bravo csak kupa, ter Stegen bajnokság+BL. Persze azért a chilei miatt is kár, mert rendkívűl jó kapus, ezt bizonyította az idei szezonban.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.01. 17:29:37

Erxy írta:
kanty írta:Talán egyedül vagyok a véleményemmel, de én a németet tenném első számú kapusnak a következő évtől. Idén nem volt gond, hogy felváltva védtek, de szerintem ez nem természetes, és előbb utóbb feszültség lehet a csapaton belül. Bravóval semmi gondom, de már 32 éves - tudom a kapusoknál ez még nem vészes. A németé viszont a jövő, az önbizalma és a fejlődése szempontjából pedig szerintem a legjobb nem a kölcsönadás, vagy a meccsszámokkal való zsonglőrködés lenne, hanem ha folyamatosan védene.
Igaz, hogy vannak hibái, de ezek szerintem legfőképp annak tudhatóak be, hogy nem véd rendszeresen. (Gondolok itt pl. a döntőbeli bizonytalanságára lábbal.)
egyetértek.
nálam jövőre ter Stegene lenne a bajnokság is a Bl mellett, Bravoé pedig a spanyol kupa.
tudom, ez nem a legigazsagosabb, mivel Bravo is magas szinten vedett, de ha van ket, a jelenben hasonlo, sot, ugyanolyan szinten vedo kapusom, akkor logikus, hogy azt vedetem, akiben tobb van a jovot illetoen, ez pedig a nemet.
megvolt neki ebben a szezonban a beetetes, mar ismeri a csapatot a nyelvet stb, itt az ideje szintet lepnie, mert benne egyertelmuen megvan a lehetoseg, hogy az elkovetkezo evek legjobb kapusava valjon, ezt pedig kar lenne elpocsekolni 8)
Végezzünk el egy gondolatkísérletet. Tegyük fel egyikük sem akar 2.sz. kapus lenni és ezt el is nyilatkozza. Ki kapna közülük jobb ajánlatokat? Melyiknél meddig enné a fene a szurkolóinkat, hogy hogy szabadott az illetőt elkótyavetyélni? Mekkora teher lenne ez a mindenkori kapusunknak? Na ezért lenne nálam is MATS a kezdő.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.01. 13:44:36

kanty írta:Talán egyedül vagyok a véleményemmel, de én a németet tenném első számú kapusnak a következő évtől. Idén nem volt gond, hogy felváltva védtek, de szerintem ez nem természetes, és előbb utóbb feszültség lehet a csapaton belül. Bravóval semmi gondom, de már 32 éves - tudom a kapusoknál ez még nem vészes. A németé viszont a jövő, az önbizalma és a fejlődése szempontjából pedig szerintem a legjobb nem a kölcsönadás, vagy a meccsszámokkal való zsonglőrködés lenne, hanem ha folyamatosan védene.
Igaz, hogy vannak hibái, de ezek szerintem legfőképp annak tudhatóak be, hogy nem véd rendszeresen. (Gondolok itt pl. a döntőbeli bizonytalanságára lábbal.)
egyetértek.
nálam jövőre ter Stegene lenne a bajnokság is a Bl mellett, Bravoé pedig a spanyol kupa.
tudom, ez nem a legigazsagosabb, mivel Bravo is magas szinten vedett, de ha van ket, a jelenben hasonlo, sot, ugyanolyan szinten vedo kapusom, akkor logikus, hogy azt vedetem, akiben tobb van a jovot illetoen, ez pedig a nemet.
megvolt neki ebben a szezonban a beetetes, mar ismeri a csapatot a nyelvet stb, itt az ideje szintet lepnie, mert benne egyertelmuen megvan a lehetoseg, hogy az elkovetkezo evek legjobb kapusava valjon, ezt pedig kar lenne elpocsekolni 8)
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.01. 13:28:24

palesz77 írta:
nzxtpo írta:Végigszámoltam az idei évben a kupa+bl meccsek (mert ugye a két döntő nem hétközben van) + a hétközi fordulók 26 meccset jelentett volna (ebben benne van a BL döntő is), úgyhogy utána számolva mégsem olyan ígéretes, mint ahogy hangzott. Arról pedig ne is beszéljünk, ha jövőre kiesnénk előbb mindkét sorozatból, akkor ez még kevesebb meccs lenne.
Csak most az EB miatt erőltetettebb menet lesz, ilyenkor több hétközi forduló szokott lenni. A döntőket meg azért belevenném, elvégre ha végigvédett egy kupasorozatot a végén nem raknám már ki.. Úgy kb egyenlőre jönne ki a meccseik száma szerintem - idén is 26-31 lenne az elosztás ezzel a módszerrel, hogy kevesebb hétközi forduló volt, ami nem rossz szerintem.
Belevettem a döntőket, de amúgy igazad van, EB-t elfelejtettem #-o :D
szerk: amúgy mindenki el van ájulva MAtS-tól, én is nagyon szeretem, de benne van a potya, és Bravo is remekül védett végig a szezon során, sokszor mentett olyat, ami pontot vagy pontokat ért. Szezon elején kicsit mérges voltam, hogy miért jön két ilyen kapus, aztán jött a sérülés, és Bravoé lett a bajnokság, de fordulóról fordulóra győzött meg, úgyhogy én nyugodt leszek bárhogy is lesz a felosztás jövőre. Az tény, hogy a német még fiatal úgyhogy kell neki a meccs, de Bravoval se lehet kitolni egy ilyen szezon után.

Végre úgy tudok leülni egy meccs elé, hogy nem izgulok, mert magabiztosságot sugároz mindkét kapusunk, Victort is szerettem, de nála sokkal jobban paráztam.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.06.01. 13:14:34

kanty írta:Talán egyedül vagyok a véleményemmel, de én a németet tenném első számú kapusnak a következő évtől. Idén nem volt gond, hogy felváltva védtek, de szerintem ez nem természetes, és előbb utóbb feszültség lehet a csapaton belül. Bravóval semmi gondom, de már 32 éves - tudom a kapusoknál ez még nem vészes. A németé viszont a jövő, az önbizalma és a fejlődése szempontjából pedig szerintem a legjobb nem a kölcsönadás, vagy a meccsszámokkal való zsonglőrködés lenne, hanem ha folyamatosan védene.
Igaz, hogy vannak hibái, de ezek szerintem legfőképp annak tudhatóak be, hogy nem véd rendszeresen. (Gondolok itt pl. a döntőbeli bizonytalanságára lábbal.)
Én sem számolgatnék, vagy ha igen akkor annyit, hogy jövőre fordítva a dolgon. Bajnoki Stegen kupasorozat Bravo. Ugy lenne igazságos. Bár senki se mondta, hogy igazságosnak kell lennie, viszont Stegen kapusnak védei kell. Remek kapus, már most!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.01. 12:18:17

nzxtpo írta:Végigszámoltam az idei évben a kupa+bl meccsek (mert ugye a két döntő nem hétközben van) + a hétközi fordulók 26 meccset jelentett volna (ebben benne van a BL döntő is), úgyhogy utána számolva mégsem olyan ígéretes, mint ahogy hangzott. Arról pedig ne is beszéljünk, ha jövőre kiesnénk előbb mindkét sorozatból, akkor ez még kevesebb meccs lenne.
Csak most az EB miatt erőltetettebb menet lesz, ilyenkor több hétközi forduló szokott lenni. A döntőket meg azért belevenném, elvégre ha végigvédett egy kupasorozatot a végén nem raknám már ki.. Úgy kb egyenlőre jönne ki a meccseik száma szerintem - idén is 26-31 lenne az elosztás ezzel a módszerrel, hogy kevesebb hétközi forduló volt, ami nem rossz szerintem.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.01. 12:05:02

palesz77 írta:
S.Agüero írta:Majdnem a dupláját védte Bravo.

37<>20
Pontosan. Ezért mondom, minden hétközi meccsen MAtS, minden hétvégin Bravo, kb fele-fele arányban lennének így az egész éves meccseik, ami szerintem MAtS-nak is megfelelne. Remélem Lucho van olyan agyafúrt, mint én.. :lol:
Végigszámoltam az idei évben a kupa+bl meccsek (mert ugye a két döntő nem hétközben van) + a hétközi fordulók 26 meccset jelentett volna (ebben benne van a BL döntő is), úgyhogy utána számolva mégsem olyan ígéretes, mint ahogy hangzott. Arról pedig ne is beszéljünk, ha jövőre kiesnénk előbb mindkét sorozatból, akkor ez még kevesebb meccs lenne.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.01. 11:24:12

Talán egyedül vagyok a véleményemmel, de én a németet tenném első számú kapusnak a következő évtől. Idén nem volt gond, hogy felváltva védtek, de szerintem ez nem természetes, és előbb utóbb feszültség lehet a csapaton belül. Bravóval semmi gondom, de már 32 éves - tudom a kapusoknál ez még nem vészes. A németé viszont a jövő, az önbizalma és a fejlődése szempontjából pedig szerintem a legjobb nem a kölcsönadás, vagy a meccsszámokkal való zsonglőrködés lenne, hanem ha folyamatosan védene.
Igaz, hogy vannak hibái, de ezek szerintem legfőképp annak tudhatóak be, hogy nem véd rendszeresen. (Gondolok itt pl. a döntőbeli bizonytalanságára lábbal.)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.06.01. 08:55:34

P.U.Y.O.L. írta: Amennyiben mindkettő marad, úgy jó esetben csak az egyikük, de sokkal valószínűbb, hogy mindkettő elégedetlen lenne...

Én továbbra is azt az utat választanám, hogy menjen Ter Stegen kölcsönbe.
Ez a formáció, ami ezt az évet jellemezte miért nem jó?

Bármelyik kapus állt a háló mögött, remek teljesítményt hozott le. Voltak egészen elképesztő védéseik a szezon során.Hiba minimális volt mindkettőnél.
Ez egészen biztosan a szakmai stáb munkáját dicséri, mert más csapatoknál előfordul, hogy két kapus felváltva véd és nem egyenletes, jó teljesítményt hoz le valamelyik.
Itt ilyen nem volt a szezon során, mindkettőnél volt egy-két baki, de összességében nagyon jó teljesítményt hoztak le.

Elégedetlen meg ne legyen egyik sem, mert a világ egyik (jelenleg a legjobb ebben az évben) legjobb csapatában védhetnek.
A Sociedad, valamint a 'Gladbach csapatával egyiknek sem lett volna esélye semmit nyerni.

A kölcsönadás szerintem meg nem járható út. Mi van, ha egy döntő fontosságú meccsen megsérül valaki. Én biztos nem ugrálnék a boldogságtól, ha egy Masip vagy akárki jönne be és védene utána a meccseken. Olyan szerződést meg sehol nem kötnek, hogy azonnali visszarendelés lehetősége legyen.

Évekig nem volt ilyen kényelmes, nyugodt szezonunk a kapusokat illetően. Örülni kell, hogy ezt így megoldották. Soha többet utolsó éves, "Pinto szerű" beugrásokat.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.06.01. 07:13:48

Palesz ötlete nem oldaná meg a problémát...
A legtöbben a német szemszögéből nézitek a dolgokat, miközben Bravo IS többet érdemelne. Ő se hiszem, hogy kiugrik a bőréből örömében, hogy a legnagyobb nemzetközi kupaporondon nem bizonyíthat. Amennyiben mindkettő marad, úgy jó esetben csak az egyikük, de sokkal valószínűbb, hogy mindkettő elégedetlen lenne...

Én továbbra is azt az utat választanám, hogy menjen Ter Stegen kölcsönbe. A Chelsea is tökéletesen tudta jegelni a 'jövő' kapusát, nekünk miért ne sikerülne?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.31. 18:50:40

bingyo24 írta:Nagy meccseken Ter stegen ha kapuban all garantalt minimum egy kapott gol ugyhogy a blben is fogunk golt kapni csak ne mi kapjuk az elsot.
Köszönjük, Emese.
Mint például a BL-ben a Bayern ellen, amikor 3-0-ára nyertünk? :wink:
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2015.05.31. 17:25:30

Nagy meccseken Ter stegen ha kapuban all garantalt minimum egy kapott gol ugyhogy a blben is fogunk golt kapni csak ne mi kapjuk az elsot.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.05.31. 16:43:32

Meg se merem említeni egy győztes kupadöntő után, de szerintem tegnap messze nem állt a helyzet magaslatán. Nem akarom kritizálni, de szerintem ezt meg kellene említeni csak így nagyon-nagyon zárójelben. Bl döntőben sokkal magabiztosabbnak kell lennie,ha nyerni akarunk...

Győztes meccs után nem szokták kritizálni a nyertes csapat játékosait, szóval ugorjátok át a hszt,aki nem ért egyet :lol:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.05.31. 16:38:42

Jövőre mindenképpen gyakrabban kell játszatni a németet, mert kiérdemelte.
Ez a baj ezzel. Veszel 2 első számú kapust, akik kiválóan védenek, de hosszú távon nem lehet ezt fenntartani.
Válasz küldése