La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.07. 11:41:32

Én nem láttam annyit Grimaldo-t, de azt meg nem tudom elképzelni, hogy a klub direkt magának akarna rosszat. Azt meg pláne nem hiszem, hogy a Masia-nak vége lenne, meg hogy Luchot nem érdeklik a fiatalok, mert ha így lenne akkor nem hozna fel embereket, nem játszatná őket. Kényszerűség ide vagy oda.

Az igaz, hogy LE sem tévedhetetlen, ezt elfogadom, de azt hogy nem érdekli a dolog az nem igaz, meg hogy a klubbot se érdeklik a fiatalok.

Az sokkal inkább zavar, hogy eddig pénzt csináltunk olyanokból akikre nem úgy számítunk, de Grimaldo meg Adriano ingyen távozása nem ezt a sort folytatja.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.07. 11:22:57

visca el barca írta:ezt évek óta, minden b-s gyerek távozásánál elsüti valaki. aztán látjuk, hogy azóta is mind világklasszis lett (a nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön, aztán lehet hónapokig én meg megmondtamozni)
Azt írtam, hogy remélem, ez fog történni, nem azt, hogy ez a legvalószínűbb forgatókönyv. A tökéletes fejlődési hely számára is a Barcelona lenne, akárhová is megy, nem hiszem, hogy olyan ütemben és abba az irányba tudna fejlődni, ami az ideális lenne.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.07. 11:18:49

Gareth Tello írta:világklasszissá növi ki magát, aztán pár éven belül visszavásároljuk. Nagy fekete pont a vezetőség és Luchóék neve mellett...
ezt évek óta, minden b-s gyerek távozásánál elsüti valaki. aztán látjuk, hogy azóta is mind világklasszis lett (a nagy számok törvénye alapján egyszer majd bejön, aztán lehet hónapokig én meg megmondtamozni)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.07. 11:16:34

Nero. írta:Arról nem beszélve, hog, egy első évében triplázázó edző lehet jobban tudja ki alkalmas arra, hogy az első csapat tagja legyen, mint mi akik egy-egy youtube összeállítást látunk néha ezekről a srácokról.
Hosszabban akartam válaszolni, de az alattam hozzászóló kollégák szerencsére sok olyan dolgot leírtak, amit én is le szerettem volna, így csak ezt emelném ki. Először is, szerintem egész sok olyan ember fórumozik ezen az oldalon, aki nem csak youtube-on látta Grimaldót (most éppen róla van szó, de lehetne beszélni Samperről vagy Adamáról is), hanem már egy ideje nyomon követi a teljesítményét a B csapatban is. Ez valószínűleg Luchóról nem mondható el, de nem is ez a lényeg. Másodszor pedig, az, hogy Lucho triplázott, szép dolog és dicséretes teljesítmény, de ez nem jelenti azt, hogy ő tévedhetetlen, és ettől fogva csak és kizárólag jó döntéseket fog hozni.
Ezt az érvet, hogy "Lucho jobban tudja", pedig annyira nem szeretem, ennyi erővel akkor nincs is értelme egy-egy csapat összetételéről, taktikáról, igazolásokról vitatkozni egy fórumon, mert az edző és a stáb úgyis jobban tud mindent, mint mi, ráadásul nekik van közvetlen ráhatásuk a dolgokra, nem nekünk.

Ahogy már említettem, regényt nem akarok írni, mert már sokan leírták nagyjából a gondolataimat, de egy dolgot még hozzátennék: nézzük meg alaposan Samper és Grimaldo esetét, azt, ahogyan a klub bánik velük, és kicsit gondolkozzunk el azon, hogy mindez milyen üzenetet közvetít a La Masia többi feltörekvő tehetsége felé, főleg azok felé, akik hamarosan a Barça B, illetve a nagycsapat közelébe érhetnek.

És akkor legyen még egy kis Samper, egy gyors Weloba-interjú részletei:
"Best moment at Barça? Winning the Nike Premier Cup in Manchester, which was practically the U15 World Cup."

"The worst experience? NextGen Series eliminations with Juvenil A."

"My main quality? My vision, to come aware of a situation and how a pass should be played."

"One of my flaws? Above all, defending."

"Xavi helped me a lot from the first day, he always gave me some advice. Actually, every player helps you because you are the new boy there, but if I have to enhance one player, it's Xavi."

"A friend on the pitch? I like to play with Dongou, we understand each other very well, we have a really special chemistry."

"Sports besides football? I like tennis a lot, I'm a big fan. I play it every time I can."

"A hobby? Going to the cinema, watching movies. A movie? Mr. and Mrs. Smith."

"A song that motivates me? 'Let Her Go' by Passenger." :mrgreen:

"A person I would like to meet? Andrea Pirlo."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2015.10.07. 11:20:03-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.07. 11:12:44

Na, mindenki leírta a Grimaldos dologról a véleményem, szóval azt most nem írom le újra. De ha a Masia tagja lennék - és a tehetségesebbek közt ráadásul -, komolyan elgondolkoznék most a jövőmön azok után ami Samperrel és Grimaldoval történik. Ha meg már Samper:

Samper would accept a move to Arsenal if they made an offer, as he is looking for first-team football. Deal probably in January. [fichajes]
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.10.07. 10:59:50

Chino írta: És attól, hogy 1-2 igazán tehetséges játékost jó lenne fent látni ugyanúgy a csapatnak szurkolunk, sőt jó eséllyel ettől erősödne a csapat.
Pontosan.

Jó lenne a csapat hiányposztjait első sorban az utánpótlásból feltölteni. Ha nincs megfelelő ember az adott posztra vagy felsül az adott játékos akkor lehet venni. De például Grimaldo esete tipikusan ennek az ellentéte. Adriano valószínűleg távozik, Mathieu így is ****** (pocsék) teljesítményt nyújt főleg a szélen, ill. gyorsabb sem lesz már. Alba mögé pont hogy tökéletes megoldás lenne egy fiatal játékos, aki még nem fog hisztizni a padozás miatt 1-2 évig biztosan, főleg úgy nem, ha a kp-án is bedobjuk néha (Robinál vagy Gumbaunál rosszabb nem igazán lehet).
De említhetném Deulofeu-t is vagy Adama-t. Pedro távozásával az egyikükre nagyobb szükség lett volna, mint a Sandro-Munir kettős egyikére. Munir például simán mehetett volna kölcsönbe, Deulofeu-nak pedig már úgyis megvolt a kölcsönben töltött rutinszerző éve. Emellett pedig a Deu és Adama kimondott szélsők, nem úgy mint a jelenlegi két cserecsatárunk. Megkockáztatom, hogy bármelyikük jobb lenne most Messi helyén.
Samperről pedig annyit, hogy mindenki látja benne a fantáziát, csak az nem akinek a legjobban kellene.... :roll:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.10.07. 10:55:09

Nero. írta:Nekem néha az az érzésem, hogy sokan nem is a csapatnak szurkolnak elsősorban, hanem hogy minél több saját nevelésü nagyon fiatal játékos legyen a nagycsapatban. Csak azt nem értem hogy miért. Egyszer valóban nyertünk a lottón a Xavi Iniesta Messi hármassal, de ez többet nem fog megtörténni. Még így is messze mi foglalkoztatjuk a legtöbb saját kölykünkeinket a nagycsapatok közül. Arról nem beszélve, hog, egy első évében triplázázó edző lehet jobban tudja ki alkalmas arra, hogy az első csapat tagja legyen, mint mi akik egy-egy youtube összeállítást látunk néha ezekről a srácokról.
ja, ha azt akarom, hogy ne egy kiegett, folyton serult brazil legyen a csere balbekk, hanem egy tehetseges La Masia novendek akkor mar nem is a csapatnak szurkolok?
quo vadis Barcelona?
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7443
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.07. 03:38:21

Nero. írta:Nekem néha az az érzésem, hogy sokan nem is a csapatnak szurkolnak elsősorban, hanem hogy minél több saját nevelésü nagyon fiatal játékos legyen a nagycsapatban. Csak azt nem értem hogy miért. Egyszer valóban nyertünk a lottón a Xavi Iniesta Messi hármassal, de ez többet nem fog megtörténni. Még így is messze mi foglalkoztatjuk a legtöbb saját kölykünkeinket a nagycsapatok közül. Arról nem beszélve, hog, egy első évében triplázázó edző lehet jobban tudja ki alkalmas arra, hogy az első csapat tagja legyen, mint mi akik egy-egy youtube összeállítást látunk néha ezekről a srácokról.
Szerintem sok ember nem csak youtube videokat látott Samperről meg Grimaldo-ról és nem véletlenül egyeznek a vélemények.
És olyan hűdesok saját nevelést már nem is foglalkoztatunk. Ott van Messi, Busi, Ini, akik alapjátékosok, mellettük viszont már rezeg a léc, hogy a csapat igazi tagjai-e vagy sem. Talán Rafinhara lehet mondani, hogy ott van a tűzközelben. Amint Messi visszatér, Munir és Sandro megy a lecsóba, hovatovább megeshet, hogy igazolunk télen a helyükre.
Ellenben ott van Alex, aki ismeri a klubot, túl is lépte a B-csapatot, fejben is ott van, amit bizonyít, hogy már tavaly is második számú csk volt 19 évesen. Adriano megy nyáron aztán majd hozunk valakit a helyére egy vagyonért plusz dupla gázsiért, mikor Grimaldo egy iszonyatosan tehetséges, fiatal, több poszton bevethető játékos. Mát 17 évesen kezdőjátékos volt a másodosztályban (kivéve a sérülése idején), ami szintén beszédes.
Ez főleg annak a függvényében gáz, hogy nincs a balosra egy értelmes cserénk. És Alba sem tud Ini helyén játszani, mert akkor max egy Matyink ván mögé.


És attól, hogy 1-2 igazán tehetséges játékost jó lenne fent látni ugyanúgy a csapatnak szurkolunk, sőt jó eséllyel ettől erősödne a csapat.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.07. 00:45:57

Nekem néha az az érzésem, hogy sokan nem is a csapatnak szurkolnak elsősorban, hanem hogy minél több saját nevelésü nagyon fiatal játékos legyen a nagycsapatban. Csak azt nem értem hogy miért. Egyszer valóban nyertünk a lottón a Xavi Iniesta Messi hármassal, de ez többet nem fog megtörténni. Még így is messze mi foglalkoztatjuk a legtöbb saját kölykünkeinket a nagycsapatok közül. Arról nem beszélve, hog, egy első évében triplázázó edző lehet jobban tudja ki alkalmas arra, hogy az első csapat tagja legyen, mint mi akik egy-egy youtube összeállítást látunk néha ezekről a srácokról.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.10.06. 22:25:46

Engem rohadtul idegesit hogy folyamatosan lökjük ki a tehetségeket anélkül hogy lehetöséget adnànk nekik. Grimaldo és Samper a B csapat két legtehetségesebbje. Ha kölcsönbe mennének hogy fejlődjenek az rendben lenne, de ìgy szinte kilökjük őket ahogy megszabadultunk Adamatól és Denis Suareztől is...Deulofeurólnem is beszélve. Eközben Gumbau akinek szinte jó megmozdulàsa sincs az egyetlen fiatal aki a felnőtt csapat közelébe fér...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.06. 22:06:06

Tucat
Gareth Tello írta:Érthetetlen... Remélem, jó csapathoz kerül, olyanhoz, amelynek a játékstílusa és -felfogása közel áll a miénkhez, világklasszissá növi ki magát, aztán pár éven belül visszavásároljuk. Nagy fekete pont a vezetőség és Luchóék neve mellett...
Benficával hozták szóba eddig folyamatosan, nem tudom most indulnak-e a Bl-ben, de ha igen, akkor gondolom oda megy.

Érthető amúgy teljesen, a balbekk poszton tökéletesen megvagyunk cserékben is, Matyi klasszist hoz ha kell, Adriano fénykorát éli, de ez mindegy is, mivel Alba sosem szokott lesérülni. Na mindegy, gondolom nem dolgozott edzésen és rossz volt a hozzáállása.

Remélem amúgy sok millióért hozunk majd egy tehetséges fiatal balbekket a nyáron, azzal megkoronázná a vezetőség ezt az ügyet.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.10.06. 21:21:53

Erxy írta:Barcelona B left wing player Alejandro Grimaldo (20) can leave for free in 2016. Deal with Champions League team is close. [rac1]
La Masia no es toca. =D> =D>
Hát ha ez így lesz... =D> :evil: Persze majd Gumbau lesz az új bal bekk, hátha ő is beválik mint SR a másik oldalon. Adamát meg visszahozzuk kapusnak. Botrány, amit a fiatal tehetségekkel csinálunk, és ebben LE-nek nagy szerepe van sajnos. Ja, basszus, bal bekk posztra Matyi még vagy 10 évig jó lesz... Rohadt mérges vagyok.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.06. 20:49:07

Erxy írta:Barcelona B left wing player Alejandro Grimaldo (20) can leave for free in 2016. Deal with Champions League team is close. [rac1]
La Masia no es toca. =D> =D>
Érthetetlen... Remélem, jó csapathoz kerül, olyanhoz, amelynek a játékstílusa és -felfogása közel áll a miénkhez, világklasszissá növi ki magát, aztán pár éven belül visszavásároljuk. Nagy fekete pont a vezetőség és Luchóék neve mellett...
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.10.06. 20:36:29

Barcelona B left wing player Alejandro Grimaldo (20) can leave for free in 2016. Deal with Champions League team is close. [rac1]
La Masia no es toca. =D> =D>
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.10.06. 09:49:00

Most ugyan nem néztem a Gijon meccsét, de látom Halilovic megint alkotott. Gólt is lőtt, nem is kicsit. A whoscored-on is neki van a legjobb osztályzata a Gijonból a támadójátékosok közül. 19 évesen ő az abszolút vezére egy spanyol középcsapatnak(jelenleg a Gijon az).

Továbbra is állítom h Messi óta a legtehetségesebb játékosunk és hétről hétre bizonyít is. Rafinha volt még nagy vezér a Celtában annak idején, de Halilovic más. Amikor nézek Gijon meccset, minden tőle függ, mint nálunk Messi. Akkor gyorsít a csapat, amikor ő gyorsít, az ő villanásai eredményezik a gólok nagy részét.
A gyerek egy kincs, nem szabad eltékozolni!
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.06. 00:41:55

Bocs a dupláért, de eltelt már sok idő..
Messias2 írta:Arsenal manager Wenger is interested in Sergi Samper. The club could try to sign the player in January. [co/fichajes]

Nem tudom, mennyi a valóságalapja, de ha LE továbbra se számít rá, nem szomorkodnék, ha elmenne. Többre hivatott a spanyol 3. osztálynál.
Arsenal manager Wenger rates Samper very highly and would want him to be a key player in his team. Barcelona would only let Samper leave on loan, or on a permanent deal with buy-back option, as they might count on him in the future. [fichajes]

A lehető legjobb üzlet lenne Samper - és a klub - szempontjából, bármelyik is valósuljon meg. Remélem már januárban létrejön, a harmadik liga nem az ő szintje, Lucho láthatóan nem fogja felhívni semmilyen körülmények közt sem, az Arsenal és főleg Wenger pedig tökéletes fejlődési lehetőséget biztosítana számára. Grimaldoval is be kéne játszani valami hasonlót, még mielőtt ingyen igazolhatóvá válik a nyáron.. :roll:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.05. 16:31:08

Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.04. 22:07:44

Arsenal manager Wenger is interested in Sergi Samper. The club could try to sign the player in January. [co/fichajes]

Nem tudom, mennyi a valóságalapja, de ha LE továbbra se számít rá, nem szomorkodnék, ha elmenne. Többre hivatott a spanyol 3. osztálynál.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.03. 21:43:04

6 gólt lőtt eddig a Gijon a szezonban, ebből 2-nél ő adta a gólpasszt, és 1-et ő lőtt. Azért ez nem rossz.. :D Első félidei teljesítményéről amúgy már most van videó, elég gyorsak voltak a készítők. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.03. 20:52:31

pff... kis horvátunk elég szép gólt akasztott :D (eredmenyek.com-on meg lehet nézni) ez kellene ide is, nem az, hogy mind1ik a gólvonalig akar cselezni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7443
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.28. 19:43:28

palesz77 írta:
BFC írta:Eltudnám képzelni 4-2-3-1-ben bár lehet nem muzsikálna jól a csapat. :D
Ter Stegen a kapuban, előtte SR/Vidal-Pique-Bartra-Alba, a védelem előtt Rakitic és Busquets, előttük Neymar-Messi-Halilovic és elől Suárez. :D
Ez amúgy megmondom őszintén nekem is tetszene, a szerkezet ilyen volt a Levante ellen is, csak Munir nulla volt, de egy ilyen formában levő Haliloviccsal lehet jobban működne. Messze van ez még mondjuk, nem is biztos, hogy visszajön hozzánk, de ez nem hangzik rossz opciónak arra az esetre, ha visszajön. Messi úgyis visszament szinte teljesen középre az utolsó majdnem fél évre már.
Nem megvalósíthatatlan, csak nem tudom hogy egy ilyen taktikai változtatást a Halilovic "miatt" bevállnának-e. Legfeljebb, ha nagyon nagyot alkot.
A kulcs az lenne az egésznek, ha Messi és Halilovic meg tudná oldani a játékon belüli mozgást egymás között. Leegyszerűsítve, ha Messi hátrébb lép a horvát kivált a helyére és ugyanez vissza, de hogy ez működjön az egész csapatmozgásnak harmóniába kell kerülnie és ez a klasszikus ék pozíció nem tudni hogy szuperálna.
Én jobban el tudom képzelni, ha visszajön marad a 4-3-3 és Halilovicot ebbe beleilleszteni. Igazából nem tartom lehetetlennek, a B-ben sem játszott mindig olyan támadó szerepkörben, sok labdát is szerzett a félpálya közelében, leginkább a gyorsaságának köszönhetően.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.28. 18:32:45

BFC írta:Eltudnám képzelni 4-2-3-1-ben bár lehet nem muzsikálna jól a csapat. :D
Ter Stegen a kapuban, előtte SR/Vidal-Pique-Bartra-Alba, a védelem előtt Rakitic és Busquets, előttük Neymar-Messi-Halilovic és elől Suárez. :D
Ez amúgy megmondom őszintén nekem is tetszene, a szerkezet ilyen volt a Levante ellen is, csak Munir nulla volt, de egy ilyen formában levő Haliloviccsal lehet jobban működne. Messze van ez még mondjuk, nem is biztos, hogy visszajön hozzánk, de ez nem hangzik rossz opciónak arra az esetre, ha visszajön. Messi úgyis visszament szinte teljesen középre az utolsó majdnem fél évre már.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7443
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.28. 17:35:12

Samper írta:A B-csapatnak 6 meccsből 5 pontja van. Mire készít ez föl?
Nagyban hozzájárult, hogy "kiherélték" a csapatot. Elment Sandro, Munir, Adama, Halilovic, Edgar. Gyakorlatilag nem maradt épkézláb támadónk. Ha a "legjobb" támadónkat úgy hívják, hogy Dongou, akkor nagy baj van. Többek között ezért is volt hiba mindkét fiatalt a nagycsapatba felhozni.
Mondjuk Ié-t bőven pótolja Tarin, de a középpályánk nagyon gyenge. Bár most Babunski nem játszott rosszul, de a támadósorba gyakorlatilag nem jut el a labda. Legalább most nem a jobbhátvédnek, hanem egy kp-nak kellett szélsőt játszani. Meg nehogy Palencia kezdjen, áááá.., inkább a fogalmatlan Ekpolo, aki támadásban 0.

Nincsenek támadóink és a kp-n sincs olyan aki tudna rendesen osztogatni.
Kb. emiatt tart a csapat ott, ahol. Bár ha most megverték volna a Herculest (ami nem lehetetlen, nekik hat pontjuk van) szilárdabban állhatnánk. Csak ahhoz gólt kell rúgni és nem 0:0-át játszani..
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.09.28. 16:05:18

A B-csapatnak 6 meccsből 5 pontja van. Mire készít ez föl?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.27. 21:06:37

hank1ee írta:Messze nem lesz soha olyan gólérzékeny, de ahogy visszahúzza a labdát jobbszélen, mikor mennek rá, és ahogy egyáltalán mozog, passzol, labdát vezet, nagyon hasonlít Messire. Persze még messzire van tőle nagyon, de nem kicsit ígéretes srác.
Első 1-2 szezonjában Messi se volt gólérézkeny. Emlékszem, amikor mindig jött be helyette Giuly a 60 percbe, rúgott 1-2 gólt, miközben Messi alázta a védőket egy órán keresztül, de a gól nem jött össze.
Amúgy meg Halilovic hátrább is játszik, mint a fiatalabb Messi.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése
cron