FC Barcelona 18/19

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit tippelsz szezon végére?

Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból
24
18%
Megnyerjük a Bajnokságot
21
16%
Megnyerjük a BL-t
3
2%
Megnyerjük a Kupát
15
11%
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát
28
21%
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t
11
8%
Megnyerjük a BL-t és a Kupát
1
1%
Triplázunk
32
24%
 
Szavazatok száma: 135
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.14. 12:07:55

Én nem látom, hogy gondok lennének támadásban, rendre tudjuk kontrollálni a játékot. Sokkal bajosabb, hogy minden meccsen gólt kapunk. Győzelemhez, címekhez ez kell elsősorban, hogy a védekezés legyen rendben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.14. 11:57:04

crixus írta:MSN ide vagy oda, de a rosszabb formánk és játékunk szerintem valamilyen szintű taktikai váltásnak is köszönhető. https://www.youtube.com/watch?v=1VZTUYzXg8A
Érdemes összehasonlítani a fenti videót mondjuk a klasszikuson játszott játékunkkal vagy azzal amit idén úgy összességében művelünk.
1. Lucho első évében sokkal direktebben, kapura törőbben játszottunk, persze pontosabbak is voltunk, de első sorban a különbség ott van, hogy ebben az idényben visszatértünk a labdabirtoklós tökölős játékhoz, ami nagyon látványos is lehet, de ahhoz kreatívabb középpálya kell. Ez amit most játszunk inkább hasonlít a Tata-féle 2014-es csapathoz.
2. Kötődik az első ponthoz. Jóval több és gyorsabb kontránk volt és sokkal több gólt is lőttünk kontrákból. Ez azért volt mert a középpályánk jóval több labdát szerzett és jóval pontosabb volt, mint most.
3. Fejesek, rögzített helyzetek. Ebben valami irtózatosat romlott a csapat, pedig az átlag magasság szerintem még nőtt is a csapaton belül.
Persze mindezekhez azért hozzá tartozik, hogy az olyan alapemberek, mint Neymar, Suárez, Busquets, Rakitic sokal gyengébb teljesítményt nyújtanak a korábbiakhoz képest, illetve az újak közül is Umtiti és talán Turan kivételével senki sem képes egy elvárhatóan jó szintet lehozni. Gondolok itt első sorban a Gomes, Paco, Vidal trióra.
Összegezve: igazolások, taktikai változtatások és a rossz forma aminek a pocsék teljesítményt köszönhetjük. És sajnos ezek közül az első kettőért Lucho a felelős.



Egyetértek. Nagyon hiányolom azt a rengeteg MSN kiugratást, és agresszív letámadást. Ugye volt szó róla az első évben, hogy Lucho visszahozta azt hogy a labdaveszítés utáni pár mp-ben nagyon letámadunk és nem tud semmit se kezdeni kb az ellenfél.
Az előbbi szerencsére már egyre gyakoribb, hála Iniestának, az utóbbi meg talán már néha jelekben előfordul.

Emellett sok volt a mozgás labdatartásnál is, rengeteg játékos folyton mozgott, ezzel megnyitva a passzsávokat, míg mostanában szokszor az van hogy megvan a labda, és jó ha 1 ember mozog valamit, többiek viszonylag egyhelyben várják.

Tényleg romlott az MSN hatékonysága jelenleg, viszont sokkal kevesebb labdákat is kapnak. Míg régebben ha nem is nyertünk, tonnányi helyzetünk volt a legtöbb meccsen, míg most meg azért kevesebb.

Nem most kell csúcsformában lenni, de lassan illene elindulni a fejlődés irányába, amire talán már vannak jelek(mint pl a Bilbao elleni visszavágó)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.01.14. 05:49:06

A hamu alatt biztos parázslik valami. Olyan nincs, hogy minden rendben van, csak a meccsek valahogy nem jönnek össze, vagy csak kínkeservvel. Az elnökhelyettesi baki se úgy jöhetett elő, hogy csikart a hasa és mondott egy hülyeséget. Az is valami színfalak mögötti vitából csusszanhatott ki.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.14. 03:14:39

MSN ide vagy oda, de a rosszabb formánk és játékunk szerintem valamilyen szintű taktikai váltásnak is köszönhető. https://www.youtube.com/watch?v=1VZTUYzXg8A
Érdemes összehasonlítani a fenti videót mondjuk a klasszikuson játszott játékunkkal vagy azzal amit idén úgy összességében művelünk.
1. Lucho első évében sokkal direktebben, kapura törőbben játszottunk, persze pontosabbak is voltunk, de első sorban a különbség ott van, hogy ebben az idényben visszatértünk a labdabirtoklós tökölős játékhoz, ami nagyon látványos is lehet, de ahhoz kreatívabb középpálya kell. Ez amit most játszunk inkább hasonlít a Tata-féle 2014-es csapathoz.
2. Kötődik az első ponthoz. Jóval több és gyorsabb kontránk volt és sokkal több gólt is lőttünk kontrákból. Ez azért volt mert a középpályánk jóval több labdát szerzett és jóval pontosabb volt, mint most.
3. Fejesek, rögzített helyzetek. Ebben valami irtózatosat romlott a csapat, pedig az átlag magasság szerintem még nőtt is a csapaton belül.
Persze mindezekhez azért hozzá tartozik, hogy az olyan alapemberek, mint Neymar, Suárez, Busquets, Rakitic sokal gyengébb teljesítményt nyújtanak a korábbiakhoz képest, illetve az újak közül is Umtiti és talán Turan kivételével senki sem képes egy elvárhatóan jó szintet lehozni. Gondolok itt első sorban a Gomes, Paco, Vidal trióra.
Összegezve: igazolások, taktikai változtatások és a rossz forma aminek a pocsék teljesítményt köszönhetjük. És sajnos ezek közül az első kettőért Lucho a felelős.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.13. 23:11:11

Neymar's son Davi Lucca has joined the FCB Escola and is training with Thiago Messi, Benjamin Suarez and Milan Pique [sport]

Keszul a kovetkezo aranygeneracio.. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.12. 19:35:20

Nem tudom, melyik hármasunk tartja a rekordot gólokban, de könnyen lehet, hogy két és fél év alatt már ők átvették a vezetést. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.12. 19:30:47

S.Agüero írta:300 goals for MSN at FC Barcelona:

⚽️ Messi: 124 ⚽️
⚽️ Suárez: 100 ⚽️
⚽️ Neymar: 76 ⚽️
Nagyon komolyak mindhárman mondjuk én nem szeretem ezt az MSNezést mert csapat van nem 3 jatekos de tényleg jól sült el hármukat osszerakni. Pedig volt mar itt Messi-Eto'o-Dinho, Messi-Henry-Dinho, Messi-Ibra-Henry, mindegyik brutálnak hangzik de az MSN veri mindet.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.12. 19:17:19

300 goals for MSN at FC Barcelona:

⚽️ Messi: 124 ⚽️
⚽️ Suárez: 100 ⚽️
⚽️ Neymar: 76 ⚽️
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.12. 13:39:34

Akkor sorry, bar nekem fura azert, hogy a Sociedad elleni meccs emlitve sincs, ez alapjan nem tudom mennyire vettek mindent figyelembe.
Tromort77

2017.01.12. 12:49:00

palesz77 írta:
Ahogy látom ez csak a gólhelyzetekkel kapcsolatban folalkozik, meg csak egy irányba. Megnézném, hogy a másik oldalra mennyi hasonló volt, szerintem kb hasonló szám.
Sárgák és pirosok is vannak a listán. Illetve az is ott van, hogy a Reál ellen elmaradt egy 11-es a Reálnak amikor Mascherano buktatta Vazquezt vagy éppen a Villarreal elleni kezezése is szerepel. Vagy éppen az is szerepel, hogy Messi időhúzásért kapott sárgája - amikor elszakadt a cipője - is jogos volt. Szóval mindkét irányból vizsgálták.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2017.01.12. 12:46:10

S.Agüero írta:2 éve :

Első forduló 2015-ben, nem nyertünk az Anoetában.
Utána kupameccs itthon a Tico ellen, 3-1 ide, MSN gólokkal és egy tizenegyessel.

2017, első fordulóban újfent nem nyerünk, majd a kupameccsen 3-1 ide itthon, MSN gólokkal és egy tizenegyes megint volt a meccsen.

2015-ben tripláztunk, 2017-ben...? :twisted:
Egyből ez ugrott be nekem is a lefújás pillanatában. :wink:
Az Atleti ellni meccs bajnoki volt, az biztos, ott készült a szezon leginkább felkapott meccsfotója is.

Ezért is mondom, messze még a szezon vége, és nehogy már egy teljes szezonon keresztül kitartson a rossz forma. Egy gyenge ősz után jöhet a tavaszi henger, mint ahogy az Lucho első évében is történt.
Akkor is mi ment itt a fórumon, meg a nemzetközi sajtóban is.... Messi utálja Luchot, twitteren követi a Chelsea-t, Suárez sosem lesz igazi gólvágó, a Barca-stílusba nem illik bele a klasszikus 9-es poszt (addig azt hiszem két gólt jegyzett csak, az APOEL és a kupában a Cordoba ellen talált be), stb, stb... aztán láttuk mi lett a vége.
Február végére szerintem kiderül mire hivatott ez a csapat, addig nem kell károgni meg képzeletben elküldeni az egész stábot!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.12. 12:20:56

Tromort77 írta:http://www.squawka.com/news/every-contr ... ght/875080

Squawka összeszedte a kérdéses ítéleteket a szezonból. :roll:
Ahogy látom ez csak a gólhelyzetekkel kapcsolatban folalkozik, meg csak egy irányba. Megnézném, hogy a másik oldalra mennyi hasonló volt, szerintem kb hasonló szám. Csak tegnap amúgy, amikor "ellenszélben" játszottunk, 2 lest nem fújtak be, egyik után szabadot lőhetett Messi - nála 20 m mostanság ziccer -, másiknál Alba került gólhelyzetbe ha jól rémlik. Aztán a végén Piqué nem kapott meg egy sárgát - talán azt nem ért, de szabadot mindenképp - a 16-os környékén, pedig onnan veszélyes szabad jöhetett volna, meg egy szögletet is kirúgásnak ítéltek meg.

Nem tudom miért foglalkozunk mostanában ennyit a bírókkal, én örülnék, ha leszokna róla a csapat már. Ezt intézzék a fejesek - nekik mondjuk nem ártana -, a srácok meg pörögjenek fel megint annyira, hogy a kétes ítéletek se befolyásolják a végkimenetelét a meccseknek - mint tegnap.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.12. 12:00:30

"Oscar Grau (ügyvezető igazgató): "Beszéltünk a kapitányokkal, valamint Piquével és tudomásukra hoztuk a klub határozott kívánságát, hogy a jövőben ne beszéljenek nyilvánosan a játékvezetők tevékenységéről."
Tromort77

2017.01.11. 23:59:31

http://www.squawka.com/news/every-contr ... ght/875080

Squawka összeszedte a kérdéses ítéleteket a szezonból. :roll:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.01.11. 23:59:04

Csak a tényeket szeretem :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.11. 23:55:03

recrea írta:
S.Agüero írta:Lehet, hogy igazad van, nem változtat a tényeken. :mrgreen:
Biztosan igaza van, mert azon a meccsen ott voltam :)
Bajnoki volt.
Jól van, nem kell keménykedni. :mrgreen:
Lényeg, hogy ez a 3-1 stimmel, mostantól veretlenek leszünk a szezon végéig. 8)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.01.11. 23:53:44

S.Agüero írta:Lehet, hogy igazad van, nem változtat a tényeken. :mrgreen:
Biztosan igaza van, mert azon a meccsen ott voltam :)
Bajnoki volt, jó vak gólokkal nyertünk :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.11. 23:49:30

Lehet, hogy igazad van, nem változtat a tényeken. :mrgreen:
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.01.11. 23:48:19

S.Agüero írta:2 éve :

Első forduló 2015-ben, nem nyertünk az Anoetában.
Utána kupameccs itthon a Tico ellen, 3-1 ide, MSN gólokkal és egy tizenegyessel.

2017, első fordulóban újfent nem nyerünk, majd a kupameccsen 3-1 ide itthon, MSN gólokkal és egy tizenegyes megint volt a meccsen.

2015-ben tripláztunk, 2017-ben...? :twisted:
Amúgy a 3-1 szerintem bajnoki volt, mert a kupában 1-0 lett a hazai, Messi tizi, majd kipattanó góljával. De attól még triplázhatunk. :mrgreen:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.11. 23:42:06

2 éve :

Első forduló 2015-ben, nem nyertünk az Anoetában.
Utána kupameccs itthon a Tico ellen, 3-1 ide, MSN gólokkal és egy tizenegyessel.

2017, első fordulóban újfent nem nyerünk, majd a kupameccsen 3-1 ide itthon, MSN gólokkal és egy tizenegyes megint volt a meccsen.

2015-ben tripláztunk, 2017-ben...? :twisted:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.10. 08:46:40

Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2017.01.09. 15:36:21

Úgy gondolom a tegnapi meccs nagyon elgondolkodtatott engem rengeteg olyan dologról,amivel elég naggy problémáink vannak. Egyénien és csapat szinten is meglátszódnak bizonyos dolgok.Amiket leírok egyéni vélemények szóval nem kell kézpénznek venni őket.

MAtS: Őt nem azért említem meg,hogy miatta vannak a rossz eredmények. Vannak gólók amiben nyakig benne van,de nem minden esetben. Ő nála inkább azt látom így hogy elment Bravo megszűnt a versenyhelyzet, nyugodtnak érezheti magát elsőszámúnak és nem kell bizonyítania semmit. Első évében az ívelései nagyszámban embert találtak, nem kapkodott, nyugodt volt,ha kell. A mai napra ez valamilyen szinten megváltozott. Nem mozgatja úgy a játékot előre. Sokat gondolkodik. Szerintem nála a versenyhelyzet megszünése egy túlzott nyugodtságot adott. ( Ha nem így van javítsatok ki).

SR: El kell mondanom,hogy ügyes, vannak jó megmozdulásai,de nem Alves és nem is JHV posztra való. Sokszor elől marad, nem ér vissza időben,elől alibizik sokszor, keveset ad be és kevesebbszer játszák meg őt. Emiatt a jobb szélünk bizonyos értelemben halott. Tegnapi meccsen is inkább a baloldalt tolták meg többször és a jobboldalt nem. Így hogy Messi behúzódott középre így kisebb esély van támadásra a jobb szélen.

Pique: Na ő egy érdekes eset. :D Tudjuk,hogy szeret oda-oda szurkálni a madridnak és a tegnapi mengyilvánulását is kikerekedő szemekkel néztem a liga elnök felé. De én szerintem ezt el kell különíteni a madrid felé tett megjegyzésétől,mert azért lássuk be,hogy vicc milyen liga elnök van élen és vicc a mai játékvezetés is ezzel együtt. Játékban hozzáad rengeteget, védelemben jól oldja meg a dolgokat. Próbálja a csapatot motiválni, ami egyébként jó, de már csak a madrid ellen rivalizálásával nem szeretném kapitánynak látni. [-X Egy kapitány nem a másik házatájával foglalkozik,hanem a csapattal.

Mascherano: Öregszik már, de vannak jó meccsei. Az öregedése miatt vannak hibái. Sokszor nem ér vissza, elrontja a szerelést, lemarad. De a csapatnak igen csak fontos embere és egy darabig az is fog maradni.

Umtiti: Ő az egyetlen igazolásunk,akire azt mondom,hogy megérte rászánni. Jó a védelemben, előrejátékban képes váratlant húzni, nem fél a szűkebb passzoktól ,de van még mit tanulnia bőven, de 1-2 év múlva szerintem képes lesz betölteni Mascherano helyét a csapatban és addig tanulhat a hibáiból.

Digne: Na ő az aki teljes homály nekem eddig. Abban az értelemben,hogy néha jónak tűnik, néha meg nem. Van hogy céltalanul indul meg,de van hogy okosan old meg helyzeteket,de ritkábban. Albat nem szorítja ki a keretből, de a baloldalon jobban kéne pörgesse a játékot. Sajnos ő (még?) erre alkalamatlan. De meglátjuk mi lesz a következő években.

Alba: Ő az,akiben nem látok nagy hibákat,de azért nála is vannak elvétve hibák. De a balszél játékához rengeteget hozzátesz.

Iniesta: Ő a mi maestronk. Sajnos nem tud ő mindent megoldani egy meccsen és sok teher hárúl rá mostanában,de a játékintelligánciája sokat tesz hozzá egy-egy meccshez. A mi kaptiányunk. Bár láthatnám,hogy mennyire tartja össze a csapatot az öltözőben,mert van egy olyan érzésem,hogy nem egy olyan alkat,mint Xavi, vagy Puyol. Inkább visszafogottabbnak érzem,de nem tudhatom ezt biztosra innen. :D

Busquets: Hol hibázik,hol okosan old meg dolgokat, hol alibizik. Nagyon nagy hullámvasút van nála,de azt látom meccsről meccsre,hogy kezd visszatérni és ő az volt,aki látta hogy problémák vannak a játékában és tenni akar ellene.

AG: Na ő az akinek az érkezését feleslegesnek éreztem. Lassú,körülményes és alibi. Ezzel a három szóval ki mondtam,hogy miért nem barca szint a részemről. Ha lennének váratlan húzásai azt mondom,hogy rendben van, de nem sokat segít nekünk egy-egy meccsen.

Rakitic: Az ő mellőzését nem értik sokan, köztük én sem. Nála a szezon első felében mentális gondok voltak szerintem,amit a játékunkban meg is éreztük. Lehet,hogy LE most (így későn) azt a logopédiát játtsza el vele,mint Pique-nél 2014 őszén. Nem tudhatom, ez csak egy sejtés.

DS: Szomorú tény,hogy sokszor ő jelent nagy mozgatórugót,de egyben pozitiv is ez a jövőre nézve. A kora ellenére látom,hogy ennek a srácnak lehet helye a jövő barcájában,ha képes fejlődni és tanulni. A fontos,hogy legyen motivált és ne adja fel. Ő még egy olyan igazolás,akiben látok fantáziát.

Rafinha: Na aki mellőzve van mostanság.. Pedig a szezon elején sokat segített és néhol eltett egy-egy gólt. Cserejátékosnak tökéletes,vagy kezdőnek a kisebbek ellen,amikor pihentetni kell. Nem értem az ő mellőzését. Pedig LE nem is cserélt 3-at már nem tudom mióta...

Messi: Ha nincsenek villanásai akkor nincsenek pontjaink. Viszont már örgeszik ő is. A jobb szélről behúzodik középre irányítónak, ami nagyon jó lenne,ha nem lenne így használhatatlan a jobb oldal . 2015-ben ő volt az aki a jobbra húzódásával megerősítette a Barca jobboldali játékát. SR-t nem fogadja el játszótársának,ami miatt akadozhat a gépezet.

Suarez: Próbálkozik,akar küzd,de sokszor kapkod és hirtelen rossz döntéseket hoz.Ha egy picit jobban figyelne,akkor több gólt lőnne. Nem kell túlbonyolítani mindent egy 83. passzal,hanem csak belőlni.

Neymar: Benne azt látom,hogy meg van elégdve a fizetésével, a szerződésével, a biztos helyével és mostanában igyekszik is, de túlválal dolgokat és mint Suarez is túlbonyolítja a dolgokat. Nem teszi oda eléggé magát . Csak belővi a labdát középre. Lehet ezt csak én látom így,de mintha a fejlődése megállt volna valahol és nem is akarna továbbmozdulni. Bár reméljük nem így van és megtalálja magát végre .

LE: Rengeteget hozzátett a mai barcához. 0-ról kovácsolta újra a csapatot szinte. Elhozott 8 kupát (összesen ha jól számolom a szuperkupákkal és a klub VB-vel együtt). Sok köszönet jár neki,de úgy érzem,hogy eljött az időszak nála is,amikor nem tud újítani és a visszaesés jöhet a csapatra :/ . Én a helyében felállnék év végén és a klub vezetés helyében megköszönném a munkáját. Elfáradt, nem tud újítani, rosszul meccsel sokszor.

Játékvezetés: Nem tudom eldönteni,hogy a ligavezetésnek van ehhez köze ami mostanában folyik,vagy csak a bírók nagy része ennyire aut*sta (bocsánat a megjegyzésért). Mindig is voltak rossz döntések,de ebben a szezonban feltűnően sok a bírói félrenézés, rossz itélet és a bíroi vakság. Ez egy olyan probléma,amivel igen is foglalkozni kell. Az FFT mindig olyan statisztikákat hoz le,hogy a sok kommentelő belemegy az uefalonázásba,hogy a madriddal igazsgátalanok ( hát igen az FFT szép kis madridista gárda. Az újságot szeretem olvasni,de a webes újságjuk szenny.) Pedig velünk többször kicsesznek a bírók mostanában. :D

Összegezve bármi is lesz a szezon végén én hoznék egy olyan edzőt a csapat élére,aki képes újítani, motiválni a fiatalabbakat és nem mellőz játékosokat a személyes konfliktusa miatt. Mondanám,hogy egy Klopp, Tuschel féle edző kéne ide, de nem kell ide egy Mourinho féle nagy név. Most példának hoznám fel Sampaolit :D . Nehéz egy Barcát edzeni az tény, az egókat kezelni.Egy olyan személy kell aki tisztában van vele mit tud adni.

Az esetleges elírásokért bocsánat,de ilyen regények írásához nem vagyok hozzászokva. Ezek a leírtak mind személyes vélemények meglátások.
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.07. 19:38:05

zeli39 írta:
Úgy gondolod,hogy az új igazolások beépítésével gyakorlatban foglalkozik Enrique ?Ha te ülnél a padon mint edző valld be őszintén jelölnél a kezdőbe egy Rakitic-Busquets-Gomes triót ?Miért Busquets kapta a legtöbb játékpercet mikor ő a középpályások közül a leggyengébb .Denis Suarez bebizonyította már melyik poszton a legjobb és ez Iniesta posztja .L.E akkor miért játszatja össze-vissza ?
Ez nem ilyen egyszerű. Amikor Ini egészséges, akkor nem Denist kezdetném, max cseréjének tekinteném, gondolom Te sem kezdőként játszatnád. Busi valóban gyengébb szériában van, de a helyére kit tennél be? Gomest, Rakétát, Ardát? Kit? Ezért nem egyszerű. Nyilván foglalkozik vele, de sok mozgástere nincsen, mert itt is egy egy meccs után megkapta, hogy minek rotál. Többek között tőlem is. Tehát verjünk meg mindenkit, de közben építsük be az újakat (7-8 játékost) gond nélkül. Nem fog menni egyszerűen neki sem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.01.07. 17:53:26

S.Agüero írta:Fail to win-t miért kellett odaírni? Szerintem egyértelmű, hogyha nem rúgunk gólt, akkor nem is nyerünk. :mrgreen:
öngól? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.07. 16:59:58

Fail to win-t miért kellett odaírni? Szerintem egyértelmű, hogyha nem rúgunk gólt, akkor nem is nyerünk. :mrgreen:
Lezárt