Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.05. 10:33:45

recrea írta:Ráverte a kapufára a gyerek a labdát, onnan meg telibekapta Mats fejét és továbbpattant, köze se volt hozzá.
:D először azt hittem csak viccből írod, de tényleg mintha kapufára ment volna először
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2017.09.05. 10:21:32

giggs írta:Gyenge kapusunk van. Nincs benne az első húszban. Lábbal is gyenge, lassan teszi tovább, éles helyzetben ellenfélnek. Bravúr semmi
Pontosan. Nem is értem miért adtuk el Bravo-t aki azóta is brillírozik a Manchester City-ben és hibátlanul véd. Szerintem vissza kéne hozni, sokkal jobban járnánk vele. Még van benne legalább 4 jó év.
giggs
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017.08.07. 06:18:29

2017.09.05. 10:14:30

Gyenge kapusunk van. Nincs benne az első húszban. Lábbal is gyenge, lassan teszi tovább, éles helyzetben ellenfélnek. Bravúr semmi
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.09.05. 09:09:24

Ráverte a kapufára a gyerek a labdát, onnan meg telibekapta Mats fejét és továbbpattant, köze se volt hozzá.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.05. 08:55:32

palesz77 írta:MAtS reflexmozdulata tegnapról. Minél több ilyet nálunk is! =D>
Ezekben ő nagyon jó, kivételes reflexei vannak. Sok ilyen védést mutatott már nálunk.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.05. 08:12:51

MAtS reflexmozdulata tegnapról. Minél több ilyet nálunk is! =D>
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.27. 17:41:40

recrea írta: Visszanéztem, de. Zárta a szöget, kb ennyit kellett, el is találták a lábát.
A többi részét meg ne nekem szánd, kb sose írtam róla rosszat, de néhányan olyan védéseket neveznek embertelen bravúrnak, amit a nb1-ben is illik megfogni.
Nem embertelen volt, hanem baromi fontos. Azért ott kellett lennie. Zárni a rövidet, de a hosszút is lefoglalni amennyire lehetett, a távolság is megfelelő volt stb, ha elrúgja mellette egy szót sem szólhatnánk. Kihagyni inkább volt nehezebb.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.27. 17:34:52

Normandia írta:
recrea írta:Azt a helyzetet inkább berúgni lett volna bravúr, mintsem kivédeni. Fontos védés volt, de bármelyik tucatkapus fogta volna.
Hát nem. Nézd vissza a lassitásokat, bár biztos vagyok benne, hogy egy jó szót sem kap. Nyilván, ha bement volna, akkor meg képtelen bravúrt bemutatni meg hasonló kritikák jönnének. A lényeg, hogy ma sincs rajta sapka.:-D Egész meccsen 3x jutottak el a kapunkig, amiből az egyik les volt. Zsírozhatott volna a kapufa mellett a cserékkel.:-D
Visszanéztem, de. Zárta a szöget, kb ennyit kellett, el is találták a lábát.
A többi részét meg ne nekem szánd, kb sose írtam róla rosszat, de néhányan olyan védéseket neveznek embertelen bravúrnak, amit a nb1-ben is illik megfogni.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.27. 17:29:36

recrea írta:Azt a helyzetet inkább berúgni lett volna bravúr, mintsem kivédeni. Fontos védés volt, de bármelyik tucatkapus fogta volna.
Hát nem. Nézd vissza a lassitásokat, bár biztos vagyok benne, hogy egy jó szót sem kap. Nyilván, ha bement volna, akkor meg képtelen bravúrt bemutatni meg hasonló kritikák jönnének. A lényeg, hogy ma sincs rajta sapka.:-D Egész meccsen 3x jutottak el a kapunkig, amiből az egyik les volt. Zsírozhatott volna a kapufa mellett a cserékkel.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.27. 16:05:13

Azt a helyzetet inkább berúgni lett volna bravúr, mintsem kivédeni. Fontos védés volt, de bármelyik tucatkapus fogta volna.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.27. 15:56:43

Most nanyira nem látom a fanyalgókat, akik szerint nem mutat be bravúrokat.

Ha az elején azt a ziccert nem fogja meg, nagyon sanszos, hogy nem távoztunk volna 3 ponttal. 1 gólos hátrányból egy ilyen masszívan bekkelő csapat ellen rohadt nehéz lett volna. Az első gól után márt kijjebb kellett, hogy nyíljanak, de még egy x is jó lett volna. 2 gólt úgy berámolni nekik, hogy előnyben vannak iszonyatosan nehéz lett volna, ráadásul a kontrák lehetősége is ott lett volna.
Szerintem leegalább akkor a érdeme volt ebben a győzelemben, mint Messinek.
Forca Barca!!!!
Avatar
szasz
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.04.27. 12:06:12

2017.08.20. 17:26:41

Normandia írta:Oblak éppen ma nyelt be kettőt. Ő sem tehetett egyikről sem, de igen, bravúrral lehetett volna védeni, mint álltalában minden gólt.:-D
Azért ez enyhe túlzás, hogy bravúrral, mindent lehet védeni, pl a Real elleni Asensio lővést szerintem max. jetpack-el lehetett volna védeni. (Ott egy középpályásnak ki kellett volna lépni rá, hogy ne tudja ellőni). TS szerintem bőven van Bravo szinten, lábbal jobb is, de szerintem ha megnéznénk a statisztikákat akkor 1,5 - 2 x több lővést kap mecsenként. Ha stabilabb lenne a középpálya, kevesebben szapulnák a kapust. :)
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.20. 11:29:47

Nero. írta:Azt alá írom hogy lábbal jó, viszont azt irtam hogy nem profitálunk belőle. Arra gondoltam hogy mar nincsenek meg azok a labdabiztos játékosaink hátul. Ugye volt az az emlékezetes Bilbao elleni szezonnyitó ahol volt kb. vagy 50 passza ami majdnem mind sikeres volt, de később feladtuk ezt a taktikát mert nem működött túl sokszor adtuk el a labdát.
Bravo nem szórakozott hátul, elore vágta és az ellenfél se került helyzetbe még is nyertünk. Navas is elore vágja, ès nyernek.
Nyilván nem ez a siker kulcsa hogy a kapus vágja elore a labdát ha törik ha szakad de ez a hatalmas tiki-taka már nem megy.
Most is rengeteget szórakoztunk a meccs elején a Bernabeuban és csak a baj volt belole.
Fordítsuk meg a dolgot: a kapus passzkészsége még többet ér így, hogy technikailag a korábbinál alacsonyabb szinten álló középpályások játszanak előtte. Ha az alapból nehézkesebb hátulról történő építkezést egy Varas indítaná meg, akkor aztán tényleg káoszba fulladna az egész, pedig elég valószínűtlen, hogy ezzel felhagyunk, mert a játék alapja nagyjából, ezzel igyekeznek széthúzni a pályát és lehetőleg területet nyerni. Nálunk nincs olyan ember, akire felcsűröd a labdát, mint a Realnál Bale, CR vagy Benzema. Suárez esetleg, de kifújt. Szóval ez az elem biztosan nem működne.
Nero. írta:Azt olvasd el ujra mert Valdest en vedtem be.
Talan pont azert kellenenek mert bravurkapusok, amiben a nemet sehol sincs (most majd ramugranak a 2-3al, de azon kivul altalanossagba nem tud extrat hozni.)
Igazad van, rosszul emlékeztem. Scusi. :)
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.08.20. 10:33:53

Nero. írta:
Samper írta:Kár azon vitatkozni, hogy egy olyan csapatnál, amelynél a labdabirtoklás a non plus ultra, MaTS az ideális kapus. Vitatkozni akkor érdemes, ha megváltozik a filozófia (nem a játék képében, hanem ki is mondva.)
A Realnal tobbet volt a labda a legutobb.
Es az MaTS hibaja volt ? :mrgreen: Az, hogy tobbet volt naluk a labda, az inkabb a mezonyjatekosok sara. Szerintem kar ezen rugozni, Stegen labbal jo, az hogy mire megyunk vele, mit erunk el vele, stb, az mas teszta... :D
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.20. 09:18:02

Samper írta:Kár azon vitatkozni, hogy egy olyan csapatnál, amelynél a labdabirtoklás a non plus ultra, MaTS az ideális kapus. Vitatkozni akkor érdemes, ha megváltozik a filozófia (nem a játék képében, hanem ki is mondva.)
A Realnal tobbet volt a labda a legutobb.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.20. 09:01:22

Kár azon vitatkozni, hogy egy olyan csapatnál, amelynél a labdabirtoklás a non plus ultra, MaTS az ideális kapus. Vitatkozni akkor érdemes, ha megváltozik a filozófia (nem a játék képében, hanem ki is mondva.)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.20. 01:03:36

palesz77 írta:
Nero. írta:Ezt ter Stegennel mindig elmondjak hogy labbal mennyire jo, de alig profitalunk belole, foleg hogy Bravo se volt egy Kroos meg is hozott 2 Zamora-dijat es ritkan volt tuzijatek a kapuja elott.
Már hogy ne profitálnánk belőle? A lábbal jó nem csak annyiból áll, hogy 60 m-re lábra rakja, hanem arra is, hogy nyomás alatt is ki tudja kicsibe passzolni, ebből meg rohadt sokat profitálunk. Nézd meg Keylort pl, hazaadják neki letámadáskor, legtöbbször kirúgja a labdát - bennem legalábbis ez van meg, Madridisták javítsanak ha tévedek -, MAtS meg 10-ből 9-szer jól játssza meg, még ha nem is rúgja el az űrig. Értem én, hogy sokan nem kedvelik, van igazságalapja sok kritikának is, de azért a passzkészségét ne vegyük már el tőle, amikor kb a legjobb ebben a világon..
Azt alá írom hogy lábbal jó, viszont azt irtam hogy nem profitálunk belőle. Arra gondoltam hogy mar nincsenek meg azok a labdabiztos játékosaink hátul. Ugye volt az az emlékezetes Bilbao elleni szezonnyitó ahol volt kb. vagy 50 passza ami majdnem mind sikeres volt, de később feladtuk ezt a taktikát mert nem működött túl sokszor adtuk el a labdát.
Bravo nem szórakozott hátul, elore vágta és az ellenfél se került helyzetbe még is nyertünk. Navas is elore vágja, ès nyernek.
Nyilván nem ez a siker kulcsa hogy a kapus vágja elore a labdát ha törik ha szakad de ez a hatalmas tiki-taka már nem megy.
Most is rengeteget szórakoztunk a meccs elején a Bernabeuban és csak a baj volt belole.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.20. 00:53:36

Oblak éppen ma nyelt be kettőt. Ő sem tehetett egyikről sem, de igen, bravúrral lehetett volna védeni, mint álltalában minden gólt.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.20. 00:52:44

Nero. írta:Ezt ter Stegennel mindig elmondjak hogy labbal mennyire jo, de alig profitalunk belole, foleg hogy Bravo se volt egy Kroos meg is hozott 2 Zamora-dijat es ritkan volt tuzijatek a kapuja elott.
Már hogy ne profitálnánk belőle? A lábbal jó nem csak annyiból áll, hogy 60 m-re lábra rakja, hanem arra is, hogy nyomás alatt is ki tudja kicsibe passzolni, ebből meg rohadt sokat profitálunk. Nézd meg Keylort pl, hazaadják neki letámadáskor, legtöbbször kirúgja a labdát - bennem legalábbis ez van meg, Madridisták javítsanak ha tévedek -, MAtS meg 10-ből 9-szer jól játssza meg, még ha nem is rúgja el az űrig. Értem én, hogy sokan nem kedvelik, van igazságalapja sok kritikának is, de azért a passzkészségét ne vegyük már el tőle, amikor kb a legjobb ebben a világon..
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.20. 00:42:45

Első kettő totál bravúrkapus, ami annak tükrében, hogy Valdést sem kedveled/kedvelted, érdekes számomra, miért felelne meg jobban a mostaniaknál.
Azt olvasd el ujra mert Valdest en vedtem be.
Talan pont azert kellenenek mert bravurkapusok, amiben a nemet sehol sincs (most majd ramugranak a 2-3al, de azon kivul altalanossagba nem tud extrat hozni.)
Lábbal egyik sem éppen ügyes, de ez csak ráadás.
Ezt ter Stegennel mindig elmondjak hogy labbal mennyire jo, de alig profitalunk belole, foleg hogy Bravo se volt egy Kroos meg is hozott 2 Zamora-dijat es ritkan volt tuzijatek a kapuja elott.
Es az sem volt rossz húzás Enriquetol hogy cserélte a 2 kapust mert mindkét szezonban mukodott.
de úgy érzem, ez nálad hasonló fóbia Stegennél, mint Suáreznél.
Tobbszor elmondtam mar hogy nekem tok mindegy hogy ki jatszik, felolem vedhet Szucs Lajos is vagy lehet Bajevski is a csatarunk en csak azt akarom hogy minnel versenykepesebb legyen a csapat, de vannak jatekosok akik most konkretan lefele huzzak a szintet.
de szerintem te épp annyira nem tudod megmondani, hol tart majd öt év múlva,
En nem hiszek ezekben az oriasi fejlodesekben. 25 eves, Oblakon, Casillason vagy Neueren mar 20-22 evesen lehetett latni hogy komolyak lesznek es mar akkor is komolyak voltak.
Persze, nekem már most is megfelel a teljesítménye.
Nekem meg nagyon nem es meg sokak masoknak se.

Volt a Bayern elleni 3-2es meccsunk, az tokeletesen jellemzi a nemetet. Valoban volt 1-2 nagy, latvanyos fogasa de osszesegeben csak benyelt 3 golt ami kozul egyik sem volt baki, de egy vagy ketto megkerdojelezheto volt.
A kapusnak nem csak az a feladata, hogy vedjen hanem a vedokat es neha a kozeppalyasokat is o iranyitja maga elott.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.16. 23:56:58

Rakitic fan én? Első szezonja óta folyamat cseszegetem, itt nagyon keversz valakivel.. :D

Amúgy nem rejtett célzás volt, meg nem is neked szólt csak. Azt szeretem, amikor valakinek rossz meccse van, akkor egy hibája után 15 másodperc után már az "utálói" ott vannak rögtön, klasszis teljesítménynél meg nem. Ez erre szólt, és rengeteg esetben van ilyen, de MAtS-nál a leg szembetűnőbb.

Madrid meg azért fociz le minket, mert 2-3 szinttel jobb játékosaik vannak a középpályán.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.08.16. 23:39:36

palesz77 írta:Hogy hiányzott már az új szezon.. :D
értem a célzást :) olvasok a sorok között. De Palesz elment a szekér a csapattal pont az ilyen jellegű játékosok miatt.. túl sok a középszer, SR-rel, Rakitic-csel, TS-sel és még sorolhatnám... Gondoltad volna 3 éve h lefociz bennünket a madrid? Egy klasszikus mindig 3 esélyes. De h lefocizzanak arra az elmúlt 1-2 évet megelőzően esély sem volt... Eljött ez az idő. Emlékszem Te nagy SR fan, meg Rak fan voltál. Már SR gyengeségét Te is belátod, Rakiticét kezded belátni.... Sajnos nagyon nagy a gáz. Sztem mindenki kezdhet ráébredni...
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2017.08.16. 23:31:44

eimenis1212 írta:kiváncsi vagyok a fórum nagy része mikor jön rá h TS középszint. Általában 1-1,5 évvel később mint itt a kisebbség akinek van szeme... szval még fél év és a többség is képben lesz
már az első évében láttam
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.16. 23:11:23

Hogy hiányzott már az új szezon.. :D
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.08.16. 23:08:45

kiváncsi vagyok a fórum nagy része mikor jön rá h TS középszint. Általában 1-1,5 évvel később mint itt a kisebbség akinek van szeme... szval még fél év és a többség is képben lesz
Válasz küldése