Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.02. 20:36:50

A transfermarkt szerint Stegen leült beszélni Luchoval és szólt neki, hogy ha nem ő lesz idén az első számú kapus akkor szeretne távozni a klubtól. A cikk megemlíti még, hogy a City szívesen vinné őt 40 millióért.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.02. 16:06:16

recrea írta:Megnézném, hogy adna el a Porto egy olyan Sandrot, aki fél éve nem lépett náluk pályára :D

Meg kell nézni, h az elmúlt két évben ezek a játékosok hány percet játszottak tétmeccsen az első csapatban és meg is van a nem túl bonyolult válasz az eladási árukra.
Megoldás: kellene egy fiók csapat a spanyol vagy a német első osztályban, ahova kölcsönbe adunk el játékosokat és biztosan játszik :mrgreen:
94:39 6 - 1
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.02. 15:04:39

palesz77 írta:
Na, ki tért vissza.. :D Bob, pont erről beszéltünk, úgy tűnik tényleg nem magánakció volt..
Na akkor így árnyaltabb a dolog, szimplán gagyi, hogy valakit küldenünk kell. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.02. 14:42:26

Az a baj, hogy hajlamosak vagytok azt gondolni hogy ga egy játékos nálunk játszik vagy a mű nevelésünk akkor már az garancia a 20-39 millióra pedig nagyon nem.Nézzétek vegig az utóbb 5-6 évben elugazolt játékosokat.Kerrison, Fontas, Cuenca,Montoya egyik sem volt szint.Tello bárhova adjunk kölcsönbe padon ül, Sandro van de minek kategória, Bartra és Thiagi az egyetlen a saját nevelésű játékosok közül akik európai szinten meghatározó csapathoz kerültek.Bojan Dela... mindegy már ke se tudom írni a futottak még kategoria.Song, Adriano, két lelakott játékos akik nagy reménnyel jöttek több kevesebb sikerrel itt voltak padra szorultak és itt kimentek a divatból.Jó hogy bagóert mentek el.Szerintem amúgy ugyanigy járunk Ardaval is.

Ibra nem vált be nálunk viszont nagyon nem jott ki elvben senkivel a Klub alig hitte hogy eladjuk.Fabregas story lerágott csont de ő se dobott itt akkorát hogy 3x annyiért adjunk el mint vettük.Alexis dettó kettő.De ezeket a játékosokat ilyen olyan okból mi küldük el.De ha esetleg egy kulcsjatékost adtunk volna el azzal lett volna bevétel, de soha nen azt adunk el hanem megégett be nem vált kerettagokat.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.02. 14:33:14

Érdekesség:
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5816B501


"Neymar ma ezt a képet posztolta ki Instagramra, amelyen az látható, hogy Neymar lábán ugyanolyan tetoválás van, mint Gabriel Jesus alkarján."

(forrás:HúngaroBarca)

Kíváncsi vagyok, hogy ez a válogatottbeli szereplés miatt, vagy pedig azért mert rávette hogy Jesus is a Barcában játszon.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.02. 14:12:58

recrea írta:Megnézném, hogy adna el a Porto egy olyan Sandrot, aki fél éve nem lépett náluk pályára :D

Meg kell nézni, h az elmúlt két évben ezek a játékosok hány percet játszottak tétmeccsen az első csapatban és meg is van a nem túl bonyolult válasz az eladási árukra.
erről van szó, ezen játékosok 95%-a futottak még kategória, barta kivételével mindegyik egy kókler, sehol nem játszottak.

vicces h balinho ilyen ahmed musa, joe allen játékoskat hoz fel, akik előző klubjaikban azért elég sokat játszottak és stabil válogatottak évek óta.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.02. 13:50:25

Megnézném, hogy adna el a Porto egy olyan Sandrot, aki fél éve nem lépett náluk pályára :D

Meg kell nézni, h az elmúlt két évben ezek a játékosok hány percet játszottak tétmeccsen az első csapatban és meg is van a nem túl bonyolult válasz az eladási árukra.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.02. 13:42:55

Res írta:Mikor szokták a honlapon frissíteni a játékoskeretet??

Csak mert én már most is alig tudom követni a fluktuációt... :mrgreen:
Egy teljesen aktuális keret.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.08.02. 13:32:11

Mikor szokták a honlapon frissíteni a játékoskeretet??

Csak mert én már most is alig tudom követni a fluktuációt... :mrgreen:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.02. 13:21:15

Montoya egy Interbe nem kellett, érted.... #-o
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.02. 13:11:29

Kovbal88 írta:
Ne akard ezt megmagyarázni, mert nem lehet. Egy Sandrot a Porto biztosan 20 körül adna el fizetése ellenére is. Vagy Halovic is szupertehetségnek van kikiáltva és nem is szerepel rosszul.
Dealofeu is szintén.
Montoya, is azért a csak a Barcaban játszott és megy a Valenciában, ha nekik jó nem lehet olyan rossz játékos, hogy ne érnem meg 5 milliót.

Amíg jönnek az eredmények, minden szép és jó, de amit ezek csinálnak hosszútávon bajok lesznek belőle.
Ha más véleményét te csak megmagyarázásnak érzed, minek fórumozol? Ennyi erővel leírhatod a véleményed egy papírra, aztán berakhatod a fiókba, aztán ha megakarod erősíteni a saját magadban felállított verziókat, előveszed és elolvasod.

Amúgy te követed is ezeket a játékosokat, vagy csak a nevüket tudod? Hiába van valaki szupertehetségnek kikiáltva ha a hozzáállása a 0-hoz konvergál.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.02. 12:58:47

Kubla9 írta:
Nero. írta:Mondhattok bármit, de az hogy a Bartra-Halilovic-Adriano-Song-Montoya-Alves-Sandro garnitúrából 13 millió €-t sikerült szereznünk, az akkora botrány hogy én személy szerint bele se megyek mert túl sok lenne az autó cenzúra. Aki szerint ez így rendbe van annak szíve dolga.
Ezt magam se tudtam volna jobban megfogalmazni.
Tény hogy eladni a BLASZ 2-ben is jobban tudnak nálunk. #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

Szerintem ez finom túlzás.Alves a ban miatt ki tudott zsarolni magának egy olyan szerződést hogy ajjaj ezt sajnos le kellett nyelni.Songot adogattuk itt körbe de valahogy sehova se kellett a fizetése meg az eget verte.Adriano két éve alig játszik emellett sérülékeny szóval szerintem a gyertelmű volt hogy nem fognak milliókat pengetni érte.Sandro meg miért is ment volna el pénzért?Semmit nem mutatott a srác sajnos.Bartra esetében érzem hogy kicsit mellé nyúltunk az eladása körül de ez már igy veszett.Sajnos a játékosaink nem kelendöek ennek oka az hogy nagy átlagban nem akik nálunk nem azok általában máshol se igazán vállnak be.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.08.02. 12:51:47

TripleH írta:Srácok azt lássátok már meg a dolog mögött, hogy nem feltétlen azért mennek el ilyen olcsón mert csak a klub töketlen, hanem mert van egy érvényben lévő szerződésük, jó magas fizetéssel, hát melyik akarna kiszállni a mézesbödönből önmagától? Ráadásul ahova kölcsön vannak adva ott is gyakorlatilag leépülnek. Ha meg esetleg valamelyik megvenné valamelyiket, azt maga a játékos szabotálja, az irreális fizetési igényével. Egyszerűen egy kis/középcsapatnak nem fér bele egy 5 millás fizetés, mellé egy 5-10millás vételi árral, egy olyan játékosért aki vagy elvan kényelmesedve, vagy csak szimplán neki tökéletesen megfelel a csapatból csapatba kölcsön.
Ott van pl Montoya, gyanítom ő pl azért megy ingyen, mert része a Gomes transzfernek és így mondjuk valamennyit engedtek az eladási árból és vagy ez miatt van az, hogy a 15 milla nem került bele a vételárba, hanem opcionálisan egy aranylabdához kötötték. Sandro az egyetlen aki nekem furcsa volt összesen, hogy ingyen mehet. De ennek az egésznek meg van egy olyan része, hogy a klub feszített fizetési kerettel dolgozik és ha az újonnan szerzet játékosoknak fizetést akarnak adni, akkor igenis így vagy úgy, de ki kell szállniuk a felesleges játékosokból, mert nem tehetik azt meg, hogy hoznak egy Denist pl, de azért nem kap fizetést, mert az X éve kölcsönben lévő falábú Song foglalja a fizetési keret azon részét, amiből neki jutna.
Ne akard ezt megmagyarázni, mert nem lehet. Egy Sandrot a Porto biztosan 20 körül adna el fizetése ellenére is. Vagy Halovic is szupertehetségnek van kikiáltva és nem is szerepel rosszul.
Dealofeu is szintén.
Montoya, is azért a csak a Barcaban játszott és megy a Valenciában, ha nekik jó nem lehet olyan rossz játékos, hogy ne érnem meg 5 milliót.

Amíg jönnek az eredmények, minden szép és jó, de amit ezek csinálnak hosszútávon bajok lesznek belőle.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.08.02. 12:49:10

Szerintem meg csak egyszerűen őrületesen rossz az eladási stratégiánk... Mindig megvárjuk, hogy amígy egy játékos piaci értéke all-time-low-n van és akkor adjuk/engedjük el, meg ráadásul vannak olyan bődületesen rosszul elképzelt konstrukcióink, mint a Bojan féle kötelező visszavásárlás, vagy vannak olyan kölcsönadásaink, ami szintén értelmezhetetlen (pl: Montoya -> Inter egy perc nélkül v. Tello 2 évre a Portoba)

Pedig van pozitív példa is, Adamát épp jókor adtuk el, ha ez után a szezonja után kölcsöből jön vissza, egy fillért nem kapunk érte... Sandrot/Tellot/Montoyát/JDS-t bőven volt idő, hogy 5-10M környékén lehetett volna eladni, de anno Bojanból is 10+t lehetett volna kihozni, a végül összejövő mínusz helyett, Bartra 8, Thiago 20 milliója is vicc kategória, én spec máshol nem is hallottam olyan szerződéseket, ami játékperc alapon határozná meg a kivásárlási árakat.

De hogy témánál legyünk én nem értem ezt a frissen felkapott ifjú brazil vonalat, az ilyen játékosoknak pont a dembelei utat kéne bejárnia, biztos játéklehetőség aztán ha a legszűkebb világelit alatti szinten megállja a helyét és tovább fejlődik akkor lehet továbblépni. De ha választani kéne, hogy 20M-s Barbosa vagy a kéznél lévő Munir legyen a 4. csatár, én az utóbbira szavaznék. Bár még mindig a Larsson-féle rutinosabb játékost preferálnék, csak mondjuk lehetőleg emberi áron.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.08.02. 11:26:20

Néztem videókat erről a Gabigol gyerekről.
Ami rögtön szemet szúrt az,hogy nagyon (de nagyon) egylábas.Jóformán a jobb lábát csak támaszkodásra használja.Ez nálam egy jővő klasszisának kikiáltott játékosnál,elég nagy hiányosság!
Plusz azért nem mindegy,hogy brazil védők között kell villognia,vagy a spanyol bajnokságban.Van azért külömbség.
Tehát én még mindig azon a véleményen vagyok,hogy támadó csere pozícióban ott van,Munir,Rafinha,Denis Suarez és akár Suarez helyén tud játszani Messi is.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 855
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2016.08.02. 11:13:12

Én szerintem az okozza a problémát, hogy Zubi és korábbi éra alatt ezen játékosok fizetése olyan magasak voltak a reális képességeikhez képest, hogy most inkább vigyék őket ingyen csak ne kelljen tovább fizetni. Ezt tudják a piacon is. Ehhez mérten mükszik nálunk a kereslet. Bontsuk le emberekre a történetet:

Alvesnek szerződésbe volt foglalva, hogy idén leléphet ingyen a transfer ban miatt.

Bartra, Halilovic és Adriano után ugye kaptunk zs-t. Adrianot el lehetett volna adni többért is, de 31 évesen még magasak a fizetési igényei (gondolok itt 2 milla körül). Kevés klub tudja bevállalni, így elengedtük egy jelképes összegért.
Song fizetése katasztrófa lehetett már mikor ide jött. Montoya ugyancsak nem 500.000 ajróért rúgta a bőrt itt és Sandro sem.

Sokan felvannak háborodva az igazolás politikánkon, de ilyen a piac. Barca top5 klub, az elit része. Aki a Barca-ba tart arról azt gondolja az ember, hogy karrierje zenitjén van. Innen hova tovább felfelé? Ehhez mérten az eladó klub megkéri az adott játékos értékét a piaci árakhoz mérten. Viszont,ha megy nálunk legtöbb esetben azért van, mert perifériára kerül a játékos ilyen-olyan okokból. És ezt tudják piacon is. Eleve rombolja az alku pozíciónkat, hogy sejtik erre a játékosra már nem számítunk. Szóval,ha az eleve magas fizetésű játékos van átadó listán az azt erdményezi, hogy jönnek a pofátlan ajánlatok,ha egyáltalán jönnek. Nem képességek miatt herdáljuk el a játékosokat. Azért egy Adriano, Montoya, Song, Sandro simán felveszi a versenyt a legtöbb lent felsorolt PL játékossal.

Valahogy azon kellene változtatni, hogy mikor ide kerül egy játékos, akkor ne kapjon horror fizetést rögtön. Madridban úgy tudom nincsenek is olyan magas fizetések a Barca játékosokhoz képest, pedig hát ők is az elit része. Aztán,ha rosszul tudom leülük 1-es.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hau30 2016.08.02. 11:16:09-kor.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2016.08.02. 11:06:53

Szerintem azért van ez, mert mi nem az alapembereinket adjuk el, hanem a ballasztot...És ezt pontosan tudják az eladni kívánt játékosok és a vevő klubok is.Így a helyzet sajnos nekik kedvez,de hosszútávon egy-egy játékos fizetése így megmarad illetve nem sóvárog meg panaszkodik, hogy nem játszik.Én azt gondolom, hogy lehet nem látványos az eladási bevételünk, de hosszútávon talán kifizetődő.Arról nem is beszélve, hogy a most eladott játékosoknak a marketing értéke szinte 0, ezért felesleges is pl. James 80 milliójához hasonlítani bármelyiket.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.02. 10:39:56

Srácok azt lássátok már meg a dolog mögött, hogy nem feltétlen azért mennek el ilyen olcsón mert csak a klub töketlen, hanem mert van egy érvényben lévő szerződésük, jó magas fizetéssel, hát melyik akarna kiszállni a mézesbödönből önmagától? Ráadásul ahova kölcsön vannak adva ott is gyakorlatilag leépülnek. Ha meg esetleg valamelyik megvenné valamelyiket, azt maga a játékos szabotálja, az irreális fizetési igényével. Egyszerűen egy kis/középcsapatnak nem fér bele egy 5 millás fizetés, mellé egy 5-10millás vételi árral, egy olyan játékosért aki vagy elvan kényelmesedve, vagy csak szimplán neki tökéletesen megfelel a csapatból csapatba kölcsön.
Ott van pl Montoya, gyanítom ő pl azért megy ingyen, mert része a Gomes transzfernek és így mondjuk valamennyit engedtek az eladási árból és vagy ez miatt van az, hogy a 15 milla nem került bele a vételárba, hanem opcionálisan egy aranylabdához kötötték. Sandro az egyetlen aki nekem furcsa volt összesen, hogy ingyen mehet. De ennek az egésznek meg van egy olyan része, hogy a klub feszített fizetési kerettel dolgozik és ha az újonnan szerzet játékosoknak fizetést akarnak adni, akkor igenis így vagy úgy, de ki kell szállniuk a felesleges játékosokból, mert nem tehetik azt meg, hogy hoznak egy Denist pl, de azért nem kap fizetést, mert az X éve kölcsönben lévő falábú Song foglalja a fizetési keret azon részét, amiből neki jutna.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.08.02. 10:27:46

Még Dzsudzsi is 3-3,5 Ft körül mozog. Mi meg ingyen osztogatunk... :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.08.02. 10:11:15

Kubla9 írta:
Nero. írta:Mondhattok bármit, de az hogy a Bartra-Halilovic-Adriano-Song-Montoya-Alves-Sandro garnitúrából 13 millió €-t sikerült szereznünk, az akkora botrány hogy én személy szerint bele se megyek mert túl sok lenne az autó cenzúra. Aki szerint ez így rendbe van annak szíve dolga.
Ezt magam se tudtam volna jobban megfogalmazni.
Tény hogy eladni a BLASZ 2-ben is jobban tudnak nálunk. #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Igen, azt nem értem, hogy ha magunkkal szemben olyan nagyvonalúan alkalmazzuk, hogy Matyi 20-ért, Gameiro 40-ért, Gomes 50-ért okés merthogy ilyen most a piac, akkor a saját eladásainkkal miért ne lehetenénk kritikusak?

Épp most jött ki az nso-n az angolok eddigi igazolás összefoglalója, csak összehasonlításképpen egy-egy név, aki egymaga kb pont annyiért v. többért ment el, mint nálunk ez a hatos csomag (hetes, ha ideveszem Alvest is, akinek a lelépéséért spec pont nem tudom megszólni a vezetőséget)

Jordon Ibe 18M
Matt Ritchie 12M
James Tomkins 11,7M
Andros Townsend 15,6M
Dwight Gayle 12M
Ahmed Musa 19.5M
Namphalys Mendy 15,5M
Andrej Kramaric 10M
Joe Allan 15M
Marten de Roon 15M
Nathan Redmond 13M
Isaac Success 15M

És akkor inkább nem is folytatom, mert csak elszomorodom. Szóval nekem senki nem mondja, hogy Song/Adriano/Montoya/Sandro/Tello stb... ne érne mondjuk fele annyit (mondjuk fejenként 5-8M-t), mint ezek a játékosok. Arról meg ugye ne beszéljünk, hogy Higu 90, Morata/Icardi meg 70M...
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.08.02. 09:22:52

Nero. írta:Mondhattok bármit, de az hogy a Bartra-Halilovic-Adriano-Song-Montoya-Alves-Sandro garnitúrából 13 millió €-t sikerült szereznünk, az akkora botrány hogy én személy szerint bele se megyek mert túl sok lenne az autó cenzúra. Aki szerint ez így rendbe van annak szíve dolga.
Ezt magam se tudtam volna jobban megfogalmazni.
Tény hogy eladni a BLASZ 2-ben is jobban tudnak nálunk. #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.02. 07:58:02

Samper írta:1.,Mindenekelőtt Nolitoval.
2.,Samperrel és Vidallal.
3.,Laporte, Marquinhos, Jézus - csak így kapásból.
1. És ennyi kb. Mindenki mást megkapott akit kért, más konfliktusról meg nincsenek hírek. Még a tengerentúli túrát is megengedték, hogy kihagyja, pedig az marketing szempontból nem egy haszontalan dolog..
2. Mi van velük? Vidal lehet kezdő lesz jövőre, Samperrel meg számol Lucho és a csapat is hosszútávon. Az, hogy esetleg kölcsönadja, nem azt jelenti, hogy kukába kerül, a fejlődése érdekében megy el, ha megy egyáltalán. Mint anno Rafinha, vagy Denis is pl.
3. Az, hogy nem megyünk egy bizonyos ár fölé, nem azt jelenti, hogy totojázunk..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.02. 07:13:43

ntibi67 írta:
Samper írta:Más bajaim vannak az igazolásokkal


Pontról-pontra
1.ezt mivel tudod alátámasztani?Volt akit kért és nem kapot meg?
2.itt Ardara és Bartrára gondolsz?Belelátsz a játékosok mindennapi munkájába,hozzáállásába?
3.Nolito vagy a még semmit nem bizonyított dél-amerikai fiatalokra gondolsz?Kész a keret,fiatalitottunk.Kiröl maradtunk le?
4.Ismered más csapatok pontos szerződéseit?Mert én megvagyok győződve róla,hogy másoknál sem rózsásab a helyzet.Csak van ami publikus és van ami nem.Csak gondolj arra más csapatoknál,mekkora lelépési pénzeket fizetnek edzőknek.

Ha a pontjaid igazak lennének,akkor messze nem lennénk ilyen eredményesek!
1.,Mindenekelőtt Nolitoval.
2.,Samperrel és Vidallal.
3.,Laporte, Marquinhos, Jézus - csak így kapásból.
4., Nem ismerem, de nem olvasok ilyen olcsón árusítgatásokról, szerződésbontásokról kölcsön után.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.08.02. 05:57:14

Samper írta:Más bajaim vannak az igazolásokkal

1., Megbomlott az összhang a vezetőség és az edző között. 2.,LE-nél hiúsági szempontok dominálnak, hogy kiket akar elküldeni, nem sportszempontok.3. Sok totojázás miatt lemaradunk a jó igazolásokról 4. Olyan szerződéseket kötünk, hogy nem tudunk szabadulni attól, akitől akarunk, míg a többi csapat tud.

Ennek csak következménye, hogy drágán veszünk és olcsón adunk.
Pontról-pontra
1.ezt mivel tudod alátámasztani?Volt akit kért és nem kapot meg?
2.itt Ardara és Bartrára gondolsz?Belelátsz a játékosok mindennapi munkájába,hozzáállásába?
3.Nolito vagy a még semmit nem bizonyított dél-amerikai fiatalokra gondolsz?Kész a keret,fiatalitottunk.Kiröl maradtunk le?
4.Ismered más csapatok pontos szerződéseit?Mert én megvagyok győződve róla,hogy másoknál sem rózsásab a helyzet.Csak van ami publikus és van ami nem.Csak gondolj arra más csapatoknál,mekkora lelépési pénzeket fizetnek edzőknek.

Ha a pontjaid igazak lennének,akkor messze nem lennénk ilyen eredményesek!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.02. 05:42:00

Tello could go on loan to Fiorentina. Vermaelen is studying Arsenal's offer, Samper's transfer to Valencia depends on Luis Enrique [sport]

Vermának örülnék, főleg ha pénzt is látnánk belőle.. Samper meg remélem meggyőzi Luchot, előző meccsen is baromi jó volt, a látottak alapján készen áll. Mondjuk 1 év Valenciával se mondom, hogy rosszul járna, de 1.500 perccel már itt is jól járna. Mindegy hogy dönt Lucho, lényeg, hogy hosszútávon mind a klub, mind Samper jól járjon.

Neymar has been asked by Barça to help convince Gabriel Jesus while they are together at Brazilian NT. [md]
Despite Manchester City's offer, Barça haven't ruled out Gabriel Jesus as a transfer option and have made contact with his agent [md]


Na, ki tért vissza.. :D Bob, pont erről beszéltünk, úgy tűnik tényleg nem magánakció volt..
Samper írta:Más bajaim vannak az igazolásokkal

1., Megbomlott az összhang a vezetőség és az edző között. 2.,LE-nél hiúsági szempontok dominálnak, hogy kiket akar elküldeni, nem sportszempontok.3. Sok totojázás miatt lemaradunk a jó igazolásokról
Ha ezeket meg is indokolnád, azt megköszönném.
Válasz küldése