La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.27. 13:17:10

A Sporting minden támadása Halilovicnál indul. Messze kiemelkedik a mezőnyből. 8)

Kár h még így is lehet vereség lesz a vége a védelem bénázása miatt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.27. 13:00:09

visca el barca írta:jól látom amugy hogy ez az első gólpassza idén?
Nem, a Depor ellen már adott, lentebb van videó róla, nézd meg azt is, az szebb volt szerintem. 8)
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.27. 12:55:49

visca el barca írta:szépen megcsinálta, ez már majdnem olyan iniestás volt 8)

jól látom amugy hogy ez az első gólpassza idén?
Nem, biztos nem az első. 1 biztos volt neki a Depor ellen.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.27. 12:53:52

szépen megcsinálta, ez már majdnem olyan iniestás volt 8)

jól látom amugy hogy ez az első gólpassza idén?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.27. 12:41:46

noname írta:A vezető gól ő hozta össze: labdaszerzés, majd lerázott 3 embert :arrow: gólpassz.
Jobbról induló irányítót játszik.

Ismerős?! 8)
https://vine.co/v/exT76pnBzlb" target="_blank

Szépen csinálta. :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.27. 12:29:08

A vezető gól ő hozta össze: labdaszerzés, majd lerázott 3 embert :arrow: gólpassz.
Jobbról induló irányítót játszik.

Ismerős?! 8)
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.27. 11:41:49

Aki kiváncsi Halilovicra, az kapcsoljon Sport 1-re 12:00-kor. :wink:
Szvsz meccsről-meccsre fejlődik a srác. Sugárzik belőle a tehetség. Néha picit önző, de ezt majd a korral levetkőzi.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.27. 10:28:10

Gareth Tello írta:És egy kis Samper... Már Gerard López is látja... :D :(
http://twitter.com/barcabstuff/status/6 ... 3447540736" target="_blank
http://twitter.com/barcabstuff/status/6 ... 8207191040" target="_blank
Nagyon megviselhette a mellőzés, már komoly szakállat is növesztett.. :lol: Mondjuk valaki szólhatott volna neki, hogy ezt inkább nem kéne.. :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.26. 13:44:40

Gareth Tello írta:Tajti kezdő a Juvenil A mai bajnokiján. Aleña keretben sincs, esélyes, hogy a Barça B-ben kaphat lehetőséget ebben a fordulóban is. Örülnék annak a forgatókönyvnek, hogy Aleña már most beküzdi magát a B-be és lassan alapemberré válik, ezzel párhuzamosan Tajti pedig a Juvenil A-ból lesz kirobbanthatatlan. :D

És egy kis Samper... Már Gerard López is látja... :D :(
http://twitter.com/barcabstuff/status/6 ... 3447540736" target="_blank
http://twitter.com/barcabstuff/status/6 ... 8207191040" target="_blank
Ennek nagyon örülök, iszonyat technikás és nagyon jól lát a pályán. Nem bánnám, ha tavaszra már a B-csapat tagja lenne Aleña, egyedül attól félek, hogy Gumbau visszatér és őt fogják nyomatni.

Az Uefa Youth League-t közvetíti valamilyen adó? Eurosport?
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.26. 13:11:01

Tajti kezdő a Juvenil A mai bajnokiján. Aleña keretben sincs, esélyes, hogy a Barça B-ben kaphat lehetőséget ebben a fordulóban is. Örülnék annak a forgatókönyvnek, hogy Aleña már most beküzdi magát a B-be és lassan alapemberré válik, ezzel párhuzamosan Tajti pedig a Juvenil A-ból lesz kirobbanthatatlan. :D

És egy kis Samper... Már Gerard López is látja... :D :(
http://twitter.com/barcabstuff/status/6 ... 3447540736" target="_blank
http://twitter.com/barcabstuff/status/6 ... 8207191040" target="_blank

szerk.: Közben hivatalos is, Aleña ott van a B keretében.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.25. 16:29:09

palesz77 írta:Alen Halilović vs Rayo Valecano

Ismét egy jobb meccs tőle, 2:55 után az a labdakihozatal megint.. De az elején is szép az a lövés, ahogy végigvitték az akciót a pályán, duzzad az önbizalomtól a srác, jó döntésnek tűnik a Gijon egyelőre. Csak így tovább kicsi! =D> Még ha helye továbbra se biztos, hogy lenne.. :D
Néha kicsit túlvállalja magát és nehezen szabadul a labdától, de ez bőven betudható a rutintalanságnak (csak nemrég töltötte be a 19-et szóval van ideje). Ha visszahozzuk és az edző (bárki legyen is az) jól "nyúl hozzá", megtalálja a helyet a csapatban nagy karriert futhat be nálunk is.
Van annyira tehetséges, hogy tudjon alkalmazkodni, nagyon remélem, hogy így lesz, nagy kincs a srác, elég szomorú lenne látni, ha egy másik csapatban sztárrá nőné ki magát.
De ez még bőven a jövő, bármi lehet addig.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.25. 16:12:43

Alen Halilović vs Rayo Valecano

Ismét egy jobb meccs tőle, 2:55 után az a labdakihozatal megint.. De az elején is szép az a lövés, ahogy végigvitték az akciót a pályán, duzzad az önbizalomtól a srác, jó döntésnek tűnik a Gijon egyelőre. Csak így tovább kicsi! =D> Még ha helye továbbra se biztos, hogy lenne.. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.20. 20:22:24

Akkor félre értettem, mert maga a csel elég kockázatos volt érzésem szerint. Nem volt fedezve mint ahogy pl Busi szokta vagy anno Xavi aki körbe tudta táncolni a labdát, mert végig mellette volt és nem ért oda az ellenfél, itt ilyenről szó sem volt. Korához képest valóban ezek szép dolgok, fizikálisan kell rendbe rakni és jó lehet idővel.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 20:16:57

Bob_Marley írta:Nem kötözködésképpen, de azért kezdve azzal, hogy saját térfélen cselez még olyan, hogy azért ha lehet akkor ne kategória (elég kockázatos csel volt), de után azzal a lendülettel el is adta. :D Szóval azt speciel rohadtul nem írnám fel pozitívumként, de a gólpassz ügyes volt és a megmentett labda is.
A saját térfeles cseleket igazából arra írtam, hogy jön meg az önbizalma meccsről-meccsre, és be meri vállalni ezeket - a másodiknál meg utána jól is játszotta meg. Nekem amúgy bajom nincs vele, amíg bejön, Messi, Busi, Ini és Xavi is sokat csináltak ezekből, csak el ne adja.. :D De mondom, nem a csel maga volt nagy pozitívum, hanem hogy meg meri csinálni - és be is jön. Amik még nekem külön tetszettek a te 2 kiemelteden kívül, az az, amikor egyszer a szélen nagyon szépen elhozza, meg a végén a lövése is jó volt. Remélem továbbra is a kezdőben marad, és töretlen lesz a fejlődése, drukkolok neki nagyon. Annak ellenére, hogy még mindig kétségeim is vannak vele kapcsolatban, de az utóbbi 2 meccsen azért több mint vállalható volt - korához és helyzetéhez képest mindenképp.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.20. 20:11:48

Nero. írta:Tajti ma gólt lőtt meg gólpasszt adott. Amúgy ő pontosan melyik csapatban játszik? Amelyik közvetlen a Barca B előtt van?
Igen, Juvenil A asszem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.20. 20:09:04

palesz77 írta:Alen Halilović vs Deportivo La Coruna

Röviden: =D> Egyre bátrabb ahogy nézem, a gólpasszán kívül is sok szép megmozdulása volt, a végén az a 2 csel saját térfélen elég kemény volt. Ha fel tudja venni a ritmusát a ligának, és a fizikális gyengeségét is sikerül mással kompenzálnia, akkor várom vissza szeretettel jövőre - akkor még Coutinho se kell.. :lol: Mindenesetre eddig biztató, ezek alapján a videók alapján meccsről meccsre jobb. Akit a többi is érdekel esetleg:

Alen Halilović vs Real Sociedad
Alen Halilović vs Valencia
Nem kötözködésképpen, de azért kezdve azzal, hogy saját térfélen cselez még olyan, hogy azért ha lehet akkor ne kategória (elég kockázatos csel volt), de után azzal a lendülettel el is adta. :D Szóval azt speciel rohadtul nem írnám fel pozitívumként, de a gólpassz ügyes volt és a megmentett labda is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.20. 20:08:19

Tajti ma gólt lőtt meg gólpasszt adott. Amúgy ő pontosan melyik csapatban játszik? Amelyik közvetlen a Barca B előtt van?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 19:58:59

Alen Halilović vs Deportivo La Coruna

Röviden: =D> Egyre bátrabb ahogy nézem, a gólpasszán kívül is sok szép megmozdulása volt, a végén az a 2 csel saját térfélen elég kemény volt. Ha fel tudja venni a ritmusát a ligának, és a fizikális gyengeségét is sikerül mással kompenzálnia, akkor várom vissza szeretettel jövőre - akkor még Coutinho se kell.. :lol: Mindenesetre eddig biztató, ezek alapján a videók alapján meccsről meccsre jobb. Akit a többi is érdekel esetleg:

Alen Halilović vs Real Sociedad
Alen Halilović vs Valencia
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.20. 18:02:19

noname írta:Halilovic kezdett a Depor ellen. 67 percet kapott, gólpasszt adott és 7,3-at kapott a whoscored-on.
Ha valaki látta a meccset kíváncsi lennék bővebb információra. :wink:
Nekem tetszett a játéka. A gólpassza zseniális volt. Illetve a 2 gól előtt is alkotott:
Egy elveszett labdát becsúszva megmentett, majd sarokkal továbította a felfutó védőnek, aki beívelt, Sanabria pedig befejelte.
Szvsz technikailag kiemelkedett a mezőnyből. Ha jól emlékszem, egy esernyőt is kiosztott. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.20. 17:54:10

Halilovic kezdett a Depor ellen. 67 percet kapott, gólpasszt adott és 7,3-at kapott a whoscored-on.
Ha valaki látta a meccset kíváncsi lennék bővebb információra. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.19. 23:02:34

Gareth Tello írta:
TripleH írta:Erről a gombáról, am mit kell tudni? Mert a B-t nem nagyon követem.
Jóindulattal is csak középszerű játékos, szerintem még csak közel sincs ahhoz a szinthez, ahol egy nagycsapat kapuján kopogtató középpályásnak ideális esetben lennie kéne. Viszonylag magas, ami a pontrúgásoknál jól jön (bár egyébként közel sem olyan domináns a legtöbb szituációban, mint amire a magassága és a testfelépítése predesztinálná), és sokat dolgozik a pályán (többnyire mondjuk nem túl magas hatékonysággal), gondolom, ezek miatt kedveli ennyire Lucho, mert más pozitívumot nagyon nem tudok mondani vele kapcsolatban. Nem dinamikus, lassú, védekezni nem igazán tud, rengetegszer szabálytalankodik, játékintelligenciája finoman szólva sem kiemelkedő, a gyors összjátékhoz fejben nem elég gyors, a passzjátéka kifejezetten gyenge (sokszor még a legegyszerűbb oldalpasszokat is elrontja, a hosszabb ívelésekről nem is beszélve), előrejátékban az esetek többségében gyakorlatilag teljesen súlytalan, a támadóharmadban pedig, ha felmegy addig, nagyon sok rossz döntést hoz (ezek közé tartozik a rengeteg lassú és pontatlan lövés 30-35 méterről).

(Mondom ezeket a tavalyi nagyjából 35 Barça B-meccs alapján, amit láttam tőle, illetve az eddigi idei teljesítményét látván.)
Nem akarom bántani csórót, de kb. mindent leírtál. Bár inkább való lenne vkp-nak, de ott meg a sok eladott labdája okozna gondot. Védőként is próbálták már kaptunk is róla egyből két gólt, szóval ritka gyenge a gyerek. Megkockáztatom, hogy ő volt az egyik ok ami miatt tavaly kiestünk. Berakták a szintén marha gyengus jh-t, Patricot vkp-ba, Gumbaut meg irányítónak, amihez méginkább fogalmatlan. Nem értem mit lát benne LE, akkor már inkább Camara-t vagy Babunskit hoznám fel helyette, ha már Sampert ennyire hanyagolja. Bár a kupában Kaptoum-ot is simán lehetne Rakitic helyett játszatni. (bár ő ha jól tudom most sérült)
Forca Barca!!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.19. 18:31:20

Gareth Tello írta: Jóindulattal is csak középszerű játékos, szerintem még csak közel sincs ahhoz a szinthez, ahol egy nagycsapat kapuján kopogtató középpályásnak ideális esetben lennie kéne. Viszonylag magas, ami a pontrúgásoknál jól jön (bár egyébként közel sem olyan domináns a legtöbb szituációban, mint amire a magassága és a testfelépítése predesztinálná), és sokat dolgozik a pályán (többnyire mondjuk nem túl magas hatékonysággal), gondolom, ezek miatt kedveli ennyire Lucho, mert más pozitívumot nagyon nem tudok mondani vele kapcsolatban. Nem dinamikus, lassú, védekezni nem igazán tud, rengetegszer szabálytalankodik, játékintelligenciája finoman szólva sem kiemelkedő, a gyors összjátékhoz fejben nem elég gyors, a passzjátéka kifejezetten gyenge (sokszor még a legegyszerűbb oldalpasszokat is elrontja, a hosszabb ívelésekről nem is beszélve), előrejátékban az esetek többségében gyakorlatilag teljesen súlytalan, a támadóharmadban pedig, ha felmegy addig, nagyon sok rossz döntést hoz (ezek közé tartozik a rengeteg lassú és pontatlan lövés 30-35 méterről).

(Mondom ezeket a tavalyi nagyjából 35 Barça B-meccs alapján, amit láttam tőle, illetve az eddigi idei teljesítményét látván.)
Értem, köszönöm, szóval a srác valahol a 0 és a békahátsója között helyezkedik. :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.19. 17:54:47

TripleH írta:Erről a gombáról, am mit kell tudni? Mert a B-t nem nagyon követem.
Jóindulattal is csak középszerű játékos, szerintem még csak közel sincs ahhoz a szinthez, ahol egy nagycsapat kapuján kopogtató középpályásnak ideális esetben lennie kéne. Viszonylag magas, ami a pontrúgásoknál jól jön (bár egyébként közel sem olyan domináns a legtöbb szituációban, mint amire a magassága és a testfelépítése predesztinálná), és sokat dolgozik a pályán (többnyire mondjuk nem túl magas hatékonysággal), gondolom, ezek miatt kedveli ennyire Lucho, mert más pozitívumot nagyon nem tudok mondani vele kapcsolatban. Nem dinamikus, lassú, védekezni nem igazán tud, rengetegszer szabálytalankodik, játékintelligenciája finoman szólva sem kiemelkedő, a gyors összjátékhoz fejben nem elég gyors, a passzjátéka kifejezetten gyenge (sokszor még a legegyszerűbb oldalpasszokat is elrontja, a hosszabb ívelésekről nem is beszélve), előrejátékban az esetek többségében gyakorlatilag teljesen súlytalan, a támadóharmadban pedig, ha felmegy addig, nagyon sok rossz döntést hoz (ezek közé tartozik a rengeteg lassú és pontatlan lövés 30-35 méterről).

(Mondom ezeket a tavalyi nagyjából 35 Barça B-meccs alapján, amit láttam tőle, illetve az eddigi idei teljesítményét látván.)
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.18. 13:18:35

Gareth Tello írta:
palesz77 írta:Ha az elkövetkező időszakban sem fog ifiket játszatni Lucho a középpályán, akkor tényleg el lehet felejteni Samperéket. Mondjuk az első számú felhívott szerintem Gumbau lesz így is, nagyon kíváncsi leszek az elkövetkező időszakra az biztos..
Ma a B csapat tagjai közül csak Gumbau edzett a nagycsapattal, szóval szerintem nem kérdés, ki lesz a kiválasztott...
Erről a gombáról, am mit kell tudni? Mert a B-t nem nagyon követem.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.18. 12:22:19

palesz77 írta:Ha az elkövetkező időszakban sem fog ifiket játszatni Lucho a középpályán, akkor tényleg el lehet felejteni Samperéket. Mondjuk az első számú felhívott szerintem Gumbau lesz így is, nagyon kíváncsi leszek az elkövetkező időszakra az biztos..
Ma a B csapat tagjai közül csak Gumbau edzett a nagycsapattal, szóval szerintem nem kérdés, ki lesz a kiválasztott...
Válasz küldése